Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi úgy döntöttünk apával, hogy januárig nem megyünk inszemre.... nagyon ellene van még... én meg tudok várni.... úgyis jövő héttől felpörög az életem.... 15-től az új helyemen vagyok, kezdődik a suli és nem nagyon kesz időm a babán gondolkodni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval novembert lefoglaltam, akkor fogok bebabásodni.... és karácsonykor már ott lesz a pocimban :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Hajrá :!: :lol:
Még jó is, ha elfolalod magad, nem kell állandóan csak a babára gondolni!
Bizti sikerülni fog! :wink: Drukk hegyek :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, kikapcsolódtunk a férjemmel, voltunk kirándulni kis hazánkban, feltöltődtünk energiával.

A spontán baba most sem jött össze, de sebaj, majd ebben a hónapban! Jövő héten kérek időpontot konzultációra, aztán vagy októberben, vagy novemberben lombik. Igazából mindegy, hogy melyik hónapban lesz, csak sikeres legyen. Azért persze reménykedem az októberben, de majd meglátjuk.

Kuzsanna, túl azon, hogy sok sikert kívánok az új munkahelyhez, nemkülönben a sulihoz is, nagyon szorítok, hogy egyáltalán ne kerüljön sor az inszemre. Ráadásul valóban lesz most valami más az életedben, ami eltereli a figyelmedet arról, hogy a babára gondolj nap mint nap. Aztán hipp-hopp, arról fogsz beszámolni, hogy van egy(két) baba a pociban.

Dezsina, majd írd meg, hogy mi volt a konzultáción, hogy hogyan mentek tovább + neked is nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

Szuper karácsonyi ajándék lenne a baba mindhármunknak.

Üdv,
L.
Vendég
 

 
 

Ladiva!
hiányoztál :D
tegnap jelentkeztem be, és kaptam volna hamarabb is időpontot, de az mégsem felelt meg...
Úgyhogy Te sem fogsz sokkal későbi indőpontot kapni majd :D Drukkolok, hogy együtt mehessünk neki! Olyan jó lenne! :D És persze sikerek szegélyezzék útunkat :P :P :P

Zsuzska!
:)
hajrá spontán!
dezsina
 
 


Ladiva!
hiányoztál :D
tegnap jelentkeztem be, és kaptam volna hamarabb is időpontot, de az mégsem felelt meg...
Úgyhogy Te sem fogsz sokkal későbi indőpontot kapni majd :D Drukkolok, hogy együtt mehessünk neki! Olyan jó lenne! :D És persze sikerek szegélyezzék útunkat :P :P :P

Zsuzska!
:)
hajrá spontán!
dezsina
 
 


Ladiva!
hiányoztál :D
tegnap jelentkeztem be, és kaptam volna hamarabb is időpontot, de az mégsem felelt meg...
Úgyhogy Te sem fogsz sokkal későbi indőpontot kapni majd :D Drukkolok, hogy együtt mehessünk neki! Olyan jó lenne! :D És persze sikerek szegélyezzék útunkat :P :P :P

Zsuzska!
:)
hajrá spontán!
dezsina
 
 


Dezsina!

Ez tök jó hír! Amikor olvastalak titeket, hogy mikorra kaptatok időpontot, akkor kicsit elszonytyolódtam, hogy "milyen sokára van", de talán akkor sikerül egy nem túl késői időpontot kapni, egy biztos: szeptemberben meglesz a konzi. Izgi lesz.

Nekem addig nincs más "dolgom", mint együtt örülni két kolléganőmnek, egy unokatesómnak és párom egyik unokatesójának, akik mind-mind babát szülnek-szültek. Frankó mi? Amúgy ezt nehezebben viselem, mint azt a puszta tényt, hogy lombikra várok. Rossz nézni, hogy másnak milyen egyszerűen megy minden. Na mindegy, és bocsánat, ezzel már aztán tényleg nem akarlak titeket fárasztani.

L.
Vendég
 


Ladiva!
ezeken már réges-rég túl vagyok. Én igenis nagyon rosszul viselem mások terhességét. És ez nem irigység, hanem fájdalom. sokan éreznek úgy, ahogy én is. Természetesen vannak olyan terhesek a környezetemben, akikre úgymond "elkeseredés nélkül" gondolok. De a többséget nem viselem. A nehéz az egészben, hogy nem mutatja ki az ember az érzelmeit. Úgyanaúgy örültem a kolléganő terhességének és hallgattam a történeteket, mint azt más "normális" nő tenné, vele örültem és ámultam a fényképeken! De belül rejtve a szívemben rettentően fájt, hogy nekem nincs gyerekem. Ezt nagyon nehéz nekem feldolgozni :cry:
A konzit meg jegyeztesd be mihamarabb.... nehogy lemaradj az októberről :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Remélem nem gond, ha csatlakozom hozzátok :lol:
Én január óta járok a Forgácsba, volt már 6 inszemünk, és ma voltunk lombikos konzin. A prolaktinom kicsit magas lett, kell rá szednem bromot, így persze alacsony a progim is. A következő ciklusban kontroll 3. és 21. napi vv, és ha a 21. napi rendben, akkor azonnal indulhat a lombik :lol:
Velem nincs különösebb probléma, a páromnak viszont elég gyenge a spermaképe sajnos.
Minket is elküldött S. doki a Humancelles dokihoz, megvettük a vitaminokat, amiket sajánlott és azóta sokkal rosszabb lett az eredménye. Most visszaállt a Maca Vibe-ra, meg néha bekap E- és C-vitamint is.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Remélem nem gond, ha csatlakozom hozzátok :lol:
Én január óta járok a Forgácsba, volt már 6 inszemünk, és ma voltunk lombikos konzin. A prolaktinom kicsit magas lett, kell rá szednem bromot, így persze alacsony a progim is. A következő ciklusban kontroll 3. és 21. napi vv, és ha a 21. napi rendben, akkor azonnal indulhat a lombik :lol:
Velem nincs különösebb probléma, a páromnak viszont elég gyenge a spermaképe sajnos.
Minket is elküldött S. doki a Humancelles dokihoz, megvettük a vitaminokat, amiket sajánlott és azóta sokkal rosszabb lett az eredménye. Most visszaállt a Maca Vibe-ra, meg néha bekap E- és C-vitamint is.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Remélem nem gond, ha csatlakozom hozzátok :lol:
Én január óta járok a Forgácsba, volt már 6 inszemünk, és ma voltunk lombikos konzin. A prolaktinom kicsit magas lett, kell rá szednem bromot, így persze alacsony a progim is. A következő ciklusban kontroll 3. és 21. napi vv, és ha a 21. napi rendben, akkor azonnal indulhat a lombik :lol:
Velem nincs különösebb probléma, a páromnak viszont elég gyenge a spermaképe sajnos.
Minket is elküldött S. doki a Humancelles dokihoz, megvettük a vitaminokat, amiket sajánlott és azóta sokkal rosszabb lett az eredménye. Most visszaállt a Maca Vibe-ra, meg néha bekap E- és C-vitamint is.

i.kata
 
 


Bocsi, kicsit meghülyült a gépem és kicsit sokszorozott :oops:

i.kata
 
 


Szia Kata!

Üdvözöllek közöttünk. Most eléggé elképedtem, amit a vitamin(ok)ról írtál. Bár nekünk csak egyet ajánlottak (F..14). Azt hittem, hogy ez lesz a "megváltás." Nektek miket ajánlottak még? És mennyi ideig szedte? Ha nem vagyok túl indiszkrét, mennyire rontott a párod spermaképén? Az én férjemé sem túl fényes, és ha még ezen is ront, akkor nem is tudom, hogy mi lesz. Most elgondolkodtam hirtelen egy pillanatra, hogy van-e mindenféle dolog szedésének értelme. Lehet, hogy a jól bevált C és E vitamin a nyerő?

Neked az inszemeket is a Forgácsban csinálták? Mesélj egy picit magatokról, mennyi ideje próbálkoztok?

Nekem is kell fél szemjével Bromot szednem, mert egy hangyafingnyit magasabb a határnál, remélem, hogy lehúzza majd ez a gyógyszer, viszont azt vettem észre, hogy amióta szedem (esténkén, lefekvés előtt), másnap mindig olyan vagyok, mint akit kétszer agyonvertek. A gyógyszer előtt ilyen nem volt. Nektek volt valami hasonló tapasztalatotok ezzel?

Mindenesetre neked is a legjobbakat kívánom/kívánjuk.

Üdv,

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Üdv a csapatban :D :!: nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk :D
egyetértek Ladivával! Mesélj egy kicsit magadról! :wink:
(láttad, hogy én is 3* küldtem el az özimet? :D néha bénázik a program :D )
Nekem 15én lesz a lombikos konzim... és akkor elméletileg októberben lesz a beültim! Szerintem minden rendben lesz Neked is, hiszen addigra, a gyogyikkal rendberakják a szervezeted! Az én páromnak nincs ilyen problémája, de képzeld, hogy pl. az első lombiknál mégsem voltak jók az eredményei :roll: Ez mindentől függ! Aztán meg végig jó volt az eredmény (korábban az inszemeknél is kiválóak voltak) Ezért gondolom, hogy hullámozhat ez is... :? persze ezt csak gondolom. Mi is szedtünk Maca-t, meg vitaminokat...Hááát nem tudom, hogy segített e :? De azért csak nem olyan rossz a párod eredménye, ha inszemeztetek is :D

Ladiva!
:D

Zsuzska!
azért be be kukkanthatsz... :P
dezsina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :lol:
Mi kicsit több, mint 2 éve próbálkozunk. Ahova jártam nőgyogyihoz (egy nőhöz), ő csak annyit mondott, ha nem jön össze, akkot menjek vissza fél év múlva. Visszamentem, kaptam clostilt, de attól meg viszkető kiütéses lett a fejbőrőm. De nemis ez a lényeg, a 3 hónap clostil után volt egyetlen progis vv-en, ami nagyon alacsony lett. Elküldött S. dokihoz, ő tevly decembernem megcsinálta a Sotén a hsg vizsgálatot, de már fel is írta a Merionalt, ha esetlen a hsg után spontán nem jön össze, akkor kezdjem magam szúrni. Akkor még szó sem volt inszemről, csak stimuról és hogy majd menjek tüszőlesésre hozzá magánba. Amikor időpont miatt hívtam, akkor kérdezte, hogy lesz-e inszem? Én azt sem tudtam akkor hiretelen mi az :oops: b Utánanéztem és páromml úgy döntöttünk, próbáljuk meg. Közben kiderült, hogy páromnak alacsony a koncentrációja is és a mozgékonyság is.
Szóval úgy tűnik nálam többnyire minden ok, páromnak viszont legtöbbször éppen megütötte az inszemes határt a mintája.
1. inszem: 10M/ml, 10%
2.inszem:14M/ml, 45%
3. inszem: 15M/ml, 13%
Ezután mentünk a Humancelles dokihoz, aki Fer14-et és Pollstimolt ajánlott.
4. inszem: 8M/ml, 25%
5.inszem: 10M/ml, 30%
6.inszem: 8M/ml, 30%

Párom tegnap kezdett akupunktúrás-homeopátiás dokihoz járni, akihez én már május óta járok.

Ladiva,
párom ezeket talán 2 hónapig sem szedte. Amikor a Maca Vibet, a C- és E-vitamint szedte, akkor jobb volt összességében az eredménye.Nagyon remélem, hogy ez az akupunktúra és homeós golyócskák segíteni fognak neki.

i.kata
 
 


Dezsina,
én eddig a Fogamzás/1. inszemre készülünk topicba írtam. Ott az egyik csajszi a szegedi Kaáliban volt lombikon és amikor volt neki a punkció, akkor egy másik nő párjánál volt az, hogy teljesen normális szokott lenni az eredménye, de aznap 0 élő spermiuma volt :roll:

i.kata
 
 


Kata,

Most rákerestem erre a vitaminra a neten és jól végignéztem az emberek hozzászólásait. Az igazság az, hogy teljesen ellentétes tapasztalatokról számolnak be. Van, akinek teljesen jó volt, van, akinek nem használt semmit. Sajnos ugyanilyen módon a Maca Vibe nevű dologról is tök ellentétes infókat találtam. A C és E vitamin kombinációjáról viszont szinte mindenhol pozitívan nyilatkozik. Frankó, hogy úgy hinne az ember minden ilyesmiben, de esetenként csalódást kap cserébe. Azt hiszem, hogy ez volt az utolsó csodaszer, amit kipróbálunk, marad a C+E + magnézium. Nem költök többet ilyen drága dolgokra. Úgyis az adott pillanatbeli állapot fog dönteni, remélem, hogy nem járok/járunk úgy, mint az a lány és férje, akiről írtál.

Az én férjem mintája körülbelül ugyanilyen számokat mutatott, mint a tiéd, azzal a különbséggel, hogy volt neki 30 millió / ml is, hát ennek akkor annyira örültünk, mint majom a farkának, hogy meg is ünnepeltük egy jó kiadós pizzával, de hát egyébként meg nagyon változó. Hol 8 millió, hol 30 millió, de általában 10-12 körül hullámzik + nem éppen speedy gonzalez-ek a katonák.

Az aktupuntúrás és homeos kezelést kifejezetten erre a spermaproblémára kapja, vagy úgy általában egy immunerősítő kezelést kap? Bocs, hogy ilyen módon kérdezem, nem vagyok nagy szakértője a dolognak, így nem tudom, hogy a homeos dolgokat is specifikusan tudják ezekre a problémákra adni. Amúgy most mosolygok magamban (jó értelemben), úgy látszik, a te párod is mindent kipróbál a siker érdekében, ez nagyon jó, vannak olyan férfiak, akik teljesen elzárkóznak mindentől. Az enyém is mindenben benne van, azt mondja, hogy a széklábat is megeszi, ha ez segít.

L.
Vendég
 


Ladiva,
igen, sajnos mindenkinek más a tapasztalata. Nekünk mondjuk alapból nem volt szimpi az a doki. Elküldte páromat uh-ra, hátha van viszere, az uh-n a doki azt mondta, hogy nincs semmi gond, egy nagyon minimális szűkűlet van, de azzal nem is kell foglalkozni. Visszamentünk, a humancelleshez, azt hittük ad majd neki clostilt esetleg, mert az is jó spermanövelő állítólag. Erre közölte hogy műtűt, utána nem érdemes fél évig próbálkozni. Ennyit mondott a műtűtről, viszont azt részletesen taglalta, hogy állami kórházban 50.000-ért csinálja meg, magánban meg 90-ért. Szerintem ez undorító volt.
Az akupunktúrár csak emiatt jár, de csak tegnap volt először. Én is azért kedztem rá járni, mert nagyon jókat hallottam a dokinőről és hogy kicsit rendbe tegyen engem is. Sokat változtam azóta én is, pedig nem is gondoltam hogy bajom van :lol:
Amúgy szerintem az akupunktúra egy általános támogatás is a szervezetnek, mert az a célja, hogy megnyissa az energiák áramlásának útját. (legalábbis eddig ezt vettem ki a doki szavaiból).

Hűű, ma valahogy mindig hosszúra sikeredik az írásom :oops:

i.kata
 
 


Szia!

Férjemmel kedvesek voltak a Humancellben, a doki is, meg mindenki, prosztatát, herét, mindent vizsgáltak a hormonok meg minden mást is, nem volt panasza. Hát igen, a tapasztalatok.

Hosszúak a hozzászólásaid? Akkor nézd meg az enyéimet. Én soha nem tudtam röviden fogalmazni, mindig attól félek, hogy valami jól leteremt, hogy minek fárasztomk az embereket.

Mindenesetre nagyon sok drukk, hogy mihamarabb sikerüljön.

L.
Vendég
 


Húúú, de belehúztatok a mesélésbe... :D
sajnos, nem tudok igzán beleszólni a témába :) vagyis azért örülök neki, hogy legalább ilyen problémánk nincs :D

Ladiva!
a Macát mi is próbáltuk. Az elején jó volt, de utána megszokta a szervezetünk és nem éreztünk semmi :)

Kata!
Amúgy milyenek a tapasztalataid a Forgács Intézetben?
és amit már akartam írni, nekem az összes inszem a SoteII ment. rémes volt :D
dezsina
 
 


Ladiva,
a páromnak pl. nem is néztek hormonokat :? De a többit neki is vizsgálták.

Dezsina,
Nekem többnyire pozitívak a tapasztalataim, bár van 2 negatív is :cry:
A 3. inszem után a 15.dpo-n volt egy halvány pozitív tesztem. Két nap múlva újra csináltam egyet, de az nega lett. Felhívtam a Tanár urat, de finoman elküldött, amikor rákérdeztem, hogy elmehetnék-e vv-re. Mondta hogy hagyjam abba az utrót, és meglátjuk mi lesz. Ha akkor még terhes lettem volna, akkor szerintem elég gáz lett volna 600mg progi megvonása.
A másik az volt, amikor mentem inszemre, valamit próbálgattak az uh géppel. A F. dokihasi uh-ot csinált, amíg S. az inszemet. Erre megkaptam, hogy jó vastag takarót hordok a hasamon... Igazuk van, de ezt nem esik jól mástól hallani, abban a hangnemben. Amikor felöltöztem, akkor megbeszélték, hogy a következő inszemesen is kipróbálják, mert ő vékony.
Tény és való, hogy nem vagyok sovány, na de akkor is!

i.kata
 
 


Dezsina, erről még nem is kérdeztelek, mármint, hogy milyenek voltak az inszemek. Miért volt rémes? Nem is tudtam, hogy a SOTE-n is csinálnak. Én az inszemtől nagyon féltem, leginkább a fájdalomtól, de semmi fájdalmat nem éreztem, könnyen, gyorsan ment mindig minden, a doki magánban csinálta, időre mentem, nem kellett sokat várni. Csak rossz volt a sok UH-ra várakozó terhes között ülni, miközben az egyik szobában meg inszemeket csinált. Amúgy alig vártam, hogy véget érjen, hogy nagyobbat léphessünk a lombik irányába.

Kata, azt én is akartam kérdezni, hogy hogyan kerültél a Forgács Intézetbe? Ajánlották vagy a közelben laksz?

L.
Vendég
 


Ladiva,
mivel engem a régi dokim a S. dokihoz küldött és ő a Forgácsban van.

i.kata
 
 


Kata!

az tényleg hátrány, meg kell hagyni, hogy ha pozitiv lesz a teszted, akkor ott vérvételre nincs lehetőség. Tesztelni kell. Vagy ha el tudod intézni, akkor a háziorvossal lehet egy gyors hcg tesztet kisirni. Nekem is volt, hogy elindult a lombik, majd halványodott a csík és mégsem vettek vért, hanem mondták hogy jöjjek ultrahangra pár nap múlva. Hát talán ez tényleg nem olyan jó. De egyenlőre nekem még "csak" ez az egyetlen rossz tapasztalatom. Remélem több nem is lesz.
Amit meg írtál, az tényleg nem szép. :( Nem is értem :? Talán nem gondolták, hogy sértően fogalmaznak, de hát tudod milyen érzékenyek vagyok. Minden esetre ha nekem is ezt mondanák, nagyon elkeserenék és megsérődnék :x

Ladiva!
Ez visszagondolva egy rettentően nevetséges történet. :lol: az alagsorban van az andrológia. Kis iszonytató szobácska, ami a rendelőbe nyílik, (ajtó választja el :lol: más nem). Nekünk egyedül nem ment az anyagleadás, csak ketten :oops: . Már cikis volt... aztán amikor megvolt, akkor kiültünk és vártunk. Majd jött a nővér, beszólított, levetköztem, betolták az anyagot. Ezek után fel kellett rögvest pattanni és mehettünk haza :D Mindezt 6* egymásután havonta. Amikor az utolsón voltunk, azt mondta a párom, hogy már hiányozni fog itt a perverzkedés a szobácskába :lol: Igazából iszonyúak voltak a körülmányek... Ja és én is azért daráltam le a 6 inszemet, mert láttam, hogy ebből nem lesz semmi. Nem tartottam tökéletesnek az UH-kat...
dezsina
 
 


Kata, bocs, már említetted korábban, csak valahogy nem jutott el a tudatomig. Hát nem volt túl korrekt tőlük ez a megjegyzés, de lehet, hogy oldani próbálták a feszültséget, humorizálni akartak vagy mifene, csak éppen nem jól sült el.

Azt lehet tudni, hogy miért nem tesztelnek vérből pozitív teszt esetén? Van valami oka vagy egyszerűen csak nem szokás náluk?
Vendég
 


Ladiva!
szerintem csak nem szokás náluk...
amikor betelefonáltam, hogy pozitiv lett a tesztem, akkor is azt mondták, hogy másfél hét múlva jöjjek UH-ra. :?
dezsina
 
 


A másik topicban, ahova írok, ott vannak Kaálisok az ország több pontjáról, BMC-sek, Sotésok... Ha jól tudom, akkor a BMC-ben és a Kaáliban is megmondják az időpontot, hogy mikor kell menni vv-re inszem vagy lombik után. Mostmár 2 lány is volt úgy, hogy lombik után a vv napján otthon teszteltek és csont nega lett nekik, a vv-en mégis kiderült, hogy állapotosak. És az egyiknek kicsit alacsonyabb is volt a hcg-je, kapott szurikat, meg mindent, és már 14 hetes. A másik lány pedig 3-as ikreket vár.

i.kata
 
 


Akkor nincs más hátra, mint a teszt előtt/után/aznap háziorvosi beutalóval vért vetetni, hogy kiderüljön az igazság. Bár már ott tartanék...
Vendég
 


Ladiva,
ne is mondd! Mi tegnap úgy mentünk a lombikos konzira, hogy azonnal indulhat, mert a ciklusban pont ott tartottam. De nem, az a rohadt prolaktin... meg a Tanár úr még később akarta októbernél, mert fel kell vegyenke a várólistára, de szerencsére Zsuzsika közbeszólt, hogy engem már felírtak júliusban.
De nem baj, hamarosan mindannyiunknak sikerül! :wink:

i.kata
 
 


Kata,

én már készülök, hogy nálunk november lesz az az október. Még nincs konzis időpontom sem, de ha lesz is, valószínűleg csúszok egy hónapot a ciklus miatt. Jó lenne együtt októberezni veletek, de én szerintem egy kicsivel a hátatok mögött fogok kullogni. Bár az a helyzet, hogy titokban várom a spontánt, hátha ...

Neked a prolaktin mennyiben tér el? Mennyi idő kell a bromónak, hogy egyáltalán hasson valamit?
Vendég
 


Ladiva,
tessék gyorsan telefonálni időpontot kérni! Ha spontán összejön, még mindig lemondhatod.
Nem tudom az eltérést, mert nem adta a doki a kezembe a papírt, csak annyit mondott, hogy kicsit magasabb, mint kellene. Pár napig fél bromot kell szednem, aztán egyet. Tanár úr arra számít, hogy a pár hét alatt helyrejön.

i.kata
 
 


Sziasztok!
Nem tudok jönni egy kicsit és máris ennyit írtatok :?: :wink: :lol: 8)

Lányok!
Ház azt hiszem, hogy életünk legszebb ajándéka lenne, ha karácsonyra egy baba érkezését kapná a család :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ladivia, Dezsina!

NAgyon drukkolok Nektek, hogy sikeres legyen az év vége :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

I. Kata!
Szia néked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!
a beülti után 14 nappal kell mindig megcsinálni a tesztet. ha akkor is nega, akkor még tovább szedetik a gyógyszert és a 17. napon újra kell tesztelni. Ha akkor is nega a teszt, valószínüleg nem terhes az ember lánya...
de a beutaló jó ötlet. szerintem megéri, ha kiváncsiak vagytok rá!

Zsuzska!
Neked is drukk hegyek a spontán babához! Nehogy egyedül karácsonyozzatok :D :!:
dezsina
 
 


Zsuzska,
neked is köszi a fogadtatást! :lol:

Dezsina,
nem a punkciótól kell számolni a 14 napot? Mert ugye akkor van pé. :roll:
Az inszemnél nekem S. doki mindig csak azt mondta, hogy 2 hét múlva teszt, ha nega, akkor leállhatok az utróval.
A vv azért is jó, mert azzal nagyjából kiderülhet, hány baba tapadt meg.
Hány babócát szoktál visszakapni? Nekem Tanár úr tegnap azt mondta 2 vagy 3-at kapok majd vissza, de én úgy tudtam 3 akkor van, ha elmúltam 30. Én még csak 26 leszek decemberben.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
de jó Neked :wink: pont egy tizessel vagyok több nálad... :D Valóban, 2-3at adnak vissza! Eddig én mindig 3-mat kaptam vissza. Mot miután eddig nem sikerült, elviszik a babákat blasztó stádiumig, viszont ekkor csak kettőt adnak vissza, mert elméletileg nagyobb az esélye, hogy megmarad :?
Az inszemnél nekem is két hetet mondtak. De itt a beülti után a beszélgetésen eddig mindig azt mondták hogy 14 nap múlva telefon! :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt, én kettőtök között vagyok a 30 évemmel, ezek szerint én 3-at fogok majd visszakapni? Ez is egy ilyen szabály, hogy ha ennyi idős az ember lánya, akkor ennyit kap, ha annyi idős, akkor annyit kap? Nekem a dokim az inszemeknél mindig azt mondta, hogy két hét múlva teszt, rá két-három nap múlva ismét. Ha negatív volt akkor is, leálltam a duphastonnal.
Vendég
 


Ladiva
:D
Szerintem tök jó, ha 3mat kap az ember lánya!
nagyon kiváncsi leszek, hogy hányat kapsz a pont 30 évedel? :D :D
Sipos doki azt mondta, hogy ha ET+17. napon nega, akkor az valószínüleg már nem lesz pozitiv. Ezért szokta mindig azt mondani, hogy két hét múlva teszt,és ha akkor nega, akkor még 3 nap múlva újra. De megmondom nektek őszintén, hogy érzed, ha sikerül és azt is ha nem. És nem a külső jelekre gondolok, hanem a 6. érzékünkre. :wink: Legalább is én éreztem, amikor elindultak és azt is éreztem, hogy el fogok menni :cry:
dezsina
 
 


Ladiva
:D
Szerintem tök jó, ha 3mat kap az ember lánya!
nagyon kiváncsi leszek, hogy hányat kapsz a pont 30 évedel? :D :D
Sipos doki azt mondta, hogy ha ET+17. napon nega, akkor az valószínüleg már nem lesz pozitiv. Ezért szokta mindig azt mondani, hogy két hét múlva teszt,és ha akkor nega, akkor még 3 nap múlva újra. De megmondom nektek őszintén, hogy érzed, ha sikerül és azt is ha nem. És nem a külső jelekre gondolok, hanem a 6. érzékünkre. :wink: Legalább is én éreztem, amikor elindultak és azt is éreztem, hogy el fogok menni :cry:
dezsina
 
 


Köszi, én is drukkolok, hogy hármat kapjak vissza, hogy minél több esély legyen a megtapadásra.

Amúgy tényleg igaz a hatodik érzék dolog. Az első inszemináción éreztem, szinte tudtam, hogy van valami belül, a teszt, bár nagyon-nagyon halványan, de mintha pozitív lett volna két hét után (de lehet, hogy odaképzeltem) , de aztán sajnos megjött, de olyan elementáris erővel, amilyen még sosem volt. Hatalmas görcsök, iszonyú mennyiségű vér. Tudom, hogy akkor volt valami.
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsina,
milyen az a blaszto stádium? Eddig még csak a szedercsíra stádiumról hallottam. ET+17. az a punció napja+17?

Ladiva,
nálam a halvány teszt előtt az volt a furi, hogy teljesen nyugodt voltam az egész ciklusban, még akkor is, amikor 14.dpo-n nega lett a teszt. Gondoltam, azért csinálok másnap is egyet, és ha az is nega, akkor leállok az utróval. Na ebben a ciklusban nekem is nagyon brutális volt a ciklusom. :cry:

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó rég jártam már erre, de olvasni olvaslak titeket.

Aki még nem ismer: 2006. óta jártunk! a Forgács Intézetbe. 6 sikertelen inszem., 1 sikertelen lombik után a második lombik sikerült, 2008.06.13-án megszületett kislányunk, Kira. Többet rólam, ha visszaolvastok az 1. oldal végétől.

Pár dologra reagálnék én is.
A párom a Maca Vibet szedte. Nem mondom, hogy rendszeresen, inkább a két lombik előtt 1-1 hónappal. Mi inkább arra figyeltünk, hogy ne hordjon szűk alsót, és a forró víz! A Tanárúr is mondta, és olvastam is, hogy egy forró gyógyvízben, de akár csak otthon egy forró fürdő is megől egy csomó spermát, ami csak hónapok múlva jön vissza. Ezért is lehetnek a nagy eltérések. A másik, ha jól emlékszem, azt mondták, hogy igyon kávét, mert az képző. (de ebben már nem vagyok biztos).

Vérvétel szerintem azért nincs a Forgácsban, mert az még nem reális eredmény. Gondoljatok csak bele, hogy az azonnali vérvétel kimutatja a terhességet, aztán a teszt, meg az UH kideríti, hogy mégsem. Szerintem nincs ennél szörnyűbb. Tudom, nagyon hosszú az a két hét ilyenkor, de érdemesebb kivárni.

A beültetésnél nálunk 4-et ültettek vissza. Szerintem ez nem korfüggő, 3-at visszaültetnek, ha beindul annyi. Nálunk a 9 levetből 4 indult el, és azt mondta a Tanárúr, hogy egyet nem érdemes lefagyasztani, eldobni meg nem fogjuk, úgyhogy visszaültetik (lehet, hogy pont ebből lett Kirus?). Egyébként többet azért nem ültetnek vissza, nehogy mind megmaradjon és az azért már sok lenne. Az első beültetésnél 3-at ültettek vissza, és mivel az nem jött össze, szerintem ezért kaptam a másodiknál mind a négyet vissza, de ennyit nem szoktak visszaültetni.

És ami a legfontosabb az a hit! Hogy hidd el, hogy sikerülni fog! De látom abban nincs hiány szerencsére :P :P :P

És tényleg ne húzzátok a bejelentkezést, ha közben spontán összejönni, akkor még le lehet mondani.

Továbbra is olvaslak titeket, és ha tudok, írok is. Mindenkinek kívánom, hogy mielőbb összejöjjön, és össze is fog jönni :P :P :P

Sziasztok
Lilla
Kép Beszélgetnek

Kép Vigyorim
Vendég
 


Ladiva!
ugye :!: :?: :D Hatodik érzék... mondom én! :D

Kata!
ET= embrió transzfer (beülti)
A blasztó, amikor 5 napig vannak meg a babakezdemények a lombikban, és az 5. nap kapjuk vissza. Eddig én mindig 3 naposan kaptamőket vissza. Most nagyon fogok izgulni, mert mint tudjuk az anyaméhben van a legjobb helyük, és nem is biztos, hogy kibírják a rideg lombikban addig. Persze én rettentően bízom bennük! Ki fogják bírni :D Mert most muszáj, hogy sikerüljön!!!! :D

Lilla!
De jó, hogy benéztél!
Gratulálok a csodálatos babához! Nagyon szép! Köszönjük a képeket! Épp egy másik topicban beszéltük, hogy minden lombik-baba olyan szép, hogy szinte hihetetlen :wink: Rám mindig biztatóan hat, ha valakinek sikerül, mert erőt ad, hogy akkor nekem is sikerülhet! :)
köszönjük a drukkokat! Igyekszünk bebabásodni :P
dezsina
 
 


Lilla,

Nagyon helyes, szép, boldog, mosolygós kisbaba! Most irigy vagyok ám! És ugyanúgy, mint Dezsinának, a Ti esetetek nekem is egy jó adag hitbombát ad.

A hatodik érzékről meg annyit, hogy valahogy azt érzem - és ezért is írom mindig, hogy a spontánra utazom - hogy bizony természetes úton fog összejönni. Tudom, hogy kevés az esély, de mégis...
Vendég
 


Szia Ladiva!

Tudod, itt minden lehetséges!!! :P :P :P

Lilla
Vendég
 


Lilla,
így utólag is gratulálok gyönyörűséges kislányotokhoz! :lol:

Az én párom gyakorlatilag december óta áztatja magát a kádban. :roll: Gyógyfürdőkbe meg nem járunk. Szegény arról is leszokott, hogy az ölében legyen a laptopja.
De már mindegy, majd az akupunktúra és a homeós golyócskák meghozzák a hatásukat. :lol:

Dezsina,
köszi, minden nap tanulok valami újat :lol:
Nagyon fogok szorítani, ha végre eljön a nagy nap, azaz az utolsó sikeres transzfer :wink:

Ladiva,
semmi sem lehetetlen! Nagyon sok embertől hallottam, hogy pl. 2 lombik között spontán jött a baba, vagy már megvolt a lombikos konzi időpontja, de már nem is volt rá szükség. Kívánom, hogy az utóbbi jöjjön be nektek is! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

A véltozatosság kedvéért ma otthon romlott el a gépünk :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lilla!
Úgy örülök, hogy jelentkeztél.... gyönyörűséges Kirus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kata, LEvidia, Dezsina!
Mennek a drukkok, hogy karácsonyi ajándékunk a legszebb lehessen!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Kuzsanna!

Neked is nagy drukkok! Bocsánat, hogy ha teljesen hülye lennék, de már egy ideje érdekel, hogy mit jelent a Horvát: 09.06. az aláírásodnál?
Vendég
 


09.06-án indulunk Horvátországba nyaralni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: