Új privát üzeneted érkezett!

Az anyagiakat a Doktornő rád bízza. Nincs fix tarifája. Amennyit gondolsz. :lol:
Vendég
 


A gond az, hogy azt sem tudom, mennyit illik gondolni...

Kép
hellot
 
 


hellot!

A szobaszám, úgy emlékszem, 32 (vagy 33 :roll: :) ). Amikor legutóbb voltam, ki volt írva Miklósi Enikő neve (aki a doktornő asszisztense egyébként :wink: ).
Küldök privit is :) !

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 

 
 

Köszönök minden választ :)

Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok! Én 11 hetes vagyok, és az volna a kérdésem, hogy szült-e valaki Dr. Horváth Attilánál és ha igen mi volt a tapasztalat. A másik lehetséges dokibácsi Dr. Koiss lenne, ha van róla is szívesen fogadok infót. Előre is köszönöm! :)
kamika7
 
 


Sziasztok!

Jól "kihalt" a topic, mióta nem voltam. Már egy hónaposak lettünk! Jól vagyunk, most épp alszik a kicsi fiam. Voltunk a Szt. Margitban a fejlődésneurológián egy hétig, kivizsgáláson, mert gyengébbek a nyaki és hátizmai és nem emelte a fejét. Négy napos volt a kivizsgálás, hétfőn mentünk, pénteken jöttünk, mindent rendben találtak, nincs szervi baja, tornáztatnom sem kell, csak sokszor hasra tenni, hogy emelgesse a fejecskéjét, már sokkal ügyesebb.

Kamika7: gratulálok a babához. Személy szerint Koiss Róbertnél szültem egy hónapja Zsombit, nagyon megvoltam vele elégedve. Pont annyi idős terhes voltam, amikor őt választottam,mint most te, tehát nem ismerem régóta, de ezalatt az idő alatt nem volt semmi gondom vele, vissza is hívott, ha nem tudta felvenni a telefont, mindig kedves és segítőkész volt. A szülésem könnyű, gyors volt, pedig Zsombor szívhangja az előző és aznapi ctg-n is elment, s benne volt a levegőben a császár, de szerencsére a fiam ügyes volt, s erre nem volt szükség, mert 5 óra vajúdás után kibújt épen és egészségesen.
Boldog babavárást kívánok neked.

Többiek, hellot, hékás, csuri merre vagytok???
miszkó
 
 


lemaradt az új vonalzóm, remélem beteszi.

Kép
miszkó
 
 


Sziasztok!

Mi most a fogzással küzdünk. Hékás igazad lett most Zsombi is újra ébred éjjel :P

Képzeljétek lehet hogy két hét múlva elfelejthetjük a szandit. A doki nagyon bizakodó volt a múltkori kontrollon. Remélem így lesz.
Zsombi most már forgolódik, nyúl a tárgyakért, mindent a szájába töm, sokat gügyörészik. Egyszóval meg kell zabálni olyan édes :lol: :lol: :lol:

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hékás,
na, mi újság? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Tegnapelőtt voltam Radnai doktornőnél. Sajna fél óra csúszással jutottam csak be, de nem volt vészes. Azzal kezdte, hogy ugye rákszűrésre jöttem. Pedig a telefonba azt mondtam, hogy általános vizsgálat. Sebaj, ezt gyorsan tisztáztuk (rákszűrésem novemberben volt). Nagyjából elmondtam neki a dolgokat (fertőzés, miegymás), és vett le kenetet laborba. Úgyhogy most idegesen várom az eredményt, jövő hétfőn telefonálhatok miatta.
Persze megint belefutottam abba, hogy én képtelen vagyok normálisan kommunikálni egy orvossal, szóval hiába játszottam le előtte gondolatban a beszélgetést vagy ezerszer, amikor ott voltam idegesen, mégis olyan rövidre sikerült. De végülis egy dolog kivételével mindenről beszéltem vele, aztán majd meglátjuk a folytatást. :P
Ezen is túl vagyok.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!

Radnai doktornőről szeretnék érdeklődni, aki ismeri megköszönöm ha ír.
Érdekelne stílusa, milyen a kismamáival,fel lehet-e hívni ha valami bajom van, na és persze a pénügyi vonzata?
Sokat kell rá várni?Mindenféle infónak örülnék!
Köszönöm
maszkabál
 
 


Sziasztok!

Ezer éve........ :oops:

Miszkó!
Hajrá-hajrá erős nyak- és hátizmok!!!! Ügyesek vagytok!!! :D

Hellot!
Végül milyen volt az összbenyomásod? Inkább pozitív, vagy negatív?
Rossz lenne, ha csalódtál volna!

Kri!
Jó korán jönnek Zsombi fogai :shock: ! Már látszik is valami, vagy csak nyálzik meg nyűgös?

Hékás!
Tényleg mi van Veletek? :roll: :D

Mi jól vagyunk, túl egy taknyos héten (megint :? ). Csak tudnám mi ellen véd az anyatej :? !!
Katus egyre ügyesebb!
És már várjuk nagyon a tavaszt!!!!!! :D

Kép

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Csuri, meg van duzzadva az ínye. A doki is mondta, hogy most már hamar kint lesznek a fogai. Édes Katus ezen a képen.

Hékás, mi van veled?

Kérdés, ti hogy altattok. Kézben alszik el a gyerek, vagy az ágyában magától?
Mi újra jól alszunk éjjel. Jelenleg 7200g és 65 cm Zsombi :).

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!

Katus este szoptatás közben alszik el (közben esti mesét mondok Annának :) ), aztán zsupsz az ágyába. Délelőtt magától alszik el a hordozóban, amíg mosogatok, vagy vasalok -közben Anna zajol, mesét néz, tehát nincs csend :roll: . Aztán délután megint szoptatás közben alszik el, és még alszik egyet este fürdés előtt. Most például úgy, hogy itt ülök, az ölemben aludt el.

Jó kis husi Zsombi :wink: !!!!

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, köszi a választ.

Zsombi pont így alszik el :D Megnyugodtam. Éjszaka szokott mostanában felkelni biztos a foga miatt.

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kedves Lányok!

22 hetes kismama vagyok, az Istvánban keresek szülészorvost. Három embert ajánlottak, érdeklődnék, van-e valamelyikőtöknek személyes és lehetőleg friss élménye (legjobb lenne szülési) a következő orvosokról:

- dr. Kosztin Árpád
- dr. Pop Andrea
- dr. Boros Judit

Hármójuk közül Boros Juditról találtam hozzászólásokat, de elég régi infok voltak. Előre is köszönök minden választ, írhattok privátot is, ha azt valamiért szívesebben tennétek.

üdv: Coco
cocorosie
 
 


Sziasztok!
Előkerültem én is. Remekül vagyunk :wink: :lol:
Marci már hatalmas, 74 centi és 10,2 kg. Van 3 foga, és most gyakorolja az önálló állást. Szerencsére nem túl bátor,így nem a nagyvilágnak vág neki, csak a közeli pontokat próbálja elérni. 3-4 lépést tesz meg egyedül :lol: Kaja téren is minden rendben, nem érzékeny egyenlőre semmire. Szóval már nem igazán főzőcskézek neki, csak ha olyan van, amit mégsem szívesen adnék neki...
Az éjszakáink kezdenek normálissá válni. Már csak max. egyszer eszik éjjel, de akkor is megpróbálom 100 ml után elvenni tőle, és cumit adni helyette. Sokszor sikerül is :wink: Remélem így szép lassan eljutunk odáig, hogy nem kell felkelni hozzá. Még ugyan 2x kéri éjjel a cumiját vagy a maciját, de valahogy erről is le fogom szoktatni.

Miszkó, nem raksz képet? Miért rejtegeted a szépségedet?

Kri, szuper, hogy már nem kell a szandál. Ügyesek vagytok :wink: És jól látom az új vonalzódat? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mindent bele :)

De éééééédes Katus!!! Mesélj, miket csinál már?

Én az ágyában altatom Marcit, soha nem altattam kézben. Csak ha nagyon hisztizett, de ez össz-vissz talán 10x ha volt 9 hónap alatt. De egyre többször van, hogy altatni sem kell, csak berakom a kiságyba, odaadom a cumit meg a macit, és elalszik abban a pillanatban. Biztos jól kifárad ilyenkor :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 34 hetes vagyok, eddig Kmétre jártam dokihoz, de nem ott szeretnénk szülni, hanem az Istvánban.
Sokat olvastam már a kórházról és hallottam emberséges nézeteiről.
Szülésznőt tervezünk választani, a héten keztünk el felkészítőre járni, van is egy pár jelöltem.

Ők pedig: Józsa Andrea (ha vele találkoztunk a szülőszoba bejáratánál akkor 35-40 közötti, dundi és szimpatikus szülésznő, jól tippelem ?????)
Rákóczi Ági, Böszörményi Bea és Diószegi Éva ( korábbi vélemények alapján )

Viszont ajánlották még Bakóné Gottfried Anikót is.

Segítsetek légyszíves, hogy melyikük lenne a mi emberünk, aki nem sürgeti a dolgokat és nem siet, hogy essünk túl rajta. doki valószínű az ügyeletes lesz.

Még egy kérdés, hogy az miként műxik, hogy ha én már nem szeretnék a kméti dokimhoz járni, akkor fogadnak vizsgátra az Istvánban és hol ????

Várom a véleményeteiteket, ezer köszönet !!!!!!!!!!!!
gbkati77
 
 


Sziasztok!

Radnai doktornőről szeretnék érdeklődni, aki ismeri megköszönöm ha ír.
Érdekelne stílusa, milyen a kismamáival,fel lehet-e hívni ha valami bajom van, na és persze a pénügyi vonzata?
Sokat kell rá várni?Mindenféle infónak örülnék!
Köszönöm
maszkabál
 
 


Sziasztok! DR Radnai Katalinról írnék pár sort. Eddigi tapasztalataim alapján lelkiismeretes, utána jár a dolgoknak. Egyenes ember. Én bízom benne. Tudom, hogy ha elérkezik az idő Ő ott lesz, számíthatok rá és együtt világra hozzuk a gyermekemet. A kórházban van a rendelője, ott dolgozik hétfőnként. Eddig bármikor elértem Őt telefonon. Eddig még nem kellett várnom 10 percnél többet,igyekszik tartani a megbeszélt időpontot. :wink: :D
Vendég
 


hékás!
Nagyon ügyes Marci! Még pár hét "próbaüzem", aztán nem győzöd elkapkodni a lakásban :) .
Nálunk Anna amikor tanult kúszni, mászni, járni, sosem volt túl ügyes, mert nem volt elég hely hozzá. Aztán elmentünk a szüleimhez, ott mindent begyakorolt két nap alatt és otthon már profi volt :D .
Katus nagyon érdeklődő, mosolygós baba. Még nem forog, viszont döntött helyzetből simán felül a hasizma segítségével :) .
Már eszi a lábujjait fürdésnél, és Annával nagyon jól eldumálnak :lol: .

Mi nem használunk cumit :roll: , és Annát még altatom (de nem bánom). Mese :arrow: simogatás :arrow: alvás.

Bocipók!
Hogy vagytok?
Mekkora a hasad? :D

gbkati77!
Az én szülésznőm Hajdu Barbara volt (mindkétszer). Én Őt szívből tudom ajánlani!!!!!!
Nem tudom, hogy fogadnak vizsgálatra, ha nincs fogadott orvosod
:roll: :oops:

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Bocipók!
Köszönöm.
Írtam privit, de nem tudom elment-e.
maszkabál
 
 


Sziasztok!

Hékás, köszi :lol: :lol: Nálatok mi a helyzet etéren?

Gbkati77, az én szülésznőm is Hajdú Barbara volt. Maximálisan meg voltam vele elégedve csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mi most a fogzással küzdünk. Zsombi a szombatot végig sikonyálta. Nagyon édes volt. Most már egyre többet hallatja a hangját. Mindent és mindenkit megrág. A múlt héten mikor kapta az oltást még a dokinéni kezét is megrágcsálta míg ő vizsgálta :lol: :lol: :lol:
Az oltás se izgatta fel nagyon nevetgélt miután megkapta, és csak kicsit elhúzta a száját mikor megbökték.

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok! Maszkabál! Nem jött át a privi, talán próbáld meg ide: hokukk@freemail.hu.
Csuri! Jól vagyunk, szépen gömbölyödik a pocakom. Katus baba szépen fejlődik. :D
Kri! Zsombi nagyon kis vagány. 8) Aranyos lehet, ahogy mindent rágcsál.
Hékás! Hajrá-hajrá, mindent bele. :wink:
Vendég
 


Bocipók! Írtam
maszkabál
 
 


Hát mi úgy állunk, hogy negatívat teszteltem. Most kezdtünk el próbálkozni, ez az első hónap. Ma hajnalban kellett volna megjönnie, de még nem jött meg. Gondolom, bekavar a fogyókúra... Marci is harmadjára sikerült, szóval nem bíztam benne, hogy Mincsi elsőre sikerülne :wink: :lol:

Fogzás???? A hátam közepére kívánom :twisted: :twisted: :twisted: Olyankor éjjel óránként, félóránként kelni kell hozzá. Pedig már eljutottunk odáig, hogy 8 körül lerakjuk, akkor még megeszik egy üveg tápszert, és csak hajnalban, 6-7 körül eszik. És 1 max kétszer kel fel.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hali!

Csuri: Radnai doktornőről a benyomásom nem volt igazából semmilyen, mármint sem pozitív sem negatív, de egy találkozás alapján nem is akarok messzemenő következtetéseket levonni. Nyilván ha már jobban ismerjük egymást, jobban fogok tudni véleményt mondani.
Viszont ma megint volt egy kis kellemetlenségem: múlt héten azt mondta a doktornő, hogy ma délelőtt 10-12 között hívjam a laboreredmény miatt. Tuti biztos vagyok benne, hogy ezt mondta, még egyszer vissza is kérdeztem. Ma fölhívtam, és közölte, hogy délután hívjam, mert akkor lesz csak benn a kórházban. Délután meg alig bírtam elérni, már úgy voltam, hogy ez az utolsó próbálkozás, amikor végre fölvette a telefont.
Hogy legyen jó hír is: negatív! Amúgy a hasam sem fáj mostanában, szóval valszeg tényleg rendben vagyok. Ez azt jelenti, hogy indulhat a projekt :)
Viszont ezek kapcsán most megint kérdeznék a hozzáértőktől: pontosan hogyan is van a doktornőnek rendelése és telefonon mikor lehet keresni? Mert ha egyszer lesz egy pozitív terhességi tesztem, akkor valszeg ugyanúgy be leszek sózva, mint ma a laboreredményre várva (szörnyű volt a várakozás!), és szeretném tudni, hogy mikor lesz érdemes felhívni, és egyáltalán mennyi időn belül kapok időpontot nála.

Na, lassacskán lenyugszom és megpróbálok visszatérni a nyugodt kerékvágásba, csak most muszáj volt írnom.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Timi!

Én mindig hétfőn délután hívtam, mert akkor tuti rendel. Ha nem veszi fel, akkor feltételezem éppen vizsgál.
Én legutóbb nem is vele, hanem az asszisztensével beszéltem (a doktornő telefonját hívtam).
Nekem például Ő nagyon szimpatikus!!! Néha Őt hívtam, ha a doktornőt nem tudtam elérni, de nagy segítség volt akkor is, amikor vérvételre kellett menni (ugyanis reggelente Ő ott dolgozik). Szóval próbáld Vele esetleg megbeszélni, hogy rendelési időben hívhasd Őt is, mert Ő talán könnyebben veszi fel a telefonját....

A jó eredményhez gratulálok! (ezzel kellett volna kezdeni)

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Szia ilba! :D :D

Nem tudom, hogy emlékszel-e rám, szobatársak voltunk 3 éve az Istvánban, én feküdtem az ablaknál és császárral szültem a fiamat.
Elöször is engedd meg, hogy gratuláljak a második kisfiadhoz!!!! Mikor megláttam, hogy már két vonalzód van egyből visszaolvastam,hogy mi is történt! Hihetetlen, hogy milyen gyorsan megérkezett! :lol: Ügyesek voltatok,és remélem azóta is jól vagytok!

A másik dolog amiért benéztem, hogy a hugom 3 hét múlva fog szülni és ha jól emlékszem, Te homeóztál szülés előtt-alatt-után. Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőled ezügyben, miket szedtél, mennyit, mikor stb. Illetve hogy, volt homeós dokid aki segített, mert ha igen akkor szeretnén az eléhetőségeit is elkérni. Ha nem nagy gond tudnál erről írni nekem priviben?! :D


Előre is köszi!!

Üdv.: Gabi

Gabika& PetiKépKép
77gabika
 
 


Gabi,
privi ment!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timi! Gratulálok, ez nagyon jó hír :wink: :lol: :lol: :lol: És hát akkor mindent bele :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Csuri!
Akkor általában ha próbálom hívni és nem veszi fel, akkor próbáljam 10 percenként? Hétfőn eleinte ritkábban, de aztán egyre sűrűbben hívtam, és az 5. vagy 6. alkalommal vette végül fel a telefont. Persze, nyilván ha épp valakiben turkál, akkor nem veszi fel. És amúgy a rendelési idő pontosan hogy van? Annyit tudok, hogy 1-től, de meddig?

Hékás!
Igyekszünk :)

Kép
hellot
 
 


Timi!
Nem tudom, hogy meddig van a rendelés, de szerintem 18-19-ig tuti.
Emlékszem, hogy hívtam olyankor is, amikor például vezetett, ilyenkor mindig mondott más időpontot, amikor ráér. Délelőttönként is hívtam néha, volt, hogy a műtőbe készült éppen, de simán válaszolt a kérdéseimre :D .
Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok !
Nem ismeri valaki a Szent Istvános szülésznők közül Krisztinát ??
Alacsony 35-40 közötti, vékony barátságos hölgyemény.
Szerdán ő vezetett minket körbe a szülőszobákon, és válaszolta meg kérdéseinket és nagyon szimpatikus volt .

Köszi a segítséget.
Kati
gbkati77
 
 


Szia, Kati! Pruha Krisztina? Vékony, barna rövid hajú. Ha Ő az, akkor én ismerem. Az első gyermekemnél Ő volt a szülésznőm és nagyon sokat segített.Végig mellettem volt, ameddig csak lehetett. A szülés vége császármetszés lett, ott már nem tudott segíteni nekem, de Ő is bent volt a műtőben. Amikor kiemelték a lányomat megmutatta, utána megmosdatta, felöltöztette és kivitte az apukájának. Nekem csak pozitív véleményem van Vele kapcsolatban. Még a szülés után is bejött meglátogatni, és bátorított, hogy mindenben rendben lesz. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit későn lépek be a topicba, de a segítségeteket szeretném kérni!
Febr. 28-án, 3 héttel a tervezett kiírás előtt szültem meg a kisfiamat az István kórházban.
Mivel az én dokim szabin volt, a helyettesét meg nem ismertem, így az ügyeletes dokinál szültem, akiről annyit tudok, hogy idősebb férfi, és a neve dr Mészáros.
Az én dokim azóta ugyan már visszatért, és fel is hívtam a hírrel, de miután annyit nem kérdezett meg, hogy hogy vagyok, úgy döntöttem, nem hozzá megyek vissza a 6 hetes kontrollra, hanem a szülést levezető dokihoz.
Ha valaki tudja Mészáros doktor összes elérhetőségét, és infókat (árak, rendelési helyszín, idő, vélemény, stb) róla, akkor szívesen várom, akár priviben is.
Fontos lenne, hogy hozzá menjek vissza, mert ő az egyetlen, aki tudja, hogy milyen vénák is szakadtak a szülés közben bennem (arccal előre jött a kis manó, és hát amit ért, tépett...), állítólag ez a következő szülésemre is befolyással lehet. Ezért gáz, hogy pont így elvesztem a dokik között, és a szülés óta egy doktor se nézett rám...

A másik, akinek a neve érdekelne, az egy szülésznő, kb. 30 év körüli, szőke, félhosszú hajú, vékony, kicsit szigorúbb arcú és a keresztneve Zsuzsa.
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos:
gratulálok kisfiadhoz!
A leírtak alapján én Böröndi Zsuzsára tippelek. Nekem ő volt a szülésznőm. Sajnos MÉszáros doktort nem ismerem.

Lányok!
Hozok majd ám képeket Zsombiról, csak még egy kis türelmet kérek és jövök. Nem nagyon olvastam vissza. Remélem mind jól vagytok.
miszkó
 
 


Nemlajos, nekem is Böröndi Zsuzsa ugrott be, nekem is ő volt a szülésznőm, és nagyon elégedett voltam vele.

Miszkó! Hol vannak azok a képek???? Lassan diplomázik Zsombi :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Látom, itt sok tapasztalt, segítőkész emberke van, aki ismeri az Istvános szülésznőket, hadd kérjek én is segítséget: Nem tudja valaki, hogy hívják azt a szülésznőt, aki nagyon-nagyon fiatal, picike, csinos, fekete kb vállig érő hajú? A másik: Bakóné Gottfried Anikóról van valakinek tapasztalata?
És hogy megy egyáltalán a szülésznő választás, ha nem ismerek senkit, csak ajánlás alapján: betelefonálok a szülészet számán, hogy adják meg nekem az ő elérhetőségét?
Köszi szépen a segítséget!
Vallics
vallics
 
 


Sziasztok!

Miszkó várjuk a druszánk képeit :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hogy kell képet beilleszteni????????????
miszkó
 
 


Sikerült!

Íme az én mosolygós kis fiam. Imádom!

Kép
miszkó
 
 


vallics!
Szerintem Diószegi Éva (nézd meg iwiw-en :wink: ).
És igen, ha tudod a nevét, megadják a számát :) .

Miszkó!
Nagyon helyes Zsombi!!!! Mekkora haja van :shock: !

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


De hatalmas már Zsombi!! És tényleg mekkora haja van! Kész férfi már :wink:

Vallics, én nem tudok segíteni neked szülésznő ügyben. Nekem nem volt fogadott, és az ügyeletessel is maximálisan meg voltam elégedve

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi az iwiw-es tippet, mert bár nem ő volt, kép alapján megtaláltam az ismerősök között, Molnár Nikoletta. De tényleg nagyon fiatal, úgyhogy nem tudom, merem-e őt választani, pedig nagyon szimpi.


irusc írta:vallics!

Szerintem Diószegi Éva (nézd meg iwiw-en :wink: ).
És igen, ha tudod a nevét, megadják a számát :) .

vallics
 
 


Kedves vallics!

Nem tudom, hány Anikó szülésznő lehet az Istvánban, de én Anikónál szültem, aki ügyeletes volt aznap, pont hat hete. (Csak a keresztnevét tudom.) Magas, nyúlánk, és rövid barna haja van.

Csak jót tudok mondani róla. Apás szülés volt, és a vajúdás alatt Anikó mindig annyira hagyott magunkra, amennyire nekünk jól esett. De jött mindig csekkolni és tanácsot adni. A szülésnél pedig nagyon kedves, türelmes és biztató volt, igy ismeretlenül is.

Én nem tartottam attól, hogy ügyeletesnél szüljek. Sokkal bosszantóbb, ha van választottad és pont nem ér rá. Meg nem is volt lehetőségem a terhesség alatt nulláról egy bizalmi kapcsolatot kialakitani sem orvossal, sem szülésznővel.

Különben meg amilyen mentális állapotban voltam a szülés alatt, nekem úgyis csak az számitott, hogy a férjem ott van mellettem. A körülöttem levő szakemberekben pedig megbiztam.
De a lényeg az, hogy ezt az Anikót csak ajánlani tudom.
februar
 
 


Sziasztok!
Én indítottam ezt a topikot,de nagyon régen jártam erre.Azért jöttem újra mert harmadik babámat várom és megint az Istvánban fogok szülni.Császáros leszek.Lenne egy két kérdésem valakihez aki császárral szült.Segítetek?
Köszönöm:Lívia
lívia2
 
 


Köszi februar, ő lesz az! Bíztató, amit írsz :D

februar írta:Kedves vallics!

Nem tudom, hány Anikó szülésznő lehet az Istvánban, de én Anikónál szültem, aki ügyeletes volt aznap, pont hat hete. (Csak a keresztnevét tudom.) Magas, nyúlánk, és rövid barna haja van.

Csak jót tudok mondani róla. Apás szülés volt, és a vajúdás alatt Anikó mindig annyira hagyott magunkra, amennyire nekünk jól esett. De jött mindig csekkolni és tanácsot adni. A szülésnél pedig nagyon kedves, türelmes és biztató volt, igy ismeretlenül is.

Én nem tartottam attól, hogy ügyeletesnél szüljek. Sokkal bosszantóbb, ha van választottad és pont nem ér rá. Meg nem is volt lehetőségem a terhesség alatt nulláról egy bizalmi kapcsolatot kialakitani sem orvossal, sem szülésznővel.

Különben meg amilyen mentális állapotban voltam a szülés alatt, nekem úgyis csak az számitott, hogy a férjem ott van mellettem. A körülöttem levő szakemberekben pedig megbiztam.
De a lényeg az, hogy ezt az Anikót csak ajánlani tudom.
vallics
 
 


lívia2 írta:Sziasztok!
Én indítottam ezt a topikot,de nagyon régen jártam erre.Azért jöttem újra mert harmadik babámat várom és megint az Istvánban fogok szülni.Császáros leszek.Lenne egy két kérdésem valakihez aki császárral szült.Segítetek?
Köszönöm:Lívia


Nekem másfél éves tapasztalataim vannak, de a kórház "dinamikus változásait" tekintve szerintem még tudok infot adni. Kinél szülsz?
hasami
 
 


Szia Lívia2!

Én egy éve szültem ott, a barátnőm pedig májusban fog, úgyhogy viszonylag friss tapasztalatokkal rendelkezem. Közben is ismerek többeket, Hasami, semmi nem változott ott szerintem.....

Úgyhogy Lívia2, nyugodtan kérdezz akár priviben, akár itt is!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: