Új privát üzeneted érkezett!

Szandra!

Köszi a választ. Hol van az a Mini Manó?

Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Én is gratulálok Mónikának és családjának a kis babócához!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Lilla!

Én is voltam a Mini Manóban, a Nagy Lajos király úton van. Gondolom Szandra is erre gondolt.

Mi egyébként olyan légzésfigyelőt vettünk a mi bébiőr is egyben, hiszen ha külön veszed meg a két terméket akkor az ára már annyi mint a kettő az egyben terméknek. És ahogy Szandra írja, ha szeretnétek még babát akkor megéri megvenni és eltenni aztán meg kölcsönadni a család más tagjainak akik babát várnak.... :)

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 

 
 

Szia Mazsuzs!

És melyik márkában lehet ilyet kapni, ami mind a kettő egyszerre?

Lilla
Vendég
 


Helló Lilla!

Bocsi, hogy egyenként kell kihúzni a szavakat belőlem :) , csak nem akartam itt nagy reklámot mert mindenkinek más válik be.
Mi az Angelcare-t vettük meg 2006-ban. Azóta már ehhez a típushoz is adnak ajándékba egy Angelcare szagmentesen záró pelenkásvödröt, szóval most már még jobban megéri. Mikor mi vásároltuk akkor nem volt ilyen akció, így nincs is szagmentesen záró pelenkatartó vödröm. Néha bizony jó lenne.... :roll:

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Szia Lilla!


Nekem is Angelcare légzésfigyelőm volt és nagyon meg voltam vele elégedve. A Mini-Manó pedig egy nagyon jó bolt. Én itt lakom Zuglóban és elég sokat járok oda.


Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok!

Mónika /Tomi/! Gratulálok Nektek!!!! Köszi, hogy írtál nekünk. Örülök, hogy minden rendben zajlott!

Légzésfigyelő nekünk a baby controll /madarász u-i/ volt kölcsön. sztem megnyugtató ez a szerkenytyű. bár nálunk szerencsére csak akkor lépett működésbe amikor elfelejtettem kikapcsolni és a gyereket kivettem :oops:

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Lilla69!

Nekünk BabyControll van, de az Angelcare is nagyon jó.
Ha van egészségkártyád, akkor arra is megveheted ezeket a termékeket.
Mazsuzsnak igaza van, szagelzárós bödönnel Angelcare-t árulnak.
A szagelzárós bödön pedig nagyon-nagyon-nagyon bejött nekem!!!
De van olyan is, hogy légzésfigyelő+bébiőrző (szintén nagyon hasznos)+szagelzáró bödön egyben, jobb áron. Bár így is egy kisebb vagyon.
Egy a lényeg: nagyon noname terméket nem érdemes venni.
Álomvirág is jó még!

Baby Outletben is érdemes körülnézni (IX , Soroksári út)

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lilla69: Nekünk AngelCare van és jó de egy ismerősnél az is bejelez időnként. Igazság az, hogy a legjobb az amit a Madarász utcai gyerekkorház ajánl. Van nekik hozzá egy okításuk is. Csak az 32 e. ft.
AngelCare-nak is van kettő az egyben és van amikor ad hozzá pelenkatartó vödröt.

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!

Móni és Tomi!
Gratulálok a picurkához és kívánok jó egészséget, sok tejcit!

Lilla!
Nekünk is Angelcare légzésfigyelőnk volt. Szerintem megbízható, csak ajánlani tudom.

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Jaaa azt elfelejtettem írni, hogy a Babycontrol nem csinál fals jelzéseket!
Egyébként bármelyiket veszed, lehetőség szerint olyat vegyél, ami a teljes matracfelületet lefedi!!!!
Ha később "mászik" a baba álmában, akkor ne adjon le azért indokolatlan riasztást, mert nem érzékeli a légzését.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszi a választ, mindenképp veszünk egyet.

Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Téjé!

Nem fájt a burokrepesztés egyáltalán. Úgy csinálják, mint a gátmetszést, fájást várnak és akkor még kevésbé érezheted, mert mással vagy elfoglalva. Spec. én a vágást sem éreztem egyáltalán (nem is tudtam vágtak-e egyáltalán, annyira nem éreztem). Szerintem pont barátnőd járt rosszul. Ezen ne parázz!!! :)

Nekünk Angelcare légzésfigyelőnk van bébiőrrel, szagtalan kukával (amit még nem használtunk erre, csak szennyestartónak, mert nem vettem bele zacsit, mert azt mondták van hozzá... Hát nem volt. Így ha eljutok valamikor bababoltba, fogom használni... :) Addig erre is jó...

Ja annyit még hozzáfűznék, hogy nem ajánlották a legújabb Angelcare-t, mert állítólag csak a bébiőr része lett bonyolultabb, más nem változott rajta. Az 1-el régebbi, amihez a kuka is van, bőven jó! A Nagykőrösi úti bababoltban vettem, szerintem ott van a legjobb áron és irtó kedvesek mindig! Segítenek amiben csak tudnak! (www.babaholmiolcson.hu)

Na mostmár befogom! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: Vegyél zacsit a pelusvödörhöz mert jó dolog. Nem vettem volna ha nem kapjuk a légzésfigyelőhöz de örülök neki mert tényleg elzárja a szagokat.A zacsi az Astiba a legolcsobb de csak kb 100ft-al.3-4 hétig jó egy zacskó.

KépKép
anikoh
 
 


Sleepin!

Csatlakozom Anikoh-hoz!!!
Tessen azonnal zacsit vennniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!Tényleg nagyon jól elzárja a szagokat.
Ha jó kicsire összetudod hajtani a pelust és úgy teszed bele, akko tutira elég 3-4 hétig a zacsi!

Nekünk egyébként volt benne zacsi és babaőrzővel együtt vettük.
Ha felhajtod a tetejét (a kéket) tényleg nincs benne egy kék műanyag köralakú valami???
Bocs, nem zizinek nézlek, hanem szeret elbújni a zacskókat rejtő műanyag és mi is csak akkor vettük észre, mikor a frissen vettet bele akartuk tenni.
:lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Úgy sajnálom azokat, akik most szültek, köztük Mónit is. Ugyanis látogatási zárlat van. Olyan rossz lehet ilyenkor.

A mai CTG-m és UH-m is OK. MInden rendben a babóval, rendesen fejlődött egy hét alatt. Jövőhéten újból kell mennem, de nem bánom, mert így minden héten látom őt, és tudom, hogy mekkorát fejlődött.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!!!

Tök jó, hogy minden okés!!!!
Már a Jáhn-ba is látogatási tilalom van????
Móni, ha szerencsés, akkor csütin hazamehet tán.........

Izgulok érte....!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


CSAJOK!!!

EZ A LÁTOGATÁSI TILALMAT HOGY ÉRTITEK,MERT A FEBRUÁR 12.-I SZÜLŐSZOBALÁTOGATÁSRA RÁVETTEM A FÉRJEMET HOGY MENJÜNK EL,DE AKKOR VALÓSZÍNŰ HOGY EZ SEM LESZ MEGTARTVA AKKOR???
VAGY INKÁBB CSÖRIZZEK BE A KÓRHÁZBA ÉS KÉRDEZZEK RÁ???

KÖSZIKE!!!
ÁGI

Kép
Kép
snápi
 
 


Ági!!!

Előtte 1-2nappal menj tutira és kérdezz rá!
Állítólag még február közepéig is eltarthat az influenza szezonja!

:roll:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Snápi!
Nekem ma azt mondták, hogy a nővérszállón azért nincs járvány, és így valószínűleg meg lesz tartva az előadás, hacsak az előadó nem betegszik le. Esetleg csak ilyen esetben szülőszoba látogatás nincsen. Megjegyzem, ha sok szülés van beindulva, akkor is elmarad a szülőszoba látogatás. Én a február 5-i előadásra akarok menni. Azt mondták nekem is, hogy telcsizzek előtte. De én jövőhét kedden is megyek délelőtt, úgyhogy azt már tudni fogom akkor.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


csajok!!!

én ugy hallottam hogy március elejéig kell óvakodni az influenzától!!!remélem előbb vége lesz neki!!!
azért megírod hogy milyen volt zsuzsi ha túlestél rajta???
hogy van dominika???
előre is köszike!!!

snápi ági

Kép
Kép
snápi
 
 


Sziasztok!
A látogatási tilalom a szülészet, nőgyógyászat, sebészet, intenzív osztályokat érintik. Sajnos első kézből származik az infó mert anyósom bent fekszik a belgyógyászaton :cry: . Szerintem ez alatt az idő alatt TELJES zárlat van ezeken az osztályokon. De persze jobb a friss infó, csak gondoltam megosztom veletek.

Szandra

szandrakiss
 
 


CSAJOK!!!

A SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI MEGINT!!!AZ EGYIK BARÁTNŐMMEL PONT EGYÜTT ESTÜNK TEHERBE ÉS HÜVELYGOMBÁSODÁSRA PANASZKODIK!!!MOST ÉN ELŐVETTEM AZ ÖSSZES IDEÁL MEG TERMÉSZERGYÓGYÁSZ ÚJSÁGOMAT DE HOMEOPÁTIÁT EGYÁLTALÁN NEM TALÁLTAM RÁ VISZONT A TEAFAOLAJAT NAGYON DÍCSÉRIK!!!
HA TUDTOK SEGÍTSETEK LÉGYSZIKE NEKEM,HOGY MIT TANÁCSOLJAK NEKI!!!HASZNÁL CANESTENT DE AZ CSAK ÁTMENETI PIHENŐ NEKI!!!
ELŐRE IS KÖSZIKE A SEGÍTSÉGET!!!
SNÁPI ÁGI

Kép
Kép
snápi
 
 


Sziasztok!

Tényleg zárlat van??? Na...remek :(
Remélem,mire odakerülök,vége lesz!!! :? nagyon szeretnénk apás szülést,de ha ez így marad.......

ohhh tűnjön már el ez a fránya járvány!!!

még van 25 napom,abba belefér,hogy vége legyen... remélem...

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok !

Kedves Móni és Tomi !

Gratulálok a gyönyörű babához és nagyon sok egészséget és sok sok örömöt .

Nagyon rég írtam csak egy kicsit el vagyok havazva a gondolataimban . A lányommal hétfön voltunk gasztroe. , allergia vizsgálaton . Vissza járó vendégek vagyunk . / Sajnos 3 évig tej - tojás mentes diétán voltunk , de 2 éve vissza kapta az étrendjébe ./ Hétfőig , mert megint ki mutatták a tejallergiát . Hurrá !!!!! Egyik napról a másikra vonj meg mindet a gyerektől . Szörnyű . Az én gondom már el is törpül ez mellet . Bocsi hogy hosszan írtam , de el szeretem volna mondani a bánatom .

Lányok ! Szorítok , hogy véget érjen a járvány és fel oldják a zárlatot .

Üdv : Hajni
hasadi
 
 


Szia Hajni!

mennyi idős a lányod? belegondoltam,tényleg milyen rossz lehet...:(

drukkolok,hogy sikerüljön elhagyni ezt az allergiát! kitartás! sok erőt küldök így virtuálisan is :) fel a fejjel :)

Üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hajni!

Kitartás!!!
Remélem "kinövi"....vagy nem? :cry:

Ági!

Te semmit ne tegyél! ne értsd félre!:-)
Ha hüvelygombára gyanakszik, mindenképp menjen orvoshoz, aki a megfelelő gyógyszer felírásával rövid időn belül megszünteti a próblémát.( a gyógyszer kevesebbet árt, mint az elhanyagolt gomba)
A lényeg: a kezeletlen gombásodás a méhbe feljutva súlyos fertőzéshez vezet, aminek a következménye vetélés és koraszülés is lehet!!!!
Pláne nem kéne szakember véleménye nélkül bármilyen cuccot használni!
Tehát úgy tudsz neki a leghatékonyabban segíteni, ha elzavarod orvoshoz.
Ha volt orvosnál és a kezelés nem használ, akkor ugyanúgy vissza kell mennie.


Mesi!!!

Én nagyon szorítpk, hogy menjen a járvány a szöszbe!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Lányok!

Ági!
Én is egyetértek Dominika1-el. A hüvelygomba veszélyes, és itt szerintem már kevés a homeopátia, bár én is kerülöm a gyógyszerszedést, de ha muszály, akkor muszály. Tessék gyorsan elzavarni orvoshoz a barátnődet.

Lilla
Vendég
 


csajok!!!

köszike a segítséget!!!zavarom a dokihoz!!!

snápi ági

Kép
Kép
snápi
 
 


Csajok!

Ha valakinek Mildibé 1 tápszert eszik a babája megteszi, hogy dob egy pü-t vagy ide ír!

(van 7 db bontatlan dobozom, amit nem vesznek vissza, a csajok viszont nem eszik , a támogatott árnál is kevezőbben szívesen odaadom, de nálunk csak a helyet foglalja. meg engem idegesít hogy lehettem ilyen h--e

ÜdvD:óri
Vendég
 


Dóri!

Ez nem hülyeség!
Ez Murphy...eddig nálam lakott, de úgy látom másnál is tiszteletét teszi..... :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Töltök képeket, mert a Snápi Ági szétszívja a véremet értük!:-)

Kép

És most megyek alukálna, mert álmos vagyok...

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Én is beleszoktam olvasgatni ide is.
Ezért szeretnék Móninak gratulálni a kisfiához!!! :D
Sok egészséget és rengeteg tejecskét kívánok nektek!


Dominika!
Nagyon szép a kislányod!!!
:lol:

Jó éjt!
Dalma.

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


KRISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÁST NEM IS TUDOK ÍRNI CSAKHOGY ÖRÖK HÁLÁM!!!
A NAPOMAT BEARANYOZTÁK EZEK A KÉPEK!!!
TÜNDÉRI,TÜNEMÉNY ÉS LÁTNI RAJTA,HOGY NAGYON JÓ ÉS SZÓFOGADÓ KIS HERCEGNŐ!!!NAGYON SOKAT NŐTT A MULTKORI KÉP ÓTA HALLOD!!!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN NEKTEK!!!
ÁGI

Kép
Kép
snápi
 
 


Mesi!
Még van időd! Drukkolok, hogy amikor Te szülsz, már ne legyen zárlat!

Dominika!
Gyönyörű a pici lányod, gratulálok! :D

Snápi!
Én is azt javaslom, hogy a barátnőd azonnal menjen el orvoshoz! Tényleg nem szabad ezzel viccelni, és természetesen kezelhető a baj!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Dalma!

Dominika nevében köszike!

Snápi Ági!!!

Méghogy jó és szófogadóóóóóóóóóó?????????????!!!!!!!!!!!
Vigyázz, mert kölcsönadom egy napra!!! :lol: :lol: :lol:
Egy igazi Borsószem Hercegkisasszony, igazi nőies hiszti hegyekkel!
Én is úgy érzem, hogy sokat nőtt!
Muszáj lesz Apával leülnöm és elbeszélgetnem vele a tesóprojektről, mert nagyon élvezek minden percet vele és olyan hamar felnőnek. :cry:
A fiam már 14 éves!!!! Mintha tegnap született volna.....
De már hamarosan Te is babázhatsz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adra!

Neked is köszönjük a bókokat!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Kerekes97!

Tündérek a 4D-s képek, nagyon aranyos kislányod lesz! Gratula! Férjed örül a nőuralomnak?
ÉS hogy érzitek Magatokat? Minden rendben?

Bné Móni!

Bár még elég új vagyok itt de én is szeretnék Nagyon Nagyon Boldog Életet kívánni az egész családnak és gratula a picihez, nagyon cukifalat!
Aztán majd várjuk az élménybeszámolót!

Apropó!
Tud valaki valamit a zárlatról? Mi is kedden február 05.-én akarunk menni szülőszoba látogatásra, de ha nem lehet akkor a férjem nem venné ki a szabiját feleslegesen.Várom a fejleményt!
Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok Lányok!

Krisz!
Nagyon aranyos a kislányod, irigykedve nézzük.

Lányok!
Ki mit ajánl, hova érdemes 4D-s ultrahangra menni?

Köszi
Lilla
Vendég
 


Lilla69!

Köszi! Utána meg én irígykedek, hogy milyen pici!!!!! :lol:
Én a praxisba voltam Dr Horváth Krisztinánál (őt a dokim ajánlotta)
Nagyon korrekt volt minden.
De mi csak a 20. héten voltunk, utána már nem.
Ha gondolod, adok számot.

Mónit talán ma engedik haza??????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mannogab!

Egy ismerősöm ott nővér és ő azt mondja, hogy hétfőig tutira nem oldják fel a zárlatot.
De ő belgyógyászaton van.
Nem tudom ez mennyire segít......

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Ma voltam ultrahangon, ez alapján most úgy néz ki, hogy lesz egy egészséges, okos, szép gyermekünk, aki valószínűleg szintén császármetszéssel fog megszületni, nem fordult meg ugyanis.

Nem vagyok elkeseredve. Találkoztam Békési Erzsikével, nagyon kedves volt és biztosított róla, hogy így is lehet széppé tenni a szülést.

Hááát, ennyi.

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Nutella!

Nekem is ő volt a szülésznőm!!!
Nagyon jól jársz vele!!!

Ohhh és még megfordulhat!!!Vagy nem?
De a lényeg, hogy minden rendbe legyen!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Csajok!

Lilla69!
Mi a brendonban voltunk a váci úton,nagyon kedvesek ott is. a 25. héten voltunk. ha visszakeresed a hozzászólásaimat,megtalálod a képet is a Babónkról :) sztem jól kivehető :)
ha nem sikerül megtalálni,elküldhetem mailben is,ha szeretnéd..
egyéb infot adok priviben,ha kell,de megtalálod a www.brendon.hu oldalon is :)

Nutella!
nyugiiii! még van idő megfordulni :) drukkolok!! :lol: hátha... de ha nem,akkor se keseredj el,kérlek!

Evisan! hol vagy???? rég jelentkeztél .....

Üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Szia Mesi!
Itt vagyok. :)
Gratulálok az esküvődhöz. :) Láttam róla képeket a másik topicban. Irigykedve néztem, és arra gondoltam, hogy tényleg egy polgári esküvő is lehet szép, meghitt esküvői ruha nélkül is, szerényen megtartva. Csak azért néztem irigykedve, mert én meg már megbántam, hogy annyi pénzt elköltöttem az esküvőmre, azért az egy napért. Bár nem volt flancos, de szép volt, tényleg. De utólag sajnálom, hogy azt a pénzt nem inkább a gyerekemre, szülésre, meg ilyesmire költöttem. Most így visszagondolva, ha újra csinálnám, tutira nem kéne menyasszonyi ruha nekem sem, meg semmi.

Dominika!
De aranyoooooos!!!! Tündéri a kislányod. :)

Valahol írtatok a mellszívókról, csak most hirtelen nem találom. Egy védőnő nekem az Avent kézit ajánlotta, Avent Isis, hogy az jó. De még a Medeláról is jókat hallottam. Szerintetek?

Évi

Kép
evisan
 
 


Szia Évi!

Nekem is volt nagy esküvő ruhával, bulival, 130 fős vendégsereggel,de a házasság hamar tönkrement :( így nem is akartam nagy esküvőt. nem az a lényeg... én is sajnálom azt a rengeteg pénzt,amit akkor elköltöttünk, nagyrészt sajnos a szüleim :(

na mindegy...ezen már nem kesergek...
az élet úgy látszik kárpótol egy odaadó, kedves, szerető társsal és a gyermekünkkel :)

Üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Évi!!!

domi nevében köszike a bókot!
Már azt hittem, hogy annyira belejöttél a babaruha vásárlásba, hogy azóta is azokat mosod és vasalod!:-)

Mellszívó: Avent és Medela is jó!
Nekem Avent elektromos van+kézivé is át lehet alakítani ! Egyenesen isteníteni tudom csak!
Szerintem azt vedd meg, amelyiket kézbevéve szimpibbnek találod.

Esküvő: az első legyen emlékezetes!!!!! Ne bánjátok csajok!

Mesi!!!

Ezúton is gratulálok!!!!




Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok csajok!

Évi!
A 49. oldal kb. 3/4-től lehet olvasni a mellszívókról.

És köszi a 4D-s ajánlásokat. Megtaláltam a Praxist és a Brendont is a neten. Majd a 28. héten megyünk valamelyikbe, állítólag akkor érdemes menni.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Dominika! :D :D
Ja, az tízezredik rugi kivasalásánál tartok éppen. :D :D Csak viccelek. Tudod, a babaruha boltom. :D :D
Á, nem, nem is tudom. Pont néztem, hogy 4 napja voltam fenn utoljára? Úgy repülnek a napok. Pedig itthon vagyok.

Jaaaaaj, de aranyosan mosolyog ez a kislyány!!! Jaaaj, de ééédiiiiikeee....! :D

Kép
evisan
 
 


Lilla!!!

A 20-21 . héten érdemesebb, a nagy genetikai uh miatt!
Ja és igen, a 28-on is!

Évi!

Kitartás, mindjárt a Tied is mosolyog!Nagyon gyorsan repülnek a napok ezt már észrevettem!
Mindjárt vissza kell mennem dolgozni. :cry: :cry:
A szyvem szakad meg, ha belegondolok...... :cry: :cry: :cry: :cry: hogy "el kell hagynom"a Manót ..... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


BneMoni!!!!

Hol vaaagytoooook?????????????????
Várjuk a képeket és a szüléstörténetet!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nutella!
Ne aggódj! Nekem múlt hét kedden közölték, hogy harántfekvésben van a drágám, csütörtökön már fejvégű volt (ma reggel is).
A lényeg, ő tudja, mikor kell megfordulnia, s meg kell-e egyáltalán. De amint látod, egyik napról a másikra történhet.

Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?