Új privát üzeneted érkezett!

LaraKép
Ez nagyon jó hír volt!!! Tegnap nálunk maghalt a net és már úgy vártam, hogy tudjak rólad!!! De úgy néz ki megérte!!!
Drukkolok nagyon! Bízz magadban és bíztatsd a babót is! Sok-sok babanövesztő energia megy felétek +++++++++++++++!!!

FeaKép
Neked is ++++++++++++++++!!

NóriKép
Drukkolok nagyon!!!!

NanakaKép
szorítok holnap!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt MindenkinekKép

Reno: Köszi a kérdést, de a válaszom, hogy NEM!
Miért? mert utálom a buta és sznob embereketKép
A kaja meg egyszerűen förtelem volt, ámbár megjegyzem nem is számítottunk semmi pozitív élményre....Persze jogos lenne a kérdés, hogy akkor minek mentünk el, de titkon reménykedtünk, hogy az idei jobb lesz.

Pildiko
pildiko
 
 


Keiszta, Reno, Stella

Nagyon köszönöm a biztatást. Már be vagyok sózva, két napja már hányingert is produkálokKép Mit tesz a pszichés állapot!Kép Bár valódi lenne, de tartok tőle, hogy nem azKép
Csütörtökön kiderül

Fea
fea
 
 

 
 

Sziasztok! Kép
A barátnömnek a pesti Kaáliban volt 20-án szombaton a transzferje, Krizsa csinálta. Elfelejtttem megkérdezni, hogy mikor kell mennie vérvételre, és nem nagyon akarom zaklatni. Szerintetek kb mikor derül ki, hogy sikerült-e nekik? Vagy ez egyénileg is változo?

Köszi a választ Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu! Nekem 26-án pénteken volt ET-m és jövő csütörtökön lesz vérvételem. Tehát akkor neki most pénteken esedékes.

Woodi, és más tapasztalt HCG szurizók! Tegnap este eléggé felpuffadtam, és éjjel meg ma reggel is eléggé szomjas vagyok, sokat kell innom. De a pisilés ezzel arányban elmarad. Fél kg-val vagyok több, mint tegnap este. Ez vizesedés?
snori
 
 


Sziasztok!

Fea, Nóri,
nagy nagy drukk Nektek!

Nanaka,
ügyes leszel holnap, gondolok Rád!

Minyu,
nekem a transzfert követő 12. napon kellett vérvételre mennem.

Stella,
hol tartotok? Lehet, hogy már írtad, csak mostanában kicsit elvesztettem a fonalat. Bocsi.

Lányok,
ma reggel csináltam egy tesztet, hogy megnyugtassam magam és pozitív lett. Holnap reggel is csinálok egyet, azután már itt a csütörtöki vérvétel. Remélem Bóbita nagyon ügyesen fejlődik a pocómban és csütörtökön végre megnyugodhatunk. Köszi, hogy továbbra is így drukkoltok nekünk!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


LaraKép
De aranyos ez a Bóbita név!!!
Naná, hogy ügyesen fejlődik, annyian drukkolunk Neki és Neked!!!

Az 6. stimus napon tartunk. Holnap megyek Uh-ra!
Teljesen érthető, hogy most kicsit másra figyelsz. Sőt már az is nagyon jó esik, hogy érdeklődsz!
Szorítok ezerrel!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella

Te a pesti Kaáliba jársz? Csak mert én is holnap megyek uh-ra.

Pildikó
pildiko
 
 


Még két nap! Egyre türelmetlenebb vagyok! Szerintetek van értelme egy nappal elöbb tesztelni?
Vagyis holnap?

Fea
fea
 
 


PildikóKép
Én pécsi vagyok és itt járok dokihoz is, aki egyébként Tapolcán dolgozik.
Pécsen nincs KaáliKép, így én csak "vendégként" veszek részt a topik életében!
De majd gondolok rád!

FeaKép
NINCS Kép!!!
Nyugi!!!
Holnap tessék elővenni a világ legérdekesebb könyvét!!! Tilos tesztek felé menni!!!
Annál nagyobb lesz az öröm holnapután!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella: Nagyon aranyos vagyKép Annyira próbálok kikapcsolni. Ma már minden ruhát kivasaltam, és a tegnap este elkezdett könyv felét kiolvastam. Ha szerencsém van, kitart az itthon tartalékolt könyvadag csütörtökigKép

Fea
fea
 
 


Fea!
Nagyon drukkolok, hogy legyen babód!

Snori!
Pihenjél sokat! Nekem is estére puffadt a hasam, de én nem híztam ilyen hirtelen! Szerintem mielőtt beadatod a köv. HCG-t jelezd a nővérkéknek és ők úgyis tudják ha nem szabad beadni!

Stella!
Kitartás a szurikhoz!

Lara!
Drukkolok! Olyan jó lenne, ha ott lennének és maradnának 9 hónapig! Pihenjél te is nagyon sokat!

A többiekre is sokat gondolok és mindenkire gondolok, bár mostanában egyre jobban kikapcsolok a gyerek témában, így ritkábban írok, de mindig olvaslak titeket!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lara Kép
Meglesz, meglesz! Olyan régen nem volt már senki, Te leszel az, akire rámosolyog a szerencse (és kicsit később a kisbabád is)! Kép

Fea Kép
Hajrá, hajrá Neked is! Éljen a szerencseszéria! Kép

Milena
milena
 
 


Sziasztok Lanyok!

Beszeltem az orvosommal es minden hormonom nagyon alacsony, még a prolaktin is. 3 hete volt a muszeres befejezésem, mostanaban kellett volna megjonnie, de a hormonok szerint talan csak karacsonyra.Ugy tunik, hogy az agy még nem adott utasitast a petefészkeknek. Kérlek segitsetek ha tudtok! Ugye nem klimaxolok 35 évesen? Kép
Bocs, hogy rontom a hangulatot. Ne haragudjatok érte!

Krisz
krisz69
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, nem nagyon tudtam visszaolvasni.
Zsebi!
Hogy vagy?
Krisz!
Nekem az egyik doki 6 hónapot mondott, a másik 2-3 hónapot, a harmadik azt mondta, h. az első vérzés után a szervezet már készen áll a köv. terhességre. ( a 17.héten vetélésem volt)
Nálam nagyon gyors lenne az 1 hónap, de elvileg lehet menni.
(ez még a régebbi kérdésedre válasz)
Sziasztok
Zozo
Vendég
 


Szia Zozo!
Nagyon koszonom! A szervezetem nagyon nem akarja még - ugy tunik...
Veled mi ujsag? Hogy vagy?
Krisz
krisz69
 
 


Lara, hajrá! +++++++++++++++++++ Kép Kép

Fea, szerintem se tesztelj, ne terrorizáld magad feleslegesen! Csütörtökön már biztos nagyon jól fognak látszani a csíkjaid, addig meg még nem biztos, hogy minden előjön a teszten aminek elő kell jönnie. Kitartás, a Wass Albert könyvek is nagyon jók!

Kriszta69, ez biztos nem klimax! A szervezetnek kell egy kis idő míg vissza tud állni a normál menetrendre! Ne félj, ha lassan, de akkor is biztosan rendbejönnek az adatok. Egyébként érdemes kifaggatni a család vérszerinti nőrokonait, (anyut, nagyit), hogy nekik mikor jött a klímax, mert az azért támpontot jelenthet! DE 35 évesen ez még biztos nem az Kép Kép

Kriszta71, kösz az érdeklődést, én most még hezitálok, hogy most megjön vagy sem Kép, aztán nekifutunk a 3. inszemnek, de az még szerintem legalább 3-4 (esetleg nagyon sok Kép )hét.
Hát majd meglátjuk...

És Ti, nekifuttok a 4-nek?

Stella kitartás a szurikhoz, a nagy pocakhoz pedig kezdj hozzászokni Kép

Lara, bocsi, hogy nyaggatlak, de a táblicskut feltennéd majd, mert kezdem elveszíteni a fonalat.. Kép Persze csak óvatosan, keveset mozogva Kép

Puszi Mindenkinek
L.
lullaby
 
 


Zozo!
Köszönöm jól vagyok viszonylag gyorsan telnek a napjaim! A dokim lapart, hiszterot javasolt holnap megyek megbeszélni az orvossal aki elvégiz a műtétet! Január elején szeretném aztán majd holnap meglátjuk!
És te hogy vagy? Remélem gyógyulnak a sebek, bár biztos nagyon nehéz! Gondolom akkor tavasszal ti is nekivágtok egy újabb próbának! Remélem és tiszta szívemből kívánom, hogy az happy end legyen!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!

Tegnap estétől fáj a hasam, mint mensi elött. Most már majdnam biztos, hogy nem sikerült. A remény szétfoszlottKép Azt hiszem du.n csinálok egy tesztet, már mindegy.. Azért mindenkinek köszönöm a biztatást!

Fea
fea
 
 


Fea
jaj, neeeeeeeee!
Most már én is kiványcsi vagyok a tesztre!!
Nem akarom, hogy megjöjjön!!!
Most még jobban szorítok!

Lányok
Köszi mindenkinek a drukkot. Ma végre kiderül, hogy állunk tüsző-fronton!
Majd írok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Fea! Nekem is ilyen érzés volt amikor terhes voltam, gyakori a mindját megjön érzés, ez még nem jelent rosszat!!

Lara! Gratulálok!!!!KépKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Végre valahára hazaértem az uh-ról. Nincsenek valami fényes híreimKép Még a megemelt Closty következtében se lett egy tüszőm se. A doki teljesen tanácstalanul állt az eredmény felett és rögtön elküldött vérvételre, ami viszont jobb mint kíváló lettKép Szerinte még nincs minden veszve, azt mondta, hogy 90%, hogy ebben a ciklusban később kezdenek el termelődni a tüszőcskéim. Úgyhogy pénteken kell mennem 1/2 10-re újabb uh-ra és ha ott minden ok lesz, akkor hétfőn vagy kedden lesz a köv. inszem.

Fea: Ne add fel még a reményt, nagyon drukkolok nekedKép

Pildikó
pildiko
 
 


Fea,
ne add fel! A reggeli tesztem megint pozitív lett, de elkezdtem barnázni és nekem is fáj a hasam, mintha megjönne. Jót sírtam, aztán megráztam magam, hiszen a végleges eredmény csak holnap lesz meg. És amíg a biztosat nem tudjuk, addig hinnünk kell benne! Most már újra mosolygok és sok-sok pozitív gondolatom van. Hogy pl. azért fáj a hasam, mert Bóbita egy kis vakond és nagyon igyekszik befúrni magát a hasamba. De a tutit csak holnap tudjuk meg, Te is, én is. Szóval tessék reménykedni!

Lullaby,
holnap meglesz Fea és az én eredményem is, és akkor frissítem a táblát. OK?

Mindenkire gondolok!
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Köszönöm Lara, és ne aggódj Bóbita biztos csak mégjobban megágyaz magának !! Emlékezz Woodinál is voltak ilyen tünteke és most mégis minden rendben van velük Kép

Fea, ne add fel, ezek tényleg gyakori tünetek akkor is ha babás vagy!!! Bízz abban törpicsekben, aki már lehet, hogy ott kapaszkodik a pocidban!! Kép

Kitartás Mindenkinek!
L
lullaby
 
 


PildikóKép
reméljük, hogy tényleg csak későn térnek észhez a tüszőid!!

Fea, LaraKép
na adjátok fel!!! Előre az ikrekért!!!

LányokKép
UH eredmény:
méhnyálka: 14 mm
jobb oldal: 10 db tüsző kb. 12 mm-esek
bal oldal: 15 db tüsző kb. 13 mm-esek

Punkció hétfőn!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
ez igen, le a kalappal előtted! Gyönyörűek az eredményeid, gratula!

Lullaby,
köszi a bíztatást, most tényleg rám fér!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Fea,
most mi van? Csináltál tesztet vagy sem?

Lara

KépKép
lara77
 
 


Feaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

izgulunk!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Lara! Fea! Izgulok értetek. Velem nincs semmi, visszaállt a szervezetem a "régi" kerékvágásba, lombik februárban vagy márciusban, utazásaimtól függően. Várom a csodát, hogy megnyíljanak a Vezetékeim. Mindenkire szoktam gondolni, csak nem mindig van kedvem írni. Stella, ez igen!!!
reno
reno
 
 


Lara, Fea,

Holnapig birjatok ki !!!+++++++++++KépKépKépKépKép
Reggel mindketten pozitív tesztet fogtok csinalni Kép Illetve Lara, te vervetelre mesz, nem ?

Lullaby,
Mi ezt a ciklust kihagyjuk, de utana meg a 4.-nek nekifutunk, bar az ünnepek lehet hogy bekavarnak. Majd meglatjuk, most a síelésre koncentrálok. Jovo het vegen megyek, a párom pedig már most vasárnapKép Remélem lesz hó, és egészen kikapcsolunk majd.

Stella,

A 25 tüsző az rengeteg, gratulálok ! Nem feszül nagyon a hasad ? Vigyázz magadra hétfőig és előre az ikrekért !!

Snori, Nanaka,
Nektek is szorítunk !

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Stella!

Ez nem semmi! Nagyon babagyanús! Ilyen jó eredményekkel csak happy end lehet! A 14-es méhnyálka meg szupeeer!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok, bocs, de most értem haza!

A mai tesztem negatív lett...
Az első gondolatom az volt, hogy visszaviszem a patikába a tesztet, hogy nekem rosszat adta mert most két csíkosat kértem és cseréljék kiKépHolnap még csinálok egyet és felhívom a Kaálit, hogy hogyan tovább.
Nem vagyok szomorú,már kibőgtem magam. Most már jobb, mert tudom,hogy mi van. Előre a babókért, valószínű nekem az idén még csinálnak egy inszemet. Szép is lett volna, ha elsőre összejön. Ezt azért én is tudtam!
Mindenkinek köszi a drukkotKép

Fea
fea
 
 


Kriszta,
vérvételre megyek, kb. 10 körül lesz eredmény. Ez a barnázás fokozódik, de majd holnap kiderül mi a helyzet.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Stella, hihetetlenül jól reagáltál. Vigyázz, nehogy túlstimu legyen belőle, ezért tessék nagyon-nagyon sokat inni, meg túrókrémet enni. Ez a nyálkahártya méret meg egyenesen döbbenet. Kép

Én most nyugvóponton vagyok, azt gondolom ilyenkor (ET után 5.nap) még nem érezhetek semmit, és hát most szépen nyugiban kéne lennem. A puffadás megvan, de nem vészes, csak annyiban, hogy ma a diákjaim közül többen a hasamon legeltették a szemüket Kép
snori
 
 


Lara, neked meg nagyon szorítok. A barnázás még nem jelent önmagában rosszat, de tudom ilyenkor az ember mondhat bármit, majd csak a növekvő HCG láttán fogsz megnyugodni.
snori
 
 


Lara: Holnapig kitartás!!!! Reméljük, hogy nem rosszat jelent ez a barnázás. Nagyon izgulok holnap értetekKép

Fea
fea
 
 


Elutaztam kicsit 2 napra és csak most tudtam jönni.

LaraKép Ha már a vizeletteszt is pozitív, akkor BIZTOSAN nőtt a hcg szinted! A dokival nem beszéltél ma???? Azonnal hívnod kellett volna. Ha olvasol, kérlek igyál meg egy pohárka bort és feküdj! Holnap pedig amint felmész, azonnal szólj az orvosnak! Ha van otthon MAgneB6 abból is vegyél be kettőt most és kettőt reggel is. Mind a bor, mind a MAgne lazítja a méhet, segíti a vérkeringést.

FeaKép NEM VOLT értelme neked a 13. napon tesztet cinálni. Korábban már megírtam miért. Reggel tesztelj úrja és a bogyókat ne hagyd abba.
Én még 2 napot adnék magamnak a helyedben.

IldikóKép A tv-ben is látott bálon voltatok? Amin Gáspár Laci énekelt?

NóriKép Tessék sok fehérjét enni, sok folyadékot inni és SZÓLNI a dokinak a következő szurinál. Nagyon feszül a hasad? (A fél kiló meg nem sok, de a szurik hatása halmozódik és csak ezután jön ki. (Én szerdán vettem észre, akkor még kaptam reggel egy szurit, majd péntekre dagadtam fel nagyon.)

KriszKép Ez a műtét eléggé megrázó volt neked is lelkileg, meg a szervezetednek is. Hiszen addig terhes hormonokat termelt és hirtelen át kellett állnia másra és most kezd magához térni. Adj még neki egy kis időt és a klimaxra ne is gondolj. Nemsokára rendben leszel.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Fea!
Ne add fel! Talán érdemes lenne bemenni egy vérvételre és akkor a tuti választ kapod meg! Nagyon bízom benned és drukkolok! Olyan jó lenne már egy inszemes babó!

Lara!
Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi gáz! Ahogy a többiek is leírták már előttem pihenjél minél többet! Szorítok érted!!!

Snori!
Pihenjél sokat! Remélem megszűnik ez a dagadásod! Nekem is volt ilyen - ahogy már írtam - a nővérkének a szuri előtt megmutattam a hasam és ő döntötte el, hogy ez még nem probléma. De érdekes volt kétnaponta jött a szuri és mindig a következőre már egész jó volt a hasm utána kezdődött előlről. Ráadásul nekem csak estére dagadt fel, de olyan volt mint egy gumilabda.

Stella!
Nagyon jó eredmény! Gyönyörű nyálkahárty! Nagyon fogok szorítani neked hétfőn és utána a babóknak! Ügyes vagy!

Woodi!
Velde mi a helyzet? Jól vagy? Dolgozol még?

Ma megbeszéltem a dokival január elején lesz a hisztero és a lapar! Kicsit félek, de túl fogom élni!

Mindenkinek szép estét!
Holnap remélem kiszabadulnak a karánból a zebrák! Kép Kép Kép Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebikémKép A héten még nem dolgozom (a múltheti barnázás miatt), de a jövő héten már megyek dolgozni. Szerdán újabb uh (majd hozom a képetKép) majd utána héten genetikai uh és akkor megkérdezem a nőorvosomat, hogy én most veszélyeztetett vagyok-e. Ha igen, akkor azt hiszem itthon matadok, mert odabent a főnököm miatt nem igazán érzem jól magam, meg nem esik jól a munka. Láttatok már ilyet? Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


LányokKép
Köszi mindenkinek a kedves szavakat. Számomra is meglepő volt ez az eredmény. Picit tartot a hiperstimutól, de igyeklszem elhessegetni minden negatív gondolatot most magamtól!
Most már csökkentettük is az adagokat és szombat este kapon a tüszőrepesztőt.
Már alig várom, hogy vége legyen.
A hasam egyre jobban feszít. De ezt már vasárnap óra érzem, pedig akkor még fele ekkorák voltak a tüszők.
Mindent összevetve jól vagyok, de jó lesz már túllenni a punkción és a transzferen!

FeaKép
remélem csak korai volt az a teszt!! Drukkolok nagyon!!!

LaraKép
remélem jó hírekkel jössz ma! Már jó lenne egy zebra!!

NóriKép
nálad már eltelt egy hét, ugye? A felén már túl vagy, kitartás és törd elöttünk a jó utat!!
Drukkolok nektek!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella ezek télleg nagyon jó eredmények! Így tovább az eredményeséggel és akkor biztos minden Ok lesz! Az tök jó, hogy megpróbálsz csak pozitív gondolatokat táplálni!

Fea, ne add fel, tényleg korai volt az a teszt még! Addj még két napot magatoknak! Mit veszíthetsz.... Kép

Laraaaa, nagyon várjuk a jó híreket!!

L.
lullaby
 
 


Sziasztok!

A ma reggel itesztem is egycsíkosKép
Lara: Nagyon szrítok, gyere gyorsan a jó hírekkelKép

Woodi: Hiányoztál ámKép Sok volt a két nap nekünk, neked meg gondolom kevésKép Mindenképp próbáld meg a veszélyeztetett terhességet kibulizni, nem mindegy, hogy pihensz otthon vagy gürizel. Biztos nem tenne jót nektek.

Zsebi: Sajnos nem váltottam be az inszemes babó utáni reményeket, pedig igyekeztem. Azért köszi. Nem irigyellek a január miatt, jól fog kezdődni az évad!! Remélem azért kevés megterheléssel fog járni és hamar elfelejtedKép

Stella: Megy a drukk neked is, nagyon ügyes vagy!!

Fea
fea
 
 


FeaKép
nem hiszek a fülemnek??? Te feladtad??
Nem lehet, hogy kell még pár nap a HCG szintnek?
Szedsz valamilyen bogyót, mai miatt magától nem jön meg?
Én még mindig bízom benned!!

LaraKép
nagyon várlak!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam korábban jönni, mert a párom folyamatosan foglalta a gépet. Szóval HCG:211, tehát POZITÍV. Hétfőn még lesz egy vérvétel, mert a progi kicsit alacsony, bár a normális határon belül van. Úgy tűnik a 12. napi vérvétel még kicsit korai volt. Ha hétfőn minden rendben lesz, akkor 2 hét múlva már sztárfotónk is lesz. A barnázás már múlik, este ittam egy pohár bort és persze feküdtem. Bár én szinte végig nagyon sokat feküdtem, csak 1/2 órákra keltem fel (kaja, fürcsi, mosogatás, stb).

Köszönöm a sok drukkot, bíztatást és a babatapasztó sugarakat Mindenkinek! A zebrámat csak hétfőn engedném ki, ha akkor is minden OK lesz.

Fea,
nem próbálkozol meg egy vérvétellel? Mégiscsak az a legbiztosabb.

Frissítettem a táblát, ha valami nem stimmel benne, kérlek szóljatok!

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Laraaaaaaaa!!!!!!!! Kép Kép

Tudtam! Tudtam! Éreztem!! Szuper!! Gyönyörűen fejlődik a babcikád!!! Vagy többen vannak...?

Jajistenem, nagyon jó, mert mostmár látom, tök fölösleges parázni a tüneteket, tök fölösleges. Olyan boldog vagyok.
snori
 
 


Lara: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Ezer garatula!!!
Nekem nem ajánlották fel, hogy mehetek vérvételreKép
Most azért izgulok, mert elmúlt a mensis hasfájásom és nincs semmi tünete, hogy meg akarna jönnö. Biztos az utro a ludas. Nem veszik fel a Kaáliban, hogy megkérdezzem meddig kell még használnomKép

Puszi mindenkinek, du.n jövökKép

Fea
fea
 
 


Laraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Annyira örülök...Én is tudtam, éreztem, hogy minden rendben lesz!!!! Pihenj sokat!!!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


LaraKép
jajj, de jóóóó!!!
Úgy örülök nektek!!!!
És köszi, hogy megmutattad nekünk a jó utat, igyekszünk követni!!

Hurrá! Hurrá!!

KépKép
Stella

Kép
stella9
 
 


Lara:-) nagyon jóóó!! Kép Kép Kép KépVigyázz magatokra, pihenj sokat, és gyere továbbra is közénk!!!
Akkor két hét múlva derül ki, hogy mennyien vannak? Mit szólnál az ikrekhez? Kép

Reméljük zebracsordát hoztál, nem csak 1 zebrát... Kép

L.
lullaby
 
 


LaraKép Tegnap este kicsit a frász jött rám. Féltettelek, meg a babódat is. (Mert szerintem 1 babód van, de VAN!) De örülök, hogy ittál bort. Kép A doki mit mondott? Kell-e valamit pluszban szedned/kapnod? MagneB6-ról esett szó?
Amint görcsöl a hasid, vagy igyál bort, vagy pihizz. És ez a pihi továbbra is fekvés legyen! Ne hajolgass, ne erőlködj, ne cipekedj. Hadd kapaszkodjon meg jól az a babó.
Az én zebrám ugyan szomorkodik egyedül, de annyit volt már magában, hogy ezt a kis időt kibírja még! Kép

FeaKép Kérlek ne add még fel. Sokaknak az utro mellett is megjön, ha meg kell jönnie. Még 2 napig csinálj minden úgy, ahogy eddig és akkor is tesztelj egyet. Ha pedig vérvételre akarsz menni, mondd azt, hogy valami halovány csík mintha derengne a teszten és szeretnél felmenni vérvételre. Nem fogják megtagadni.

StellaKép Hát igen hétfőig még csak nőni fognak és feszíteni. De csak nőjenek, sokasodjanak. Kép Tulajdonképpen minden stimulálás egy kicsit túlstimu. Hiszen a normálistól eltérően nem 1 petesejt érik meg, hanem több. Ehhez pedig az kell, hogy a petefészekben újabb vérerek keletkezzenek, melyek táplálják a tüszőket.
A punkcióról van valami kérdésed?

NóriKép Annyira Larára és Feára figyeltünk (én legalábbis), hogy kicsit elfeledkeztem rólad, pedig most te következel!!! Bírod a várakozást?

LullabyKép December van. Ti mikor is futtok neki a következő inszemnek?

Januári akciózók! Már nincs is 1 hónap az évből és itt van január! Ti is hamarosan "téma" lesztek itt. Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?