Új privát üzeneted érkezett!

Tök jó ez a montázs!
Tegnap délután nem tudom, mi lett a fiammal, talán megjavult... 13.12-kor kiment az apja cigizni, na majd szóljak, ha elaltattam, mert egyedül könnyebben megy, erre már 13.17-kor szóltam neki, hogy bejöhet. És most megint másfél órát aludt, hiszti nélkül kelt fel.
Talán mi is túl vagyunk a fogak kijövetelén. Már meg sem tudom számolni hány van...:-)

Egyébként, mielőtt elfelejtem, Kellemes Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!!!

Teszek fel fotót, ha gondoljátok :-)

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Tehát az első képen a főnököt látjátok.
Második képen a keresztannyát és Balut csengettyűvel.
A 3. képen a gyerekek vannak.
A 4. fotó meg itthon készült, úgy kifáradt, hogy mélyen durmol.

Mégegyszer Kellemes Ünnepeket!!

Kép
fridus
 
 

 
 

mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, h betolakodok, nadimonak szeretnék üzenni!
Nagyon jók a képek! Igaz, élőben is szépek a gyerkők, de ezek a képek nagyon jól sikerültek :D ! Remélem hamar túl lesztek a barihimlőn!

Boldog ünnepeket kívánok!
kreiszi
 
 


Kreiszi !!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P de jó hogy benéztél !!!!

Nektek is boldog karácsonyt kívánok, remélem jól vagytok... :wink: :wink:

Nagyon sok puszi :lol:
nadimo
 
 


Na, mi meg olyanok vagyunk, mintha lázasok lennénk, este nyomtam fel egy kúpot éjfél felé, és nemrégen kelt fel. Igaz persze közöttünk alszik. Nem tudom, mikor lesz egy olyan éjszakénk megint, hogy nem kelünk fel. Lehet, elkapattam, hogy szaladtam mindig hozzá, ha nyüszörgött, sírt.

Kép
fridus
 
 


Itt vagyok,kukucs:-)
Gyönyörű műfánk van, ha tudom, hogy Balu nem nyúl hozzá, igazit is vehettünk volna. Direkt miatta vettünk műfát.
A dísz is olyan, hogy leejtettem, aztán pattogott, mint a pingpong labda. :-)
Tegnap megnéztük az Andrássy utat kivilágítva a Hősök terétől egészen sokáig mentünk mendegéltünk kocsival. Alig járkáltak a városban.

Kép
fridus
 
 


na fridus most mi maradtunk magnak itt az ünnepek alatt... :wink:

A többiek biztos ünnepelnek , vendégeskednek.
Mi már jobban vagyunk, a pötyik múlnak el. Hétfőn elviszem őket a dokibácsihoz és ha rendben vannak , mi is elkezdjük az ajándékosztást a családban. :oops:

Fridus : jó az a mű fa, én is mindig azt akartam, de még sohasem volt. Az tetszik benne , hogy ha nem kell már , csak összehajtom és elteszem.
Azért nem engedik itthon, mert nincs illata, és olyan természet ellenes. Nekem pedig tetszik. A mostani fánk is kicsike , asztalon áll, így is egy vagyon volt , ráadásul én hamar lebontom, így tiszta pénzkidobás.

Balu milyen okos hogy nem nyúl hozzá. :D Akkor tényleg lehet jövöre akár igazi is.
Jó lehetett a séta, biztos szép a kivilágitás , meg a sok disz.

Mi nem voltunk sehol, jobbhiján egymást nézzük, ja meg elkezdtük a kicsi szekrénysorját gyártani , már egész jól haladtunk vele.

Puszi
nadimo
 
 


Ó egy szekrénysor nekem is kéne, csak nincs hová tenni. Most fűzöm a férjemet, hogy a porszívó helyére kéne rakni pár fiókos ajtót, hogy lehessen még zoknikat, ruhákat betenni, a tévé alá. Még van hely, de eddig hallani sem akart a Robi erről, de még nincs vége a csatának. :-)
Tiszta hisztis a Balu megint. Ma megint csak 40 percnyit aludt. Nekem meg pukli van a fejemen, mert valamelyik este, mikor lehajoltam hozzá bevertem a polcba a fejemet.
Na !! El is felejtettem írni, hogy már alig kapaszkodik a kiscsávó, csak fogja a kezünket, de nem szorítja, néha-néha el engedi, és úgy megy. Már tavasszal szaladhatunk utána. Nem is bánom...
Úgy el szomorodtam... Eszembe jutott, hogy ugyan Timesz családja, meg a kis Oli mit kapott karácsonyra, milyen volt a Karácsonyuk...

Kép
fridus
 
 


Megint pár extra fotó, hogy mégse unatkozzunk. :-)

Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Ez a cuki majdnem lemaradt.

Kép

Kép
fridus
 
 


Nagyon jók a képek , szokás szerint. Az utolsó tényleg édes, szupi ez a kucsma .

Jaj ... Timeszék nekem is sokszor eszembe jutnak, még mindig nem tudtam túllépni a történteken. Rettentően sajnálom őket, iszonyú ez az egész.


Szekrénysor gyártást mi is azért kezdtük el ismét, mert már nem férünk el. Mindig azt mondják, hogy annyi helyet foglal el az ember amennyi lehetősége van, ez igaz is, mert eleinte üresek voltak a szekrények, gondoltam de szupi, mennyi hely maradt, most meg a padlásunk , pincénk minden teli van. A kicsinek még nem volt szekrénysorja, csak egy kissebb szekrény volt, de már jövőre neki is kelleni fog az iróasztal is. Kinéztem egy olyan sarok szekrényt az áruházban , rengeteg minden belefér , de 130 ezer volt. Igy pedig az egész sz.sor kerül majd ennyibe, és persze meglesz a sarok szekrény is. ha elkészül majd lefényképezem. Bükk szinben utazunk, elég jól néz ki.
Aztán már tudom a folytatást is, kell még máshova is. Az egész lakás csak szekrény már.... :oops: :oops: :?
nadimo
 
 


Én meg jövőre már egy ajtó cserét terveztem be. Ki kell cserélni,mert mindenhol befúj már a széll. Lehet, hogy a gyerek azért nem alszik ott a helyén.
Új ágy is kell, mert kinövi. De nem tudom, hol fogom pelenkázni, bár még nyáron akár szoba tiszta is lehet...
Ja, esetleg te meg tudnád mondani, mikor kell a fütyijét húzni? Én 2 éves korra emlékszem, de nem tudom biztosan.
A kisfiókok is jók lesznek majd, na meg addig még nem megyek dolgozni a jogsit is le kéne raknom, de titokban,mert a férjem úgyis lebeszélne róla.
Úgy tervezem, hogy augusztusban jelentkezem dolgozni, akkor az a hónap úgyis szabadságra megy el, és szeptemberre már lesz pénzünk, hogy az ablak-ajtó cserét megejtsük.
Aztán meg ott van szeptemberben a bölcsibe szoktatás....
Meg hagyni kell pár hetet arra is, ha lebetegszik, mi lesz...
Lehet, hogy a nagyik elvállalják, hogy náluk legyen, ha túlórázom, meg ha beteg, de mégsem akarom ezzel őket zavarni.
Ó, úgy tellik el a 2009-es év is, mint az idei...
Szinte semmit nem csináltam...

Kép
fridus
 
 


Hát igen , az ajtó csere sem piskóta, egy vagyonba kerül egy normális.
Mi is akartunk a bejárati ajtó helyett egy masszivabbat, biztonságosabbat , de egyenlőre maradt a régi.

kuki : általában az a felállás, hogy 1 éves kor elött nem bántjuk.
Az egy éves státusznál megnézi a doki, megpróbálja felhúzni és akkor mondja a többi instrukciót.
Nagy százalékban fordul elő , hogy van letapadás , szükület, de ha nincs komolyabb oka, nem bántják. Ezek a letapadások általában maguktól is megoldódnak, és én úgy tudom, hogy az utolsó határ amig várnak 3-4 éves kor.

Magán véleményem pedig : hogy 6 hónapos kortól piciket lehet húzni a fürdetésnél, fontos hogy semmiképp ne erőltessük, csak amennyit enged.
Én igy cselekedtem és nem bántam meg. Bár még igy is volt letapadása, de az magától rendeződött is. Én kicsit későinek tartom az eredeti álláspontot, és az ismerőseim közt is voltak páran akik rosszabbul jártak és már nagyobb korban kellett beavatkozni a gyereknél mert nem javult magától.

jogsi : az szerintem is nagyon fontos és szükséges . Mint minden az is elég húzós, de kényelmes, egyszerü és a mai buszjegy árak mellett azt mondom hogy olcsóbb is.
Én nem is tudom mit csinálnék ha nem lenne , szerintem soha sehova nem érnék el, igy is állandóan rohanok...
:oops: :oops:

bölcsi : az nehéz dolog. Az tuti fix hogy a beszoktatás után nem lesz vége a nehéz időszaknak. Sajnos a betegeskedésre számitani kell. Az elején biztos. Nekem az oviban az első évben
többet volt itthon mint a közösségben, ment 3 napot aztán 1-2 hét itthon. Ez a naggyal volt, még szerencse hogy addigra megvolt a kicsi és igy nem hiányoztam munkából stb. A kicsi mikor közösségbe került már talán jobban átvészelte a betegeskedést, a nagy végett kicsit erősebb volt az immunrendszere, de még igy is voltak itthonlétek elég keményen.

Az viszont nagyon jó ha a nagyszülök ilyen esetben tudnak segiteni , mert sajnos a mai világban nem veszik túl jól a munkaadók ha az ember betegállományban van.

:?
nadimo
 
 


Sziasztok!!!

most lehet sokan megköveznek,de Kristófnak elkezdtük már rögtön,amint a kórházból hazajöttünk,(nekünk így mondták)de ahogy nadimo is mondta,mindig csak annyit,amennyit engedett. Így egy éves korára teljesen rendben ment már minden,szerencsére. Több simerősöm is van,aki várt,ahogy nadimo is mondta,egy akár két éves korig is,kivétel nélkül mind a gyerekkórházban kötött ki,ahol a doktorbácsi tette rendbe a dolgokat.
Fridus,még semmit nem csináltatok? :shock:
Vendég
 


Cseriani, mire gondolsz? :-)
Fütyi húzásra, vagy a többi előző beszélgetéseinkre?
Próbálgattuk a kuki témát, csak én úgy hallottam, hogy 2 év az ideális.
Na akkor ma a kezembe veszem a dolgokat. :-)
Vagy a férjem. Mert most már többször fürdet ő, mint én.
Én a délutáni altatást csinálom nagyon frankón. Mire felteszem őfelségét az ágyra, már egy cumi bevétel után alszik is. Alszik 1 óránál kicsivel többet, majd elkezd bambulni,majd ha nem tetszik neki valami, hát rákezd az órdításra. :-)
Most éppen a mai takarításnál eltett motoros csávót vette elő. Már leszedte a fejét az apja, mert leharapdálta a festéket.
Úgyhogy most leszedtük a festéket a fejéről és visszaraktuk, nem illik fej nélkül motorozni. :-)

Kép
fridus
 
 


Jóóó reggeeellttt!! :-)
Itt már kukorékolt a Balu kakas.
Most az ágyában aludt végig. Végülis több helye van ott, mint közöttünk. Bár nem csinál nagy problémát belőle. Kitúr minket és kész.
Anyósomék ma mentek egy baráti körrel Zakopaneba. Úgyhogy holnap délutántól nem leszek net közelben, mert 2.-ig ott leszünk. A kutyára kell vigyázni, etetni...
Egyszer azért már megkérdezhetné valaki, hogy mihez volna kedvünk, mindenki beosztja az időnket, mikor hová, kihez kell menjünk.
Semmi kedvem egy hideg lakásban 4 napot ott ülni.
Főleg, hogy Robi most úgy néz ki őrködik egy iroda háznál Szilveszterkor.
Megvagyok a gyerekkel, nem az a bajom,hanem, hogy hideg a lakás. De majd felveszem én ezt a termosztátot. :-)

Kép
fridus
 
 


mi is születése után elkezdtük,most 5 évesen semmi baj nincs a kukivak,nem is volt soha.

KRISZTA HOL????
MIVAN A KISFIUVAL?

Én is megsirattam Timeszt és a családját karácsonykor-is.

Kép
Kép
nuncili
 
 


sziasztok! Jó sokat írtatok, :) Vagy csak régen voltam :)

Tegnap elött voltunk a heim pálba. Barnusnak elkezdett váladékozni és teljesen összeragadt kaptunk szemcseppet már javulgat.

Amúgy jól telnek az ünnepeket kicsit lassúnak érzem így bezárkózva a lakásba a párom dolgozik így minden rám marad, de ha itthon van sokat segít. Nekem még nem megy hogy egy nap főzzek mossak takarítsak vasaljak és gyereket etessek meg foglalkozzak vele meg altassak jah és persze pihenjek aludjak mert ugye az éjszakák nem olyan fényesek, egyszerűen nem elég 24 óra.
Nektek hogy telnek az ünnepek?

Barnus 12.19én 3980gramm volt, tegnap mértük 4410gramm, nagyon örülök neki :) Jó nagy gyerek már. :)

Kép szopi után beájulva apa vállán :)

Puszi nektek!

Fridus jók a képek!!
Nem tudtam visszaolvasni mert a drágám nyűgösködik csak gyorsan összeröffentettem ezt a levelet. :)

Kép
dius87
 
 


Hello !

dius : tényleg jó nagy lett, és milyen édesen alszik.
Remélem mihamarabb rendbejön a kis szeme.


Mi már sokkal jobban vagyunk , holnap megyünk a dokihoz megnézetni a gyerekeket hogy minden rendben lezajlott-e .
A nagy még sebes ,a kicsin pedig sajnos úgy látom marad néhány heg az arcán. Remélem azért idővel még halványulni fog, mert nagyon idegesít.



:cry:


krisz tényleg hol vagy már ??? remélem csak az ünnepek miatt nem tudsz jönni és nincs semmi baj.

puszi
nadimo
 
 


Átment a férjem anyósomékhoz aludni,meg őrködni a házra. Én egy kispasival aludtam, de sokat forgolódott, jól aludt, csak én nem tudtam, féltem, le ne essen, meg rá ne feküdjek, meg a párom helyén nem ment az alvás. Most kész mosott rongy vagyok.
És érdekes, most végig tudja aludni az estét. Igaz reggel 5.45-kor kelek.
Beszarás ez a gyerek, mérgesen néz, aztán nevet, ezt az apja tanította neki...
Ja és a váll vonogatást még mindig csinálja. Kérdezem, Balázs felvegyük a mellényt, erre egy vigyor vállfelvonássl a válasz.
Tiszta mulatság a napunk.
Dius, én is csak úgy oldom meg a napi teendőket, ha a férjem vigyáz rá picit.
Egyébként most már kezdi megszokni a porszívó zaját,eddig nagyon rühelte, na meg a darálót, aprítót sem kedveli, cssak tudja, hogy utána azt kapja enni.
Tegnap kitakarítottam a szekrényket a konyhában, kimostam, kidobtam a lejárt szavatosságú dolgokat, vagy azokat, amiket eddig sem ettünk meg...
Hát, 4 tescos szatyor telt meg. Kidobtam a poharakat, aminek nem volt párja...
Érzem a vesztem, mert már fáj is a hasam, meg fog jönni.
Pont jókor...
Elő kellett vennem az esernyőmet. Azért nyivákolt. Takarít vele. :-)
Pedig nem arra való.:-)

Kép
fridus
 
 


Látom, imitt-amott pár betű lemaradt. :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak nem engedett be a bnet!!!
Illetve 1x igen, aztán írtam és eltűnt, aztán mérgembe nem próbáltam meg még 1x!!!!

Képzeljétek Domi kiesett a kiságyából x aktás módon, baja ugyan nem lett, de azóta minden este pontban 10-kor felébred, és csak akkor alszik el, ha magunk közé vesszük.
Hiába simizem, ringatom, amint visszateszem felébred, és szivettépően zokogni kezd.
Valakinek ötlete????

Hisz kettőnk közé már überül beköltözött, de nem szeretném, ha beszokna az ágyunkba.
Ja és 3 centire van tőlem a kiságya, áthoztuk az ő szobájából, azt hittük, hogy fél egyedül aludni. De ez sem jött be.
Nappal gond nélkül alszik a kiságyában.
Nagyon szépen beszélget, jelenleg 8 szót mond és kombinálja is azokat!!!

Nuncili!

Köszi kérdésed, pont 2 napja járt nálunk a Bandita, annyira megrökönyödtem a látványtól, hogy kimentem sírni a konyhába.
A műtéti hegnél kidudorodik a daganata, tébolyodottan nevet, a viselkedése kontrollálatlan, és agresszív.
Rettenetesen meghízott a sok szteroidtól, bal oldala béna a daganattól.
Egy roncs az a kisember.
5 percenként bealszik, még a fiamnak sem örült.
Már jobb lenne talán neki nem szenvednie.... :cry: :cry: :cry:
Fáj ezt mondanom, de ha látnátok....

Nadimo!

Köszike a hiányolást!
Olvasva a barihimlős dolgaitokat, inkább beoltatom Domit.

most lépek, mert rámolás zaja hallatszik....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta!

Ez szörnyü,olvasni is,pláne látni.
Tesod vajon felkészült a dologra?nem lehet tudom,ez hülye kérdés,de biztosan ő is igy gondolja????
Sajnálom őt nagyon,pláne tesodat.
Szorítok nektek!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kriszta

Barnuskám is velünk alszik, nem tudok nyugodtan aludni ha nincs köztünk. Igaz nem középen hanem apa mellett alszik belül.
Lehet Domi nagyon megijedt hogy kiesett lehet majd elfelejti.

Barnabást tegnap elött a mellkasomra fektettem és teljesen megnyugodott, el is rontottam. :(:( Azóta állandóan ott lenne ott aludna már a kiságyban sincs el nappal eddig el volt és aludt is benne, most 20perc után fel kel ha leteszem, és semmit nem tudok tőle csinálni, pisilni is rohannom kell :) Meg amíg én melegítem magamnak a kaját addig sír szegénykém de ennem meg kell a tej miatt is. Ameddig én eszek addig ő is cicin van rögtön megy neki a kaja :lol: Ráterítek egy konyharuhát meg ha nem rakok leeszem szegényt :)

Nagyon sajnálom a testvéredet és kisfiát. El is sírtam magam és addig nem érzi át az ember amíg nincsen saját gyermeke, vagyis így sem ugyanaz de belehalnék ha el kéne engednem a kisfiam. A Szívem összeszorul ha rájuk gondolok!!!! Bárcsak javulna a helyzet és nem kéne szenvedniük!!!!!!

Nadimo lassan túl lesztek rajta, a bárányhimlőn, emlékszem az enyimre már nagyobbacska voltam de borzasztó hogy nem lehet vakarózni, de szerintem én nem oltatom be túl kell esni rajta.

Kép
dius87
 
 


ma dokis napunk volt, már reggel kezdtem a nőgyógyászaton, hétfőn lesz eredményem és nagyon remélem hogy jó lesz. Addig tiszta ideg vagyok és ez mindig igy megy félévente.

Aztán a gyerekeket vittük megnézetni, ők rendben vannak, azt mondta a dokibácsi hogy a hegek halványodni fognak és őszerinte el is fognak tünni, de elmondása alapján a teljes bőr csere kb. 180 nap.
Tehát fél év múlva derül csak ki mi maradt vissza.

Már kicsit kezdtem fellélegezni , erre délután összefejelt a két gyerek és a nagynak letört a foga elöl. Vagyis csak kicsit kicsorbult, de volt nagy bőgés, mert most nem túl szép. Hétfőn vagy kedden ( jövő hét ) jutunk csak fogorvoshoz, remélem megtudja csinálni.

Komolyan mondom elegem van ebből az évből, csak a rossz dolgok jönnek sorba.

Ennek ellenére mikor olvastalak Krisz, nem is látom olyan szörnyűnek a bajainkat, belegondolni abba amit irtál elmondhatatlanul szörnyű.
Nem is tudom mit mondjak, borzasztóan sajnállak benneteket , kitartást kivánok és bizom benne hogy még mindig van remény a javulásra.


pusz
nadimo
 
 


Ó csajok, én is így vagyok ezzel...
Annyira szörnyű lehet egy anyának elveszteni gyermekét.
Gyermekem éppen elrabolta a kávés csészémet, igaz üres, de nem lenne túl jó, ha megvágná magát, ha összetörne.
Kavargatja az üres csészét.
Dominika, mi már hónapok óta így alszunk, kicsit fárasztó is, hogy közöttünk van, mert talán csak ő alszik jól közöttünk.
De talán azért jó neki közöttünk, mert forgolódik, mozog, gurul, most, hogy nem alszik itthon az apja, már bejárta éjjel az egész ágyat. Kipócoltam ugyan a szélén, de fel-felkeltem megnézni, hol tart éppen.
Szóval ma sem aludtam túl jól.
A helyén meg nem tud annyit forgolódni, mert beteríti. Mondtam az apjának, hogy már le kell cserélni, de azt mondja, kicsi még az új ágyhoz,dehát már kinőtte...
Na mindegy.
Ma megyünk délelőtt anyuékhoz, majd délután vásárolni, mert anyósoméknál alszunk 3 napot.
Most nagyon nem vágyom oda, a hidegbe...
Nem hiányzik, hogy meg is fázzunk.

Kép
fridus
 
 


Ha nem írnék, is mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!

Kép
fridus
 
 


lányok,nem kicsik már a saját ágyhoz. Kristóf 13 hónaposan kapott ágyat,és már Eliza is egy ideje saját ágyban alszik,a kiságyban egy éjjel 8-10-szer ébren volt. Mióta saját ágya van neki is,azóta általában fel sem ébred éjjel,és azóta nem aludt közöttünk.
Dominika akkor is felébred,ha nem a kiságyban van azon a félelmetes órán? Próbáljátok egyszer ki...
Na,lépek,holnap vendégeink lesznek,a hidegtálakat megcsinálom ma...
Vendég
 


Ani!

Sajnos amikor köztünk alszik, akkor is kb 2-3x kel egy éjszaka és ráadásul addig kel fel óránként, míg enni nem kap. :shock:
Pedig este főzeléket kap és arra tejet, de akkor is éhen akar veszni.
Tiszta apja. :D
Az ágy ötletet fogjuk megvalósítani, kap még egy rácsot az ajtóra, hogy ne tudjon kijönni, talán jó lesz.
Már este is üvölt amikor berakom a rácsos ágyába, tutira fél tőle. :cry:

Nadimo!

Azért szépen kijutott nektek is !!!!!

Dius!Nuncili!Nadimo!Fridus!Cseriani!Mesi!És még akik olvasnak, vagy néha benéznek, szóval BUÉK MINDENKINEK!!!!


Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


lányok,én is mindenkinek minden jót kívánok a következő évre. Kép
Vendég
 


én is mindenkinek boldog egészségben gazdag új évet kivánok. :P :P
nadimo
 
 


Én is Mindenkinek szeretetben és egészségben gazdag boldog új esztendőt kívánok!!

Kép

Kép
dius87
 
 


Hogy nektek mennyi időtök van.:-)
Végre itt vagyok az új évben én is.
A gyerek ujjongot, visítozott örömében.
Ilyen hangot nem igazán hallottam még tőle.
És puszilgat, csókolgat, nem bír betelni velem, pedig ott is kettesben voltunk.
Majd teszek fel képeket is. Most megyek, elindítom a mosást..

Kép
fridus
 
 


Fridus, várom a képeket!!!! :lol:

Kép
dius87
 
 


Sziasztok !

Na megkezdődött a 2009-es év, remélem jókat hoz.

Mi itthon voltunk szilveszterkor, ettünk-ittunk , aztán elaludtunk. Éjfél elött felkeltünk, koccintottunk aztán tüzijátékoztunk egy keveset. Hajnal 2 -kor lefeküdtünk. Na ennyi. Ez is eltelt.

Már jól vagyunk, hétfőn mindenki mehet suliba-oviba és természetesen nekünk is megindul a gája.


Mindenkinek puszi
nadimo
 
 


BÚÉK nektek!
Csak Kriszta miatt ugrottam be, hogy mi újság velük, a kis unokaöcsivel... KOmolyan, én is bőgtem egyet, élskdalksjfjkhfishkl ez egy káromkodás volt, miért ilyen igazságtalan az élet ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szegény ártatlan kiskölyök. Sok erőt nektek, nekik, Kriszta!
Banditának mi a neve amúgy? Csak, mert van egy sejtésem. :wink:

been
 
 


Na én lennék ma az első, aki ír, persze, aki korán kel aranyat lel...
Mi 5.10-kor keltünk, én még nem akartam, de a gyerek igen. :-)
Ma közöttünk aludt,és olyan jól aludt. Miért szeret közöttünk aludni, ha a kiságyban több helye lenne, nem értem.
Csináltam tegnap egy nagy tepsi bögrés diósat, nem ettem sem karácsonykor, sem újévkor sütit, úgyhogy most bepótoltam.
Huh, én már nem várom annyira, hogy munkába mehessek, pedig régen szerettem dolgozni.
Úgy látszik minden megváltozik egy idő után körülöttem.

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Na, sikerült pár momentumot elkapnom gyermekem fejlődésében.
Tisztán látszik, hogy sokoldalú a gyermekem, hol táncol, hol egyedül eszik,hol táncol,hol takarít....
Szóval ez a gyerek tökéletes. :-)

Kép
fridus
 
 


fridus nagyon jók a képek, nekem az első tetszik a legjobban! :)

Kép Barnusom :)

Én is teszek fel kicsi husomról. :)

Kép
dius87
 
 


B.U.É.K. Mindenkinek!

Nagyon szépek a gyerkőcök :)

Kriszta!

szörnyű amin keresztül megy a Tesód és a kicsi...nem is találok szavakat....

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát, a Barnus is elég nagy baba és még csak 1 hónapos lesz.:-)
Olyan jól aludt kisfiam, hajnal fél 4-ig az ágyában, majd 6-ig velünk. Az apja tette közénk.
Ma anyósomékhoz megyünk ebédelni, tegnap anyuéknál voltunk, jól feltankoltunk kajával, keddig nem is kéne főznöm, de hát anyósoméknál is enni kell, az újévben most talizunk először.
Ott úgysem szoktak csomagolni.

Kép
fridus
 
 


Hogy van az, hogy egyik nap jól alszik a kislurkó, a másik nap meg nem.
Mesi? Hanyadik házassági évfordulótokra készültök? Mi áprilisban tartjuk a 2.-at, húsvét utáni napon.
Jó lenne picit pár napra elmenni valahová, de ha dolgozni fog a férjem, lehet, hogy itthon maradunk.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Balu nézése nagyon kemény.

Been!

Aranyos vagy, hogy kérded!!!
Józsa András a tisztességes neve a kiscsávónak, de már az elevensége is eltűnt szegénynek.
Ma mennek kontrollra, sztem benntartják.

Dius!

Barnus egy igazi kishapsi a javából!

Csajok nagyon köszönjük az együttérzéseket és a drukkokat!
Sajna az állapota soha nem fog javulni, a hugomék inkább a napok megszépítésére törekednek.
Csak sajna a huginak muszáj dolgoznia így egy kicsit nehéz.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: