Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hékás!
Szorítok, hogy lány legyen a következő baba!
Nagyon helyes Marci :D ! Vagány kisfickónak tűnik....
Katusnak még nincsenek fogai (túl korai lenne :wink: ), viszont a nyála néha már úgy ömlik, mintha......
A koraszülött babák pedig, akárcsak azok, akik időre születtek, eltérő módon fejlődnek. Az én lányom 15 hónaposan kezdett járni :roll: :) , most meg már le sem lehet állítani.....
Ja, és még egy dolog! Nekem van egy ismerősöm, aki nagyon korababa volt (éleszteni kellett, meg kicsit hiperaktív), de Japánban dolgozik, ott szerezte a doktoriját :wink: .

Hellot!
Nekem csinált uh-t a Horváth Mihály. Hááááát, nem zártam a szívembe, de attól még lehet jó orvos, sőt rendkívüli diagnoszta :) !
Novák Zoltánt pedig egyáltalán nem ismerem....

Kri!
Köszönöm! Katus nevében is :D :D !

Üdv:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Hellot,
Én is Gajdos doktornőt tudom ajánlani, de nagyon sok orvost dicsérnek. Segítene, ha szűkítenél, pl. férfit keresel, vagy nőt, legyen fiatal, idősebb …
Horváth Mihály stílusa nekem nagyon nem jön be :oops: , a másik orvosnak még csak a nevét sem hallottam soha. :roll:

Hékás,
Húúúúú, akkor hajrá! :D Bátraké a szerencse, nem igaz? :lol:

Katus, Marci! Tündériek vagytok! :D 8) :P

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Azon még nem nagyon gondolkoztam, hogy férfi vagy nő legyen-e az orvosom. Eddigi életemben még csak férfival találkoztam, az sztk-ban is az van, meg a II. nőin is csak férfi orvosokat láttam.

A korával kapcsolatban viszont jobban örülnék egy fiatalabb dokinak - persze ne olyan legyen, aki tegnap kapta kézhez a diplomáját :P Az számít nekem, hogy mennyire szimpatikus (az érzelmi rész nem elhanyagolható egy orvosnál), és általában szimpatikusabbak a fiatalabbak (nem csak nőgyógyász, hanem akár fogorvosnál is... :)). De azért legyen megbízható.

Igazából a legfontosabb szempont nekem az, hogy ne akarjon csak azért császározni, mert már volt császárom. De úgy tudom, az istvános dokik általában normálisak ilyen szempontból. (Persze, nyilván közbejöhet bármi komplikáció, de komoly orvosi ok nélkül nem akarom, hogy még egyszer nyiszaboljanak engem.)

Egyébként nagyon nehéz itt orvost találni. Olyan sok orvosról olvasok jókat, hogy a bőség zavara miatt nem tudok dönteni. Igaz, még van időm...

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 

 
 

Timi,
ha pasi és fiatal :D akkor én ajánlom Koiss dokit. Igaz szakmailag nem ismerem, de a kórházban a mellettem lévő lánynak ő volt az orvosa és nagyon-nagyon szimpi volt azalatt a 3x2 perc alatt amíg bejött hozzá. És nagyon dicsérte. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Timi! Az én orvosom is Koiss Róbert. Én is szívből ajánlom őt, velem eddig rendes volt mindig. A páromat a folyósón megismeri, kezet fognak.
A magánrendelése Budán van a Városmajor utcában, szokott csúszni a rendeléssel, szokott időpontot adni, de én sosem időpontra mentem, mert a kismamák a váróban is mindig az érkezési sorrendet tartják. Jövőhét szombatra vagyok kiírva, remélem ott lesz a szülésnél és minden rendben lesz és utána is csak pozitívumokat fogok tudni mondani róla.
Nálunk sincs semmi jele még Zsombi érkezésének (nyákdugóval sem találkoztam még), de már nagyon várom, hogy kint legyen. Mostanában sokan túlhordják a piciket, lehet hogy a kicsik nem akarnak ilyen hidegben kibújni, jobbnak látják még odabent maradni. Dehát egyszer csak ki kell jönniük.

Anyukák: nagyon édesek a csöppségek!
Mindenkinek szép hétvégét kívánok.
miszkó
 
 


Ja, még annyit, hogy én kb. a 13. héttől kezdve járok hozzá,úgyhogy nem ismerem olyan rég, de sokszor voltunk már nála, s ctg-re is mindig akkor hívott, ha ő bent volt, nem kellett rá sokat várni.
Ja, s volt olyan is, amikor hívtam, nem vette fel, de visszahívott!!!
Ha kell a száma, priviben megírom.
miszkó
 
 


Hellot!
Szerintem is sokat számít, hogy mennyire szimpatikus! :D Sőt!
Egy orvosról pedig addig úgysem tudjuk milyen "szakmailag", amíg nincs szükség rá :? .
Nekem fontos egy orvos modora is, sőt nem szégyenlem, nekem a kinézete is sokat nyom a latba... :roll: .
Az első nőgyógyászom egy közel 70 éves bácsi volt :) , nagyon szerettem hozzá járni. Szakmailag a topon volt, de amikor kellett elirányított egy másik orvoshoz.
Korábban nekem sem volt női orvosom (a háziorvost leszámítva), de teljesen más, főleg ha már szült is esetleg, tudja miről van szó!

Miszkó!
Izgi, hogy már csak ennyi van hátra! Drukkolok!
Koisst én többnyire az István folyosóján láttam, hallottam.... kedves, figyelmes orvosnak tűnik. Miért csak reméled, hogy ott lesz a szülésnél?? :roll:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Miszkó, izgi a vége már. Én 7 nappal hordtam túl Zsombit. Ő se akart időre megszületni a lányok jól be is előztek így :D :D :D .

Rólunk. voltunk csípőszűrésen ahol a doki megállapította, hogy donga lábunk van. :( Felírt egy gyógy-szandit amit kedden fel is tesz Zsombi lábikájára. Remélem műtétre nem lesz szükség. Kicsit aggaszt, hogy csak most vették észre ezt a problémát.
Egyébként eddig minden más rendben van velünk. Kezdünk valami féle alvási rendszert tartani este fél 10-től már alszunk, a kelés pedig 5 és 7 óra között van. :D Nagyon örülünk ennek a párommal :oops:

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Eladó 2 levél AZALIA gyógyszer, amit szoptatás alatt lehet szedni.
Ha érdekel üzenj!
maravilloso20@gmail.com
mistral4
 
 


Kri, sajnálom, hogy gyógyszandi kell Zsombinak, de az jó, hogy ilyen hamar észrevették, nem? Gondolj bele, mi lett volna, ha már ácsorogna, és akkor vennék észre.

Viszont az éjszakai alvásotokat irigylem. Mondjuk ennyi idősen Marci is aludt. Este 7-8 között leraktam, és hajnali 4-5-ig aludt. Most meg 2-3 óránként felkel :cry: Most már jobb, mert amikor elkezdett dolgozni a foga, akkor tényleg óránként kelt.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!


Segítséget szeretnék tőletek kérni: az első babánk császárral született (nem az Istvánban, farfekvés miatt), és olyan orvost keresek, akinél ez a császár nem ok arra, hogy a következő szülés is az legyen. Vagyis ha nincs különösebb oka, akkor mindenképpen szeretném megpróbálni természetes úton. Úgy hallottam, az István kórházban ez több orvosnál is szokott működni. Ahol az elsőt szültem, ott erre gyakorlatilag alig van esély. Jó lenne olyan orvost találnom, aki támogatja a hüvelyi szülést, de ha esetleg mégis műtétre kerül a sor, azt is jól meg tudja csinálni. (Persze más szempontjaim is vannak, de most elsősorban ez alapján keresnék.)

Sokat végigolvastam a topicból (meg más istvános topicokból is, bár nem mindent) , és a következő orvosokra gondoltam, de nem tudom, jók-e a megérzéseim - csak mert kimondottan ilyen összefüggésben keveset olvastam róluk:

dr. Koiss Róbert (neki már megszereztem az elérhetőségét)
dr. Gajdos Edit
esetleg dr. Ujváry Attila (bár róla egy helyen azt írták, hogy már nem az Istvánban dolgozik)

Akinek esetleg volt az Istvánban egy császár után hüvelyi szülése, tudna nekem orvost ajánlani? Más orvosokról is szívesen fogadok információt.


Előre is köszönöm az itt megfordulóknak.
Vendég
 


Virág, én nem tudok segíteni Neked, nekem szerencsére hüvelyi szülésem volt.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Virág! Mint azt fentebb láthatod, én is azt tartom a legfontosabb szempontnak a keresésben, hogy szülhessek normál úton. Eddig ezen a fórumon nem láttam ilyen jellegű hozzászólást :( Én más forrásból próbálok még érdeklődni. Majd segítsünk egymásnak, ha találtunk megfelelő orvost!
Neked mikor lesz aktuális a téma? Látom, hogy a kislányod 9 hónapos múlt. Én mindenképp ki akartam várni a 2 év különbséget (pont a császár miatt), ez most már bőven meglesz nálunk.

Kép
hellot
 
 


Ja, igen, azt nem mondtam: azért az is számít, hogy ne kelljen a világ végére mennem a rendelésre. Nekem Buda a világ vége... Nem kell pont kispesti (de ha van, az nagyon jó!), de azért közeli legyen. Így is mindig egyeztetni kell majd a férjemmel, hogy addig vigyázzon Csabira, és hát ő is dolgozó ember. (Mármint nem Csabi, hanem az apja...)

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szült-e valaki mostanában Pálfalvi Lászlónál?
Én 13 éve szültem nála, azóta semmi infóm nincs róla. Tudom, hogy drága lett, de mégis mennyire?
Kér a szülésért, vagy rám bízza? mert annak idején nem kért, annyit adtam amennyit tudtam.
Magánrendelés, telefon, egyebek érdekelnének.

Köszi előre is!
Beus
beus1967
 
 


Sziasztok, Lányok! Tegnap voltam Radnai Doktornőnél. Szeretném kijavítani egy korábbi hozzászólásomat, miszerint a doktornő nem végez ultrahangot. Ez ebben a formában nem igaz, mert csak genetikai uh-t nem csinál, amúgy sima ultrahang mindig van. Tegnap megcsinálta a rákszűrést is, amit én elsumákoltam 3 évig. :oops: Hát Lányok! Ha az eddigi rákszűréseim ilyenek lettek volna, akkor nem sunnyogok 3 évig. :D :wink:
Vendég
 


Virág,Hellot! Kismamák vagytok már?
Vendég
 


Szia, Bocipók!
Én már nagyon szeretnék ismét kismama lenni, de előbb rendbe akarok jönni a fertőzéseimből, amiket év végén állapítottak meg. A gyógyszereket már beszedtem, a menzi után elmegyek leellenőriztetni magam, és ha minden rendben, akkor indul a projekt.

Ja, amúgy ma találtam neten egy istvános dokit: Fazekas Ferenc, róla tud valaki aktuális infót adni? Itt rendel a szomszédban, szóval nála közelebbi orvost nem találok, de nem akarok csak a távolság miatt hozzá járni.

Kép
hellot
 
 


Hékás, te is kispesti?! :D

Merre? Könyvtár környéke?
Csak a Fazekas Ferenc itt rendel mellettünk-ből gondolom.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bocipók!
A rákszűrésekről eddig nekem is inkább kellemetlen tapasztalataim voltak :? .
Nekem nem csinált semmilyen uh-t Radnai doktornő. :roll: A genetikait és még két normál uh-t is más-más orvos csinálta, és tényleg nagyon utáltam!!!!

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


gabuska írta:Hékás, te is kispesti?! :D

Merre? Könyvtár környéke?
Csak a Fazekas Ferenc itt rendel mellettünk-ből gondolom.


Akarom mondani Hellot.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Csuri! A Doktornő nem csak nekem, hanem minden kismamának csinált sima ultrahangot hétfőn. Voltunk egy páran. :D Nekem csak a genetikaira kell mennem máshoz.Ezek szerint szerencsém van,mert Kodaj doktor úr nagyon normális doki. Ő csinálta az elsőt és ha megvan az afp-m akkor a másodikat is Ő fogja csinálni. Nagyon profi és mindenre válaszolt amit kérdeztem. :lol: Legközelebb remélem már kiderül,hogy ki lakik a pocakban. :D Szerintem fiú,de ha kislány az is OK! :wink: Hellot! A doktor urat sajnos nem ismerem.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a dokinál, beállította a szandikat. Aztán kiderült, hogy ez nem dongaláb csak egy távoli rokon betegség. Arról van szó, hogy az inszallagokat kell nyújtani, hogy egyenesen tudja tartani a lábacskáját. Kb. 3 hónapig kell hordani a szandit. Műtétre nagy valószínűséggel nem lesz szükség, de ha még is akkor csak 3-4 éves korban. A felhelyezés egy horror, mert fáj neki. :cry: Az vigasztal csak, hogy ez segít neki.
Az éjszakánk elég nyűgösen telt nem is aludtunk fél kettőtől hétig fent voltunk. :?
Most alszik szerencsére.

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szia, Gabuska!
Igen, a könyvtárral szemben, az Üllői túl oldalán lakunk.
Egyébként azt tudom, hogy a könyvtár mellett van néhány nőgyógyász, de nem tudom, ki melyik kórházhoz tartozik. Illetve az Ita Jenőt tudom, hogy Schöpfl-Mérei, és most a Fazekast láttam, hogy István. Majd a többinek is utána kéne néznem. Bár nem is tudom, hányan vannak, rég jártam azon az oldalon.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál, már 1 ujjnyira nyitva vagyok! Yipiii! Nagyon örültem neki!!!! Ja, s szerencsére nincs streptococcusom, pedig azt hittem lesz, mert volt baci és vér is korábban a vizeletemben és 2x fertőzésem (bacis).
Szombatra vagyok kiírva, vasárnapra hívott vissza ctg-re, ha addig nem jönne pindurkám. Már nagyon várjuk!!! Most már tuti vízöntő lesz Zsombi.
Szép napot nektek!!!
miszkó
 
 


beus1967 írta:Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szült-e valaki mostanában Pálfalvi Lászlónál?
Én 13 éve szültem nála, azóta semmi infóm nincs róla. Tudom, hogy drága lett, de mégis mennyire?
Kér a szülésért, vagy rám bízza? mert annak idején nem kért, annyit adtam amennyit tudtam.
Magánrendelés, telefon, egyebek érdekelnének.

Köszi előre is!
Beus


A magánrendelése a Mammut II-ben van. Ennyit tudok róla, bocsi. :oops: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kri,
sajnálom Zsombit, de hidd el, hamar elrepül ez a 3 hónap. :wink:

Miszkó,
hajrá! ++++ :lol:

Fazekas doki: lejjebb van egy topik róla, bár azt hiszem elég rég nem írtak oda, de azért egy próbát megér a dolog szerintem. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bocipók!
Két kislány :wink: ? Szuper!!! Egyenlőre úgy tűnik jó, sőt :D !

Remélem később is szeretni fogják egymást, majd legfeljebb minden babából, ruhából, hajcsatból stb. kettőt veszünk. :?
(itt jegyzem meg, hogy annak ellenére, hogy két lányunk van, a Jézuska hozott távirányítós markolót :wink: :) . Jaj, apuka nagyon örült :D !)

Miszkó!
Csak ügyesen! Hajrá!!! :D

Kri!
Sajnálom, hogy fáj Zsombornak a szandi! Neked szerintem jobban :( ! De tényleg gyorsan eltelik ez a 3 hónap (hiszen már most is milyen gyorsan elszállt ugyanennyi :wink: ) és nem is fogtok emlékezni rá!!!

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Pont azért úgy kérdeztem, hogy "aktuális" infó kéne Fazekas doktor úrról, mert a róla szóló topik elég régi. Visszaolvastam, de 2-3 évvel ezelőtti dolgok vannak ott.

Kép
hellot
 
 


Hellot,
írok privit!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hellot,
nekem ismerősöm szült nála 2× is, de ő is 3-4 éve. Nem volt rá panasz.

Én a gyerekrendelő (Táncsics u.) mögött lakok. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Miszkó, ez nagyon izgi :lol: Kitartás, csak ügyesen. Aztán majd gyere a képekkel :lol:

Gabuska, én Zugló :lol: :lol: Kispest csak átutazóban, mikor a tesómhoz megyek Lőrincre :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


hékás!
Mi Lőrincről (Havannáról, brrrrr :roll: ) költöztünk Gyálra :) ....

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, tesómék Lőrinc - Havanna.... brrrr :wink: :lol: Ők is költöznének, de nem olyan könnyű a lakáscsere az önkormányzati lakásoknál...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!

Mi még a szerencsésebb helyek egyikén laktunk, de volt minden ott is....
A költözésre mi 7 évet vártunk, de nagyon megérte :) !
(holnap megyünk egyébként a lakótelepre egy barátunkhoz vendégségbe :) )
37 nm:
Kép
96nm amikor még készülgetett: Kép Kép

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

Hellot, én is főleg más forrásokból szerzek információt, csak úgy gondoltam, hátha itt célirányosabb a dolog. Persze csak akkor, ha pont járnak erre olyanok, akiknek van infójuk ilyesmiről. Mi is ki akarjuk várni a 2 évet, azért is, hogy nagyobb esély legyen - bár azóta már kaptam infót 1-2 orvosról, akinél csak másfél év a minimum. Én még tényleg csak információt próbálok szerezni, azért is, hogy esetleg személyesen megkeresek majd 1-2 orvost. Jobban szeretnék még nem terhesen dönteni, ne akkor kelljen majd kapkodni. Kispesti vagy? Én a XVIII. ker.-ben lakom :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a biztatást.

Miszkó, drukkolok :D :D :D

Rólunk. Tegnap fürdés után a szandi felhúzás már nem volt olyan szörnyű Zsombinak. Nekünk még mindig az. Apa a hős aki felhúzza, én meg a vigasztaló vagyok. :?
Végre az alvás is visszaállt. Ma reggel már mosolyogva ébredt fel Zsombi. :D :D :D
Amióta apa is kap spontán mosolyokat nehezebben megy a munkába. édesek reggel így együtt. :lol: :lol: :lol:

Friss kép rólunk

Kép

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri! Gyönyörű a kisfiad! Tiszta kis vagány! 8) Csuri! Nagyon szép a házatok. :wink: Miszkó! Kitartást, csak ügyesen!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig egyben vagyunk, s már kissé türelmetlen vagyok. Igazából az a bajom, hogy kevesebbet mozog, s aggódom érte. Nem látok bele a pocimba, s nagyon várom, hogy kint legyen és megölelhessem. Rossz kedvem van és folyton csak sírnék. Ez normális??? Igazából ez még nem túlhordás, mert szombat a kiírás napja, de már most látszik, hogy lusta, mint a fiúk általában.

Kri: nagyon édes a kisfiad!

Köszönöm a szurkolást, majd jelentkezem, ha van valami történés.
miszkó
 
 


Miszkó, a vége felé kevesebbet mozognak általában! :wink:
Drukk!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Miszkó! Ne sírjál! Neked is és babának is könnyebb lesz, ha megnyugszol. Nemsokára kint lesz és megölelheted! Gondolj erre! Nincs sok hátra! Fel a fejjel!! :wink: :D
Vendég
 


Csuri, nagyon szép házatok lett. Mégiscsak más egy kertes házban gyereket nevelni, mint a Havannán :wink: Egyébként mi is majdnem Gyálra költöztünk :lol: :lol:

Kri, nagyon édes Zsombor. Olyan beszédes a szeme!!!

Miszkó, normális. Erőteljesen beindultak a hormonok :wink: Mire olvasod, már valószínű külön lesztek :)

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat. :D :D :D

Miszkó, mennek a drukkok ++++++++++++++++

Végre helyreállt az éjszakai alvás ismét este 10-től reggel 7-ig aludt Zsombi. A szopizást is félálomba tette. Mikor befejezte akkor ébredt csak fel mosolygott egyet apára aztán aludt is vissza. 10-kor kelt csak fel. :D :D :D
Most levegőzünk. :D :D :D
Már csak nekünk kell megszokni a gyógyszandi felhúzását. :cry: :cry: :cry:

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyire drukkoltok. Nagyon jól esik! Tényleg!
Sajnos még mindig egyben vagyunk. Holnap a kiírás napja, alig várom már a vasárnapi ctg-t. Ha hétfőn estig sem jön (akkor lesz bent a dokim) akkor megdumálom vele mi legyen, jó lenne naponta nézni már ctg-n, mert aggódni fogok.
Most megyek ebédelni, éhes vagyok.
További szép napot nektek!
miszkó
 
 


Miszkó!
A ctg nem mindig árulja el, hogy mikor jön a baba :? . Mi szombaton este voltunk bent, semmit nem jelzett a gép és én sem éreztem semmi különöset, aztán másnap reggel elkezdődött, és 1 órára megszületett a kislányunk :roll: ....
Van választott szülésznőd?

Kri!
Gratulálok a jó kis alvós Zsomborhoz! Katus is 10-kor alszik el, de egy ki nyammogásra felkel 3-kor :wink: , aztán :wink: 8-ig nyomja....
Nagyon aranyos Zsombi ezen a képen!!!!

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Sziasztok!
Pár hete olvasom a topicot, mert az Istvánban fogok szülni, úgy gondolom hogy ügyeletes dokinál és választott szülésznőnél.
Ebben kérném a segítségeteket. Az eddigi hozzászólások alapján Szpiesz Anna és Rákóczi Ági tűnik szimpatikusnak.
Olyat keresek aki gátvédelemben jártas, és tényleg csinálja is, és ami a legfontosabb hagy olyan pozícióban szülni, amilyenben szeretnék.
Mivel nem lesz választott dokim, jó lenne ha valamivel határozottab személyiség lenne, hogy ha vitázni kell az ügyeletessel, mondjuk a burokrepesztés időpontja miatt, kiálljon mellettem.
Nagyon sokat segítenétek, ha elmondanátok véleményeteket, tapasztalatotokat a fenti két szülésznőről, vagy ajánlanátok valakit, aki megfelel az elvárásaimnak.

köszönöm
szõke
 
 


irusc írta:Miszkó!
A ctg nem mindig árulja el, hogy mikor jön a baba :? . Mi szombaton este voltunk bent, semmit nem jelzett a gép és én sem éreztem semmi különöset, aztán másnap reggel elkezdődött, és 1 órára megszületett a kislányunk :roll: ....


Én meg bementem fájásokkal, a szülésznő és a doki is megnézte, és mondta, hogy hát még nem szülünk... Aztán a ctg-re 10 percre, a vizsgálatnál burokrepesztés, mert 7 centire nyitva voltam :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás!
Ezek a babák milyen kis viccesek :wink: !

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Csuri, ma ne említsd nekem, hogy viccesek... A maga közel 8 hónapjával felborította a hintát, a járókát (ez alá be is szorult), a ruhaszárítót, széthordta a lakásban a szennyest, nekirohant négykézláb a bezárt fürdőszobaajtónak... szóval a mai eredmény 1 horzsolás, 1 nagyobb pukli, meg 1 kisebb... holnap meg jönnek anyósék :twisted:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Csuri: tudom, hogy a ctg még nem jelent semmit. Nem lesz választott szülésznőm. A dokim Böröndi Zsuzsával szokott együtt dolgozni, ha megyek ctg-re akkor ő foglalkozik velem, de nem fogadtam fel.

Hékás: látom kedveled anyósodékat. Nekem csak anyósom van, de meg vagyok vele áldva. Már előre tartok tőle, hogy mi lesz, ha jön és elmondja a véleményét. Nagyon kis zsivány lehet Marci! Ugye már nem fáj neki a pukli és a horzsolás?

Ma volt egy nagyobb ijedtség, mert Zsombikám nem akart mozogni, nem reagált semmire, sem a mozgatásra, sem a zenére, megijedtem, hívtam a dokim meg a férjem. A dokim azt mondta, hogyha fél óra alatt beérünk megvár, hát másfél óra volt (hatalmas forgalom, ugyebár a férjemnek még haza is kellett jönnie), nem várt meg, de ez még nem katasztrófa. Rátettek a ctg-re, annyira megkönnyebbültem a szívhangja hallatán (bár a kocsiban mozgolódott már kicsit), méhösszehúzódást alig mutatott, szinte semmi nem volt. Aztán vártunk fél órát egy dokira, a nevét nem hallottam, pedig bemutatkozott (motyogott az orra alatt), megvizsgált, s mondta, hogy nem szivárog a magzatvíz (azt még nem írtam, hogy azt hittem szivárog), s még mindig 1 ujjnyi.
Hát ennyi történt. Ezek után már tényleg kíváncsi leszek mikor indul el a kiskrapek!
miszkó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: