Új privát üzeneted érkezett!

Marqueza!
Koszi szepen. Jo, hogy irtal, es nagyon logikus is. En eddig mindig, ha sirt cicire raktam. Aztan kiprobaltuk a cumit, es az segit. Most mar lassan megismerjuk a sirasait. úVan ehes vagyok siras, van pocakfajos siras, van hisztis siras (ez a legaranyosabb) Ha ehes, es tobb, mint 3orat alszik, akkor vegig sirja a pelenkazast, de ahogy az agyra vizszintbe kerul (fekve szoptatok) rogton elhallgat, nagyra nyitja a szajat es keresi a cicit. Amikor meg elkezd szopizni, neha nagyokat mosolyog. Akkor meg tudnam zabalni Kép

Dori!
Milyen pihenoszeketek van? Mi most akarunk venni egy rengos Fisher Price pihiszeket neki.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Dori!
Neked is koszi! Jo, hogy Ti is alhattok este.

Tudjatok min nevettunk a ferjemmel. A kis Atti azota "romlott" el, amiota a konakiont szedjuk. Mondtam a ferjemnek, hogy mar csak 3het, es kis Atti ujra rendes gyerkoc lesz, mert sok kis mami mondta ezt a 6hetet, hogy utana megvaltoznak a gyerekek. AZtan kerdezte, hogy meddig kell meg a konakiont szedni, mire mondom, hogy 3het. Megszolal, hogy nem lehet, hogy a babak ettol ilyen rosszak? Nagy rohogesben tortunk ki. De mi van, ha tenyleg a konakion a hibas Kép hisz azt minden baba szedi Kép Jo, tudom. Csak vicc volt.

Mar 4oraja alszik Kép Folyik a tejem megint. Felek, hogy ha egesz nap alszik, akkor este nem fog. Vagy naluk ez nem igy mukodik? Akkor inkabb nappal legyen fent

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Ezvicc!
Lehet, hogy a hasadban is éjjelente volt aktívabb a kis Atti? Mert néhány hétig még őrzik a benti ritmust! Emlékeim szerint ugyanakkor élénkült fel Emma, éjjel fél kettő körül, amikor előtte a hasamban is akkorákat kalimpált, hogy nem tudtam aludni. Aztán előbb-utóbb átszoknak a kinti ritmusra.

Olyan jó látni ezeket a gyönyörű kisbabákat! Kis Atti, Maja és Marci is nagyon édesek! Meg persze a nagyobbak is. De én mindig meghatódom az újszülöttektől. (Ezt nem lehet kinőni még százévesen sem.)

Még egy dolog a jótanácsok témakörben: nekem mind a négy babámnál teljesen más dolgok jöttek be. Mégis értelmes szép gyerekek lettek. (Nemcsak szerintem).Következésképp mára már fütyülök minden kioktatásra. Talán a legfontosabb a saját érzéseinkre hallgatni és nagyon odafigyelni a babák finom jelzéseire. És nagyon-nagyon hinni benne, hogy pont az kell a babánknak, amit csinálunk, és pont úgy lesz jó, ahogy csináljuk. Pussz.
nyeste
 
 

 
 

nem kell valakinek tejcsi? Atadom Kép Vegre lenne egy kis idom, erre fejegethetek itt. Hat mi vagyok en, fejos tehen? Csajok, mit csinaljak ezzel a tejcsivel. Ha lefagyasztom csak 3hoig hasznalhato. Mi van, ha akkor meg szoptatok? Dobhatom ki? Egyre tobb lesz. A vedoneni mondta, hogy le lehet adni, de vizsgalatokra kell menni. Hat a kis Atti mellett, hogy tudok en elmenni?
Megoldasokat kerek. Koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Ezvicc!
Jó Neked, hogy ennyi tejed van! Én a 2 gyerkőcömmel folyton tejhiány miatt szenvedtem, pótlást is kellett adnom nekik sajnos.(most majd a harmadiknál remélem több tejem lesz)
Csak egy tipp: ha nem akarsz vizsgálatokra menni (de szerintem az sem lehet túl sok idő, talán érdemes megpróbálni), amikor már főzelékfélét adsz a picinek jól fog jönni a lefagyasztott tejcsi mint sűrítőanyag. Persze ez csak az én véleményem. Hátha valaki tud jobbat.
Ha sokat fejsz, lehet hogy attól is csak nő a tej mennyisége. Próbáld meg azt, hogy ne fejj mindig, de ha nagyon feszít akkor is csak egy picit, hogy jobb legyen.
Üdv:Judit
judy68
 
 


Ezvicc
Mikor anyatejet kerestem Lucának, ezt a címet kaptam: Eszter-lánc Anyatej Misszió, infó: Szini Emese, 06-30-343-6460. Azzal foglalkoznak, hogy összehozza a
tejadó anyákat a tejkeresőkkel. Fagyasztott és friss tejjel is foglalkoznak. A tej árát te alkudod ki az anyukával, ő megy el hozzád a tejért. A misszió csak a közvetítéssel foglalkozik.
(Nekünk végül nem jött össze, mert éppen nem volt tejadó anya, ill. aki lett volna, nagyon messze lakott)
Egyébként én úgy tudom - valamelyik tájékoztató füzetben olvastam, amit lehet h, a kórházban adtak a csomagban - hogy az egy napon belül lefejt tejet összegyűjtheted a hűtőben, majd együtt lefagyaszthatod.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Apa!
Vagyok, már csak olvasom a "lányokat" ez itt kissé csetesre alakult.
gyuri
Szeged
 
 


Ezvicc,

Egy barátnőm is hasonló "problémával" küzdött. Összesen 128 liter tejet adott le. Az árából mentek el nyaralni, elég jól keresett vele:-)
Neki is el kellett menni vizsgálatokra, de azt hipp-hopp elintézték. Tudják, hogy ilyenkor nem érnek rá az anyukák sokáig sorban állni. Azt hiszem a Heim Pál kórházba kellett mennie. Később minden nap jöttek az aznapi adagért.
Az viszont biztos, hogy ha mindig fejsz, akkor később sem fog beállni a kereslet-kínálat egyensúlya. Én kb. egy hónapos koráig fejtem rendszeresen, aztán egy darabig csak reggel. Később már mindig pont annyi volt, amennyire Danca éhes volt. Nagyon ki van ez találva:-)

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, mert Atesz nem nagyon akar elaludni magatol. Hat annyi tejem azert nincs, hogy nyaralni menjunk belole Kép
Napi egyszer fejtem eddig csak, mert nagyon be voltak durranva. Ma peldaul nem fejtem szopizas utan, es az a mellem mar annyira fajt, amikor egy oraval kesobb kezdtuk az evest, hogy a csillagos eget lattam. Szoval nalam mar muszaj a fejes. Kar volt annak idejen elkezdeni. dehat mindenki osztotta itt azt eszt, hogy fejjek, mert elapad a tejem, hat ez lett az eredmenye, hogy most allandoan be van durranva.
Mennem kell!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


sziasztok

Ezvicc
inkább több legyen mint kevesebb, nem?Kép
elkészült a Maja honlap.
www.maja.gportal.hu

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Nagyon cuki a kicsi lány!
És hogy vagytok? Éjszakák?

Vantal!
Nálatok mi a helyzet? Elég régen írtál már!

Kép Kép
fricky
 
 


tettem fel uj kepeket:
http://zsamboki.sytes.net/gallery/kis_Atti

Eper!
nem tudtam megnezni Kép bezarja az ablakokat, ha a keptarra megyek Kép meg probalkozom

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak mostanság nincs nagyon időm követni a témát, mert mindenfélét csinálok.
Pl. készítettem végre egy összefoglaló anyagot a bébik hasfájásának kezeléséről, enyhítéséről Kép
http://www.abbcenter.com/csaladolo
(ezen belül gyereksarok/hasfájás 2.)
Erik baba nagyon jól van, bár az izotópos lelete még mindig nincs meg. Igaz, még csak egy hónap telt el a viszgálat óta...
Remélem, hogy mindenkivel minden rendben van, és a szerencsésebbek nyaralnak valami jó helyen Kép
Üdv:
Viki
vantal
 
 


Szia Mindenki!

Gyuri doki amit írt, az alapján tényleg eléggé off ez a topic. Mit szólnátok hozzá, ha nyitnánk egyet más néven, hogy itt tényleg csak a kórházról essen szó?

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


vantal
 
 


Sziasztok!

Én most jutottam el addig hogy sikerült átméretezni a képeket!
Talán még nem ment át mindenki!

KingaKép
döngy
 
 


Döngy!

Remekbe sikerült szőke hercegeid vannak!KépA továbbiakban gyere át a Vantal által nyitott topicba, ha gondolod.
M.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Szia Gyuri!
Örülök, hogy vagy...KépRemélem minden rendben van felétek.
apa
apa
 
 


Szia Vantal, Marqueza!
Egyébként semmi gond az off-al, nyugodtan nyithattok topikot itt a Babaneten is... Kép
apa
apa
 
 


Sziasztok,

Megpróbáltam regisztrálni magam az nlc-n, de már egy napja várom az aktiváláshoz szükséges linket.
Ti rögtön megkaptátok?

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Én már több, mint egy éve regisztráltam, úgyhogy nemtom. De a többen javában ott vannak már az új fórumon!
vantal
 
 


Apa!
mikor lesz "nagytali"?
egyébként minden OK.

Lányok!
Az nem baj, hogy itt cseteltek, sőt.
Az, hogy nekem kicsit nehezebb megtaláni a nekem szóló kérdéseket nem igazi probléma. Végül is nem miattam van ez a topik, hanem miattatok.
gyuri
Szeged
 
 


Szia Döngy!

Nagyon szépek a fiúk!
Én vagyok itt is ott isKép
üdv: dóri
Vendég
 


Kedves Csákány Főorvos Úr!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e endokrinológus nőgyógyász az osztályukon. (S ha van, természetesen az elérhetőségeit is szeretném megtudni.)

Lányok, ti ismertek ilyen orvost, akit tudnátok ajánlani is?

Sziasztok:
Zsuzsi

Kép
hbzs
 
 


Szia Judit!
Én nem olyan túl régen vagyok az nlc-n és nekem sem sikerült rögtön a regisztráció. Azt hiszem írtam az adminisztrátornak, vagy vmi ilyesmi és nem sokkal utána érkezett a regisztrációs kód.
Üdv:Judit
judy68
 
 


Szia Judit!

Én is írtam valakinek, de én azóta sem kaptam semmit:-( Meg tudod mondani, hogy kinek írtál?

Köszi:

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!
En nem szeretnek atmenni, sokkal jobban szeretem a babanetet, atlathatobb Kép Igy tuti le fogok maradni Kép
Kulonben nagy depresszio kerulget. Azt hiszem ha a tegnap ejszakat a ferjem szegeny (azert szegeny, mert reggel fel negyig volt a gyerkoccel, es hatkor kelt dolgozni) akkor komoly gondok lettek volna. Ma ket hete nem alszom ejszaka. Este tiz, tizenkettokor kezdi es otig folytatja. Szegeny raadasul nem ok nelkul. Nagyon hasfajos lett. Pedig adjuk mar az Infacolt ket napja. TOTAL kivagyok, marha ez erdekel valakit.

Na azt hiszem inkabb nem irok tobbet, nem szeretnek a ncl menni, ezt a topicot meg nem akarom a hulyesegemmel traktalni.

Puszilok mindenkit, jo volt veletek!

Doktor Ur!
Onnek meg koszonom a rengeteg segitseget, amit kaptam! Halas vagyok erte!

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Nehogy ne írj már többet!!És nem írsz hülyeségeket. Bár én még csak 3 hét múlva szülök, de eltudom képzelni, hogy kivagy idegileg. Az a rengeteg nem alvás elfáraszt. Ez természetes. Azért is van ez a topik, hogy megosszuk egymással a bajainkat, tapasztalatainkat. Bár mondom, én még nem szültem, de mindig jó volt olvasni titeket, tapasztalatokat gyűjteni, és segítettetek ha kérdésem volt, van!
Én is szoktam irogatni az nlc-re a velem egy időben járó kismamákkal, de ott mindenki más kórházban fog szülni, ezért jó idejárni. Itt mindenkiben van valami közös. Egy helyen szülünk, szültetek.
Remélem azért még elolvasod amit írtam. És a kis Ati is biztos jobban lesz majd. Egyszer elmúlik a hasfájás. Sajnos tanácsot nem tudok adni, mit kell tenni, de bízz magadban, a férjedben, és abban, hogy jobb lesz majd! Gondolom rengetek örömöd van a kis Atiban, ez vigasztaljon.

Jucus

jucus1
 
 


Kedves Gyuri!
A következő lenne a kérdésem (elnézést,h nem az a tipikus nőgyógyászati probléma):
Venoruton gélt szabad-e használni visszérbetegség kialakulását megelőzendő okból a terhesség alatt?Most 6,5 hónapos kismama vagyok,a tájékoztatót elolvastam,az első 3hónapban nem javasolt,a későbbiekre nézve orvosi utasításra.Sajnos fogadott orvosomat elfelejtettem legutóbb megkérdezni,legközelebb aug. 1-én találkozom vele,de addig is használnám a krémet.Előre is köszönöm a választ!
Andi
liu
 
 


Ezvicc!!

Fel a fejjel!! Ennél csak jobb lehet már!
Homeopátiát nem próbáltál a hasfájásra, nekünk is csak az jött be!?
Vantal tett fel nem olyan régen egy címet ahol le van írva milyen szerek jók!
Különben nekem sem szimpi a nlc, én is inkább maradnék itt!
Én mindkét gyereknél eljutottam 6-8 hetes korban arra a pontra hogy soha több gyerek, aztán már a 3. gondolkozom!

Kitartás!!
döngy
 
 


Lányok!
Én is inkább maradok, kíváncsi vagyok az újakra is. Mégis az ismerős hely valami konkrét kapocs köztünk. Esetleg lehet segíteni is, és a Doktor válaszai is érdekesek. De annyi időm nekem sincs, hogy több helyet nézegessek.

Ezvicc!
Volna két kérdésem: amikor ébren van, akkor egyfolytában sír? És ha lóg a cicin, akkor is sír, vagy akkor megnyugszik? A válaszodtól függően vannak ötleteim. Szia!
nyeste
 
 


Ezvicc!
Kitartás!! Télleg el fog múlni. Bence is nagyon hasfájós volt, ő délután kezdte egész estéig. Szerencsére, el tudott aludni tőle, és amikor már aludt, nem kelt fel rá. Nálunk a GripeWater jött be. Sem az Infacol, sem az Espumisan. De a homeos bogyókat tényleg dícsérik. Lehet ki kéne azt próbiznod. Azt mondják, ha két-három nap alatt nem segít, ki kell próbálni mást.
Végül télleg nyugodj meg, minden rendben lesz, nem tuti, hogy hat hét után eltűnik, de az a gyakoribb.
Én itt is és ott is leszek. Kép Kíváncsi vagyok, mi van mindenkivel.

Kép Kép
fricky
 
 


Ezvicc!

nem írogatsz hülyeségeket é sazért van ez a fórum, hogy segítsünk egymásnak tanácsokkal stb...
Ma nálunk is "hisztis" nap volt. Nem volt hajlandó 11 után aludni, így viszon naggggyon fáradt volt, mikor elaludt volna jött a vihar és arra jól felébredtKép
Ilyenkor megpróbálom ölben elaltatni, amúgy mindig lerakom, hogy szokja meg, hogy a kiságyban egyedül alszik el és után átviszem az ágyában. de ma az ölemben is üvöltöttKép
Én úgy szülés után 5 héttel készültem ki, pedig Ági akkor már zömmel átaludta az éjszakát. És megkértem az uramat, hogy vegyem ki 1 hét szabit, vagy pár nap és én megőrülök. Ezt szerintem a hormonok is teszik...
Hasfájás: mi úgy használjuk, hogy felváltva, egyszer Espumisan egyszer infacol. És így nem fáj a hasa. de javasolták még a Grippewater-t nem tudom jól írom e a nevét.
Biztos, hogy a hasa fáj, nem lehet, hogy túl fáradt, mert olyan mint Ági és nem akarja az alvásra pazarolni az idejét?

Előbb, utóbb jobb lesz, hidd el, különben már mind megőrültünk volnaKép

Próbálj meg minden nap pihenni és magaddal foglalkozni min. fél órát, hátha az segít...

Kitartás és én maradok itt veletek...Kép

dóri
Vendég
 


Ezvicc íme a pihiszék
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem nem jön be az nlc, valahogy sokkal lassúbb, mint a babanet. s nekem sincs kedvem két helyre benézegetni, mer' azér' van más dógom is...Egyébként én vetettem fel az új topic lehetőségét, de én itt a babaneten gondoltam. Közvetlen a Jahn alá. Mit szóltok?
Ezvicc, ne tűnj el! Mindannyiunknak voltak/vannak nagyon húzós napjai. Minden héttel jobb lesz, kitartás!!!!!!!!!!!!!
Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Nyári Babanet - találkozó
2005. július 30. 9.00 - 18.00-ig



Jön valaki közületek?
Vendég
 


Tudjátok, hogy kell új topicot létrehozni? Mert én nem. Ha megmondja vki, szívesen létrehozom.
Dóri!
Mennék a babanet találkozóra, de félek, hogy messze van nekem.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Na Lányok,most akkor itt dumcsizunk tovább v az nlc-n?Tényleg felesleges lenne 2helyen nyomulni..Kép
Andi
liu
 
 


Ezvicc!!

Kitartás. Az én kislányom öt és fél hónapos koráig volt hasfájos már a végén azt hittem teljesen beleörülök.Sajnos mi is csak későn kezdtük el adni neki a homeopátiát. Pedig hidd el tényleg segít. Amit mi szedtünk annak a colochyntys 9ch a neve. Ebből kell neki minden evés után felolvasztani egy bogyót forralt kiskanál vízben és úgy beadni neki. megjegyzem és mindig kettőt adtam neki és jobb lett neki.Mára már egy igazi mosolygós kisördög.

Én sem hittem, hogy az én gyerekem egyszer mosolyogni is fog és nem csak bömbizni..

Kitartás!!!!!Meglátod hamar elmúlik.

Bár ez most neked egyörökké valóságnak tünhet.

Pusz:zsófi
kira
 
 


Ezvicc,

Kitartás! Csak a többieket tudom ismételni: minden nappal jobb lesz egy kicsit. Tudom, hogy ezt most nehéz elképzelni:-(

Én is inkább itt maradnék, bár részben önös szándék vezet, miszerint nem sikerült regisztrálnom magam...

Hol lesz a babanetes találkozó?

Judit

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Judit!

A találkozó itt lesz ha érdekel:


Nyári Babanet - találkozó
2005. július 30. 9.00 - 18.00-ig


HELYSZÍN:

II. kerület Hárshegyi út 3
A VI. kerület nyári tábora, illetve évközben a
12 karátos gimnázium területe (ha valaki így jobban ismeri).





ELÉRHETÕ:

A Moszkva tértől a 22-es autóbusszal, a Dénes utcai megállónál kell leszállni.
Itt van amúgy a Rege szálló és a volt Europa Hotel is.

!!!!Vigyázat, ne szálljatok le a Lauder iskolánál, csak a következő megállónál!!!

A kert bekerített, hatalmas, erdő határolja.
A kertben van játszótér, wc.
Lesz szék és asztal, pelenkázási lehetőség sátor vagy helyiség formájában,
valamint kerti zuhanyok (fürdőruhát hozzatok).
Rossz idő esetén (ilyen nem lehet!!!) rendelkezésünkre áll
egy hatalmas tornacsarnok, ami az iskolához tartozik.

Érkezéskor mindenki kap kitűzőt, arra ráírhatja a nevét.
A netest, az igazit, vagy a munkásmozgalmit... Kép

A részvétel ingyenes, minden babanetest és nem-babanetest is szeretettel várunk.

ÉTEL - ITAL:

Ahogy arról előzetesen megállapodtunk batyu-bál jelleggel,
mindenki hozzon legalább annyit amennyi neki kell és talán másokat is megkínálhasson.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Ezvicc: csatlakozom az előttem szólókhoz.
Nálunk is volt ilyen időszak. Néha szó szerint sírva fakadtam az álmosságtól, de sokszor már ahhoz sem volt energiám. Aztán egyszer csak elmúlik a dolog, ahogy jött, és újra végigalusszátok az éjszakákat. Amikor benne vagy, akkor baromi hosszúnak és kilátástalannak tűnik, de nem az. Vége lesz, és hamarabb, mint hinnéd!
vantal
 
 


EzVicc,
ha nem használ az Infacol, javaslom, hogy próbáljátok meg a Sab Simplexet, min. 5-6 cseppet egyszerre. Hatóanyag uaz, de sokaktól hallottam, hogy valahogy hatékonyabb. Nálunk is kizárólag az jött be (EXTRÉM hasfájós gyerekeim voltak).
moncaberta
 
 


Ezvicc!
Ugye nem gondoltad komolyan?!!!
Csatlakozom a lányokhoz, tényleg napról napra jobb lesz, ahogy megtanulod, hogy mikor miért sír könnyebb lesz. Én azt is hallottam már, hogy a baba érzi a mamán a hangulatát, és ő is olyan lesz. Tudom könnyű mondani, de próbálj megnyugodni, lehet, hogy már az is segít egy kicsit. Ha apa így segít az már maga egy főnyeremény, csináljatok egy olyan éjszakát, hogy apa vigyáz rá, te csak etetni kelsz fel és próbálod kialudni magad. Semmiképp ne add fel, és maradj, szeretnénk segíteni és tudni akarjuk mi a változás,(bocs, hogy mindenki nevében beszélek, de talán egyetértetek) hidd el itt tényleg mindenkit érdekel a másik ember, legalábbis én ezt tapasztaltam. Te nem így érzed?

Csajok, én is maradok. Nekem nem szimpi a NLC!

Pocak
picipocak19
 
 


Sziasztok!
Én elég sok fórumban vagyok (nlc-csepeli kismamák II:ők is a Dél-pestiben szültek, babaszoba-Janh F.kh + Érk.2005.okt, van az nlc-n olyan, hogy :Babázzunk/Dél-pestiben szültünk - ide majd talán szülés után)
Kicsit káosz van nálam a sok fórum miatt, de mindenhonnan sikerül hasznosat megtudnom, segítenek, vagy én is tudok segíteni.

Ezvicc!
Próbáld ki a Chamomilla 15CH v.30CH-t. Ez homeopátiás bogyócska, először 1-2 óránként 1 adag(5 golyócska), majd enyhülést követően 3-5 óránként. Lehet olyan is, hogy csak 1 nap 1x lesz szükség rá. Ez akkor jó, amikor a baba nagyon ingerlékeny, semmi nem nyugtatja meg, semmi nem csillapítja a fájdalmat. A Colocynthis is jó, de inkább akkor, ha enyhül a fájdalom, ha a gyermek felhúzza a térdét a hasához.
Van egy oldal: www.abbcenter.com/csaladolo - ezen belül gyereksarok, hasfájás 2. Itt sok minden le van írva, szerintem nézd meg!!

Karpijudit!
nem tudom már, hogy kinek írtam. Csak próbálkoztam és egyszer csak megjött az postafiókomba a kód.

Puszi mindenkinek
Judit
judy68
 
 


Lányok!
A Babanetes "nagytali" mindíg nagyon kellemes buli.
ezen a címen térkép is van
hirlevel@babanet.hu

Nyári Babanet - találkozó
2005. július 30. 9.00 - 18.00-ig


HELYSZÍN:

II. kerület Hárshegyi út 3
A VI. kerület nyári tábora, illetve évközben a
12 karátos gimnázium területe (ha valaki így jobban ismeri).





ELÉRHETÕ:

A Moszkva tértől a 22-es autóbusszal, a Dénes utcai megállónál kell leszállni.
Itt van amúgy a Rege szálló és a volt Europa Hotel is.

!!!!Vigyázat, ne szálljatok le a Lauder iskolánál, csak a következő megállónál!!!

A kert bekerített, hatalmas, erdő határolja.
A kertben van játszótér, wc.
Lesz szék és asztal, pelenkázási lehetőség sátor vagy helyiség formájában,
valamint kerti zuhanyok (fürdőruhát hozzatok).
Rossz idő esetén (ilyen nem lehet!!!) rendelkezésünkre áll
egy hatalmas tornacsarnok, ami az iskolához tartozik.

Érkezéskor mindenki kap kitűzőt, arra ráírhatja a nevét.
A netest, az igazit, vagy a munkásmozgalmit... Kép

A részvétel ingyenes, minden babanetest és nem-babanetest is szeretettel várunk.

ÉTEL - ITAL:

Ahogy arról előzetesen megállapodtunk batyu-bál jelleggel,
mindenki hozzon legalább annyit amennyi neki kell és talán másokat is megkínálhasson.

vissza
gyuri
Szeged
 
 


Sziasztok!

a helyzet valtozott, de nem merem elkiabalni. Az infacol es a mecsek tea segitett, megindultak a szelek. Ma este mar csak szopizni kelt fel. Nem fajt a pocija. Igy most nagyon jo. Ki tudtam pihenni magam. Sot apa hetfo, szerdara szabit vett ki, hogy segiteni tudjon.
Nagyon orulok Nektek! Hianyoztatok!
Szegeny picur most akkorakat pukizik, de legalabb a pocija nem faj igy.

Talira mi tuti nem tudunk menni. Nagyon sajnalom am.

Nyeste!
nem allandoan sirt. Hullamokban jott ra, es akkor vagy osszekuporodott, vagy a sarkara tamaszkodva emelte a popojat. Volt viszont olyan, hogy ha kihuztam a cicit a szajabol, akkor kezdett el sirni, de nagyon. Most at szoktam verni. Amikor erzem, hogy mar csak cumizik, akkor gyorsan a cumit dugom a szajaba, csak addig amig bealszik

MINDENKINEK KOSZONOM a kedves hozzaszolasat! NAgyon jo erzes volt.

Akkor nyitunk egy uj topicot a babaneten, vagy irhatunk ide is? Megis jovok majd, nem hagylak itt Titeket, szuksegem van ratok. Hala Istennek a depim most szunnyadoban van.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Nagyon örültem annak, amit írtál, látod...Képmondtuk, hogy egyszer ez is eljön!!! Tök jó, hogy megindultak a pukikák. Egyébként nekünk is 4-5 nap után volt csak érezhető az Infacol hatása, bár nekünk nem volt nagyon nagy probléma, de szélgörcsök elő-elő fordultak és akkor volt sírás. Aztán amióta "megtanult" szépen büfizni Fruzsi már nincs gondunk. Szerintem nem depid volt, csak kimerültél.

Pocak
picipocak19
 
 


Pocak!
koszi, remelem ez mar nem valtozik vissza. Nagyon felek ettol.

Tegnap voltunk egy honaposak. Sulyunk 5150g (puceran) Szuletesi 3700g
Tettem fel ujkepeket. Olyan edes, imadom!

Kép

Kép

A tobbit itt tudjatok megnezni:
http://zsamboki.sytes.net/gallery/album24

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc, örülök, hogy jobban vagy!

Szerintem írjunk ide nyugodtan, doktor úr megírta, hogy nem zavarja...

Kis Ati nagyon édi, és tök jó babakocsija van Kép
nem túl nehéz?

Én már alig bírom el, ha Ági is benne van...

A szerektől Ági is sokat pukizik, de már nem húzza össze magát, amúgy is ugyanezeket csinálta, összegörnyedt és nagyon vörös volt a feje, vagy háton a sarkával, de úgy, hogy tolta is magát.

dóri
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?