Új privát üzeneted érkezett!

hohóóóóóó laptető, úgyhogy köv. fotó már tuti pocakos lesz, és nem a kis uszógumim lesz rajta. :wink:

Pasi ez csak véletlen volt :lol:

Timi megnéztem pontos dátumot jun. 20.-án (péntek) megyek terhelésre, az lesz a 20. nap,-remélem jó :roll: és a dokinőhöz jul. 1-én tervezem, de az még nem 100%.
megkeres számot és irom.


Vmelyik nap amikor tanulás címén napoztam és gólyák köröztek felettem (pontosan három) :) Úgyhogy ez is jelent vmit!!!!gondoltam is rá hogy lehet még az sem bánom ha rám pottyantanak :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Timi www.naprendelo.hu itt mindent megtalálsz.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: a fotó megvan, de nem kértél felmentést....vagyis nem is kaphattál:D
ott kell lenned a múlt vasárnapi fórumtalin:-)
1szálpasi
 
 

 
 

szisztok!

nagyon jo vol talizni! mano nagyon edes es remelem jovore amikor be mutatjuk a babakat sok pocakos noci fog korulotuk forogni, mikor jotunk viszafele debibol egy goja olyan lent szalt hogy szinte rank potyogot, de maskulonben debi fele ment, ki tudja kihez????

kincs, gigi! nagyon edesek apro babatok es a nagyobik es is nagyon aranyos es persze kaptok felmentest

ani! sajnalom hogy enyi bajotok van, de minden rendben lesz, gondolom majd nekunk is lesz nemi problema az ikrekel, es fel haborito hogy olyan sokat kel varjatok az orvosokra. koszi a nyugtatast a rozsaszin remsegrol, hala Istenek nem jot visza, ugy hogy meg nyugodtam

timi! sajnalom hogy nem jotel, de ha babaztal picit akor meg ertem, remelem be jon a poci simizes

vanda, szmet, kjaja! remelem mire visza erek haza a jovo heten valami jo hiret talalok itt a forumom!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Moniq!

Hát mi is abban reménykedünk, hogy jó hírekkel tudunk fogadni!

Jó pihenést, kikapcsolódást neked!
kjaja
 
 


sziasztok!

árnika!köszi.mindent megtaláltam.részemről pedig oké az időpont.de addig még úgyis beszélünk! :D

móni!örülök,hogy jól éreztétek magatokat.sajna nem tudtam menni,de egy édes tündérkére vigyáztam,és a sok kacaja mindent pótolt számomra.imádom a kiscsajt.de ő is engem... :wink:

pasi!hmmm...szóval fotó kell...hát jelenleg olyan fotóm nincs amin Doresszal vagyok,de az iwiwemen rajta van a kiscsaj.nézd meg!igaz ott még pici.mostmár gyűrűgöndör haja van és kék szeme és nagyon szép.majd rakok fel róla képeket amint tudok.most pedig be kell érd a szavammal...szóval??????? :wink: :roll: :lol:

vanda!mikor kell menned vérvételre?már alig várjuk az eredményt.szerintem tuti siker!!!!!!!!! :wink: :D

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a Kaáliban. Reggel szarul voltam (puffadtam) odacsörögtem, egyből mondták a lányok, hogy menjek be. Kaptam infúziót és B. visszarendelt PÉNTEKRE vérvételre!!! Szorítsatok nagyon.
vovanda
 
 


timi: gyűrűgöndör haj és kék szem....meggyőztél....felmentés megadva:-)

asszem, ikreink lesznek:-)
1szálpasi
 
 


vanda drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
mikor leszel a kaáliban :?: bb egész nap lesz :?:
Vendég
 


vanda!
nagyon-nagyon drukkolunk!minden rendben lesz! :wink:

Kép
timé&tati
 
 


pasi!
köszi a felmentést.bíztam benned! :wink:

Kép
timé&tati
 
 


vanda! remelem jobban vagy infuzio utan, voltal dolgozni igy roszul? mert ha igen, nem veled akasztom osze a bajszom hanem pasival ha igy el engedet dolgozni... lehet valami terhesegi szimptomak??? :wink:

timi! majd rakjal fotot a keresztlanyodrol ha mar ilyen tunderi kislany, gyonyorkodjunk mi is egy picit

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Vérvétel reggel, és délre megyek vissza. Nem tudom, B. meddig lesz, vagy mikortól, de ha odacsörögsz, akkor szerintem a lányok megmondják.
Móni!
Dolgozgatok, de jobb itt, mint otthon nézni a négy falat, legalább eltelik az idő. Ami a puffadásomat illet: B.B. is meg a lányok is azt mondták, hogy jó jel, nem kell miatta aggódni, csak kellemetlen. Remélem, igazuk van. Amúgy nem keresgélem a tüneteket, majd pénteken megmondják.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszi a felmentést!De mi hogy higyjük el hogy találkoztatok???Közös kép nem készült?

A várakozásról annyit,hogy mindenki pici babával várakozott,nem tudtam előre kérni magam.ikresek is voltak ugyanúgy,mint mi.A szemész a nagy kórházból jött ki a gyerekkórházba.De csak akkor tud jönni,amikor a nagy műtéteknek vége.Aznap 2-kor végzett.

Vanda!Szerintem is jó jel!Ha tudnád mennyire szorítok értetek!
Jövőhéten ismét szőke leszek! :D

Kép
ani0227
 
 


A felmentéshez:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Kép

Kép
ani0227
 
 


ani!
hát megőrülök...nagyon-nagyon gyönyörűek a kicsik!valami csoda szépek!teljesen el vagyok ájulva tőlük.annyira aranyosak.és milyen jól állnak neked.....szépek vagytok így együtt! :wink: :D :D :wink:

móni!ígérem amint tudok rakok fel képet a kicsi Doreszkáról.ő is nagyon szép,és persze már huncut is.... :wink:

Kép
timé&tati
 
 


Ani!!!

Felmentés természetesen megadva. Közös kép nem lett, Manó beintett... Elfáradt és nyűgös volt, semmi nem volt jó neki.
A babák meg gyönyörűek.
Ami meg a hajadat illeti: már amikor ott voltunk, akkor is akartam mondani, hgy nemértem, mi bajod a barnával...

Csajok! Nem korai ez a pénteki vérvétel??? Kicsi para van. :oops:
vovanda
 
 


Jaj de zazu vagyok!! Árnika, Timi!

Ma említette a lombikos kolléganőm, hogy PCO-soknak meg endometriózisban szenvedőknek van egy torna, nem tudom, hallottatok -e róla. Arwen tornának hívják, egy PCO-s csaj találta ki, neki azóta 3 gyereke van. A weblap azt hiszem www.arwentorna.hu, de ha keresőbe beírjátok, tuti kidobja. A kolléganőm azt mondta, augusztusban fog jönni a csaj ide Debrecenbe is. Esetleg érdemes utánanézni.
vovanda
 
 


ejjjj, hiába szóltam vandának, csak nem írta: ha csak rákattantok a linkre, nem fog működni, mert odavette a végén a vesszőt is, azt töröljétek ki. de tudjátok mit? pasi legyőzi a lustaságát, és megcsinálja nektek használhatóan:

http://www.arwentorna.hu/home.html


ani: természetesen a felmentés megadva....

jó ötlet volt ezt kitalálni, így csak özönlenek a babás képek.....nem tudom, emlékeztek-e rá, de fórumtali-roadshow van.....szóval minden nap van valahol tali, aki nincs ott mindig, annak minden nap friss babás képeket kell feltöltenie, ha igazolni szeretné a hiányzását......
:lol:
1szálpasi
 
 


Timi!Köszi! :D

Vanda!Nem korai a vérvétel!Ha beindult a dolog,akkor pörögnek felfele szépen az értékek.Én is a 12-ik napon mentem.

Mi megyünk majd Debrecenbe,de nem mostanában.Úgy szeretnénk beiktatni a dolgot,hogy pár napra menjünk.A gyerkőcök addig meg erősödjenek.

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Várunk benneteket nagyon, jöhettek aludni hozzánk is! És azért félek, hogy a korai a vérvétel, mert nekem még csak a 10. nap lesz. De bízom B.B-ben, tudja mit csinál.
A manókkal meg hamarosan oda mentek, ahova akartok (na jó, talán nem diszkóba :lol: ). Balu 3 hónapos volt, amikor 500 km-t utazott, mert a nagypapám Somogy Megyében él. Példásan tűrte, nem volt vele semmi gond.
vovanda
 
 


vovanda: drukkk
szmet
 
 


Sziasztok!

Látom megvolt a tali és jó volt. Hú, és igazolni kell a hiányzást? :roll: Én továbbra is azzal tudom, hogy jöttek hozzánk névnapozni. Bár nem tudom, hány órakor volt a tali, lehet addigra már elmentek a látogatók, de utána még összerámoltam, és totál ki voltam purcanva.
Aztán jött a hétfő! Elmentem boltba, s mire haza értem (panellakó vagyok:x ) olyan szintű tömény festékszag volt a lépcsőházban, hogy nem mertem levegőt venni, míg felvitt a lift. Ki volt régebben írva, hogy festik a szemétledobók falát minden szinten, na de zománcfestékkel?! Tudni kell, ablakok nincsenek, szellőztetni nem lehet :evil: Aztán tettem-vettem a lakásban, és éreztem, hogy már a bejárati ajtón kezd a lakásba, a folyosóra is beszivárogni... Bezárkóztam nyitott ablak mellett a szobába, estére pedig elmentem a tesómhoz aludni. Tegnap haza jöttem, továbbra is elbarikádozva a szobában, mert a folyósón és a fürdőben még mindig érezni az enyhe változatot, ugyanis 3 napig csinálják. Remélem, ma már befejezik! Szerintetek ez mennyire veszélyes? Nagyon bosszant... A 2-3 liftezésnél jól beleszagoltam, bár igyekeztem kendőt tenni az orrom, szám elé. A fürdőben enyhén érződik, ott kénytelen voltam/vagyok perceket tölteni. :(

Ani, a kicsik egyszerűen gyönyörűek :)

Timi, miért,kihez mész a Nap rendelőbe?

Móni, örülök, hogy nem ijesztgettek tovább rózsaszín pöttyök. Remélem megnyugodtál. Akkor uh-ra nem volt szükség, ugye?

Árnika, hogy haladsz a dolival?

Vanda, Pasi ne izguljatok a korai vérvétel miatt, a 9. nap általában már a teszt is kimutatja (főleg az érzékeny tesztek), hát még akkor a vérvétel 10. nap. Engem is így hívtak vissza, hogy mehetek a 10-11. nap körül, mert utána hétvége jött. DRUKK++++++++++++
A para természetes, de kitartás, mindjárt péntek :wink:

Kjaja, Szmet++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Vanda
Enyhe hiperstimu elősegítheti a megtapadást!

Laborban intézkedem! :wink:
Vendég
 


Csajok!
Ma hajnalban (3-kor) pozitívat teszteltem!!!! Nem bírok aludni, remélem, minden rendben van odabent.
Köszi mindenkinek a biztatást, kicsit már kivoltam.

Gigi!
Hogy áll a babapocak?

Kincs!
Mizujs? Pénteken mikor lesztek?

Árnika!
Hol vagy???
vovanda
 
 


vovanda: Gratula.

Pasi: Látod neked mindig elsőre sikerül. Az bíztat, hogy neked kevesebb van mint a férjemnek és így is sikerült.
szmet
 
 


vovanda: Részletes beszámolót szeretnék arról, hogy mit hogyan csináltál. Bár gondolom ezt az állapotot már a szervezeted ismeri és ezért is könnyebb volt a megtapadás. :D :D :D :D
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Vanda!

Gratulálok! Hanyadik napon teszteltél?!

További szépet és jót!
kjaja
 
 


Szmet!
Nem nagyon van mit részletezni. A múlt héten pihengettem, a héten már csináltam mindent úgy, mint máskor. Szedtem a dilibogyókat és nem emelgettem. Zabáltam a fehérjét meg ittam annyit, mint egy jól megtermett paci. :D Kb. ennyi.

Kjaja!
A kilencedik napon vagyunk... Elég hamar mutatta, vérvétel holnap lesz.
vovanda
 
 


Vanda!

Az nem baj, hogy hamar van, a lényeg az eredmény! :)

Én amúgy a 11. napon vagyok, kíváncsíságból holnap tesztelek egyet! Nem tom mit mutat majd, de tudom, hogy biztosat csak a vér mutat, de akkor is legalább nagyjából tudom, hogy mire számoljak!

Amúgy milyen tüneteid is voltak? Mintha említettél volna valamit!?
kjaja
 
 


Kjaja!
Igazából nem is kerestem tüneteket. Több okból: egyrészt én mensi ekőtt ugyanazt prezentálom, mint anno Manóval a pocakomban. Másrészt itt ugye elég rendesen be kellett segíteni a természetnek, nem nagyon tudhattam, mit okoznak a gyógyszerek. Puffadok egyébként változatlanul, erre mondta a dokim pár napja, hogy ez jó. De ennyi. Ilyen korán még ne keress tüneteket.
vovanda
 
 


Vanda!

Nem keresek tüneteket, csak olyan furcsán érzem magam! És ezt nem tom, hogy mitől van! Én is puffadok egy kicsit, émelygek, hányingerem is van néha, meg olyan furcsa érzés van a számban! Ez lehet a gyógyszer miatt is, vagy lehet más miatt is!

Ezért érdekelt csak, hogy neked esetleg milyen tüneteid vannak!
kjaja
 
 


Kjaja!
Ha nagyon szarul vagy, hívd fel a Kaálit. Engem kedden egyből kirendeltek, amikor szóltam, hogy puffadok. Egyél sok fehérjét és igyál rengeteget!! Lehet egy kicsi hiperstimu is, ami nem baj, a megtapadást még segíti is, de oda kell rá figyelni.
vovanda
 
 


Vanda!

Nem vagyok azért nagyon szarul, csak furcsa érzés ez nekem!
kjaja
 
 


kjaja: Tegnap nekem is volt pici hányingerem de nem reggel. De semmit nem érzek.
Mivel beülti után 2 nappal már lábra tudtam állni gondoltam sétálok egy kicsit és persze hogy elromlott a lift a nyolcadikra fel kellett gyalogolnom na itt a reményem fele elszállt.
szmet
 
 


Szmet!

Én már inszemináció után, ugyebár el kellett sétálni a kocsihoz, meg 2 napig feküdtem, utána sétáltam a munkahelyemre, nem mertem biciklizni! De szerintem, ha nem rohantál a lépcsőn, akkor nincs gond, mert ugyebár sétálni muszáj az embernek!

Amúgy most én sem mondom azt, hogy tipikus terhestüneteim vannak, csak furcsa érzéseim vannak! Nem tom, majd kiderül!
kjaja
 
 


Kedves Vanda és Pasi! :D

Szívből gratulálok Nektek, hogy végre együtt is átélhetitek a CSODÁT!
Biztos voltam benne, hogy sikeresek lesztek, hiszen Vanda hozzáállása, érettsége mindenkinek példát mutathat! Meg Pasi is aranyos a "nincs kaka semmi"... beállítottságával! Nálatok minden együtt van: higgadtság, józan ész, szeretet- ezeken nagyon sok minden múlik.
Az enyhe túlstimus tüneteknél már tutira vettem, hogy bővül a kis családotok!
Nagyon örülök a boldogságotoknak!
Bea

Na pasi, ha kiderül, hogy ikreket vártok, akkor aztán jöhet a "kaka"! :lol:
Vendég
 


Tbea!

Hű... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Köszi. Igyekszünk...
Pasi ikrekre gyúr...
vovanda
 
 


sziasztok :-)
tbea: köszi:-) igazából eddig fel sem merült bennem, hogy ikrek, csak az utóbbi pár hétben vagy még inkább napban. és ettől tényleg "nincs kaka semmi" :-)
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Hű nem vagyok két napot és micsoda események :D
Vanda és Pasi gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma 10-2-ig a klinika területén leszünk,a telószámokat tudjuk, csörgessük egymást. :wink:

többieknek drukk :!:
Vendég
 


kincs: Hogy repül az idő, már 1 hónapon is túl vagytok. Remélem minden rendben van.
Ma reggel úgy keltem fel hogy forgott a világ és hányingerem volt. Valamitől leesett a vérnyomásom, bizti ez a hülye időjárás.
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lenne egy kérdésem, mivel hétfőn kell visszamenni a kaáliba, hogy megnézzék mi a helyzet, de mi van akkor, ha hétvégén megjön? Akkor is vissza kell menni? Mert ugyebár hétvégén nem tudok odaszólni, hogy mi a helyzet?

Amúgy az az igazság, hogy tegnap olyan menstruációs görcsök törtek rám! :cry: Nem jött meg, de lehet megfog, vagy nem is tudom! Ha hétfőig nem jön meg, akkor majd megmondják a kaáliban, hogy mi van! De most már nem vagyok pozitív! Sőt!!! :(
kjaja
 
 


Árnika!

Merre vagy????????? Mi újság veled?

Üdv.!
kjaja
 
 


Kincs!

Lemaradtunk... :cry: Egész nap értekezlet volt a munkahelyünkön, be se tudtam kapcsolni a gépet.
De a lényeg: HCG 347!!!! Ani szerint ikergyanús...

Kjaja!

Hétvégén egyik napon van valamelyik doki, de szerintem még ma csörögj rájuk, hogy mit csinálj.
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda, Pasi itt is tiszta szívemből gratulálok nektek!! :lol: :lol: :lol:
Vanda vigyázz magadra nagyon.

Kjaja ne légy negatív, a mensi szerü dolgok még jelenthetnek jót is!!! :wink:
Biztosat csak a vérvétel v. a banya megjelenése jelenthet.
Nem tudom telóztál-e , de úgy szokták, ha hétvégén vérzés jelentkezik akkor hétfőn nem kell menni vv-re, csak betelefonálni.
De kifejezetten vérzés esetén, semmi barna.

Lányok én most azt hiszem nem nagyon fogok jelentkezni. A lelkivilágom nagyon lement pár napja a béka feneke alá. :( Nem akarlak terhelni benneteket a negatív gondolataimmal. Elég most fenntartani a látszatot a külvilág felé.
Bejelentkeztem pm, és Ir kontrolra, és intézem a köv. mütétet.

puszi mindenkinek, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vanda
Mondtam,hogy intézkedem a laborban :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Árnika!

Nem terhelsz senkit (szerintem). Mondd el mi a baj, hátha jobb lesz tőle.

Gigi!

Köszi!!! :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!

vanda!pasi!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!annyira örülök nektek!vigyázzatok magatokra! :wink:

kjaja!drukkolok!

árnika!mi a baj?nem szeretem ha szomorú vagy.azt szeretem amikor olyan kis vidám,humoros,jó kedélyű vagy!ha meg akarod osztani valakivel akkor írj,vagy hívj!az új telszámomat megadom priviben.oké? :wink:

Kép
timé&tati
 
 


köszi mindenkinek:-)

árnika ha el mersz tűnni, odamegyek hozzátok, és addig fogok dörömbölni az ajtótokon, amíg frissen sült sütit nem vágsz hozzám, hogy takarodjak.....vagy meg enm mutatod, hogy megint írtál a fórumra:-)
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?