Új privát üzeneted érkezett!

Angel! Étkezésünk úgy alakul, hogy fél7-kor tápi, 9-kor reggeli(rántotta, téliszalámi, virsli, sajt, paradicsom, olajos hal), fél1-kor ebéd(1 szedőkanál leves+főzelék vagy tészta), délután kifli, túrósrétes a babakocsiban, joghurt, 6-kor még egy kis főzelék anya ölében felváltva és fél8-kor tápi. Tejet ittak már, reggelire adta a férjem, nem volt semmi bajuk, bár Kirusnak nem tetszett annyira. Szerintem 2 éves korig megy a tápi(DM-es, mert azt tudom megfizetni), időnként tej, aztán meglátjuk. Gyümit esznek: ribizli, sárgadinnye, banán. Önállóan esznek, ha elfáradnak, belapátolom nekik a kaját. Én mindig velük eszek, hogy lássák, mit kell csinálni. Kirus gyönyörűen eszik, mondom neki, hogy hajolj a tányér fölé, és csinálja. Norbika mancsikol, ha nem kéri a kaját, lefordítja a tányért és autózik vele az asztalon. Ilyenkor elkap az idegzsába.

Lois! Fonyódon van a családnak nyaralója, oda megyünk. Szét akarunk mi is nézni nyaraló-ügyben, egy kisebbet vennénk az Északi-parton, most nagyon lent vannak az árak.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Skrisz :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Skrisz, végül mikor aludt el Eszti? :shock:

Keny, megértem a fertőtlenítőmániát. (jöjjön el gyorsan a pénteked)

Lois, de jó lesz pancsizni nektek!

Baba, hogy vagytok?

Mi holnap megyünk /végre/ kombinált tesztre. Nagyon várom már, bízom a jó eredményekben.
Párom este azzal "fárasztott" le, hogy el kéne mennünk majd amnióra. Ezt délután férfibarátaival okoskodta ki, jól megbeszélték a témát, mint férfiak.
Közöltem vele, ennek van vetélési kockázata is, ezt persze a pasik nem tudták.
nani72
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Skrisz!
Azzzé Te nem aludtad magad betegre :roll: Eszti meddig nézte a tv-t?

Sannah!
Én már stipistopiztam Dorcit Kornélnak :lol:

Baba!
Hogy aludtál, én napok óta egyre szarabbul, és tegnap estére először kicsit bedagadtak a lábujjaim :shock:

Szöcsi!
Jó nyaralást!!!!

Nani!
Kombihoz++++++++++++++++++++de úgyis minden okés lesz!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Icsilya!
Az ember képzett szemész-fejlődésneurológus és gyerekorvos lesz 1-2 korababa mellett. :D

Skrisz!
Ugye, a megszokás... Mi aránylag tűrhetően alszunk, korán kelünk, de legalább nem bulizik fél éjszaka a kisasszony.
vovanda
 
 


Keny, ahogy kijött megint a meleg, megint dagadok én is. Kezeim, lábaim. Megfigyeltem, hogy a bal oldal mindig gázosabb :D :shock: , érdekes...
Ma megyek dokimhoz. Ja és a tenyésztés képzeljétek nega lett! Nem érti sme a doki, sem én...DE a kúp jó lett..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci!
Szorítok! Gyors gyógyulást kívánok a mûtét után!!

Kép
lona1
 
 


Éjfélkor aludt el Eszti. Ma nem kap csokis tejpépet. Apa vesz neki simát. Várom anyuékat, jönnek ma.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Hunci, nagyon szorítok Nektek!

Keny, Baba dagadás :? , engem eddig elkerült (kopp-kopp).

Skrisz, nem sokat aludtál. :roll:

Angel, nekem is 2 éves korom óta van szemüvegem (kancsalság+ korababaság /28+2/ :shock: ).

Nani, hajrá kombinált teszt, minden rendben lesz!

Hétfőn voltam cukorterhelésen, eredmény ok, éhgyomi 4,3 terheléses 5,8. Ma 20.30-ra megyek a dokimhoz.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Keny: na jó, végül is a korkülönbség miatt mi elfogadjuk Dorka húgát is!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bols: super eredmények, gratu!!!!!!

Nani: ezek a pasik :shock: :shock: :shock: , jó videozást holnapra, nagyon izgi lesz. Megvárod az eredményt vagy telefonon kéred majd az értesítést?

Krisz: estére küldök Álommanókat Esztinek!
Vendég
 


Hunci: sokat gondolok rátok!!!! DRUKKK!!!!!!
Vendég
 


Hunciék,
legislegjobbakat! ++++++++++
igen, köszi, én is erre gondoltam! ma korrigáltan is egyéves nagylány, szépen hozom a változtatásokat!
nem hurrogok, dehogy :) de tejjel még egy kicsit várok.

Orsi,
nahát ez sem egy egyszerű történet!
ez a hirtelen romlás is ijesztő :? ez az, hogy ha már ilyen hamar rossz a kis szem, akkor mi lesz még :roll:
azért jó, hogy rendben van most Máté szeme! :D
a köv. kontrollon majd okosabbak leszünk - talán...

Szöcsi,
köszi a kimerítő infókat! :lol:
sajna nálunk a rágnivaló kaja egyelőre kilőve!
most azt csináltam, hogy az első táp után (az nálunk 9 felé van) 11 körül már ette a köv kaját. az egyik főkaja még tejpép (f7 körül), azt meg átváltom hús+zöldségbe.
látom ti is 6x esztek, védőnő is ezt mondta, de annyi nem is fér a napunkba, csak 5 :shock:
ma megkérdem a drnőt is, úgyis megyünk hozzá.

Bella,
agyas dolog elraktározva :wink:
apával már elképzeltük, hogy cuki lesz Diána fél szeme leragasztva :D

Bols,
tényleg? szemed most milyen?
cukorerdményhez gratu! :)

Nani,
kombinálthoz drukkok!

Kismamák,
kitartás ebben a nyomi melegben :roll:

Krisz,
biztos feldobta a csoki :roll:
csokis dolgokat még nem adok.
adj neki jó éjt pépet, hátha!


megyünk ma oltásra.

angel37
 
 


Sziasztok!
Hunciéknak sok drukkot küldök a műtéthez!+++

Skrisz, jaj szegénykém, nálunk is ez szokott lenni mostanában esténként, hogy sír Dorka, de az ágyba nem lehet letenni. Dörzsöli a szemeit két kézzel, tiszta álmos, de inkább "Áll a babásat" játszik és nem akar aludni és sír. A párom szerint én ártok a babának azzal, hogy kólát ittam, meg kávét. Na, a kávét már megint letettem (hiányzik nagyon) és most már kóla sincs itthon, így fizetés előtt.) Meglátjuk ma mi lesz ezek után.

Keny, látom, hogy már alulról "nyalogatod" a 36. hetet:))))) Minnyá ittvan!!!

Bols, de jó cukoreredményed van, gratula!!

Sannah, te nemsokára 18 hetes leszel. Mész akkor genetikai UH-ra, már van időpont?

Baba, puszi neked!!!

És persze a többieknek is:)

Most megyek, megpróbálok lekvárt készíteni, sosem próbáltam és nagyon izgi, de az új zselésítőszerekkel állítólag gyerekjáték. (azért vettem bolti lekvárt is, hátha nem sikerül).
Vendég
 


Angel, oltás, jujj. Nekem Kirus mindig belázasodott, kivéve a 18 hósat.

Tejpép még mehet nálatok javában, még nekem is van Sinlac itthon. A ti korotokban napi 5x-i étkezés, felváltva 2 főzelék, másnap 1 főzelék, 1 pép szerintem. Kiflit, kenyérhéjat, babapiskótát se nyammogja?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Twist,
kóla lehet ludas :?

Szöcsi,
de jó, épp azt találtam ki ma, hogy így lesz, hogy az egyik főkaja váltva hús+zöld ill. tejpép :D

nem nyammog semmit :( áá, kiflit nem is mernék! :oops:
drnő is azt mondta ma, hogy ha még ennyire nem rág, csak fuldoklik, hagyjam még ezekkel egy kicsit.


oltás megvolt, megint csak addig ordított, meg benne volt a tű, viszont 3-an fogtuk le, hogy egyáltalán be lehessen adni :roll: :lol:

eddig nem lázasodott be oltás után egyszer se (KOPPKOPP)

angel37
 
 


Twist: igen, megyek, már csak az van hátra, ha az is rendben akkor hátradőlés egy kicsit. Este írok..

Angel: Boldog Kisszülinapot Diónak!!!!!!! Oltás helyére nagy puszi!!!!

Hunci: remélem jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Rendelt már valaki a Bon Prix-től? Milyenek a termékei, láttam egy-két szép terméket és agyalok, hogy rendeljek-e.....
Vendég
 


Angel, de jó, hogy már túlvagytok az oltáson. Gondolom, már előtte össze volt ugorva a gyomrod. (nekem is mindig ez van, rettegek) Drukk, hogy most se legyen láz.

Igen, tuti, hogy a kóla volt a ludas a tegnapi nemalvásban nálunk. Ma ugyanis se kávé, se kóla = Dorka gyönyörűen elaludt fürdetés után és napközben is ajcsizott többször is. Ó, drága Kólám, hát nélkülöznöm kell téged még egy ideig!

Képzeljétek, annyira tűz a nap, hogy tegnap séta közben a ruha alatt is leégett a hátam! Nem hittem el! Szalmakalap is volt rajtam és póló is, mégis a fejbőröm is húzódik és a hátam is piros. Ruhán át megkapott a nap, ez már nem semmi!
Vendég
 


Twist!
Nagyon eretnek gondolat, de hátha... A kávé-problémát felejtsd el, én terhesen-szopi alatt is ittam napi 2-3at, nem oszt, nem szoroz szerintem. Viszont Réka volt ilyen sokáig. Hogy sírt, fejét dörgölte, de nem aludt. És egy idő után feladtuk, otthagytuk, és láss csodát: 10-15 perc bömbi után elaludt. Szóval lehet, hogy Dorka úgy veszi, hogy ha anya-apa itt van, akkor nem aludni kell, hanem játszani. Próbáld ki, hogy leteszed és szépen kisétálsz. Ha 10 percre otthagyod, attól nem lesz semmi baja (a lelkének sem), és esetleg némi nyüssz után elalszik. Rékát párszor így kellett, ölben soha nem is aludt el, csak nézegetett, ha meg ott ültünk, akkor vigyorgott, játszott, vagy nyafizott, hogy vegyük ki.
vovanda
 
 


Twist nálunk is van Milánnál néha nem alvás.
Van hogy kaja után annyira felélénkül hogy jár keze lába és be nem áll a csőre!
(apával jókat nevetünk ha nem figyel mert zabálnivaló)
Szerintem az idő a ludas az ilyen dolgokba.

Mi ma voltunk tornán és szoásáhoh híven sajna ment az űűűvöltés.
A tornász csajszi mondta, hogy szerinte bizos van valami a hangszálaival mert igen rekedt a lelkem.
Adok neki szirupot stb. de sajnos a megfázásos torokgyulladás után sose volt 100-as a torka, így hazafelé benéztünk dokinénihez is.
Kaptunk már cirupot és Cataflam cseppeket! :roll: (én ettől igen óckodom de ha segít) :roll:

Na és ami még történt szépen fordulgatunk hasról hátra és hátról hasra is! :lol: ( hátról hasra talán még jobban is megy)
Kis ringispirim! :D

Hétvégén irány a nyaraló és most készítem a tervet a szunyoghálós bunkernek. (a szomszédom kislányának alergiás rohama lett a szúnyogcsípéstől 3-om éves :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sannah,
köszi :lol: :lol:
várjuk az a hátradőlést!

Twist,
ja, nem féltem/tünk! :D

én is ittam minden nap tejeskávét! sztem nem zavart be. de igyekeztem gyorsan a cicizés után, hogy a következőre már ne legyen hatás.
kólát esetleg így próbálhatod! meg ne este :wink:


oltás helyét este már alig tudtam apának megmutatni, a BCG-t nézte :lol: most csucsu van.
drnő azt mondta, oltás, után 4-5 nappal lehet láz, ha azelőtt, akkor az nem az oltástól van.
hétvégén esküvőre megyünk, Makilány nélkül :wink: ha jól számoltam vasárnap este a 4. nap, ha mégis lenne vmi, már újra vele leszünk.

ja, és kicsi lányom egy hős: tegnap megevett 200g valami rém savanyú sóskát! :shock: komolyan irdatlan volt, de ha már megcsináltam, megpróbáltam. volt pofavágás, citromra nem vágott ilyet, de benyelte!

angel37
 
 


Úgy tűnik nálunk nem a csokis tejpép volt a ludas. Ma ugyanaz a műsor megy, mint tegnap. Annyi kivétellel, hogy most tettem le aludni a kiscsajt, nem éjfélkor. Még várok, hátha újra kezdődik az ordítás. Ma itt voltak anyuék és anyósomék is. Négyen szórakoztatták a gyereket. Azt hittem, jól lefárad, és tök nyugiban elalszik a tápival. :?

skrisz72
 
 


Na bekukk újra :)

Lányok (Skrisz, Twist),
nálunk hónapokig úgy ment, hogy elaludt 8 körül, majd 9-kor felébredt ordítva. Kivettem, villany kapcsol, elaltat. 10-kor ugyanez és innentől ment az őrület, hajnali 1/4 4ig!!! Hintáztattam, játszottam vele. Addig csináltuk ezt, amíg meg nem untam, és azt nem mondtam, ebből elég!
Kb 3 hétig tartott, amíg rászoktattam, hogy este 8-kor fekvés. (Én mondjuk vállon ringatom el mai napig, ált 15 perc, mire elalszik) Eleinte még felkelt a szokott menetrendje szerint, de szigorúan tök sötétben vettem fel, pici szopi, semmi beszéd, és vállon ringatás. Mondom: nem hittem volna, de 3 hét alatt átállt!
Azóta este 8-kor Ő maga kéretőzik aludni. Szopi ugyan sokszor van (4 - 6x) éjjel, de ugyanúgy sötétben, ebből nem engedek!

Pusza Mindenkinek!

tillidian
 
 


Jó reggelt!
Én már meg is reggeliztem.bi-bi-biiiiiiiiii :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, te irtó koránkelő vagy! Pihenj, amíg lehet!

Tillnek és Vandusnak igazat adok, ha nem vagy következetes és terroranyu, rászoknak a kihasználomaputanyut helyzetre. 8-9 hótól igyekezni korán letenni őket, éjszaka semmi szórakoztatás. Egy ismerős anyuka meséli, hogy a gyerek 2,5 éves, este 11-kor kint állnak nagyikával a teraszon és nézik az eget utána be kell kapcsolni neki a Verdákat. :shock: Szeptembertől ovis lesz, kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni a napi rutint.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel!
Ha az MMR-t kaptátok (márpedig az következik nektek), akkor 5-10 nap is eltelhet, mire jelentkeznek a mellékhatások. ne lepődj meg azon sem, ha betaknyosodik, vagy megduzzadnak a nyirokcsomók.
vovanda
 
 


Mi most ébredtünk... :roll: Kezemben kávé, lábamnál a kölköm kiabál egy mosószeradagolóba...
De cserébe az este elég béna volt, kimaradt a délutáni alvás, és az esti elalvásra szerintem úgy vette az még csak a délutáni volt... :?

Csokis tejpép nekünk se jött be, szerintem tiszta élénk lett tőle a gyerek.

Hunciékról tud valaki valamit???

Angel!

Boldog korrigáltat :D :D
Nekem is azt mondták, hogy ez a 15 hónapos oltás a legcarabb, de a Dió kemény csaj, ezt is lerázza magáról simán :)
Sóska így bejött?? Én tegnap egy pofavágós szódás videót csináltam, haláli fejeket vágott. Zétény mangoldot kapott tegnap, úúúútálta, nesze neked különlegesség :)

Tegnap pizzát sütött C. a képét már fel sem merem tenni, annyira király volt... :oops: Zétény is falta telepofával :roll:

Twist!
Ajcsizott??? :D :D :D
Igen , durva ez a nap, kenjétek a lányok a béjbiket nagyon!! :?
Kávét én is ittam végig, kólát mondjuk nem, kávé semmi zűrt nem okozott.

Sannah!

Pont a másik fórumomban is téma a bonPrix, én nem szeretem az ilyen katalógusos vásárlást, eddig csupa csalódás, de ott ezeket nagyon dicsérik.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


köszönöm mindenkinek, akinek eszébe jutottunk.

Most jöttünk haza.Minden rendben ment.Az első órát nem kívánom senkinek, ahogy sírtak a gyerekek, ahogy üvöltöttek az ébredés után, szörnyű volt, alig bírtam ki, hogy ne vegye észre, ahoy énekelek neki és közben el-elcsuklik a hangom, de 1 óra után már mintha nem történt volna semmi olyan szinten hogy gyerekem 6tól fent volt, 9.45-kor bevitték, 10.10kor kihozták, fél óra keserves sírás, majd fél óra szuinya után este 10ig ugrált énekelt és játszott, már én kivoltam tőle. Alapítványi szobát kértem, 3000 ft ebéd, vacsi és két ágyas szoba egy-egyfotalággyal, a sima ingyé szoba no comment. Nagyon fáradt vagyok, vagyunk, utóbbi nem igaz, gyerek hótra fitt, de megérte, remélem :lol:
Vendég
 


Hunci!
Jajdejó, nagyon örülök, kis hős pasi!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hunci, de jó, hogy ilyen szépen túlvagytok a műtéten! Az első félórához részvétem:((((

Vandus, köszi a tippeket, Rani neked is és a többieknek is:)
A nem-alvás nálunk nem köszönt vissza. Tegnap éjjel szépen aludt a bigém.

Rani, igazad volt, a gyümölcspép tényleg nem jön ki a babaruhákból. Már minden szép body-ja almafoltos Dorkának. És tegnap az arcomba is fújta a cuccot:) Mint a vígjátékokban.)
Vendég
 


Hunci,
Örülök, hogy minden rendben és már otthon vagytok!:)
A gyerek hamarabb kipiheni úgy látom a betegséget, műtétet, mindent együtt, mint Te. De ez csak jót jelent, azt hogy jól van.

Lois,
És hol tudom megnézni azt a videót?

Angel,
Gratulálok a korrigált korhoz! :D Dió egy stramm csajszi!:)
Vendég
 


Hunci, jajj, de jó, örülök a jó híreknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci! Gondolom, az a 25 perc is örökkévalóságnak tűnt. Jó, hogy túlvagytok rajta! Remélem, minden rendben lesz, H-nak sok puszi!

Angel! Nekem is 10 napot mondott oltás után a dokinő és Kirust ki is ütötte rendesen. Ő kevesebb folyadékot iszik, nem vedel úgy, mint Norbika, valszeg ezért ment át rajta nehezebben a láz. De ezt csak én gondolom így józan paraszti ésszel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


köszi csajok.most épp leraktam szunyálni, nemsok híja volt egy büntinek mert ugrál meg iszonyat ahogy viselkedik, épp feküdnie kéne meg se ugribugri, se hangoskodás de úgy tesz, mint akinek nem volt tegnap műtétje, ami jó, de azért 3 nap pihi kéne, és mondtam neki, be a szobádba, nyugi legyen, alvás legyen, és ha kell bünti lesz de kb le sem szart :lol: de ahogy hallom, most nem hallom :lol: kell neki pihizni mert felszakadhat a seb, attól azért tartok, pláne nála, aki kis szeleburdi gyerek.

Bella, neked külön köszi mindenért :wink:
Vendég
 


Hunci!
De jó, hogy rendben ment minden!!! Gondoltam rátok nagyon.
vovanda
 
 


Hunci,
örülök, hogy túlvagytok, jajdejó! :D
látom a gyerek jól van :lol:
hiába, ebcsont... :wink:

Lois,
ezer szerencséd, hogy nem tetted fel a pizzát :lol: :lol:
baromi ügyes Z, ha már azt is eszi!!

azt nem mondanám, hogy bejött a sóska, de legyűrte :wink:
fagy még egy fél adag, majd összekeverem vmi ehetőbbel.


Vanda, Szöcsi,
kanyaró, rubeola, mumpsz -ez az MMR? utánanéztem, de csak a betegségneveket jegyeztem meg, ez nekem többet mond :)
ja, akkor ha 4-5. nap semmi, akkor még mindig lehet? :roll:
igen, nyirokcsomót stb. is mondta drnő, de hogy nem nagyon szokott lenni :?
na mindegy, hát majd látjuk! ha mégis, akkor legalább átesünk az első ilyenen is :roll: :wink:
legalább nem az esküvőre jut :oops: fujj, önzőanya.

angel37
 
 


életjel :wink:

Gyerkőcök csudaszépek!!! :P anyukák ugye nem unatkoztok mellettük? :wink:
Pocakos nénik is csudaszépek!!! :P

Hunci,
örülök, h túl vagytok a nehezén! remélem, h mindenféle nyavaja elkerül titeket! gyógypuszi Hnak és neked is :) (hétfőhöz meg egy nagy kalappal és ha van időd pihenjél)

Angel,
grat a korrigált évfordulóhoz :) ügyibügyi kiscsajszi :D (én is szemüveges voltam, iztibizti jó lesz az Dióbabának)

Lois,
azok a kaják....... KisZének pusszanás a kékzöld foltjaira :) jó pancsizást!

Vanda,
remélem sikerül kipihenned magad a közeljövőben és tessék rendesen enni! Olyan cukik a gyerkőcök! :)

Twist,
tejekávét iszok én is nem okoz gondot. csudaszép Dorka :)

Skrisz,
Eszike is gyönyörű :) nemalváshoz, irgumburgum :?

Rani,
forgolódó, úszóbajnok Milánhoz grat :)
meggyet, hogy eszitek? héjától megfosztva?

Bella,
érzem, h hamarosan csatlakozol a topikhoz :wink:

Rólunk:
Lánykáink nőnek napról napra. Csak nézzük őket és gyönyörködünk bennük. Mírus a csacsogósabb, Emma úgy gondolja a tesó csacsog helyette is, na de azért ő is dumál ha úgy van kedve. Imádják az éneklést, mondókázást meg ha anya, apa bolondozik, ugriburizik (na ezt inkább én teszem). Próbálgatják a forgolódást, eszünk már kanállal barackot, almát, tejpépet, már szépen nyitogatják a szájacskájukat, mint a kisfecskék :) Cicizünk 5× még, egyszerre vannak a cicin, háát már nem olyan egyszerű mint 2 hónappal ezelőtt. Be is alszanak időnként, ilyenkor imádom őket nézegetni. Mírussal járunk Dévényizni, ferdén tartja a fejecskéjét de már sokat fejlődött, van ordítás ezerrel de ha kell akkor kell.
Tennék fel fényképeket de mióta új windows-unk van nem tudok... :?

Talival kapcsolatban, nálunk is lehetne :wink:

cuppantás Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Csajok!

Hunci!
Örülök, hogy végre túl vagytok a műtéten!!!!!!!!

Angel!
Diókának hivatalos korrigált szülinapot :lol:

Lois!
Látatlanba is jöhet a pizza, nyitom az ablakot :wink:

Végre az előbb voltam uh-on, Kornélt 2900gramm-ra becsülték :P :P :P :P és holnap betöltöm a hőn áhított 36.hetet, ezt én el sem hiszem.....nagyon örülök :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!


Hunci:

De jó, hogy rendben ment minden. Remélem vége a beteges időszaknak és élvezhetitek a nyarat.


Mi Balcsin voltunk szombaton mentünk kedden jöttünk. Grétus jól megfézott első este, hideg volt a dédiéknél a szobába. Ma vinnem kell orvoshoz met köhög, remélem nem így lesz egész nyáron. Most alszik de úgy horkol meg tortyog azt jön a köhögés hányásig.
Nem is beszélve a sok szunyogról amik agyon csipkedik. Pedig van szunyoghálló és mégis. Ti mit használtok a lakásba? Kintre vettem jó riasztót de a lakásba semmi nincs. :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kenym, hurrá!

Tobi: puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, jaj de klassz, hogy túlvagytok rajta! Remélem most már sokkal jobb lesz a helyzet.

Lois, én kíváncsi lettem volna a pizzára. De a többiek miatt inkább ne rakd fel. 8)

Én erre a napra még krémmel sem viszem ki a gyereket. Mindjárt csinálok neki pancsit a teraszon az árnyékban. Pancsolhat a kutyával. :mrgreen:

skrisz72
 
 


Keny, hatalmas gratula!!! És már teljesen jó súlya van Kornélkának, mindjárt eléri a 3 kg-ot. Még a végén hatalmas baba lesz!:) Nagyon ügyi vagy, nehéz lehetett ez az időszak.

Képzeljétek, Dorka négykézláb hintázik, le is videóztam!:) Olyan büszke vagyok rá!

Bols, képzeld az Auchan katalógusban láttam Bols Vodkát. Innen ered a nick neved? :wink:

Nikó, nekem a védőnő a VAPE-t javasolta, azt mondta, hogy babával csak azt lehet. Igazából csak éjszaka szoktuk pár órára bekapcsolni, és le is esnek a szúnyogok a falról.

Tobi, köszi Dorci dícséretet, ari vagy!:) Aranyosak lehetnek a lányok, ahogy tátognak az ételért:) Dorka is ezt szokta, mint egy fióka.

Rani, azt akartam írni még neked, hogy nagyon ügyes Milánka, hogy ilyen hamar fordul mindkét irányba, gyönyörűen fejlődik a mozgása, gratula!!!!
Vendég
 


Skrisz, összebarátkoztattad Esztit Fibivel? Én még nem mertem. Bár a kedves szuka kutyussal talán lehetne, ő nagyon szelíd, imádom!:) Ő az én első lánykám úgyszólván.
Vendég
 


Sziasztok gyors bekukk!

Köszi Twist! :wink:

Tobi a meggyet úgy ahogy van kézi botmixerrel lenyomom aztán azért át egy szitán. (bár ez nem lenne fontos védőnéni szerint)

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, hát az túlzás, hogy összebarátkoztak. Eszti igencsak egy nyálas, gusztustalan dögnek tartja Fibit. Már amit az arckifejezéséből le lehet olvasni. :wink:

skrisz72
 
 


Lois: köszi: anno a '90-es évek elején Margaréta volt az Otto elődje, tőlük sok mindent rendeltem, aztán jött a Qeulle, tőlük is, még ma is hordom a pólóikat, de sajna árban már qva sok. A bon viszont elég jó árban van, a netes áruházból rendeltem, ha nem tetszik majd visszaküldöm :wink:

HUNCI: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon örülök, a többit majd e-mailben. :wink:

Tobi: sok mindent kipróbáltam, nekünk a Herbalos vape jött be, nem a folyós hanem a lapocskás elektromos. Mióta ezt veszem nincsen szúnyog a lakásban.
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci, de jó, h túl vagytok rajta. Remélem, ezentúl nem lesz gond és megérte.

Twist, nem, nem a vodkáról ered a nick nevem (úúúúúúútálom a vodkát). Apa egy időben mindenféle becenevet "ragasztott rám", aztán ezek alakultak és rövidültek "Bols"-szá.

Angel, +6-tal kezdtem a szemüveget anno, (leragasztás is) azt igérték kinövöm. 23 évesen meguntam és letettem +2-nél. 7 évig nem hordtam (közben sokat olvastam, vizsgaidőszakok) Aztán mivel a munkám főleg gép előtti lett, elmentem orvoshoz. És láss csodát, semmit nem romlott a szemem (igaz nem is javult) a 7 év alatt!!! :wink: Azóta eltelt újabb 10 év és fél dioptriát romlott a szemem, de én nagyon szeretem a szemüveget, most is van kb. 5db. Kontaktlencsém sosem volt.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Hunci,
nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült átvészelni a mûtétet!! Jobbulást továbbra is!

Kép
lona1
 
 


Keny: gratula Kornél babának!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!!

Twist: neked akartam írni, de elfelejtettem, gyümölcsfoltokra próbáltad már a Tesco-s mosógélt? Nálunk minden foltot kiszed, a kutyusok cuccait szoktam benne mosni, szülés után is kiszedi a dzsuvát, illetve apa itthoni munkás-festős ruháit is abban mosom először aztán a normál mosógélben és nincs bennük sosem folt.
3 l 500 ft, szerintem annyit megér, hogy kipróbáld. :wink:
Vendég
 


Tegnap este voltam dokinál. Minden ok, azt mondta a doki, előbb meglesz Péter, azért bírjak ki még 1-2 hetet, bár már jöhet akármikor. :?
Méhszáj zárt C2000, biometria szerint 33+1, becsült súly 2007g. :lol:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: