Új privát üzeneted érkezett!

Oh Anna! :oops: Boldog hófordulót nektek!
Igen! Igen! Igen! Ott voltunk! Elénk akartatok tolakodni! :lol: Már bent voltunk, mikor a kis tanuló védőnő benyitott, illetve végül utánnunk jöttetek be! Úgy sajnálom, igazából rátok sem néztem, csak szöget ütött a fejemben, hogy ti is ma voltatok tanácsadáson! Na, akkor hallotátok Balázst sírni! :lol: Szegényt jól megríkatta az a csúnya doktor néni!

Köszönöm nektek a hozzászólásokat húzógatás ügyben! Akinek még van infója szívesen veszem. Jövőhéten felhívom a mi dokinkat, hogy ő mit gondol erről.

Szilbee! Levi szülinapját mikor ünneplitek? Mit kap tölletek?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Csütörtökön és szombaton köszöntjük Leventét.
Barkácskészletet kap és egy olyan fából készült nagy lyukacsos csajtott, amin keresztül lehet dugdosni egy madzagra erősített egeret.
szilbee
 
 


MIVAaaaaN????? MIMIMIMI? :D

Hát nekem most ezerrel jár az agyam.....Mi egy kislány után mentünk be aki 3 hónapos volt....
AHHHÁ,na akkor lehetséges ha ti az oldalajtón mentetek be....nem a váróból......?...De miért is nem szóltál???? :shock: :?:
Amazügyben meg írjál mire jutottatok!!!!

irgum-b.!

fanna3
 
 

 
 

Fanna ha nekem írtad szívesen s részemről ez természetes csak sajna néha vaksi vagyok és nem látom meg hogy ki mikor született és van hogy néha ezért csúszik a köszöntést ezért mindenkitől elnézést kérek :D :oops:

Katinak most írtam smst s várom a választ!

Kép
kbernadett
 
 


Kép

Betti!
Kati írt végül választ?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Anna! Oh, a váron át távoztunk. :oops: Szerintem már majdnem 3 óra volt. Akkor viszont neked kellett volna észrevened minket, mikor a váróban öltöztettem Balázst! Nem emlékszel ránk? Egy gyönyörű sírdogáló kisfiú és egy csodaszép szőkésbarna, göndör hajú, csinos anyuka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Évit is várom mit ír huzógálós témában. Emberemmel abba maradtunk, hogy ő is felhív egy gyerekorvost (család régi barátja, Nemes Katalin), illetve én is majd jövőhéten Vicziánt ha már nincs szabin.

Szilbee! Ismrerem azt az egeres játékot... Emberem órákig el tud vele játszani. :lol: A Tófenék úton vetted? Mi még nem voltunk bent abban a játékboltban, de olyan sokan istenítik, mert fa játékokat árulnak, illetve ilyen kreatívok is. Na de jó megfogalmaztam!

Kati hogy izgulhat! Már szerda van! Mindjárt péntek! Sajna akkora már megint mondja a meleget. Ott a gyermekágyas osztályon meg nemigen lehet kinyitni az ablakokat a gyerekekre.

Olvasó üzemmódosok írjatok már egy-két mondatot!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Igen ott. Kiderült, hogy az egyik volt osztálytársam családja viszi a boltot... de ez csak akkor derült ki, mikor másodjára mentem játékért.
Az az idős férfi, aki általában ott van, nagyon tudja, hogy milyen korban, milyen játék köti le a gyerekeket.
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Viszont nem csak fajátékok vannak, de valahogy mégsem olyan az egész mint az Aladin vagy a Party játék. Meglepő módón (nekem legalábbis) nem drágább a többi játékboltnál, viszont sokkal hasznosabb játékok vannak ott mint bárhol máshol.
Egy héten három alkalommal voltunk ott... mindig vettünk valamit... és kaptunk a végén egy törzsvásárlóit is. 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Olga, nagyon gondolkodok tegnap óta a fütyis témán, de nem tudok visszaemlékezni milyen korától húzogattuk. Az biztos, hogy én először nem mertem, aztán begyulladt neki egy kicsit, mert felrakódott alatta a trutyi. Na akkor lehetett kamillával kenegetni, meg kaptunk rá kenőcsöt.
Aztán egyszer dokinénink (Nemes Katalin :lol: ) megnézte, leszidott, hogy nem húzogatom rendesen, és egy kicsit felhúzta neki. Akkor fájt neki rendesen, ordított, de jobb lett. De hogy ez milyen korában volt??? Hát ne haragudj, erre egyszerűen nem emlékszem :oops: Az tuti, hogy már jóval elmúlt egy éves!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hú lányok, ez a fütyis téma! Én már a múltkor is értetlenkedtem, amikor Katlina írt a dologról, aztán a szomszédasszonyomtól (két fiú gyerek anyukája) kérdeztem, hogy hogy is van ez nálatok? De úgy látom, nem csak az én ismereteim hiányosak a témában!

Jaj, már alig várom a holnapot! Olyan kíváncsi vagyok rátok!

Az okos játéok boltjáról beszéltek? Ott már mi is vettünk egy pár dolgot! Tényleg jó bolt, viszont nekünk nem adtak törzsvásárlói kártyát! :cry: A fából készült játékok nagyon jók, strapabíróak, és nagyon szépen kidolgozottak, nem sorjásak, mint némelyik boltban vásároltak!

Erikáról továbbra sem tud senki, semmit? Húha!

Fanna!
Boldog hófordulót utólag! Pussz Niminek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Te mesélted, hogy rokonod ekcémás volt terhesség alatt?

Igazából ez a húzogatós dolog, nagyon kényes téma. Nem egy topikban láttam már nagy félreértéseket és összeveszéseket e témában. Viszont ez az első topik, ahol nem találkoztam sértődős topiklakókkal! :) 8)

Azt szokták mondogatni, hogy 1 éves korig ne nyúljanak hozzá, csak ha orvos mondja... és fitymaszűkületnél meg állítólag egyébként sem lehet visszahúzni, olyankor dokival kell konzultálni.
Mi doki javaslatra kezdtük el a tisztogatást, de nem bántuk meg, mert unokaöcsémnek sem húzták vissza (orvosi javaslatra), aztán vihették szegényt műteni. De hát minden gyerek más!!!
A legtöbb amit tehetünk, hogy megkérdezzük a dokit, aktuálisan a mi gyerekünkél hogy csináljuk. Az meg hogy havonta, kéthavonta lecsekkoljuk nincs e letapadva, nem hiszem, hogy gondot okoz.
szilbee
 
 


Igen írt Kati csak este 10 után s a telefonom másik szobában maradt s igy nem láttam meg hallottam :roll:

Azt írta hogy:
"Bocs, még csak most tudok válaszolni..mozgalmas napom volt ezzel a sok vizsgálattal..az ekg alapján azt mondta az anesztes, hogy a baba elszívja tőlem az oxigént.. a labort meg ismételnem kell, mert kevés a trombocitám..a gerincérzéstelenítéshez ez fontos! Jol vagyunk egyébként! puszi mindenkinek"

Szóval bocánat a késést csak hát nem figyeltem én se.

De a lényeg hogy jól annak!

Lehűlt egy picit a levegő!!! puszi!
Ildikó merre koszál?

Kép
kbernadett
 
 


Hali!
Remélem mindenki fel van üdülve kissé! :lol: Még most is huzatolok ezerrel. De milyen már az, ha megnyitom a hidegvizet, és langyos folyik rajta... :? ?

Jó kis macera lehet ez a húzogatás....ebből kimaradok. Nem is tudom, ki mondta, hogy a fiúkkal nincsen annyi gond.... :wink: ?

Olga, kösz mán, hogy ilyen kedvesen megszólítottál! Ha már itt tartunk...ki volt az, aki többször is megígérte, hogy elhoznak nekem egy könyvet Pestről? Csak már hogy már én is piszkálódjak... Kép

Betti! Mi van Katival??? Mondjuk jó kezekben van, biztosan nem történik bajuk.

Évi! Barátnőddel ma mentek Mosonyihoz? Milyen a lelkiállapota?

Ildi! Nagyon passzív vagy mostanában! :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Akkor a Bettihez szóló kérdésem törölve...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin

:D


Szilbee!

Lehet hogy hülye vagyok de én azt gondolom hogy te angoltanár vagy? vagy tényleg az vagy? vagy csak ez megint az agyamnak egy hülye szállingolása= félreértése!
A táblival hogy állsz?vagy nem nagyon küldika képeket?

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Betti!
Angoltanár vagyok! Honnan jutott ez most eszedbe? :)
Igen még mindig a képeket várom. Eddig csak két emil-t kaptam ezügyben. :( Feltehetem ami már megvan, ha szeretnétek
.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
Ha én Judit, akkor nem! Az biztos, hogy jó kis csapatunk van! Én már tuti függő vagyok, de mostanában már a férjem is! Hihi. Ezt is biztos olvassa majd, de igaz!!!
Csinálsz táblit? Akkor mi is!Miket írjak? Mi lesz benne? És mekkora fotó kell? Vagy Te lekicsinyíted? De szupi!

Újból:
Erika???
Talán csak nem gazdagodtunk egy pici babóval?

Elin!
Most már nálunk is hüsi van! Köszke, hogy küldted! Én nem merek huzatolni, csak óvatosan, de azért hűl a levegő idebent is!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Áhh, ne is kérdezzétek a barátnőm teljesen padlón van, már azt sem tudom, mit mondjak neki. Most ott tart, hogy nem akar menni Mosonyihoz, mert nem akarja tudni. Úgy se mond neki mást, 2.-ra kapott időpontot Pestre a klinikára, majd oda megy. Én mondtam, hogy jobb lenne ma bizonyosságot szerezni... de nem akarja. :(

Én is tök szarul érzem magam, fáj a derekam, a hasam, rossz a közérzetem. Szerintem huzatot kaptam, két éjjel már huzatban aludtam, mert különben úgy éreztem megfulladok. Na, jól kicsesztem magammal :(

Évi és
Kép
csongianya
 
 


ŐŐŐ... nem terveztem... a másik topik táblija felől érdeklődött Betti, csak már megint összekavartuk, hogy melyik topikba írunk. :oops:

Persze, ha van rá igény, akkor megcsinálom ide is a táblit.

Évi!
Hát pedig tényleg fölösen idegeskedik rajta, mert nincs semmi gond és ebben Mosonyi is megerősíthetné... Az a baj, ha sokáig vár akkor a picinek árt, az idegeskedésével, de hát Ő tudja.
szilbee
 
 


Szilbee!
hát tudod vannak egyes dolgok amik viszonylag lassan esnek az én agyamban !! Mert épp azon gondolkozom hogy mikor menjek német nyelvvizsgára meg hogy hova meg ilynk!
s szerintem ebből jött az isteni sugallatt hogy te meg angol tanár vagy vagy nem? és ezért írtam :oops:

Amugy pofátlanság tudom de jövő nyáron nemkészítenél fel angol nyelvvizsgára? meg még messze van de az ösztöndíjam szempontjából nem lenne rossz! Többet kapnák vele!

Kép
kbernadett
 
 


:shock: :shock: Juj, Évi ne már....Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazt mondja Mosonyi is. Húúú, kibírja a barátnőd másodikáig? Én megőrülnék...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betti!
Én csak gyerkőcöket vállalok tanítani, de most már azt se. Két gyerek mellett nem bírnám. Viszont tudok ajánlani egy tuti jó tanárt, aki vizsgára is felkészít, nagyon alapos, nagyon profi angolból csak Újszászon tanít. :? De ha érdekel, akkor megadom a számát.
szilbee
 
 


Kismamik!
Pocifotókat tessenek már feltenni!!!!
szilbee
 
 


Szilbee: Értettem, még egy sem készült, de hamarosan pótoljuk. IWIW-en fenn lesz.

Na, legalább 5-6 év múlva lesz hová vinni angol órára a gyereket. Azt mondják, az nem jó, ha a szülő tanítja. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szilbee! hát az sajnos messze van azért kérdeztem voln a téged de majd akkor marad a középiskolai tanárom hátha majd ő elvállalna!

Gyerekeket hány évestől hány vesig? Nem volt velük nehéz bánni? Vagy értelmesebbek mint a felnőttek?
Hát ezigy szép szakma nagyon :-D

Kép
kbernadett
 
 


Gyerekeket én is tanítottam, nagyon szerettem. Tök jó, amikor megvilágosodnak pl. az igeidők tekintetében.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


[color=darkblue]Általános iskolás korosztályt vállaltam eddig.
Igazából azért gyerekeket, mert én alapozásban vagyok jó és a végzettségem tanító, tehát olyan módszereket használok (...tam) amik az ő készségeiket ill. képességeiket fejleszti.
Valamint soha nem nyelvizsgáztattam és nem tudom bevállalni, hogy olyasmire készítsek fel valakit, amiről fogalmam sincs. Sokan megcsinálják, de nekem nincs arcom hozzá.

Lányok!
Délután megyünk a Nefag játszóra. Ha valakinek van kedve csatlakozni, az nagyon jó lenne. 8)
Azt még nem tudom, hogy pontosan mikor, mert párom hívását várom, hogy mikor van vége a Nefagban a kötelező munkehelyi hepjanak... de 4-5 körül már majdcsak ott leszünk.

No menek hunyni!
Kép
szilbee
 
 


Igen, én is csak alapot mertem vállalni, mert nem vagyok végzett tanár. Középfokra fogalmazásokat javítottam és a tesztekben korrepetáltam csak. Ahhoz sokkal nagyobb felkészültség kell, amire nekem nem volt időm.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Nóri! Oh, oh. De érzékenyek vagyunk ám! Kérdeztem párom, de mostanában csak a Ferihegyre jár, nem megy be Pestre. :( Nem mintha megérdemelnéd... :lol:

Hát, maradunk akkor doktornénik kereszttűzében. Hátha a háromból kettő ugyanazt mondja! :lol:

Évi! Tudom, te jobban ismered a barátnődet, de nem tudnád mégis valahogy rábeszélni? Attól, hogy homokba dugja a fejét... De különben sincs baj, ő is csak megnyugodna. (Meg mi is.)

Kati sms-én :shock: -et a szemem nekem is. Mi az, hogy a gyerek elszívja tőle az oxigént? Egyenlőre egy tüdővel lélegeznek, egész pontosan csak Kati, a kicsinek meg jut valamennyi, ez a placenta egyik fő feladata. Valamit nagyon konyhanyelven próbáltak közölni vele. A lényeg, hogy úgy látom nem vette a szívére. Szerencsére.

Szilbee! Lehet valakinek ez így egyszerű (nekem nem) Nefag játszótér az meg hol leledzik? Csak mert a Nefag úgye itt van egy "köpésre", de szerintem te nem a környező játszikra gondolsz.

Judit! Én is függő vagyok! Ha van egy kis szabadidőm, már kapcsolom be, nézem kinél mi újság. Mostanában az én emberem is beleolvas, Lilcsit már felismerte hétvégén, meg ugye Petriéket is képről.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nóri!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy valaki! Akkor mindenféle-fajta buszra a hátsó ajtón fel tudok szállni babakocsistól?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Arra a játszóra gondolok, ami a Szecskán, a kis "Rózsadomb" mögött van a kiserdőben.
szilbee
 
 


Halihó!

El tud engem akkor valaki navigálni Ildiékhez? mert én nem tudom még az utca címet sem ahol lakik!!!
valaki segítesen :oops:

Kép
kbernadett
 
 


Nem én kezdtem az mimózaságot Olga....szerintem :lol: . Nyilván arra vártál, mikor tudsz visszavágni a sütis dolog miatt :wink: .
Buszra meg csak ott tudsz felszállni, ahol nincsen a lépcső közepén kapaszkodó. Ez lehet elöl, középen, hátul. Majd észreveszed, gondolom.
Bár ezt az infót meg te nem érdemelted volna meg :P .

Márti! Neked hogy megy a vezetés?

Hát Szilbee, ha nem mennénk ma is "bulizni", elmentünk volna arra a játszóra! Tavaj óta, amikor tettél fel képeket, azóta oda van menőkém. Meg a vadasparkba. Még Hexével is (emlékszel még rá? :) ) beszéltük, hogy majd a két Lilivel elmegyünk. De hát már az sem jön össze, megy vissza dolgozni.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Persze hogy emléxem Hexére. Olyan rossz hogy már nem írogat. :( Manó néha mesél róluk valamit, de most már ő se nagyon van a fórumon.
Hexe mikortól megy vissza melózni?
Hja! A vadasparkba mi is azóta megyünk, mióta Cleo elmesélte, milyen jó kis hely. Csak hát páromat olyan nehéz elvinni oda... de hogy miért, azt nem tudom. :?
szilbee
 
 


Csak egy gyors bekukk,olvasó üzemmódban vagyok!
apa itthon,holnaptól már megy Székesfehérvárra és nem jön haza 5 napig! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ilyet még nem is hallottam elszívja tőle az oxigént??? :shock: :shock:
Betti te nem értessz ehhez????

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Végre egykis hűvös van!Minden nap reggel 5-kor kelek, 7-re beérek Szolnokra, akkora már a gyomrom tökre görcsöl és mire 9-re végzek már nincs semmi bajom.Egyébként a városi vezetés nekem még furcsa.Valamelyikőtök lakik-e a Puskás Tivadar körúton mert 2 napot már jártam arra.Remélem tesztek fel képeket a holnapi találkozóról.Amúgy kb. 10-re érek haza a busszal, utána pedig rohanok dolgozni, majd itthon a "2" műszak 4 után kidőlésig.Munkahelyen is gondok sok a meló.Anginak már nagyon hiányzik a bölcsi és a gyerekek, de már csak 1 hét a szünet.Kristófnak nagyon tetszik a horgásztábor.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Olga, köszi az érdeklődést, végül ha jól tudom, a párjával elmentek. Én lemondtam, mert annyira rosszul éreztem ma magam, hogy haza kellett jönnöm. Leszakad a derekam, a hasam, fáj minden porcikám. Kínomban Cataflam-ot találtam itthon, azt kaptam be, és pihentem egy órát. De mondtam neki, hogy mivel nem tudom, hogy a huzattól van, vagy valami vírus, most inkább nem szeretném ha ő, vagy más elkapná tőlem. Most várom a hívását, ha végeznek megígérte, hogy rámcsörög.

Így azt hiszem a holnapi tali is ugrik, bacikat nem szeretnék terjeszteni... :(

Márti, én mindig leizzadtam a városi vezetéstől (na, ez sokszor megtörténik még most is). Nem semmi amit végigcsinálsz, honnan van ennyi energiád. Bocs, nem emlékszem, hogy konkrétan mivel is foglalkozol? :oops:

Na, ezen az oxigénes dolgon én is néztem nagyokat :shock: Még jó, hogy Kati nem ijjedt meg!

Ja, Szilbee, akartam már írni, hogy a topicokkal nekem is az a tapasztalatom, hogy a végén egy pár ember megsértődik. Ez főleg szopi és nevelés ügyben szokott előfordulni. A másik az, hogy egy idő után elkezd klikkesedni a társaság. Illetve még az, hogy mindig van aki alapból (még úgy is, hogy személyesen sosem találkoztak) szimpatikusabb, a másik kevésbé.
Én nagyon remélem, hogy itt mindenki jó szívvel veszi a tanácsokat is. Szerintem ez egy nagyon klassz társaság!
Nekem mindig az volt a fejemben, hogy első gyermekes anyukaként annyira jó volt, hogy volt kikhez fordulni, több szem többet lát alapon. Nem biztos, hogy mindenki tanácsát megfogadtam, de legalább lehetett belőle mazsolázni :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Márti!
Milyen kocsival járod a várost??

Évi!
Gyógyulgass! Ventillárortól, meg légkonditól én is ki tudok így purcanni. Mikor így megfázítom magam, nekem is pont ezek a tüneteim.
Ja már akartam én is írni, hogy míg nem voltál úgy hiányoztak a tanácsaid. Igyekeztünk nagyon bölcsek lenni és nyugtatni a firss anyukákat, meg egymást, de azt nálad senki nem tudja jobban... :)
szilbee
 
 


HÁLLÓ!

Évi! :lol: :lol: :lol:
Hehehehe na akkor én klikkesedek....aki akar meg klikkeljen utánnnnam. Dejókat írtál!!! Tényleg így vagyon bezony!!!
Na de ha reggel felébredsz és jól vagy,csak jössz????? :twisted:
Amúgy a héten nem volt vmi jó passzom,kedvem sem volt menni sehová....majdnem ugrott a tali részemről is.....NA De kérem mán összeszedtem magunkat!!!!!! :shock: És talira fel! 8)
Húú nagyon kíváncsi vagyok a barátnődre!!!!!!!

Márti!
Én ott lakozom!!!!!!!! Mikor vagy látható? Kinézek az erkélyre.........akkor............Csak nem a "Sanyi bácsi" oktat??
Horgásztábor??? Ott hogy kell elképzelni mit csinálnak? Hűűűű én nem fogdosnám a kukacokat..Egysze voltam horgászni úgy 13 éve hajnalban....na a felét a kocsiban átszunyltam mert megettek a szúnyogok....a másik felénél fogtam egy úgy 10cm-es valamit! Hurrá!! Amúgy meg összegabalyintottam a damilt..... :shock:

fanna3
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó hírem van! A barátnőmnél minden rendben!!!! :lol: :lol: :lol:
Azt mondta, nem említette Mosonyinak, hogy ő az akinek a barátnője telefonált, de pár perc múlva egyből vette a lapot! És megkérzdezte tőle, hogy legalább a Plázában volt ultrahangon :wink:
Teljesen rendben van minden, egészséges, fejlett, nincs semmi baja. Úgyhogy megnyugodott végre, és én is, mert már nagyon izgultam érte!

Szilbee, köszi, ez most nagyon jól esett :lol:

Fanna, háááát, az én férjem horgászik, de én ki nem mennék vele! Sőt halat sem pucolok, mert volt hogy hazaállított egy kádnyi hallal. Aki fogja, pucolja is meg. Én sütöm, mert szerinte azt csak én tudom :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi! Azért remélem, hallod, ahogy potyognak a szívekről a kődarabok! Akkor mentek szülni decemberben... :lol:

Fanna! Jó az új kép Nimiről!! Várjál már! Ez nem is az a kép! A másik jobb volt! Héj!

Szilbee! Belemélyedtél már a címekbe? 6 filmből 1-gyel nagyon meg lettem szívatva, de az belefér...
Voltatok a játszótéren?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri....

nininini.....

fanna3
 
 


EEEEZ AZZZZ!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na gyors leszek, ne stresszeljen senki, it vagyok, csak hát elég mozgalmas napjaim voltak.

Csajszikák akkor holnap tali itt nálunk!
A 7,8,8Y-os busz a jó és a Szilvás utcai megállónál kell leszállni, amit ha szerencsétek van bemondanak a buszon. Ha nem, akkor a sportrepteret mindenki ismeri onnan a második megálló, vagy, ha valaki úgy ismeri, akkor a gumisnál kell leszállni. A busz menentirányának megfelelően kell jönni a bolt felé, a járda, vagyis valami hasonló nyomvonalát követve máris az utcánkban vagytok!


Betti, ti Újfaluból jöttök?Akkor a Kilián utáni második megálló, átjöttök a zebrán, nagyon óvatosan, és a már leírt útvonalon haladtok.De tudod a számom is./ priviben a lakcím /


Kép

Ú, már nagyon izgulok.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Évi! Annyira örülök, hogy minden okés! Azokat a nyomikat meg Pesten jól kikéne osztani, de hát gondolom akar már a fene visszagondolni az egészre. Remélem holnapra jobban érzed magad. Emberem már megjegyezte, hogy lassan annyian maradunk, hogy nálunk is tarthattuk volna az összejövetelt! :)

Szilbee és Évi! Én is úgy látom mi itt elég jól megértjük egymást a topikosokkal. Igaz Nóri kicsit sértődékeny, meg gyűjti a klikkjét... :lol: :lol: :lol: A tanácsokkal (hozzászólásokkal) meg úgy vagyok, hogy elolvasom, megemésztem, aztán már csak rajtam múlik, hogy megfogadom-e. El sem tudnék képzelni olyan dolgot (témát) amin összeveszhetnénk. Felnőtt emberek vagyunk, különböző véleménnyekkel. Akinek ehez nem füllik a foga... de itt még ilyen nem volt.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nóri!
Még csak az egyik címet sikerült megnéznem, a fizetőset.
Voltunk tegnap a játszón, de olyan kegyetlen szél fújt... meg is érezte a pocakom (kellemetlenül elnehezül) meg a fejem. Csak a padon tudtam ülni, míg Levente rohangászott az apjával.

Délelőtt mehetek vissza a bőrgyósgyászhoz, mert hiába kencézem a kezem, újra előjöttek a hólyagocskák. :cry: Pedig már olyan szép volt... :roll:
szilbee
 
 


Nagyon Bolgog Születésnapot Leventének!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


LEVENTE!
BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép


Évi!
Én ezért írtam a 4d-ről amit írtam!(soha többet nem megyek oda)
És hát a tanácsaidat nagyon szeretem ha másnem megnyugszom tőle!Ja nekem a nyakam fázott meg(ablak alatt alszom)hát nem kell bemutatnom úgy mászkálltam mint a robotok


HÜPP-HÜPP
Mi nem tudunk menni,pedig úgy szeretnénk!! :cry: :cry: :cry:
Apa már nincs itthon,após meg ki tudja merre járkál :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Levente! Boldog szülinapot neked!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Levente!
Sok Boldog Szülinapot!



Nóri!
Sok Boldog Névnapot!


Kép

fanna3
 
 


ANNA! Neked is boldog névnapot!!
Kép
Én speckó el is felejtettem volna :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?