Új privát üzeneted érkezett!

Manka!
Már háromszor jártunk a dokinál, sztem tök hülyének néz, de nem érdekel.Kép A lényeg, hogy Levus egészséges legyen mihamarabb. Jövőhét kedden amúgy is lenne egy meeting-ünk oltás ügyben a dokival, akkor újra megnéztem. Ha beteg, akkor max. nem kap oltást. Szerencsére eszik, kakil, pisil rendesen, talán nincs nagy baj.

Jó hétvégét Mindenkinek!
val
 
 


Cristi!

Nagyon köszönöm amit Leviről írtál, mintha hájjal kenegetted volna a lelkemetKép Bence is nagggyon-nagggyon helyes baba!
val
 
 


Val!
Én is köszönömKép
Az én fiam is tud huncutul vigyorogni,de Levi!!Kép
Nagyon ari!
Megyünk fürcsizni,utána kajcsi,és alvás!

Szép estét!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

 
 

Hali

arcüreggyuszi úgy néz ki már oké (kopp-kopp-kopp), kivéve, hogy néha még eldugulok.

Barbi, nagyszülővel kapcsolatban IGAZ A HIR. Tényleg azt hiszik, hogy nekik szüljük, de csak amíg nekik jó.

Val, nálunk 2 hétig szok tartani egy betegség, addig nem aggódnék, de ha akkor sem javul, lehet másik orvos után néznék.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szia Merci!

Irtam Neked emailt, szólj ha megkaptad.Nagyon aranyos a LeviKép
Lehet, hogy az Ildit krisztázom?Mindig igy szólitottam, de még sose szólt , hogy nem igy hivják.Kép)Itt dolgozik az Üllöin a Kreativ Hobbyba.
Most sajnos megyek mert állatira elkezdett fájni a fogam.
Én amig nyugtalan vagyok a gyerekkel kapcsolatban, mindig megyek a doki nénihez.Nekem a terhesség alatt a Ferenczy doki tanitotta meg, hogy ha vmit nem értek vagy nyugtalanit inkább beszéljem meg szakemberrel mint magamba örlödjek és agyaljak.Én ezt csinálom a gyerekeknél is. Inkább kétszer kérdezek, mint végül baj legyen. Abból még sosme lett baj ha doki néni többször látta. Evvel a dologgal Ö is egyet értett.A másik én mindig az Anyai ösztöneimre hallgattam, és az még sosem csapott be.Kép
Minden picurnak sok sok tejcsit,és kellemes hétvégét a mamáknak is!Kép
Lilla
lilla_anyu
 
 


SZiasztok Lányok!

Cristi!
A párommal megbeszéltük, hogy második névnek a "Kopé"-t kellett volna adnunk Levinek. Tényleg rettentő kis huncut és életvidám kölök alapjáraton. Ezért is szörnyű látni most, hogy nem olyan, mint amilyen szokott lenniKép
Kívánom Neked, hogy Bence ne kapjon el sosem ilyen nyűgöt. Meg persze Mindenkinek, akinek gyermeke van.Kép

Ytong!
Köszi a segítséget. Azért nehéz most ez a szitu, mert első gyerekem Levi, nem ismerem még ki magam a gyerekbetegségek között, csak azt látom, hogy nincs jól a gyerkőc és amúgy is hajlamos vagyok dramatizálni.

Ezzel a betegségesdivel összefüggésben jut eszembe, hogy láttam, téma volt az anyatej, kontra tápszer. Mi úgy jártunk, hogy kiválóan félreimformált a védőnő etetés ügyben (hasfájós volt a Levi, erre ő azt mondta, hogy mérni kell mennyiket eszik és hamar ott tartottunk, hogy 10 perceket szopizhatott csak, mert annyira hatékonyan evett, hogy a védőnő szerint egyszerre ennyi elég neki. Ennek az lett a vége, hogy persze szegény babám a 10 percek leteltével üvöltött mint a sakál, nekem meg szépen elkezdett apadni a tejem, mert soha nem volt kiürítve a mellem rendesen.
A lényeg, hogy mióta tápszert is eszik a gyerekem, azóta éri el mindenféle remekbeszabott klassz kis vírus meg takonykór.
Persze az is lehet, hogy véletlen egybeesés.
Azoknak akik aggódnak, hogy elapad a tejük üzenem, hogy a szoptatási tanácsadó szerint, akinek a baba születése után egy darabig elég volt a teje, annak nem apad el egyik napról másikra, de még egyik hétről a másikra sem. A titok az igény szerinti szoptatás. (Amit nekem nem tanácsolt a védőnőmKép )

Mindjárt folytatom, csak felsírt a bébi...
val
 
 


folytatom akkor röviden...

Szóval kifejezetten nem tanácsolta az igény szerinti szoptatást.

tényleg érdemes elbeszélgetni a szopis tanácsoadóval szerintem, naqyon sok mindenre döbbentem, miután vele konzultáltam:
http://www.nlc.hu/index.php?id=192&szakerto_id=326621&func=kf&action=&

A hajhullás témához is csak röviden két mondat, minvel sajnois nekem is hullik a hajam pár hete. Nekem az Elevit vagy Materna szedését plusz vmi vas tartalmú gyógyhatású szer vagy vas tabletta szedését ajánlotta a dokim.

Lilla!
Írtam emilt!

Üdv Mindenkinek!
Val
val
 
 


Sziasztok, jól elcsúsztunk és lemaradtunk megint...próbálom visszaolvasi... Dani gerjed a komputerre, tehát vele nem tudok levelezni, mert ellöki a kezem a klaviaturáról, hogy az az övé Kép ... végre sikerült visszaszerelnem a betűket a helyére, és ismét a megszokott sebességKép...
...tehát megpróbálok visszaemlékezni...

ED, Barangó
Üdv végre otthon

Deszi
nálunk a sok orvosi kontroll alatt annyit huzogatták (ellenőrizték Danit kukacát) hogy nekem már nem kellett ezen gondolkodnom, de anno Elvira azt mondta hogy 1 éves koráig nem igazán, majd pedig ha mégis erőteljesebb beavatkozásra van szükség, utána se te nyúlj hozzá, mert az Õ fia neki egy jó évig nem engedte, hogy hozzányúljon... ezt most jól megírtam... szóval mert rossz élménye volt az anyukával...

Kmelinda, Cristi
hajrá tej, illetve Melinda neked mát visszajött ugye?

Timi
egyszer írtál gyöngyökről, miket csinálsz?

Daniról hírek:
Egy majdnem tökéletes heimpál ct vizitről :o))))))
február 1: remekül induló nap, anyuka balzsamos hangulatban, birkatürelemmel és láss csodát:
Branül hoppá benn, vér levéve
Előző leletek ripsz-ropsz előkészítve
Heimpálban aneszt ambulancián beszólítottak csak úgy név nélkül
Páciens alig-alig a fenti folyosón
Fent a hölgyek "ne a hideg folyosón álljunk a babával" felszólítással betessékeltek bennünket az előtérbe, az ébredezőbe..
Már csak az altatóorvosra várunk;o) 2 órátKép
Pedig én úgy terveztem hogy legkésőbb 10kor már indulás haza...sebaj énekeltünk, táncoltunk, még aludt is,majd a vizsgálat után kacagva ébredt, branült még ott kivették és végre 1kor hazaindulhattunk...
... most pedig várjuk a szuper eredménytKép hogy végre oltás kaphasson ls belevethesse magát a gyerekek, a csajok közéKép mert csinos kislányok születtekKép

Szép hétvégét!
Andi
kisbora
 
 


Kisbora!
Hurrá, hurrá Dani!KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Kisbora!

Reméljük hamarosan csajozhat Dani!KépKépKépKépKép
A tejcsi alakul,ezúton is hálás vagyok neked a címért,telefonszámért!
Iszom a teát rendületlenül!Kép


Val!
Nálunk is hasonló volt a szitu,be lettünk"korlátozva" szopi terén..meghatározta a gyerekorvos,hogy 80-100 ml-nél nem ehet Beni többet,vegyem el tőle a cicitKép nehogy megint visszabukogassa a tejet..
A 3 órát tartsam be,azért fáj a hasa,mert gyakran eszik!!!
Hmmm...
De mostmár egyre több a tejcsimKép és akkor eszik a gyerek,amikor éhes!

üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Andi és DaniKép!

Szurkolunk a szuper eredményért.
A 2 órás várakozás az altatóorvosra nem semmiKép. Az egy felnőttnek is rossz, nemhogy egy kisgyereknek. Szerencse, hogy ilyen énekes-táncos, türelmes, jó anyukája vanKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


<font color="aa00aa">Lányok, nem tudlak követni Titeket!
AMit ki tudtam ragadni:

Fütyi ügyben megint látta tegnap doki (nem mintha baj lenne a szerszámmal, laza csukló miatt mentünk) és ANNAK ELLENÉRE hogy apa minden este rendben tartja Márkét (isKép) és Márknak nincs beszükülve...a doki bácsi egy jó adag tésztára való cuccot talált, én nem láttam de apa majdnem elájult. Ezért aztán úgy döntöttünk MI megcsináltatjuk és ezzel el szeretnénk kerülni a késöbbi esetleges komolyabb problémákat.

Ytong köszi a polyvitaplex -et hétfön ráugrom...még mindig nem tudom mi legyen a babakocsihuzattalKép

Barbi roppant gyönyörüek vagytok a profilodban!

Cuicco msn-en ált este 10 töl vagyok...mi lesz a iwi-wiwi-vel?

Márk javul, nekem mára robbant be a takonyság és támadta meg -lehet véglegesen- az agyamat!

Mindenkinek Szép Hétvégét!</font>
timili
 
 


Sziasztok!

Én úgy tudtam, hogy aki igény szerint szoptat, annak nem kellene megjönni a mensiének az elválasztás/ódás kezdéséig. Hát nekem éjjel mégis megjöttKép. Pedig mostanában Jack sokkal gyakrabban eszik mint eddig, nappal kb. 2-max 3 óránként, és az elmúlt két hétben éjszaka is ugyanígy.
A baj az, hogy most sokkal kevesebbet eszik. Látom rajta, hogy éhes, de pár perc után elfordítja a fejét, hiába próbálgatom. Gondolom nem ízlik neki a tejcsi a hormonok miatt. Nézegettem az LLL honlapot, de nem nagyon találtam, hogy mi a teendő.
Az én könyvem azt mondja, hogy ne adjak pótlást (nem is nagyon szeretnék), mert azzal csak rontanék a helyzeten, hanem csak kínálgassam a gyerkőcöt a cicivel, a legtöbb szopi sztrájk max. 1-2 napig tart.
Az azért egy kicsit megnyugtat, hogy nem teljes sztrájkot tart, mert valamennyit eszik. Viszont nagyon nyűgös, és a cuppog a hüvelykujján.

Sztetek mit csináljak? Zita?? Többiek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi,

babakocsi huzat kellene, csak meg kéne tudnod, hogy árulnak-e egyáltalán vagy beszerezhető-e és ha igen akkor mennyiért?

Köszi

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Manka!

Már én is "ünnepeltem" egyszer a szülés óta...Kép
Ma Bence kiszúrt valamit a plafonon szopi közben,állandóan fel-fel-nézett,és forgatta a fejét..
A hüvelykujj cummogás nálunk már mindennapos..Ráadásul kevesebbet evett ma,mint szokott ...
Én is tanácstalan vagyokKép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


<font color="0000ff">Manka!

Nálunk Réka volt az egyetlen, aki kipróbálta, hogy menstráció alatt milyen a tej íze. Nem panaszkodott. Igazából nem produkált semmi extrát. De nálunk szerintem már trend, hogy nekik minden állapotban bejön a tej. Ádám és Csilla a várandósság alatti tejjel is jóban voltak, pedig sok gyerek olyankor elválasztja magát.

Az ismerőseim általában arról számoltak be, hogy az első egy-két nap volt olyan sztrájkgyanús, keveset szopizós, aztán pár nap sűrűbb szopizással helyreállt a rend. Ezt látszik megerősíteni a szakemberek véleménye is: A menstruáció visszatérése Remélem, Ti is egy-két napon belül visszaálltok a régi rendetekre.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


ANDI DANA!!!!

Éljen, éljen! Tánc, nóta, kacagás várjuk a konkurenciát a csajoknál és beszállhattok a néptánc buliba is Kép) (Marci nagyon nyomja péntek de. a KUSZÁBAN)

Ed,

Válszoltam a mailre, de azt kihagytam, hogy tessék gyorsan felépülni, Titeket is vár a néptánc csoport Kép Barangónak lesz barátnő, mert van egy kislánynak pici tesója aki mindig végigélvezi a programot Kép

Timi,

iwiwen nem működik a meghívás, hiába próbálom egy ideje ÁÁÁÁÁÁ Kép(((
10 után és mostanság alszom Kép Reggel?

HÉTVÉGE:
Megint voltunk a debreceni Aquaticumban, nekem továbbra is nagyon tetszik, bár mostanság veszélyesebb, hogy Marci mászna fel a legnagyobb csúszdákra :o

FÜTYI:
Sztem. -minden mai menő dologgal ellentétben- huzogatni kell CSAK ANNYIRA AMENNYIRE ERÕLTETÉS NÉLKÜL megy.(elkerülendő hegesedés, bevérzés..) Nekünk alig alig, bár apa kezeli Kép
Gyanítom, hogy műtét lesz a vége Kép
Manapság az a divat, hogy hagyjuk úgyhogy nagyon megy a sebészeknek Kép

ROSSZ HÍR:
Anikóék ismét kórházban, most a Budai Gyermekklinikán. DRUKK DRUKK Nekik!

Kriszti

cuiccolo
 
 


Timi,

Most megint megpróbáltam és láss csodát:" A szolgáltatás jelenleg nem elérhető. "

IWIW Kép

cuiccolo
 
 


Sziasztok

1 kép,hogy milyen nagyszerű segítségem vanKépKép


MelindaKép

Kép
kmelinda
 
 


Melinda!

GYÖNYÖRÛ KÉP!Kép
Nagyon édesek így ketten!!!
Tejcsi rendben?
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok,

KÖSSSSZ a szurkolást, ma elhoztuk a leletet, átvittük a Bókayba, laikus anyuka vmi jót olvasott ki belőleKép de majd szerdára remélhetőleg hivatalosan és hétköznapi nyelven is megtudjuk... mert meg kell simételni az egyik vérvételt, no lesz majd visítás...

EGYÉBKÉNT pedig remélem tejjel folyó topicba és egészséges anyukákba és gyógyuló gyerekek topicjába lépünkKép

Anikóéknak
NAGYON NAGYON SZORÍTUNK!!!!

Val
nálunk Vacak Kópé lehetett volna a többi neve, annyira tudja, mikor rosszalkodik...

Cristi
NAGYON nagyon szívesen!!! remélem beválik... a lány nem véletlenül magas és vékony??, mert akkor Krisztinek hívják, és mindig megrajzolja a teás zacskótKép

Kmelinda
tej? remélem be/visszaindultKép
Nagyon édes bébiszittered van!

Manka
2 óra várakozás... hát tudod arra gondoltam, hogy lehet hogy egy kis manónak van sürgősebb szüksége az altatósokra...

Cuccolo
...nem fogunk összeveszniKép mi majd a fitalabbakra hajtunkKép

Cuccolo/Timi
86-os body megoldódott? Német 86-os vagy magyar méret szerinti??
Ha minden jól megy nálunk, azt egy bécsi kirándulással ünnepelnénk meg... no meg kis shoppinggal...

Második
Iza, te írtál egyszer zenei kiállításról Bécsben, ahol a gyerekek az anyaméhben megszokott hangokat hallhatják??? és hol???
KÖSZI

Szép napot!
Andi + DD (durmoló Dani)
kisbora
 
 


Judit
MI is GRATULÁLUNK!! a kistestvérhez! csak most esett le igazán, ahogy vissza vissza olvasgatok, hogy viszonylag friss hírKép (mármint az én időérzékemhezhez képest)
Remélem most már túl vagy az arcüreggyulladáson!

Üdv, Andi
kisbora
 
 


Melinda,

...teljesen normális, állítólag... én ezt anyanapnak hívom, amikor szinte ránk ragadnak ezek a kis gyöngyszemek.
... és lásd DD (durumló Dani) vajon hol alszik most??? hát itt rajtam a kenguruban!

szóval kitartás, tudom nekem egyszerűbb, mert csak egy van ;)

Üdv, Andi
kisbora
 
 


Kisbora!

Szurkolok,hogy Daninak tényleg szuperjó legyen az eredménye,és még azt az egy vérvételt átvészelje ügyesen!!!
Azt nem tudom hogy magas,vékony e a leányzó,apósom hozta el a "füvet"KépKép
De valószínű hogy 1ről beszélünk,mert kaptam a zacsira szivecskéket,meg virágot!Kép
Telefonban is nagyon ari volt a csajszi!

Bencét apával Vacak Huncut Alak-nak hívjuk!Kép

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Andi,

Biztos rendben lesz minden lelet!!!
Shopping ? nagyon jó volt Kép Timi beszerzett nagyobb méretet, én 86-os rövidujjút vettem nagyobb Bécsben nem volt Kép Mármint abból az EGY fajtából amit mi szeretünk.
Marci irigyli a nagyobb lányokat, úgyhogy rendszeresen kéredszkedik wc-re, remélem nyárra szobatiszta lesz és nem kell több body Kép

BArbi,

Bence teljesen nagyfiú lett. Nálunk újra móka-kacagás az élet Marci egyre komolyabban beszél és már közli, hogy néni ne nézz rám, Lili haza, anyucika szeretlek Kép Végtelenül huncut, a memóriajátékában szándékosan rosszul mondja a szavakat nagyokat nevet rajta és ha nem javítom ki reklamál.(vagy elmondja helyesen Kép)

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Jo reggelt!
Andi, DD! Haus der Musik. Örülök, hogy minden rendben van!
Kriszti,
Gratula a komoly beszélgtésekhez, meg a huncutsághoz! Annyira okosak!
Üdv Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Tegnap Du hazaengedtek minket! Tüdőgyulladása volt Natinak!
Köszönöm,hogy drukkoltatok!
Ha lesz időm,akkor elolvasom,hogy miket írtatok!

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok

AndiKép

Azt nem mondanám,hogy eláraszt minket a sok
tejecske,néha pótolni kell,de még most sem adjuk föl!!Kép

Sajnos,hétfő óta náthás a Vivcsi,úgyhogy 1000-rel megy az orrszívásKép
Szerintetek ilyen kis babának(5hetes) lehet homeopátiás bogyót adni?A fiamnál(5év)az oscillococcinum vált be.

Mennem kell

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Aniko! Örülök, hogy hazengedtek! Hogy viselte Nati?
Melinda, remélem, Vivien is meggyógyul hamar!
Üdv,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Az oscillococcinum-ot nyugodtan adhatod a babádnak. Azért tudom, mert tegnap vettem Én is a kisfiamnak ezt a homeopátiás szert és a gyógyszertárban (hozzáértők dolgoznak ott) azt mondták, hogy csecsemőknek nyugodtan adható, nincs életkor korlátozás.
Remélem nem mondtam hülyeséget.

Egyébként pont ma akartam ezt az OSCILLOCOCCINUM-ot megemlíteni Nektek, mert nálunk nagyon bevált. Szemmel látható a változás, pedig még csak másfél napja kapja a kisfiam.

Üdv,
Val
val
 
 


ValKép

Én ezt a bogyót már 3éve adom a fiamnak,bölcsibe kezdte(2éves),és most idén lesz 6 éves.Szóval,nagyon bevált,az oviban kérdezték is az ovónénik és az anyukák is,hogy adok-e a fiamnak valamit,mivel sorra dőltek ki a gyerekek különböző betegségek miatt,a fiam pedig állta a saratKépAdom neki megellőzés,és gyógyulás céljából is.
Ma adtam már a Vivcsinek is,de kiváncsi lennék olyanra,aki már adta pár hetes babának a szert,hogy milyen.Ezt jól megfogalmaztamKép

Üdv
Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszett a kép amit feltettem. Kép
Elutaztunk pár napig anyámékhoz, gondoltam most rajtuk a sor helytállni egész nap Bencével! Annyira jó volt szombaton du 4ig aludtam. Bence élvezte, hogy egyfolytában körülugrálják hozzám csak akkor jött amikor pelust kellett cserélni. Azt nem engedte anyáméknak.Kép És csak velem akart elaludni. De ki is akadtam volna ha ezeknél a műveleteknél sem hiányzom neki!Kép
Nem tudom hogy vagytok vele, én nagyon örülök a hónak. Ha már nincs tavasz akkor legalább történik így is valami. Bence segített havat lapátolni délelőtt és építettünk egy nagy hóembert.Miután elkészült a hóember alig tudtam levakarni róla össze vissza ölelegette.Kép

Andi és sorstársakKép nekem is nagyon hullott egy időben a hajam amikor Bence 5 hónapos körüli volt. Nagyon utáltam én is!

Val, én is megkukucskáltam Levit, nagyon cukorfalat!Kép

Melinda, micsoda édes gyerekeid vannak!Kép A nagyfiad is gyönyörű, megható a kistesóval!
Jobbulást a kis betegnek!

KrisztiKép, hívlak este! Hú Marci nagyon sokat fejlődött! Bence is egyre többet beszél de max 2 szavas mondatokat!

Timi, Hú meglepett, hogy mindennapos tisztítás mellett is lehetnek problámák! Szegény Márk piros is neki?

Manka, én nem vettem észre, hogy Bencét zavarta volna a mensi. Abbahagyta már a kis drága a sztrájkot?

Kisbora, szuper hírek!!!Kép

Iza, te aztán jó kis programszervező vagy nem panaszkodhatnak a gyerköcök!Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Ez lemaradt!
Anikó, örülök, hogy nem vagytok kórházban! szegény Nati, hogy viseli a betegségeket?

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Melinda,

én is úgy tudom, hogy már csecsemő korban lehet adni homeos bogyot, csak az nem mindegy, hogy mennyit adsz, ezt jó lenne orvostól megkérdezned.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Iza,Barbi!

Nati elég nyügös lett a 2 kórház után.Az első után csak nem akarta,hogy elmenjek valahova.Ha vettem a kabátom,akkor mászott rám és amig nem voltam otthon anyázott! 2. után viszont már állandóan kézben akar lenni.Egy ebédet nem hagy megcsinálni.Remélem visszaáll a régi rend,mert így nagyon nem tudok semmit csinálni.Régen De. szépen eljátszott egyedül.
Még kapjuk az antibiotikumot,de már nem köhög és nem folyik az orra.
Ja és voltunk kivizsgálsokon,hogy mitől lehet az asztma és a Svábhegyen mondták,hogy nagyon fel vannak fújodva a belei,lehet,hogy valamire allergiás és nem tudja megemészteni. Néztek nála tej,szója,tojás allergiát.És a tojásfehérjére allergiás.Tehát most nem kaphat tojást! Nehéz így főzni.Szinte mindenbe kell tojás! Olvastam,hogy a tojástól is lehet asztma.

Anikó
janiko
 
 


Andi!

Nagyon szép volta vers,amit írtál még az első kórházban létünk alatt!

Köszönjük!

Anikó
janiko
 
 


Anikó,

JObbulást Nektek!!!! Marci is megfázott itt a nagy havazásban Kép

K.

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Köszi és Marcinak is jobbulást!

Anikó
janiko
 
 


sziasztok!

előre is bocs, de most nem tudok nagybetűzni, mert gyerök az ölembe mesekönyvet nyunyorgat.

barbi!
levi köszöni a "bókot"!Kép te kis(nagy)fiad is tündér. mennyi idős?

én úgy tudom (szintén a gyógyszertárban mondták) hogy nincs életkorhoz kötve a mennyiség sem a homeo cuccoknál, tehát ugyanannyit kaphat mint egy felnőtt. remélem nem beszélt félre a nénikeKép

val
val
 
 


Sziasztok!Kép

Én 2005.11.18-án szültem a kórházban! Ahhoz képest,hogy koraszülés miatt kerültem át,nagyon jók a tapasztalataim. Igazándiból azokat a csajokat szeretném megtalálni,akik 11.18 és 25 között laktak az elsőn az első vagy a második szobában!!! Már nem emlékszem a szobaszámra. Az első a koraszülött rooming-in volt,az utána lévő egy 5ágyas szoba!

Várom a jelentkezőkez e-mail-ben is: aniko.pataki@hdsnet.hu

Puszi és nagyon jó egészséget kívánok mindenkinek!

Anikó
mamacs
 
 


<font color="aa00aa">Barbic igen, mindennapos tisztitás sajna -mostmár meggyözödésem- nem elég a fiúknak. De nem, nem piros. Teljesen normális, gyusztusos szine, formája, állaga vanKépDe ez abszolút nem biztositék hogy ilyen is marad...föleg amióta kicsit figyelmesebb kutatásra alatta komoly adag cuccot találtak, gondolom hogy ez a -számomra- szükséges "mütét" nélkül szinte 90% hogy vmikor problémát fog okozni. Nem tudom ki szokott ilyesmiröl, fiugyermek kapcsán, a férjével beszélgetni. vagy az anyósával...vagy a ffi ismeröseivel....sztem ha nem lenne kicist meleg a téma biztos sok érdekesség kiderülne.Kép
Én csak lány vagyok....
bár a dokibácsi szerint a lányokkal is lehet probléma...de mig a lányoknál csak kb. 10% van veszélyben, a fiúknál inkább 80-90%. Ahogy hallottam...na vége a sebészeti rendelésnek!</font>
timili
 
 


Valén dokinénim gyereknek 3 db-ot felnöttnek 5-6ot ad homeobogyobol
timili
 
 


Sziasztok!!!

Tud valaki valamit Dr. Bakó Erikáról?
Nála szeretnék szülni. Bármilyen infot nagyon szívesen fogadok.
Akár emailben: kiralyzsuzsa@freemail.hu
Köszi előre is mindenkinek!!!

Zsuzsa
zsuzsa1234
 
 


Sziasztok,

Szerencsére a sztrájk csak estig tartott, akkor már normálisan lakmározott a gyerkőc.

Kedden voltam a háziorvosnál, aki megállapította (a kutacs állapotából), hogy Jacknek d vitamin hiánya van, adjak neki 2 cseppet a vigantolból egy hétig. Felhívtam az ismerős dokinénit a tűzoltó u.-i gyerekklinikán, ő azt mondta, hogy SEMMIKÉPPEN ne adjak neki 2 cseppet a vigantolból, hanem vigyem be a klinikára, majd ő megnézi. Bevittem, azt mondta, hogy a gyereknek semmi baja, de hogy megnyugodjak, elküldött kézröntgenre és vérvételre. Mindkettő negatív.
De akkor a másik doki mit vizsgált a kutacsán? Lehet, hogy valami más baja van? Vagy nincs semmi baja? Vigyem harmadik dokihoz?
Sztetek?
Mindenesetre hétfőn visszaviszem a háziorvoshoz az eredményekkel, kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni.

Itt egy kép a fiatalúrról, csak hogy lássátok mennyit nőttKép
Kép

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Jack gyönyörű,szívdöglesztő kispasi!KépKépKépKép
Ne aggódj,biztos nincs semmi baja!!!
Te hogy vagy?
Tényleg..sikerült beszerezned a teát?

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka

Nagyon édes fiacskád vanKép
A kutacsból hogyan lehet arra következtetni,hogy Dvitamin hiány van?

Köszönöm mindenkinek a homeós hozzászólásokatKép

Minden betegeskedőnek jobbulást!!

Sziasztok
Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Manka,
Jack gyönyörű!
Én a leletek alapján angyon nem aggódnék, de azért valószínű, hogy elvinnem meg egy orvoshoz, biztos ami biztos. D-vitamint könyen túl lehet adagolni. En a napi egy cseppet is soknak tartom, inkább napoztatom, minden nap 20 perc direktben a kis pofikájára már elég a D vit-nak. Ha nincs nap, akkor kap egy cseppet.
Kriszti,
Marcinak jobbulast!
tegnap mi hóembert építettünk. Ha lesz időm, mutatok képet.
Üdv Mindenknek,
Iza
masodik
 
 


Manka!
Jack!Kép
Nekünk is van ilyen csörgőnk!
Nekünk a védőnő mondta, hogy még mindig nagy Natinak a kutacsa. Kérdezte, adom-e neki a vigantolt. Persze, hogy adom!
A héten megyünk majd tanácsadásra, rákérdezek a dr. néninél a dologra!
Örülök, hogy nálatok minden ok!Kép Honnan vettek vért Jacktől? Kezéből?

Anikó!
Sajnálom, hogy Natidnak ilyen macerákon kell átesnie! Remélem most már jó időre elkerülitek a kórházakat!Kép

Jelentem a hajhullás alábbhagyott, úgy néz ki, mégsem leszek kopasz!Kép
Mindenki azt mondta, kb. két hónapig tart majd és nálam ez be is jött!KépKép
Barbi!Kép

Timi!
Szegény Márk! Minikuki!Kép

A.

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok,

Sógornőm most fog szülni a Schöpfiben és szeretné tudni Fekete Ildikó tarifáját, illetve tapasztalatokat, infókat. Nagyon örülnénk a válaszoknak, akár mélben is. A profilomban levő mélcímre írhattok. Nagyon köszi:

Macs
macskanyu
 
 


Zsuzsa1234!

Én nála szültem januárban! Kérdez nyugodtan.

Anna15
anna15
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: