Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hanna! Ma voltunk dokinál, Barangónak is csúnya a szeme, kapott szemcseppet és krémet is.
Szerintem se mérd a leányzót! Ha hízik és szépen feljődik, akkor minden ok. Nekem 10 napig az intenzíven minden evésnél mérni kellett Barangót. Ha sokat evett, akkor miért hagytam, ha keveset, akkor miért nem adtam pótlást. Ha nem akart enni 3 óra múlva, mert nem volt éhes, akkor meg akarták szondázni, ha 2 óra múlva bőgött, akkor miért nem etettem meg jobban az előző evésnél. Azért nem ez volt a jellemző, de kaptam lecseszést. Ebbe bele lehet dilizni, + a fejésbe is. Nekem elég volt 10 nap! Azóta nem mérem és nem is fejek. Na jó, ma a rendelőben megmértem és 130t evett.

szobatársak: KépKépKép Amúgy láttam Zsófi kislányát, nagyon édi. 4 kilóval született. Nem jelentkezik.Kép

Mimi, jó kis súlya van Szabinak. Tényleg, te csak innen tudsz a mi kis történetünkről? Barangót ma mértük, 5380g!

Éredezik a nagyfiú, megyek.
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok

Nemakarom elkiabálni,de ma már nem könnyezik,nem váladékozik a Vivi szemeKépKép
Kedd óta használjuk a szemcseppet,és úgy tűnik,helyrehozza a picur szemétKép(kopp-kopp.)
Azért sajnálatos dolog,hogy milyen sok baba(mama)küzd a szem váladékozássalKép

pusz

Melinda+Vivi(2hó+2napKép)

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!
Ed,persze Hanna-mama mesélte mi történt de,konkrétat innen tudok.
Szabinak a pontos súlyát nem tudom,mert nem mérem én sem,csak saccolok.De nagyon nehéz,és nagyon dagi.De 3hetesen volt 4610(1hetesen a korházból,3810-el jöttünk haza),hát ehhez viszonyítok,hogy kb.mennyi lehet.De a kezem majd leszakad mikor felveszem.
Na látod Hanna!Szépen eszik a kis Hanna,ha a Barangó 130at eszik akkor,ne panaszkodj,és ne aggodj,hogy ha a Hanna 180-at eszik,utána meg csak 50-60at.És tényleg ne méricskéld,mert bele gajdulsz.
Kis segítséget kérnék.Hol vannak ezek a vigyorgó fejecskék?És miért kell minden üzenet küldésnél bejelentkeznem külön?Lehet valamit nem jól csinálok?De nagyon nem értem

mimi12
 
 

 
 

Mimi

Kép= Shift gombot nyomva tartod,kettős pont+zárójel jobb fele : )
Kép= Ugyan az,csak a zárójel bal oldala : (
A teli pofival vigyorgó figurára én is kiváncsi vagyok,hogyan kellKép

Szia

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Noémi!
Vigyorgó és szomorú fejek:
: ( =Kép
: ) =Kép
: O = Kép
szóköz nélkül!
Az üzeneted írása után, az azonosítódat és a jelszavadat kell megadnod csak. Majd nézet/küldés és hozzászólás küldése!Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Melinda!KépKép
Egyszerre írtunk!
Örülök, hogy Vivi szeme jobban van!KOPP-KOPP!KépKép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


ANDIKép

Köszike
MELINDA

Kép
kmelinda
 
 


Kriszti!

Én adom Natinak a vigantolt.Azt mondta a doki,hogy 3 éves koráig kell,de csak télen 1 éves kora után. Ja és amikor a budai kórházban mondtam,hogy most nem kapja a vigantolt,mert beteg(ezt is doki mondta),akkor csodálkoztak nagyon.Ja kérdezték a kórházban,hogy adom-e.

Azért nem jelentkeztem,hogy találkozzunk,mert Natinak hasmenése volt.Ma az első nap,hogy nincs.Eddig... lekopogom kop-kop.

Jövőhéten megyünk Natival megint pulmonologiára.Kiváncsi vagyok mind mond a doki,kell-e még a fújoka(Pulmicort) neki.

ED!

Én is Gratulálnék Kincsőnek!!!

Nem tud nekem valaki ajánlani egy jó homeopátiás orvost!
El akarom vinni Natit!

Anikó
janiko
 
 


<font color="aa00aa">Na szevasztok!
Ed a Konakionjaim a tiédid! 15töl otthon vagyok, megbeszéljük az átadást!

Cuicco MI IS!!!! MEGyünk táncikálni! Lécci! Ha otthon vagyunk nagoyn szivesen, Márk totál-tálent! Nekem meg ugye a népitánc 10 évig szinte napi program volt...kiváncsi vagyok...

Gyerek még enyhén beteg, folyik az orra...d-vitamin télen ment és akkor is hébe-hóba...
VISZONT: más kérdés az "enyimekhez":
FLUORTABLETTÁRÓL Ki MIt tud?
Én már saját szakállllra adom a Zy´mafluor 1/4 -et...

Ja´, és homeopatát én is kérnék...kö-szi-ke!</font>
timili
 
 


Timi,

More than welcome a táncin Kép) Jelszó: péntek fél 10!!! KUSZA!
Zymafluort -szintén fogorvos barátnő javaslatára- én is régóta a adom :o. Régen ez teljesen normális volt de ma új szelek fújnak ki tudja szabad e Kép

Anikó,

Eljutottatok végül az ortopédiára? Mit mondtak?

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Helló,

én tudok homeos dokit, de csak a 14. kerben. Az is jó?

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


DRÁGA BENCE, (Barbi)

NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNUNK!!!

Marci és a szülők

cuiccolo
 
 


Bence,

mi is nagyon sok boldog 2. SZÜLETÉSNAPOT kívánunk.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit!

Enegem érdekelne a 14.ker. doki.
Elküldöd az elérhetőségét?

Bence!

Mi is Boldog szülinapot kívánunk!

Nati,Anikó
janiko
 
 


Bence!

NAGYON BOLDOG 2.SZÜLETÉSNAPOT kívánunk neked!!!!

Üdv:Kriszta-Bence

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


SziasztokKép

VikiKép

Hasmenéses-hányásos vírus az ovibanKép
Sajnos, szerintem a Patrikom is beleesett,szombaton hányt a drágaKép
Együtt jár a 2,vagy külön-külön is lehet ez a vírus?Csak mert a hasa nem megy.
Most azon izgulhatok,hogy a picurka el ne kapja.
Kedden megyünk koponya uh-ra,(kontroll a vérömleny miatt),csütörtökön pedig oltás.Szép kis hétKép
Holnap a Patrikkal kell menni a doktornénihez.Kb már 1 éve nem is láttaKép

Vigyázzatok magatokra


A betegeknek mielőbbi gyógyulást.

Mit szóltok ehhez az időjáráshoz?Én már nagyon unom,és várom a tavaszt!De sajnos még KÉT hetet várni kell rá,ugyanis jövőhét hétvégére is havat kapunk,nem pedig napsütéstKép

SziasztokKép

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Nem mindig jár a hányás hasmenéssel!
Ha esetleg mindkettő jelentkezik,akkor sem tart általában 3 napnál tovább,amíg ki nem ürül a szervezetéből..addig egy kis diéta,keksz-tea,főtt krumpli...a lényeg az,hogy elegendő folyadékot igyon!ha nem jön ki belőleKép
Sokszor,keveset!Jobbulást Patrikodnak!!
Rendbejött már a kicsilány szeme?
Holnap biztos minden rendben lesz a koponya uh-n,nem találnak semmit!!!Csütörtökre is szorítok,mi jövő hétfőn megyünk majd szuriraKép


Homeos dokit névszerint nem tudok ajánlani,de itt kerületekre bontva címmel+tel.számmal van egy jó pár:http://www.homeopata.hu/budapest.html
Remélem azért tudtam segíteni valamennyit!

Üdv mindenkinek! Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Melinda!
Hallottam a vírusról, de a festő szárnyban még nem mondták. Elég sokan vannak a csoportban. Legalább is múlt héten sokan voltak, meg ma reggel is sok kabát volt. Remélem nem kapja el. Mi is jól vagyunk. Tegnap bábszínházba voltunk Kingával, de az idő jól keresztbe tett. Jól eláztunk mire haza értünk.
Majd üzenj ultrahang után. Láttam a Szitakötök most kint vannak az udvaron, egyenlőre a többi csoportot nem látom. Remélem Kingáékat nem viszik ki, csupa víz minden.

Viki
iviki
 
 


VikiKép

Patrik ma ment oviba,ugyanis tegnap semmi baja nem volt,és ma is úgy kelt,hogy tele volt energiávalKép
(nemtudom mi lehetett a szombati dolog??!!)
Az egyik óvónénink beteg(hasmenés-hányás),és kb a csoport 3/4-e betegKépMondta a másik óvónéni(ő is nagyon szarul vanKép),hogy aki megtudja oldani,ne vigyék a gyerekeket ovibaKépLehet,hogy egész hétre kiírjuk a Patrikot.
Ez van.Holnap sms-t küldök majd.

Kriszta,köszi az infótKép

Pusz mindenkinekKép

Melinda+Vivien

Kép
kmelinda
 
 


Kriszti!

Elfelejtettem írni,hogy azt mondták az ortopédián,hogy minden rendben.
Írok e-mailt.

Anikó
janiko
 
 


Anikó,

amit Cristi feltett web-et, rajta van a doki, Dr. Sal Péternek hívják.

Ed,

hogy vagytok?

Csajok hova jártok néptáncra?

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Anikó,

Mailtem vissza Kép

Judit,

Bp, XXII. kerület KUSZA (Szabadidő Központ), péntek fél 10
Szabad a csatlakozás Kép)

Kriszti

cuiccolo
 
 


Zanyiro!
Remélem jobban van már a fogad. Szorítok nektek.
Kmelinda!
Kingát délután mikor elhoztam, már folyt az orra. Már estére nagyon taknyos lett, kezd melegedni a feje is. A héten már biztos nem megy oviba. Holnap üzenj ultrahang után.
VIki
iviki
 
 


Sziasztok!

Jót síeltünk Szlovákiában, és lemaradtunk a Bence szülinapjáról, de így utólag:

Kép

Manka és Jack

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok Csajok!Kép

Köszönjük szépen a szülinapi gratulákat nagyon meghatódtam! Kép
El sem hiszem, hogy ilyen nagyfiam van. Tegnap este mikor lefektettem azt mondta:szeretlek(szeelek)
Mire én: én is szeretlek. Ma este míg el nem aludt ezt mondogatta, hogy én is szeretlek, én is szeretlek.Kép
Szóval jó napom van!Kép
Bocsi, hogy önző módon csak magunkról írok, múlt héten anyáméknál voltunk Bencussal, próbálok visszaolvasni mi is történt.Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok

Jelentem,megérkeztünk,ma voltunk a kórházban,koponya uh-on.Azok a vérömlenyek FELSZÍVÓDTAKKépKép!
Annyira örülök,és úgy megkönnyebbültem.Végre,VégeKép
5160 gr,és 56 cm a drága.
Az oltás helye viszont még nemlátszik,lehet,hogy meg kell ismételniKép
Csütörtökön kapjuk az első szurit.
Bent a kórházban fölhívtam a dokimat,hogy most bent vagyok,és megtud-e vizsgálni(a 6 hetes kontroll)9 hetesek vagyunk mostKépAzt mondta,hogy jön rögtön,gondoltam jól leszúr,hogy a 6 hét nem 9hét.De nem.Tök ari voltKépMegnézte a bébit,gratulált még1*,írt föl gyógyszert.....

VikiKép
Gyógyuljatok meg,puszi a Kingának.Anikó nem beteg?
Akkor nemlesztek ott a nőnapi bulinKép
SzegénykémKép
Patrikom megkért,hogy hadvigyen a barátnőjének virágotKépTulipánt.

Pusz mindenkinek

Melinda+VivienKépKépKép
2 hónapos

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Örülök hogy minden rendben Vivivel!!!Kép
Bencémnek kb 9 hetesen volt BCG reakciója.
Biztos Vivinek is lesz,és nem kell majd megismételni!!Patrik hogy van?
Tündéri Vivcsi!Kép
Nekünk is ilyen hordozónk van!!Még a huzat is ilyen!Kép

Megyek nyöszörög a picim!Jó éjszakát mindenkinek!
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kmelinda!
Köszi. Közben a másikon válaszoltam neked. De ide is írok. Örülök, hogy minden rendben Vivcsivel. Sokat változott, nőtt. Nagyon édes.
Anikó nem beteg, remélem nem kapja el.
Hát igen, lemarad Kinga a nőnapról. Pedig olyan szép papír nárciszokat csináltak a fiúk a csoportjukban. Hátha utolag kap majd. Holnap meg zászlót festenek 15-re. Arról is lemarad, pedig imád festeni. Ma voltam ebédet fizetni, meg benéztem a csoportba. Mert tegnap eltűnt a macija, az alvós. Gondolhatod. Ma se volt meg. Lehet valaki lenyúlta. Pedig rajta van a neve is. Kép(((.
Patriknak tűnt már el valamije?

Viki
iviki
 
 


Kedves Anyukák!
Olyanokat szeretnék megkérdezni, akik Szőnyi dokinál szültek, és tudnának nekem némi infót szolgáltatni hálapénz ügyben. (akár priviben is: linda.chiquilla@freemail.hu)
Nagyon kedvelem őt, sok mindent köszönhetünk neki, és nem szeretném alulbecsülni, de túlbecsülni se, mert annyira azért nem állunk jól anyagilag. Előre is köszönöm! Chiqui
chiquilla
 
 


Kriszta


BabahordozóKépKépKép
Szeret benne lenni a Vivcsi.Most néztem meg a hercegedKépképét a topikodban,Nagyon aranyos kis pasi!!

Mikorra lesznek lazábbak a bébik testrészei?(na ezt jól megfogalmaztamKép)
A képen is lehet látni,hogy mindig ökölbe szorítja a kezét.Mikor lazul el?
Tegnap a doki nő mutatott pár tornagyakorlatot,hogy itthon tornáztassam a kisasszonyt.Hát,nemigazán tetszik nekiKép

Viki

Mielőbbi gyógyulást a kis Kingának!!!!
Nem,Patriknak még nem tüntek el dolgai.Sőt,hoztak haza olyan ruhákat az apjával(zokni,póló)ami nem is az övéKépVisszaküldtem.

Mennem kell,ébredezik a ViviKép


Pusz mindenkinek


Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melinda!

Ez az ökölbeszorítás,az úgynevezett fogóreflex,ami kb 2-3 hónapos korban már tudatossá válik,ilyenkor már a lábacskáival is rugdos,és nem annyira "merev"!
Ahogy kezdi megismerni a kezecskéjét kb 2 hónapos korától,"babrálni" kezd tárgyakkal,3-4 hónaposan már két kézzel nyúl,utána 6 hónaposan fél kézzel,majd jön 7-8 hónaposan a megragad-elejt-eldob!Kép kb 9 hónaposan már külön használja a két kezét!Kép
A torna nekünk sokat segített,főleg a csípőmozgatás,lábfelhúzás térdben.
Holnapra szorítok nektek,hogy Vivcsi jól viselje a szurit!
Ébredt a kishercegKép,megyek!
Pusz:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok

KrisztiKép,

Köszönöm az infótKép

Szoktatok neten rendelni ruhát?Én pénteken rendeltem(kicsit félve ettől az egésztől),de nem csalódtam.Tegnap kaptam meg az anyukától a csomagot(Pécsről küldte),és nagyon édi cuccokKépAttól féltem,hogy nem úgy néz ki,nem azt kapom,amit a képen látok,és rendelek.(használt ruha)

Lassan készülünk a dr.nénihezKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Most értünk haza a dr.nénitől,megkaptuk a szurit.
nagyon hősiesen viselkedett a Vivi.

Lányok!!
Sajnos elég bukós lett kb.1 hete a ViviKép
A dr.nő azt mondta,kapunk még 1 hetet,ha nemjavul,elküld hasi vizsgálatra,mert lehet,hogy gyomorszáj szűkülete van a VivinekKép(Mi jöhet még?)
Találtam a váróban egy szórólapot,az INFACOL szuszpenzióról.Használta valaki?Tudtok róla valamit mondani?Valamit mindenféleképpen kipróbálunk,elakarom kerülni a vizsgálatokat,persze csak ha nemmuszáj.
Büfizik,és már jön is ki vele együtt a kajaKépSzerintem a hasa is fáj,mert feszesen,görcsösen összehúzza magát,"tekergeti" magát!
Hát....ez vanKépSoha ne legyen nyugodt az ember!Mindig van valami.Vége a vérömleny mizériának,most jött "ez"Kép

Szóval:infó kellene az INFACOLRÓL!!
Előre is köszi

Melinda+Vivi

Kép
kmelinda
 
 


Melinda!

Mi használtuk Natinál az infacolt kb. 3hós koráig. Õ nem bukott, csak hasfájós volt. Nekünk segített. Nem minden kaja előtt adtam neki,(de lehet úgy is) csak naponta 3x.
Nem tudom, bukás ellen jó-e?
Gyógyszertárban, recpet nélkül olyan 1300ft. körül van.
Pocifájásra javasolják még a Gripe watert, ezt DM-ben is lehet kapni. Az ára úgy tudom, hasonló.

Szegény kicsi lány, remélem elmarad a bukás és nem lesz szükség a vizsgálatra!Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Melinda!

Mi nem használtunk Infacolt,engem nem tudom miért,de a gyógyszerész lebeszélt róla!
Bence is nagyon hasfájós volt,és büfivel jött ki a tej,tápszerKép
Nekünk az Espumisan csepp vált be,24 csepp a napi adagja,én elosztottam.Ezt is lehet gyógyszertárban recept nélkül kapni,kb 1500 ft.Még a mai napig is adok neki,néha.
Valószínű hogy nálatok is az a gond,hogy sok levegőt nyel a picilány,és egy nagy büfi kitolja a kajátKép én kitapasztaltam,hogy evés közben "félúton"ha büfizik egyet,a végére nem marad bent sok levegő,és így nem bukja ki amit megevett!
Hasfájás ellen nekünk még a torna is jó volt,mindkét lábacskáját párszor felhúztam térdben,és megoldódtak a szeles gondok!Kép/nem közvetlen evés után,mert akkor is kibukik!/
Remélem nálatok sincs nagyobb baj,és hamar megpldódik ez a problémátok is,és nem kell mindenféle vizsgálat mizéria!

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


<font color="0000ff">Melinda!

Itt olvashatsz az Infacolról.

Hogy eszik Vivi? Mekkora adagokat? Nem lehet, hogy egyszerre sokat eszik, akkor megoldás lehet a többször kevesebbet. Egyébként milyen a gyarapodása, kedve? És bukik, vagy hány? Mert a gyomorszájszűkületnél a sugárhányás a jellemző.

A bukással kapcsolatban van néhány jó cikk:
Mennyit bukhat a csecsemő?
Bukás vagy hányás?

Remélem, sikerül hasznos információt kiolvasnod ezekből.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Melinda!
Én csak azt tudom javasolni, hogy evés közben is büfiztesd meg, ha kell többször is.
Infacol-t nem használtunk, nekem egyik se volt hasfájós.

Viki
iviki
 
 


Melinda!
Én csak azt tudom javasolni, hogy evés közben ha kell többször is büfiztesd meg. Én is úgy tudom, hogy a gyomorszájszükületre a sugárhányás jellemző. Minden jót nektek. Az anyukák élete csupa aggódás, mindig van valami. De persze sokkal több szép és jó dolog. De szerintem sose lehetünk nyugodtak.
Viki
iviki
 
 


Zanyiro!
Hogy bírod? Még semmi jele, hogy ki szeretne jönni? Az időjárás változás rám se nagyon hatott. Viszont a telihold meghozta a babát.
Viki
iviki
 
 


Köszönöm a gyors segítséget mindenkinek!!!!!!

ZitaKép
A Vivcsi eszik:
reggel 5,délelőtt 9,dél 12,du 3,du 6-7,este 10-11,és újból hajnal 5.Minimum 120 ml,max 140-150 ml.Mindig mohón kezd az evéshez.
Most is jött ki neki,pedi 3-kor evett 120 ml-t.

Mindent megpróbálok,remélem tudok segíteni a drágánakKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Kmelinda!

Mohón kezd enni. Lehet, hogy ez a baj. Már az elején sok levegőt nyelhet. Már az elején büfiztesd. Hátha akkor nem bukik annyit.
Viki
iviki
 
 


Zita!

Írtam mailt!

Pusz:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Viki

Kinga gyógyulgat?Jobban van már?
Hétfőn mehet oviba?Mikor lesz az ünnepség?Még apa nemmondott semmit róla.A bababoltban vettél blúzocskát a Kingának?
Úgy hallottam,hogy most megint más van az üzletben.
Velem nagyon kicseszett a Marika,és a könyvelő!!KépDecember óta még nemkaptam egy árva fillért sem.

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melinda!

Kinga javulgat, ma már nem volt láza, mikor felkellt. A váladék is kevesebb. Most Anikó taknyos nagyon, elkapta. Kinga megy kifele belőle, Anikónál meg tetőzik. Ez van. Remélem hétfőig meggyógyul teljesen. Kedden van az ünnepség. Blúzt nem vettem, mert örököltünk. Csak szoknya kellett. De a piacon pont kiárusítás volt, és mindent 500ft-ért adott a nő. Ott vettünk ünneplő szoknyát. Kettőt is, egy nagyobbat is, úgy is kell majd. Annyiért hülye lettünk volna ott hagyni. Vadi új!!! Az üzletben egy pár hete voltam, akkor a Marika néni volt, azt mondta az új Marika megint beteg. Már nem igazán járok oda. 10kor még senki sincs ott, az útodod sokszor késik. Most szerencsére nem is kell ruha, majd nyárra. De lehet inkább buszozok majd a sétálóba a Zsuzsihoz. Az legalább kedves, és tudja is mit hol talál meg.
Szerintem azért nem kaptál egy fillért se. Mert a Marika nem TB-kifizető hely. Csak egy kis vállalkozás. Általában a nagy cégeknek van ilyen kifizető helye. Be kellenne vinned a papírokat a TB-hez, és majd ők utalnak. De kérdezd meg. Nekem ilyen gondom nem volt, mert nálunk van kifizető hely. Igy nem tudom pontosan hova kell menni. Be kell vinni a Vivi anyakönyvi papírjait, a szülésről kapott papírokat...stb.

Viki
iviki
 
 


Igen ezt tudom,csak fölajánlotta a könyvelő,hogy ne futkossak be a Teve u-ba,+ ide-oda,vigyek be neki mindent,és ő megcsináljaKépMilyen aranyos-gondoltam!
Meg van minden papírom,.....DE!:
A héten gondoltam fölhívom már a Fővárosi Egészségügyi Pénztárat,hogy ugyan már mikor küldik azt a kis pénzecskét.Hosszas telefonok,több nap várakozás,több ide kapcsolok-oda kapcsolok után,kiderült,mi is a gond!A régi címemet adták le.Holott már 2 éve új címem van.Kérdem én hogy van vezetve a dolgozók bejelentési,tb ..stb.papírjai???
Ezek után,gondoltam,jobb ha megkérdezem az Államkincstárat,hogy ott mi a helyzet a papírjaimmal.FIGYELJ!!:Kiderült,hogy még NINCS beadva a kérelmem az Anyasági Támogatáshoz!Hát persze!!Nincs szükségem arra a "nyavvatt"58000 ft-ra.
Teljesen kibuktam.További telefon,ide-oda,cím változtatás,könyvelő felkeresés...stb.Kiváncsi leszek mikor lesz belőle pénzecske.
Nem szabad rábízni senkire ezeket a dolgokat!

Ez van

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melinda!

Hát igen, a könyvelőnek ráér. Nem az ő pénzéről van szó. Ez a mai világ sajnos ilyen. Jobb ha magunk intézzük a dolgainkat. Csak hát két gyerekkel ez nem olyan egyszerű. Tudom én is.
Ma voltam a Manóban. Bemutatott Marika az új lánynak. Elég szimpatikus és ügyesnek is tűnt. Az anyukáját ismerem is.
Intézt a papírt minnél előbb, nem tudom, hogy hogy van a törvény. De 2002-ben a szomszédom, később intézte, és pár havi családit már nem adtak meg neki. (azt hiszem családit). Vannak határidők is, lehet, hogy az anyaságihoz is.
Figyelj oda nagyon.

Viki
iviki
 
 


Halihó!

Próbálok jönni, de nehéz 2 gyerek mellett, főleg, hogy a héten rengeteg programunk volt.

Melinda, az anyaságit én már elintéztem, kb másfél órát kellett várakozni. szerencse, hogy van baba-mama szoba, így tudtam szoptatni, tisztába tenni. Viszont az a gáz, hogy nehéz kiszámítani, hogy hányan lehetnek előtted és a szobából nem látod a sorszámot.
Talán jobban jársz, ha magad intézed el.
Én a gyedes papírt töltöttem ki magamnak az előző alapján, gyorsabbnak láttam. A ügyintéző nő meg segített kijavítani a hibákat.Kép

Hétfőn voltunk a kórházban, Barangóval minden rendben, csak az izmai kötöttek. Már 60cm és 5620g.
Ma megint voltunk a táncházban, Kincsőnek tetszett, bár nem mindig a feladat csinálta. Úgy táncolt, ahogy ő akart.Kép

Timi, köszi, akkor majd talizunk valahol.

Szerencsére Barangó nem hasfájós, csak bukós.Kép
Most szuper dolgom van, 2 órája mindkét gyerek alszik. Jól elfáradtak délelőtt.

Várom a tavaszt, hogy ki lehessen mozdulni a gyerekekkel egész napra.
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Érdemes a dolgoknak utána járni!Én mint vállalkozó,rendje és módja szerint leadtam a papírjaimat a könyvelőnek,majd ők közösen a bérszámfelytővel kitöltötték,majd közölték adjam postára.Még jó,hogy ezt nem tettem meg,és bevittem személyesen.Rosszúl volt kitöltve.3x voltam/voltunk ott január óta,utoljára már bébivel.Mostmár minden ok de,ajánlom a személyes felkeresésüket,segítenek a papírokat kitölteni,és ha sok az idegeskedés akkor is,jobb ha utálunk várakozni akkor is jobb ha ott kezdünk.Amúgy 1hónapja elköltöztek a Rendör Kapitányság épülete mögé/mellé,egy régi zőldes épületbe,a nyugdíjfolyósító,vagy mi épületébe.
SZóval nem a Hungária-Teve u sarki épületbe kell menni.

mimi12
 
 


Szia Ed!
Tök jó,hogy Barangóval minden ok!!
Tényleg,sikerült a nevét elintézni?
Az meg,hogy az izmai kötöttek,egy kis tornával orvosolható.No de ennél nagyobb gond ne legyen vele az életben.
Hát mi kicsit hasfájósak vagyunk de,nem vészes.A Szabi állandóan enne,és ez látszi is rajta.
Mi is voltunk méreckedni kedden,akkor volt 5900gr a kis csöpségem.
Na megyek is mert már nagyon óbégat,lasan 3órája,hogy nem evettKép

mimi12
 
 


elfelejtettem írni, hogy elköltöztek a nyp mellé az oep épületébe. a váróban van egy eldugott sarok asztallal, székkel, ahol lehet szoptatni, öltöztetni. Én erre használtamKép senki nem szólt érte, sőt még a biztonsági embereket is megkérdeztem, hogy ugye lehet ott babázni.Kép

Noémi, a nevet elfogadta a mta, petőfi névalkotás a név eredete (szerelem átka c verse petőfinek), már csak apának kell a hivalalokba elmennie. így papíron még bendegúz.
kis csöppségKép

én sem ettem 3 órája, megyek lerakom barangót és eszek valamitKép
edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: