Új privát üzeneted érkezett!

Lehet hogy buta vagy de okos nem.... hehehehe

Köszi Drága:))))

fanna3
 
 


Jajj van egy jó Woody Allen:



"Osztrigát pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, nem sebesült - halott!"


"Szép dolog a szerelem egy férfi és egy nő között....feltéve ha a megfelelő férfi és a megfelelő nő közé kerül az ember."


"Érdekes arca van. Érdekes hogy ez egy arc."

fanna3
 
 


Levente! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 

 
 

Anna!
Boldog Névnapot! Kép


Nóri!
Boldog Névnapot neked is!!!! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Levente!
nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Neked!

Annák!
sok boldog névnapot Nektek!

Sajnálatosan mi nem tudunk menni a talira., ugyanis Letike lebetegedett. :cry: :cry:
Valami vírusos izé, a torka piros, a láza tegnap délután 38,2, majd éjszaka 38,6, reggel meg 37,4-gyel indítottunk, szóval doki, antibiotikum, szopi, aztán kedden kontroll. Hát, ez van! Nagyon sajnálom, érezzétek jól magatokat! Pedig már annyira vártam!!!
Aztán tessék fényképezni, és mihamarabb beszámolni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!

Boldog születésnapot Leventének

Boldog névnapot Annáknak és Anikóknak!

Kép
kbernadett
 
 


Ja és még valami mikorra kell menni vagy lehet menni Ildikóhoz?

Mert mi majd olyan 14-14:15-fele érünk be szolnokra!

Kép
kbernadett
 
 


OHH mindig elfelejtek valamit!

katlina amugy nem tudom hogy miért írta azt Kati az smsében, még nem tanultam róla, de majd ma megkérdezem hogy hogy értette.

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Betti!
És még ma nem írt????
Nagy nap lesz holnap a számára :D



Lányok beszámolókat én is várom!!!!!!
Fénykép,szöveg....meg minden Kép
Vagy parti közben egy-két jelentés mi is történik :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Tegnap se volt időm írni de majd ma írok. mert ma volt a bemutató

puszika

Kép
kbernadett
 
 


ANNA! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Lányok!
Levente nevében is köszönjük a köszöntéseket! :D Ha felébredt, majd megmutatom neki a köszöntőket!

FAnna!
Boldog Névnapot!!

Kép

Délelőtt sütöttem-főztem, dokihoz rohangáltam, bevásároltam.... Bálint Zsuzsától kaptam a kezemre kencét, hogy ne száradjon tovább a kezem. Remélem most már rendbejön.

Én is várom a talis képeket. :) 8) Mi délután 16:38-kor köszöntjük Leventét, ezért tutira nem megyünk, de majd gondolunk rátok és sasolom majd a gépet, hátha tesztek fel képet a hepajról, frissiben.
szilbee
 
 


LEVENTÉNEK!!!

Kép

Jó az új vonalzó

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


ANNÁKNAK!!!

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!


Fú, az Annákat elfelejtettem reggel :oops: Akkor még most gyorsan!
Fanna, Nóri, nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Én sem tudok ma menni :( , kicsit jobban vagyok, de nem az igazi, inkább nem adok esélyt rá, hogy valaki elkapjon tőlem valamit! Na, egyszer majd csak összejön...

Betti, és hogy sikerült a bemutató???

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, és nem tudja valaki az Erika telszámát! Ez már nagyon gyanús nekem, napok óta semmi hír felőle!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Névnaposoknak Boldog Névnapot!

(Reggel már későn kapcsoltam és csak most jutottam ide a géphez, mert most aludt el a gyermekem! :? )

De azért megyünk! Valamikor...

Húh, nem sokan maradtunk a kerti-partyra! Betegeknek gyógyulást!

Betty! Jó az időpont amit írtál érkezésnek, bár valószínű addigra már nem olvasod el a levelem. :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nah és akkor végülis hányan leszünk?

Majd ha hazajöttünk írok hogy mit írt Kati mert most már nincs időm mert megyünk fürdeni puszika

Kép
kbernadett
 
 


Évi! Erikát én is faggattam hétvége felé itt neten, de már nem válaszolt... Pedig pont azt kérdeztem, hogy hogy sikerült a lagzi :lol: , illetve hogy tud-e üzenni valakivel... De szerintem már megvan a kicsikéjük!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Betty!

Szerintem: Ildiék :lol: , Nóriék, ti és mi. Ha valakit kihagytam bocsi!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Erikát nem jelölte be valaki iwiw-en? Ott hátha látható a telefonszáma...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Inkább mi is kihagyjuk a talit. Timi csak 90%-an jött helyre, még néha szívatni kell az orrát. Szerintem nem fertőző de jobb a távolság. NAgyon nem szeretnénk senkit se megbetegíteni, ott lesznek az apróságok rájuk nagyon kell még vigyázni.
PEdig ráérünk és autónk is van.. olyan szomorú vagyok :cry: :cry:

BBJudit
Letinek is jobbulást!

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


És Erika számát nem tudja senki??

Kép

Kép
katlina
 
 


Csajok, csak úgy biggyed a szám, hogy sokan nem tudtok jönni. :cry:

De azért bulizunk ezerrel és gondolunk rátok is a betegeknek meg jobbulást.

Balwin, ti azért jöttök ugyi?

Fanna ti is?????!!!!!!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Az enyém is biggyed Ildi! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Sztem nagy hírem van! A wiwen megnéztem Erka ismerőseit, ahol feltehetőleg a férje van, a 10 perces kisfiukkal lefényképezve, de én már egy otthoni képet is felfedezek! Erősítsen meg valaki, de 99%!

Nagy gratula Nekik!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Megnéztem Erika iwiw-es lapját és szerintem is az ő férje látható a kisbabával.

Kép
Kép
bmárti75
 
 



Nagyon sok boldog születésnapot Leventének!!!
A névnaposoknak pedig nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Köszönjük az együttérző szavakat, Letinek sajnos még mindig 38 a láza, de a dokinő szerint 2-3 napig az is marad. A kedélyállapota nem olyan rossz, csak egy kicsit nyűgösebb, mint általában, viszont sokkal fáradékonyabb!

Jaj lányok milyen volt a tali? Vagy még mindig buliztok? A férjem is úgy sajnálta, hogy nem tudtunk elmenni, tudta mennyire vártam már! Na nem baj, még egy ok arra, hogy nemsokára nálunk is legyen egy tali!

Erika!
Sok boldogságot, és egészséget Mindkettőtöknek! Szüléstörténetet kérünk mielőbb!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok Ivett vagyok!
Évinek a barátnője.
Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy hétfőn reggel ki az ultrahangos a korházban?
Előre is köszönöm!
ivett&fanni
 
 


sziasztok!!

Ivett üdv köztünk, azt hiszem Dinya meg Tóth szokott ott lenni, de pontosan nem vagyok benne biztos, de ha peched van az egyik aszisztens vagy nem tudom ki csinálja.

Kép
kbernadett
 
 


Szia Bernadett!
Örülnék neki ha Dinya lenne mert még ő elfogadható orvos.
ivett&fanni
 
 


Szia Ivett!
Nekem gőzőm sincs ki van hétfőn, csak azt tudom, hogy pénteken Jakab volt, még hónap elején, de ő most ugye szabin van...

Felköszöntöttünk Leventét. Nagyon imádta a gyertyákat, olyannyira, hogy el se akarta fújni. :lol: Pedig fújni már nagyon tud... mint a ventillátor.

Teszek képet, milyen volt 2 évvel ezelőtt. Én csak ámulok, hogy még mindig mennyire hasonlít akkori önmagára.

a legeslegelső kép Leventéről
itt már pólyában
a büszke apával
kicsomagolva pár naposan
Levente kétnaposan
már otthon, szopi után
édes a pihenés
szilbee
 
 


Csajok!
Hepajos képeket nem elfelejteni ám!!! :wink:

Erika!
Óriási Gratula a kicsihez!
:D
szilbee
 
 


ivett nekem ő a fogadott orvosom volt én nála szültem :-D

Szilbee nézem a képeket csak nekem nagyon lassan tölti be:-D

Tehát akkor Erika megszült? de jó volna:-D

Kép
kbernadett
 
 


Mosonyi Attiláról mi a véleményetek?
ivett&fanni
 
 


Ivett, azt is áruld már el a lányoknak, hogy Te vagy akiért nagyon szorítottak a napokban :lol:
Hű, most jól lebuktattalak!

Szilbee, édes kis babó volt Levi!

Na, milyen volt a buli? Szövődtek szerelmek? :lol:

Én most megyek, még egy kártyapartit ígértem Csonginak. Egyébként is szenvedek, kijött az aranyerem életemben először :oops:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kati yrta:

"Köszi az érdeklődést!Bemutaton kiirtak holnapi csaszárra. Én leszek az első! kb.9körül lesznekhireink!..értesítelek! az oxigén elszívást ugy értette, hogy azért ver ilyen gyorsan a szívem, aztán megképletesen értelmezte,hogy ezután is igy lesz..mert ugye a gyerek teljes energiankat igenyli a neveléssel, gondozással!..Mosonyi lefujta a vérvételt, Balogh meg leveteti reggel hatkor..azt mondta nem nnyira vészes az eredmény, igy bizom benne, hogy nem lesz gond a gerincérzéstelenítéssel!..szorítsatok! Maj irok! puszi nektek"

Kép
kbernadett
 
 


Ivett!

Én is úgy tudom, hogy Dinya van hétfőn, egyébként üdv köztünk! És örülünk, hogy minden ok. veletek!

Évi!
Nem irigyellek a gazdagságod miatt, nekem sincs, hála az égnek nem jött ki egyik terhesség/szülés alatt sem. Végre valami pozitív!

Talis lányok!
De szófukarok vagytok! Már legalább 10 X néztem a gépet, hogy írtatok-e valamit! Tessék írni, és képeket rakni, ha készültek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szia Évi!
Amit kis betűvel írtál azt nagyítsd ki mert nem mindenkinek jo a szeme!!!!
ivett&fanni
 
 


Szia bbj!
Én is nagyon örülok hogy minden rendben de azért még ideges vagyok!!
Teljesen el vagyok bizonytalanodva,de azt mondta Mosonyi ne aggodjak egészséges a baba.
ivett&fanni
 
 


Hali! Jó volt a tali, bár én mindig jól érzem magam Ildiéknél!
Mi 1/4 9-kor értünk haza, szerintem szegény Fanna még jó sokat gyalogolt hazáig.
Fanna! Hogy viselte Nimi a megpróbáltatást???
Majd ő tesz fel képeket, ő fotózott.
Betti szemtelenül fiatal, bár tudtam, hogy ilyen, mégis azt hittem, a szomszéd kislány is ott volt...ezt nem veszed sértésnek, remélem. Bettike meg csodaszép nagylány! És teljesen másak, mint a képeken, de Fanna csinált róluk frisseket, majd meglátjátok.
Balwinék meg csak villámlátogatásra jöttek :cry: . De azért lecsekkoltam a szívem szép szottyát. Annalucus életben is olyan gyönyörűséges!
Én annyira beszélgetni nem tudtam, mert Lilcsi lépcsőzésre adta a fejét. Ami nem is olyan nagy baj, csak hát felfelé tud ugyan menni, de lefelé leginkább gurul még. Úgyhogy inkább ő utána szaladoztam. De Imikével jól el voltak. Mint mindig. :lol:

Erikának én is gratulálok akkor a kisfiához!!!

De én is hulla vagyok....biztos elnyomott a sok friss levegő...meg a sör :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Jaj! Ivett! Üdvözöllek én is! Remélem olvastad, hogy mindenki hogy szorított itt neked!!
És mit mondott Mosonyi még? Nem kell UH-os kontrollokra járnod, hogy folyamatosan szemmel legyen tartva a pici?
Kicsit bővebben magadról...?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Itt vagyok csak Bettike nyüfis volt s nem volt eddig erről írni időm!

szóval én is jól éreztem magam, és tudom hogy kb 13nak nézek ki de azért agyilag ugy gondolom hogy vagyok min 20. :oops: de sajnos erről nem tehetek ilyen az adottságom tessék ilyennek elfogadni :D majd 30 évesen meg majd nevetni fogok hogy hihi engem még csak 20nak néznek :) . De amugy elin nem haragudtam meg ehhez már hozzászoktam kb mióta tudatára ébredtem hogy milyen gyerekes az arcom azóta ezt hallom s az ilyen már el suhan az ember füle mögött:-D

Én is nagyon jól éreztem magam mi meg olyan negyed nyolcra értünk haza, s a buszon már majdnem elalaudt bettike de aztán még sem s most aludt el kb 10 perce.Előtte még kajolt a drágám dinnyét meg sült krumplit is szóval el volt folglalva:D

Szerintem Bettike is jól érezte magát csak szerintem nagyon rámenősnek tarotta Imikét aki próbálta puszilgatni meg szeretgetni de Bettike az borzasztó szégyenlős volt és igy ez elmaradt de amjd legközelebb.

Jah igen természetemhez hívem most is ott hagytam a palust Ildiéknél meg a vizes üvegjét Bettikének ugy mondtam az apjának hogy hozzon már elénkvizet mert Bettike olyan borzasztó szomjas volt már a buszon :D

De nagyon szép és kedves mindegyik anyuka szóval mikor lesz a következő tali és hol lesz?

Kép
kbernadett
 
 


Szia Elin!
Igen olvastam és köszönök nektek mindent,örülök neki hogy ilyen rendesek vagytok!
Azt mondta Mosonyi,hogy minden rendben van nem kell UH-s kontrollra mennem.De azért még bizonytalan vagyok egy kicsit,alig tudom feldolgozni a dolgokat!
ivett&fanni
 
 


Hát még most is fáj a piciszivem hogy mi nem mentünk,de majd legközelebb!!!!!!!!

Ivett!
Ne izgulj,engem is ellyesztettek a 4d-én,csak az orvosnak higgy,és Mosonyi kiválló szakember hidd el!!!!!!
És tényleg nagyon izgultunk értetek!

Erika gratula a kisfiúhoz,sok tejet és egészséget kívánunk!

Kép

Kép
katlina
 
 


Háj Csibék!!!!!.............akinek nem inge ne vegye magára..........:))))))

szóval most még nem alszik Nimi jól rápörgött az eseményekre.......meg későn értünk haza...

még mielőtt akármiis....ÉVI !!! ÉN EL TUDTAM OLVASNI.............hehehe szegényke...jobbulást!!!

Ildi!

Köszönjük szépen a vendéglátást!!! Nagyon jól éreztük magunkat!!! Szépek vagytok,kedvesek!! Öröm volt nálatok!!!! ........mikor mehetünk megint?

Nagyon örülök mindenkinek akit láttam!!! A gyerekek csodaszépek!!! Hát nemhiába saját topicosak...:)))))))

itten jönnek a képek.....AnnaLucusék!!! Remélem legközelebb többet látunk...és netán anya is szólon majd 1-2 szót.....tudod....marhás......!!!!!

Kép

fanna3
 
 



Kép

van még...de ez Olgának nem fog tetszeni.....
Örülök hogy láttam Balázst!! A szeme a régi:)))))

fanna3
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt szombaton (07.21.) éjfél után tompa alhasi görcsökre ébredtem. Ez kb. 5 óráig tartott. 2x voltam WC-n is híg székletem ürült. Görcsöket először ennek tudtam be. Közben meg-megszunnyadtam, amikor azt álmodtam, hogy elfolyt a magzatvíz, megyünk a kórházaba… de amikor megébredtem csak hasfájás volt, magzatvíz nem. Így utólag, kicsit keveredet a valóság és az álom történései. Hajnal 5 kor már a derekam is elkezdett nagyon fájni, már nem bírtam ágyban maradni. Ekkor tudatosult, hogy ez nem gyomorrontás miatti hascsikarás.  Elmosogattam az előzőnapi csetrest, kihordtam szemetet, kicsit összepakoltam szobát… ½ 6-tól már 5-8 perces nagyon erős görcseim voltak. Apát 6-kor ébresztettem, kislányom magától ébredt. És elindultunk. Sógórnőmet ébresztettem telcsin, hogy visszük a csajszimat, jöjjön le érte. Kmétről kb. ½ 7 kor indultunk Szolnokra. Kb 1/2 8 ra értünk a kórházba. Zoboki dr megvizsgált azt mondta, Itt azonnal szülünk! Már beöntésre sincs idő, méhszáj már teljesen nyitva. Megrepesztette a burkot és már kint is volt a nagyfiam. 3580g és 57cm. Egészséges.

Így utólag értékelve az eseményeket a vajúdás nem volt vészes, viszont a tolófájások nagyon erősek voltak. Nagyon fájt. Elszakadt a türelem, a „cérna” és nem tudtam összeszedni magam, nem tudtam koncentrálni, és úgy nyomni, ahogy kellett volna. Zoboki dr nem dicsért meg az események végén. Bár sikerült a gát védelem, csak kis hámsérülések voltak.
Nagyon gyorsan megszületett a picibaba.
Anno kislányom születésekor, azt mondtam, azonnal jöhet a kistesó, szép élményként maradt meg a szülés, most azt mondom: csak akkor szülök, még egyszer, ha garantálni tudják a teljes fájdalommentességet. Ami persze lehetetlen. Lehet, idővel változik a véleményem.

Szülésznőkre nem tudok rosszat mondani. (sok dolguk nem volt velem). Csecsemős nővérek közt, volt egy akinek, elég „érdekes” a stílusa.

Ha egyszer rászánjuk magunkat, még egy csemetére, szívesen megyek Szolnokra szülni ismét.

Köszönjük a gratulációkat.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?