Új privát üzeneted érkezett!

Szami, ezek szerint Te is holnap jössz a cukros bulira ? :)
Na ja, igen, többek szerint jobb a 2 ágyas, mert mégis lesz az embernek társasága. Erről még nem tudok dönteni, mi lesz, de szeretnék fizetős szobát, meglátjuk miből lehet válogatni, de vicces lesz, ha tényleg egy időpontban szülünk és ugye minden esélyünk meg van rá :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Igen, holnap megyek én is, bár pont az előbb ijedtem meg, hogy lehet mégsem tudok menni, mert olvastam a honlapon, hogy időpontot kell kérni a laborvizsgálatra. De az csak a rendelőintézetire vonatkozik. Amin meglepődtem még, hogy csak sima vízben engedik a cukrot oldani, illetve az, hogy a dokinál direkt rákérdeztem, hogy kell-e vinnem curkot, mondta, hogy nem, a néni meg akivel beszéltem, azt mondta, hogy vigyek....na ilyenkor legyen okos az ember lánya :-)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Igen, tudtommal kell vinni... :? Én is kaptam a nőgyógyászomtól erre receptet, ki is váltottam a gyógyszertárba.
És tényleg nem kell időpont, ebben a mini laborban csak a kismamák vérét veszik, itt nem keveredünk feltétlen egyéb vérvételes emberekkel. :!:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Na ez a vicc, mert nekem receptem sincs. De lehet recept nélkül kapni. Legalábbis, amikor tavaly nyár elején csináltak ilyen vizsgálatot nekem, akkor simán lehetett kapni a gyógyszertárban. Majd meglátjuk....

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Én bementem a gyógyszertárba és kértem 75gramm glükózt.
Kaptam is szó nélkül:-)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hú, egy kicsit megnyugodtam...

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Lányok!

Minden jót a cukrozáshoz holnap!

Aztán nem ám rosszul lenni :lol:
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Ha lehet infot gyűjtenem ki kinél fog szülni pl nőgyógyi/én elvileg Dr. Varga-Horgosi Ágnes-nél és szülésznő mik a tapasztalatok stb..

Én a héten szerdán voltam igaz előre hozott vércukor vizsgálaton és AFP,Hepatitisen.
Egy kapott port kellett bekeverni 2,5-3dl vízbe és citromot belecsavarni igaz a fránya por nem igazán akart oldodni:)
eléggé édes volt de semmi extra hatást nem gyakorolt rám legalábbis rossz az egészben, hogy a vérvétel után 5percen belül meg kellett inni és ott kellett még ülni 2órát ami dög uncsi volt..
De ezen is túl vagyok:).
Már csak az eredményt kell megkapni ami reméljük ugyan olyan jó lesz mint a Kombinált tesztünk:).
Valaki van aki ezen kivül a két vizsgálaton kivül csináltatot más genetikai vizsgálatot? Ajánlás?
Üdv
Titta34

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Titta, nem emlékszem Neked mi lett a kombinált teszted, de mivel nekünk 1:2000-hez lett az eredmény és bár minden doki szerint ez jó (25 vagyok, lassan 26 éves, ezen kívül lombikos, amit figyelembe vesznek), megcsináltattuk még a 4-es tesztet az AFPvel együtt (ebben is benne van az AFP). Ez is számolt egyet, itt ügyibb volt a lánykánk, 1:17000 lett az eredmény. És persze az ember akkor nyugszik meg 100%-ra amikor megszületik a baba (mert 100%-os eredmény nincs, pont tegnap olvastam olyat, hogy amnio eredménye negatív, majd megszületett a downos baba, mert ugye emberi hiba lehet....), de örülök, hogy még ezt is megtettük. Mert ugye elmondhatjuk, hogy minden tőlünk telhetőt megtettünk. Ezen kívül persze volt nagy genetikai UH, kettő is (TB alapú és fizetős), mindkettő helyen egészségesnek látták a babánkat, a fizetősön nagyon alaposak voltak. Engem megnyugtatott. Azóta semmi nincs.

Ma voltunk reggel cukros lötty ivászaton, fincsi..... Nekem is nehezen oldódott fel a cukor, de kevergettük, törögettük, így mind lecsúszott.... A két óra meg elrepült: hál a szórakoztató leendő nagyinak, a tündérke férjemnek, aki még erre is elkísért, és annak, hogy talákoztam B. Nórival. Bár csak 1-2 percet beszéltünk, de láttam, kedvesnek tünt és majd amikor már jobban ráérek (még 3 hét munka :) ), akkor találkozunk nyugodtabb körülmények között is. Nem ismeritek esetleg "Münzbergné Babit"? Ezt a nevet kaptam, Őt is szeretném megismerni kicsit és így dönteni.

Hemzsu, most jó nagy a forgalom a kórházban, nem csak a szülészeti részen, hanem a folyosós részen is kismamik fekszenek, és láttunk édi kis tepsis, szunyókáló babákat :) Lelkesedj, hamarosan Hozzád is tolják a kis kocsit :) Én már megint bezsongtam :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok,
Igen túl vagyunk a cukros löttyön. Én most örülhetek, mert nekem jól oldódott. Viszont amilyen szarul voltam utána...sőt azóta.
Valóban nagyüzem volt ma...Ami nekem furi volt, hogy a kisműtőből az emberek simán a saját lábukon sétáltak ki. Annak idején még Siófokon, engem hoztak-vittek. Meg hogy szegények ott közlekedtek közöttünk, akik utcai ruhában voltuk, és vártunk a sorunkra....

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Titta: hogy-hogy neked ilyen hamar kellett ezt a lét innod?

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok!

Én most indulok a bajcsyba vérvétel eredményért:-)csak még beugrottam megnézni mi a helyzet Veletek.

Nekem a kombinált tesztből a down jó lett, de az edwards 1:1400 hoz lett...emellett az afp is alacsony volt(a szabad béta hcg)...jött a para, mert a dokim mondta, hogy korionbiopszia...(méhlepényből vesznek mintát)
genetikai tanácsadáson el kellett döntenem, akarom e vagy sem...hát ne tudjátok meg...végén elsírtam magam, és csak néztek rám mi bajom...persze mondtam, ha kell, hát kell...Utána 1 hét idegbaj, lemondjuk, ne mondjuk...iszonyú volt...
na a lényeg, hogy úgy döntöttünk, legyen, ahogy a doki mondja, mert én nem vagyok orvos.
Ferenczi doktor úr csinálta a biopsziát.Nagyon, rendes, emberséges orvos, biztonságban éreztem magam!
na a lényeg, hogy utána két hét, és meg is lett az eredmény, minden rendben van Kisfiúnk kromoszómáival!!!
Gondolhatjátok mit éreztünk.Sírni lett volna kedvem örömömben:-)

Szami: sztem hasonló műtét lehetett azoknál a kismamiknál is, ami nekem volt, mert mi is saját lábon mentünk, jöttünk...valóban fura volt ott járkálni. Főleg utána:-)

na a lényeg, hogy sajnos ezek a tesztek sokszor csalnak, és a frászt hozzák az emberre...de persze sajnos előfordulhat a fordítottja is:(

Na megyek, megnézem a kis csöppeket:), meg a vérvételem eredményét.

Szami!pihenj, és igyál sokat. Az biztos segíteni fog!
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hemzsu, a 16 hét után is csinálnak ilyen biopsziát? Akkor már nem csak az amnio van?!
Persze, ezek a tesztek csalnak, minden irányba, de a frászt is ráhozzák rendesen a kismamára. Sokszor, főleg a mai netes világban, jobb lenne, ha nem lennének számok, csak + és - eredmény. Pont! A doki, ha kell, továbbküld. De Ők sem Istenek, így ítélhetnek jól és rosszul is.
Hinni kell abban, hogy nem Te vagy az az 1. Persze senki se legyen, de ilyenkor az ember talán önző és magával foglalkozik. Mást nem tehetünk. Mivel rám mindenki ferde szemmel nézett, magyarán mit aggódok a számokon, ezek jók, így fel sem merült az egyéb, vetéléssel járó vizsgálat. Alig vártam, hogy elteljen a 20-21. hét, amikor már visszafordíthatatlanul is lemaradtunk az összes vizsgálati lehetőségről. Így a lelkem is hamar megnyugodott. Persze az ember fel tudja húzni magát ezeken, fel fel merül a gondolataiban utána is, hogy "Mi van, ha....", de mondhatom, már csak pár hét és a falba verhetem a fejem, hogy egy pillanatra is kételkedtem a kislánykánkban :)

Hemzsu, majd azért mesélj, minden ok-e az eredménnyel :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!

Nekem kb 20-21 hetesen csinálták a biopsziát. Asszem 24 hétig lehet dönteni, hogy mi legyen, ha rossz hírt kap az ember...
:?

sztem nekem az afpt akkor csinálták, amikor még nem voltam 16 hetes, csak hát ezt ugye nem lehet pontosan kiszámolni...és így kezdődik az ijesztgetés :cry:
na mindegy, az a lényeg, hogy minden rendben:)
azóta én sem gondolok erre, nem is szabad! Minden rendben lesz:)

A vérvétel eredménye jó lett szerencsére, a hemoglobinom sem ment le a ref.érték alsó szintje alá. Van egy pár csillagos érték, de erre még múltkor azt mondták, hogy ez normális várandósan.

Ma sétáltam egy nagyot, jól esett. Örülök, hogy most már jön a jó idő és lehet majd harapni a levegőt :lol:

Na aludjatok jól lánykák és gyermekek :)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy túl vagytok a cukros löttyön-kis édesszájúak :lol:

Voltunk a dokinál, 2800 g a bébi-azt mondta mostmár jöhet ha akar, kicsit mintha lejjebb is csúszott volna.. De azt mondta, ahogy áll a helyzet valószínű még túl is hordom (lányomat is túlhordtam, fiam napra pontosan jött...).
Szerinte 3800 körül lesz :roll: :shock: (hát kisebb sokkot kaptam :D - már a lányom is nehezen jött....) Szóval, azért ott a félsz.

2 hét múlva kell mennem, ha addig nem történik valami-ami :D


Hemzsu, örülök, hogy jó lett a véreredmény. Nekem elég ramaty, de most szó sem esett róla. Mindegy, Magdi megnyugtatott-ha olyan rossz lesz most, úgyis kell vért kapnom :P


Apf, nekem is rossz lett :s Alacsony lett egy kicsit, de a kombinált tesztem jó lett-ezért azt mondta a doki ne törődjek vele. Azért sírtam egy este :s Meg Gábor is kétségbe esett egy cseppet...
De nekünk is mondta az orvos, ez tök felesleges "móka" de muszáj :( Sokszor téves eredményt ad... - dehát a magyar eü. ezt finanszírozza....Pénz :(

Legyen jó éjszakátok!
Remélem tényleg jön a jóidő--ma sokkal jobb kedvem volt, hogy sütött a nap.
rozianyu
 
 


Sziasztok
Én is a Bajcsiban szültem 2009 júniusában Dán dokinál,de a Mosonyihoz jártam az egészségházba.Ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok a tapasztalatról.
pihoo
Budapest
 
 


Rozianyu, ez jó hír, minden ok, a kicsikéd pedig szépen gyarapszik :) Csak így tovább :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni. Még mindig a szülésnő a téma nálunk, hogy legyen-e vagy ne. Apácska nem akar, engem viszont megnyugtatna. Már minden érvemet bevetettem, de hiábavalónak tűnik. Most anyagi oldalról próbálnám a dolgot megközelíteni. Tudtok esetleg mondani tól-ig összegeket? Pénteken megyek a doki bácsihoz és akkor nála is meg akarom kérdezni, hogy kivel szeret dolgozni. A döntéssel iparkodni kell, mert vagyunk egypáran, akik júni közepén szülünk, és gondolom a szülésznők sem szeretnék túlvállalni magukat, meg szabadságok is lehetnek :(

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Szami, általában úgy van, hogy az orvos tarifájának a fele "jár" nekik.
De ezt a szül.nővel is meg tudod beszélni.

Én megkérdeztem 3 éve Magdit, azt mondta nem mond összeget-amit a pénztárcánk enged... Ő nem azért csinálja....

Szóval, ha pl. doki 70, szülésznő 35. Kb.


Nyuszik, nő-növöget :) ---- azért ne túl nagyra :P Már ez sem rossz-úgy érzem, persze nem pontos összeg, dehát...

Kriszti
rozianyu
 
 


Szia Szami!

Nekem az egyik ismerősöm elmesélte, hogy Nekik is volt szülésznőjük a Bajcsyban, és amikor éjfélkor elment a magzatvíz, akkor hívták, és rögtön bement.
A doki reggel fél nyolcra érkezett, fél kilencre megvolt a baba...
lehet izgult volna, ha nics ott a szülésznője sem, mert a doki nem sok vizet zavart...:)

Sztem nem hátrány, ha ismerős arcok között vagy, bár ez mindenkinek más, nekem fontos volt, mi ezért is döntöttünk a szülésznőválasztás mellett...

Szülésfelkészítőn meg azt mondták, hogy(bár ez nem tudom mennyire van tényleg így), de ha hosszú ideig tart a szülés, akkor lejárhat a műszak, és jön a másik szülésznő, akinek meg kezdődik a műszak...ez nem tudom mennyire kellemes...

Amúgy meg sztem 30 ezertől szoktak adni a szülésznőnek, de pontosat én nem tudok mondani, mert még nem szültem...
Mondjuk arányaiban elég fura, hogy a sznő kapja a csekélyebb pénzt, aki végigcsinálja Veled a szülést, míg lehet, hogy a dokinak be sem kell avatkozni(ez a jobbik eset:), és lehet, hogy csak 1-2-3 órát tölt bent...

Rozianyu!
A dokid honnan tudja, hogy túl fogod hordani a bébid?
sztem szugeráld, hogy jöjjön időben, és majd kint növekszik:)

nekem még teljesen fent van a hasam(Anyósom mondta, Vele most találkoztunk 7végén, nem látott már egy hónapja.)
Ez mindenkinél más, hogy mikor száll le a pocak?
17 nap (!!!!) van a kiírt dátumomig :D ez elképesztőőőő :lol:

Ja, és a szép időnek annyi...havazik:(
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Rozianyu, köszönöm a gyors választ. :-) Van egy kolleganőm, aki szintén a Bajcsyban szült, majd kifaggatom még őt is...aztán pénteken eldől minden. :-)
Szorítok, hogy a következő időszak úgy alakuljon, ahogy Nektek jó. :-) Aztán majd kibújik a kis drága, amikor ő szeretne. :-)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Ja és tudtok valamit a málnalevél tea ivásáról?

Érdemes-e, segít-e?

Kösssziiii:)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hemzsu, Neked is köszi. Kb ugyanezek az érveim nekem is :-) De magyaráz meg egy makacs pasinak :-)
Lányok, ne aggódjatok, minden redben lesz a babókkal. Aztán meg lehet, hogy jön egy front, és megindul a szülés. Pénteken is nagyon tele volt a szülészet....

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Megőrülök....most van a férjem a pénteki vérvételem eredményéért, és nem találnak semmit rólam.....kb azt sem, hogy ott voltam :(

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Szami, hát merre jártál? :p, meglesz az, ne aggódj!

Nekem 3 éve az apf eredményemet tüntettél el, ezért lecsúsztam a genetikai uh-ról :s ... Pár hét múlva meg a kezembe nyomták, hogy nem kerestem?! :O Háát, mondom-de, de már mindegy, mert lekérték végül telefonon és az utolsó utáni pill. csináltattam meg az uh-t, magán úton. De úgy leszúrtak a rendelőben.

Hemzsu, hát, mert nagyon erősen tart a berendezés és a lányomat is túlhordtam.... Meg ilyenekre. Majd kiderül :)

Mikor Rozit szültem szülés előtt 2 órával még tök vaskos volt a méhszájam, a gyerek feje meg fent :s Aztán kaptam oxyt és úgy lett meg rá másfél órára talán.
rozianyu
 
 


Meglett :-) Nagy a boldogság, mert egész jó lett az eredmény. Az éhgyomir tökéletes, a terhelt épp a határon van. Nálam már ez is szuper, mert 8,6 volt októberben, és akkor még szedtem a gyógyszert, most meg nem, és így ment lejjebb. Nagy a boldogság. :-)
Pedig már lepergett előttem, ha nem találják, megint mennem kell inni :( De most nincs egy hónapok az a hölgy, aki venni szokta, és szerintem a helyettese nem nagyon ismeri a rendszert....

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Szami!
Jujj, de jóóó!

Drukkoltam, hogy meglegyen!
:wink:

Rozianyu, hát ez nem semmi!
és most a kis prücsök már megfordult?
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hemzsu, befordult igen-a 32 hét körül, azt mondta Mosonyi talán kicsit lejjebb is ereszkedett, de nem sokat....

Majd kiderül, nekem még 21 nap.
rozianyu
 
 


Rozianyu!
Amúgy nekem is utoljára azt mondták, hogy teljesen zárt méhszáj, ami teljesen fent van(vagy a gyerek van teljesen fent?:)hehe)

Legközelebb febr. 28 án megyek a dokihoz, aztán majd megmondja.

Aztán a végén együtt fogunk szülni:)

Neked mikor szállt le a pocakod?

és ittál ilyen málnalevél teát?

:)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Nekem még most is fent van a pocim.
Rozinál meg nem is emlékszem, hogy leszállt volna.
Apa annyit mondott most, hogy a formája változott meg-csúcsos lett.

Igen, akár még az is meglehet, hogy együtt szülünk :)

Nem ittam sosem málnalevél teát-az igazság az, hogy én nem szeretem a teákat, a gyógyteák ízét meg végkép nem.. Pedig most gondolkodtam rajta-hátha segíteni.
Rozinál homeós bogyókat szedtem, lehet azért tágultam annyit amennyit mielőtt elfolyt a víz. 2 nap alatt sikerült 2 ujjnyit (szűken, én meg azt hittem legalább már 3-4-nél járunk :( ).

Márkomnál ilyenek még nem voltak v. csak nem hallottam róla. Ott fájásgyenge voltam, nem is tágultam... 15 óra alatt lett meg :s Huuuhhh.
rozianyu
 
 


sziasztok.

Ma kaptam meg a streptococcus eredményem.
Pozitív lett:-((((((

Azt mondta a doki asszisztensnője, hogy amikor szülök fogok kapni antibiotikumot infúzióban, így a baba is védett lesz, de én eléggé nyugtalan vagyok. Olvastam egy pár dolgot a neten, inkább nem részletezem mit okozhat ez a babáknak...

Párom azt mondja, ha baj lenne, akkor kezelnének, és nem várnák meg a szülést:-(

Amúgy a véreredményemnél is néztem, hogy a baktérium a határérték felett van egy picivel, de erre sem mondtak semmit:(

Úgy érzem megőrülök, amikor kétségek között hagynak :cry:
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hemzsu, fel a fejjel, párodnak tökéletesen igaza van, ha ez annyira komoly lenne, akkor nem várnának addig, amíg a kisember jelzi, hogy jönne, akkor már most kezelnének, vagy befektetnének. És tudod, ezt mindenkinél nézik, nem Te vagy az egyetlen, akinek + lett az eredménye!!!
Jajjj, mennyi minden lehet még akár szülés közben is, amin idegesíthetnéd magad!!! Tessék lapozni és számolni visszafelé, az orvosodban bízol, tudod hogy jól cselekszik, akkor meg miről is beszélünk?! :lol: Miért vagy nyugtalan? Mikor tudsz a dokiddal beszélni?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!

Tök igazad van!
A szülés közben is lehetnek dolgok...Meg utána még mennyi minden :)

Aludtam rá egyet, és már nem látom olyan borúsan a dolgokat 8)

7főn megyek a dokihoz, aztán majd megbeszélünk mindent.

Az az igazság, hogy tegnap még frissiben utánaolvastam a neten, és pont egy olyan oldalt sikerült találnom, ahol olyanokat írtak, hogy ilyenolyan agykárosodása lehet a babának, meg ilyenek, ha nem kezelik ki rendesen ezt a bacit, és megmondom őszintén ez keserített el...
De hányan mondták már nekem, hogy ne olvasgassak ilyeneket...

Köszi a biztatást :)
és ígérem nem lógatom az orrom, és nem gondolkozom hülyeségeken :)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hemzsu, nekem is a szám nagy, én is mindig minden rémtörténetet elolvasok, de mára már rájöttem, nem szabad idegeskedni, mert nem tudsz mit tenni, ha jó, ha rossz, nem tudsz rajta változtatni! És a dokid tudja a dolgát!!!

Örülök, hogy kialudtad az izgalmakat és már csak pár nap, a dokid is megnyugtat, az antibiotikum meg segíteni fog. :) Nem lesz semmi baj, hamarosan majd arról mesélsz nekünk, mi volt a szüléskor, és majd hozol képet a kis Tündérkédről :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Hemzsu látom, Nyuszika megnyugtatott, illetve Te saját magad :)
Valóban felesleges idegeskedned. Azért van válaszott orvosod, mert megbízol benne, és érti a dolgát. (azért én is utána olvastam a neten minden szarnak, ami felmerült. Legutoljára a főnököm sokkolt a terhességi toxémiával :? )
Nyuszika: Te tudod már a pénteki eredményt?

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Kösziii:)

Aranyosak vagytok!
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok, most jöttem meg a kórházból, minden OK :)
Kicsit vérszegény vagyok, amire már az eleje óta szedem a vasat, és a cukrom:
éhgyomri: 3,5 - ami csillagos, mert 4-től , de már múltkor is alacsonyabb volt
terhelt: 5,1

Szóval elégedett vagyok :) Persze majd a dokim megmondja, de ebben nem látok semmi rosszat :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok.Én még új vagyok itt,nem igazán ismerem még ki magam az oldalon.Szeretném megkérdezni,hogy tudja valaki Dr.Mosonyi Péter telefonszámát?Nagyon fontos lenne,18.hétben vagyok és szeretnék orvost váltani,ha még lehet.Köszönöm
moliv83
Budapest X. kerület
 
 


Szia Moliv! Írtam neked privátba!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Nyuszika, ez tök jó eremény! Mikor mész dokihoz?

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Szia, köszi :) Egy hét múlva megyek, már várom :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Én pénteken megyek, de már vagy egy hete számolom, hogy mennyit kell aludni :-) Mint a kisgyerekek karácsonykor. :)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Igen, csak azon gondolkozom, lesz-e UH, mert szerintem nem... Pedig szeretem látni a manót.... Hát ez van. Tudtommal vagy a 28. vagy a 32. héten van legközelebb... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nekem eddig mindig csinált uh-t, amikor menni kellett. Pedig ugye hivatalosan csak 3-4 lenne. Ha nem akar, akkor kisírom nála, hisz nem keveset fizetek érte... meg azért megyek magánrendelésre......

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok

Én is számolgatok már, hogy mennyi van még a dokiig :) szeretném tudni hogy állunk! :)
holnap leszek 38 hetes, egyre izgibb :)
Ma már pont azon gondolkoztam, hogy legkésőbb 3 hét múlva látni fogom a Kisbabánkat :)
nem semmi, hogy telik az idő...

A napokban sokszor éreztem fura érzést az alhasamban, és fekvő helyzetből is már egyre nyűgösebb felkelni... :)
De ma rávettem magam a sétára a friss levegőn, és nagyon jól esett!

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én folyamatosan babás dolgokkal álmodom :)
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Hú Hemszu, nektek már tényleg nincs sok hátra :-) Azért kérünk beszámolót, ha alakulnak a dolgok :)
Valóban vészesen gyorsan telik az idő. Ezen gondolkodtam a minap én is, pedig még nekem vissza van elvileg 16 hét.
Szerintem egyáltalán nem furcsa, hogy babás dolgokkal álmodsz. Nekem is egyre többször van ilyen. :) Most éjjel a dokimmal álmodtam, és megtiltotta, hogy egyetlen dekát is hízzak. Nem értettem, hogy hogy lehet, amikor még a babó most fog gyarapodni. (megjegyzem, eddig 5 kg-t híztam, ami szerintem nem sok) ;)

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Én április végén fogok szülni a Bajcsyban, harmadik babánk lesz. Az árakkal kapcsolatban kérdezősködnék, mert négy éve szültem utoljára, azóta biztos mentek az árak felfele. Az első kettőt a Schöpfiben szültem, csak ide jött a dokim a bezárás után, én meg jöttem utána. :-)
Tudnátok nekem tarifákat mondani? Dokinak, szülésznőnek, illetve a fizetős szobák idei árai is érdekelnének. Huh, ez már így is sok.
Én az első kettőnél nem fogadtam szülésznőt, de most erősen gondolkodom rajta, mert a második szülésemnél lévő sznő nem volt szimpi, és megnehezítette a szülésemet. Főleg lelkileg. Előre is köszi a válaszokat. Van esetleg valaki, aki szintén április végén fog szülni itt?
csigard
 
 


Szia Csigard!

Hát a dokid tarifáját tőle kérdezd szerintem, az a legtisztább a szülésznővel is így vagyok---de ez általában a doki tarifájának a fele ("hivatalosan").

A szoba most-1. ágyas 14 e ft, 2 ágyas 7 e ft/éj.


Én ma voltam nst-n, nagyon sokan szültek (konkrétan 4-en míg én bent ültem-Magdi nem is igen tudott figyelni, rohangálnia kellett).
Tegnap olyan anyuka szült aki márc. 15-re volt kiírva.

Meglett a streptoc. eredményem-neg. Szóval ezzel sem lesz gond.

Fájásaim nem igen vannak a masina szerint-úgy tűnik rám nem hat front, stressz :D

Szép estét Mindenkinek!
rozianyu
 
 


Na, a sokaságból azt akartam kihozni, hogy lehet nem is lesz szabad szoba mire én odajutok.

Láttam, hogy még a nőgyógyászati osztályon is volt babás kismama.
Mondjuk ez azért érdekes mert a folyosón tolta végig a várakozók között a látogatási tilalom idején :? :shock: :x (úgyhogy vagy feloldották v. ennyire nem is "fontos").
rozianyu
 
 


Na, és ma -rávettem magam- összetette a végleges kórházi csomagom, előkészítettem a bébi hazajövős ruháját, megcsináltam az ágyát... Nem kapkodtam el :D - nagyon lustára vettem a formám, de mondom biztos ami biztos.
rozianyu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: