Új privát üzeneted érkezett!

Fea

Az Oktogonnál az Octaviában gyönyörűséges ruhák vannak (30e-től kezdődnek), ill. a Westendben a Dress Box butikban is meseszép ruhák vannak és nagy a választék, de sajna ez se egy nagyon olcsó hely. Most én is itt vettem és 30e Ft volt
pildiko
 
 


Zsebi:http://www.tar.hu/milenatortenete.
Fea! Én speciel a Pólus Centerben vettem, ott van egy kifejezetten estélyi ruhás nagyon kicsi butik, ami nem is drága. DE bármelyik Plazaban találsz kisebb-nagyobb üzleteket. Ha kell, tudok adni (holnap) egy címet, egy varrónőét, akinél kölcsönözhetsz is.
ma egyébként ismerős babájával babáztam, és az irígység leghalványabb szikráját sem véltem felfedezni magamon. Haladás...
reno
reno
 
 


Pildiko: Köszi, már nézelődtem. Holnap lehet, hogy elmegyek nézelődni. A szép ruhát meg kell fizetni. Olyan helyre megyünk, ahová muszáj nagyon-nagyon estélyi ruhát venni. Majd meglátom.
Nem vagyok könnyű eset és ha már én választottam, akkor a párom még szelektálKép

Fea
fea
 
 

 
 

Reno!
Köszi, hogy megírtad a címet, de ha rákattintok akkor elkezdi behozni a fejléc be is jön, de maga a szöveg nem mit csináljak? A www.tar.hu az bejön csak ott ha a keresőbe beírom, hogy milenatortenete nem ad ki semmit! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Kép

Remélem, mindenki jól van és várja a hétvégét - jó lenne, ha olyan szépen sütne a nap, mint ma délután! Kép

Nanaka Kép Lullaby Kép Reno Kép Kriszta 71 Kép
Köszi a szépséges szavakat a történetemről és vénámról...Vannak titkos terveim vele, dehát persze EZEK IS csak akkor valósulhatnak meg, ha lesz kisbabám, merthát más befejezés ugye elképzelehetetlen!

Zsebi Kép
Ha idekattintasz a profilomba, akkor egyből odajutsz!
(Van ott e-mail cím is, oda is írhattok - nem akarok senkinek az agyára menni itt a fórumon - azért ez mégiscsak off)

Woodi Kép
Jó, hogy írsz nekünk - ugye tudod, hogy Te vagy az, aki reményt adsz nekünk? Nekem tényleg olyan jó volt Rád gondolnom, amikor nekikezdtem a lombiknak (pont azután volt, hogy Te pozitívat teszteltél), és teljesen kiborultam, amikor a Zsuzskának nem sikerült (ő volt közvetlenül előttem).

Lara Kép Fea Kép Snori Kép
Kövessétek Woodi-t! Kép

Nekem december elején kell majd telefonálnom a dokinak, akkor mondja el, mikor kezdjük a következő lombikot.

Snori-nak külön ++++-k holnapra Kép

sziasztok

Milena
milena
 
 


Lányok!
Lehet,hogy hülye vagyok, de nagyon elkezdett feszülni a cicim. Akkora, mint két labda..
Ez nektek is volt?

Fea
fea
 
 


Woodi, Zsebi. LaraKép
Nem tudom, hogy meddig kell kapnom és mit. Egyenlőre napi 2 ampulla Gonal-t szúrok és vasárnap találkozok a dokival. Akkorra már kell vinnem magammal a Cetrotide-t is, hátha szükség lesz rá.
Fogigátlót nem szedtem, pedig készültem rá, hogy még egy hónapom van a stimuig. Most meg itt úzskálok a mély vízben!

FeaKép
ez akár jót is jelenthet. Mikor jár le a 14 nap???

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella: 2.-án kell tesztelnem, még van 6 napom...

Fea
fea
 
 


Sziasztok Lányok!

Woodi,
a próféta szóljon belőled és tényleg nagyon hálás vagyok a bíztatásért. Példaértékű a hozzáállásod, rengeteget segített most nekem.

Milena,
jó volt Téged olvasni! Nem tudom, mivel foglalkozol, de ha nem írással, akkor szerintem pályát tévesztettél Kép

Fea, Lara, Snori,
hajrá!!! Nagyon-nagyon várom a jó híreket! Kép

Én holnap egy hétre kiutazom a férjemhez, mert a baba miatt igencsak elhanyagoltam szegényt. Hónapok óta nem találkoztunk, elfogyott a türelme. Kép Figyelmeztetett is a lelkiismeretem. Nagyon ragaszkodtam az orvosomhoz meg a Kaálihoz és igazából még mindig nem tudom, hogyan tovább. Itthon, vagy kezdjek mindent elölről Franciaországban. Na mindegy, meglátjuk...

Sziasztok!

Krisz
krisz69
 
 


Sziasztok, na megjöttünk. A három babát megnéztük, akkor már biológus mutatta, hogy az egyik már elhúzott a többitől. Krizsa az ET után még csak a reggeli jelentést ismerte, akkor voltak 6-8-8 sejtesek, gondolom az egyik 8 sejtes továbbosztódott. Kép Kapok most HCG szurikat, sajna gondolom, már csak ezek miatt is, nincs értelme túl hamar tesztelni. Hát nehéz 13 nap lesz. ölelek mindenkit
snori
 
 


A párom azt mondta, hogy szerinte a harmadik 10 cellás volt, ő annyit számolt Kép
snori
 
 


Snori: Nagyon örülok, hogy minden rendbenKép
Tessék az orvos minden utasítását követni, akkor nem lehet baj!
Valahogy csak eltelik ez a 13 nap.. Mondom én, aki a 8.napon tart, és hát már alig bír magávalKép
Ne rólam vegyél példát...Kép

Minden jót nektekKépKép

Fea
fea
 
 


NóriKép
nagyon jó hírek!!!
Most sok türelem és pihenés!!!
Drukkolok nagyon!
Stella

Kép
stella9
 
 


Snori!

Ez nagyon nagyon jó! Pihenjél sokat és igyál sok folyadékot mert ez most nagyon fontos! Szorítok neked már annyira jó lenne egy pozitív példa itt mindnekinek! .)

Lara, Fea!
Bírjátok még ki ezt a kis időt! Nagyon remélem, hogy a jövő héten két zebra is kiszabadul a karánból ezért fogok szorítani! HAJRÁ!!!!!!! Kép
A becsapós teszteket tessék félretenni és meglátjátok meglesz az eredmény!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


NóriKép Ez gyönyörű Kép A maradék kettő le lesz fagyasztva?

Lara:, FeaKép Ha van kedvetek, menjetek ki az állatkertbe és simogassatok meg egy zebrát. Kép Én bevallom a 10. napon ezt tettem (no nem csak ezért mentem ki) és mormogtam, hogy 3 nap múlva ugyanilyen kell nekem is. Kép

StellaKép Mgnéztem a Cetrotide-t. Háááát nem egy olcsó mulatság. Remélem nem sokáig kell kapnod. Hány darabot írtak fel belőle? Mondtad már, hogy ki a dokid?

KriszKép Gyere csak nyugodtan és kérdezz. Itt valaki mindig tud majd válaszolni, segíteni.

Jelentem jól vagyunk, bár most megfáztam kicsit. Emlékeztek a transzfer után is gyakran köhögtem és mindig azt mondtam, hogyha megmarad akár csak 1 is, akkor az nagyon élni akar, nagyon kapaszkodik és nagyon stramm kölyök lesz. Most (a barnázás után) újra bebizonyította ezt.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Nóri,
ez nagyon jó! Sok-sok pihenés és lazítás, tudom ez a 13 nap nagyon sok. Nekem már csak 2 van hátra (ha a mai napot már nem számolom), de ez is egy végtelenség. Főleg, hogy nem lesz itthon a párocskám, így egész hétvégén egyedül leszek. Kép
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok lányok,

Végre újra itthon, megint mennyi minden történt 3 nap alattKépKép

Lara,

Zürichben voltam, sajnos nem olyan jó utazgatni, mint ahogy hangzik. Nagyon fárasztó, ráadásul legtöbbször ugyanoda megyunk, és ha lenne időnk, akkor se lenne mar sok látnivaló...Na mindegy, ez egy másik történet.
Neked már csak 2 nap van hátra, és jönnek a zebrák csapatostulKép Csupa pozitiv gondolatot és energiát küldök a hétvégére++++++++++++++++++++++ Kép
Snori,
Nagyon örülök hogy ilyen szép babócákat kaptál vissza, mostmár csak az a 13 nap van hátra KépKép Kitartás, olyan jó lenne ha idénre még hoznál nekünk zebrát te is !

Zsebi,Zsu,
A lapar -hisztero párosításról annyit, hogy a Kaáliban nekem is azt javasolták, hogy mindkettőt csináltassam meg. Az én nőgyógyászom a János kórházban rendel, de persze pont szabin volt Augusztusban, amikor a műtétet szeretettem volna, igy ajánlotta egy kollegáját. Ők viszont mindketten azt mondták, hogy lapart és hiszterot egyszerre nem csinálnak, csak egymást követő hónapokban. Azóta kiderült, hogy máshol csinálnak, lehet hogy ez kórháztól függ. Nekem a lapart augusztus 4-én csinálták, szeptember 5-én pedig megvolt az első inszemem. Tehát nem tudom, hogy a 6 hét várakozás a lombik miatt kell-e, de szerintem nem kell annyit várni. Miután a lapar eredménye megvolt, azt mondták a hisztero már nem kellKépKép A dokinak 15,000 Ft-ot adtam, nem olyan nagy a műtét. A vágások (nekem 2 van) alig látszanak, a köldökömben 1cm és a bugyivonal alatt fél centiKépKép Ha szeretnétek, akkor megírom a doki elérhetőségét. A Jánosban a szülészet-nőgyógyászat fel van újítva, de azért nem tartozik a csúcs kórházak közé Kép

Fea, Nanaka,
Nektek is nagyon szorítok, inszem és fagyibaba ügyben !

Stella,
Klassz hogy már el is indultatok a lombikkal ! Mostmár a célegyenesben vagytok KépKép (Csak kár hogy nem tudni, milyen hosszú a pálya Kép)

Krisz,
Üdvözöllek a kis csapatban, a legjobb helyre kerültél. Ha jól veszem ki a szavaidból több terhességed is volt már. A lombik előtt spontán is ? Ha mindig csak a 8 hétig jutottál, az nem valami vészes progihiány miatt van ? Nagyon sajnálom, hogy ennyi tragédiát kellett átélned, reméljük hamarosan eljön a te napod is Kép

Woodi,
Örülök hogy jól vagytok, éljen a vörösborKép A megfázásra pedig a természetes gyógymódokkal válaszolj.... gondolom már mindenki ellátott tanácsokkal Kép Olyan jó hogy azért minket is biztatsz mindig !

Most mennem kell, mert pizzára vagyunk hivatalosakKép Hétvégén jövök még, ha valakinek nem válaszoltam volna.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Woodi! Kép

Te hány nap után kezdtél puffadni? Én a tegnapi ET után megkaptam az 5000-es Choragont, de még nem érzek semmit. Ugye ez nem baj? Megyek és holnap is adatok be akkor. Krizsa úgy mondta, kevesen bírják puffadás nélkül ezért nem szeretik beadatni, hát én egyelőre - lekopogom - semmi ilyet nem tapasztalok. Kép
snori
 
 


NóriKép Csak nyugi, nem mindenki puffad fel tőle. És nem annyira, mint én, sőt van aki jobban bírja. Nekem meg azt mondta a Krizsa, hogy nem bírom a fájdalmakat. Mondtam neki próbáljon meg egy ültő helyében meginni 2,5 liter folyadékot és akkor meglátjuk ki mit bír. Ja és a leszívott 2,5 liter után sem lett ám lapos a hasam. Kicsit kevésbé volt dagadt, no és nem feszült már annyira. Nekem először a transzfer után 1 héttel jelentkezett észrevehetően. Addig is dagadtabb voltam, de betudtam a szuriknak, meg a sok kajának. Kép Aztán 1 hét után 2 nap alatt szinte látványosan. A leszívás után meg szinte napról napra apadt, de 3-4 hét kellett hozzá, hogy azt mondjam most már jó.
Az injekciót nyugodtan beadathatod még, de ha elkezdesz dagadni, akkor ne adasd be már a következőt. (De azt azért tudd, hogy van megoldás rá a Kaáliban.) Ha mégis dagadnál, akkor azonnal hívd Krizsát és amikor fent vagy nála kérdezd meg, hogy veszély esetén este/éjszaka/hétvégén hová fordulhattok.
Fel a fejjel Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Szaisztok!

Le vagyok törve, mert időnként olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne.Kép
Ugye, ez csak rosszat jelenthet?

Fea
fea
 
 


Fea Kép Ez természetes, hiszen a ciklusod szerint most kéne megjönnie. Sajnos ez az első 3 hónapban sokaknak van így, nekem is a barnázás pont a mensi idején jött. Még kicsit dolgozik a szervezeted, a szokásos ciklust akarja, csak éppen nem fog neki menni, mert a babó és az általa termelt hormonok erősebbek.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi, köszönöm a megnyugtatást. Azt hiszem verést érdemlek Kép Mert úgy 2 napja teljesen elhanyagoltam az ivás-kérdést, mert hogy végül szép lett a nyálkahártya-méret, és már nem volt olyan sürgős. Azt hiszem, ha én is elkezdek most vedelni, akkor nekem is puffad. Na mindjárt kipróbálom Kép Egyébként este jóval nagyobb a pocim térfogata, mint délelőtt, persze a kaja miatt is, de jobban változik ez a méret, mint normál esetben.

Fea, szinte minden kismama mensis tüneteket érez, mielőtt tesztel. Ez teljesen normális. Nemcsak amiatt, mert amúgy meg kéne jönnie, hanem mert a beágyazódással járó folyamatok tökre ugyanazokat a tüneteket produkálják (puffadás, vérbőség, fájogatás).
snori
 
 


Woodi, Snori:
köszönöm a megnyugtató szavakat, de sejtitek, hogy nem teljes a nyugalom. Már teljesen elkeseredtemKép
A melleim már akkorára dagadtak, hogy alig férek a melltartóimban. Persze a párom ennek hihetetlenül örül. De az a helyzet, hogy nekem kensi elött is időnként fájdogálni szoktak, úgyhogy nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget..
Várom a csütörtököt, akkor minden kiderül, vagy beborulKép

Fea
fea
 
 


Fea,
mi ez a borús hangulat? A cicifeszülés jó jel, és a menzis fájdogálás is az lehet. Én meg egyáltalán nem érzek semmit. Sem a hasamban, sem a cicimben. Ez is lehet akár jó, akár rossz jel. De ilyenkor még nem lehet tudni. Én jobb helyzetben vagyok, mert holnap már kiderül, mi a helyzet. De a csütörtök is hamar eljön.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara: Köszi a biztató szavakatKép
Holnapra a legjobbakatKép Mikor lesz eredmény?
Én jobban örülnék, ha nem úgy kellene járkálnom, hogy a cicijeimet külön viszem magam utánKép

Fea
fea
 
 


LaraKép, Larácska Kép Izgulok ám miattatok! Gyere holnap amint csak tudsz a jó hírrel Kép

FeaKép Megértelek. Nekem is szokott a cicim feszülni a mansi előtt, de ha ennyire érzed, ahogy írod, akkor reméljük a legjobbakat és ezeket már a hormonok okozzák. A párodnak meg üzenem, hogy egyre nagyobbak lesznek majd. Kép Nekem már szűkek az eddigiek, úgyhogy nagyobb méretre kell váltanom. (Eddig sem voltak kicsik.)

NóriKép Mizujs? Hogy viseled a várakozást? Beadattad a hcg-t? Mennyit is kell?

StellaKép Megy a szurizás?

NanakaKép Merre vagy? Hamarosan felébrednek a fagyibabáid. Mit csinálnak ilyenkor? Kapsz valamit? Kifizetitek a beavatkozást?

TöbbiekKép További jó hétvégét kívánok, aki teheti menjen sétálni egy nagyot, mert egészen jó idő van.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lara nagy szurkolás holnapra! Tesztelsz vagy vérvételre mész? Kérlek szépen indítsd el a zebraménesünket egy pici csíkos csikóval Kép

Fea neked is nagy szorítás, mindkét tüneted jó jel, főleg ha nem vonod kétségbe őket! Kitartás mindjárt itt a csütörtök! Kép

Szép hétvégét Mindenkinek!!
L.
lullaby
 
 


Woodi, igen, ma adattuk be a második HCG szurit, 1500 egységnyit. De puffadás nincs, annyi csak, hogy az alhasam természetesen dagadtabb, és estére érzek egy kis növekedést, de amúgy nem feszít. A petefészkeim fájdogálnak egy-egy hirtelenebb mozdulatnál. De azon spekuláltam, hogy szerintem csak az utolsó szurinál kéne éreznem puffadást, amennyiben van baba. Mert többnyire az ET után 5-6 nappal kezd el termelődni a saját HCG, nem?

Lara, Fea, én is nagyon szorítok. Nagyon.
snori
 
 


Nóri Kép Én is csak az utolsónál (utána) éreztem a puffadást.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lara: Mégegyszer: a legjobbakat holnapra, nagyon fogok szurkolni... Nagyon hamar hozzd a jó híreket, mert nagyon szeretnénk veled örülniKépKép

Woodi: Már alig várja, hogy ennél is nagyobbak legyenekKép Tudod, én kibékülnék vele, mert akkor biztos, hogy babó lenne a hasamban...
Hogy vagy? Azóta nem voltak panaszaid, nem barnáztál? Remélem komolyan veszed a pihenést, az nagyon fontos!!

Lullaby: Bár csak tényleg jó jel lenne! Annyira nem tudom, hogy mit érzek, egyszer bizakodom, máskor meg félek a kudarctólKép

Fea
fea
 
 


Lara!
Drukkolok érted! Gyere minél előbb a jó hírekkel! Kép

Fea!
Neked még egy kicsi kitartás! Már mindjárt itt a csütörtök! Kép

Lányok azon belül is az inszemesek! Kép
Van egy jó hírem! Inszemmel ikreket csináltak a Kaáliban! Na jó tudom ez nem akkor a hír, de példaértékű lehet, másoknak is sikerül nektek is fog! Kitartást kívánok mindenkinek!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jó reggelt lányok! Lara, izgatottan várom a híreket.

Kicsit mélyponton vagyok most, bevallom. De kinek rinyáljak, ha nem nektek. Egyszerűen hihetetlen, de szinte semmi tünetem nincs. Tegnap még fájt a cicim, ma meg az se. Kép Nem értem!! A petefészkeimet érzem egy kicsit, de a hasam nem puffadt, hiába kapom a HCG-t. Olyan mintha leálltam volna, így ET után 3 nappal. És mikor most meghallottam, hogy Julia Robertsnek megszülettek az ikrei, a sírás fojtogatott. Nem értem magam, nem szoktam ennyire labilis lenni, ennyire korán (inszemeket csináltam már).
snori
 
 


Jó reggelt!

LaraKép
nagyon drukkolok, és várom a jó híreket!

WoodiKép
kérdezted a Cetrotide-ot, eddig csak két ampullával kellett kiváltanom, de még nem kellett beadnom, mert picik a tüszőim.

Most még Gonal-t szúrok naponta! Hát, nem vagyok büszke arra a tortúrára, ami nálam a szuribeadást jelenti. Kb fél óra alatt tudom rávenni magam arra, hogy szúrjak végre.
Az elsőnél, amit magamnak adtam be pénteke, majdnem ájulás lett a vége!
Sajnos még mindig nem tudok időpontokat. Kedden megyek vérvételre, néznek ösztradiol és LH szintet, aztán szerdán ultrahang.
Lehet, hogy nem a szuriktól, csak pszichésen, de elég gyakran rosszul vagyok mostanában. Szédülök, hányingerem van és ég a gyomrom és már most érzem a feszülést a petefészkemben. Olyan érzés, mint tüszőrepi elött szokott lenni. Sokszor nem tudok ülni sem. De most már nem tart sokáig!

FeaKép
hogy vagy? Most már neked sem kell sokat várnod!

NóriKép
Nyugodj meg. Nem tudom miket kéne most érezned, de azt tudom, hogy most nam szabad aggódnod!
Pihenj sokat és gondolj szép dolgokra! Nagyon-nagyon szorítok neked, hogy igazán nagy ajándékkal lepjen meg a Mikulás titeket!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Kriszta, köszi a szorítást. Woodi, kaptam 5 napon keresztül napi egy ampulla Menogont, és a végén két ampulla Choragont (ez volt szombaton). Hétfőn lenne punkció, ami nekem most nem lesz, de azért ki kell várni azt a négy napot az ET-ig, ezért lesz szerdán az ET. Kifizetjük, igen.
nanaka
 
 


Jó reggelt MindenkinekKép

Remélem jól telt a hétvégétek, a miénk eseménydúsan, de azért tegnap sokat pihentünk.
Amúgy semmi újság, szedem a closty (ma hagyom abba), aztán szerdán randevú az orvossal. Kíváncsi vagyok, hogy a megemelt adag után mennyi tűszöm lesz?

Lara: Remélem jó hírekkel szolgálsz a mai nap folyamánKép

Üdv, Pildikó
pildiko
 
 


Sziasztok!

Kicsit még bizonytalanok vagyunk, mert a vérvétel POZITÍV, de csak 53 a HCG értéke (50 felett pozitívnak tekintik) és a doki 100 körülit várt. ÚGyhogy csütörtökön újabb vérvétel és akkor kiderül, hogy fejlődik e tovább a baba, vagy sem. Szóval arra gondoltam, hogy inkább még nem megyek vissza csütörtökig dolgozni, hanem továbbra is sokat pihenek és bíztatom őt. Légyszi szurkoljatok még egy kicsit!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Laraaaaa MI VAN???
lullaby
 
 


Lara: Megy a drukk 1000LKép Nagyon bízom benne, hogy csütörtökön már annyi lesz a HCG-d, hogy el sem hiszedKép Nehogy letörj, hiszen pozitív lett a vérvétel, hidd el, hogy nem lesz baj!Kép Lehet, hogy egy két nappal késöbb ágyazódott be a babó, tudod, hogy 7-12 napot ír a szakirodalomKép
Kitartás és pihenj sokat..
Emlékszel, amikor azt mondtam, hogy egyszerre fogunk tesztelni? Mégis bejött és remélem, hogy csütörtökön mi leszünk a legboldogabbak a világon!!!!KépKépKép

Fea
fea
 
 


Lara
Én ezerrel szurkolok, hogy kapaszkodjon a babika még egy jó darabig..annyira szeretném, hogy sikerüljön!!!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


LaraKép

Ez már egy nagyon jó hírKépPersze gondolom nemakarod még elkiabálni, csütörtökre megy a nagy drukk és természetesen Fea Neked isKép

Pildikó
pildiko
 
 


LaraKép

Nagyon örülök neked, és biztos vagyok benne, hogy szép babó lesz a dologban. Te adsz nekem erőt, mert ahogy elnéztem, neked sem nagyon voltak tüneteid, és lám, mégis. Drukk ++++++++++
snori
 
 


Köszi Lányok a sok-sok bíztatást! Igazán azonban csak akkor fogok megnyugodni, ha a csütörtöki vérvételen már egyértelmű fejlődést fognak látni. Addig csak bizakodom, még nem merem elhinni.

Nóri,
A tünetek: hőhullámaim vannak és az utóbbi napokban estére felpuffad a hasam. És ma reggel óta hányingerem is van, de ez betudható a nagy izgalomnak is.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Csütörtökig drukkolok tovább! De ez már nagyon jó jel!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok, mindenkinek köszi a drukkotKép
Mára elmúltak a hasgörcseim, a cicim a megnövekedett állapotot szereti, mert napok óta nem hajlandó változást mutatni. Igaz, már nem fáj annyira, mint az elejénKép
Az esélytelenek nyugalmával várom a csütörtököt, már nem gondolkodom azon, hogy hamarabb teszteljek, sőt, remélem csütörtökön lesz bátorságom megcsinálni..
Lara: Gondolatban veled vagyok, sikerülni fog!!!

Fea
fea
 
 


Lara, Lara nagy szurkolás csütörtökig!!! Kép Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ez egy nagy adag babatapasztó energia! Pihenj sokat, beszélgess a babóddal és csütörtökön gyere nagyon sok vigyori fejjel!!
lullaby
 
 


Lara Kép Nagyon drukkolok neked és nagyon-nagyon jól teszed, hogy otthon maradsz. Csak ugyanígy tovább, beszélgess vele. Stramm babó lesz.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lara!

Hát akkor kénytelenek leszünk még egy pár napot izgulni!Kép Ilyenért mindig érdemes!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok Lanyok!

Udvozletemet kuldom az esos Franciaorszagbol. Bocsi, de a klaviatura is helyi, nincsenek jo kis magyar ekezetek. Kép

Lara, Kép
nagyon szurkolok!!! Vigyazz magatokra!

Kriszta,
igazabol ez volt az elso babam aki jo helyre kerult, a tobbiek mehen kivulre vandoroltak. Igy nem a hormonszintet teszik felelosse. Holnap kell telcsiznem, hogy milyen lett a hormonkepem, aztan biztos lesz Bromo, meg mar nagyon varom a mensit. Azert meg remenykedem, hogy a fagyibaboim felebrednek es nem kell 4. lombik...

Sokszor puszilok mindenkit, remelem otthon jobb az ido!

Krisz
krisz69
 
 


LaraKépKépKépKép
Hajrá++++++++++++++++ Tudtam hogy te jó hírrel fogsz jönni KépKép Nagyon szorítunk érted csütörtökig, de tuti minden OK lesz !!! Te vagy a mi boszorkányunk, aki megtöri a mi negatív hullámunkat !!

Fea,
Te pedig villámgyorsan követed Larat és csütörtökön együtt örülünk mind KépKépKép

Snori,
utánuk pedig te következel, hogy ez az év jól végződjönKép Reméljük azért vagy ilyen labilis, mert a babás hormonok játszanak veled Kép

Nanaka, Stella,
Nektek is szorítok, kitartást az akciókig Kép

Lullaby, te mikor is mész, nem látom a táblát?

Krisz,
Akkor remélem minden rendben lesz a hormonokkal, és jövöre te is csatlakozol hozzánk. Itt egész szép idő van Kép

Mi többiek pedig türelmesen (ki)várjuk az időnket !

Az elmúlt héten én annyira kikapcsoltam, hogy kétszer is elfelejtettem bevenni a bromot. De most nem érzem tragédiának... Azért persze szedemKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Lara! HURRÁ!!! Gyerekünk lesz a topikon!!! Csak miattad kukkantottam ma be, mostanság teljesen el vagyok havazva. Ez nem azt jelenti, hogy nem gondolok rátok és a babára, csak nem 24 órában.

Fea, te jössz! Nagyon drukkolok.

Pildikó, jól sikerült az estély? Na és a ruhád?
Kaptam influ ellen szurit és meg sem éreztem amikor beadták. Injekció téren jó kis edzést kaptam...

Álmodjatok szépeket!
reno
reno
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?