Új privát üzeneted érkezett!

Angel, jót mosolyogtam a fej/fog írásodon. :lol:

Keny, igaza van a dokinak, szuper, hogy túlléptétek az egy kilót! Nagyon sokat számít. Persze az lenne a legjobb, ha még húzná az időt Kornélka. Hadd fejlődjön a tüdeje, szemecskéje, minden ami kell. Most aztán lesz szigorú fekvés... :? Így nem valószínű, hogy hazaengednek, ugye?++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Skrisz,
milyen szép a kilátás nálatok! Én is nagyon szeretem a repce illatát.

Till,
gyógyuljatok meg minél hamarabb. Tényleg rátok férne már egy kis pozitív dolog is.

Baba,
Örülök, hogy rendben van minden!! Legalább te is megnyugodtál. :)

Bols,
Nem viszed túlzásba a hízást az tuti. :lol: nagyon klassz, hogy minden ok.

Rani,
jobbulást Milánnak!

Öltözködés terén nem is tudom, hogy mi lesz. Nagyon nem vágom ezt a témát. :oops:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Mire visszaolvastam és írtam, már ismét nem jó hír jön. :(

Keny,
próbálj megnyugodni. Jó, hogy túl vagytok már az 1 kg-on és a tüdőérlelő is nagyon sokat számít! Hány ujjnyinál jársz? Jó lenne még a minimum két hét. ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

 
 

Keny, hajaj, akkor még feküdj. A végén fejjel lefelé fognak lógatni lehet.))))
Na, de kitartást neked, már szépen fejlődött Kornélka, a legutóbbi mérés óta kétszeresére nőtt, szuper!
Vendég
 


ha nem bánjátok (szokásos mobiképek)

pocaksimi :D
Kép

Dorkával
Kép
Kép

citrom
Kép

hintapróba
Kép

tegnap kint :D
Kép
Kép

angel37
 
 


Keny, pihike ezerrel, a kicsinek minden nap aranyat ér! Emlékszem, anno én is kérdeztem, szült-e már valaki 30 hetesen, aztán 34 hét lett belőle! Teljes nyugalom legyen, ha felemelik a lábaidat, úgyis kibírod, meglátod!

Mellesleg 1 hétre most én is befeküdnék. Gyerkőcök megint szétrámolták a lakást, amíg betettem a mosnivalót. Reggelinél szétdobálták a kenyérhéjat és húzgálják az asztalterítőt. Lehet, hogy terítő sem kellene?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Keny!
A kiló fölötti súly már jó. Meg jó, hogy kapod a tüdőérlelőt, nálunk sokat számított, pedig nem volt túl sok ideje hatni (csak vagy 2 óra).
Próbálj megnyugodni, olvasni, bármit, ami eltereli a figyelmed. És drukkolunk nagyon!

Angel!
Édes pofa a lányod, egyre vagányabb. És fenntartom, hogy a szeme se áll jól. :D
vovanda
 
 


Vanda,
köszi :lol: jól mondodm szeme se :roll:

2 óra alatt nem is hat semmit. 48 óra kell neki, 24 alatt talán már valamicske átmegy.

Szöcsi,
terítő nálunk már most sincs :wink:

angel37
 
 


((((((((((Keny)))))))))))))))))))), a fenébe!!!! Ne már! 2 hét.... :roll: :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, az első képen azt mutatja, hogy tele a poci???Olyan édes!

Szöcske, édes kis rosszaságok! :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszi csajok, már lógok, 2db 10cm-es tégla az ágy lába alatt :shock:
haza menetelről szó sincs.

Lili!
már befér a doki ujja, gondolom 1 ujjnyi bőven megvan.
És veled mizu?

KépKép

Kép
keny
 
 


KITARTÁS KENY+KORNÉLKA!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
:D
nem, csak úgy :lol: ezt szokta pucéron a kádban is.

Keny,
tégla? azt hittem van erre a klinikán vmi spéci :roll:
szegény, nyilván így nem jöhetsz haza :(
szurkok soksok.

angel37
 
 


Angel!
Dióka édes :!:

ja már 3 hete megkaptam a tüdőérlelőt, gondolom az már csak hatott :roll: , és jövő 7-en megint kapok 2őt.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
köszi :D

igen, tudom, ez nagyon jó hogy kaptad már, hasson csak még a köv. kettő is, kell most a segítség a léghólyagocskáknak.

nekünk semmitse hatott a kis épphogy 26hetes tüdőcskére, pedig agyonnagyon kellett volna... de most már mindegy, túlvagyunk :wink:

angel37
 
 


Keny,
Nyugalom és kitartás!!! Nem lesz semmi baj. tüdőérlelő már biztos hatott. Nálam egyelőre semmi. Jósló fájások elmúltak és nem is keményedek de bő egy ujjnyira kitágultam már. Nagyon drukkolok, hogy Kornél baba még a pocidban maradjon egy jó ideig. ++++++++++++++++++++++++

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Angel,
de édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy megnyomkodnám. :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Angel!
Szeme se, de én az ilyen kölköket imádom. :D

Keny!
Szorítunk nagyon!!!
vovanda
 
 


Keny,melyik kh ez?Mert ha az ÁEK, akkor tudom, ki hagyta ott a téglát :o A barátnőm, akivel bent feküdtem végig, szerzett téglát, őt is felpócolták.Neki 12 hetesen nyílt ki teljesen, és mint írtam a téglás módszerrel 38. hétig bírta,igaz a 36. hétig végig kh-ban.Kitartás!!!!A töűüdőérlelő jó és kell is.Nem lesz gond!
Vendég
 


Angel, Dió édes kis pimaszszemű :lol:

Lois, te hogy vagy ilyen vékony ilyen kaják mellett????????????????

Szöcsikém, lesz ez még így sem :lol:
Vendég
 


Hunci, képzeld, pont most akartam megkérdezni, hogy eltemetett-e a munka, erre belépek és látom, hogy írtál!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok!
Köszönöm a drukkokat!

Hunci!
SOTE I-es Női Klinika.Nagyon kemény ez a póz :shock: ,úgy érzem minden szervem a nyakamba nyomul.

KépKép

Kép
keny
 
 


Kitartás. Apa is üzeni Kornélkának, hogy tessék bent maradni! SZORÍTUNK!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Szegénykém, levegőt kapsz még? Tarts ki, minden rendben lesz. Pasim is szurkol nektek ezerrel.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Keny kitartás megy a drukk nagyon!
Biztos nem lehet jó így lógni, de ez legyen a leg kevesebb már.
Mi az ogy minimum 2 hét én még kb 8 ra drukkolok!!! :wink:

Angel Dióka írtó édes ezeken a képeken!
A hintát nagyon élvezi ahogy látom! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny Drága!
Sajnálom a rossz híreket, így elég felemás az elmúlt napok termése, de továbbra is azt gondolom, hogy azért még bőven egyben maradtok hetekig. Ez a fekvés rémes lehet, de ha ez kell, hát evvan :? Kitartás!!! +++++++++++

Skrisz!
Fehérváron, voltam pár hete, ott nyitva volt. A honlap régóta nem működik.
Zé is Scamp-ban nyomul :) H&M, ott tök jók vannak, meg elvétve itt-ott. A kengurus cuccok szerintem eléggé pizsisek. Mi kaptunk Gap-okat, iszonyat vagány, nemtom miért nem lehet itthon kapni :?

Szöcsi!
Erre gondoltál, nem?
http://www.cipoexpress.hu/lista.php?mut ... =Killefeet
MA engem is felszólított a védőnő, hogy lassan vegyek neki cipőt.

Lili!
Kopizd, én max büszke leszek, hogy érdemes tőlem koppintani :wink:
Vihar előtti csend?? :D

Rani!
Dobj képet, az új cuccosról :) Persze Milánostul :wink:

Angel!
Dorkás képek :lol: :lol: :lol: Ilyen röhögőseket sem mutattál még, nagyon édes!! :D

Hunci!
Sehogyse.... :roll: A te vasakaratod nekem csak ábránd :roll: Majd ha nem lesz szopi meg újra lesz met, akkor talán... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Keny, remélem, tudtál valamennyit aludni!! Helyzet?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, nagyon cuki a kiscsajod:) Már szép súlya van, jól néz ki és naggyon éédes:)))

Lili, drukk+++++

Keny, szegénykém, nyomhat a baba, a méh, minden. Hogy bírod a fekvést? És kimehetsz wc-re, vagy katéter van?
Vendég
 


Lois!
Mi a szarért kéne Zének cipő??? Enyémek ha csak lehet, mezítláb vannak. Értsd alatta: otthon, meg nyáron kint is.
vovanda
 
 


Jóreggelt!
Naaaa katéter azzé nincs, wc-re zuhanyozni megyek, de 24 órából kb 23-at fekszem.Egész jól aludtam nem is olyan vészes ez az emelés, csak kaja után érzem azt, hogy menten vissza folyik minden.Kornélkám tünemény reggel olyan műsort csinál :P minden keze lába mozog.Jó lenne még a májust kihúzni, addigra kb 2kg lesz, az már nem olyan vészes.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nincs nálad tű és cérna? :wink: Megoldana minden problémát. :lol: Örülök, hogy azért tudsz pihenni. Simán ki fogjátok húzni a májust.++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Skrisz :D .

Kenym, nyugi, minden oké lezs, jó kisfiad van!++++++++++++++++


Mi takarítunk Apával, mert pénteken látogatóink lesznek és ég a fejem, olyna kosz van,. de ugye nem merek szinte semmit csinálni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, port törölhetsz nyugodtan. :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Lois! Erre gondoltam, de a cipőexpresszen már csak kifutó modellek vannak.
Van honlapjuk, mégsem az Üllői úton vannak, hanem valami Hős utcán. A három csatos szandik érdekelnének. Lehet, hogy felhívom őket jövő héten. Nekünk is mondta a gyógytornász, hogy amikor felállnak, adjak rájuk szandit itthon is, de végül mindig harisnyában nyomulnak, itthon nem pártolom én sem a cipőt.

Keny, nagyon szorítunk! Tégla tényleg komoly vagy csak hülyéskedsz?[/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois! Itt vannak, csak árak nincsenek:

http://www.arsis.hu/webset32.cgi?Arsis@@HU@@27@@GOOGLEBOT

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Tégla tényleg komoly. Nekem mondjuk a szülőszobán a hipermodern szülőágy (szédszedhető full extrás) végé az ágy automatikája emelte, de igen, emelik az ágyvéget ilyen esetben, mint Kenyé. Hogy teljesen levegyék a terhelést a méhszájról. És ugye egy hagyományos kórházi ágyat csak alátámasztani lehet.
vovanda
 
 


Keny, kitartás Kornél fiú ügyes, ezt eddig is bizonyította! Májust ki fogjátok húzni, nyugi! ++++++++++++++++++++++++++++++

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Makilány köszöni anyájával Mindenkinek :D :D

Lois,
védőnő ezt komolyan? :roll:
ortopédos, mozgásfejlesztő ezen hátast dobna.
cipőt majd csak ha utcán jár!
mezítláb a legjobb, ha az idő nem megfelelő, zokni, harisnya, legjobb a tapadós aljú zokni :D

Hunci,
:lol:
jól vagytok?

Keny,
Kornél :lol:
hajrá május!! legalább!

Baba,
akkor apa viszi a takarítás oroszlánrészét :wink:
vagy, csak ahol a papok táncolnak :)

angel37
 
 


Ahol nekem magas, vagy hajolni kell, vagy bemászni, az apáé, a többit én megcsinálom. Munkamegosztás.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny örülök, hogy lól tudtál aludni, és kezded megszokni az ágyad!
Hajjjjrááá napok és hetek!! :wink:

Lili mennek a drukkok!

Lois itt az új szerzemény, no és Milán egy két képe! :D

Kép
no de anya ne mááááá

Kép
apa fincsóóó

Kép
egyedül iszom

Kép
csudi jóóó

Kép
anya szerzeménye

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Nem is olyan rossz ez az ágy :P , küldök nektek képet luxus lakosztályomból :P
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny szupi gyönyörűűű a pocakod!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Köszi.Kisfiad tüneményes :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


keny írta:Angel!
Dióka édes :!:

ja már 3 hete megkaptam a tüdőérlelőt, gondolom az már csak hatott :roll: , és jövő 7-en megint kapok 2őt.

Keny :)
drukkolok nektek!
A tüdőérlelőhöz, azt gondolom van itt egy kis félreértés. A tüdőérlelőnak időszakos a hatása, az, amit 3 hete kaptál már semmit nem ér. A tüdőérlelőnek akkor van kimutatható hatása, ha a beadástól számítva a születésig eltelik minimum 24 óra, de inkább 2 db és 48 óra, de nem több, mint 1.5 hét.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rani!
Édes a kislegény!

Keny!
Szép pocak!
vovanda
 
 


Keny, gyönyörű a pocakod:) Nyitott ablaknál ülsz? Nehogy megfázz! Hiába van 27 fok, de szeles az idő.
Ma jó napunk volt, Dorka szépen bírta a vendégségeket, hurrá:) Előadott mindent szépen, amit tud, jó volt.)

Rani: Milán nagyon cukker:))))

Hát ennyi időm volt, puszi mindenkinek
Vendég
 


Twist!
Ablak alatt van az ágyam, de ez nagyon jó, mert kinyitom és olyan mintha kinn lennék. :P

Icsilya!
Igen ezzel tisztában vagyok, amúgy 2db-ot kaptam akkor 24 óra alatt, és jövő 7-en csütörtökön ismétlik újra 2db-ot kapok.De azt gondolom hatnia kell tovább mint 1,5 hét mert akkor talán nem várnának köztük ennyit, de ez csak az én verzióm, majd megkérdezem dokitól is.

KépKép

Kép
keny
 
 


én eddig max. 2 hetet olvastam mindenhol, de a legfejlettebb helyen vagy, tudják, mit tesznek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :D
ezt a szakaszosságot nem is tudtam! csak a 48 órát, meg hogy minimum 24, hogy hathasson. azt hittem összeadódik. na, mindig van vmi új infó :wink:

Keny,
ez a tüdőérlelő szteroid, lehet, hogy ezért nem lehet gyakrabban adni!
nagyon csini vagy ám! :D szépen növel téged is Kornélka! :wink:

Rani,
Milán cuki, kis tarajos :lol:

angel37
 
 


Szép, napos, mosolygós anyák napját mindenkinek!!!
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: