Új privát üzeneted érkezett!

bentley:beöntés,hát nem egy kellemes,de ki lehet bírni,nekem 5 perces fájásom volt mikor csinálták,megvárunk egy fájást és már tolta is befelé a lötyit,aztán mondta tartsam egy kicsit és kiment,egy lépésre a wc,ahogy kiment már ugrottam is.pár perc és már ki is ürültem,szóval rendesek mert kimennek.
én otthon boroltváltam le magam így azt nem csinálták.

esztke: még nem írt dia,de mehetünk feléd isprivibe elküldöd a számod? írok ha kiderül megyünk e ma sétálnimegnézem a lábfejes nacit

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Viszonylag jó éjszakánk volt, sőt....kétszer kelt szopizni, este még 11-kor megetettem de 8-tól mélyen aludta addig, és 11 után 3-kor és fél 6-kor evett aztán háromnegyed 8-kor kelt. Egyszer köhögött egy sorozatot éjjel, de nem nagyon ébredt fel rá annyira, meg hajnalban voltak kisebb vakkanásai. Este csak a cataflamot kapta meg, ami kiütötte, bár kicsit tartottam tőle, hogy ilyen erős gyógyszer, és ráadásul 1 éves kor alatt nem is lenne adható...a köptetőt reggel kapta meg. ill remélem ment valami neki. Mert ez a gyógyszerezés egy művészet. A köptetőt lapátolja kifelé, pedig kis anyatejet is csöpögtettem bele, se adagoló, se kiskanál, semmi nem jó neki....ráadásul evés után bő folyadékkal kéne bevenni. Beninél!!!! Ez művészet....mivel a tejen kívül nem iszik meg semmit, ma reggel a vizet se fogadta el, se tea se semmi, ezért utálja egyelőre a hozzátápit is. Ha degeszre ette magát akkor meg pláne nem iszik még utána...azt találtam ki, hogy szoptatom, és amikor már azért evett rendesen, "lecsatlakoztatom", gyorsan köptető be, és "visszacsatlakozás", ..:-) így meg van az evés után (nem éhgyomorra), és a bő folyadékkal..:-) csakhogy ma a köptetőt a kezemmel kellett úgy ahogy visszalapátolnom, hogy valami maradjon bent (lökte kifelé), utána meg úgy megsértődött, hogy beharapta száját és nem nyitotta ki, szopi se kellett már..a bő folyadéknak annyi. Nem tudom mit csináljak, már nem tudok mit kitalálni. Más gyerek iszik teát, vizet, már rég eszi a gyümiket , főzeléket..de ő még nem, nem hajlandó, ami most nem túl jó, így a gyógyszerezésnél.

Bentley!

igen a szülésznő végzi az előkészítést, nekem ő nézte meg hány ujjnyi vagyok, majd az ügyletes doki, is, és amikor látták akció van, hívták az orvosom. Szerintem is jó, hogy benéztél, mintha akkor blokkolná le a látottaktól,a mikor bekerülsz, mi mire van, mit fognak csinálni velem...


Kép
fruzsa7
 
 


Bentley,

A szülésznő csinálja az előkészítést, de egyáltalán nem vészes, talán kellemetlen egy kicsit, de egyáltalán nem fájdalmas!! Amiatt ne aggódj! Engem is a tolókocsival vittek ki a kórterembe, és rögtön szülés után mert enyhén szólva tumultus volt és kellett a hely :)
Én alapítványi szobába voltam és teljesen meg voltam vele elégedve.
Epidurált nem kaptam, természetesen szültem. De úgy tudom kapsz előtte érzéstelenítőt. Én éjjel szültem és nagyon jó volt az a nyugi, sötét ami ott volt... nagyon jó emlékekkel távoztam .....
Jó kezekben leszel ne aggódj!!

Niki, nekem Bulcsú ált. olyan három-három és fél órát alszik nappal, és ezt két részletben. Ált. 10-11 fele alszik egy egy-másfél órát. Majd 2-3 fele alszik ugyanígy 1-másfél órát. Persze ez néha változik, van amikor de. csak egy fél órát alszik. És du. pedig két órát , de átlagosan ennyit alszik.

tücsi85
 
 
 

 
 

Bentley!!!

A modellek szinte kivétel nélkül járnak beöntésre szülés nélkül persze :lol: ugyanis a szép bőr egyik titka, hogy semmi ne rohadjon a vastagbélben.
Szülésnél azáltal, hogy megindítja a bélperisztaltikát, azáltal azt ellazítja, és azzal, hogy az ellazul, a hasüregben minden más is, tehát a méhre is ilyen a hatása, márpedig, ha nem görcsölsz, akkor gyorsabbá válhat a szülés.

Nekem nagyon durván aranyerem volt, én attól tartottam hogy a jó égben tudják azt fájdalommentesen bevezetni a csövet, és tudták!!!
Egyébként sem biztos, hogy ez lesz a szülésed legkellemetlenebb része :lol: :lol: :lol:
nekik sok ilyet kell csinálni, olyan, mint egy eladónak megmutatni egy ruhát a vevőnek.

Előkészítőben a beöntés van, plusz míg kif....d addig vagy ott...akkor meg azzal leszel elfoglalva. :lol:

Próbáld elérni, hogy ne félelemmel menj oda, mert az kihat a szülésre!!! A félelem, vagy idegesség vagy valami nagyon más zavaró tényező kihathat a szülésre!!!!!

Szülés után piszkosul nem fog érdekelni milyen ágyon visznek s hova, ha olyan jól bírod, akkor mehetsz saját lábadon is a 2 órás megfigyelés után. De azért ez nem jellemző, meg minek, én elindultam, mert úgy éreztem, de pár méter után seperc alatt kértem a segítséget. Nem kell hősködni, csak én mindig megpróbálom. :lol:

a szülésznő nem lesz ptt, nem hallgatja, mikor te beöntés után vécén vagy .
Egyedül leszel.

Kórteerm
Ha van egészségpénztáratok, vagy telik rá, akkor kérj külön szobát. Már ha lesz üres persze! Azok igényesek!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Andy mindjárt megyek főzni, ebéd után gondoltam sétára. Menjünk újhegy felé, legalább bemegyek a csocsjba s akkor esztke is tud jönni. 1 óra fél kettő fele nektek jó?

Kép
Kép
tengdi
 
 


dia: okés,akkor írj mikor öltözteted őket és én is készülök.

esztke? neked is jó akkor ,csocsaj előtt találkozhatnánk,

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Köszönöm az élményeket és infokat:)Tengdi,teljesen igazad van!!!!!!Gondolom még Te is emlékszel foszlányokból,hogy milyen "hülye" is az ember,mi minden apróságon tud agyalni:(Persze,hogy az a lénye,hogy az a pici minél előbb és egészségesebben a világon legyen...igyekszem agyban "serkenteni" magam a szülésre...őszintén remélem,hogy ha nem is lesz tumultus,de legalább nem leszek "egyedül":)Tegnap egész nap egy szülés volt:)Ezért is tudtunk 3 szobát megnézni,meg minden más egyebet.
Az alapítványi szobát nagyon terveztük,amíg 4500 ft-ba fájt,de most 7000 ft-ra emelték fel,amin sokaknak leesett az álla:(Azok a szobák szimpatikusak voltak,de a 2-3 ágyas "kórtermek",mint az egérlukak:(Tegnap óta folyamatosan agyalok,hogy raktározzam és egyre pozitívabban fogjam fel a dolgokat...sokat segítettetek...köszönöm szépen!!!!!!!!!! :D
bentley86
 
 


Andy, Tengdi: sajnos az nekünk nem jó, mert akkor kezdődik kb. a délutáni alvás Orsinál és azt nem akarom megbojgatni. Mi általában 10-fél11 körül szoktunk menni egy órát sétálni. Ha legközelebb úgy jön össze Nektek is, akkor mehetünk....

Kép

Kép
esztke
 
 


eszkte: ok ,akkor majd legközelebb összehozzuk

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Bentley,

Én is próbáltam pozitívan hozzáállni és sikerült is úgy szülnöm, szóval mindent bele, pozitív élmény maradt a szülés!!! PRÓBÁLJ MEG NEM FÉLNI!! Én nagyon "fostos" csajszi vagyok és hát meg is lepődtem magamon hogy milyen tuti voltam és büszke vagyok magamra, hogy ilyen ügyi voltam :D Szóval tényleg próbáld úgy programozni magad, én hiszek benne, hogy sikerülhet, és van összefüggés valamilyen szinten!!
Aztán jelentkezni ám ha valami "akció" van :) !!

tücsi85
 
 
 


oké Andy!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Tücsi,nagyon-nagyon-nagyon köszönöm,amit írtál,bevallom,rögtön háromszor olvastam el,és azt hiszem,hogy még nem egyszer fogom mielőtt khz-ba kerülünk:)!!!Hálás vagyok!!!!
bentley86
 
 


sziasztok4
1 óra egyhuzamban? ha Hunor ennyit aludni, nem kéne esténként főznöm :(
De nem tudok mit tenni, magától felkel fél óra után :(
Egyébként a tegnapi 2órás alvást nagyon megszívtuk. Éjszaka 2óránként kelt fel! már éjféltől köztünk aludt. Erőm semmi volt. Cicit beleraktam a szájába és próbáltam aludni, de mindig arra ébredtem, hogy rugdos. és persze már mozgolódik ezerrel, Apával egymáson tornyosultunk, ő meg középen terpesztett :) és persze ma is fájt a fejem. Nem tudom, vele mi lehetett.

Bentley! Aludj! pihenj sokat! utána már esélyed se lesz kialudni magad! :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


Na elmentünk a tuti homeos bogyóért a fogzásra, az OSANITÉRT. Végül meg tudtuk neten rendelni, majd kipróbáljuk ha kicsúcsosodik a fájdalom, most mintha eltűnt volna a fogzási probléma....
Dia, te ismered, használtad???

tücsi85
 
 
 


Fruzsa, ne érdekeljen, hogy más gyerek mit eszik. Mondom ezt úgy, hogy ma úgy félrenyelt a gyerkőc mint a huzat. És miért? Mert a hülye anyja megelégelte, hogy más gyerek már darabosat is eszik, és adott neki egy kis rizstallért. Természetesen a két kis fogkezdeményével nem tudja megrágni, jó nagy darabot leharapni viszont igen. Úgy kellett ütni a hátát, hogy kiköpje. Na meg is fogadtam, hogy ha 90 évig pépeset eszik az sem érdekel, xsak ne fulladjon meg. Amúgy ha kicsit nőnek a fogai visszatérünk a témára, de párolt almával kezdünk nem ilyen trutyival. Hülye vagyok......... :roll:

Viszont te a legjobbat adod neki, ezt ő is tudja. Szuperül adod be neki a gyógyszert, nagyon ügyi vagy. Édes, hogy megsértődik :D :D

Bentley, szerintem ne agyalj sokat a szülésen, hanem élj meg minden napota várandósságod hátralévő részéből. Majd ha már ott leszel a kórházban, akkor úgyis jön minden szépen sorba, és nem lesz kedved, sem időd azon gondolkozni, hogy milyen rossz a beöntés, hanem hopp már túl is leszel rajta. Amúgy a beöntés felerősíti a fájásokat, és gyorsítja a szülést, és tényleg nem fáj.
Az EDA-ról nem tudok mit mondani, mert császáros vagyok, de az tuti, hogy kapsz érzéstelenítőt, mielőtt benyomják a nagy dózist. Az EDA végén meg kapsz oxitocint, hogy azért annyira ne érezd jól magad, és a kitolást rendesen érezd. Amúgy nem fáj ez sem, mármint az érzéstelenítő, mert akkor már vajúdsz annyira, hogy meg se kottyan. Mondjuk én végig vajúdtam, majd amikor eltűnt a méhszáj, akkor mondták, hogy császár, és akkor kaptam a gerincbökit.
Azt viszont másképpen csinálnám már, hogy felkészülnék a műtét lehetőségére is, mert így hónapokig szar anyának éreztem magam miatta.........(Fontos, ha császár lesz, kérj utána homokzsákot a pocidra)

A lényeg, hogy jó élmény lesz a szülés, minden haladni fog mint a karikacsapás, és egyszer csak ott kuksol a kis vörös ráncos csomagod a karodban. :lol: :lol:

KépKép
trinky
 
 


Nikilány, kitartás, majd lesz ez jobb is. Próbáltad már, hogy mielőtt felébredne beosonsz hozzá, és ráteszed a kezed a hátára, vagy hasára? Hátha így visszapottyan a mélyebb alvásba. Nálunk bevált, én a kezét fogam meg.

KépKép
trinky
 
 


osanit

másik fórumon olvastam róla, rendeltünk is, és csak a legjobbakat hallottam róla, akik használták már, esküsznek rá...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok,
tud nekem valamelyikőtök segíteni, hogy Toldi doktornak kb. mi a tarifája? Eddig nem akartam orvost fogadni, de ő annyira biztonságot nyújtó és alapos a terhesgondozásban, hogy elgondolkoztam hogy jó lenne ha Ő lenne ott a szülésnél!
kriszta0612
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a méredzkedésből: 7030 g, és 71 cm. Védőnő mondta nem baj ha nem kér még semmit, még korai csak jövő héten lesz 6 hó, és mondta sok baba, csak 7-8 hó körül kezd kóstolgatni, ráadásul tegnap férjem munkatársa mesélte, hogy az ő lányuk 1 éves koráig nem volt hajlandó tejen kívül mást elfogadni. Hiába próbálták, most másfél éves, masszív nagy darab baba, és eszik mindent. Bár ezt extrémnek tarom, remélem azért Beni hamar megszereti a dolgokat, de már nem izgulok annyira ez miatt. Doki megvizsgálta, már javult az állapota még egy kicsit piros neki a torka de nem vészes, még délben és este megkapja a cataflamot, és utána nem kell adni neki, a köptetőt se már nagyon, még esetleg egy kicsit. Keveset köhög már. Viszont látta a két ki fehér dudort alul neki, mondta ez már a foga... :D

Szép napot!


Kép
fruzsa7
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem ám el csak egy nyugodt percem nincs mióta Emma felállt. Folyamatosan állni akar, ülni akar és a járókában persze nem jó, úgyhogy bababiztossá kellett tennünk a nappalit. Hááát, úgyahogy sikerült, de így is ott kell lennem örökké a közelében, mert még nagyon bizonytalan mindenben és esik-kel, beveri szegénykém a fejét akkor sír mi meg persze felkapkodjuk ilyenkor és már nagyon ráérzett erre, úgyhogy ha kell ha nem sír csak azért, hogy felvegyük...... :? Már mindenhova eljut, iszonyatosan oda kell rá figyelni, aludni meg nem akar napközben, ha egy órácskát ki tudunk belőle préselni ebéd után meg egy félórát vacsi után az már nagyon jó, de szerencsére, este viszont 9-től reggel 8-ig alszik. :)

Pár napja meg úgy néz ki, hogy elkezdtük a fogzást. Elég nyűgös napjaink, éjszakáink vannak. Kenjük dentinox-al meg a chamomillát kapja, egyenlőre segít. Tücsi, viszont nagyon-nagyon érdekelne, hogy hogyan tudtad megrendelni az osanitot? Mert én is olvastam róla másik fórumon és esküsznek rá, hogy eszméletlen jó!!!!! Ha lehet rendelni akkor én is szeretnék.

Fruzsa, nagyon sajnálom Benit, javulgat?

Bentley, szerintem ne agyalj most ilyen dolgokon, felesleges, mert úgyis az élet írja majd, hogy mi fog történni. Én is csak azt tudom javasolni, hogy mindenképpen gondolj rá pozitívan és úgy is lesz. És hidd el, akármilyen is lesz a szülés, azt sose fogod elfelejteni és sose fogsz rossz szájízzel visszagondolni rá! Én a mai napig minden este úgy alszom el, hogy végigélem újra a szülést, a kórházban töltött napokat és van úgy, hogy még pityergek is. Hiába volt a fájdalom, mindig úgy gondolok rá, hogy sose volt és nem is lesz szebb éjszakám mint a szülésem éjszakája.
A szobákról csak annyit, hogy én ugyanúgy fizetősbe szerettem volna menni mindenképpen, de sajna, annyian voltunk, hogy már nem volt hely, sőt a szülészeti osztályon is az én ágyam volt az uccsó, akik utánnam jöttek, már a nőgyógyászatra kerültek, de tökéletes volt arra a három napra a háromágyas szoba (2.szoba). Jó szobatársak voltak és észre sem vettem azt a három napot úgy elszaladt az idő, mással voltam elfoglalva, nem azzal, hogy hol vagyok. :D A beöntésről meg annyit, hogy én rettentően féltem tőle, jobban mint a szüléstől és végül úgy hozta a sors, hogy szerdán egész nap míg otthon vajúdtam, úgy hatottak rám a fájások, hogy szinte egész nap a wc-n ültem, ezt mondtam is a kórházban a szülésznőnek és mondta, hogy akkor felesleges a beöntés és úgy is volt, nem történt baleset, a fájásaim is rendben jöttek. Úgyhogy csak pozitívan és meglátod minden tökéletesen rendben lesz!!!!!! :wink: Ja, és engem nem tologattak sehova, szülés után 2 órát feküdtem a szülőágyon aztán jött a szülésznő, hogy fel tudok-e állni, fel tudtam, úgyhogy egy pisi után a saját lábamon sétafikáltam át a szobába, aztán másnap hoztak egy csajszit tolókocsiban, mert ő pl. többször elájult szülés után. Úgyhogy gondolom attól függ, hogy milyen a szülésed.

Baba, gratula a mászáshoz! :D

Andy, gratula a vizsgáidhoz! :D

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Teszek egy pár képet "ácsorgós Emmáról" :lol: :

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk oltáson. Hunor 6070g és 63 cm. és egy Hős! megint nem sírt. viszont nem ez volt az uccsó, mert még 1 hónap múlva megkapja a prevenal másik felét, mivel később szántam rá magam, hogy ezt is megkapja.

Orsi! Baba! Crissy! tök ügyik a gyerekek! Már én is alig várom, hogy Hunor működjön már egy kicsit :) Emma tök édi és még mindig ngyon tetszik a sérója! :)

Baba! köszi az infót a babakötvényről. Azon agyalok, hogy vmi kisvárosi takszöv, ahol nagyobb a kamat, lenne-e jobb, vagy egy nagyobb bank... még nem tudom...
Kibújtak már a fogacskák?

Trinky! az a baj, hogy ahogy meglát, egyből panaszkodik. Ha odamegyünk hozzá, akkor kipattannak a szemei, és nyügizik. Ha békén hagyjuk, akkor elvan még a kiságyában és nézelődik, de vissza már nem laszik :( viszont azt is észrevettem már, hogy ha másoknál van, akár Apjánál, akkor tök jól elvan, figyeli a másik embert, de ha én feltűnök a színen, akkor elkezd nekem panaszkodni. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy azért csinálja-e, mert egyébként nem jó neki az a helyzet, és tőlem várja, hogy mentsem ki, vagy csak simán elkényeztettem :roll:

Andy! hogy vagytok Hannával?

Marcsi! többiek, merre vagytok?

Kép
Kép
nikilány
 
 


Nikilány, köszi! Átérzem a problémádat, nálunk ugyanez van mióta Emma megszületett. Napközben még újszülöttként sem aludt szinte semmit. A pokolba kívántam azokat, akik azt mondták, hogy egy újszülött 18-20 órát alszik, háááát Emma kb. ennyit volt fennt. :lol: Tudom, hogy nem vígasz, de lehet, hogy Hunor ilyen típus. Én pl. Emmát nem tudom altatni, ha álmos, képes bárkinél, bármilyen pózban elaludni, de ha nem álmos akkor "tehet neki mindenki egy szívességet". :? :lol: :lol: Én már nem idegeskedem (állandóan :lol: ), beletörődtem, hogy Emma ilyen, neki ennyi alvás elég. De nekem azért egy picit mégis más, mert ő cserében legalább az éjszakát végigalussza kb. 2 hónapos kora óta. 8) Nekem az a "problémám", hogy napközben szinte semmit nem tudok csinálni, hiába alussza át Emma az éjszakát, én ugyanúgy nem tudok aludni, mert miután őt lefektettem, utánna kezdem a saját "műszakomat". :roll:

Ja, és szerintem nem kényesztetted el, egyszerűen csak, ANYA CSAK EGY VAN! :wink: :lol: Ha egyszer téged akar, akkor hiába érzi jól magát másnál is.

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok

Bentley szerintem is jó hogy körbenéztél, nekem is a fogadott szülésznőm adott beöntést, egy nagyon pici borotválás volt csak, mert otthon én megcsináltam. Beöntés után kimegy a szülésznő.
Epidurált én nem kértem, természetes úton szültem gátvédelemmel, két óra után saját lábamon mentem a szobába, de az előző kettőnél tolókocsiban.
Alapítványi szobában voltam, de szerintem azért annyira nem gáz a sima szoba sem. Én szültem akkor a fiamat és a lányomat amikor a szülőszobában az ágyakat csak függöny választotta el, és a szobában szülés után feküdtünk 4-en, és még fürdőszoba is csak a folyosón volt közös , és baromi hideg. Na az gáz volt, ez tök jó ahhoz képest.
Velünk: múltkor írtam hogy megjött a menszim 30.-án, na azóta megvolt, most már 15 napja, elmentem hétfőn a dokimhoz, 20 mm-es nyh, és csütörtökig kaptam haladékot a műtétig, persze tegnapiga vérzés keveset csökkent de a dokim azt mondta hogy várjunk még a műtéttel, írt fel norcolutot 2x1-et 10 napig, elvileg annak kell használnia, ma már bevettem a napi adagot és úgy néz ki hogy jó lesz mert most mintha kevesebb lenne. A patikában azért belém hozták az ideget mert azt mondták szopi alatt nem lehet csak indokolt esetben, mondjuk kérdem én a 15 napos vérzés nem indokolt? Dokim csak tudja hogy mit csinál,de azért felhívtam a szülésznőt és megkérdezett egy másik dokit és ő is azt mondta hogy ez bizony indokolt, én meg megnyugodtam hogy nem hülye a dokim. És márra a vérzésnek nyoma sem volt, úgy tűnik ez használ.
Nóra még nem mászik, viszont ül, most ezt élvezi.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

Gabi agyon aranyosak a gyerkőceid. Nagyon hasonlítanak egymásra.

Fruzsa, örülök, hogy Beni jobban van.

Crissy, édes Emma, nagy csibész a lány :D :D

Niki, természetes, hogy Hunor neked önti ki a szívét. Lotti is ugyanezt csinálja. Tudja, hogy én igyekszem megoldani minden problémáját, és ha meglát akkor eszébe jut, hogy valami éppen nem jó neki :D

Tegnap próbáltam az esti anyatejcsit kiegészíteni tápszerrel, de amint egy korty lement Lotti torkán elkezdett harcolni, tolta ki a cumisüveget a kezemből. Még fel is ült gyorsan, aztán hátravágta magát, rázta a fejét. Na úgyhogy befuccsolunk a tápszerrel, többet nem próbálkozom. ez volt a harmadik féle, a gatyám rámegy a kósolgatásaira.

Ha valakinek kell tápszer az jelezze légyszi.

Az egyik HUMANA HA2, a dobozban két bontatlan csomag van. A dobozt keresztlányom felbontotta "véleltlenül", vagyis azt a középső csíkot kihúzta. 2300 Ft volt, 1500-ért odaaom.

A másik HUMANA Jó éjt tápszer. Ebben is két csomag van. Az egyikből hiányzik 5 kiskanál tápszer. Tegnap bontottam ki. Ez is 1500 Ft lenne.

KépKép
trinky
 
 


Február 3 szerda, 10-től lehet jönni hozzánk talira. Úgy 4-ig jó, akkor jön férjem, s a fürdőszobával kezd...

DE
nálunk mikró nincs, fertőtlenítős cuccok, egyéb melegítős cuccok nincsenek, csak tűzhely.
Ülni jobbára földön lehet :lol: , mi matracon alszunk...kanapénk azért van...s 1-2 szék is akad :)
és senki nincs és nem lesz beoltva, tehát akit ez zavar, ők tudjanak róla, s döntsenek eszerint.

RitaMarcsi
rég voltatok

Gabi

mi az a nyh?? :shock: Sajnálom ami van mostanság veletek, rátok jár a rúd...hátha elkerülhető a műtét!
Gyönyörű gyerkőcök!!!

Crissy
mondtam én neked, hogy egy Ikrek Ikrekkel majd felkötheted a gatyád!
:lol: és még előttetek a java, járás, futás, felmászás mindenhova, ugrálás....
nagyon édes a kis kópé Emma

Trinky
Máté 10 hónapos koráig csak szopott, s utána is hagyjuk az étvágyát! De ezt tudod, viszont ő falta a Sinlacot. Ha még egy próba belefér... :lol:

Nikilány
lehet még visszasírod majd, hogy Hunor csak ennyit csinált :lol: :lol:

Bentley

tali rád is vonatkozik, s Lajtalányra és csutira is, bár gondolom Hódmezővásárhelyről nem fogsz jönni...de ha igen, szívesen látunk!

Fruzsa
remélem teljesen meggyógyult Beni!

Tücsi
Osanittal mi a tapasztalat?

Kép
Kép
tengdi
 
 


Crissy,

Itt van a cég oldala, telefonon megrendeled és 2-3 nap alatt beszerzik, és a Fiumei útra kell érte menni.
http://www.pharmaexpressz.hu/
Még nem használtuk mert most valahogy eltünt a fájdalom Bulcsúnál.... de nagyon sokan dicsérik és állítólag sokkal jobb mint az itthon kapható homeos bogyók.

tücsi85
 
 
 


Lesz tali!!! de király!!! Mi megyünk! Köszönjük Dia!!
(mi sem vagyunk beoltva)

Hunor pont akkor lesz 5 hónapos! Majd sütök vmi finomat! :)
(Dia te mi az, amit nem eszel?)

szóval 4ig hagyjuk el a lakást? vagy csak a fürdőszobát? :lol:

Kép
Kép
nikilány
 
 


látom, kicsit lanyhult itt a forgalom :)

Crissy! nekem is este kezdődik a kövi műszak :) ha nem alszok be Hunorral az esti cicizésnél :)

Trinky! ha elmegyünk másokhoz, nem is merek a szeme elé kerülni, mert akkor a "de ari, mekkora szemekkel néz"-ből, "ó, mekkora hangja van!" felkiáltás lesz :)

Gabi! tényleg a gyerekek le se tagadhatnák h tesók!

jó éjt!

Kép
Kép
nikilány
 
 


De jó!!Mi is benne vagyunk a taliban!!!!Merre laktok Dia???Busszal hogy jutok el oda??Vagy esetleg valaki el tudna vinni minket???

Voltunk ma baba masszázson.Roli nagyon élvezte!!10-en voltunk összesen és ő volt az egyetlen aki végig mosolyogta,magyarázta az egészet.Ő nem sírt egyedül,mindenki más... :D
Tök jó most 5 hétig minden pénteken lesz.....

Baba uszira hova érdemes menni?Hol olcsóbb??Mit kell vinni oda??Hogy működik ez az egész??Nagyon szeretném ki próbálni,de nem tudom,hogy a hideg miatt lehet e.Busszal tudunk csak menni és nem szeretném meg rizikózni a meg fázást.

Kép
baba0727
 
 


Sziasztok!

Kicsit mozgalmas hetünk volt. Szerdán az egyik barátnőmnél voltunk egész nap, ott van egy másfél éves kisfiú, Orsit nem nagyon tudtam egyedül hagyni. Csütörtökön voltunk kontrollon az csípőjével, szerencsére minden rendben van! Legközelebb akkor kell menni, ha már önállóan jár. :D Ezután bementünk a mh-emre(óvoda), ott a kolléganőim és a gyerekek is jól körbe ugráltak minket, nagyon jól tűrte Orsi. És ráadásként még este átjött egy ismerős család, (2 gyerek, 10 és 8 évesek), akik aztán beleadtak anyait-apait, nagyon aranyosak voltak, tetszett nekik Orsi és egyfolytában szórakoztatták. Ennek aztán meg is lett a gyümölcse, a sok inger hatására, Orsi éjfél után óránként felsírt....és tegnap is egész nap nyűgös volt. Most éjjel viszont nagyon jól aludt, de ma még mindíg nyügike... Csak véget ér. :)

Közben eszembe jutott, hogy a talira nem tudunk menni, mert aznap 1-re megyünk beadatni a rotát. :( teljesen elszomorodtam...De majd legközelebb...

Kép

Kép
esztke
 
 


Tengdi!
Nagyon szépen köszönöm a meghívást...merre felé laktok???Ha addig nem kerülök kórházba,mindenképpen szívesen elmennék:)Viszont ha közben megszüetik a csöppség,akkor csak a következő tali jöhet szóba:),de az már biztosabban:)
MINDENKINEK nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat,igazán kedvesek vagytok és átgondolva,mindenben igazatok van..komolyan mondom,hogy rendesen ellazultam a bíztató szavaktól:)
Közben persze olvasgatom,hogy mi minden vár ránk az elkövetkezőkben:)már nagyon várom,várom,várom:)
bentley86
 
 


majd leírom, hogy lehet eljutni hozzánk, akik jönnek, azoknak elküldöm priviben.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Na halihó!!!

Nehogy eltűnjön nekem itt mindenki!!!!

Ma voltunk kardiológián: van a bal szívkamrában egy inhúr amit az áramló vér penget, ezért a szívzörej. Semmi gond nincs vele, majd még egy fél év múlva azért meglesi, de semmi gond szerencsére.
Mostanság nagyon jó kedve van, állandóan hangosan rötyög, kacag, egyszerűen megzabálom :) Nemsokára mászik, most már kész művészet pelenkázni mert állandóan forog, mocorog, kapálódzik.

Rita??? Nagyon rég voltál!!??

tücsi85
 
 
 


Sziasztok!


Beni már jól van, nem köhög, tegnap másfél órát sétáltunk is. Kicsit szörcsög még, de nincs semmi az orrában. Viszont egész nap utána "rohangálok", ide oda forog, és a múltkor is a tv előtt kötött ki. Most akarunk gyerekbiztos cuccokat venni, már térdre "áll" és tolja magát előre, csak még a kezét nem tudja együtt koordinálni a lábaival. Állandóan szeretget, magához húzza az arcom és nyitott szájjal puszilgat közben röhög..zabálnivaló...

Dia!

Sajnos a találkára mi nem tudunk menni, azon a héten máshová is megyünk vendégségbe. És a múltkor is jól kifáradtunk ... :D (ez pozitívum), jó kis program volt, de napokig állt a bál, Benus valahogy nem bírja az állandó jövés menést. És a férjemmel is megegyeztünk, hogy nem nagyon megyünk olyan helyre ahol nincs a nép nagy része beoltva..szóval tartom magam a megállapodásunkhoz. De majd ha jön a jó idő,talán lesz majd még tali és akkor megyünk.

De írjatok ám ti is, nehogy kihaljon itt minden. :(



Kép
fruzsa7
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de nem volt pár napig netem,telepítették.

dia: talira vevő vagyok,hisz nekem a legkényelmesebb átugrani a szomszédba.

tücsi: gyerekként nekem is volt szívzörejem,nézegették időnként aztán ennyi,szóval szerintem sem kell aggódni

baba: úszást én itt tudok kőbányán,de tényleg sok helyen van,utána kell járni,aqua kids néven találod amire mi jártunk.nagyon jó hely és aranyos az oktató,csak hát nem bíruk fizetni 2200ft/alk

hanna pár napja kicsit jobban eszik,de az éjszakák változatlanok.
most meg én lettem náthás így elég gyengusz vagyok,nincs kedvem semmihez.remélem hanna nem lesz beteg.

marcsi hol jársz?jó lenne hallani felőled.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
Orsi! megértelek, Hunor is eléggé nyügis, mikor kizökkentjük a mindennapjaiból, ezért igyekszem úgy csinálni, hogy legyenek köztes nyugis napok, de hát a kétnapos hétvégén ezt nehéz megoldani :) Azt remélem, hogy ezt kinövi, mert mi mindenhova szeretnénk őt vinni.

Tücsi! ez olyan, mint Hunor veséje, ami lejjebb van 6 milivel. Ez a "nem kell vele foglalkozni" kategória, de szerintem azért ezt nem tudjuk olyan könnyen venni :) de azért tényleg nincs semmi pánik! :)

Hunor egyfolytában beszélget :) tök édi, csak úgy ontja a hangokat! :lol:
Most én is babauszi helyeket vadászok! A héttől már akarom vinni úszni! Majd beszámolok róla!

Sziasztok!

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki! :(

Mi újság Bentley? Egyben vagytok még?

Nálunk minden ok, igaz kicsit nyűgösek a napjaink, néha az éjszakáink is, de minden rendben, már nagyon nagylány Orsi, hihetetlen, milyen gyorsan telik az idő... Hétfőn a hátáról a hasára átfordult. :) De nem igazán gyakorolja még a forgásokat, csak néha megmutatja, hogy tudja. Rengeteget sikoltozik és beszél.

Úgy tudom, hogy márc. 6-án lesz itt az újhegyi ltp-en, a Rózsaliget lakóparkban bababörze.

Kép

Kép
esztke
 
 


esztke: gratula orsinak a forgáshoz.ma terveztem sétát arra ti felétek,de ilyen hülye időbe sztornóztam.ha érdekel szedek össze rucikat orsinak ,hátha valami megtetszene.
ringatón nem voltál mostanában? úgy elvinném már én is hannát valahová?

nikilány: hunor tuti élvezni fogja a vízet,sajna anyagiak miatt én nem tudom vinni Hannát

https://www.gyerekkosar.hu/akciok

esetleg ha valakit érdekel,most nagyon megéri,én is rendeltem

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Ábel 2 hét alatt 70 gr-ot hízott :( , bár az előző mérés evés után és bodyban történt, a mostani evés előtt és body nélkül, ami ugye jelenthet 100 gr-ot is mínuszban.

De az biztos, hogy nehezebben eszik, van, mikor nem akar szopizni és mindez főleg amiatt, mert zavarja Máté. Sztrájkol, ha Máté ott van, vagy éppen annyit eszik, hogy az éhségét elverje. Ha nyugi van, pl éjszaka, vagy valaki itthon van és lefoglalja Mátét, akkor nincs gond.
Csakhogy hétközben egész nap nincs ilyen.
Még másfél hónapot mindenképp szeretnék csak kizárólag szoptatni, úgyhogy most mindent megetszek, hogy sikerüljön....remélem fog is.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!
Jövő hétre írtam a Köszi uszinak, hogy jelentkeznék a kövi szerdára, nem tudom, így kell-e, mert még nem írtak vissza...
A belépőért ki mehet be? A szülőknek ugye nem kell még belépőt fizetni? Apa is jön velünk, két felnőtt bemehet a babával?
Egyébként itt a legolcsóbb, tegnap körbenéztem, hát voltak árak...!

Ó, Dia! Ma én is elvittem Hunort a dokihoz, mert kell orvosi igazolás a babaúszáshoz, és akkor már a védőnő megmérte, és hát 1 hét alatt 30 grammot hízott. 6100 g lett.
Az az igazság, hogy most viszont megijedtem :( Ha egyszer nem átlagosan hízik, az nem érdekel, viszont most már kezdek nyugtalan lenni. Vsizont 1 hét alatt 2 cm nőtt!!! 65 centi lett. Lhet, hogy emiatt nem lett kilóra elég? mintha vágómarhákról beszélnénk...
:x Én meg arra gyanakszom, hogy lehet nem eszek eleget, ezért az tejem tápanyagtartalma nem lehet neki elég, mert mennyiségileg szerintem igen. Most hízlalom magam.

Te mit tudsz csinálni Mátéval? Nem tudod kicsit elszeparálni Mátét? Mármint feladatot adsz enki, mikor etetnéd, vagy pihenőt rendelsz el? Most lehet inkább az lenne a jobb, ha Ábel enne, mint Máté lelke?

Esztke! gratula Orsinak! Hunor még nem fordult hátról hasra, akkor csak reklamál :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


nikilány: nem lesz belépő és jelentkezni sem kell,mondjuk én az elsőn felhívtam a megadott számot,ott tudsz úszópelust venni és ,amikor átöltöztök ,bent lesz egy asztal ott tudsz fizetni.
nem bonyolítják a dolgokat.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!!:)Köszönöm az érdeklődést,Esztke...!!!!!Még egyben,bizony,mintha bebetonozták volna a kiskirálylányt:)
Rengetek jóslóm van,össze-vissza,és a 39. hetünket tapossuk,talán hétfőn már dűlőre jutunk az ügyeletes dokival.Állítólag az nst-s nővérke(Márti),amíg nst-n leszek,átnézi a leleteimet és utána beszél az ügyeletes orvossal.Bízom benne,hogy meg fog vizsgálni,uh-ni.Kicsit panaszkodtam kedden nst után,hogy jövőhéten mi lesz velünk,mert el vagyok írva:(
Szóval,ha addig nincs akció,akkor max akkor leszünk csak okosabbak:(((
Látom,mindenki aktívan alakítgatja a Picikéje napjait,babaúszás,mi egyebek.
Súlyban is szépen nőnek a babák,nem is kell más tanúbizonyság,hogy milyen jó anyák vagytok!!!!!:)
bentley86
 
 


Sziasztok!

Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy valaki jár a Knerczer doktorhoz, vagy szült már nála? Ha igen írjátok meg légyszi a tapasztalatokat róla na és a kórházról.

Első gyermekünket várjuk még az első trimeszterben vége felé vagyunk és persze azért már izgulunk. Szeretném tudni mire számíthatunk nagyjából.

Mi a Knerczer doktorhoz járunk és az igazság az, hogy nem ő volt az én orvosom és így tapasztalatom sincs vele kapcsolatban.
krisztike830413
 
 


Krisztike

aki itt van most, tudtommal senkinek nem volt ő a dokija.
Csak azt tudom javasolni, ha van időd rá, akkor olvasd vissza elejétől a két Bajcsys topikot, mert a neve felmerült többször.
Vagyis, ha szimpatikus, s úgy érzed megbízol benne, akkor meg nem is kell talán más véleménye, akkor minden megvan, ami kell. :lol:

Nikilány
Hááát elég nehéz, de mese elé üéltettem Mátét, illetve Ábel ínye is érzékeny, emiatt kapott Osanitot, s ez más téren is nyugtatja, kevésbé érzékeny.
Valamint jövő hétem anyu mindennap elviszi Mátét egész napra, mert szabin lesz.
Én most azt csinálom, hogy este, mikor lefekszem megetetem, nem ébred fel, csak alva eszik, de ettől függetlenül vagy ugyanúgy ébred, vagy csak egy órával később. Így kap egy plusz evést, amire gondolom igénye nem igazán lenne, mert akkor kelne magától, de erőltetni sem kell....azonkívül etetési időn kívül is megkínálom, s bár nem reklamálja, mégis többször elfogadja.
Nem tudom ez mennyire lesz elég, de nem óhajtok tápszert adni 6 hónapos koráig, ha már feltétlenül muszáj, akkor kap majd lefejt tejet, de eddig nem volt rá szükség, inkább ha kevesebbet eszik, kap egy óra múlva még. Éhezni még nem éhezett. Ha semmilyen formában nem lenne tej akkor persze adnék tápot, de így nem. Fejek és többet iszom, és minőségibbet eszem, hogy még több legyen a tejem.
Neked is lehet nem többet kéne enni, hanem mást, akármekkora közhely, sok sok nyers és nemcsak gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, vagy rozskenyér...ha mondjuk tészta akkor is enni mellé salátát....
Majd meglátom emnnyit fog gyarapodni a következő mérésnél...addig a fentieket teszem.

Én benne vagyok a szeptemberi fórumban is, és most épp 4-en vagyunk, akiknek nem hízott a babájuk. Nem olyan ritka ez, csak ijesztő, mikor velünk történik. Én is tudom osztani az észt, ha másról van szó, most 2 napig azért csak betojtam...de már nyugis vagyok.
Amúgy is fura, mert nem hízott, s mégis most kellett nekünk is rugikat eltenni, s már lehet a 74-eseket beszerezni...akkor most ez hogy van??? :shock:
Ábel kiegyensúlyozott, nem nyűgös, alszik ugyanúgy, mint eddig is....úgyhogy nagy baj nem lehet!!!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Hello Mindenkinek!

Utoljára tavaly jártam itt.... :oops:
Köszi az érdeklődést, mert láttam h 1-2 ember hiányolt, de nem tudtam visszaolvasni a fórumot végig.

Na az a helyzet h mi jól beszívtunk egy kiadós náthát+torokgyulladást. Ennek vasárnap lesz 2 hete. Luca kezdte a sort, szegénykém nagyon kivolt: takonyfolyás ezerrel, bágyadtság, folyamatos hőemelkedés, éjszakai felkelések, szarul evés (vagy nem evés), aztán meg durva köhögés. Aztán a férjem kapott torokgyulladást, tegnapra meg én robbantam le, ma reggel nem volt hangom, és éjjel úgy fájt a torkom h többször felkeltem. Dokihoz úgy jártunk mostanában mint alkesz a kocsmába, volt hogy a helyi Patikában egy nap 3-szor fordultam meg, a patikus fazon már megkérdezte h mi a fene van velünk.....arról nem is beszélve h cirka 15-20 közötti kemény forintot költöttem el az elmúlt 10 napban mindenféle gyógyszerekre.
Luca kapott homeós bogyeszt, Panadol szirupot, vmi köptetőt meg most orrcseppezni kell, de ez már nulla ahhoz képest h mik voltak. Szegény már annyira kivolt a sok löttytől amit bele kellett diktálnunk, h a sima mezei teát vagy tápszert alig akarta elfogadni, tök bizalmatlan lett szegénykém. Az éjszakai orr-porszívózásnál meg egy porszívó killernek éreztem magam, Luca persze ordított mint a fába szorult, de aztán örült h kap levegőt.
Mondanom sem kell h 10 napja séta sem volt, csak annyit mozdult ki a gyerek amíg elvittük őt dokihoz, persze kocsival.
De mostanra már jól van, legalább ő, és ez a lényeg, aztán én majd jövő hét elejére rendbejövök, nyomom az antibiotikumot meg hozzá a Normaflort.

Egyébként vasárnap lesz 7 hós, ennek örömére leadjuk őt a nagymammerhez bandázni, mi meg eljutunk végre moziba az Avatarra, immár 2. próbálkozásra, mert a múlt heti jegyünket átadtuk a szüleimnek Luca betegsége miatt.
Nem tudom hány kiló, de úgy 7 felett van vmivel, nem mértem vagy 1 hónapja, meg most eléggé lefogyott, nagyon szarul kajált 3-4 napig. De úgy 73 centi lehet, a 74-es overállból szépen kilóg a lába.

vannak új produkciók: 4kézlábról addig tornázik amíg ülő poziba rakja magát, nagyon ügyesen játszik akár 20 percet is ülve, felemel 2 kézzel tök nagy tárgyakat (na nem a vasalót hanem pl. a krokodilos autóját) :lol:
És már tud olyan dolgokkal játszani, amiket pörgetni-forgatni kell a kis újjaival, szépen rájön mindennek a technikájára, szóval nagyon ügyi. Ja és tolat ezerrel, be az asztal alá, a karifa alá, meg mindenhova, aztán vinnyog h nem bír kijönni. :lol:

Apja megtanította h a szájával "bürrögjön", nagyon viccesek együtt, mert amióta elsajátította ezt a tudományt, így köszönti fatert reggel, és mindig amikor meglátja, így kommunikál vele. Apja meg marha büszke magára.
Apa újabb nagyszabású ötlete h kenjük be SOFIX-szal, mert állandóan lekúszik a szőnyegről a parkettára, és legalább fel lesz takarítva alaposan. :lol:

Egy csomó mindent kajál (ha épp nem beteg): pulykát, csirkét, zöldségeket, banánt is adok neki, narancslét meg citrusokat még nem adtam, de hamarosan elkezdem.

Szóval ezek vannak nálunk, hát veletek mi a helyzet? Igyekszem visszaolvasni a beírásokat. Olvastam h lesz tali, pontosan mikor nem emlékszem, még nem tudom h miegyünk-e, őszintén szólva tartok attól h elkap megint vmi bacit közösségbe, lehet h kivárjuk a tavaszt és a szabadtéri lehetőségeket. Ez az 1 hét betegség meglehetősen kifárasztott, és nem a felkeléssel volt bajom, mert azt lesz...om, hanem sokkal jobban idegeli az embert h szegény gyerek nem kap levegőt, és szenved. Pont a dokinéni mondta, hogy ez csak egy sima nátha volt, de ennek ellenére nagyon utálatos dolog, és hosszan tart a gyógyulás. Hát vettük észre!

Bentley már megszült? Úgy rémlik h ő kérdezte az EDA-s szülést, ha még egyben vagy és olvasod akkor NO PARA, semmit nem érzel az EDA beadásából, és különben is, mikor beadják akkor már tökmindegy lesz, csak csinálják, mert nem lesz őszinte a mosolyod az tuti. :roll:
Egyébként akkor sem ha kimegy a hatása, mert az igazi móka csak akkor kezdődik, de hát ez van, fájdalom nélkül nincs szülés, és az EDA még egy baráti dolog, mert a köztes vajúdást kb. felére enyhíti. És az sem lesz kellemjes, de elviselhető.
Én ha még egyszer szülök tuti kérem az EDA-t, bár a doki szerint remekül tűrtem a fájdalmat előtte meg miután kiment belőlem, de nekem ez bejött.
Na ennyit az EDA-ról, de ne izgulj, sima lesz minden.

Február 4-re van a barátnőm kiírva, a Kútvölgyiben fog szülni, ha nem ér haza a férje külföldről (ott élnek) én megyek be a szülésre. Volt már vki szülésen??? A sajátján kívűl? :lol:
Mondtam neki h oké, bemegyek, de lehet kitaccsolok a szülőszoba közepén majd lazán elvágódok a parketten.

Emmának és Nórinak meg a hasonló korúaknak van már foga? Lucának még nincs, és nem úgy néz ki h mostanában lesz.
Fiúk hogy állnak fogakkal?

Kép
szolnoki rita
 
 


Tücsi és a többiek: használjátok ezt az OSANIT bogyót? Tényleg olyan szuper? Lucának még nem kell, de megrendelném már most ha ennyire jónak mondják.
Gondolom a fogzás idején hasonlóan "remek" éjszakáink lesznek mint a múlt héten, ezért bevetem a legjobb szereket!

Kép
szolnoki rita
 
 


Lajtalánynak: gratulálok a kislányodhoz, gyönyörű a neve. :)
Most kicsit hazabeszéltem!:)

És mit mondanak a dokik erről a cisztáról, vagy ez most nem lényeges 3 hós koráig? Küldjél képeket ha van időd!

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!

Rita, de örülök, hogy jöttél!!! :lol: :lol: Sajnálom a betegséget, gyógypuszik mennek. Majd írj e-mailben is magatokról!!!!!! Nálunk nincsenek még fogacskák, pedig a múlthetünk nagyon rossz volt, azt hittem végre kibújik, de csak szenvedett szegénykém, most meg úgy néz ki, hogy megállt egyenlőre. Mi most rendeltük meg az osanitot, egy másik fórumon csupa jót hallottam felőle, nagyon örültem mikor Tücsi írta, hogy meg lehet rendelni. Szerintem nyugodtan rendelj be belőle, azt mondják klasszisokkal jobb mint a chamomilla.

Drukkolok, hogy sikerüljön megnézni az Avatart! Nagyon-nagyon jó!!!! Mi most néztük kedden az Arénában, 3D-ben, de meg akarjuk majd IMAX-ban is nézni, nagyon tetszett. :lol:

Tengdi, mi sajna nem tudunk menni, a férjem pont dolgozik aznap, nem tud átvinni. :( Szerintem felesleges aggódnod a súlygyarapodás miatt, annyira rosszul nem állhattok, ha már 74-es rucikat kezdtek hordani! Emma még csak nemrég kezdte a 68-ast. :roll:

Nikilány, mi is elkezdtünk járni a Köszi-be úszni, de sajna mivel mi Pestimrén lakunk, csak akkor lenne jó mikor a férjem nem dolgozik mert kocsival tudunk csak odamenni. Úgyhogy mi már nagyon sokat kihagytunk, de nagyon élvezte Emma mikor voltunk, első perctől! Én nem szóltam senkinek, egyszerűen csak beállítottunk. Fizetni csak egyszer 2200 Ft-ot kell és bemehettek mind a ketten a vízbe a babával + a medencén kívül is lehet veletek bárki. Velünk egyszer eljött anyu is fotózni. Ja, és mi is vittünk orvostól papírt, de az nem volt jó, hanem ők adnak majd egy formanyomtatványt és azt kell kitöltetni orvossal. :? Legalábbis akkor így volt (tavaly szeptemberben).

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: