Új privát üzeneted érkezett!

Mármint később,ha már nagyobb lesz,addig meg a neomagnolos áttörlés.Kép
liu
 
 


Liu!
Igen, lehet összefutunk, én is 2 körül megyek, a hévemtől függ.

Judy!
A doki száma a páromnál van, ha hazajön megnézem és írok.

Lányok.
Ma voltam védőnőnél, és sajna viesedem. A vérnyomásom szerencsére jó, de nagyon elkezdtem dagadni. Zsibbad az ujjam. Mit tudok ezzel kezdeni? Azt tudom, hogy só mentesen kell étkezni, de inni azt sokat kell most vagy sem? Tudtok ebben tanácsot adni? Előre is köszönöm.

Jucus
33+6

jucus1
 
 


Jucus!
A vizesedésnél változóak a hozzáállások. Azt mondják, kell inni sokat, de a túl sok sem jó. Találd ki, mennyi a túl sok. Azt mondják egy felnőtt embernek min. napi kb. 2,5 litert kell meginni. Ehhez képest kell a sok? Nem tudom. Igazából én csak a végén (most nézem, kb. akkor, mint most te vagy) kezdtem vizesedni. Nálam sem volt más komplikáció, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele. Szülés után úgy lejött a víz, mint a sicc.
Igaz, tanácsnak nem nevezném amit most írtam, dehát talán segít vmennyit Kép

Kép Kép
fricky
 
 

 
 

Szia Jucus!

Én is vizesedtem nem is akárhogy!
Nálam a torna csukló+ lábfejtorna és a felpolcolt lábak jöttek be!
Plusz ne állj és terheld magad sokat,kímélő üzemmódba menj át, ha tudsz!
Inni napi 3 litert igyál annál ne többet!
És még egy tanács, este a híradót nézd négykézláb!
Akkor nem nehezedik a gyerek a teljes súlyával a vesevezetékre és nem károsodnak a veséid!

Ha tudsz egyél sok dinnyét az segít!
Vendég
 


Fricky, Dóri!

Köszönöm a tanácsokat. Akkor iszom majd ezerrel, és pihizek sokat! Ezt a négykézlábas dolgot kipróbálom.Kép

Judy!
Jávorkai tel. számai:
Magánrendelő: 284-1842
Mobil: 06-20-923-0746 vagy 06-70-450-7273

Jucus

jucus1
 
 


Jucus!
Köszi a telefonszámokat! Kép

Ismeri valaki dr. Csütörtöki Attilát?

Judit
judy68
 
 


Judy!

Én a kórházban találkoztam vele, nagyon jó orvos, velem egyszerre szült nála egy lány, aki ikreket várt. Õt császározta, és maximálisan elégedett volt vele!
Mostanában nem írogat ide, mivel nagyon elfoglaltKép

Ha jól tudom ő a tanár úr jobb keze.
Üdv. Dóri
Vendég
 


Judy68,
én ismerem, egy éve szültem vele. Jó volt :-))
Mire vagy kiváncsi?

KEDVES CSÁKÁNY DOKTOR!
Ugye jól emlékszem, hogy a Mikogal 300-as hüvelykúp mehet szoptatás mellett? A gyerek már nemcsak szopik, de még azért többször/nap.
moncaberta
 
 


Köszi Dóri. Kép

Moncaberta!
Azt szeretném tudni, hogy a kórházban rendel, ott kell-e fizetni, vagy magánrendelője is van?
Meg tudnád adni esetleg a telefonszámát ?

Ha valakit érdekel, egy másik helyen olvastam, hogy szept.6-án 14 órakor Kismama Klub lesz a Dél-Pestiben. Mindenhol végigvezetnek, mindent elmondanak. (Most nyári szünet van)

Puszi mindenkinek Kép Kép

Judit
judy68
 
 


Jucus!

Nekem a terhesség vége felé (37. héttől kb.) zsibbadt a jobb kezemen a két középső ujj, de szinte nem is éreztem őket. Pedig eleget ittam, vigyáztam mit eszem stb. Szülés után fokozatosan múlt el, ahogy a víz kiürült. Pedig nem látványosan vizesdtem, mégis.
Marq.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Szuasztok!

Gyors kerdes: gennyes valadek jon a jobb szemebol az Attinak. Ezt meg a korhazban kapta. Most felirt a dokineni szemcseppet. Hulye kerdes, de anyatejet nem cseppenthetek bele?

Masik: nappal egyre tobbet van fent, kb 11-17oraig Akkor alszik, ha a mellkasomra fektetem. A kisagyban nem tud elaludni. Egy darabig elvan, utana sirni kezd. Eddig a cicin aludt el, most mar ott sem. Szegenyem annyira szenved ezzel az alvassal

Eperrol tud valaki? Irtam neki 2*de nem valaszol

puszi

ui: nem vettunk pocakra semmit, egyenlore csak kisebb szelgorcsei vannak, amit maszirozassal oldunk meg

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Bencénél ugyanez van. Sztem jó a tejci is a szemébe, de nekem a Brulamicyn (asszem jól írtam) szemcsepp vált be. Két nap alatt eltűnt a váladék. Viszont a mai napig van, hogy előjön a váladékozás. Nekünk is csak a jobb szemünk ilyen.
Eperről annyit tudok, amennyit te írtál legutóbb, hogy megszült. Majd bizti jelentkezik!

Lányok! Nem próbáltátok még a babaneten a chat-et? Én mostanában ellátogatok oda, nagyon aranyos anyucik vannak, akik sok mindenben voltak már a segítségemre.

Kép Kép
fricky
 
 


nekunk is azt irt fel a dokineni. Remelem segit. Ugy sajnalom szegenyt. Koszi, hogy irtal!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Most kaptam sms-t Epertol. Tegnap ota otthon vannak, minden rendben van veluk. Maja sokat eszik, alszik.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Eriknél is volt ilyen szemgond. Nálunk kétszer kellett végigcsinálni (4-5 napig) a szemcsepegtetést, utána elmúlt. Azért ezekben a cseppekben gondolom vannak olyan anyagok is, amik a tejben nem.
Van, akinek nem múlik, ilyenkor fel kell szúrni a könnycsatornákat. De azt mondják, hogy az sem fáj. Azaz pont itt olvastam, hogy nem volt jó "élmény" de alapvetően azt hallottam, hogy a baba észre se vette. Persze valószínűbb, hogy elmúlik a csepptől, aztán annyi.

(Fricky: én nők lapjás chatre járok)
vantal
 
 


Vantal!
Koszi!

Kepzeljetek leesett a koldokcsonk. Ugy orulok. Ugye jol tudom, hogy meg egy 4napig kezelni kell alkohollal, es nem erheti viz? Nekunk legalabbis ezt mondtak, ja es minden pelusozasnal hintoporozzuk.

Mennem kell, mert sir.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Köldökcsonk, még pár napig óvatosan kell kezelni, de gondolom még amúgy sem úsztatnátok meg a picit a kádbanKép

Szem téma: nekünk is válasdékozott, de Ági a szemklinikán kötött ki. Maga a beavatkozás brutálisan néz ki, de nem fáj a kicsinek, habár ezt nem állíthatom biztosan. Minden esetre minket 10 hét folyamatos váladékozás után küldtek el. Semelyik szemcsepp sem segített. De ez azért nem túl gyakori eset, általában sima kötőhártyagyulladásuk van a kicsiknek!


Jobbulást a Kis Ati szemének!

Üdv: d.
Vendég
 


Judy68!
Én 2 hónapja szültem Dr. Csütörtöki Attilánál. Csak jót mondhatok róla. Mit szeretnél tudni?
Eddig csak olvastalak titeket, de szeretnék csatlakozni hozzátok. Van egy 2 hónapos fiam, aki koraszülött volt, de szerencsére minden rendben van vele. Szemváladékozás nálunk is volt és a Brulamycin vált be.
Egy gond van a babánkkal: refluxos, vagyis a folyadék nem marad meg benne, így sűrű tápszert kap. Tud valaki erről valami bővebbet?
Előre is köszönöm
Adrienn
vadri
 
 


Sziasztok!

Nálunk is volt Dominak könnycsatorna elzáródása, nekünk a Heim P-ba oldották meg, se a szemcsppek se a tejcsi nem segített.

Vadri!

Dominak fél éves kora után dg-ták a GOR-t, nálunk érdekes módon akkor jelentkezett mikor sürübb kajára váltottunk vagyis elkezdtük a hozzátáplálást, nálunk uh-gal szépen kimutatták a refluxot. Mivel Õ szopis mi nutrtion szert kaptunk, ezzel kellene a kajáját sűríteni, és szopi előtt adni neki vízzel keverve, de ez sem segített!!Ettől ilyen zselés állagú lett a kaja. Pár napot én is végigbőgtem amíg nem tudtam mi az oka. Volt nap amikor minden nem szopi kijött belőle. Mi kaptun ulcogant szirupo a nyelőcső nyálkahártya felmaródás ellen, de én azt sem adom, mivel a leírása szerint nem lehet csecsemőnek. szóval nálunk most már ritka 10-11 naponta 1 kajálás jön ki kb. de az sugárba ahogy bement, figyelem a gyerekt és látom mikor készül a dologra, rászólok és akkor észheztér, bár Õ már elmúlt 9 hónapos.
Nekem azt mondták, hogy amíg a súlyfejlődése ok. addig nincs gond. szerencsére mi már egyenesben vagyunk.
Ja az ágya még meg van emelve, úgy alszik, és örök veszekedés téma hogy hagyjuk e ordítani, mert én félek hogy emiatt ébred éjjel sokszor, mert mardossa a nyelőcsövét, és akkor ordíthat, nem tanul belőle.
Még annyi hogy volt köldöksérve, és a doki szerint az ilyen babáknál lehet egy általános kötőszöveti gyengeség, ami itt is jelentkezett. Ahogy a sérvet elnőtte ezt is el fogja nöni.
annyit tettünk még hogy minden étkezést 1 dl-ben maximáltunk, ha többet kapott a többlet kijött, és gyakrabban kapott enni!
De ő már nagyobb volt!!

Nekem ennyi a tapasztalat, ha tudok segíteni írj!

Kinga
döngy
 
 


Sziasztok!
Ugy nez ki bevalik ez a Brulamzcin, de meg nem kiabalom el.
Emlekszem csajok, hogy amikor meg allapotos voltam tema volt a gyerekek fejtartasa. Minket ugy engedtek ki, hogy tornaztatni kell a nyakat, mert egy picit balra tart. Ez szerintem nem veszes, mert szepen forgatja a fejet mind ket iranyba. Viszont a labacskajaval is van gond. Elnyomodott a pocakomban. Azt is maszirozom, viszont a bal labacskaja meg mindig befele gorbul. Ezt ellenorzi majd valaki, hogy van-e javulas?
A hat hetes kontrol az mirol szol? Csak engem vizsgalnak, vagy megnezi valaki a babat is?
Mikor lesz az elso oltas?

Koszi elore is a segitseget!

ui: en olyan faradt vagyok, hogy mindjart ledolok a szekrol. Nincs erom semmihez! Valtozik ez majd? Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc: változik, kitartás! Kép
A kontrollnál csak a mamákat nézik, a babát nem. A tartáshiba ügyében beszélj a háziorvosotokkal, megnézi a babát, aztán elmondja, hogy van-e teendő vele. De kösd az ebet a karóhoz, mert hajlamosak a dolgot nem komolyan venni!
8 hetes korában kapja az első oltást, aztán négy hetente a többit.

Döngy: mi soha nem hagytuk a gyereket sírni... Szerintem fontos, hogy tudja, hogy számíthat az anyjára, ha baja van. Ha hagyod, maxmimum azt tanulja meg, hogy magára van utalva. Mi nem kapkodtuk ki, de odamentünk, megsimogattuk, megvigasztaltuk. Õ már kezdettől fogva tudta, hogy ott vagyunk, ha kellünk, így egyáltalán nem sír, csak ha tényleg oka van rá (tele pelenka, éhség stb.) Persze ezt mindenki döntse el maga, de én teljesen ledöbbenek minden egyes alkalommal, amikor azt mondja néhány anya, hogy sír a gyerekük, de nem foglalkoznak vele, ráadásul szerintük ezzel a gyereknek tesznek jót...
De ezen nem akarok vitázni, csak nekem ez a véleményem.
vantal
 
 


Kedvenc kepunk:
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nagyon aranyos Kép
vantal
 
 


sziasztok

Egy kicsit elfoglalat vagyokKép, de mindenkinek nagyon köszönöm a kedves gratulációt. Maja baba gyönyörű nem tudok betelni vele.
Ezvicc köszi a tudositástKépKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eperke,gyönyörű ez a pici lány!KépNagy-nagy gratula hozzá!
liu
 
 


Tényleg nagyon szép ez a Maja baba! Kép
vantal
 
 


Sziasztok,

Mindkét baba nagyon édes!

Ezvicc! Nekünk is volt gondunk Dani lábfejével. Amikor elvittük csípőszűrésre, ezzel is foglalkozott a doktor néni. Venni kellett kerek mosakodó szivacsokat, ki kellett vágni a közepén, és az így kapott gyűrűket kellett ráhúznia bokájára alvás közben. Dani az első perctől kezdve hason alszik, szóval nem tudom, hogy a hanyatt alvó babáknál mi teendő. Emellett még tornáztattuk is minden pelenkázásnál. Eddig kétszer voltunk kontrollon, mindig megdícsérték. Már nem kell hordani a "papucsait", s legközelebb már csak akkor kell mennünk, amikor már jár.
Szóval szerintem ne izgulj!

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Ezvicc, Eper!

Gyönyörű babáitok vannak!!Kép

jucus1
 
 


Sziasztok!

Eper, Ezvicc!
Nagyon gyönyörű babáitok vannak! Mégegyszer gratulálok! Kép Kép Kép

Vadri!
Köszi, már eldöntöttem hogy a Csütörtöki dokihoz megyek. Vasárnap találkozunk is a kórházban.

Puszi mindenkinek
Judit
judy68
 
 


Ezvicc, Eper!
Csodaszépek a babókák! Sok-sok boldogságot, és kitartást Kép
Vantal!
Nálunk is volt ilyen probléma (sírás), csak nálunk Bence volt, hogy semmi oka nem volt rá. Tiszta pelus, teli poci, buca kijött. Viszont megálltunk mellette, rögtön abbahagyta. Na erre mondtam, hogy ilyenkor én ki nem veszem, ha semmi probléma nincs, akkor unalomból sírt. Azt viszont nem tehetem meg, hogy egész nap ott állok az ágy mellett, mert ő esetleg unatkozik. Szóval ezzel kapcs. Dönggyel értek egyet, néha lehet hagyni sírni.
Dehát mindenki máshogy nevel! Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky: gondolod, hogy én egész nap az ágya mellett állok? Kép Dolgozom, tanulok, diplomamunkát írok, itthon tevékenykedem, úgyhogy ezt elég nehezen tudnám kivitelezni. Kicsit sarkosan fogalmaztunk mindketten - én is!!! Kép
Ha egyet egyet sír, akkor én se rohanok hozzá egyből, mert ilyenkor magától abbahagyja, de ha egy gyerek masszívan nekiáll sírni, akkor igen.
Na, hagyjuk ezt a témát. Én rontottam el, kár volt belemennem.
Tényleg mindenkinek más a nevelési módszere, csinálja úgy, ahogy neki jó, aztán annyi. Úgyis mindenki a legjobbat akarja a gyerkőcének. Na meg mindegyik gyerek más, így eleve máshogy kell velük foglalkozni, arról nem is beszélve, hogy a szülők is különböző mentalitásúak.
Na meg lehet, hogy nekem csak szerencsém van az Erikkel, és nem is a módszer hatásos, hanem a gyerek könnyen kezelhető (nem rám ütött) Kép
vantal
 
 


Sziasztok!

Eper és Vicc! A gyerekek nagyon szépek és ne keseredjetek el, csak az első "öt perc" nehézKép!

vadri!

Luca is refluxos, öt hetesen még csak gyanús volt, mert az uh nem mutatta ki, két hónaposan az uh már tisztán kimutatta. Nekünk is írtak fel anti reflux tápszert, de nem kellett neki, úgyhogy marad a buki. Bár az utóbbi időben egyre kevesebbet bukik, és már nem is viseli meg annyira. Igaz, iszonyat keveset eszik, az átlag még mindig 100 ml körül van, pedig már három hónapos. De már ebből sem csinálok ügyet, mert már majdnem 6 kg, tehát szépen gyarapszik (hogy mitől nem tudom). Volt, hogy bőgtem, mert fél napokat nem evett, de már ezen is túlvagyok, eszik amennyit eszik, ha kijön kijön, lényeg hogy fejlődik rendesen meg jó a kedélye, egyszer majd kinövi ezt az egészet.
Marq.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok!

Na azt hiszem én fogalmaztam pongyolám!
Nálam a sírni hagyás annyit jelentene hogy láthatóan hisztizik a gyerek és amint meglát abbahagyja! Ilyenkor is 2-3 percenként bemegyek hozzá! Apa hiába megy be akkor ordít tovább! amint kézbe kerül, mintha semmi sem történt volna. Szóval ez a vitatéma köztünk, hogy ilyenkor mi legyen, felvegyük, vagy 2-3 percenként menjünk be hozzá.
Ez leginkább akkor fordul meg a fejemben, amikor 9 hónaposan még éjszaka 7-8-szor ébred.
Ezt hosszútávon, kikészülés nélkül egy 2,5 évessel és egy 9 hónapossal nem lehet csinálni. Aki tudja annak gratulálok és minden elismerésem az övé.
szóval eddig nem szántam rá magam a dologra, főleg mert a nagyot is felébresztené. Ha jól tudom az Aludj jól gyermekem könyv is erről szólna!
Különben 2 kisgyerekkel már nem olyan egyszerű az élet, vannak szituációk amikor nem lehet mást csinálni, mint hogy az egyik bőgicsél, és nem lehet mindig elsöbbséget adni a kicsinek, mert akkor a féltékenység jön elő és az még rosszabb. Ilyen helyzet volt például télen a séta elötti öltözködés amit mindkét fiam utált, így amíg az egyiket öltöztettem a másik ordított vagy a fürdés apai segítség nélkül, amíg a kicsi nem tudott ülni és külön kellett fürdetni őket, a nagyot kiságyba kellett tenni amit utált. De azt hiszem ennél fárasztóbb dolog nem létezik mikor 2 gyerek egyszerre ordít és követel téged, te pedig fizikailag képtelen vagy amőba módjára osztódni és persze a lelked is viaskodik sorrendiséget kell megállapítaod az egyformán imádott gyerekeid között!
Szóval én emiatt nem tartom rossz anyának magam mert néha 10-10 percet ordítanak a gyerekeim, és talán az sem bűn ha 2,5 év után már vágyom egy teljesen végigaludt éjszakára, vagy pár nyugott percre a férjemmel!

Nem szeretnék vitát indítani a dologról, legközelebb megpróbálok pontosabban fogalmazni! Nem azt írtam hogy ha sír akkor nem foglalkozok vele!!! ( megszakadna a szívem, ennél sokkal több felelősségérzet van bennem!)

Kinga
döngy
 
 


Nekem tényleg mákom van, mert az Erik 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát. 8-10 órát egyhuzamban. Meg annyiból is könnyebb a dolgom, hogy a férjem is itthon melózik, így ő is rá tud nézni a gyerekre időnként. Na meg hogy sokat vannak együtt, jóformán úgy kezeli, mint engem.
Tehát mondhatni, hogy arany életem van Kép
De az aludj jól gyermekem című "csodát" inkább hagyjuk... Kép
vantal
 
 


Sziasztok!

Én 25 hetes kismama vagyok, szintén a Dél-Pestiben fogok szülni. Szívesen olvasnék jó tanácsokat, tapasztalatokat, mire érdemes odafigyelni, milyenek a szobák stb....
Előre is köszi.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Szia Tibicsoki!
Szerintem olvasd végig a topicot,rengeteg hasznos dolgot leírtak már a csajok.Sőt,szinte már mindent...Kép
Eygébként 1hét eltéréssel egyidősek vagyunk.Kép
liu
 
 


Tibicsoki!

Kinél fogsz szülni?

Tényleg sokmindent leírtunk már, de ha van konkrét kérdésed ne habozz, szívesen válaszolunk!

A szülőszobák között van egy egyágyas lila szobának hívják én ott szültem, nagyon jó volt. Van bordásfal, ladba, stb... a többi pedig egy nagy szobában van azt hiszem 4 szülőágy elfüggönyözve egymástól. A gyermekágyas osztályon 3 db 1 ágyas szoba van a többi 5 ágyas. A gyermek alap estben reggel 7 - este 11-ig lehet az anyával, de ha 1 ágyasban vagy kikérheted éjszakára is. Én 1 ágyasban voltam, de olyan fáradt, hogy örültem, hogy este egy kicsit elvitték, így tudtam regenerálódni. Az 1 ágyashoz van külön fürdő is.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Én négy ágyasban voltam a gyerekágyon, úgyhogy van olyan is! Kép Ahhoz is volt fürdő, ill. mindegyik szobához van.
A szülőszobában is a négyágyasban voltam, mert én paráztam attól, hogy sokan szidták a lila szobai szülőágyat. Lényeg a lényeg, nekem semmi bajom nem volt a négyágyassal sem. Oldalt fallal van elválasztva, csak elől függönnyel. Volt még egy vajúdó kismama, amikor én, de semmit nem hallottam belőle. A szülőágy is "jó volt" már amennyire élvezetes lehet Kép
A fürdők nem túl higiénikusak, így szerintem vigyél mindenképpen a zuhanyzóba külön papucsot, ill. papír wc-ülőkét...
vantal
 
 


Teszek fel egy par kepet, ha nem baj. Ezek a kedvenceim.

Ket szerelmem:
Kép

Kicsit faradtan Kép
Kép

Na igy kenyeztetem el
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kép

Meg ezt is felteszem, mert ezen olyan edes.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Nagyon jók a fotók!

Hogy boldogultok?

Üdv: Dóri
Vendég
 


Ezvicc: nagyon jó képek! Kép
Én is dobok be egyet Erik babáról Kép
Kép
vantal
 
 


Milyen nagy mar Erik! Nagyon aranyos!

Hat nehez ejszakan vagyunk tul. Este 8 hajnal 2ig fent volt a pocija miatt. Pedig most nem ettem semmi olyan kajat, ami fujhatta volna. Szegenyket ugy sajnaltuk. A ferjem tornaztatta, vegul az O vallan aludt el. Mind jol kipurcantunk. Nagyon nehez! Remelem ma mar alszik.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
KitartásKép

Vantal!
Erik nagyon aranyos!

Én is teszek fel egy képetKép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon cukik a Babucik!!! Kép Kép Kép

Liu, Tibicsoki!
Én a 24. hétben vagyok. Lehet, hogy bent találkozunk?

Szerintetek mellszívót érdemes bevinni?Mikor a kisfiamat szűltem ott a II. Klinikán is lehetett venni új Medelát.
A Babuciknak adnak bent pelust, törlőkendőt, ruhát, vagy inkább vigyek?Szűlt valaki császárral? Mennyi idő múlva lehet átmenni a gyermekágyasra (Nekem úgy volt a kisfiammal a másikban, hogy du.4-kor kivették a babát, utána 24 óráig szinte mozdulatlanul kellett feküdnöm és csak azután reggel mehettem a gyerekágyas szobába.Nagyon rossz volt, ráadásul altatni kellett, így Martint csak másnap reggel hozták ki hozzám) Kép Kép

Puszi mindenkinek
judy68
 
 


Sziasztok!
Ezvicc,Vantal,Dóri nagyon helyesek a babák!Kép
Judy, meglehet...nem lenne rossz ismerőssel egyszerre bent lenni a kórházban.KépÉn már vettem mellszívót (Avent Isis),de gondolkodom rajta h érdemes-e bevinni.Asszem van kórházi is,gondolom azt fertőtlenítik.Vantal,v valamelyik csajszi biztos tudja.Kép
Vantal, ez a wc-re való papír érdekelne...hol lehet kapni?Gondolom olyan formára van vágva,mint a wc-deszka...vagy tévedek?Még nem találkoztam vele.
Pusz
liu
 
 


Liu, Judy, Tibicsoki!

Mellszívót vigyetek, nincs és hasznos lehet! Nekem kellett!
És ha van lefejt tej, éjjel azt adják a babának!
Pelust, törlőkendőt vigyetek, van, de nem elég!
Ruha csak a hazajövetelhez kell!
Vendég
 


Olvasta valaki ezt a könyvet?
Kíváncsi lennék mit írnak benne a Dél-Pestiről!Kép
Vendég
 


Liu: gyógyszertárakban lehet kapni, ill. DM-ben is. Persze lehet, hogy máshol is. "Papír wc ülőke" néven kell kérni.
Igen, formára nyírt Kép

Mellszívó: én vittem, és hasznos volt a tejbeindításban. Erik baba az elején nem volt túl ügyes, vagy csak picike volt a szája, mindenesetre nem igazán tudta szívni a cicit. A mellszívó meg adta az ingert rendesen. Ráadásul az utolsó este már tudtam leadni is tejcit a babának éjszakára.
vantal
 
 


Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?