Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szült vki 2002. november 19-én vagy 2004. október 31-én? Keresem szobatársaimat. Ha 2004. okt 31-nov 4 között a 31-s szobában feküdtél, jelentkezz!
Viki
iviki
 
 


Duda!

Mi segített a hajhullás megszüntetésében. Nekem a terhesség alatt kezdett hullani. Januárban szültem és most már ott tartok, hogy az egész lakást ellepi. Szegény babám is tele van vele, pedig összefogom. Lehet, hogy én sem leszek kopasz? Kérlek segíts!

Anna15
anna15
 
 


Anna15!

Az az igazság, hogy nem tudom. A nővérem szerint, akinek 3 gyermeke van, a baba 4 hós kora körül kezdődik és 2 hónapig tart. Ez nálam bejött. Elevitet szedtem, néha vasat is és levágattam fele akkorára.
A fodrászom javasolta még a revalidot.
Még most is hullik, de szerintem ez már normális mennyiség.
Ahogy olvasom, jan.-ban szültél, így megdőlni látszik az elmélet, de ne szomorkodj, nem tart örökké!Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 

 
 

Duda!

Köszönöm a válaszod! Sajnos a két hónap is megdölni látszik mert már a terhesség alatt elkezdet hullani. Kb. a 7. hónapban. Így ez már a harmadik hónap. Bizom benne nem tart sokáig. Az elevitet én is szedem, de megpróbálom a többit is. Köszi

Anna15
anna15
 
 


Andi!

Remélem én is hogy elkerüljük a kórházat!
Most jól van,de még mindig szedi az antibiotikumot!
Ja ás ma megyünk allergia vizsgálatra!

Manka!

Jack tényleg szép! :-)

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok Mindenkinek!
Sajnos beteg voltam, becsipődött egy ideg a derekamba, és nem tudtam ülni, ezért rég jártam erre.
Manka!
hÁT IGAZÁN BÜSZKE LEHETSZ A KISFIADRA! Gyönyörü, igazi kis vagány mosolygós nagyon aranyos.
Val! Merci
Bocs hogy nem irtam megkaptam mindent, és a Levi is tündéri kisfiú nagyon jó lehet neked.
De majd emailben többet irok.
Mindenkinek szép estét,vigyázzatok magatokra!
Lilla
lilla_anyu
 
 


Szia Anna,

Először is gratulálok a picihez!!! Fiú? Kislány?

Olyasmi érdekelne, hogy milyen tapasztalataid vannak? Mennyire figyeltek oda rád a kórházban?
Mit tudsz a doktornőről szakemberként? Hozzá jártam már korábban is nőgyógyászatra, és nekem nagyon szinpatikus, és úgy tűnik alapos is.
Igazándiból semmilyen problémám nem volt soha, így sokkal inkább mint embert ismertem meg, nem mint szakembert.
Más fórumokon olvastam olyasmit, hogy érdemes fizetős szobát kérni. Erről te mit gondolsz?
Fogadtál szülésznőt? szülés előtt mennyivel előbb érdemes? Doktornő ajánlotta, ha igen?

Ha esetleg szívesebben írnál nem így a fórumon keresztül, akkor az email címem: kiralyzsuzsa@freemail.hu

Előre is köszönöm a segítségedet! Szia.

Zsuzsa
zsuzsa1234
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam más topicokban, hogy érdemes időben szülésznőt választani. Ti, mit tapasztalt anyukák tudtok valakit ajánlani nekem? Bár még időben vagyok, mert most vagyok 18 hetes.

Köszönöm nektek a segítséget.
Üdv: KisVirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a bókokat, dagad ám ilyenkor a mellem, olyan büszke vagyok ráKép.

CristiKép
Még nem hívtam fel a teás boltot, most szerencsére nem aktuális. KoppKoppKoppKép.

IzaKép
Mi lesz már azzal a hóemberrelKép?

AndiKép
A kézfejéből vettek vért, és nem igzán zavarta, nekem viszont potyogtak a könnyeim a fejére (az ölemben ült), de én már csak ilyen vagyokKépKép.
Minden nap szedted az Elevitet?

AnikóKép
Mi volt az allergia vizsgálaton?

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


KisvirágKép
Nekem a Szvitek Ági volt a szülésznőm, és meg voltam vele elégedve.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Kisvirág,

Váradi dr. szerint minden szülésznő nagyon jó és Õ mindenkivel szivesen dolgozik együtt. (már ha ez számít Kép) Én osztom a véleményét az eddig hallottak alapján bár egyetlen egy hölgy van akinek én nem örülnék...

Manka,

Nagyon vagány Jack, már kész nagyfiú.

Iza,

Kép??? Kérdem én aki nem tölt soha :o

K.

Kriszti

cuiccolo
 
 


<font color="aa00aa">SZevasztok Mindenkinek!
MEgjöttünk a megadrága osztrák síelésböl! Isteni volt! Márk kisebb fagyási sérüléseket szerzett, mert a kabát ujja (alatta a kesztyü széle) elszoritotta a "vékonyka" karjátKép...egy kiadós alvás után azért rendbe jött. Utsó félórában -amig a kocsiba lepakoltunk -ültében lefejelte úgy az asztalt, hogy vér is folyt! Kis darabka azóta hiányzik az alsó ajkából, de majd hátha kinö...Kép természetesen a barátnöm vigyázott épp rá, akit enyhe infarktussal kezeltünk utána...Most 8 éves fiával eddig összesen nem volt annyi gubanc, mint Márk gyerekkel 4 (!) nap alatt (aki még csak 1/2 éve jár, NEM snowboardozik, stb)...szánkózás, hó, játék....
Ma megint- abszolút probléma mentesen- bölcsi. Egyre jobb!
Tsók Nektek!</font>
timili
 
 


Timi!
Jaj,jaj, szegény Márk!KépKép
Azért biztos tuttiii lehetett a síelés.

Manka!
Én is ilyen vagyok. Legutóbb az oltásnál is elsírtam magam. Még jó, hogy Apa is ott volt.
Szégyelltem magam, de nem tudtam ellene tenni.KépKép
Örülök, hogy Jack jól viselte a vérvételt, kis hős. Egy másik topikban olvastam, hogy a gyereknek a fejéből vettek vért és nagyon durva volt. Ezért kérdeztem tőled!
Az elevitet én még most is mindennap szedem és szerintem amig szopik Nati, fogom is.

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Timi,
Márk most volt veletek először síelni? Azért kérdezem, mert mi két hét múlva megyünk egy hosszú hétvégére, és valaki egy másik topikban írt egy bizonyos "magassági lázról" ami kisgyerekeknél jelentkezik/het a hegyekben. Te tudsz erről valamit?

Andi!
Én is elkezdtem az elevitet, bár nekem azt mondta a védőnő, hogy hetente 2szer, azért kérdeztem.

Hencsi!
Már 15. után van, tessék jelt adni magatokrólKép!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Pár napig Siófokon voltunk. A pihenés istenien sikerült, teljesen feltöltődtem. Ki se tettük a lábunkat a szállodából csak fürödtünk és kajáltunk.Kép Bence imádta a vizet, ha akartuk volna se tudtuk volna kiráncigálni a medencéből. Amint meglátta ugrott bele. Hihetetlen volt. Bence hamar rájött, hogyan kell élvezni az életet, ha éves vagy szomjas volt kiabált, hogy báccccccsii gyere!

Anikó, tojás nélkül elég macera a főzés. Nem értek hozzá ezt kinövi Nati?

Val, ha netezek az esetek többségében Bence is az ölembe ül. Egykézzel nem olyan szórakoztató írni. KépBencusom nemsokára 2 éves lesz, régen volt már baba.KépKép

Timi, azóta, hogy írtál kuki ügyben, én is alapossan szemlélődöm. Lekopogom eddig nincs semmi bibi.Kép
Képek nincsenek a telelésről? Márk sérülései Képakkor őt jól szemmel kell tartani.
Bence se téveszthető szem elöl. Most Siófokon lazán beleugrott a mélyvízbe.

Kép


Andi, szuper, hogy abbamaradt a hajhullás!Kép

Manka, annyira tetszenek Jackről a fotók! Állva fognak utána pisilni a csajok!Kép
D vitamin-kutacs összefüggést még nem hallottam.

Lilla, idegbescsípődés.Kép Jobbulást Neked!

Kisvirág, csatlakozom Kriszti véleményéhez!

Kriszti, tényleg miért nem láthatunk Marciról Képet?!Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!
Végre megvagytok!!!!
Barbi, a kép szuper, teljesen kiment a fejemből a kinti zimanko és ónos eső.
Timi, hogy van Mark szája? nagyon sírt?
Aniko, hogy van Nati? Most sajnos mi is antibio-zunk mind a két gyerkőccel. (garatgyulladas) Egy hét múlva megyünk bcg-t ismételni,nem lett jó.
megpróbáltam képeket kicsinyíteni, de nem siekrült. Amint okés, jönnek.
Üdv


Üdv
masodik
 
 


Sziasztok

BarbiKép
Nagyon aranyos Bence.Kis csibészes mosolya,és szeme vanKépOlyan nagyfiús ezen a képen.Többnek látszik,mint 2 év.Csak evés-ivás-fürdés-pihenés...Ez igen!!!Most irigykedemKép

Manka,AndiKép
Én is csatlakozom a sírósok táboráhozKép
Sírok a gyerekkel együtt.Ez van....nem tudom eltitkolni az érzéseimet,a sajnálatot,hogy inkább átvenném tőle a fájdalmat,csak ne szenvedjen.De kell az a szuriKépÚgy hogy,: marad a bőgésKép

Hány hónapos korra alakul ki a végleges szemszín?



Üdv
Jó hétvégét mindenkinek

Melinda+Vivcsi

Kép
kmelinda
 
 


Kedves Lányok!

Mindenkinek köszönöm az infót. Biztonság kedvéért azért rákérdezek az orvosomnál is, hogy hátha van valaki akivel akar dolgozni. Remélem azok közül választ akiket írtatok Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


amig kepek siekrulnek, ime ket mondas a lanyomtol:

Ez dióamla? (bio)
vagy: Daddy azt mondta, amikr Riley-nak gyereekei lesznek, én hangya leszek. (ezen fel napig nevettem, sot, ha eszembe jut, most is. Olyan meggyőzően határozottan állítota, hogy nem nagynéni, hanem hangya.)

Szuriknál én is annyira sajnálom őket.
A szemszín tizenéves korra véglegesedik, de azért par (2-3) hónaposan is lehet "sejteni", milyen lesz. Igazan fel eves kora utan mar csak arnyalatokat változik.
masodik
 
 


amla=alma
masodik
 
 


Sziasztok!

Bence hétfőn kapott oltástKép én is készültem sírósra görbíteni,de a fiam kinevette a dokibát,meg se kottyant neki,hogy megszúrta!
Lehet hogy most azért nem volt sírás,mert apa is ott volt.
Remélem a következőt is hősként viseli majd,meg én isKép

Jó hétvégét mindenkinek!
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok Lányok!
Dr. Ita Jenőnél szült/fog szülni már valaki?
Előszőr járok itt, már most örülök, hogy sok pozitív tapasztalatot olvastam a Söfiről.
Üdv:
Zsuzsó13
zsuzsó13
 
 


képek:KépKép+++ jpeg +++ 363366 +++

ma reggel fel 8 körül ilyen volt a templomdomb +++
masodik
 
 


a templomdomb ismét. lemaradt az előbbKép
masodik
 
 


<font color="aa00aa">Manka Magasságtól Márk teljesen lázban volt...elsö nap 20 percig sirt, annyira megijedt az idegen viszonyoktól (hiába, EZ nem TeneriffaKép). 1700 m-en voltunk...aztán lázasan játszott a szállodai játszóházban, lázasan evett...és végül lázas fosásba kezdett (bocs) sajnos ez utóbbi még ma is tart.
Elevittel sztem vigyázz. Félek töle, nálunk a gének mellett ö is hunyt a magas születési súlynál. Én ha mégeccer csinálnám nem szedném soha, inkább kiegyensúlyozott kaja + egy néhány vita rásegités.
Én beteg vagyok. Eddig 4 napos lázam vanKép

Barbic, nézegetheted, nincs abban semmi rossz,de Te ugysem találsz semmit. Apa sem találta meg a cuccot, pedig ö aztán elég figyelmes. Csak a dokibá. Elég mélyen "ülö" cuccok ezek...csak nehogy begerjedjenekKép

Márk szájából további darab hiányzik. Rodeoztak esteKép = apa hasal a földön , Márk rajta lovagol, apa pedig feladatának megfelelöen hánykolodik...gyönyörü látvány!
Legujabb találmány: puszit ad a gyerek. "Phahh"- ilyen hangja van és szájra talál! De sajnos csak napi egyet kapunk. FejenkéntKép

Sielésröl nincs fotó (csak az emlékeimben)...De talán jobb is igy...szomorúan mutattam igy 2 év kihagyás után a snowboardonKép</font>
timili
 
 


Timi, gyógyulj meg! Mark szaja is, gyógyulj meg!
nalunk Kaidi tegnap ugy beütötte a száját az asztal (márvány(lapjába), hogy kilazult az egyik foga. Azt hiszem, ezek "visszannek", most mindenesetre nem szopizhatja az ujjat egy darabig (annyira).
Üdv Mindenkinek
masodik
 
 


Iza,

Szépek a fotók, ezek szerint nem voltatok a Művészetek Palotájában vasárnap.
Mi voltunk, ISZONYÚÚÚÚ tömeg volt Kép
fog: barátnőm (fogorvos) szerint nézdd meg,hogy elszineződik e Kaidi foga mert akkor a vér került a tejfogba ami komolyabb gondot nem jelent esetleg felcsúszik egy picit vagy hamarabb fog ki esni (kb. fél évvel), mint ahogy majd a csonfoga kinő.

Timi,

Jobbulást! Mire hazaértem már nem voltál online Kép Minden rendben?

ELEVIT,

Várady dr. kifejezetten ellenezte a szedését, én így kihagytam. Továbbra is a Flavin 7 re szavazok hajhullás ügyben Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


<font color="aa00aa">Na, gyerekek!
Megint lázasan betegek vagyunk!
Márk tegnap délutánra 40 lett!...azóta oltok!
Pedig 3 napja szedi az itt tömegesen árult különbözö homeos immunerösitöket! Ilyen cseppek, olyan ez az, méregdrága otthoni megelözö (Broncho- Vackom(Kép) meg a tsai...Úgy tünik ez a nyugati nyavalya elég massziv!
Bölcsi ugrott, tornám már rég, de a mai közmetikus sem fog örülni...
Most alszik, ami teljesen váratlan, éjszaka sem volt semmi ribillió, pedig szite konstansan 38 kúpostul...
Ah, nem tudom mi a jó...hagyjam -e ki ezt az egész bölcsizést, és majd jövöre kezdjem megint? Nem ugyanez lesz akkor is?...Nem étkezik elég kiegyensúlyozottan? Szinte zsinorban betegek vagyunk. Mi - szülök is...

Hajhulláshoz: nálam tök érdekes, kb. 3-4 hónapja nönek uj, babahajaim. Az egész séróm ugy néz ki száritáskor, mintha hibbant lennék, ugyanis ezek a kis bébihajak nagyon sokan vannak , úgy kb. 5-6 cm hosszúak és a szélrózsa minden irányába elfelé tartanak a fejemtöl! Néhol egy kis kanyart eredményeznek....DE nönek! &Egrave;s ha igy haladunk egy év múlva a déli népek dús hajkoronáját viselhetem!
Hogy most talált-e magára megint a szervezetem a szülés után, vagy a gabonatabletta noymja igy meg, hát azt nem tudom!
De már a fodrászomnak is feltünt a változást...Még lehet ráiszom ezt a flavint...a talpamon is haj fog nöniKép</font>
timili
 
 


Manka!

Köszi a kérdést: az jött ki,hogy semmire nem allergiás a tojáson kivül! Szerncsére!!!

Barbi!

Egyelőre még csak én is internetről tájékozodtam(mert még csak telefonon beszéltem a dokival és abban nem mondta ezeket.És csak akkor kell visszamenni,ha elvégeztük a tej elvonási kúrát,amit csak akkor kezdthettünk meg,amikor meggyógyult Nati. Tehát most tartunk ott,hogy 5 napig vissza kell adni neki a tejet és utána lehet visszamenni.)És ott az írták,hogy kinőhető,de kisebb a valószinüsége,mint a tej allergiánál. Tojás helyett étkezési keményítőt,vagy tojáspotló port(amit elég nehéz megkapni) kell használni.

Iza

Nati szerencsére most jól van! Nektek jobbulást!

Anikó
janiko
 
 


Timi

Nagyon sajnálom Márkot,gyógyuljatok meg minnél hamarabb!!!
A homeos bogyótól nem 1-2 nap múlva érdemes várni a csodát,már elkellett volna kezdenetek szedni megellőzés céljából.Ha nincs semmi baja a gyereknek,akkor is lehet adni neki,hogy megellőzd a betegséget.Van direkt ezekre a téli,nyálkás időre is immunerősítő,vagy amiről a fentiekben is szó volt,az Oscilloccocinum,amit megellőzés céljából adnak.Ez viszont jó akkor is,ha már kialakult a betegség.A betegség mértékétől is függ a gyógyító hatása.http//www.bebilap.hu/homeopatia
A bölcsivel kapcsolatban,szerintem (hamár bölcsibe került)jobb hamarabb túlesni ezeken a kezdeti betegségeken minnél hamarabb.Erősödik az immunrendszere.Patrikom is így kezdte,2-3 nap bölcsi,1-2 HÉT itthonKépHozzá kell szoknia a szervezetének.Főleg ez a meleg idő,most kedvez a baciknakKépEgyébként is nagyon sok a beteg gyerek.Kép

Mielőbbi gyógyulást!!

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Bocsika,nem jól írtam az előbb!!

TimiliKépKép(Timi)

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Szia Timili!

Szegény Ti! Mostanába tényleg sokadszorra vagytok betegek. Ha javasolhatok valamit: én most vinném el a gyerkőcöt egy homeopata gyerekorvoshoz aki biztos hatásos bogyókat írna fel és mihamarabb megtalálná a gyerek alkati szerét!! Nem tudom adsz-e Márknak vitamint és a ha igen az milyen minöségű?? (Ezzel kapcsolatba tudok segíteni ha érdekel, priviben)
Bölcsivel kapcsolatba, igazából nincsenek tapasztalataim, nekem egyik sem jár/járt.De szerintem ha nem muszáj ne vigyük a gyerkőcöt bölcsibe, egyrészt a felkészületlen immunrendszer miatt, másrészt a túl korai elszakadás késsőbbiekben (iskola,felnőttkor) zavarokat okozhat.
Remélem nem veszed kioktatásnak amit írtam...
"Segítő szándék vezérelt"

Most már igaziból gyógyuljatok!!

Üdv Mzille

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Timiiiii,

Szegény MÁrki Márk, bár valszeg Rátok a meleg nem vonatkozik. Ági képeit látva ott még hóóóó van Kép
Oscillobigyula itt is bejött a bölcsiseknek és nem betegeskednek. Enyém Marci simán kihányta :o

Immunrendszer kontra bölcsi: sztem. (no meg dokinéni szerint is) úgyis túl kell esni ezeken a "bölcsis, ovis" bacikon, virusokon majdnem mindenki elkapja, majd szépen kialakul az ellenállás. (ritka esetben nem alakul ki ilyen gyerkőcöknél javasolják a késői ovikezdést)
Túl korai bölcsi lehet, hogy nem jó de Márkoliver már 18 hónapos nagyfiú és amúgy is csak heti néhány délelőttöt tölt ott ez majdnem játszóház szindróma. Vagy lemaradtam valamiről?

Mzille,

Engem is érdekel ez a korai elszakadás kihatással a felnőttkorra, iskolára?? Írsz bővebben?

Barbi,

Nekem sincs kedvem kicsinyíteni, minden fényképünk nagyobb méretű, majd holnap élőben megnézed Marcit Kép
Ma voltak nálunk Anikóék és elfelejtettem fotózni a két lurkót. Nagyon szép Nati, már olyan nőcis!!!

pusz,
Kriszti

cuiccolo
 
 


<font color="aa00aa">Kmelinda, köszi az infot, oscillovackot itt nem kapni és még nem tároltam ide be belöle rendesen, viszont annyi különbözö homeopatiás szer van hogy kutya legyen aki kiismeri. Olvastam vmelyik babapatikában egy leirást a "sulfur"gyerekröl....hát az enyimre nagyon ráillett..

MzilleMárk extra vitamint nem kap...hébe hóba pár csepp cebiont...mióta azonban igy felgyülemlett a betegségtörténetünk kérdeztem a dokinénit (nagyrészt Ytong inspirálásra)h a jó öreg polyvitaplex mehet-e. (persze már bent volt a zsákomban a vitacolannal együtt,de biztos ami biztos) Nos. Dokinéni inkább irt méreg drága broncho-vachsom-ot baktériumizolátumot vagy mit...Amit 10 napig reggel éhgyomorra kell bevenni megelözésre. (lehet hogy az éhgyomron múlt,de elszúrhattuk)
Valahogy nekem az a megfigyelésem/érzésem(?) mintha M.nál nem nagyon jönne a homeózás be. Vagy csak bebeszélem? Mert ugy érzem nekem sem használt soha. KÖnyv alapján sem. Vagy csak túl zsezsgös vagyok én a homeohoz? Nincs türelmem?

Cuicco mindenben jol vagy (mint mindig) informálva, Márk csak heti 3 max.4 alkalommal max.3 órát tölt bölcsiben. Itt ilyen van. Ha tetszik, ha nem többet nem maradhat.

Érdekes módon most estére sem ment magasabbra mint 38 a láza, nem úgy mint tegnap...hurrá!
Pedig csak a panadol játszott ma egész nap...meg én Kép traktorral orrvérzésig.. az most a sláger. Kb. 10 napja folyamatosan! Nem hiszitek! SZinte egész nap azzal játszik. Ha nem akkor épp lego-"zoo"nk.Kistigris, zsiráf, elefánt, jegesmaci, állatápolokislány! És MINDENKI bele akar a traktorba "cücc"! Láttatok már ilyet? Még jó hogy van a szerencsétlennek utánfutója...különben megszakadna...de szereljük(dadadadadda) is rendszeresen...mert ugye a szervizkönyvének rendben kell lennie(!) NEM csak hajtani kell, ápolni isKép
Na, most lekattanok rólatok mert az én arcüregem sem szelel még rendesen....
CSÖ!</font>
timili
 
 


Sziasztok!


Iza, örülök, hogy tettél fel képeket a kis szöszke gyönyörűségről! Minnél előbbi gyógyulást a gyerköcöknek! DióalmaKép-édes.
Bence mostanában ha nem válaszolok az anya, anya felszólításra elkezd velem kiabálni, hogy Barbi!Kép
Úh, a foga biztos fájhatott Kaidinak!Kép

Melinda, a szemszín 6 hónapos körül alakul ki szerintem. Bence már kb. 3 hónaposan barna szemű lett! Gondolom a világosabb szemszín még változhat.
Sírást megértem emlékszem én is az oltásokra.Kép
Bencust, köszi, általában idősebbnek nézik!Kép

Kriszta, hú tényleg kis hős a fiad! KépIlyen nálunk nem volt!

Timi, már jól elhúzódik nálatok ez a betegség! Itt is küldök egy kis gyógyító energiát!
Nem hiszem, hogy rosszul mutattál a snowboardon szerintem itt te vagy a legvékonyabb!Kép
Márk szájaKép szegény.
Bence szokott adni puszit, de ha ígérek érte valamit akkor tuti kapok. Este ha jön az apja sorba állunk és amint belép apa az ajtón mutatja az arcát, hogy oda a puszit! Mikor napközben emlegeti az apját akkor is mutatja az arcát, hogy oda várja majd a puszit.

Kriszti, írtam a wiwen! Bence egy kicsit taknyos, de szerintem nem vírus csak megfázott!
Remélem azért jöttök!!!!

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Timi,

Vitacolant + polyitaplexet Marciba a miniétkezése miatt tömtünk anno, arra sem használt Kép)) Bár arra semmi nem használt Kép

K.

cuiccolo
 
 


TimiliKép

igazad van abban,hogy rengeteg homeos szer van,és nehéz megtalálni rögtön a megfelelőt.Ezért szerintem is nem rossz ötlet kikérdezni egy homeopata véleményét,ő biztos tud segíteniKép
Mzille úgy is viszi a napokban a gyerkőcét egy ilyen "dokihoz",majd kikérdezzük,milyen volt,mi a tapasztalata,érdemes-e elmenniKép

Jövőhéten itthon is lehet majd snowboardozni,és síelniKépNa meg szánkózni.Ugyanis nagy havazást ígérnek,kemény minuszokkalKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Nekünk mostanába nem kell dokikhoz járnunk, mivel a nagyok az utóbbi 1-2 évben nem voltak komolyabban betegek a kicsi pedig még nem is volt soha (14 hó). De anno a legnagyobbal voltam homeopata orvosnál mert krónikus felsőléguti problémái voltak (krupp, hörhurut.tüdőgyull, köhögés..)folyton antibiotikumot szedett, ezek után döntöttem el, hogy mással kell próbálkozni.Az első vizsgálat mindig hosszas kikérdezéssel kezdődik, és ez után felírt több fajta bogyót amik nagyon hatásosak voltak (nagyon gyakorlott orvosnak kell lennie aki első alkalommal megtalálja az alkati szert) szóval én csak ajánlani tudom annak aki már csalódott a hagyományos gyógyszerekben (nem nehéz, csupa méreg) és aki egyik betegségből esik a másikba, mivel minden homeobogyó egyben az immunrendszert is erősíti, persze be kell tartani az előtte-utána nem evést-ivást!!
Ezek mellet még kell a JÓ MINÕSÉGÛ vitamin és tápl.kiegészítő sztem.

Kriszti
Mikor a középső gyerkőc ment suliba volt iskolaérettségi vizsgálat ilyen kérdések voltak pl: akartuk-e őt
szüléskor volt-e komplikáció
járt-e bölcsibe
mászott-e, mikor beszélt..stb
először én is megütköztem néhány kérdésen, de világossá tette számomra, hogy ezek az események nagyban befolyásolják a későbbi viselkedést, készségeket! Sok viselkedési problémát vezetnek vissza a szüléskor ill.0-3 éves korig történt eseményekre pl: hiperaktivitás,agresszió,dislexia,..
Persze ezek csak egy anya tapasztalatai aki laikus, de azért sokat olvasott és láttott e támával kapcsolatban.

Én nem bánom ha még kicsit tél marad, vasárnap megyünk megint síelni amit nagyon várok!
Kell egy kis kimozdulás a mindennapi mókuskerékből..!!?

Kicsit hosszú lettem bocsi.

Üdv Mzille

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


FÜLBEVALÓ!!???

Már egy kisebb konfliktus alakult ki a családban miattaKépMikor az ideális berakatni?!
-Szerintem: minnél hamarabb
-anyósom szerint:várjunk min.1 éves koráig
Szerintetek??

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Szült vki 2002. nov 19-én vagy 2004. okt. 31-én?
Iviki
iviki
 
 


Szia Melinda!

Mi a lányoknak 3hósan lövettük ki a fülüket. Ez jó volt, így mert mig szopizott, közben tudtam neki forgatni, meg lekenni alkoholal, oda készítettem mindig. Tudod ezt csak az elején kell. Szerintem 1évesen jobban megviseli. Nekem mindkettő csak kicsit sírt. Igazából nem fáj nagyon, hanem a kattanástól ijednek meg, meg az nem tetszik, hogy le vannak fogva nagyon.
Tegnap találkoztam Marikával, ő van a manóban, mert az utódód lebetegett. Nem bántam. Blúzért voltam, mert mondták a márc.15-re ünneplő kell. Nekünk meg nincs. Jól vagytok? Én náthásan, lányok jól. Nagyon csalóka ez az idő.
Még a Gröber a dokitok? Kiment oda? Csak mert mikor Anikóm sugárba hányt, fosott, és lázas volt, nem volt hajlandó senki se kijönni megnézni!!!!!

Viki
iviki
 
 


Kriszti,
ilyen témában (korai elszakadás kihatással a felnőttkorra) kérdezd Regős Juditot, az indexen tanácsadó. Ill ott visszaolvasva találhatsz is jó dolgokat.
miniétkezéssel kapcsolatban: Kaidi nem akart sokaig enni, illetve rossz étvágya volt. mi elkezdtunk neki laktózmentes tejet adni, kb a 4 napon elkezdett rengeteget enni, és ez aóta is tart (kb 1 hónapja) 1-1,5 kg-ot hízott, és este 10-kor rendszeresen felkel, hgy ő éhes, megeszik 2 tojásból rántottat, vagy müzlit, plusz nagy pohár tejet (az este 8-kori rendes adag alvós tejci mellé)
Ez most lehet, h a ló másik oldalának tűnik, de én naná hogy nagyon örülök neki, és sztem megér egy próbát!

Mzille, Melinda, nekünk homeo hol bejon, hol nem. Kaidi a Broncho vaxom-ot szedi, nekem úgy tűnik, kevésbé betegedik meg. (régen ő nem volt "kicsit beteg", mindig magas láz, sőt 2x tüdőgyuszi. kis orrfolyás, stb. csak nagyon ritkán. mióta szedi, inkább ezek jellemzőek. mellete persze adjuk az "alkati szert" is, ami kétséges, mert még elég kicsi. Vitaminként a Supradyn jött be, sajnos a gyerekeknek gyártott változatát itthon nem lehet kapni.
A fülfúrással én várnék. Lehet, hogy nem is akarja, hogy legyen fülbevalja. Nekem nem volt 14 éves koromig, pedig ez akkor elég ritka volt.

Timi, kívánom, hogy Mark nagyon gyorsan gyógyuljon meg!!!
Timi, Barbi, jó puszizkodást a gyerkőcökkel! Olyan aranyosak, minden puszi után nagy mosolyt is adnak, ugye?



Üdv Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok,
Tudna nekem valaki információt adni Dr Arnold Lászlóról. nem sikerül nekünk a baba project és azt hallottam hogy ő elég jó ebben a dologban.
köszi
anesz
 
 


Anesz,

Igen, Õ és Kósa dr. a "babagyáros". Én csak zsoldosarit ismerem aki Nála szült de Õ nem ír ide Kép

Mzille,

Köszi, ezeket én is tudom. Ha bármilyen fejlesztőfoglalkozásra viszed a gyermeket ugyanezeket a kérdéseket kapod Kép (vagyis nem biztos, hogy mindegyiken kérdezik, de ahova én hurcoltam Marcit mindig ezzel kezdődött Kép) Kifejezetten a bölcsi rész érdekelt volna... Tudsz arról is részleteket?
Mennyi idősek a gyerkőcök Nálatok?

Iza,

Olvasok az indexen. Laktózmentes tej jól hangzik, kipróbálom. Bár amióta meg tudja mondani, hogy mit enne jobb az étvágya. Pl: ma Barbi zöldbabfőzelékéből is evett 6 kanállal (ez nagy szó) Kép
Olyan szép a kislányod, többször is megnéztem a képeket!

Füllyukaszás:
nekem tetszik kislányon a fülbevaló, de fiús anyaként könnyen beszélek Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Mzille,

Megnéztem a gyerekeket. Nagyon aranyosak! Így viszont szemüveges kérdésem is lenne Kép. Mehet emilben?

Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziaszok,

mi jól vagyunk, a hétvégén mi is síeltünk, bár 3 órás volt az autóút, Dorka 1 órát aludt, az utolsó 1 órát meg végighányta, pedig nyáron a 8 órás autóúton nem volt semmi baja.
Azért jól éreztük magunkat, kicsit ugyan fárasztó volt, de gyönyörű a táj.

Pocaklakó is jól van, szépen fejlődik és mocorog, bár ez elég furcsa mivel még csak a 10. héten vagyunk.

Fülbevalóval kapcsolatban, ha ki akarjátok furatni, akkor mindenképpen minél hamarabb, mi a kórházban furattuk ki a Dorkáét, észre se vette.Ha várunk egy éves koráig, akkor tuti hiszti lett volna.

Minden beteg gyógyuljon meg.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Van ilyen lehetőség, hoyg a kórházban kilövik már a fülét? Hol?
gig
 
 


FRISS ANYUKÁK!Megint ide teszem, mert nem szeretek gyógyszereket kidobni: van 2 doboz KONAKIONom, 10/2006- os lejárattal, hütöben tárolva. Szivesen odaadnám vkinek aki fel tudja használni!

<font color="aa00aa">Második..akkor lehet, h nem veszem le teljesen a keresztet a Broncho-"Vackom"-ról...ennyi pénzért jónak KELL lennie, majd jobban figyelek az "éhgyomorra",ami Márknál -beteg idöszakon kivül- elég ritkán fordul elö.
Szép az idö itthon! Jól süt a nap! Tetszik!
Szeretem mikor enyhül az idö, nyilnak a virágok és a nap is olyan "kikeletien" süt!

Cuicco lehet eddig Marci azért nem evett, mert titokban gourmet-kajára vágyott!
Sajnos már Márk is "válogat"...van hogy csak "wu"rst/virsli kell neki, és ugy néz ki le kell az actimel-röl is állnom, imádja. AMi ilyen "fosós" idöben eléggé megneheziti a dolgomat.
Talira még nem vagyunk elég fitt-ek, szaftos köhögés, zöld csiga...Kép sajnálom nagyon!</font>
timili
 
 


sziasztok!
látom többen már "letudták" a síelést projectet, mi még csak tervezzük. lehet, hogy már elkéstünk a síeléssel, de a következő három hétben szeretnénk menni. most nézegetem a szállásokat, olyat szeretnénk, ahol van szánkópálya (a fiam nagyon élvezi!), van wellnness rész, esetleg gyerekmedence, játszószoba, na meg természertesen bababarát a hely. tudtok ilyet?

i
matt07
 
 


ed, hogy vagytok?

i
matt07
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: