Új privát üzeneted érkezett!

bárány!
én nem tudom,milyen mértékű Dávid csillapíthatatlan fájdalma,de tényleg Dorián is szenved a hasával.éjjel őrület,én már nem is bírom csak apa(pedíg szegény melózni megy)ő is sír,kb max.fél óráig szokott nagyon sírni,aztán a mászkálásra,hintáztatásra,"rázásra"lassan le szokott nyugodni.nálatok ez hogy megy?nálunk nappal okés,csak este5-6 után kezdi húzni a lábát,görcsöl,grimaszol és utána jön a sírás.nálatok is hasonló?ha igen,nem tudsz még várni?úgy sajnálnám a picurod.volt nálunk helyettes védőnő,ilyen tanácsokat adott:
-tegyünk vmi meleget a hasára pl.vasalt lepedőt,h ellazuljon.
-a fürdő vizet 38-38,5re melegítsük,h az is lazítsa.
-minden étkezés előtt infacol,ha elfogy próbáljuk ki az espumisant.ti mit használtok?
-fektessük a franciaágyra hasra,támasszuk meg a talpát,hagy kússzon felfelé,h erőlködjön,így könnyebben kijön a puki.
-masszáz,lábtorna
csak azért írtam le,hátha van közte,amit még nem próbáltatok,én megnézem gyógyszertárban hátha van vmi melegítő párnaszerű.

Kép
berni1
 
 


Berni sajnos mindent kipróbáltunk ezek közül és a doktorő gyogyszertári görcsoldóját szedi...már úgy érzem nem is a hasa fáj...ma 7 órát sírt csillapithatatlanul és még most is...csak evés közbe hagyta abba arra a 15 percre...ja meg a fürdővizban 5 percre...kocsiba is betettük de már az sem segített...attól félek már,hogy megfullad mert olyan rekedtesen szinte már mintha a hangja is elmenne...úgy félek
A kezünkből is kifeszíti magát...utcára sétálni eggyáltalán nem tudunk menni mert úgy is rohanhatunk haza...már csak a kertbe merem kitolni ahonnan hamar be tudom hozni,autósülés,pihenőszék,már kengurúba is betettem..
Lehet,hogy valami más a baja...már szinte úgy érzem lelki segélyre van szükségem,mert ebbe beleőrülök...
Vendég
 


Kéne találnom valami ilyen topikot ahol másnak is ilyen gondja van,mert a megszokott topikjaimban már nagyon unják a boldog babázó anyukák a kinjaimat :( :(
De szerintem ilyen nincs is ahol ennyire síros babák vannak...egyedül vagyok :(
Vendég
 

 
 

bárány!
hú,ez így tényleg durván hangzik.azért bíztatásként:a barátnőm is írta,h pl.múlt éjjel fél11től 3ig karban sétált a lányával.neki is folytona hasa fáj :( mi még akkor lekopogom,hozzátok képest jól vagyunk,eddíg tényleg az éjszakáink voltak csak elviselhetetlenek.és senkit nem zavar szerintem a panasz,hisz mindenki más gonddal kűzd.látod,erre írtam,h mindenkinek a saját problémája a legnagyobb,eddíg ezt így nem fejtetted ki,nem is sejtettem,h ennyire durva nálatok a helyzet.sajnállak és így már értem az elkeseredést.szerintem én bérletet váltanék a gy.orvoshoz. :(
sajnos elsőgyerekes anyukaként több ötletem nincs,mint amiket hallottam :( ha jön új,továbbítom.ha minden orvos azt mondja,h rendben a gyerkőc,próbálj türelmess lenni,hátha idővel tényleg elmúlik.már nincs olyan messze a 2.hónap.én is ilyenekkel bíztatom magam :) addíg majd támogatjuk egy mást lelkileg :D

Kép
berni1
 
 


mármint egymást :oops:

Kép
berni1
 
 


Bárány
Tudom, hogy nem vigasz, de ne gondold, hogy egyedül vagy, csak szerintem más nem írja. Ha gondolod több weboldalon van szakértő, akikhez kérdéssel lehet fordulni és ők e- mailben válaszolnak. Esetleg megpróbálhatod, hátha...
Nagyon sajnálom, hogy ennyire szenvedtek. Nektek is nagyon rosz lehet, és Dávidnak is.
Egyet azért mondhatok, azok a boldog babázó anyukák, ha unnak, nincs bennük együttérzés. ( bocsi ), nekünk bármennyit írhatsz megpróbáljuk a legvéksőkig tartani benned alelket, és esetleg tippeket adni.
Drukkolok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Bárány!
Csak azt tudom mondani, amit a többiek is, hogy kitartás, és ha úgy érzi az anyai szíved, hogy tenned kell valamit, akkor irány a doki. Ez persze nem jelenti azt, hogy baj van, valószínűleg Dávid "csak" ennyire sírós, érzékeny baba. Van ilyen. Én nem hiszem, hogy baj lenne vele, persze nem vagyok orvos, és még csak nem is láttam személyesen, de a kép alapján szerintem nincs baj. Mármint, hogy a képen olyan kis egészséges, elégedett babának tűnik.
Tehát próbálj uralkodni magadon, kerekedj felül a helyzeten, tudom hogy iszonyatosan nehéz, de muszály. Ja és nem vagy egyedül, nehogy azt hidd!!! Próbálj más fórumokhoz, szakértőkhöz fordulni. De legjobb a személyes kapcsolat, azaz a doki, védőnő. A tornáztatást próbáltad már? Amit leírtam? Hidd el hogy sokat segít. A szélcső csak a végső megoldás legyen.
Ennél többet nem tudsz tenni, és látod a kórházban is azt mondták nincs baj. A gyomorszondát pedig szerintem felejtsétek el, egy ilyen pici babát még nem szabad ilyesminek kitenni, várj még ezzel.

Kép
mamy
 
 


Mami,én sem akarom agyomor szondát,de azt csak és kizárólag ilyen piciknek csinálják,legalábbis ezt a speciális vizsgálatot,csak ilyen piciknek,mert ez azt mutatja,hogy nem zár gyengén a gyomorszáj,és esetleg nincxs e visszaáramlás(reflux).
ami 6 hónapos kor körül már rendeződni szokott,hiszen akkor már ül a baba.
De ez azt jelenti hogy 24 órán keresztül lent van neki a szonda,hát én ezt nem akarom!
És akkor az se biztos,hogy van olyen baja...akkor meg fölösleges
Vendég
 


képzeljétek mi történt:
este 9kor evett Dorián,utána letettem,átmentünk a szomszédba megnézni az ő babaváró szobájukat,de mivel Dodó nyűglődöt,átvittem őt is karban,takaróval,mert úgy mindíg elalszik.na,mintha tudta volna,h nézelődni kell,10ig nézelődött karból,aztán beájult.11kor picit felébredt,de visszaaludt.hazajöttünk,letettem és legközelebb fél 4kor ébredt,h éhes. :) aztán legközelebb 7kor kelt és most 10kor.hát rég aludtam ennyit :D és ma egész nap ezt is fogom tenni.

bárány!
tudom,h mindent próbáltál.gripe water?tegnap adtunk neki az esti etetéskor és szinte rögtön egy 10 perces pukizásba fogott :lol: szerintem úgy megkönnyebbült,h azért aludt ennyit.éjjel is adtam neki a vizet,akkor már nem volt ennyire látványos,de azért most bízom benne.próbáltátok?nem használt?

Kép
berni1
 
 


Berni
Nagyon ügyesek vagytok! :) Szerintem mostmár egyre jobb lesz, és többször elő fog fordulni a hosszabb alvás. Nekünk Kristóf 2 és fél hónapos volt mikor először átaludta az éjszakát.
Ezekszerint használ a gripe water, dejó. ( kop- kop) lekopogtam.

Bárány
Nálatok változás?

Kép
Kép
susytunder
 
 


azért ne kiabáljuk el,de én bízom benne.minden esetre 10kor evett és még most alszik lassan felébresztem,nehogy az éjszaka rovására menjen.
nem tudja vki hol lehet malátakávét kapni?

Kép
berni1
 
 


Bárány!
Én is így gondoltam, lehet hogy nincs is ilyen baja, akkor meg fölösleges a szonda. Bár sajnos az is elképzelhető, hogy mégiscsak ez van a háttérben, ezért sír ennyit. Nem tudom. Nem akarok most már több "okosságot" írni, nincs értelme, úgyis te tudod, mit akarsz tenni.
Nem is válaszoltál még a két kérdésemre, próbáltad már a tornáztatást??? És korábban kérdeztem, hogy miért kap most már csak tápszert Dávid? Miért nem szoptatod? Vagy ha még szoptatod, akkor miért egyre kevesebbet?
Egyébként hogy én is "panaszkodjak" egy kicsit, teljesen tanácstalan vagyok Geszti ebédelési szokásaival kapcsolatban. Neked, mint tapasztalt anyának, van valami ötleted? Képzeld, azt csinálja hogy itthon alig-alig akar ebédelni, viszont ha bárhol máshol vagyunk, de főleg a Nagyiéknál, akkor DEGESZRE eszi magát MINDENBŐL. Természetesen leginkább a finom húsleves a kedvenc, benne a répa, tészta, elvétve husi. Itthon még úgy-ahogy megeszi a húslevest, de a többit!!! Hétvégén Nagyiéknál aludt, angyali jókislány volt, semmi hiszti, és annyit evett állítólag, mint még soha. Többek között borsós-bébirépás párolt rizst, amit imád, na azt csináltam ma én is, és kb. 2 kanállal volt hajlandó enni belőle. Csak turkált, aztán kijelentette hogy "nemkejj" és szanaszét csapkodta. Volt hozzá rántott karfiol, na ahhoz hozzá sem nyúlt! Irtó pipa tudok ilyenkor lenni!!! Egyszerűen nem tudok olyan ételt főzni, amit meg is enne ebédre. És általában csak az ebéddel van a probléma, mert vacsira sokkal jobban eszik, pl. biztos hogy ma este fog enni a rizsből. De hogy lehet az, hogy ebédelni nem akar? Mármint itthon? Van valakinek valami ötlete? Mert én már teljesen el vagyok keseredve és halvány gőzöm sincs, mit csináljak.

Kép
mamy
 
 


Mamy
Napközben egyedül vagy Gesztivel? én arra gondolok, hogy egyedül nincs kedve enni. Gondolom a nagyinál leülnek vele, nem egyedül eszik, nekem is jobb az étvágyam, ha nem egyedül eszek. :roll:
Gondolom vacsinál már otthon van apa is és akkor jobb a kedve, sürgés forgás van, de lehet butaságot mondok. :oops:

Berni
Málnalevél teát gyógyszertárban vettem, de lehet kapni gyógynövény boltokban, ill gyógyászati segédeszköz boltban is.
www.herbahaz.hu
ezt a linket ajánlom figyelmedbe.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Én még nem próbáltam azt a vizet...igazából azt sem tudom mi az :oops: De most utánna olvasok mindjárt...
Sokan dicsérik azt tudom!
Tornáztatni szoktam Dávidot,és azt szép csöndben tűri..meg a fürdést,és az öltöztetést...ha nagyon sír akkor az öltöztetésre vagy a fürdetésre mindíg csöndben marad(kop-kop).

Mami:az evésre azt tudom mondani,hogy tipikus eset,nagyon gyakori jelenség amit leírsz...semmi pobléma ezzel...ez semminek nem a tünete...kivéve egy dolognak:"Az ész bajjal jár"
Kicsit több gondod lesz vele mint egy átlagos értelmű gyerekkel!
Vendég
 


gyógyszertárban vettem 2000 ft körül.drukkolok,h nektek is beváljon!azért most még izgulok az éjszakánk miatt,majd küldök élménybeszámolót :)

Kép
berni1
 
 


sziasztok!
voltunk ma dokinál és mgnyugtatott,h már csak a szeme sárga,úgyh nyugi :) tiszta happy vok!nem akarom elkiabálni,de a víz is úgy néz ki,h hat,éjjel megint aludt fél4ig,utána meg 7ig.remélem ez már marad.
viszont napközben soxor két mellből eszik,de ahogy észrevettem csak lustaságból.amíg ömlik,eszij aztán nyűgi,kéri a másikat.az is addíg érdekes,míg nem kell vele dolgozni :) imádom! :D igazi pasi!

Kép
berni1
 
 


bárány!
mi van nálatok?vettél ilyen vizet?

Kép
berni1
 
 


Berni
Kristóf is így cicizett sokáig. Amíg nem kellett érte dolgozni úgy nyelte, mint kacsa a nokedlit, aztán meg csak piskogott a cicire és olyan fintorogva kapta be vissza. :)

Mikor mellgyulladásom volt, volt egy jópofa szitu. Hónaljtartásban szoptattam, közben néztem a tv- t. Egyszer csak elengedte a cicit és ficánkolt én meg éreztem a combomon, hogy nedves. Odanézek, és elcsodálkoztam spriccelt a tejcsi magától és szegény Kristóf feje tiszta tej volt, meg az én combom is. Úgy kiabáltam apának, hogy gyorsan hozzon kispoharat felfogni a tejcsit, de mire odaért elállt. :)
Akkor szívhatta meg úgy, hogy a pangó tejet is kiszívta. Utána helyre is jött a cicim.

Kép
Kép
susytunder
 
 


szisztok.
sajnos a helyzet szinte rosszabb,úgy el vagyok keseredve :(
ma veszek olyan vizet...azt ki szabad próbálni,vagy kérdezzem a dokit?
Vendég
 


bárány!
nekem a védőnő mondta,mind a kettő,úgyh vehetsz nyugodtan.1hónapos kor felett adható,ez van ráírva.próbáld ki minél előbb,hátha...nekünk nagyon bevált.ma hajnalban nyűgösködött,de lehet,h csak karba jött volna.mostanában nagyon elkapattam :oops:

susy!
de jó,h mondod,már izgultam,h fogy a tejem kezd kevesebb lenni,csak hát egyszer én is jártam úgy,h kiengedte a szájáól és 3 ágon is spriccelt,tele a gyerkőc fejét :) meg a doki is megnyugtatott,h nyugodtn ehet kettőből,úgyis újratermelődik.mondjuk tegnap este óta megint elég volt neki 1,majd ma elválik.

Kép
berni1
 
 


Berni egyszer ha már ki merek mozdulni dáviddal,nem futunk össze valahol, fél uton kettőnk között?
Vendég
 


na megyek a patikába veszek vizet(már vip vendég vagyok ott)
Vendég
 


Sziasztok

Látom milyen szépen cseperednek a gyerkőcök!

Nálunk a helyzet alvás terén :cry: :cry: :cry: :cry:
tegnap este lefekvés után Áronkám 3/4 óránként sírt
ma a méreckedésen mondtam a dokinéninek, ő meg javasolta pesten az alváslabor, de előszőr ki fogjuk próbálni a B1 vitamint, hátha hat, ha nem akkor jöhet csak, de apjuk meg azt mondta hogy nem alváslabor hanem aludjon lefekvéstől a nagy ágyban :shock: , hát kiváncsi vagyok hogy mi lesz a vége.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


bárány!
már nekem is eszembe jutott,csak nem akartalak zaklatni.most épp nincs autónk,úgyh még nehezen közlekedünk,csak a környéken babakocsival,na meg n3 óránként eszik,de majd összehozzuk :) juj,nagyon kíváncsi vagyok Dávidra!amúgy mi az alagliget lakóparkban lakunk,majd így tudsz kalkulálni :D sok sikert avízhez!feltétlen írj,h hat-e.nekünk van,h azonnal hallatja a hatását,van,h csak később,de végre hallható :D

Kép
berni1
 
 


Nekem van kocsim,az alagliget lp tőlünk messze van,mi a tóvárosnál lakunk a régi részen...
Szóval gyalog messze vagy,de kocsival 3p :wink:
Bedobom gyerekülésbe és megyek,mindegy hogy hol órdít nem? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Susy!
Lehet, hogy igazad van, erre még nem is gondoltam. Napközben szinte mindig kettesben vagyunk Gesztivel. Most ahogy átgondoltam, tényleg sokkal jobban eszik, ha Apa is itthon van (pl. hétvégén), vagy ha valahol vagyunk, vendégség, étterem stb. akkor gondolom az ízek is mások, nem mindig az Anya "unalmas" főztje... Mert amikor a párom itthon van, akkor ő is szokott főzni. Hát nem tudom, de hát ez ellen nem nagyon tudok semmit sem tenni, nem mehetünk át a szomszédba ebédelni... Abban reménykedem hogy a bölcsiben kicsit javul a helyzet, ott ugye a "csordaszellem" a sok gyerek eleinte gondolom hogy majd csak nézi egymást, amikor eléjük rakják az ételt, de remélem hogy azért a dadusok is segítenek a kezdeteknél, aztán remélem hogy már menni fog az evés. Most ahogy észrevettem már egyre inkább egyedül, önállóan akar enni, aminek persze örülök, de sajnos még nem megy tökéletesen, az étel fele a földön, ölében, és különböző extrém helyeken landol. A levest még egyáltalán nem merem elé tenni. De a másodikat már elcsipegeti.

Bárány!
Az jó jel, ha a tornáztatást szereti Dávid, és ahogy látom az öltöztetést is. Lehet, hogy az esetek 90 %-ában csak arról van szó, hogy folyamatos foglalkoztatást, törődést igényel. Már ilyen picin is megvan a magukhoz való eszük. Geszti is dettó ugyanilyen volt. Fülig ért a szája. Persze voltak olyan sírások is, ami mögött tényleg hasfájás volt (sajnos ahogy írtam elég sokszor), azt meg valahogy át kell vészelni. Remélem, nektek beválik ez a víz, nekünk nem jött be, még a szájába sem tudtam adni.

Kép
mamy
 
 


mamy!
ha a szájába sem engedte,akkor nem csoda,h nem használt :lol: szerencsére nálunk ilyen nincs,ha valami nagyon rosszízű,akkor is lenyeli,hisz kiskanállal beöntöm a szájába.ha annyira rossz,anyatejjel szoktam összekeverni,de ezt a vizet Dodó kimondottan szereti,elcuppog vele. :)

Kép
berni1
 
 


Berni iwiw???
Amúgy Dávidnak is nagyon eltorzult a feje a víztől,sőt öklendezett is,pedi a gyógyszetári görcsoldót imádja,és az is ocsmány :?

Mami,gyerek kötzösségben a legroszabb evők is szoktak enni..na ez értelmes volt!!
És Geszti nem rossz evő!!!
Aki a szomszédba szeret enni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jelöltünk :lol: dávid is
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok én a Gripe Water- t úgy adtam Kristófnak, hogy az előírt mennyiséget beletettem egy pici vízbe és beletöltöttem cumisüvegbe. Így jobban megitta, mert nem volt olyan tömény, az íze sem volt olyan intenzív, viszont a hatása ugyanúgy megmaradt.

Berni
Megint csak lekopogom... úgy örülök, hogy bevált nektek is.

Mamy
Igen, igazad van, hogy nem tudsz változtatni rajta. A keresztlányom volt nagyon rossz evő, és a húgom azt csinálta, hogy vett olyan felvágottat, amin egy fej volt, moslygó arccal. Rátette kenyérre és biztatta a gyereket, hogy harapja le az orrát, aztán a száját, és így tovább. Tetszett neki nagyon a hugi még síkított is hozzá, mintha fájna neki amikor a gyerek beleharapott. :)

Lányok valaki írta az iwiw-et
Ha szeretnétek jelölni Mészáros Zsuzsanna vagyok, Maglódról.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy:3 van belőled!!!Igy nem tudlak jelölni :(
Nektek is bevált az infakol...úgy mint Berninek?
Remélem nekem is befog...

mennyi idő után hatott?
priviben küldöm a nevem..belőlem egy van :wink:
Vendég
 


Három ilyen nevű van Maglódon? :shock: De szapora fajta vagyok.

Én nem az infacolra gondoltam, hanem a Gripe Water- ra? Nemegyről beszélünk? Lehet lemaradtam, bocsi. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Bárány!

ismerős a ruci? Kép superdorián
Kép superdorián2

Kép
berni1
 
 


bocsi,ezt akartam:

Kép sd

Kép
berni1
 
 


Kép

superdávid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez egy régebbi kép
Vendég
 


Berni,
Nagyon édes a kis krapek. Olyan, mint ha ármulatott volna egy éjszakát. Micsoda haj. :) Nemcsoda, hogy imádod.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Akartam egy mait is de most nem találok..majd holnap..
jó éjt
Vendég
 


Na most mi van? :)
Összebeszéltetek, egyforma szerkótok van? Most lehet, hogy összekevertelek titeket. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy,nem beszéltünk össze :lol: ez merő véletlen :lol:
amúgy megjelöltelek(remélem téged :oops: )
na tényleg megyek
Vendég
 


jó reggelt!
Berni nagyon várlak ma a gépnél,mert számomra nem eggyértelmű a gripe-nek az adagolása
6x5ml,vagy 6x1 ml??
mert van aki azt mondja egész nap összesen szabad 5 ml körül adni????HELP

ÉS AMIT TEGNAP ELFELEJTETTEM...NAGYON SZÉP CSALÁD VAGYTOK...MINDENKI TETSZIK MÉG A KUTY IS :lol:
és én is 75-ös vagyok :lol:
Vendég
 


Bárány
Bár Bernitől várod, azért leírom, mert mi is használtuk.

1 hónapos kortól naponta max 6 alkalommal 5 ml. Vagyis 1 kávéskanállal.

Adagolás:
naponta legfeljebb 6 alkalommal, az előírt mennyiségben.
- 1 hónapos korig nem adható
- 1-6 hónapos korban egy kávés-kanállal (5 ml)
- 6 hónapos kortól 1 éves korig két kávéskanállal (2x5 ml) etetés közben, vagy utána.

( Ezt a használati utasításból másoltam, www.hazipatika.com/store/product?pid=3076 )

Kép
Kép
susytunder
 
 


suzy természetesen tőled is vártam a választ
igen a használati utasítást olvastam,de nem volt eggyértelmű,mert valakinek a patikus azt mondta,hogy annyit nem szabad,csak naponta össz 5ml...na így legyen okos az ember fia :?
Vendég
 


Az jó szokott lenni mikor mindenki mást mondd. Amit én tudok neked mondani az az, hogy én 5 ml- ként adtam neki, de kb. naponta 3x, nekünk annyi elég volt, és nem volt semmi god belőle. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!
hú,de aktívak vagytok ma :) mi nemrég kezdtük meg a napot :oops:
és megerősítem:nem beszéltünk össze,még születés utáni hazajövetelkor kaptuk a rucit ajándékba a barátnőmtől,csak megláttam az iwiwen Dávidot is ilyenben és jót nevettem.hát,ilyen ez a Dunakeszi :lol:
amúgy a gripet én volt,h 6x adtam,ahogy írta a haszn.ut.,amúgy ma éjjel volt nagy hasfájás,pedíg kapta éjjel is :( megint csak apa hasán aludt tovább,de keményen nyomta a bulit

Susy!
mindenki a haját imádja(én is)de azért már levágnám tüsire,ha már fésülhetetlen :) amúgy gondolkoztam rajta,h valahonnan kéne kivágni 1 tincset emlékbe.te tettél el?

Kép
berni1
 
 


Berni
Nem tettem el. És már bánom, mert a szép nagy haja már csak volt. :( Imitt- amott van pár szálacska, ami hosszabb, de most új haja nőtt és ki van szőkülve, pedig majdnem fekete volt.
Szerintem ha szeretnél eltenni, addig tedd, amíg tudsz honnan vágni, nehogy lemaradj mint én.
Délután majd teszek fel képet, a bátyám csinált múlthétvégén odahaza, majd most küld belőle. Ő fotós, szóval teljesen más képeket csinál mint mi.

Biztos, hogy a haha fájt? Nem lehet, hogy ez a jó kis front tett be neki? Nálunk renszerint balhé van, ha ilyen sz@r idő van. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


bocsi, hasa akart lenni. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


a haha sem volt rossz :)
nem tudom mi volt,de már kezdtünk örülni,h múlik a hasfájás.azt tudom,h telihold is volt,de a reggel 5 órai etetésre telerakta a pelust méghozzá nem egyszerűen :) szerintem még alakul ez a folyamat.
hajjal kapcsolatan azon gondolkoztam,h honnan vághatnék ki,mert már neki is elkezdett hullani :(

Kép
berni1
 
 


Jaaaj akkor nem hat a csodaszer ...neeeeee!
Én annyira szeretném pedig :x

Dávidnak is hullik a haja,elöl már alig van,jó nem is volt akkor mint Doriánnak,de mostanában minden sapija,és minden pelus a feje alatt csupa haj!!
Vendég
 


azért az egész éjszakás nyűglőséshez és síráshoz képest nagyot fejlődtünk.meg miután telerakta a pelust,nyugi lett :)

Kép
berni1
 
 


bárány!
most olvastam vissza.az infacolt próbáltuk,de nem volt 100as,most GRIPE WATERT használunk.lehet,h már tisztázódott.ugye azt vettél?

Kép
berni1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?