Új privát üzeneted érkezett!

Lois, vacak lehet.... :? Ölelés.

Baba egyben van, pihizik otthon. Valamiért nem engedi neki a gép, hogy hozzászólást írjon. Vacakul volt éjjel, de vissza tudott aludni. Nappal meg munkagépek dolgoznak az ablaka alatt. Bazi fáradt és nyűgös. Holnap megy ctg-re.

Esztinek esténként 5 homeós golyót adok a foga miatt. Azóta tök jól alszik. 7 előtt fel sem ébred, volt, hogy kétszer 8-ig aludt.

skrisz72
 
 


Krisztinák boldogat! :wink:

Lois, nem csodálom, h car a kedved :cry: .

Ma voltunk védőnéninél (helyettestés). Minden ok, bár egy nagyon kicsi genny van a vizeletemben, fehérje nincs :shock: . Nem gáz, jövő héten újra nézik ugyis, mivel hetente járok a védőnőhöz.
Megérkezett a hüvelytisztasági és az ellenanyag vizsgálat eredménye is, mindkettő negatív.

Baba, én is mára tippeltem! :roll:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lois :cry:
No elhiszem, hogy nem vagy így top-on...

Baba! Millió drukk... most már csak kijön Fanni egyszer!? 8)

A 2 éves beszámolóhoz nem tettem képeket. Sajnos a szülinapi képek nem is lettek túl jók, de azért teszek most párat. (Nem abból :lol: )
Voltunk 1 hetet Kolpingolni, én mindenkinek csak javaslom. Drága igaz, de megéri nagyon. Ennyi mindent egy (illetve 2 :lol: ) gyerekkel sehol sem lehet csinálni...
Márkó:
Kép
Milcsi:
Kép
Kincseim:
Kép

Sziasztok!
Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Lois ez nem túl hó hír!
Nyugi tuti semmi baj nem lesz, barátnőmnek is ez volt és semmi baja!

Xandra nagyon cukik a fiuk és milyen nagyok!!!! :D

Nos mi meg vettük a Concord ülést és Milán szuszizott is benne rögtön 1 órát!
Vettünk karikát is ki tudja!
Próba cseresznye!


Skrisz mit adsz Esztinek a fogára?

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Ölelés, jobbulást Clarknak! Megértem, hogy nincs jó kedved....

Hogy nekem is jó napom legyen: leégett az 1 éves porszívónk. :? Pliusz szarrá ment a bal könyököm, szerintem túlterheltem.
vovanda
 
 


Lois: ölelést küldök neked! Nem lesz semmi baj most már++++

Xandra: mi is oda szerettünk volna menni, bababarát szállás. Akartunk nyerni oda egy hétvégét, de nem mi nyertünk, nem tudom miért.... :roll: De nem kell a nyereményjátéknak ezt megindokolnia....

Rani: éljen a Concord ülés!:) Dorci is szereti (ja már írtam).

Mi végre elintéztük a keresztelőt, annyira, de annyira boldog vagyok! Szeptember közepén lesz:))) Tisztára lázban vagyok, készülök rá, valami jó kis ebédet szeretnék rendezni utána. Hihetetlen, hogy végre 3 hónap után sikerült elintézni, tök jóóó!

Babucinak jobbulást és az internetének is, hogy tudjon HSZ-t írni. Megyek, mert sírás van és nemsokára fürdetés is következik....

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!


Voltunk orvosnál, talán gyomorhurut holnap vinni kell vérvételre és széklet mintát is kell vinni leoltásra.

Honnan veszik a vért ennyi idős babánál? Nagyon félek.... :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani, Chamomilla vulgaris 15ch. 5 golyócska esténként. Lenyugszik, alszik, mint a bunda.

Vanda, jajajajjj.... :? téged az ág is húz mostanában.

Szandra, de szépek a kincseid! Kolpingba egyszer mi is eljutunk talán. Csak pénz kérdése.

Gyerekem arcát összecsípkedte a szúnyog. Elég csúnya. Mit kenjek rá? Nagyon be van pirosodva. Vasárnap szülinap, jó lenne, ha picit halványodna addig. Mégsem kenhetek rá krémpúdert. :wink:

Nikó, pár hónaposan a sarkát/talpát szúrták meg Esztinek, hogy vért vegyenek. A kórházban meg a kezét. Fene tudja....

skrisz72
 
 


Rani :P , Krisz :P - köszönjük!

Twist, Krisz, szerintem még nem járó babával nem is annyira "éri meg", majd ha már tényleg csibészek és fel tudják fedezni az egészet :wink: S hát ilyenkor horror az ára, de már 1x jártunk ott nem főszezonban és akkor azért megfizethetőbb...

Várom nagyon a Fannika híreket... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel :?: Néhány oldalt visszanéztem, de nem talállak!?
Hogy sikerül/t? a szemüvegre szoktatás? Mert én egyelőre csődöt mondtam :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Skrisz, de jó, nemsokára 1. szülinap jön!:)))
Szúnyogcsípésre ezeket írják:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... rere-kenni
Vendég
 


Szúnyogcsípésre Fenistil gél mehet.

Nikó, a fejéből is vehetnek vért. Ne félj, inkább erősítsd magad! A gyerekek sokmindent kibírnak!

Szandra, nagyon szépek a fiúk! Kolping szuper lehetett! Nekünk a sima Balcsi is jó volt, végre együtt volt a család 1 teljes hétig.

Nálunk irtó szar a helyzet, a 2 gyerek beteg, 3 napig nem aludtunk, a ma éjszaka talán jobb volt. Megfáztunk piszkosul. Hétvégente strandolás, vagy a kocsiklíma, a fene tudja. Most kúrálom őket, mire beadom a sok gyógyszert, néha meghülyülök, mert külön szertartás.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nikó!
Ha nem nagyon hajas, akkor alapból a fejéből. Ijesztően hangzik, tudom, de ott tudják a legkönnyebben megszúrni. Ha sok a haja, akkor kézfej-lábfej, ott nehezebb jól szúrni, lehet, hogy nem is sikerül elsőre. Ha tudsz, kérdezz körbe, hogy hova érdemes vinni a babát, nem minden laborosnak van gyakorlata ilyen picikkel.
Próbálj nem együtt sírni a gyerekkel, ha te nyugodt maradsz, akkor neki is könnyebb.

Szandra!
Mióta van szemüvegetek? Mi Danival irtóra megszenvedtünk, bő 3 hónapja kaptuk, és kellett vagy 2 hónap, mire eljutottunk addig, hogy egyszer sem veszi le. Nálunk egyébként az okozta a gondot, hogy nincs orrnyerge, így folyton csúszkált. Összekötötttük a tarkóján a szemüveg két szárát, így nem csúszkál, meg levenni sem tudja olyan könnyen. Azóta jobb a helyzet.
vovanda
 
 


Köszi a szúnyogcsípés válaszokat!

Babának írok e-mail-t, megkérdem mi van. Szerintem semmi. Ha lenne történés, küldene sms-t. Ma mennek ctg-re, de nem tudom hány órára.

skrisz72
 
 


Gyors híradás, aztán visszaolvasok.
Tegnap apának vírusirtani kellett, merta babanet egyes topikjai fertőzték a gépet. Ezért is nem tudtam mindenhova írni, később meg már megnyitni sem. Sőt a végén 3 böngészőnkből 1 sem működött.
Ma volt ctg, vizsgálat, magzatvíznézés. A helyzet változatlan. 1 ujjnyi továbbra is. Magzatvíz kristálytiszta. Babucim ezek szerint jól érzi magát bent. Holnap újabb ctg, vasárnap ctg+vizsg., szerencsére vas. az én dokim lesz megint. Kép 40+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, férjed sajnálom, de tuti smemi baj nem lesz. Nyugodj meg! HA eltávolították teljesen akkor NEM LEHET BAJ!!!!!!!Gondolom azért majd figyelni kell.

Xandra, édes vagy, hogy benéztél. A fiúk nagyon aranyosak és fogadok, hogy kis huncut rosszcsontok:).

Vanda, mostanság én is mindig besz..ok valamit. A kezem továbbra is nagyon fáj nekem is és a múlt héten pl. a robotgépem ment taccsra. Nemrég a porszívónk. Szóval frankó, főleg a nagyon kevés tpénz miatt. Nálunk a baj csőstől szokott jönni. Holnap lesz a szülinapom és rendeltünk egy jó kis mixert. Úgy örülök neki. Már ki is próbáltuk egy gyors puding erejéig, hogy tuti működik-e. De az igazi ajándékom még jól érzi magát a pocakomban:)

Srisz: Esztikének fájd.csill.puszik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, Szöcsi:jobbulást a piciknek.

Xandra: Angelék azt hiszem elutaztak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz: e-mailt még nem olvastam, mert most értünk haza.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba,örülök,hogy minden okés.Tényleg holna szülinap?De jóóó :D Eszternek is,és lehet Fanninak is? :lol: Bár én 8-ra tippeltem...és még a dokid is van :wink: Nagyon csini a Fanni-lak :D

Lois,jajj,gondolom milyen car érzés.És ez valami anyajegy féle volt?Vagy nemrég nőtt oda? :roll:
Még jó,hogy szépen egészben eltávolították.

Szandra,édesek a srácok nagyon :D Mi is kolpingolunk szeptember végén,örülök,hogy nektek bejött,sógornőmék is nagyon szeretik.Mi mondjuk csak 4 éjszakát leszünk,de akkor van pont 15% kedvezmény.Melyik szobákban voltatok?

Skrisz,boldog névnapot.Hívtalak tegnap :roll:
És a többi Krisztinek is boldogat így utólag...talán Twist?

Nikó,nekünk könyékhajlatból vettek a gyerekeknek,mint a felnőtteknek szokás.Itass vele sok folyadékot elötte,akkor hígabb lesz,és könnyebben jön.
Vendég
 


Baba!
Én az ikrek pürés időszakában két turmixot végeztem ki. Az egyik szerencsére még garanciás volt, azt cserélték...
Szép a pocakod, Fanni baba meg majd csak kibújik már.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek, a buksijából vettek. Most alszik ha felkel akkor babusgatom egész nap az tuti! Este lesz eredmény.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Édesek vagytok lányok, köszönöm a kedves szavakat. Tudom ám hogy nem lesz baj, de azért elég nyomasztó érzés volt. De már megráztam magam és túl vagyok rajta.
Nem anyajegy volt, csak valami odanőtt sokáig ártatlannak tűnő valami. Olyan volt, mintha csak nagyon száraz lenne ott a bőre.
Na nem is ragozom tovább, tegnap is voltunk dokinál, azt mondták így is 100 évig fog élni :roll:

Szandra!
Gyönyörű szépek az M-mek, és milyen nagyfiúk, szavam is eláll :shock:

Kolping nekem is tecc, árát én is sokallom, de vannak néha jó akciók, amire pl. Nyulaszék is mennek. (Olvastam ám Nyulasz a kis mini-attackotokat róla :wink: )

Rani!

Karika nekünk pont okafogyottá vált. Míg nem ült addig nem lehetett, mikor meg már ült, akkor meg ideges lett benne, hogy nem mehet amerre akar. De pl. Angel arra vette, mikor elkezdett felállni a kádban, szóval kinek mire válik be. Lonáék is használják, akkor lehet csak mi fürödtünk be vele.

Twist!
Keresztelő :D Nem is tudtam, hogy ez ekkora hajcihő.... :shock: Nem csak bejelentkezel és kész???

Vanda!
Nem garis már a porszívó?? Én az enyémet már 6 éve nyúzom, de bírja, pedig naponta többször is bőgetem (kutyaszőr okán)
Könyököd :?

Nikó!

Szegény Grétilány :( Hogy viselte??

Skrisz!
Egyszer Zét is letámadta egy raj szúnyog, sőt már picit gyulladtak is voltak neki a pofiján. Kentem rá a gyulladás miatt olyan piros trutyit, és másnapra semmi se látszódott már. De lehet enélkül is visszahúzódtak volna addigra a csípésnyomok.

Krisztáknak nagyon boldogat (hármat számolok, ha jól tudom :wink: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba!
A babanet fertőzött be?? De király :?
Pocakod nagyon szééééééééép, kezdjél tőle búcsúzkodni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz, köszi drága vagy! Te esetleg szintén Kriszta vagy, jól emlékszem? Akkor boldogságos névnapot!:)

Lois, nagyon nehéz volt a keresztelőt elintézni, mert rossz tapasztalataik vannak a papoknak - azt mondták -, hogy keresztelő után nem látják többé a "pácienseket". Ezért nagyon bebiztosítják magukat, elmondják, hogy a keresztelő csak az "út kezdete" és utána bérmálkozás és ilyesmi is lesz. Látni akarták a komoly szándékunkat és akkor már ment a dolog. Tegnap családilag, nagymamástól felvonultunk, 2 órán át beszélgettek velünk mire végre sikerült. Dorci szerencsére kibírta, pedig neki ez uncsi lehetett.
Lehet, hogy csak nekünk ment ilyen nehezen, nem tudom...
Vendég
 


Lois!
3 hónapja járt le a garancia... Fel tudnék robbanni. Jó, hogy nem vagyok kispályás porszívózás ügyileg (napi 2szer minimum), de azért ennél többet kellett volna bírnia.

Twist!
Na ezért sem lesz keresztelő. :D
vovanda
 
 


Lois,ja,front volt a másik topicon :lol: Akartam is írni ott,hogy várjuk a tapasztalatot ülés ügyben :D
100 év?Király :D
Ja,4 éj 128-ba fáj,szerintem azért nem annyira gáz :roll:
Ha benne vagyok a 3-ban,akkor köszi :D ha nem,akkor is :lol:

Twist,igen,én is Kriszti lennék :D Köszi :wink:
Mi akartuk református templomban a keresztelőt,bár katolikusok vagyunk,az lazábbnak tűnt.Erre ugyanez,hogy utána is,meg elötte is menjünk a templomba,meg 3x családlátogatás,minimum 3 hónap a keresztelőig...na végül a katolikus templomban lett,kitöltöttük a papírt,és kész.

Vanda,nekem sem volt annyira fontos az egész,mondtam is,hogy a "világ" elvárása,meg a nagyszülőké,akik sose járnak ugyan misére,aztán végül az miatt lett mégis,ha egyszer templomi esküvőt akarnak,vagy keresztszülők lenni,akkor ne ez legyen az akadály,vagy ez miatt kelljen 25 papot megkérdezni,hogy vállalja-e így is az esketést,vagy a keresztelőt,mert vannak ám bogaras papok...és így felnőtt fejjel,hááát,a férjem biztos nem ment volna el megkeresztelkedni,hogy keresztapa lehessen...szóval végül lett.
Porszívó :evil: másnap próbáltad még bekapcsolni?Anyósom járt így,hogy meghalt a pórszívója,és 2 nap múlva megpróbálta,és azóta is jó.Míg a hajszárító pár perc alatt újraindítható,ha túlmelegszik,a pórszívónak több idő kellett...hátha...

Rani,háát,edig nem kérdezted,hogy hol lakom :lol:
Vendég
 


VAnda, nekem mindig akkor romlik el a cucc, amikor pont lejár a garija.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyuszi!
Bekapcsol, azzal nincs gáz. Viszont nem szív, és büdös. Egyértelműen leégett, többe kerülne a javítás, mint amennyit az egész vacak ér.
vovanda
 
 


Baba, az e-mail sem ment el, amit küldtem. :?

Nyulasz, az összes telefonszámot töröltem véletlenül a telefonomból. Ezek szerint te voltál a tegnapi ismeretlen szám. :oops: Küldd már el újra priviben! Köcce

skrisz72
 
 


Baba, ha nem indítanák, akkor nekem lenne igazam:)

Lois, sajnálom.

Vanda,minden akkor romlik el, amikor nincs gari, tvszerű :evil:
Vendég
 


Sziasztok!


Lois:

Sírt nagyon és kiabált, hogy anya a szívem szakadt meg. :cry:
Az eredmények egy része megvan és vér van a székletébe valószínű laktóz érzékenység. Most nem kaphat egy jó darabig tejes dolgokat.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok:

Lois!

Sajnálom ezt a bőr dolgot, de az a fontos nincs nagy baj.

Szandra:

Nagyon szépek a gyerkőcök, Kolping tényleg csúcs szuper mi tavasszal voltunk.

Vanda:

Van már új porszívód? A fene vigye, hogy elromlott.

Szöcsi:

Gyógyuljatok meg gyorsan.

Keresztelő nekünk is meg volt 1 hónapja kb, Gréti dobálta a puszikat az atyának meg végig pá-pá-t integetett neki. De aranyos volt mert vissza mosolygott mindig Grétire. Itt helybe nem tudták meg keresztelni mert az est 19:00 órási mise után lett volna így egy közeli faluba lett meg keresztelve.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, szegény Grétike, de legalább túlvan a vérvételen. Laktózérzékenység, hát az nagyon gyakori, én magam is az vagyok, így esélyes, hogy szegény Dorka is örökölhette.

Skrisz: a vonalzó azt írja, hogy ma van Eszti baba 1 éves szülinapja. De te vasárnapot mondtál. Melyik az igazi Nagy Nap?

Sok szeretettel gratulálok a kis tündérkének, boldog első szülinapot!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Skrisz,Eszternek nagyon boldog első szülinapot!!!

el se hiszem,hogy eltelt egy év :shock: :D

Baba,neked nagyon boldog szülinapot :D
bár gondolom ennél boldogabb alig lehetne :D

Nikó,ó sajnálom.Mit mondtak,kinövi?

Vanda,ja értem.Buta porszívó :evil:
Vendég
 


Jó reggelt!

Most nem olvasok vissza, készülődni kell, aztán indulunk ctg-re, csak gyorsan hírt akartam adni: 2 in 1. :lol:
Vacak éjszaka volt, alig aludtam. Majd mesélek. Puszi mindnekinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Esztikének és Babának sok sok Boldog Szülinapot kívánok!!!!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok ezt nézzétek!
Tegnap gyerek nap volt nállunk! :D


Kép Zoé és Milán

Kép Keresztlányom Zoé

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani! De szépek a gyerkőcök!

Boldog szülinapt Esztikének!

Nikó, ez rosszul hangzik, ha valami gond van a gyomorral: hányás-hasmenés, rögtön megvonják a tejes dolgokat. De ez a vér a székletben nem hangzik túl jól.

Hát nálunk még rosszabb a helyzet, mindenkinek folyik az orra, de olyan szinten, hogy ilyet még nem láttam. A férjem tegnap dőlt ki, nekem ma reggeltől fáj a torkom. Semmi javulás.

Baba: hajrá!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ctg ok, holnap ctg+vizsgálat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: cukik!

Szöcsi, jobbulást.

Köszöntéseket köszönöm.

Skrisz, írtam mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: keresztlányodra hirtelen azt hittem, hogy Milánka, nagyon hasonlít rá, nagyon édiii! Jól áll neked a két baba (jöhet a kistesó!!)

Baba, neked is nagyon boldog szülinapot, puszi-puszi!!!!xxxxxx

Dorci most nyomott be 3 dl krumplit almával. Megyek megint főzni a következő adagot, most jöttünk a piacról. Már kifejezetten úgy vásárolunk, hogy mindhármunknak legyen. Olyan jópofa, hogy most már három személyre főzök:)) Tök jó!
Vendég
 


helyzet változatlan..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Eszti ma egy éves, de holnap ünnepeljük a szülinapját. Így ért rá a család. :D Köszönjük szépen a köszöntéseket! Még egy óra, és megszületik Eszti baba. :wink:

Babikám, boldog szülinapot neked!!!

Nyulasz, ugye, hogy rohan az idő? Ti is mindjárt ünnepeltek! 8)

skrisz72
 
 


Baba!
Miattad néztem be :lol: látom Fannika jól bebetonozódott :P :P :P

Krisz!
Esztikének és Baba neked is B*O*L*D*O*G S*Z*Ü*L*I*N*A*P*O*T :!: :!: :!: :!: :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Baba, Eszti boldog születésnapot! :P

Rani, nagyon édesek vagytok hárman együtt.

Nyulasz, mindjárt nálatok is nagy nap lesz!

Nálam minden ok, napi ctg eredmények eddig rendben voltak.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba-babának, és Eszti-babának boldog szülinapot!

Talán holnap lesz új porszívóm, most egy kölcsöngép van. :S
vovanda
 
 


Sziasztok!!

Niko remélem mindn ok lesz az eredményekkel!!!

Baba Fannika nagyon jól érzi magát!
Látod mennyi ideig próbálkoztál, hogy terhes légy most meg rá is húzol!! :wink:

Bols csak így tovább, már neked sincs sok!

Szöcsi gyógyulást a családnak!

Twist nem semmi Dorci mennyit eszik, nagyon ügyi kiscsaj!!!
Milán is szépen eszik nekünk az Univer kaják is bejöttek.
Ma almaszószos csirkét evett elösször husis dolgot, annyira bejöt neki hogy kiabált közbe annnyyyyyaaaa lasssssúúúú vaaaaagggyy!!! :lol: :lol: :lol:

Tudom már megint képet teszek, de eszt muszály.
Nézzétek ezt az érteles fejet! :lol:

Kép Haaaaaaaa

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt! 2 in 1. Pedig azt hittem....Car du, este és éjszaka volt. 3 körül kezdtem fájni. 4-től figyelgettem. 6-kor 16-17 percesek voltak, majd később 10 percesek. 1/2 10 felé elaludtam. Gondoltam, nem lesz ebből semmi. 11-kor lettek olyan 10 percesek. Hüvelyben olyan fájdalommal, mintha kést szurkálnának bele. Ez ment olyan 1-1/2 2-ig. Közben éjfélkor már vil.barna váladék jött. Inkább barna folyás volt, mint nyák, de szerintem a dugó maradéka lehetett. Később elaludtam és 2-óránként pisiltem, de a görcsök elmúltak. Reggel megyek be a kórházba ctg+méhszáj+magz.víz nézés lesz. Az én dokim ügyel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Összes baba édes!

Baba!
Kitartás!!!



Taxisok:
[törölt kép]


[törölt kép]

Sziesztázó pasik:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Rani, ez fej...... 8) :lol: :lol:

Baba, drukkolok, hogy magától jöjjön Fannika. Jobb lenne, ha nem kéne indítani. Ígéretesek ezek a fájások és a barnázás. Várom, hogy mit mond ma a doki!!

Vanda, azért nem lehet semmi mindenből kettőt beszerezni.... :roll: Dani a szemüveg szára miatt úgy néz ki, mintha fülbevalója lenne. :wink: Először azt hittem, modern felfogású szülők vagytok, és belövettétek Dani fülét. :lol: :lol: Réka meg állatira hasonlít rád. De ezt már írtam. Kis pasik édesek együtt.

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: