Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Anyák napját kívánok Mindenkinek!!!
és egy kis vers hozzá :wink:
Tavaszodik, kis kertemben
kinyílik a tulipán.
Ragyognak a harmatcseppek
anyák napja hajnalán.
Kinyílott a bazsarózsa,
kék nefelejcs, tulipán,
neked adom anyák napján,
édes-kedves anyukám.

Én kicsit meghatottan érzem magam, az első ilyen ünnepemen
pusszantás

KépKép
tobi
 
 


Nagyon boldog Anyák Napját kívánok mindannyiunknak! Én is olyan meghatottan érzem magam a mai napon:-)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Anyák napját mindenkinek!

Anyukámat meglepem!
De kicsi a tenyerem,
Nem fér bele annyi virág,
Amennyire szeretem.
Kis kezemmel
Mit adhatok?
Csak az egész világot!
Vagy, tán ami ennél is több:
Néhány szál virágot.

A meghatottságot én is érzem, olyan furcsa már nemcsak mi köszöntünk hanem minket is köszöntenek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Csajok :D
amit még akartam. Van egy ilyen 4. gyerekem :) Manócsomag mivel ha jól láttam van ikres kismama, meg koraszülött veszélyeztetett, jó, ha tudtok róla, hogy 44es és 50es kisruhákkal tudok _bárkinek_ segíteni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Nem tudtam választani remélem nem baj, hogy mind a kettőt beszúrtam! :roll:

MINDENKINEK BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
raniko
 
 


Tüdőérlelő :arrow: Én is így tudom, ahogy Orsi is írta, de nem akartam belekotyogni, lévén én nem kaptam ilyet sosem :roll:

Orsi!
Ha már itt vagy, és olvasol esetleg, tudsz nekem segíteni?? Van valami különbség a Britax és a Römer ugyanolyan típusai között?? Konkrétan a safefixre és a duo plusra gondolok. Hálás lennék a válaszért :roll:

Én is meglettemanyáknapköszöntve :D
Nem igazán számítottam rá, nálunk nincs évek óta anyák napja, C. meg nem az az észben tartós típus. DEIGEN!! :D Kaptam Zérágta csokit, meg virágot is is, jövőre meg állítólag versike is lesz már.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny!
Milyen szép nyúlánk pocakos vagy még mindig, látom nem tett be a tespedés :wink: Nagyon szépséges vagy fejtelen is :lol:

Szöcske!
És ez jó mackólábra is?? :roll:

Jaj lányok, nem úgy értettem hogy holnaptól cipőt húzunk, csak tegnap volt itt a támadónéni, Zé álldigált neki egy csomót, kb. 1-1,5 hónapra járkálást saccolt, és majd AKKOR legyen már cipőnk. Mert akkor már legyen a lábikóján kicsiket. De itt benn, kertben, göröngyös egyenetlen talajon mezítláb.

Rani!

Vagány az új hinta, és nagyon vagány a gazdája is, látom elmókáztok a gyerek sérójával :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nanemáááá mingyááá elpirulok :oops: :oops: :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


:D Boldog Anyák Napját magunknak és minden anyukának! :D

mikor viccesen reklamáltam, hogy engem ki köszönt fel, kicsi lányom pukkantott egyet, így ez is megvolt :roll: :lol:

Orsi,
látom megújult az oldal, tökjó! :wink:
bizony nagyon hasznos dolog ez a csomag!!

Manócsomagon kívüli Lili ruhácskákat küldöm ám vmikor, csak vmit még mindig hord :shock:

angel37
 
 


Boldog anyák napját mindenkinek!

Keny, irtó szép vagy! Maradjon is ez így. Szerencsés alkatod van, és gondolom sokat tettél is érte. Pocak meg egyenesen gyönyörű.

Rani, klassz hinta! Élvezni fogja Milán.

skrisz72
 
 


Kép 26+2

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Minden anyukának nagyon boldog anyák napját! Én felhívtam reggel az enyémet, a versem végére sírtunk, ő is, én is. Nagyon megható volt, mert utána ő is mondta, hogy nekem is, mert már én is anyuka vagyok, mert egy élő kisbabát hordok a szívem alatt....Hát még jobban meghatódtam :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, megint mekkorát nőtt Fannika!:) Te sem híztál semmit, csak pocakod van. Szép vékony a combod. :wink:

Angel, gratula a pukkantáshoz!:-)))))))))) Az első saját tűzijátékod:)

Kérdés: Egy fa járókát mivel tudok jól lemosni? Szóval Domestos túlzás lenne, ugye? Mosogatószer jó? Elég tiszta lesz tőle? Nem ázik át tőle a fa?
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok amit tettem képet az csak pihi szék nem hinta. :roll:

Lois igen, mivel Milán haja elég nagy lehet vele mókázni! :lol:

Twist én azzal a fertőtlenítő szerrel mosnám le amit direkt ehez lehet kapni.
Nekem abbó van kendőm is ami nagyon praktikus!

Amúgy pont azt akartam kérdezni, hogy ki mit gondol a járókákról?
Én fára gondoltam amibe tud kapaszkodni, mert a hálós szerintem nem jó, de cáfoljatok meg ha nem így van!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, Keny:

Nagyon helyesek a pocik! :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist én Domestossal mosnám le, vagy Clarasepttel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
aranyos pocika és szép vékony maradtál te is! :D
bizonyám Fannikát hordod ebben a pociban, anyuka vagy!

Rani,
nekünk hálós járóka van, teljesen jó :D
szándékosan nem akartam fát. nem akartam rácsokat, ne tudja hol kidugdosni a kezét, lábát. és könnyen szállítható, ha megyünk pl. nagyszülőkhöz, nekünk ez is szempont.
és négyszögletű. (kereket vmiért nem javasolják a szakik)
sztem könnyebb is tisztítani, mint a fát.
de ez csak egy vélemény :wink:

angel37
 
 


loislane írta:Ha már itt vagy, és olvasol esetleg, tudsz nekem segíteni?? Van valami különbség a Britax és a Römer ugyanolyan típusai között?? Konkrétan a safefixre és a duo plusra gondolok. Hálás lennék a válaszért :roll:

a britax meg a römer egy cég, vagyis ugyanannak a cégnek a 2 neve, tehát semmi különbség nincs közöttük.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel :)
megújult, mert hivatalos formát kapott, alapítvány lett :) :) nem régi a változás, április 1jén lett meg a jogerő, akkorra lett meg a honlap és az új arculat is.

Rucikat hordjátok csak bőszen! :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rani, nekem mindkét fajta járóka van most már, hálós is, és fa is. Nekem régen fa volt és imádtam, végigrágtam az egészet, mint egy kisegér. Legalábbis a szüleim azt mondták, hogy én voltam....:))))
Vendég
 


Orsi,
igen :D
közben láttam megvan még a régi honlap is.
hogy kinőtte magát ez az egész! gratulálok hozzá! gondolom, van vele munka is rendesen...

köszi :lol:
ahhoz képest, hogy elvileg múlt nyár végére szántam... :roll: :wink:

angel37
 
 


Sziasztok Anyucik és Kismamik!
Nektek is boldogat :D

Baba :D drága, gyönyörűséges a pocid!

Orsi 8) , nálam is egy halom mindenféle... nem jársz erre esetleg valamikor???

Pussz mindenkinek!
Szandra
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xandra_73 2010.05.02 18:35-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Baba!
Szép a pocakod! Anyukád meg nagyon aranyos. Engem is köszöntöttek, Balu verset mondott, meg kaptam fotót, amin mind a 3 gyerekem rajta van, Dani által meggyűrve.

Angel!
Kicsi KókuszDió! :lol:

Icsilya!
Gratula az alapítványhoz!
vovanda
 
 


Xandra, de jó, hogy Te is előkerültél. Gondolom, nem győzöl futkosni a fiúk után!!

Vanda :oops:

Pocidicséret:mindenkinek köszi.

Keny:hogy vagy ma?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Jól megnőtt a gömböcöd neked is :P
Amúgy semmi küli, elment a 4. hétvége is, csütörtökön már 1 hónapja leszek itt :shock: Addig örülök amig ilyen esménytelenek a napok.

KépKép

Kép
keny
 
 


Orsi! Alapítványhoz gratula!

Baba! Nagyon szépen gömbölyödsz!

Lois, nálunk is bucik a lábfejek, a három csatos szandik jók, mert tudod állítani, szerintem célszerű, ha a felső csat tépőzáras, így könnyen és gyorsan felmegy rájuk. Nekünk Killefeet fűzős oldalán tulipános van, az is felment a lábukra.

Mindenkinek boldog Anyák Napját utólag! Egész hétvégén kirándultunk, Apa bepótolta a heti kimaradását, olyan jó volt! Szombaton após-papónál szalonnasütés, vasárnap úszás, aztán régiségvásáron nézelődés(kisírtak egy bicajt a gyerekek, így megvettük), utána bicajozás papónál, délután keresztapuéknál a kertben mezítlábazás, sütievés. Kirus kapott egy babát, éjjel-nappal vele van, tegnap megetette rántottával, azzal alszik, állandóan hurcolássza. Eddig nem nagyon ragaszkodott semmihez, ez a csúnya rongybaba úgy látszik hozzá fog nőni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Tépőzárral csínján. Baluval nem volt gond, az ikrek leszedik. Már hagytunk el így cipőt... :D
vovanda
 
 


Dani megint 5kor kelt. Pedig nem adok már neki Duracellt. Most meg persze fáradt és nyűgös, tegnap csavarogtunk. Én meg alig látok ki a fejemből. 3 hete ezt csinálja minden reggel. Fél 6nál nem alszik tovább... :?
vovanda
 
 


Xandrám,
de jó téged is látni :P :P
(jaj olyan rég készülök mélt írni :oops: )
Márknak utólag is boldog névnapot!
remélem mind jól vagytok!

Szöcsi,
ez a szalonnasütés jól hangzik, ó de el bírnék egyet viselni :wink:
Kira és a babája! :lol:

Vanda,
durva ez az 5 óra :?
nálunk ma csak 6-kor szólt a házi kakas, nekem már az is kora :oops:

nahát a tépőzárat ne is mondd, Makilány is kinyitja. feladom rá este az egyik gyogyócipőt, mire a másikat is szépen ráadom, az első már kinyitva... egyre hosszabbak az esti öltözések... :roll:


na, vettünk fürdőkarikát, úgy látszik (koppkopp) nekünk tökéletesen ez kellett! :D

ééés, tádám: két alsó egyes fogica láthatóan, érezhetően törkeszik kifelé :D

angel37
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben, bár a vonalzóm most siet két napot. Úgy látszik ő már tud valamit.

Keny,
nagyon csinos pocakod van!!Már 4 hét! :shock: Kitartás ehhez a sok fekvéshez. Kornél baba még nagyon jól érzi magát nálad.

Baba,
szép nagy pocak!!!! Hogy sikerült a vendégeskedés?

Rani,
édes Milán!!! :lol:

Lois,
köszi, akkor koppintok. :lol: Lehet, hogy vihar előtti csend van. :? Bár remélem, hogy most szombatig nem történik semmi, mert apának el kell menni holnaptól Debrecenbe ami tőlünk elég messze van és éjszakára sem tud majd haza jönni, csak ha akció lesz. :? Legalább ezt megengedik neki. Kész ideg.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, most pénteken lenne, de sajnos elmarad, mert közbe jött nekik valami. Neked meg erős drukkjaim mennek!!Kitartás!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili,
nemsoká kiderül, jól tudja-e a vonalzó! :wink:
mindenesetre a nagy esemény már igencsak küszöbön!

Baba,
vendégség :?

angel37
 
 


Mi ma voltunk újabb vércuki kontrollon. 1-kor pedig meglátogatjuk a támadónénit, aki nem támad, hanem nagyon kedves. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, drukk a vércukor eredményedhez. Szerintem nem lesz baj++++

Lili, hát még mindig egyben? Biztos már türelmetlen lehetsz. A rokonok hívogatnak, kérdezgetnek, mikor lesz már baba?

Keny, 1 hónap, nagyon sok idő. Tudod, a babáért mindent, de akkor is nehéz lehet. Hogy bírod a téglás ágyat? Még úgy érzed, hogy a szerveid a torkodba csúsznak? Javult már a helyzet?

Mi is egész hétvégén vendégségben voltunk, alig volt időnk a fenekünkön ülni. Dorci nagyokat aludt, jól kifáradt estére.
Vendég
 


Lányok,
Segítsetek: az egyik babónk nem fogadja el a cumisüveget csak a cici kell neki de előfordul, hogy nincs a ciciben annyi tejcsi amennyi neki kell és az öklét eszi ezerrel. eddig nem volt semmi baj a pótlást simán elfogadta. mi a szösz lehet vajon?
van vmi ötletetek?

bocsi csak erre futotta...

KépKép
tobi
 
 


Orsi!
Köszi, azt tudtam hogy egy a cég, csak tartottam tőle, hogy a Britax-ként árult ülések valamiben eltérnek a Römerként gyártottól, más a szabvány az USA-ban vagy hasonló.

Keny!
Mivel pirulsz el, nincs is fejed... :wink:

Baba!
Csini vagy nagyon :)

Szandra!
Szijjjja :D Nagyon elhanyagolsz minket :roll:

Rani!
Bocsi, akkor pihenőszék :roll:
Nekem nincs járókám, szóval passz. Nekem az a teóriám, hogy amíg nem mászik a Kölök, addig ne, hogy ne erősítse a felfelé törekvését. Ha mászás kipipálva, akkor utána okés. De akkor meg már minek... :roll: Van nekem is barátnőm, ahol a veszélyes helyzetek miatt kellett, van lépcsőfok a nappaliban, plusz kandalló, amit használtak is, de ott inkább karámmal oldották meg, nekem az szimpatikusabb. De ez persze okoskodó Lois magánvéleménye :oops:

Twist!
A gyerek fabútorait Sanytollal szoktam áttörölni (klórmentes fertőtlenítő). Meg úgy általában mindent azzal.

Szöcske!

Amit próbáltunk, nem tudom mi volt de méregdrága, az be sem érte felül :oops: De persze szétnézek majd nagyobb sugárban, bár elsőre nekem zártat mondtak, ne m szandit.
Huuhh, már attól is elfáradtam mire végigolvastam mi mindent csináltatok a hétvégén :lol:
Régiségvásárt én is akarok.... :roll:

Vanda!
Jujj, de korai ez... de persze én el vagyok kapatva. Bár mostanában nekem is felébred 6 felé, és van is utána némi kaszinózás az ágyban, így sikerült tegnap szájba rúgnom C.-t :oops: , de utána visszaalszunk azért.
Ma megint bejelzett a légzésfigyelő, jól fel is vertem vele gyereket, mikor bementem, nem tudom hogy talál még olyan sarkot az ágyban a majd 10 kilójával, amit nem érzékel a cucc :shock:

Angel!
De jó, örülök, hogy bejött nektek. Rákérdezhettem volna mielőtt leadtam az enyémet, hogy nem kell e valakinek :oops: Ahogy Vanda szokta.
Na tényleg akkor rá is kérdezek, sikerült vennem két vékony pamut hálózsákot, ami kicsi lett :? 80-as, de mégse jó. 1500.- darabja ha kell valakinek, unisex, Plutós, szerintem helyes. Ha kell valakinek szóljon, mert ma este felteszveszelem.

Lili!
Akkor mire szorítsak, hogy bevárjátok Apát, vagy hogy ne?? :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobikám!
Sajna nem tudok segíteni :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobikám, sajna én sem. A védőnőt kérdezted már?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok:


Szoptanit? vagy erre nem jó? Csak egy ötlet.



Puhatalpú cipők? Tudtok róla valami infót, Liliputi, Pediped, Shooshoo, Roobez? Hol lehet kapni?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Tobi!
Szoptaníttal érdemes próbálkozni, hátha a tejedet is megdobja kicsit.

Lois!
Ki azzal a légzésfigyuval a gyerek alól. :D Enyémek 7 hónaposan elkezdték szétszerelni, muszáj volt kivenni.
A reggel katasztrófa, mert persze én ébredek először Dánielre, utána már nem nagyon tudok visszaaludni akor se, ha a pasim felkel. 3 hete ezt csinálja, és hiába alusszuk végig az éjszakákat, iszonyú fárasztó.

Lili!
Kitartás, majd csak előbújik már!

Keny?
Lécci adj hírt magadról gyakran, mindig lesem, hogy mi van veled!
vovanda
 
 


Én is fel-felnézek, de Keny sehol :shock: .Remélem, minden oké. Megnézem skype-on, hátha...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda!
Igen, kacérkodom a gondolattal...csak még ki kell sakkoznom, hogy miként működik anélkül a bébiőr.

Keny
reggel írt, miért is aggódunk, valamiért jönnie kellett volna azóta?? Lehet csak pihen :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobi :)
ha nem fogadja el, nem tudsz mit tenni. De miből gondolod, hogy nem elég neki?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Csajok!

Héjjjj ne izguljatok mááá', nincs semmi, reggel bejelentkeztem :wink: csak nem történik semmi küli.Jól megy a napom tök gyorsan, az előbb annyi sütit megettünk a csajokkal itt a szobában, hogy mindenki gyereke sokkot kapott :shock: aztán elaludtam.Az ágy nem is olyan rossz megszoktam, csak a jobb csípőm fáj kicsit, de nem panaszkodok :!:Kornél sokat ugra-bugrál :lol: .Holnap lejár a második antibiotikum kúra is végre, kicsit kivan tőle a belem :shock:
pusza

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, nagyon szép Fanni-lak. :lol: :lol: Hülye vendégek. :? :wink:

Nikó, én itt vettem két pár cipőt: http://www.babatrend.blogspot.com/

Nekünk fa járóka van, kezdetben Eszti rágcsálta. Most már nem. Viszont ha nem középre ültetem benne, hanem a rács mellé, akkor azonnal feláll. :? Loisnak lehet, hogy igaza van. Még mindig nem mászik a gyerek. Viszont remekül feláll, és lépeget. :?

skrisz72
 
 


Tobikám,
sajnos passz :?
remélem megoldódik!

Nikó,
gratu a 8 hóhoz! :)
cipő ügyben nem tudok segíteni.

Lois,
ugyan, sebaj! :wink:


járóka:
egyik ok ezért volt, hogy nem akartam, főleg nem rácsosat, hogy ne álljon fel hamarabb, mint mászik. de minden szaki közölte, hogy ha fel akar állni, akkor ugyse tudok mit tenni, megteszi kívülről az ágyrácson, gatyaszáron, bárhol.
szal megkapta a járókát (hálósat).
meglepetészerűen állt fel egyszercsak a mi régi ágyunkba kapaszkodva, aztán saját hintájába kapaszkodva stb.
ekkor még nem mászott, most meg igen :D jajdeméghogy :lol:

nekem a járóka baromi hasznos, most már csak abban merem magára hagyni pl. ha ki kell mennem a lakásból babakocsit felcipelni, bármiért.
a kis székéből már vészesen kiforog :roll:

angel37
 
 


Lois,
még neked akartam:
légzésfigyelőt sztem is kivehetitek, én is már kivettem régóta!
mondjuk nálunk külön van a bébiőr, tiétek nem tudom, hogy működik, biztos megoldható! :)

a hálózsákkal meg már szintén szívtuk meg mi is. nem volt kicsit, de összvissz két hétig ha volt rajta.
arra nagyon rá kell számolni :roll:

angel37
 
 


Köszi lányok az infót a járókáról.
Igen lehet benne valami Lois amit mondasz.
Én is a lépcső miatt aggódom picit meg ha nem vagyok a szobába.


Keny örülök, hogy minden ok és hogy ilyen jó bent a hangulat!!! :lol:

Szopihoz és cipőkhöz sajna nem tudok hozzá szólni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tobi: én is gyakran azt gondoltam, hogy kevés a tejem, azért cumizza az öklét a kislányom és éhen fog halni miattam. Szörnyű érzés volt. Cumisüveget nem fogadott el szintén. De nem volt igazam, csak rémeket láttam, elég volt a tejem, csak hullámokban hol sok a tejem, hol meg kevesebb, de a kiscsaj nagyon szépen hízik.
Az egyik baba súlya nem csökkent, ugye? Akkor nem lehet baj. Ja, még valami: a védőnőm azt mondta, hogy ilyenkor még pohárból kanállal lehet neki adni a tejcsit (vagy tápszert). Igaz, hogy 1 óra így az etetés, de így elfogadják a babák.

Keny, milyen sütiket ettél? Jó lehetett.
Vendég
 


Angel, Ti a Minimanó közelében laktok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: