Új privát üzeneted érkezett!

Csipke, orvos és kórház függő. Sajnos igaz, hogy nem alap vizsgálat mindenhol, tehát csinálnak UH-t, de vérvételt nem. A sejtbank.hu oldalon megtalálod, melyek azok a kórházak, akik le vannak szerződve, mert akkor ha abban a kórházban fogsz szülni, azaz a dokid oda tartozik, akkor fogja adni a beutalót és ingyen megcsinálják. De mindenhol máshol fizetős....:( Átlag 25-30 ezer HUF..... És mivel Bajcsy vagy, gondolom a dokid is ide való, azaz megcsinálják ingyen. De ha mész, azért kérdezz rá legközelebb, bár még van időd :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


sziszi24
 
 


Nyuszika, köszi, ma megyek hozzá, van egy csomó kérdésem, fel is teszem. Első gyerek, szóval még nincs rutinom, és az orvost is most választottam, még őt sem ismerem nagyon, de lesz időnk megismerkedni. :)

Kifaggatom, és holnap írok, mi volt a dokinál. :)
csipke11
 
 

 
 

sziszi, tök jót találtál, köszi!!!! :)
csipke11
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem. Legalábbis egy időre. Tegnap voltam orvosnál, sajnos a kisbabám meghalt. Ez van. Majd legközelebb. Benne volt még a pakliban, hiszen 12 héten belül vagyok.

Nektek továbbra is jó babavárást kívánok, és írjatok minél többet, mert remélem hamarosan újra aktuális lesz nálunk a téma.

Vigyázzatok magatokra!
csipke11
 
 


Csipke, NAGYON sajnálom....................:( Ez borzasztó............ Sok erőt és kitartást kívánok a feldolgozáshoz, és a kezdéshez. Remélem mihamarabb visszatérsz hozzánk!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Csipke én is nagyon sajnálom!!!!!!
sziszi24
 
 


Sziasztok!

teljesen új vagyok köztetek, jelenleg 6 hetes terhes. szeretnék egy megbízható nem pénzéhes orvost találni, aki hive az alternativ szülésnek. Sajnos időm nincs visszaolvasni most, de kérlek ha tudtok egy jó dokit ajánlani nekem segitsetek! akár priviben is, köszönöm, Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia! Ajánlom a saját orvosomat, fiatal, rugalmas, humoros. Én mindkét lányomat a Bajcsyban szültem nála gátvédelemmel, pedig a nagylányom nehezen adta magát, nyakán a köldökzsinórral. Dr. Mosonyi Péter az orvosom, Tóthné Varga Ildikó a szülésznőm. Ajánlom őket!!!!!
pippentyû
 
 


csipike
nagyon sajnálom a picidet,legközelebb biztosan sikerül.
bibi15
 
 


sziasztok
én is a Mosonyi-Varga Ildi párosnál szültem,minden jó volt,csak azon vacilálok,hogy ez alkalommal nem fogadok szülésznőt,vagy kipróbálom Magdikát.Valaki esetleg szült már Magdika segítségével?Alacsony vörös idősödő és mosolygós szimpi.Ha valaki igen,mondjon róla valamit.
köszi
bibi15
 
 


sziasztok!

köszi a tippet nektek, ha minden igaz jövö héten bemegyek a korházba és megkeresem (ha lehet) a szülésznőt akit ajánlottatok..most úgy gondolom elsősorban azt szeretnék fogadni!

Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


kcsilla27 én is Mosonyi dokit ajánlom nála szülöm 2. kisfiam,nagyon jó doki!

Kép



Kép
sziszi24
 
 


Sziasztok!

Én 3 éve májusban szültem Mosonyinál és Magdinál.
Most márciusra vagyok kiírva, a felállás változatlan... Magdival 2 hét múlva találkozok újra....
rozianyu
 
 


Én alapítványi szobában voltam, 2 ágyasban (majd 3 éve). Akkor 5 e ft/ éj volt, az egyágyas 10. Most 14 és 7-legalábbis legutóbb ennyit mondtak.
Most az egyágyas mellett szavazok-úgyhogy remélem nem sokan akarnak odamenni márciusban 8) .

Magdika nagyon rendes, mindig mosolyog, nevet... én is hezitáltam most, hogy valóban szükségem van e szülésznőre, mert hallottam én is, hogy mindegyik kedves. De inkább így döntöttem.
rozianyu
 
 


Sziasztok :D ,én még új vagyok,csak ma regisztráltam,olvastam hogy ti is a Bajcsy-ba jártok,a segítségeteket kérném.Fél éve költöztünk ide a x. kerületbe és szeretnék elmenni a szokásos éves nőgyógyászati vizsgálatra,nő nőgyógyászt keresek,szeretnénk harmadik babát is hamarosan,így légyszíves írjatok ha tudtok jó doktornőt a Bajcsy-ba,aki szülést is vállal.Előre is köszönöm a válaszokat.orsoly81:milyen szép nevük van a gyerekeknek,van jelentésük?Nekem is van egy kislányom és egy kisfiam:Jázmin és Szelim,szép napot és jó egészséget mindenkinek :)
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Szia!

Én nem nagyon ismerek ott mást---így csak a saját dokimat tudom ajánlani :)
Mosonyit, rendel a 17-ben és a 10-ben is, ill. magán a Pillangó parkban (péntekenként).
rozianyu
 
 


Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ki szült már a Bajcsyba és milyenek a körülmények?
Én eredetileg ide tartozom és jelenleg is ide járok UH-ra meg a XVII.Szkt-ba.
Szeretném ha valaki aki már ott szült megírná a körülményeket pl. a kórtermek hány fősek van e a kórtermhez wc-füdő vagy közös van csak a folyosó végén...
Valaki jár a Dr. Varga-Horgosi Ágnes-hez és mik a tapasztalatai??
Én már voltam nálla és szeretném elméletileg őt választani..
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv
Titta34
titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


csipke11 írta:Köszi nyuszika! :) Én aszittem, ilyen kombinált tesztet csak külön kérésre, fizetősen csinálnak, és egyébként csak sima afp-t, de ha nem, az külön jó.


Sziasztok!
Én hétfőn voltam a 12.h uh-on ahol kiderült hogy 12h6napos vagyok így hát volt vérvétel ami állítólag a kombinált tesz 2hét múlva lesz eredményem. /nem fizetős volt!
Az AFP 16.hetesen kell csináltatni..
Ezt tudom én tapasztalatom szerint hozzáfűzni.
Üdv
titta34
titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Titta, igen, a Bajcsy le van szerződve a Sejtbankkal, így ott nem kell fizetni ezért. Nekem is 12+6 naposan volt a vérvétel, UH 11+6 naposan. Nem fizettem érte, egy hét múlva jött az eredmény sms-ben. Onnantól kezdve, ha akarsz még szűrést (integrált, négyes teszt...), mindenért fizetni kell. De, vannak helyek, akik nincsenek a sejtbankkal leszerződve, így nekik fizetős a kombinált teszt is....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Titta, én első babámat várom, de holnap megyek a Bajcsyba nagy genetikai UH-ra, és utána a dokim megmutatja a szülészeti részt (kórtermek, fizetős szobák, szülőszoba). Holnap mesélek szívesen mit láttam :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

tudja valaki mi a rövidítése a terheléses cukorvizsgálatnak?

pénteken megyek a kórházba vérvételre.
sziszi24
 
 


Sziasztok!

Én április elejére várom a babámat. Gyopár doktor úr az orvosom. Az eddigi tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom!

Mivel ez lesz az első szülésem elég sok félelmem van, de főleg a szülés utáni napok miatt aggódom. Ezért, ha lesz rá lehetőség mindenképpen az alapítványi szobák egyikébe szeretnék kerülni. Leginkább a mosdók állapota miatt...
andi1982
 
 
 
 
 


sziasztok! érdekelne h ismeri e valaki szécsényi dokit és Móni szülésznőt(sajnos a vezetéknevét nem tudom) de ők sokat dolgoznak, szülnek együtt..őket ajánlották még nekem..

köszi a választ!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Én hétfőn voltam a Bajcsyba 12h Uh.
Az Uh: 12H6 napos a menzesz szerint 13h5 napos voltam.
Megcsinálták a Kombinált tesztet is. ami állítólag máshol 30eft, de a Bajcsyba ingyenes, mert a Schöfmerei megszünt így Ők is genetikai központok lettek..
Aminek eredményéről kaptam sms-t hogy a sejtbank.hu megnézhetem és kinyomtathatom az eredményt feletéb meglepődtem a modern kor vivmánya:)). A korházban azt mondták hogy 2hét múlva menjek az eredményért, erre meg itt van 2nap múlva az eredmény hálle luja:))):
Az eredményem:
PAPP-A: 1193,2 miu/L 1,65Mom
Szabad B-hcg: 16,8NG/ml 0,62 Mom
Tarkóredő vastagság/NT/: 1,40mm 0,9Mom
Alacsony kockázat:
Down-kór: 1:28000
Edwards-kór kevesebb mint 1:50000
Ezekszerint ha jól értem minden oké!!
HIHIP..
Gondoltam megosztom veletek ezt a kellemes meglepetésemet és örömöm.
Üdv
Titta34 :D
titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Titta, gratu a szép eredményhez.

Mi tegnap megnéztük a szülészetet a dokimmal. Nekem kellemes csalódás volt, nem az a tipikus kórházi feeling. Sőt. Azt hittem, hogy a szülőszoba szokásos hideg rideg, de nem. Olyan, mintha a hálószobánkba tértem volna be.... Mondta a dokim, hogy az ágy szétszedhető, de kellemes élmény volt. A szobák, kórtermek egyszerűek, babák végig velünk, jóóó meleg volt és persze kukkolás közben láttunk újszülöttet :) Nekünk, akik az első babánkat várjuk, nagy élmény volt :)

Már várom, hogy ott legyünk, nagy pocakkal. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Január 15-én személyesen megtapasztalhattam, milyen a Bajcsyban szülni. :)
Nekem nagyon nagyon pozitív volt! Szombaton éjjel 1 körül mentünk be. Persze front volt, a kórtermek tele, de semmi probléma nem volt, megoldottak mindent. Szóval elfolyt a magzatvíz. Bementünk, semmi perc alatt megnézett az ügyeletes doki, hívták Mosonyit, engem lefektettek a vajúdóba, NST rám, apa mellettem. Közben már kaptam is az infúziót, a borotválást, megjött a dokim, az altatóorvosok. Talán 1 óra sem telt el a megérkezésünktől kezdve, már vittek is a műtőbe. Gerincbe érzéstelenítő, aztán vágás. Nagyon nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. Mindig szóltak előre mit fogok érezni,ne érjen váratlanul. Kb. 3/4 órát voltam benn. Kisfiunkat egyből vitték ki apának, letisztogatták, lemérték, megvizsgálták és közben megnyugtatták,hogy jól vagyok, már varrnak össze, nemsoká jövök. Utána visszavittek a vajúdóba, amíg ki nem ment az érzéstelenítés ott voltam. Az alatt is folyamatosan figyelt rám a szülésznő, vérnyomás mérés, infúzió csere, katéter csere, és mindig megkérdezték hogy vagyok, nem fáj-e valahol valami és szóljak,mert akkor adnak fájdalom csillapítót.
Nem fizetős kórteremben voltam, 2 ágyasban, zárható szekrénnyel. A baba bármeddig és bármikor velem lehetett. A csecsemősök is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, megmutatták a pelenkázást, a cicire tevést, fürdetést. Látszik rajtuk,hogy imádják a babákat és szeretik a munkájukat.
Hát röviden ennyi. Így utólag úgy gondolom,hogy a lehető legjobb helyet választottam a szülésre! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág, nagyon gratulálok a jövevényhez. Csuda jókat írtál a kórházról, már várom, hogy én is csengethessek, hogy itt vagyunk, jön a baba. :)

Mesélj Magatokról, hogy vagytok, meddig voltál bent a kórházban és persze a kisfiadról (súly, méret....)

:lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika85!
Viszonylag jól vagyunk, bár a sebem az elég erősen fájogat még. :S
Tejci az elég kevés van, (1 fejésre kb 40 ml van a 2 ciciből, az meg egy fél kaja), ciczni nem tud,mert nem elég nagy a mellbimbóm. :( De ettől eltekintve jól vagyunk és ha még fejnem is kell, örülök,hogy legalább ennyi tejet tudok adni. :)
Dani 3350 grammal és 51 centivel született, ami elvileg normál születési súly, csakhogy ő 3 héttel korábban született. Szóval nézhettem volna, mekkora babám lesz,ha időre érkezik! :D
Szerencsére elég nyugodt baba (kopp-kopp-kopp), eszik, alszik, kakil, pisil. :)
Szombaton hajnalban mentünk be és kedden reggel jöhettünk haza. Egy valami nagyon hiányzott, a friss levegő. Nem vagyok én ahhoz hozzászokva,hogy egész nap benn legyek 3 napon át! :D Persze időnként kimentem a teraszra, dehát az annyira nem esett jól hálóingben meg köntösben....
Ja, azt nem írtam, nem tudom volt-e szó róla korábban,hogy a babának ruhát adnak, csak hazahozóst kell vinni, meg van kórházi hálóing is,amit ha átkerülsz a kórterembe átvehetsz,ha akarsz. Én abba voltam végig,mert nem akartam a sajátom összevérezni meg jódozni. ;)
Meg talán még amit nem írtam, az a fürdőszoba. Van 2 db kulcsos fürdő és zuhanyzó egyben.....hát izé....arról jót nem tudok írni. Próbálják tisztán tartani. Ahogy én láttam naponta többször takarítják. De hát ugye nem egyszerű nekünk sem a tisztán tartása,amikor vérzünk, fáj mindenünk, örülünk,ha pisilni tudunk...stb. De ami nekem nagyon hiányzott pl. kapaszkodó a wc mellöl. Vagy a zuhanyfüggöny tisztán tartása. Nem tudom a magán kórtermekben ez mennyire más, de az biztos,hogy ugyanez a konténer szerű fürdő van benn ott is.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Naprvirag! Gratulálok!!!! :) (Titta, Neked a tök szupi eredményhez).
Én is 1-re értem be (hajnalban) a lányommal, szintén elfolyt vízzel... anno :)

Gyorsan a privát fürdőre akartam reagálni-tiszta, mintha otthon lennél. Azt 2-3 ember használja.... Semmi gond nem volt vele.
A közösről én is rosszat hallottam :(

Anno amikor a lányommal voltam bent nagyon örültek ha vittünk saját babaruhát és textilpelust. Az én lányom végig a saját ruhácskáiban volt---bár megkérdezték ez elején, hogy van e és ha van akkor melyiket szeretném ha ráadnák.
Mondtam, hogy van saját--mondták, hogy nagyon jó mert nekik nagyon kevés kisruhájuk van. Mindig visszaadták-sőt, még azt is megkérdezték, hogy fürdés után visszaadhatják e rá ugyan azt v. esetleg lecseréljék.
rozianyu
 
 


Napvirág Nagyon gratulálok a babához!

Hány ágyasban voltál? sok kismama volt?
iszol laktoherb teát? mert az nekem meghozta a sok tejcsit!!!!!

pénteken voltam terheléses vérvételen és akkor láttam,hogy azon a folyosón is vannak szobák,csak azt nem láttam hány ágyasok!
sziszi24
 
 


Napvirág, nagyon szép számokat produkáltatok és igen, jó kérdés mi lett volna 3 hét múlva.... :shock: De a lényeg, hogy Ő jönni akart, jött és minden rendben volt. :)

Sziszi, melyik folyosóra gondolsz? Mert ugye van a nagy lépcső felfelé, onnan a 3-on jobbra van egy nagy ajtó, zöldes folyosóval, na az a hely, ahova mindegyikünk idővel eljut :)

A kórtermek és fizetős szobák legnagyobb különbsége a fürdő.... Mert mégis max. 5 ember használ egy fürdőt, nem xxxx... fő. Húúú, én már nagyon számolok vissza, túl vagyunk a várandósság felén, eddig minden a legnagyobb rendben, nagyon várom azokat a pillanatokat, amikor a nagy pocaktól már semmire nem vagyok képes és eljön a szülés pillanata... Annyira jó lesz :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika85, ahol van a vérvétel az a fele mert láttam kismamákat és a babákat arra tolták,mert én mikor a kisfiammal voltam bent a nagy ajtó zöldes folyosóval ott voltam 2ágyasban.
Neked ki a dokid?

Én a sárga szülőszobában voltam az tetszett. :)

Akkor csak 4 hét van köztünk,az nem sok :)

Kép


Kép
sziszi24
 
 


Sziszi, Nekem Gyopár doki a dokim. Ha lehet, én a zöldes folyosós szakaszra mennék, de majd meglátjuk mi lesz nyáron.
Igen, 4 hét, főleg, ha ki tudja, mikor jönnek a gyerekek. :) Még találkozhatunk is odabent :)

Szülésznő kapcsán: kaptam 3 nevet + mobil számot. Szerintetek, ha megyek vércukros vizsgálatra (lesz időm bőven), akkor lehet vele/velük találkozni? Mert persze kor és mentalitás alapján lehet dönteni, de jó lenne látni is őket, sokat számít a szimpátia. Vagy ezt hogyan intéztétek?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Én sajnos a szülészetről még nem tudok írni, de a nővérekről, orvosokról igen. Múlt héten volt műszeres befejezés missed ab. miatt, ami során csomó orvossal/nővérrel volt szerencsém. Elmondhatom, hogy bár tagadhatatlanul rengeteg a dolguk, kivétel nélkül mindenki emberséges és figyelmes. Nekem Ferenczi Miklóshoz, Gyopár Ernőhöz és Urbancsek Árpádhoz volt szerencsém, az orvosom Szécsényi doktor úr. Kivétel nélkül mindegyikük nagyon emberséges, segítőkész. Nincs rád sok idejük - a nővéreknek se - de abban a kevés időben csak rád figyelnek. A kórház kórház, az a része, amit én láttam - terhespatológia - normális, a körülméyekhez képest teljesen kibírható. Ötágyas és háromágyas részek vannak, két szobához egy zuhanyzó, amit folyamatosan takarítanak.
A nővérek is azonnal jönnek, ha szólsz nekik, és segítenek bármiben.
Összességében megállapítottam, hogy a Bajcsy egy jó kórház.

Sziasztok
csipke11
 
 


Csipke, az ok persze szörnyű, ami miatt meg kellett tapasztalnod a kórházi ellátást, de nézzük optimistán, Te már előre letesztelted a dolgokat, és hamarosan más céllal spuriztok majd befelé :)

Tetszett az orvosok listája, az én orvosom is benne volt :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika, a próféta szóljön belőled! :)
csipke11
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, és a segítségeteket szeretném kérni. Nemrég derült ki, hogy babát várok :) és most állok az orvosválasztás előtt. Mosonyi dokit néztem ki magamnak, a sok pozitív tapasztalat miatt, és én elsősorban magánrendelésre szeretnék hozzá menni. Megtudná nekem adni valaki a számát ill. a rendelő címét (néhol azt olvastam, hogy a Ferenc krt-on van rendelője, máshol meg azt, hogy a Pillangó Parkban).
A másik kérdés pedig az lenne, hogy csak simán felhívom bármikor a nap folyamán és elmondom, hogy szeretnék elmenni hozzá babaügyben? Vagy van asszisztense akivel időpontot tudok egyeztetni? Nem szeretnék alkalmatlan időpontban zavarni.

Segítségeteket előre is köszönöm!
katunca
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia Katunca! Én holnap megyek hozzá délután a magánrendelőjébe,csak simán felhívod nincs asszisztense,nagyon rendes!
Pillangó Parkban van a magánrendelője.
priviben leírom a telefonszámát.
Én a második kisfiam fogom nála szülni,nagyon rendes doki.
sziszi24
 
 


Szia Sziszi! Köszönöm a gyors választ, ma fel is fogom hívni mikor mehetek :)
katunca
Budapest XVI. kerület
 
 


sziasztok

Katunca,Mosonyival én is meg voltam elégedve,a második babócával is hozzá járok.
Most egy kis kényszerpihin vagyok,mert a külső méhszáj teljesen nyitva,illetve lehet hogy nem is záródott vissza emma után,szörnyű ez a henyélés ,nem nekem találták ki
bibi15
 
 


Sziasztok!

ma voltam Mosonyi dokinál és kiderült,hogy Toxoplazma fertőzésem van.Friss.
jövőhéten megint mennem kell vérvételre a kórházba és ha megerősíti,hogy tényleg az van akkor antibiotikumokat kell szednem végig a terhesség alatt.
most nagyon kivagyok,mert nálunk a lakásban nincs állat a halakon kívül,de a szomszédban van 2 kutya 7 macska 50nm-en.

A babát megnézte nem vett észre semmi rendellenességet,de majd ha megszületik kiderül.

Most ezen fogok aggódni végig.
sziszi24
 
 


Sziszi, fel a fejjel, időben fedezték fel, a dokid vigyáz Rád!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika85 köszönöm!
sziszi24
 
 


Sziasztok!

Most találtam, egy kis segítség a keresgélőknek:

http://divany.hu/poronty/2011/02/07/kor ... _-_bajcsy/

Kedves Sziszi!

Minden rendben lesz, lényeg, hogy felfedezték és kezelik.

Én pont az ilyen rettegések elkerülése végett most fogok kérni a dokitól előre ilyen vizsgálatokat - toxo meg a himlők. Ha már most "van időm"

Kitartás.
csipke11
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon, azért regisztráltam mert fél napja bőszen keresgélek.
36 hetes a Pocaklakóm, és a Bajcsyban fogok szülni, dr. Kardos a dokim. Már a célegyenesben vagyunk!:-)
Azt hallottam, hogy az influ járvány miatt nem engedik az apás szüléseket.
Ha tudtok valamit a témában, hogy ez tényleg így van e, nagyon érdekelne, mert elég nehezen tudom elképzelni, hogy én bent a Kicsivel, Apa meg itthon vajúdik...
most szugerálom a Porontyot, hogy még várjon egy két hetet, de a híradásokban mind azt hallom, hogy egyre több kórházban van zárlat...brühühü
a neten persze nincs semmi kézzelfogható a témában
köszi a segítséget!

Üdv Zsuzsi
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Szia hemzsu!

Azt nem tudom,hogy az apukákat nem engedik be,de látogatási tilalom van,szerdán voltam vérvételen és apukám el akart kísérni nehogy rosszul legyek utána és nem engedték be a bejáratnál.

Szerintem a dokid kérdezd meg az a biztos!

Remélem májusig elmúlik a tilalom.
sziszi24
 
 


Szia Sziszi24!

Köszi az infót, remélem nem lettél rosszul a vérvétel után!:)
nem hangzik túl jól, amit írsz, de azért próbálok nem aggódni :lol:
májusig biztos elmúlik a zárlat, általában március-áprilisig szokott tartani ez a cirkusz...:cry:

szép napokat!
hemzsu
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Hamzsu!

Akkor egy cipőben járunk, ma töltöttem a 36. hetet :s
Mit mondjak-én sem vagyok feldobva. Magam sem tudom miért....

Szerdán megyek nst-re, akkor ezek szerint mondjam apának, hogy nyugodtan maradjon a kocsiban? :o Azért ez már durva-én is ugyan úgy bevihetek bármi nyavalyát....
rozianyu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: