Új privát üzeneted érkezett!

szilbe Bettike is hatalmas de ő most 2,5 éves után egy hónappal 17kg meg 99-100 cenit!!

Kép
kbernadett
 
 


Írt Kati!

Idézem:

" aranyos töletek, hogy érdeklődtök! Befeküdtem a 7.-en a 723.-as szobába! Ma reggel bejött az orvosom. Vizsgált, NST, UH. Zárt méhszáj, minden rendben! Holnap belgyogyászat, labor, anesztes vizsgálatok, NST. Csüt.-ön bemutató, pénteken császár! Ez a terv. Hihetetlen ez a meleg!.. csurog aviz rajtam.. puszi mindenkinek!"

tehát ezt írta!!!

holnap is irok neki holnap is irok hogy mi újság:-D

puszika!

Kép
kbernadett
 
 


De jó itt is én vagyok az első oldalon !!!! nem is nagyon voltam még csak most azt hiszem!!! :D :oops:

Kép
kbernadett
 
 

 
 

Nóri! Hol kóborolsz? Pedig láttam, hogy be vagy jelentkezve! Tényleg, vasárnap délelőtt voltatok Lilcsivel Intersparban? Az emberem megesküszik, hogy Lilcsit látta a bevásárlókocsiba ültetve.

Betty! Köszi, hogy közvetítesz! Írd meg holnap katínak, hogy nagyon szorítunk nekik pénteken!

Ildi! És többiek! Akkor csütörtök? Judit! 4-5 körül érkeztek? Én azt hittem akkor indulunk hazafelé... :oops: Húh, de nehéz ezt összehozni! A lényeg, hogy mi minden nap ráérünk bármikor. Úgyhogy szerintem Ildi, mostmár mint háziasszony tessék dönteni.

Katlina! Én is gratulálok Robika eredményeihez! Egyébként Balázs nem igazán eszik ebben a nagy melegben. Holnap megyünk mi is mázsálásra, na kiváncsi vagyok... A múltkor még tápszert akart írattatni, most meg szerintem le fog baszni, hogy túletetem a gyermeket.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na most én is javítok utólag: Kati és nem katí :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Itt vagyok Olga! Csak most filmeket töltök le, ami meg le van töltve, azt már nézem is. :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Olga!
Mehetünk hamarabb, csak arra gondoltam, hogy ha már egy kicsit hűl a levegő. De ha Ti akkor mentek, akkor nekünk is jó.

Elin!
Milyen filmeket? Lehet engem is érdekelne! A "piszkos munkát" megcsinálom. Van dvd listád?

Betty!
Mi is szorítunk Katinak!

Szilbee!
Minek kell menni laborba, meg csont...Mi az? A súlya, meg a magassága miatt? Meg milyenek voltak a 18 hós eredmények? Nem értem!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Anno a vashiány miatt csináltak vérképet és ott tűnt fel a háziorvosnak a neutophil granulocitából kevesebb van a vérében, de a főorvosasszony megnyugtatott, hogy a többi értékeihez nézve teljesen normális és, hogy ez a lényeg.
A főorvosasszony nagyon meglepődött, hogy ekkora feje van Leventének és ezért elküldte Leventét kéztőcsont röntgenre. A csontkorból meg az jött le, hogy akkor felszívódási rendellenessége lehet (mivel ugye 15 hónaposan 6 hónaposnak felelt meg a kéztőcsontok fejlettsége), de szerencsére ezt megcáfolta az újabb laboreredménye (amit Pesten csináltak), így maradt az, hogy le kell állnunk a szopival és teljes mértékben átálni normál étkezésre, mert nem tud így a kalcium és foszfor felszívódni megfelelő mértékben (a vérében ugyanis normál értékkel voltak ezek az anyagok).
Jó kusza egy sztori, de szerintem most is minden rendben van, különben nem nőne ilyen arányosan és gondok lennének a székletével is, de hát szerencsére ilyen tünetek nincsenek. :)

szilbee
 
 


Judit! Nekem is jó a délután! Szeretnék találkozni ám veletek!

Azta! Gyermekem 60 percnél többet nem aludt egy folytában éjszaka. Tiszta hullák vagyunk. Remélem ma éjszaka már nem csinálja ezt.

Szilbee! Azta! Az ütő megállt bennem! De olyan jó, hogy kiderült, hogy nincs komolyabb baj, és étel áttállással rendbehozható. Gondolom mennyire meg voltatok ijjedve!

Nóri! Voltatok ISparba vasárnap? Kiváncsi vagyok Peti tényleg benneteket látott-e!?

Jó reggelt a későnkelőknek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó a párod szeme Olga! :lol: Mi voltunk azok!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit! Nem valami komoly az a letöltőoldal! Moziban felvett filmek vannak...legalábbis az első, a Die Hard 4. az elég szar volt úgy hangilag, mint képileg. A többi még nem tudom, milyen lesz...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Mi is szorítunk Katinak!

Nóri mi a Torrent-ről töltjük,igaz nálunk nagyon lassú a net,így a harry potter-t még múlt hét óta sem töltötte le,ha gondolod szólók a sógóromnak hogy küldjön meghívót rá ha tud!

Olga!
Mi sem aludtunk csak órákat az éjjel,reggel úgy néztem ki mint a zombik,aludni sem alszunk plussz a nyakam még most sem tudom forgatni így testel fordulok mint a robotok

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Na akkor mikor talizunk? Holnap, vagy csütörtök? És hány óra! Most már szorít az idő!

Szilbee!
Hát kétszer is el kellett olvasni, mire felfogtam! Egyik vizsgálatról ki, másikra be... Hát biztos nem volt könnyű! De a lényeg, hogy semmi probléma! Akkor most kontroll?

Most mi nagyon jól aludtunk, 9-kor éppen hogy kifordultam az ágyból. Leti korábban kelt, de édesen csendben várta, hogy felkeljek, pedig tiszta kaki volt szegénykém! Már van egy kis gyümi reggelente, így sűrűbben is van kaka.

Katlina!
mi ez a meghívós módszer? Írd már le!

Elin!
Ja, az hasonlóan van meg nekünk is gondolom, egy dvd-n van a Die hard 4, 3. Shrek, meg a Transformers, meg a Harry P.5,. Én csak a shrekbe néztem bele, de mozi felvétel, és ahng iszonyat, szóval kuka. Egyszerűen nézhetetlen!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Torrentekből elegem van...lelassítja a gépet is, és igen sokáig tart. Ez fizetős, de 3 nap 300 Ft és leszedek vagy 5 filmet. Bár nagysága válogatja...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nem, szerinterm te a divx-re gondolsz Judit! Ez dvd. De divx-eket is lehet letölteni. És ha ilyen minőségű a dvd, akkor jobb is lesz amazt. Mértete miatt gondolom hamarabb is jön le. De mostmár megvárom, míg letölti a Mezsgyét, utána divx-et választok.
Tali: csütörtök?
Torrent oldal amúgy rengeteg van...Googl-ba beírjátok kiad egy csomót. De van olyan torrent kliens, amiben van saját kereső is.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csajok! Az én lányom megint bealudt!! :shock: Mi ez az új szokás nála? Tegnap is így csinált, azt hittem, majd délután is ledől egy kicsit, de nem tette... :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Hova fizetsz? Sms díj? Én ehhez nagyon béna vagyok, a férjem biztos tudná, meg azt hiszem, hogy van ilyen linkünk is, a barátaink küldték, de én magam nem merek belevágni, pedig nagy filmes vagyok! Ráadásul sms-t sem tudok küldeni, mert valami elállítódott, így nem megy el semmi. Igen, divx.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Szegény Ildi, írhatna valamit mikor menjünk! Nekem tényleg bármikor jó.
De irigylek egyeseket, hogy van idejük filmeket nézni! :roll:

Katlina, akkor sorstársak vagyunk. Ma délelőtt nagyon fáradt volt Balázs, 9 körül elaltattam, 2 percet aludt. Újra elaltattam, újabb 2 perci aludt. Na mondom mindegíóy, mostmár befejezem a zuhanyzást. Megyek a gyerkőchöz, hát nem ülve várt a kiságyában? :shock: Istenem, ez a gyerek már jövőhéten szalad! :lol: Irtam, hogy tegnap felállt a kiságyban?

Sose lesz már holnap! Ma sétálni akartam a dokihoz, mert egy-két helyre még be kellene mennünk, de olyan meleg van, inkább taxizunk.

Többiek hogy punnyadnak! Kis lustik! :lol:

Évi! Milyen volt a strand? Fura a tengerpart után nem?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Oké csajok, most én diktálok!!!!!!!


Akkor csütörtö! Délután kettőtől már lehet jönni nyugodtan.
Azt még meszéljük meg, ki mit hoz?
Mi nagy tea rajongók vagyunk, három kancsóval főzök mostanában. Szóval alapból az biztos lesz, Olga, ha szeretnéd csinálhatok tej tortát :wink: .Várom a reakciókat!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Letöltős Csajok!
Tennétek fel egy két linket, honnan lehet filmet töltögetni?!

Csütörtökön majd gondolunk rátok a tali miatt, míg a gyimilcstortát faljuk Leventével. 8)

Olga, Judit!
Hát szerencsére nagyobb volt a füstje a dolognak, mint a lángja. :) 8) És igen, most kontrollra megyünk, csak időpontot kell még kérnünk.

Olga, Katlina!
Szerintem a csemeték érzik hogy jön valami időjárásváltozás... legalábbis remélem, hogy nem hiába szenvedtek ezektől az alig-alvásos időszakoktól. :?

Betti!
Mit jelent Kati sms-ben, az hogy "bemutató"?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Lányok, Csongi holnaptól anyuéknál lesz, elfogadtok a talin gyerek nélkül is? Legalább lesz egy szabad kezem a kétgyerekeseknek :lol:

Na, volt olyan kálvária tegnap.... A barátnőm akinek rossz lett az AFP-je talált egy helyet Pesten 4D-s ultrahangra. Felmentek, majd teljesen kiborulva hívott, hogy azt mondták neki, hogy minden rendben a szívével, fejével, méreteivel, csak éppen nyitott a hasa a picinek, meg kell szülnie, de lehet, hogy csak a köldökzsinór.... Jakab a dokija, az éppen szabadságon. Rábeszéltem, hogy hívjuk fel Mosonyit, de ő már beszélni alig tudott, így én hívtam fel. Háááát, Szilbee, gondoltam rád, annyit beszélt, hogy már sült meg a telefon a fülemen :) Kb. 10 percig a 4D-s ultrahangot szidta, hogy már a bevásárlóközpontokban is csinálnak, oda ültetnek egy asszisztenst, akinek még orvosi végzettsége sincs, meg hogy kontárok, pancserek. Végül megbeszéltük, hogy elmegyünk hozzá, aztán még 2-án a pesti klinikára, aztán majd meglátjuk, higyjem el, az hogy rossz az AFP az nem jelent semmit, és ha baj lenne, azt már Jakab látta volna az eddig UH-kon!
Tegnap már nem volt ereje a barátnőmnek elmenni, úgyhogy holnap elmegyek vele, tartom benne a lelket.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Szegény barátnéd!!! :? :cry: Ez nagyon kegyetlen dolog...
Én nem vagyok orvos, de Jakab többek szerint is kiváló ultrahangos szakember. Szerintem is látott volna valamit, ha baj lenne. Nagyon szorítok, hogy tényleg ne legyen baj és csak egy fölös riadalom legyen az egész.
Remélem sikerül megnyugtatnod barátnédat valamennyire. :(
szilbee
 
 


Csongianya!
Én már írtam a 4d-ről!nekem ott 35hetesen azt mondták hogy átlagon aluli a gyerek vagyis 1700grammot mondott,mert hogy rövid volt a combcsontja,én is kiborultam hívtam az orvost Georgevicset,hogy mi van,ő azt mondta hogy sehol nem lát eltérést és az csak egy dolog hogy ott mit mondanak!A nő azért is lebaszott mert náthás voltam
És lám nem átlagon aluli a kukacom!Én ezért is írtam hogy nem ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!De szerintem Jakab ezt már észrevette volna

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, mire átadtam az infókat, hogy nem sok értelme van ilyenkor egy "sima" 4D-s ultrahangnak, addigra már úton voltak Pest felé.
Köszönöm mindenkinek az infókat, én még nagyon reménykedem benne, hogy csak vaklárma az egész.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi, hát ez nagyon gáz :shoc: Mármint az, hogy azon a 4D-s UH-on ilyen állapotba hozták a barátnődet :? Nyitott a hasa a picinek, de LEHET, hogy a KÖLDÖKZSINÓR?????!!!! Hát milyen vizsgálat ez?? Vagy lát valami konkrétat, vagy fogja be a pofáját! Hol volt a barátnőd?
Amúgy ebben egyetértek Mosonyival (pedig nem vagyok orvos :wink: :mrgreen: ), akárhova nem szabad elmenni genetikai UH-ra. A 3, ill 4D-s változat csak a szülők kíváncsiságát hivatott kielégíteni. Babamozi. A genetikai Uh-ot szakorvos végezze! Nem lehet ilyen dolgokkal viccelgetni.

Ildi, nekünk a du. 2-től elvileg jó időpont :) Mit vigyek? Annalucán kívül :lol: Üdítő, csipsz, sütike, akármi? :D Amúgy kocsival megyünk, de valószínűleg párom fuvaroz majd, mer kell neki a kocsi.

Alvással nekünk is gondjaink voltak, tegnap egész nap nem tudtam lelőni a gyermeket :? Szegénykém pedig aludt volna napközben is, de nem ment neki, csak nyűglődtünk. Délután sikerült aludnia 4 órát, éjjel meg már nem volt semmi gond, szépen aludt a kiságyában fél11-től reggel 6-ig :)
Asszem frontérzékeny, mert máskor is volt már ilyen "malőr". Amúgy meg jó alvó.

Fanna merre van?

Ejnye csajok, kalózkodtok? :lol: Csatlakozom Olgához: dejóannak, akinek van ideje filmezni :wink: Nekem már csak a nappali háttértévézés, meg az esti helyszínelők (valamelyik, de legjobban a las vegas-iakat szeressem) maradt :roll: Pedig nagy filmrajongó voltam...valamikor :|

Pénteken lesz légkondink! :D Reggel szerelik.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ehehehehe... Gondoltam csinálok magamnak is egy vonalzót; a babafalvás szerint 11 éves, 11 hónapos, 884 hetes, 2 napos vagyok :lol:

Amúgy kizártnak tartom, hogy egy nyitott pocakot Jakab ne vett volna észre. Egyrészt a rutin, másrészt meg a felesége ugyanazzal az UH-gal babaszíveket leseget. Vagyis adva van egy jó szakember, meg egy jó készülék.
Hjaigen, szabin van, télleg...ezért nem lesz nekem 6 hetes vizsgálatom, csak majd 9 hetes :roll: Mondjuk mehettem volna 5 hetesen is, de minek, ha semmi bajom :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Évi
:cry: :cry: :cry: nagyon-nagyon sajnálom a barátnődet, hogy ezzel a rossz hírrel riogatják! Szívből kívánom neki, hogy minden rendben legyen.!!!

Szilbee
A Ti kálváriátok se lehetett semmi :? Miket ki nem találnak... szörnyű!

A csütörtöki talira már lehet hogy mi is tudunk menni, nem akarom elkiabálni Timinek ma még csak 1x kellett orrot törölni :) azt is reggel ébredés után.
Holnap délelőtt egyébként is mennem kell Szolnokra (kontrollra a kórházba) és nem lesz kocsim. Csaba Debrecenbe megy vele, érdekes lesz tömegközlekedni :roll: azt hiszem nem viszek babakocsit, inkább Timit cipelem.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ó, Évi! Szegény barátnőd! Akkor holnapig még bizonytalanságban vagytok? Megint azt a topikot olvasgattam -pont miattatok- ahol a magas afp-t tárgyalják, akik érintettek. De ott szerencsére mindenkinek minden oké kell végül is. Remélem majd veletek is...
Emlékszem rá, amikor én mentem az amnio eredményéért a SOTE-re, mellettem egy kismama azért volt ott, hogy megszülessék...borzasztó érzés volt nekem is. Addig meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg beteg babát hordok, akkor kezdtem el félni, de nagyon

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Évi!
nagyon sajnálom a barátnődet! Azért nekünk ilyen durva nem volt, de engem is mind a kétszer megijesztettek a kórházi uh-n, amikor nem volt Dinya. (augusztus) Olyan dolgokat véltek felfedezni, hogy na csak ! (Két különböző orvos volt akik mindenfélét kilátásba helyeztek) Azt a hetet nem kívánom senkinek! Míg meg nem jött Dinya, és meg nem nyugtatott, hogy semmi baj nincs! Úgyhogy próbáld nyugtatni, lehet nincs is ott semmi baj, csak tényleg nem hozzáértő nézte!

Ildi!
Akkor mi is rágcsit, meg üdítőt viszünk. Mi 1/2 2-től alszunk, hát, majd amikor kelnek aztán indulunk. De azért megvárjatok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi, a szívem facsarodik a rossz hírek hallatán. Ilyaekor az ember sajna csak a rosszra tud gondolni, holott lehet nincs is semmi baja.Engem is nézett Faragó és Jakab is de nálunk minden ok volt szerencsére.

Évi, persze, hogy jöhetsz egyedül is!

Csajok, szerintem, ha mindenki hoz egy üveg üccsit, meg valami nasit, akkor biztos csak elleszünk valahogy.Amúgy ne számítsatok, valami nagy gondozott kertre, mert még tereprendezés előtt állunk, rontás-bontás lesz és ilyenek.
Homokozós cuccok vannak, két motor, egy kicsit roncs bicó / gyerek / sátor.....most más luxus cikk nem jut az eszembe.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Meg a Gyilkos....remélem, meg van még????

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szilbee: Bemutató=bemutatás, két fődoki megkuksiz. És ha szerencséd van, szólnak is hozzád, mondjuk köszönnek, ilyesmi....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Jaimee!
Itt is leírhatod ám, hogy mizu veletek! Biztos kíváncsiak a lányok, akik oda nem írogatnak! Egyébként üdv megint! Dolgozgatol? Azért csak óvatosan!

lldi!
Akkor mi is viszünk bicit, hogy ne legyen vita, meg Imikének is legyen újdonság!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Látom Judit akkor a hülyeség Neked is eszedbe jutott.... :D megcsináltam vagy 2 hónapja én is....de azt hittem jobb lesz és kiírja a huszonegynéhányt....de nem :shock:

Háááát na!
Most jöttünk oltásról. Szuperügyes volt Minim :lol: !
Viszont megint mondta a Dr.nő hg jó nagy baba (alig fért bele a mérlegbe :? )mondta hg olyat még nem látott hg egy pici 4 hét alatt 1.5 kilót hízzon...azt mondta hg 7-8 hónaposnak felel meg .
Most 7200 gr. és 62 cm.
Nem mondta de az volt az értelme hg talán sokat adok neki....(Aranyos volt mint mindig) de kicsit beaggódok....azt hittem anyatejből nem lehet túletetni.... :?: :?: :?: úgyis annyit eszik amennyit akar...meg tápot is ua.adtam most 190-200 ml egy nap 4-5X. Mivel későn kerültünk hozzá...és a kutya nem mondta hg mennyit kell egyen!!!!Én magamtól sztem igény szerint adtam neki. Hányni talán azért hányt mert vagy azokat a tápokat nem bírja....vagy sokat eszik...vagy fejletlen a gyomra......VAGY?????
na szal nem nyugodtam meg....ennyit eszünk,akkor kicsit visszábbveszek...de azt meg nem akarom hg akkor meg fogyjon. Vhol olvastam hg 6 hóig a babának tilos fogyni mert az betegségre utal....

A talival nem tudom....busszal innen átszállással együtt lenne vagy 45 perc...a tejet meg nem tudom hg elvinni. Ha hidegen viszem megmelegszik...ha felmelegítem meg megpimpósodik....szal majd meglátjuk.

fanna3
 
 


Jaimee!
:lol: :lol: :lol: Köszi!
Tényleg beszámolózhatnál a csajoknak, hogy mizu veletek!!! 8)
szilbee
 
 


Fanna, nekem általában csak hülyeségek jutnak eszembe :lol:
Gratu, hogy Nimi jól tűrte az oltást :D
Mosnézem...már 4 hónapos :shock:
Szilbee meg lassan megszül :shock:
Elrohan mellettem az idő :?

Fanna, ha mi tudunk menni, akkor szívesen elviszünk titeket is. Ha gondolod add meg priviben a címed, számod, csütörtökön délelőtt megcsörgetlek, hogy mi a helyzet - mindkettőnknél :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hát én itt olvasó üzemmódban vagyok, mert gondoltam, átolvas mindenki. Vagy nem?

No, aki nem, annak elmondhatom, hogy jól vagyunk, mint Marci Hevesen. Általában mindig jól vagyunk a havi doki vizit után pár napig...aztán megint jönnek a parák.....

Picikém inkább lány lesz, mint fiú, a genetikai UH szerint mindene megvan (kukit azt nem láttunk, a doki sem, ami a fontosabb.) és jól van odabenn.

A hányinger még mindig tart, most megint visszaálltunk a gyümölcsökre, minden mástól hányingerem támad, de cudar, érdekes módon bezzeg vevő vagyok a Mekis kajára. :oops: :oops:

Igen, dolgozgatom, a doki szerint ezek a húzódások nem veszélyesek, nő a méhem, hasam ilyesmi, úgyhogy most megnyugodtam. Magne B6 megy továbbra is. Most még a meleget is egész jól bírom, ohne légkondi.

Közben jól látható pocakot eresztettem az utóbbi 2 hétben, már a vak is látja és minden buszon van helyem. He-he....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


sziasztok!

a bemutatást már leírták én nem írom, amugy semmi különös!!!

Pontosan Ildi akkor hol is laktok, elküldöd privibe a címed, meg azt hogy hogy lehet el jutni hanyas busszal hol kell leszállni.

köszike

na és akkor hánytól hányig lesz ez a tali?mert mi is pont akkor szoktunk aludni de ez nálunk el tolható ill kihagyjható:-D

Kép
kbernadett
 
 


hú akkora baleset volt itt nálunk hogy még mentő helikopter vagy micsoda is volt, egy motoros meg egy személyautó ütközött., nagyon remek a forgalom meg a mi utunkra van terelve, millió meg egy kocsi megy el elööttün k :cry: Bettike persze nem alszik :?
puszika szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Azta Fanna! Még Lilcsin is túltesz Nimid! Tényleg jó nagy, bár a múltkor meg sem emeltem, hogy éreztem volna.
Akkor a hányás a felesleg lenne?
És ha tápit hoznál a talira? Az nem savanyodik meg, meg semmi...
Persze csak ha akarsz jönni.

Azt meg én is felajánlottam, hogy furikázom őket ide meg amoda, de mivel tényleg nem lehet bekötni a babahordozójukat.....hát nem tom.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Balwin!
:lol: :lol:
Azé még van 4 hónapom... :lol:

Jaimee!
Tessék csak gyakrabban írni!!
A mekis kaját én is nagyon kajáltam első gyereknél. 8)
Egy pocifotót dobhatnál ám, mindkét topicba!! :)
szilbee
 
 


Húúú Judit tényleg!
Aranyos vagyol!!! De nem lehet a babahordozót bekapcsolni.....azt meg nem szeretném hg megbüntessen benneteket a rendőr......
Apámmal szoktunk úgy mászkálni a városban ha muszály....de azért az más...csak családba marad... :roll: (per-pill. nem fizetnék úgy 20ezret)
Akkor marad a busz :(

fanna3
 
 


A Torrent-ről amjd sógoromtól kérek felvilágosítást hogy hogya is működik,de mi úgy szoktuk Nóri ha netezünk addig kikapcsoljuk,így viszont a gép mindíg megy!

Taliról annyit hogy már bizti hogy nem megyünk apa holnap lesz itthon(feljelentették a kocsmát így oda megy)apósnak meg annyi a maszekja hogy nem ér rá furikázni velünk,én meg nem merem vezetni a trabit(nem érzem az autót alattam)az első körforgónál lerobbannék vele vagyis én ettől félek!Pedig ha mennénk vinnék alkeszmentes sört!


Fanna!!
Ti szopisztok is meg tápiztok is? :shock: ,mert most nagyon nem vágom a dolgokat!
De az bizti hogy szép súlyban van a drága


Judit!
Mármost egyre irigyebb vagyok,mi nem alszunk se nappal se éjjel,vagyis az utóbbi két nap így telt el :( :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ildi! :evil: Na, süssed azt a tejes pitét! :roll:
Akkor csütörtök 2-körül érkezünk kettecskén.

Évi! Bennem is megállat az ütő. Remélem csak vaklárma az egész! Zoboki doki azt mondta, hogy Jakab nagyon jó UH-os. Ugyhogy tuti észrevette volna, ha baj van. Tejesen egyetértek a csajokkal, hogy a 3-4 D csak babamozi. Főleg ha nem is orvos csinálja...

Nóri! Kösz mán, hogy az én seggemet meg nem fuvarozod... :cry:

Jaimee! Én nem szoktam átolvasni. Egyszer vagy talán kétszer írtam, de aztán elmaradtam. Gratula a babához!

A bemutatás a császár miatt kell. Altatóorvos és társaival találkozik a kismama.

Anna! Nagyon szépek Nimi paraméterei! Jaj, sose lesz csütörtök!
Tényleg, nem a Higvégi doktornőnél voltatok ma?

Mi is voltunk ma tanácsadáson. Hossz: 71 cm, súly:8420 g. Kaptunk beutalót a szemészetre. Itthonról hívtam őket, negyed négykor, már csak a takarítónő vette fel. Mondta, hogy 7-8-ig és 1-2-ig dolgoznak, akkor kérjek időpontot. :shock: Remélem jövő karácsonyra már lesz időpontunk... :?

Tényleg fiús anyukák! Rokon kérdezte látogatáskor, mikor Balázs még csak 3 hónapos volt, hogy húzogatjuk-e a figymát. Persze, hogy nem, mondom én. Szerinte kellene. Na izibe hívtam a dokit, mondta még nem kell, túl kicsi hozzá. Namármost, Hidvégi doktornő ma próbálta huzogatni neki, de mondta, hogy elég szűk. Nekünk is? Hát mondom, mi nem szoktunk hozzányulni. Aztán mondta, hogy már kéne. De ezt most magamtól találjam ki? Igaz két hónapja voltunk a saját dokiknál, Viczián doktornőnél, de ő nem mondta! Ezer gyereknevelési könyvet elolvastam, de egyik sem írt erről semmit. Nálatok ez hogy volt?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Katlina!
Tej + kiegészítésnek táp.....de mán teljesen tanácstalan vagyok a mennyiséget illetően....

Olga!
Ott voltunk. Mert láttál??
Hááááát én vagy 2 könyvben...meg talán a neten olvastam hg 1! éves koráig nem szabad bántani mert sérülést okozhat. Akkor ismét dejó hg egybehangzóak a vélemények.....talán kérdezd meg anyósodat......hehehhe hg csinálta...nem tudom....többiek?????Sztem abból baj nem lehet ha nem erőlteti korán az ember...a lényeg ilyenkor hg ha pisil jól látható legyen a húgycsőnyílása úgy 3-4 mm-t. Ha később húzod hátra abból sem lesz baja mert ha járható akkor később is az lesz. Ja nem ez hülyeség....mert ha nem járható akkor meg vmit csinálni kell....SZÓVAL NEM TUDOM! :roll:

fanna3
 
 


felétek is nagy szél fúj? mert igy nagyon fúj!!!! :lol: :?

Kép
kbernadett
 
 


Fütyi téma:
Mi pici kora óta húzogatjuk, mert be volt rakodva és nem sokon múlott a gyulladás. Semmi baja nem volt a húzogatástól, amit mi mindig fürdés közben csináltunk, viszont nem is volt fitymaszűkülete, gondolom ezért nem volt gond.
szilbee
 
 


Fanna!

nagyon boldog hófordulót Niminek!!!!

Kép
kbernadett
 
 



Kishercezg!!!!

Holap kerül napvilágra a ponthatárok!!!

Írsz hogy hova vették fel a testvéredet?

Meg mostanában megint régen írtál mi újság felétek?

Kép
kbernadett
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?