Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

A tálcán se dob fel semmit.Majd felrakok a babaszobára képeket.
Az én lányom Natália.

Nati is hányt ma reggel. De valószinűleg csak a köhögés miatt!

Jobbást mindenkinek!

Anikó
janiko
 
 


<font color="aa00aa">Második Jó pofa ember lehet ez a Te férjed! Azt, hogy ha teknöben szappannal, szódával mosol gép helyett, akkor sokkal kellemesebb viselet a ruha a börön, föleg ha a végén kicsit meg is sulykolod! - nem hallotta?Kép "Mindjárt beájulok!" Mit gondolnak ezek a férfiak?! Mi vakarózunk itthon?!?!?!
[size=-2](Mellesleg nekem is van spéci márvány mozsaram, mindkét háztartásban, nemrég vettemKép)[/size]

Lirian mi az hogy! Hozd csak el!

Cuicco, MI az az iwiwi? Ha van 92-98-104 es body, mindegy milyen hosszú rövid, vedd meg az összeset! Állom a ktg-eket! Köszike

Barbi, egyik NÖNEK sem könnyü (merthogy úgy olvastam: "ahogy NÖnek mindig könnyebb lesz"- melyik nönek lesz könnyebb?!)

Láz mostmár szinte állandóra be van nálunk jelentkezve...Kép

Ed hányban vagy?

És tud itt valaki véletlen HTML-ül?</font>
timili
 
 


Masodik ha mégis borsot törnél: 5 füszer keverék (az autentikus kinai konyha alapja): csillagánizs, japán bors,fahéj, édeskömény,szegfüszeg. Vagy az indiai Sambal Oelek: piros chili, só, cukor- <font size="-2">vagy ez az Erös Pista?

Alább egy IGAZI háziasszony NEM is adja!!!!KépKépKép

Én is a hétvégén nagyüzemben nyomattam a thai levesek különbözö formáit magambólKép</font>
timili
 
 

 
 

Timi,
mi a kérdés html-ügyben? Kép hátha tudok segíteni.

Ha nem leszünk már taknyosak (mára határozottan jobb szerencsére), szívesen elmennék elvben Kép

L
lirian
 
 


Mondtam már, hogy BUÉK!?Kép

..előre lányyok előre...
én_aki_vagyok
 
 


Timi,

Okszi megveszem ha kapok Kép Nem vagytok konkurencia (akkor is megvenném) nekünk még elég a 86-os, nyárra talán 92-es Kép

HTML kérdés ide is jöhet....
Thai leves recept is....

iwiw egy jópofa dolog,de csak akkor tudsz belépni ha meghívnak, most próbáltalak de jelenleg nem működik ez a funkció. Barátokra, ismerősökre lehet rákeresni és kapcsolatot felvenni. Pl. régi osztálytársak, elfeledett haverok sokan rajta vannak....

Anikó,

Azért megyünk csütörtökön?

Marci ma antibiotikumot is kapott (életében először) egyenlőre még nem adom Neki , doktornéni szerint nincs túl jól.

p,
K.

cuiccolo
 
 


Ja, egy kérdés:

Nem szeretné vki. eladni a babakocsiját? Az egyik ismerősöm venne használtan, travel systemet. Szóval bkocsi+hordozót azt hiszem mózes nem érdekli.
Hmmm?

K.

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Persze megyünk! Ha neked még mindig jó!
Voltunk ma a Heim Pál-ba és azt mondta a doki,hogy amit felköhög azt lenyeli és azt hányta ki!

Hogy van Marci?
Anikó
janiko
 
 


<font color="aa00aa">HTML kérdés: honnan szedek SZINKÓDOKAT? Ezt itt könnyü belilázni, de máshova kellene. Igazi HTMLben használható szinkódok kellenek.olyan hogy 5oo1o- vagy valahogy igy néz ki és ehhez hasonlók. Elötte tudom hogy a különbözö betütipusok nevét kell beirni

Cuicco, még Márk is 86-osban nyomul, de itt annyira nem találok még ekkora méretet sem nemhogy nagyobbat..hogy bárhol vagyok mindenhol ezt nézem és rájöttem elöbb vagy utóbb szükség lesz rá, jobb ha nem akkor keresgélek...</font>
timili
 
 


Szia én aki,
nektek is Buék. Mesélj már mi újság veletek? A kis trónörökössel mi újság? Biztos ő is már megnőtt.

Timi,

látom az üzimen simán túlléptél, nem gáz leírom mégegyszer. Szóval, ha túl vagytok a betegségen és esetleg kimész, megtennéd, hogy, ha bababoltban jársz, megkérdezed, hogy lehet-e kapni chicco 0.1-hez huzatot?

Mennem kell.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Timi!

HTML kód kapcsán vmi ilyesmire gondolsz:
><FONT color=#003399> ?

L
lirian
 
 


Judit,

Van a babaszobán egy lány aki elég olcsón varr minden tipusú babakocsira huzatot. Ha nem ragaszkodsz az eredetihez érdemes megnézni....

K.

p.s. Timi kint van....

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok.
Hétfőn visszük a kisfiunkat erre a kötelezö agyi és hasi UH-ra a Schömpfibe, de nem tudom merre van a kórházon belül. Tudtok nekem ebben segíteni?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági!

sajnos nekem fogalmam sincs, mert Lilinek még akkor megcsinálták (úgy emlékszem legalábbis), amikor még bent voltunk...
lirian
 
 


Hahó!

Itthon vagyunk.
Semmi... ctgn a görbe egyenes volt, ci még mindig 3000. Talán a baba egy kicsit lejjebb ment. A doki már a jövő heti kórházzal fenyeget. Szerdától konferencián van a kórháztól néhány háztömbnyire - talán akkor kibújik.
A hasam azóta is folyamatosan görcsöl, de semmi egyéb.
Szép napot mindenkinek ebben a borús időben.
Edina 39+3

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Pkagi!

A földszinten miután jelentkeztetek, nyílik az udvarra egy ajtó, pár lépés és ott a gyerekambulancia.Szerintem oda kell mennetek, a vizsgálatot nem biztos, hogy ott csinálják de majd elirányítanak.Mi már többször jártunk ott, most pénteken is megyünk egyéves konrollra.
Az is lehet, hogy tök máshova kell mennetek...akkor bocsi

Pzita!
Nem vesztünk ám el...!

Mindenkinek üdv Mzille

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


<font color="aa00aa"> Bocs, Ytong nem léptem át simán az üziden, de nem tudom mikor irtad...szaraxik a babanetem mostanság, esetleg legközelebb szerencsésebb lenne ha mailben kérnél vmitKép ...de igazából nem tudom mit szeretnél...ha leirnád kicsit részletesebben, amimor megint mobilok leszünk szivesen utána nézek.( ha be is szerezhetö a dolog, nagy az esély hogy 6 hét szállitási idövel kell számolnod)

Lirian IGen, EZ AZ! Hol van még több ilyen?

Ed Te még mindig itt?
Délután ugyanezt leirtam de nem találom...</font>
timili
 
 


Sziasztok!
Marci, Mark, Nati, ugye, most már szépen gyógyultok?
Kriszti! Csak nem a cseresznyés úton laknak az ismerőseid? Ott ismerek egy kicsi Sarah-t. Ugy látszik, ezek a gyerkőcök nem nagyon aggódnak, hogy min megy keresztül anyuka, apuka, ha bzárják magukat. Nekem par napja a lányom zárta be a bejárati ajtót a kulccsal, és nem tudta kinyitni. Szerencse, hogy az emeleten voltam, es nem vhol az udvaron a kutyusokkal. Be kellett volna törni az ajtót, amit azonnal megtettem volna.
Tegnap érdeklődtem ovi ügyben. Talan szeptembertől lesz hely.
Ha nem, akkor magánovi, amit nem nagyon akartam. Van még Waldorf is, az is szóba jöhet. Illetve más településen az ovik. (amit szintén nem akartam) Kriszti, Bp-en melyikbe jár az ismerősötök?
Ed! Remélem, hamarosan megszületik a kisbabád, és nem kell befeküdnöd előtte! Nagyon szorítok Nektek!
masodik
 
 


Iza!

Köszi a kérdést!
Nati elvileg már nem beteg és nem fertőz,de még mindig köhög.Rohamai vannak.Tegnap 23.30-kor is volt és befújtunk neki és nem akart még akkor sem elmúlni.Szinte biztos vagyok benne,hogy allergia,mert tegnap elkezdett tüszögni meg folyt az orra.Jól kiszellőztettem és elmúlt!
Penészes nálunk a fal!!!!

Anikó
janiko
 
 


Timi!

a metódus már ismert, ezen az oldalon pedig találsz egy csomó RGB kódot:

http://www.prog.hu/tudastar/21243/Szinkatalogus-szinek+RGB+kodjai.html

L
lirian
 
 


Sziasztok!

A dokim akihez járok magánrendelésre elküldött a febr. elejére a 16. heti vérvételre és utána 1 héttel az uh-ra. Meg tudjátok mondani, hogy a Schöpfiben mikor van uh? És valaki megadná az itt található uh oldal linkjét. Valaki múltkor feltette, de már nem találom és elfelejtettem megjegyzeni.

Köszi: chr
chr
 
 


Lirianköszi, puszi....nagyon jól néz ki, valamelyik hszben vagy egy kisebb fajta lista, azt jól kimentettem magamnak, valamelyik este kiderül tudom -e használni...mégeccer köszke
timili
 
 


Pkagi!

Az uh ugyanott van, ahol a felnőtteké, csak hétfő és szerda du van rendelés, akkor felnőtteket nem vizsgálnak, jön a csecsemősöktől 1 dokinő és valami asszisztens féle. Elméletileg időpontra kell menni, gyakorlatilag mindenkit 1-re hivnak és aki előbb odaér az megy be elsőként etc.
Levetköztetni nem kell a gyereket, elég ha a bodyt felhuzod....tulajdonképp a le és felöltöztetés tovább tart, mint a vizsgálat....

Kép
hencsi
 
 


Timi,

Rossz hír, body csomag hegyekben de 86-os a legnagyobb méret. Náluk ennél nagyobb nem is létezik az eladók szerint Kép((((. Nincs mese jöhet a szobatisztaság akkor bodyt úgysem tudunk használni. Azért sikerült elköltenem egy kisebb fizetést....

Iza,

Megkérdezem az ovi nevét, címét pontosan.

K.

cuiccolo
 
 


<font color="0000ff">Kriszti!

Nekünk vannak 92-es, meg 98-as bodyjaink is, majd megnézem melyik cég gyártotta.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Sziasztok!

Én is a Söfiben szültem, régen írogattam is ide, de mostanában már csak olvasni nézek be néha-néha.
Gyorsan elújságolom, reggel kaptam egy sms-t Edtől:
"Barangó vagyok, 4.17-kor, 4260 g, 55 cm, megszülettem."

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Ed!

Gratula!Kép Remélem jól vagytok!

i
matt07
 
 


Edina!
Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!
Szép nagy baba lett!KépKép

Andi

ps.: Félve kérdem, fiú a baba?Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


EdKép,

Gratulálok a szép nagy babádhoz!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ed!

Én is gratulálok!

Anikó
janiko
 
 


Ed!
Gratulalok! Remelem, jol vagytok! én sem vagyok biztos...fiú??

Puszi,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok,

Veletek is megosztom a tegnapi alakításomat.
Szal, délután nézegetem a Jack arcát, és a jobb oldalon a halántékánál láttam, hogy van egy kis sebecske, sőt inkább var, olyan kis horzsolásfélének tűnt. Mérgelődtem, hogy biztos apa csinálta, mert Jack ott nem tudja megkarmolni magát, és én sem voltam, csakis apa lehetett. Bekentem hámosító kenőccsel (kétszer is), és este felelőségre vontam apát, aki megnézte közelebbről, majd egyszerűen lekaparta és azt mondta: Ez csoki. Merthogy mielőtt elment dolgozni, csokis kekszet evett, és jól megpuszilgatta Jacket.
Én hülye meg bekentem hámosítóval! A csokit!! Kétszer is!! Nem vagyok normális!!Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ed!
Gratulálok!!Sok boldogságot kívánok a babádhoz,és jó egészséget mindkettőtöknek!

Manka!KépKépKép
Ez aranyos sztori...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszti, köszi.
MankaKép
Na, akkor itt egy story tőlem is. A lanyom tegnap (mikoözben én telefonon intéztem, hogy miért kellene nekem fiz. nélküli szabit kivennem a gyed idejére, uis ezt akarja a munkáltatóm???) szóval ő megtöltötte a mosdót jéghideg vízzel, és egy pohárral öntözgette bele a lábán levő zoknijába. Mire észrevettem, kb 2-3 liter lehett a földön. A ruhája a könyökéig teleszívta magát vízzel így nem tudta levenni, didrgett, és vigyorgott büszkén, hogy mt csinált. aztán mezítláb végogrohant a mnappalin, (ahol téglaborítás van, szoval szépen látszott), hogy csináltam tappancsokat! Nagyon édes volt, még akkor is, ha közben gondolatban kb a hajam tépkedtem. Ruha le, szárítkozás, aztán bele az ágyba melegedni.
Ma vittük a kicsit úszni. nagyon jol nézett ki úszósapiban!!! A lanyomat is beírattuk (ez már igazi úszás!), a első óra után 13 órát aludt.
üdv,
Iza
masodik
 
 


Ed,

mi is beállunk a gratulálók körébe, nagyon sok boldogságot kívánunk nektek.

Judit, Dorka

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Iza!Kép
Mit sikerült végül intézned a munkáltatóddal?
Tőlem is ezt akarják!
Aranyos a story!Kép

Manka!Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Iza,

Lehet, hogy az uszira gyakoroltKép.
Fényképezd le a kicsit úszósapiban!!

A Jack feje alá mindig teszek egy textilpelust éjszakára a nyál miatt, így nem kellj kicserélni a lepedőt, ha nedves lesz, csak azt. Pár hete a pelust elalvásnál mindig megmarkolja és az arcához húzza, úgy alszik el. Ma nem tettem pelust, és nem nagyon akart elaludni, sírt, pedig nagyon fáradt volt, viszont amikor odaadtam neki, magához ölelte, az arcához húzta, megnyugodott és pár perc múlva elaludt.
Sztetek ezt hagyjam? Vagy ezzel függőséget alakítok ki?

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Lili is úgy alszik, hogy egy e célra hasznosított rongyocskát fogdos. Ez szerintem olyan, mintha a macijával aludna, én hagyom Kép

Lányok!
Első cipő-ügyben adna tanácsot valaki? Most elsősorban az érdekelne, hogy MIKOR? Kép

Köszönöm
L
lirian
 
 


<font color="0000ff">Ed!

Gratulálok! Nem semmi méretek! Jó egészséget mindkettőtöknek!

Manka!

De most már tutira jól hámosodik az a rész...

Iza!

Ismerem az ilyen pillanatokat. Mikor kínjában sírna az ember, hogy már megint milyen őrültséget (mármint a mi fejünknek őrültség) csinált ez a gyerek, közben meg annyira édes, és imádnivaló az egész.
A fizetés nélküli szabadság miatt ne aggódj. Ez így működik. Nem átverni akarnak. De gondold végig, hogy különben milyen "állapotban" lennél a munkahelyeden a GYED idején?

Szép napot mindenkinek!

Zita</font>
pzita
 
 


Duda, ismerseim a tv-ek mgyarázatában találtak azt, hogy a köz alkalmazottainak ezt kell csinálni. De a tv-ben sehol semmi.... Én most azt próbálom kideríteni, hogy ha esetleg vissza akarok menni dolgozni a gyed lejárta előtt (akkor, ha ezt a szabit mondjuk tényleg kiveszem felzólításra! és enyhe munkáltatói nyomásra!!!), vissza tudok-e menni.
Üdv!
masodik
 
 


Zita, nem láttam az üzenetedet. Köszi!!! Az zavart engem, hoghy a tb-sek a mh-en annyit mondtak magyarázatnak, hogy "mert ez így van". Aztán, amikor kérdeztem, h. miért(?) a kolléga kicsit agresszív lett, és mondta, hogy márpedig Õ csak akkor továbbítja az igénylésemet, ha ezt megkapja... Ettől viszont én kezdtem el gyanakodni.
Még egyszer köszi!!
Itt a lányom, : Na most már ne firkálj ott! felszólítással elhív a géptől. Így mennem kell.Kép

Apa konferenciázik ma, holnap utazik, azt sem udom, hogy hétvége vanKép

Üdv Mindenkinek!
masodik
 
 


Manka!

Mi is hasonló cipőben járunk...Bence kb 1 hete kezdte el a pelenkamarkolászást,/én is a feje alá teszem/de ő összegyűri a feje alatt...Kép megmarkolja a sarkát,és addig rángatja amíg az egészből egy nagy gombóc nem lesz..Kép
egyetlen egyszer húzta a fejére az egészet,de én nem hagytam...azóta már többször próbálkozott vele,de ha meglát,akkor egy huncut vigyor,és abbahagyja..

Üdv mindenkinek! Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


<font color="0000ff">Iza!

Nézd meg ezen az oldalon, a kinek nem jár a GYED pontot. Azt hiszem ez magyarázatot ad.

"Ebtv. 42/C. § Nem jár a gyermekgondozási díj, ha

a) a jogosult bármilyen jogviszonyban díjazás - ide nem értve a szerzői jog védelme alatt álló alkotásért járó díjazást - ellenében munkát végez, vagy hatósági engedélyhez kötött keresőtevékenységét személyesen folytatja;"

Nem vagyok jogász, de nekem ez azt mondja, hogy akkor az embernek deklaráltan nem szabad fizetést kapni, ami azt jelenti, hogy vagy nem áll sehol munkaviszonyban, vagy ahol munkaviszonyban áll, ott fizetés nélküli szabadságra kell mennie. Különben honnan lenne biztosítva, hogy ne kapjál díjazást. De mint mondottam, ez az én természettudományos agyammal jött ki a törvény alapján.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Manka,

én a helyedben hagynám neki, könnyebben meg fog tudni nyugodni a későbbiekben is.

Iza, sajnos nem tudok neked segíteni, de sztem. egy munkaügyist kéne megkérdezni.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Köszi szépen lányok, én is így gondoltam, csak először meg akartam kérdezni a "nagytesókat"Kép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok még sosem irtam , de most kaptam meg a barátnőmtől a Babanet cimét, hogy Õ gyakran olvasgatja és nézzem meg.
KLassz, én is Shpöpf Méreiben szültem mind a két lányomat, és szivesen osztom meg a tapasztalaimat másokkal.
Gratulálok a nagy babához aki nem régiben született.
Sziasztok! Lilla
lilla_anyu
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Ed-híradó: Tegnap meglátogattam Edináékat. Barangó gyönyörű kisfiú. Formás, nyugodt baba. Edina is jól van, a baba-mama szoba lakói az elsőn. Ha minden igaz, holnap haza is mehetnek. Azt mondta, hogy jelentkezik, amint tud.

Szép estét mindenkinek!

Zita</font>
pzita
 
 


Zita!Kép

Köszönjük!
Tehát tényleg fiúcska!Kép
Szokatlan, de gyönyörű nevet választottak Edináék!

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Szia Lillaanyu,

Én még "zöldfülű" anyuka vagyok, 4 hónapos a kisfiam, már egy ideje ide járok tanulni a sokmindent a nagytesóktól.
Neked mennyi idősek a lányaid?

EdKép
Várjuk a képeket!!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


<font color="aa00aa">Hello, aki uj itt és még nem ismerem!

Ed,KITARTÁS!Néhány hónap és soooookkal könnyebb lesz...aztán ha nagyon belejöttél, részemröl is növeld a népességünketKép (asszem, kiscsaládunk még magát sem fogja reprodukálni, elég ez az egy galád!)

Mellesleg szerintem Ed és családja a jelenleg nyugaton nagyon divatos hullámnak megfelelöen kedvenc város ill. hobbi után nevezte el a kicsi fiút---BARANGOló-nak Kép
Még nem hallottam ezt (sem), de ha lehet valaki Cruz vagy akár San Diego, Edéknél SIMÁN lehet egy Barango!

ISTEN HOZOTT BARANGO!

Manka, csokis neogranormon, vagy csokis bepanthen az uj recept? Tubusban vagy keksszel gyártod? Kép

Ytong ha továbbra sem közölsz részleteket nem tudom mit keressek!</font>
timili
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?