Új privát üzeneted érkezett!


Moncsim! Kár, h nem Te leszel Eszti óvónénikéje.
Puszikállak!!!

Rencsi! A Balaton nagyon jó volt (Szemesen voltunk, egy barátunk házában). Már érkezéskor is sikongatott örömében a kis Cukikánk, annyira tetszett neki minden. Simán aludt, szopizott az új helyen és nagyon élvezte a kertet. A vízben először tartózkodóan viselkedett, Apa karjából nézte és csak a lábikát lógatta, de azt sem lelkesen. Másodszor azonban majd beleugrott, annyira imádta. Pancsolt kézzel-lábbal, kacagott, édescsillag volt.

Ma voltunk a MargitIslandon, annyira jó hangulat volt, vénasszonyok nyara.


Meli!++++++++++++++++ ;-)

Akinek van iwiw-elérhetősége, írja már meg priviben. Már, aki még nem írta. :lol: Köszi!

Szép álmokat Topiklakócskáim!

Kép

Kép
bodza2005
 
 


Csak egy gyors kukk..
Sziasztok!
Peti nagyon nyűgős,éjjel többször kell,nappal sokat sír,szóval nem egyszerű a helyzet.Ráadásul az uram most rengeteget megy dolgozni,így rámm marad minden..De nem akarok panaszkodni,majd túl leszünk ezen is. :)
Melcsi,gyönyörű a kép!!!!!!Elhiszem,h már alig várod,h láthasd a picit!!!CSODASZÉP!
Rencsi,nagyon aranyosak vagytok ti is a képen,és nem értem miért kell neked diétázni!!!Így is olyan vékony vagy!!!
Moncsi!Mi újság?
Bodzi!Puszi,priviben ment iwiw,ha érdekel.. :D Eszti csodababának sok puszi!Édi lehetett a Balcsin.Már én is várom a jövő nyarat,h Petivel mehessünk strandolni.Ti jártok babauszira?
Julcsi!Sajnálom a barnázást,tessék sokat pihenni,nem idegeskedni!!A lepény feljebb fog menni,ahogy nődőgél a pocit,ne aggódj!
Mici!Hogy vagytok?
Móni!KÖszi a választ!
Chili?
Bocs,de most ennyit tudok reagálni,mennem kell.Igyekszem olvasni,de sorry ha valamit,valakit elfelejtek!
Mindenkinek puszi.

Kép
cs.andi
 
 

 
 

Andika,
és mitől nyűgös, vagy ez buta kérdés....a foga még korai lenne nem??

Bodzám,
anyuéknak van egy nagy medencéje, mi tuti, hogy jövőre rengeteget fogjuk ott fürdetni Domcsit, már ha pancsolós lesz persze, de bízom benne, mert mi imádjuk a vizet...annyira édes lehetett!!!!
ez a tejci dolog nagyon szép gesztus tőled... :D az öröklődik hogy valakinek van-e teje??? Nálunk anyunak is és a nagyinak is alig volt...vagy semmi köze a felmenőkhöz?

Kép
rencsi79
 
 


Annyira aranyosak vagytok, köszi mindenkinek a dicséretet!!!
Én jól érzem magam a bőrömben és nem nagyon látom, hol van az a +8kg :oops: :oops: :oops: , de a mérleg nem hazudik és Dévait csak az érdekli. Mindegy viszem a kis listámat, hogy mit eszem, aztán lesz ami lesz....

Kép
rencsi79
 
 


sziasztok csajszikák

köszi, hogy hiányoltatok tegnap :wink:

A babákat mennyi idős koruktól lehet vizbe vinni? (persze nem az esti fürdésre gondolok :lol: )

Rencsike
tényleg csini vagy :wink: , jó volt a Madonna koncert, mi? Én is gondoltam rá, hogy kimegyünk, de aztán mégse..., mindegy, majd legközelebb

moncsikám
Hogy vagy? Mizújs? Csináltattál mostanában valami vizsgálatot?
irok majd privit, olvasd el.

Velem/velünk minden rendben. Nagyon édik a bébijeim, már most imádom őket. Mindig produkálnak valamit amikor mozizunk és pont az uh-n lessük őket.Képzeljétek tegnap az egyiköjűk "masziroztatta" a lábikáját a másikkal :lol: :lol: , látszik, hogy az apukájára fog hasonlitani , a kis kényelmes :lol: , mindenki szakadt a nevetéstől, nagyon cukik voltak.
Minden rendben velük is velem is, hizással, vérnyomásommal semmivel nem volt gond, de ettől függetlenül szerintem csal az a benti mérleg, mert a védőnő is lemért, itthon is mérem magam és legalább 1 kilóval kevesebb vagyok, mint amit az a mérleg mér. Mellesleg a vérnyomásom is itthon mindig tök alacsony, tegnap meg 122/nem tudom mennyi volt-azt mondták tökéletes, ami jó, de itthon mégis alacsonyabb mindig.
Egyébként nagyon sokat kellett várni, szegény drága apánk egyedül van, az emberek meg csak özönlöttek, előszőr le sem tudtunk ülni.
Volt szó megint a magzatviz vizsgálatról(moncsika készülj fel, alá kell irni papirt, ha nem akarsz menni, hát a szövege a szokásos, nem túl bizalom gerjesztő), de én még a gondolkodó üzemmódban vagyok, sok minden szól mellette és ellene is.
Pl: két babánál állitólag annyira nem tudják pontosan szűrni, habár az Istenhegyin azt mondták az uh- alapján teljesen negativ és nem javasolnak további vizsgálatot, ugyanakkor nyilván az ember egészséges gyereket/gyerekeket szeretne és az amnió ami 100%. De ez a kombinált teszt is 98%-os, tehát 2%-miatt kockáztasson az ember? Ugyanakkor sok ismerősőm volt az amnión és hiába 1% a vetélési kockázat soha nem hallottam hogy valakinek baja lett volna. Persze az ördög nem alszik-ahogy szokták mondani, úgyhogy a fene se tudja. Azért, ha valami lenne az uh- csak kimutatná, nem? Habár apánk szerint a drasztikus eltéréseket mutatja csak ki az uh, az enyhébb kromoszóma eltéréseket nem.
De bizom benne, hogy az én csöppségeim egészségesek, mint a makk és nem akarom őket feleslegesen ijeszgetni azzal a tűvel.
Ti mit gondoltok? Moncsika?
chilike1
 
 


Sziasztok!
Andi
Én is mindig ezzel vigasztalom magamat, ha nyűgösebb éjszakánk van, hogy ennek is egyszer vége lesz. ( És amikor vége van, akkor már nem is emlékszem rá, hogy milyen nehéz volt.)
Egyébként nyugodtan írjad le, ha valami gondod van, nekem sokat szokott segíteni. Ilyenkor felhívom valamelyik gyerekes barátnőmet, vagy elmegyünk hozzá, kicsit kidumáljuk magunkat és mindjárt jobban érzem magamat.

Mi is voltunk Fannival strandon és nagyon élvezte, semmi nem ilyesztette meg, még a fröcskölő gyerekek sem.
Nagyon édes volt.

Rencsi
Nagyon szépek vagytok így hárman. Én sem látom, hogy hová ment fel az a 8 kiló, de gondolom alapból is ilyen vékony vagy.

Chilike
Nagyon szuper lehetett az ultrahang. Olyan klassz lehet 2 babát is várni. Biztos jól elvannak a pocakodban, ha már egymást maszírozzák.
Egyébként nekem mindig nagyon magas volt a vérnyomásom, akárhányszor mentünk Apánkhoz, hiába izgul az ember.

Mónika merre vagy?
Puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Az amnióval kapcsolatban, mi sem csináltattuk meg.
Bíztam benne, hogy az uh és a genetikai vizsgálat mindent kimutat.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


iwiw elérhetőséget én is kérhetek priviben?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, nagyon eltűntünk. 3 napja szinte semmit nem alszunk, tiszta zombik vagyunk már a férjemmel. Szegény Fanni nem tud aludni. :(
Nagyon sok anyukától hallom, hogy kb. 1 hete az eddig amúgy jól alvó gyerekek sem alszanak, többször felsírnak, felriadnak, csak rövid időtartamra (max.1 óra) tudják visszaaltatni őket.

Most megyünk a játszótérre (Apa is itthon van :) :) ), aztán este visszaolvasok és válaszolok.

chilike!!!
Neked tartozom még amnio leírással!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
s.mónika
 
 


Ja, ma voltunk Fannival az MTA Pszichológiai Kutatóintézetében, a viselkedéstudományi részen. 1 éves gyerekeket vizsgálnak, nagyon érdekes volt.
Önként jelentkeztünk, nagyon élveztük, érdekes volt.
A tévében is mindig megnézem ezeket a "kísérleteket", a főiskolán is sokat láttam/olvastam, de élőben még lenyűgözőbb volt. Fantasztikus volt látni a lányomat, hogy mennyire ügyes volt. :oops: :oops: :oops:

Na, majd ezt is mesélem!

Kép
s.mónika
 
 


Andi, nagyon sajnálom, hogy Peti sokat sír. Gondolom fáradt vagy, főleg, hogy Apa is dolgozik. Panaszkodj csak nyugodtan, azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást. :wink:

Rencsi, nagyon csini vagy. Rád simán rád fért a 8kg plusz. Rólam ez nem mondható el. :oops:
Reméljük nem tol le nagyon Dévisz.

Chilike, de jó, hogy minden rendben van. Nekem nem kellett semmit aláírnom, hogy nem volt amnio, pedig sokat kérdezgette Apánk. Én úgy vagyok vele, hogyha a legkisebb esélyt is mondták volna az Istenhegyin, akkor meegcsináltattam volna, de így nem mertem kockáztatni.

Móni, de jó, hogy mentek hármasba sétálni. Mesélhetnél erről a "kisérletről", hol hallottatok róla?

Kép
gmelcsi1
 
 


gmelcsi

Hát lehet, hogy nálam amiatt kell papir, hogy ketten vannak a picikéim, vagy , mert ICSI-volt. Nem tudom mi befolyásolja? :roll
mármint, hogy kell-e papir vagy nem.
Egyébként mondta apánk, hogy az utobbi időben 2 kismamánál is gondok voltak ami az amnión derült ki, szegények..
De én még kis "zsenge"vagyok ami a koromat illeti :lol: , szóval bizom benne, hogy minden oké. Egyébként én is úgy gondoltam, hogyha bármilyen kétely felmerül bennem, akkor megcsináltatom, de szerencsére nem javasolták , teljesen negativ volt az eredmény, úgyhogy igy nem vállaltam.Most megyek majd genetikai uh-ra(2 hét múlva), szóval ott még átbeszélhetem adoktornővel mit gondol.
Bizom benne , hogy ő is úgy látja, hogy minden a legnagyobb rendben, és felesleges lenne az amnió.
chilike1
 
 


Rencsi,
én már az iwiw-es képeid alapján láttam, hogy nem vagy egy hízékony alkat, most meg még kevésbé gondolnám, hogy gond lesz a súlyoddal, szerintem az első pár hónap éhező korszakát pótolja a szervezeted, de majd a szabi jót fog tenni !!

Azt leírom, hogy a szülinap a drága ajándék nélkül is jól sikerült. Csak a puzzel-ból hiányzott egy darab :(
Férjem ír a gyártónak Németországba, azt mondta reméli nem csak a hiányzó darabot küldik el, hanem egy teljes dobozt :))
Vicces lenne, ha tényleg.

Mónika,
Hol lehetett jelentkezni a tesztre?Kaptatok róla értékelést?

Andi,
elég nehéz lehet, egyedül. Nekem 2 barátnőm is egyedül neveli az első perctől a gyermekét, nekik még az a tudat sem volt, hogy este apa hazajön. Nagyon durva. Néha tudsz csinálni azért egy-két órát, ami csak rólad szól?

Chilike,
hánykor voltál Apánknál?
Egy kismamit láttam csak a váróban, aki a férje ölében ült, mikor feljöttünk a kéjkamrából:)
miciona
 
 


Rencsi, én soha nem is értettem mi ez a diétahülyeség nálad :shock: Naná, hogy tök csini vagy!

Bodzika, köszi a jó kis szopis infokat! ...és a nagyoncukiságodat, azért, amit írtál nekem... :oops: :oops:

Chilike! Örülök, hogy minden rendben volt az Aprólékokkal! Mittom én, mit gondolok az amnioról! :shock: Én még nem szeretnék aláírni semmi papírt. Először legyen meg a négyes teszt, meg a genetika, aztán majd döntök! Vagy addigra már kifutok az időből? Meddig lhet ezt az amniot megcsináltatni?
Chili, várom a prividet dél óta.... :roll: ...nem jött!

Mónika! Én is nagyon kíváncsi vagyok a vizsgálatra, majd mindenképp írj róla, ha lesz időd!

Ikky, küldöm a magamat priviben.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Chili,
az ICSI miatt kell a papír, mert nekem is kellett.....a koncert szuper volt, bár nem bírtam ki a végéig, az utolsó fél óráról eljöttünk. Bár volt ülőhelyünk addigra már bedagadta a lábam, 7-tőll 11ig bírtam :oops: mondjuk azóta már voltunk Anastacián is, Domika nagyon bírja a koncerteket :D


Csajok, annyira édik vagytok, engem nem zavar a súlyom, bár Dévisztől tartok, én is észrevettem, hogy a benti mérleg kicsit többet mér, jó lesz ha már most megütöm a bűvös 10 kg :oops:
De azt eldöntöttem, hogy ezt a fogyit csinálom tovább, még jobban már nem fogom kínozni magam, így is baromi nehéz. Vasárnap Mária névnap volt nálunk és volt 4 fajta házi rétes, csokitorta, habcsók és én NEM ettem egy falatot sem, pedig mindenki két marokkal tömte.....utána nagyon büszke voltam magamra! :wink:

Mondjuk, ami az érdekes a kg-kal kapcsolatban, hogy 7,5 éve volt az esküvőnk, akkor kerek 20kg-mal voltam kevesebb....

ikky, írtam privit

Móni, imádom ezeket a kisérleteket, régen évekkel ezelőtt volt a Spektrumon egy sorozat, annyi szuper volt, ott 6 hónap és 3 év között gyerekek voltak az "alanyok"...az a baj hogy nem emlékszem a címére, mert azt szerintem minden maminak meg kellene néznie....

Moncsikám,
csütörtökön mész AFP-re?

Micikém,
ez durva, hogy hiányzik egy darab a puzzleból...ilyet még nem hallottam, nekünk a lámpából hiányzott egy "csavar szerű izé", ami nélkül az egyik üveget nem lehet feltenni. Még a KIKában vettünk, annyit mondtak, hogy sajna nem tudnak mit csinálni.....

Kép
rencsi79
 
 


Rencsike Drága! 22-én megyek a négyesre az Istenhegyibe. Akkor leszek 16+5. Azt mondta a védődő, hogy érdemes nem a 16. hét elején menni, hogy ne legyen túl alacsony az érték. A genetikai UH-ra meg 9-én, megyek, akkor pont 19 hetes leszek, de azt olvastam, hogy 18.-20. között kell megcsinálni. Ez pont félúton van.

Nem a "Miből lesz a cserebogár? " volt a műsor címe? Nekem valami ilyesmi rémlik...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


miciona
az lehet pont én voltam, :lol: már nagyon unatkoztunk, elfoglaltuk magunkat egymással :lol: :lol:
De kár, hogy nem taliztunk..
Fehér nadrágban voltál? Én nem láttalak, de lehet, hogy a párom igen. :wink:

moncsika
Jaj, olyan kis hüle vagyok, bocsi a végén nem küldtem semmit neked :lol:
Lehet, hogy akkor tényleg ICSI-nél kell, ahogy rencsike is irta-mármint aláirni a papirt-, neked volt ICSI-d?
Apánk azt mondta a 16-20 hét között kell megcsináltatni az amniót, és hiába mutattam neki a papiromat, hogy jó az eredmény, felolvasta, hogy az nem 100%. :roll:
Én már aláirtam most, hogy nem vállalom, aztán , ha mégis akkor dönthetek másképp(ir beutalót), ha meg nem megyek legalább apánk le van védve , hogy ő felajánlotta.
Jól gondolod, én is igy csinálnám a helyedben, én 22-én megyek AFP-re aztán okt. 01-én a genetikai uh-ra, igaz épp, hogy betöltöm a 18. hetet, de másnap megyek újra apánkhoz, legalább már tudom vinni az ereményemet.
Ja, nekem meg valószinűleg magasabb lesz az AFP, a két baba miatt, szóltak is, hogy nem kell megijedni, mondtam, hogy nem vayok egy félős fajta :lol:

rencsi
Húú, nagyon ügyes vagy, hogy megálltad azt a sok finomságot.Én nagyon édesszájú vagyok, de most abszolút nem kivánom az édességet, igy azért könnyebb. Mi is voltunk hétvégén a Szamos marcipán cukiba+múzeumba(szentendrén) gondolhatod mennyi finomság volt, már csak a látvány miatt is megérte bemenni, de semmit nem ettem. Rajtam kivűl mindenki evett, fagyizott, stb, de én abszolút nem kivántam.
A diétát is jól csinálod, ennél komolyabban azért nem kell venni, de azért jó, hogy csinálod és figyelsz magadra.
Egyébként én is figyelek magamra, nem is igazán hiztam, csak tényleg az a mérleg csal :wink:
chilike1
 
 


Üdvözletem a Pocakosoknak!

Moncsi!

Jól emlékszel, ez volt a címe! Én is imádtam! Pár dolgot teszteltünk is Sárán az anyukájával (Sára a keresztlányom, Tündérem) pl. anyukája pontot rajzolt az arcára és figyeltük a tükörnél, mikor jelenik meg az éntudata.
A tvvel kapcsolatban tökéletesen egyetértek Veled is!
Meggyőződésem egyébként, hogy az ifjú generáció nem fog úgy és annyit olvasni, mint mi. Információikat egész más módon tanulják meg begyüjteni. Vajon mi lesz velük egy kiadós áramszünet idején?! :lol:

Úgy tudom, a babákat 2-3 hónapos kortól érdemes úsztatni, amikor még erősen él bennük a magzatvíz emlék, és ösztönösen visszatartják a légzést a víz alatt.

Sajnos a méröeszközök ( mérleg, vérnyomásmérő ) már csak ilyenek. (mikor fogyóztam, mindig ugyanazzal a mérleggel mértem magam) Vérnyomásmérőben csak a higanyos a megbízható, a többi csak kalkulált értéket mutat. A mérlegekről csak annyit, hogy üzletekben nem véletlenül követelik meg, hogy vízmértékes legyen!

Melcsi!

Újra megnéztem Marcikádat! Olyan gyönyörű az a gyerek!

sajo
sajo
 
 


Rencsi! Chilike!

Igazán csodálatraméltóan fegyelmezettek Vagytok! Gratula!!!

Sajo
sajo
 
 


sajo!!! De jó, hogy te is beugrasz hozzánk néha!

Chilike! Nekem nem ICSI volt, de én meg ápr.-ban töltöttem a 35öt, így vénséges csotrogánynak minősülök, ami indokolná az amniot.
Ja, akkor megnyugodtam, ha aláírom, hogy nem vállalom és később meggondolhatom magam, ha kell, az más! (ezt rakd össze... :lol: )

Kérdezted Apánkat az influenza oltásról?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!
Sziasztok!
Közi mindenkinek a biztató szavakat,nagyon édik vagytok!Igyekszem,csak most kicsit fáradtabb vagyok.De a j.hét már talán jobb lesz,uram is többet lesz itthon,mert mindig nagyon sokat igyekszik segíteni ilyenkor is,de hát ő is hulla 12 órás műszak után..De tünemény,még ő tartja bennem az energiát!Hihetetlen pasi.Holnap meg megyünk anyához látogatóba.Apa ma is éjszakás,Peti"alszik",remélem nyugi lesz..Ma az én drágaságom napközben ÖSSZESEN 35 percet aludt,ezt kb 3 alváskísérletből sikerült összehozni,és egyfolytában szórakoztatni kellett(mondjuk ez máskor is így van)..Nem baj,mert imádom amikor kacarászik,és látom,h szívja be az infókat a világból,de ez akkor is borzalmas,h így alszik.És ugye eddig az éjjelek nyugodtak voltak,most akkor is többször kel,és nyűglődik.
Rencsi,nem tudom,h a foga-e,állandóan az ökle a szájában,néha dühösen kitépi,folyik a nyála állandóan..Állítólag a fogcsírák már mocorognak ilyenkor.
Minden tiszteletem a diétádért! :D
Chili,én már írtam neked az amnióról a másikban,de nekem nem volt jó az integrált eredményem.Ha nálad minden oké,és az uh sem lát semmit genetikán,ne aggódj,minden rendben!
MoncsiA 22.-e mindjárt itt van,de jóóóóóóó.
Mici,hogy vagy??Ez a puzzle tényleg gáz,remélem sikerül pótolni.Hány darabos volt,h ilyen gyorsan kiraktátok? :lol:
Melcsi,telnek a hetek.. :D Hogy áll a pakkod?
Ikky,ment privi,neked is köszi.
Móni,látod nálunk is ugyanez van,lehet vmi a levegőben..Kitartást kívánok nektek is!!!
Bodzi!Jó lehet ez a tejtestvéresség..Nekünk sajna első perctől kezdve kell a pótlás,de örülök neki,hogy még mindig van valamennyi tejci,mert nálunk nem sokáig tudtak szoptatni a nők.Se anya,sem a nővérem.Ugyhogy én már így is kivételesnek számítok!! :lol: Jó érzés lehet,hogy még másnak is jut..Eszti cuki leht a kóstolgatással..Citrom??BRRRRRRRRRR..Az én fiam is fanyalog tőle,nagyon édi fejet vágnak ilyenkor.. :lol: Fotózd le ha sikerül és küldd el légyszí..
Remélem senkit sem hagytam ki.Puszi.Jó éjt nektek.

Kép
cs.andi
 
 


Andi, mennyire nem volt jó az integrált? Néha elbizonytalanodok az 1:800-as eredményemtől...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


cs.andi
igen emlékszem, hogy irtál, el is olvastam-többször is- :lol: , köszi még1x

moncsika
Én múltkor felhivtam az Istenhegyit, beszéltem a nőcivel és ő "megnyugtatott", hogy az többször fordul elő, hogy azt mondják a kismaminak, hogy van miért aggódnia és közben meg kiderül, hogy mégsincs, mint az, hogy beteg babánál kihoznak negativ eredményt.
Másszóval : az egészséges gyermekekre többször mondják, hogy van valami baj, mint a beteg babákra kevesebbszer mondják, hogy egészséges.-
..na remélem ezt érted.

Sztem nálad is minden oké, ez még bőven jó eredmény, azt hallottam, hogy az 1:100-nál -ami ugye elég szar, mert 1:150 alatt pozitiv, szóval ott is csak minden 100 babából 1 beteg.
A kor szepontjából meg múltkor azt olvastam, hogy több huszonéves kismama szül beteg gyereket, mert őket nem szűrik,szóval ez sem mérvadó.

Ne foglalkozz ezzel kapcsolatban velem, ne befolyásoljon amit irok,mert én egy kicsit túl aggonizálom ezt az egészet. Csak nekem nagyon fontos az egészség, alapjába véve is nagyon egészségesen táplálkoztam, sokat foglalkozom ilyen témákkal(mármint az egészséggel) és kicsit belepörgetem magam ebbe a témába. De bizom benne, hogy minden oké, nálam is , nálad is, úgyhogy ezek csak a felesleges izgalmak ami a terhességgel jár.
na puszi drága, jó éjszakát.

Ja , párom anyukája 31 és 40 éves korában szült(igaz a 3. és a 4. gyermekét), egyszer sem csináltatta meg és tökéletesen egészséges gyerekeket szült. :wink:
chilike1
 
 


Chilike! Még csak a Te hsz.-edig jutottam a mai napot illetően, de szerintem is bízz Bennük és akiben/amiben hiszel és rendben lesz minden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anyum tanítványa elvégeztette az amniot és azt mondták, azonnal el kell vetetnie a babát, mert élettel összeegyeztethetetlen baja van. Nem tette meg és a kislánya makk egészséges... Ezt csak azért írtam le, mert semmi sem 100%!!!! Én hallottam olyat, akinek elfolyt utána a magzatvize.
Szimba ide (szerintem) elvből nem fog írni, mert nem örült a külön topiknak, de tuti Ő is ellenezné az amniot!!!
Na, nem mintha mi döntenénk erről, csak már volt erről szó, emlékszel.

Kép
bodza2005
 
 


Ikky! Nekem is magas volt ott minden alkalommal. :lol:

Mónika! Mi az oka, tudjátok??? Szegényke!!!

Andikám! Tarts ki drága!!!

Julcsika merre jársz???? Pusza!!!

Kép
bodza2005
 
 


Micike! Nem vagy semmi nőcike!!! :lol:
De rossz, h hiányzott 1 db!!!!! :twisted:

Kép
bodza2005
 
 


Rencsi! Ilyet, h nem tudnak mit csinálni??? és Ti???

Moncsiguszom! Bátorfi vagy Hajdú!!!! Istenhegyin!
Sugar/ság vagy Te!!!

Kép
bodza2005
 
 


Igen, Bodzikám! a 12. héten volt szerencsém a Bátorfihoz, és megimádtuk Petimmel! A 19.hetemre a genetikára már csakis őt kértem.:))

Cupákok mindenkinek! Megyek, lefektetem a Babát alukálni. :lol: :lol: Jut eszembe, az nem gáz, ha hason alszom néha? Nem szándékosan, csak arra ébredek , hogy hason alszom. Gondolom, hogy ha majd kényelmetlen lesz, nem fogok ilyet művelni...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Andim!
Igen, annyira jó érzés, h segíthetek. Köszi, h átérzitek!
Nálunk sem tudtak sokáig szoptatni a nőcik, egyik ágon sem, úgy örülök, h nem folytattam a "hagyományt".
Persze, az a lényeg, h bármennyit is tudj, az rengeteget számít!!!
Ha szeretél segítséget, hogy kitartson a tejcid még jópár hónapig, hívd fel Ibolyt és hivatkozz rám!!!!!! Komolyan!!! Az a nő elképesztő és tuti megold bármit!!!! www.iboly.hu
Citrom, igen, az vicces, h imádta. Elküldeném, de videó...
A "sima" kajáktól viszont megrázkódik a Cziczuka pl. krumpli. :lol:
Ma azt mondta a dokinéni, jó ez így és ráérünk hozzátápival, csak kóstolgassunk, mondott fortélyokat is. :D
Puszik

Mucikám! Cupppp Neked is!!!

Kép
bodza2005
 
 


Moncsika! Imádlak!
Nem gáz még ilyenkor, később, szerintem, azért jobb oldalt, nem?
Tegyél majd oda szopipárnát és akkor nem tudsz ráhengerdni.
Bár, nem hinném, h baja lehetne a Babulonnak, egy ismerősöm végig hason aludt!!! Hogy tudott??? Nem értem. :D Elképzelem, ahogy a hasa tetején alszik. :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!
jó reggelt!
Bodzi,te még éjjel kukorékoltál,látom.. :lol: Eszti hogy alszik éjszaka,kell még kelni hozzá?
Ma már jobb éjszakánk volt.. :D Apa alszik,Peti még az ágyában játszik,meg dumál(mert ha kiveszem reggel,onnan vége van :D ),én meg a kapucskámat kortyolgatom..
Móni,az én eredményem 1:323 volt,és azzal hívtak fel,h ugyan érték közeli,de ez angol norma szertint majdnem pozitív,és ugyan negatívként jött vissza a leletem,de ő átírja pozitívra..és elfaxolja.Jó,mi?Ott bőgtem az üzlet közepén..Így most van egy + és egy- leletem ugyanazzal az eredménnyel,mert a neten - kaptam meg..Hajdú doktornő csak hűledezett a Mávban.
Szerintem később te sem fogsz tudni hason aludni,Bodzi ismerőse nem tudom,h tudta ezt véghez vinni.Ha nagyobb lesz a pocid,ugyis jól fog esni ha alátámasztod,nálunk is beköltözött a kukac az ágyba,és amikor fordultam húztam magammal apa örömére(mert zörögnek benne a gyöngyök,na meg néha el is találtam vele.. :D )
Mindenkinek puszi.

Kép
cs.andi
 
 


cs.andi
Én is Hajdú dpktornőhöz megyek most(én kértem) genetikai uh-ra. Kiváncsi vagyok rá, úgy tudom elég jó a szakmában. :wink:
Remélhetőleg ő is mindent rendben talál majd és nem kell semmi további vizsgálatra mennem. (egyébként sztem ez lesz :lol: )

Moncsika
Háát nekünk milyen egyformán jár az eszünk :lol:
Nemrég mondta a párom nagypapája, hogy nem szabad hason aludni, mert összenyomhatod a gyereket. Én is megijedtem, mert éjszaka sokszor arra keltem, hogy a hasamon alszom, hiába úgy aludtam el este, hogy próbáltam az oldalamon feküdni, hiába mindig is hason fekvő voltam, álmomban forgolódta.
Na mindegy szóval megkérdeztem apánkat aki jót mosolygott és ,mondta, hogy nyugodtan aludjak, úgy ahogy kényelmes, teljesen mindegy.
Gondolom később fog számitani majd amikor már tényleg nagy lesz a pocink, akkor már úgy néznénk mi, mint a kelj fel jancsi :lol:

bodzi
Igen, szimba már irt nekem erről, tényleg nagyon ellenzi.
Nem semmi am az ismerősőtökkel történt, tiszta hülyék. :roll:
Szegény baba, gondolj bele, nem is tudom, hogy tudják ennyire benézni.
puszika
chilike1
 
 


Sajó, de édes vagy köszönöm szépen. :D

Andi, én is így alszom a szopi párnával, de mivel már sehogy sem kényelmes egyfolytában csörgök vele éjszaka. Szerencsére apának jó az alvókája.

Moncsi, szerintem nyugodj meg, jó az eredményed és a négyes teszt majd megerősíti mégjobban. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Ezt a képet szeretném megosztani veletek, annyira vicces volt
egyik nap így fogadott Fannikám. Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Andi!

Vezetek egy naplót Fanniról, megnéztem, hogy milyenek voltak 4 hónapos kora körül az alvási szokásai.
Elég borzalmas volt, nappal nem akart aludni és tiszta nyűgös volt.
Én mindennap többször kivittem sétálni, a babakocsiban mindig elaludt. Nálatok ez nem válik be?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Bodza, hogy te milyen kedves vagy, hogy ilyen önzetlenül segítesz a barátnődnek.
Sajnos én csak 5 és 1/2 hónapos koráig tudtam Fannust szoptatni.
Az elején mindent megpróbáltunk, de sajnos nem hízott semmit szinte, és muszály volt pótlást adni. Így pedig lassan leszokott a ciciről.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Andim! Tényleg, hogy zörögtek. :lol: :lol:
Dunakeszin lehet kapni a Kenguruban (ott van a nagy C&A is ;-) ) és a TopShopban levő KenguruGold vagy Kidben olyan "kukacot"= szopipárna és hasalátét és sok minden egyébnek kiváló :D, ami nem zörög és puha és szuper. Sajnos én is csak később láttam meg.

Kép
bodza2005
 
 


Ikky! Fú, de CUKIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
:D Aranyos vagy, köszönöm!

Chilike! Hajdú és Bátorfi PROFIK!!!!!!
Ugye??? Elképesztő!!!

Andi! Eszti 20.00-8.00-ig alszik, éjjel már csak 1x szopizott, de amióta jönnek a fogacskák, többször is cicizik, de én egyáltalán nem bánom. :D

Puszikák Nektek!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Ikky! Az a közel 6 hónap szuper!!!! Az már minden jót megalapoz, ne aggódj!

Kép
bodza2005
 
 


Köszi Andi a választ! Ezt a manővert a Istenhegyiben hajtották végre az eredményeddel?
Nagyon igyekszem hinni, hogy ez jó eredmény. De néha vannak
rossz napjaim, amikor olyanok jutnak eszembe, hogy el sem merem mondani...
Ikky, nagyon cukipofi a Fannika! :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


már a másikra irtam mindenkinek... ott olvasgassatok :lol:
melcsike neked most nem irtam, puszika kismami :wink:
chilike1
 
 


Képzeljétek, én azt hittem, itt írok és most látom, hogy ott. :lol:

Kép
bodza2005
 
 



Kép
bodza2005
 
 


moncsikám
Hát te jól eltűntél ma...hol csavarogsz csiga-biga :lol: ?
chilike1
 
 


Miciona! Örülök, hogy sikerült a szülinapi buli! Csak nem szüz jegyü a drága? Mert a "mi" kislányunk szüz jegyü. hihetetlen rend mániás! :lol:

Lányok nem csodálom, hogy eltévesztitek, hogy éppen hova írtok, mert én is azt hittem Micionával a másikon beszélgettünk, most látom, hogy itt! :lol:

Chilike ha eszembe jut, hogy egyik gyermeked maszirozta másiknak a lábát, mindig jó kedvem lesz! :lol: Egyszerűen fantasztikus. Müller Péternek is van egy kedves írása a mostani nők lapjában, egy éves unokájáról szól. Bűbűjos.

puszi minden kismaminak.! :lol: Anyukának! Drágák vagytok!
emerenc
 
 


Holnap megyünk a Tiszára egy kicsit pihizni, útközben meg megyünk Dunakeszire kicsit várárolni, pizsi, farmer stb....már úgy várom!!!!

Ikky, ez a kép tényleg nagyon cukika!!!!

Melcsikém, nem csinálsz képet a babaszobáról? Nem teszed fel nekünk, az a képkicsinyítő szuper, azzal biztos fel tudod rakni.

Kép
rencsi79
 
 


Jó estét!

Köszönöm a dicséreteket Fanni nevében.
Hihetetlen mennyire vicces és eleven ez a kiscsaj, nem bír nyugodni egy percre sem. Egész nap kolbászol a házban, én meg csak loholok utána. Estére már holt fáradt vagyok.
Bodza, nem is értem, hogy te, hogy tudsz olyan sokáig fent lenni.

Rencsi
Teljesen megértelek, mert én is hasonlót éltem át, mint te Apánknál, csak mondjuk én annyival könyebb helyzetben voltam, hogy én tényleg ettem, tehát jogosan cseszett le.
Nekem is megfordult a fejemben, hogy orvost váltok, mert a fenének sem hiányzott minden egyes alkalommal a fejmosás.
Így utólag nem bánom, hogy végül nála maradtam, mert nagyon profi volt a szülésnél is, és nagyon kedves is.

Aki beszél Julcsival adjátok át neki, hogy drukkolok neki, hogy mielőbb kijöhessen a kórházból.

Puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Hali Chilike! Itt vagyok! Ma volt esőbensétálás, vásárolgatás, filmnézés meg ilyen hasznos dolgok...
Vettem egy kismamanadrágot, így már kettő van, mert az azért szégyen volt, hogy nem tudtam az egyetlent kimosni, mert akkor bugyogóban kellett volna a világ szeme elé állnom. Ez már jó lesz ősszel is, olyan bordás bársonyszerű anyaga van.

Rencsi Szívecske! Jó pihit! A vásárolgatás segíteni fog elégtételt venni a sérelmekért, az bizti!

Holnap végre láthatjuk a Babucikánkat! Legalábbis remélem, hogy nincs kollektív büntetés Apánknál... Nagyon várom és kicsit izgulokis, hogy minden rendben legyen.
Mondjuk nekem Apánk azt mondta, hogy szóljak, hogy mindig csináljon UH-t, mert a konizációk miatt rövidebb a méhnyakam, mint a normál, és ezt figyelni kell. Pl. a 13. héten volt 40mm (Chilinek most 55!!) remélem, kibírja a végéig!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így "bepofátlankodom" :oops: :roll: ide is, de Moncsinak ígértem egy fényképet! És végre sikerült!!! :lol: 8)
És gratula Nektek, nagyon jó ötlet volt ez a topik és főleg ahhoz, hogy milyen szépen fogadta ezt Mindenki!!!! Előbb utóbb úgy is Mindenki "bekerül ide is" Gyerekestül!!!! :roll: És akkor lesz majd csak "erezdelahajamat"...!!!!! :lol: :wink:
Drukkolok Mindenkinek!!!!

Moncsi!

Íme:
Fogacskás..... :lol: 8) :wink: remélem látható....ennél jobb nem sikeredett....eddig.....de majd, ha kijött a felső kettő is..... :lol: :wink: akkor is gondolok Rád! Meg a Többiekre is, ha nem haragszanak meg érte.... :oops: :roll:
Kép
És had kérdezzem még meg, hogy miért is örülsz külön annak, hogy Adri így várta már az ovit? Csak nem egy kedves óvó nénit tisztelhetek Benned?!?!?! :wink: :lol:

Lányok!

Mindenkinek nagyon drukkolok és millió puszit küldök. És ígérem, hogy fogok Nektek írni, de most már hulla vok.....látjátok mennyi az idő?!?!? :lol: 8) :shock: .....és reggel én viszem Adrit oviba, úgy hogy most szíves elnézéseteket kérem, hogy csak ennyi voltam és kérek engedélyt alunnyi!!!!! 8) :roll:
Előre is köszönöm! :lol: :wink: És mégeccer Pussz Mindenkinek!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: