Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt lányok!

renikém, ne aggódj, a hasfájás velejárója a dolognak. nekem egész terhesség alatt is fájt. másnak nem. mangézium és pihi, aztán már nemsokára 5-e. jöhetsz hozzám, megbeszéltem mindenkivel. de nem tudom, hogy érted tudok-e menni. zoli nem tud elhozni? norbi pont dolgozik, boti meg ha alszik, akkor max úgy tudok menni, ha megvárod, hogy felébred. az úgy jó?

noki!
jól vagy? vagy hülye kérdés? akarok majd mondani neked valamit, ha végre lesz egy kis időm sky elé ülni. ha látod, hogy be vagyok kapcsolva bármilyen állapotban (általában nincs a gépnél) csörizz.

tinkyb!
csak terv volt, hogy kivasalok. boti tegnap egész nap 2x 30 percet bírt egész nap aludni. szóval negyed adag ruhát vasaltam ki. este még 10 kor nem aludt, pedig azt hittem elájul. de én ájultam el már majdnem. én is benne lehetek a táblázatban? vagy már nem aktuális? emelem a szívecskések táborát, hátha így nem írják azt, hogy nem nagy durranás. leírom az adatokat, oksa?
2. lombik, 2 baba, 1 szívecske, punkció 2008. 05. 09. visszarakás 2008. 05. 12 pünkösd, első vérvétel 05. 26, első uh: 2008. 06. 09. nem tom melyik adat kell. a pasik tényleg aranyosak, de van, hogy szórakozottak is a vége felé. majd meglátod.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!


A segítségetekre lenne szükségem. Olvasgattam az írásaitok között, hogy többen ismeritek Kósa doktort. Még a Shöpf-méreiben voltam a betege, nála szültem a kisfiam. Utoljára 1,5 éve jártam nála a Károly krt.-i rendelőbe.Most nagyon szeretném őt elérni, de a mobilja napok óta ki van kapcsolva. Felhívtam a Cirist is, ahol elmondták, hogy már nem dolgozik ott, ill. úgy tudják, hogy a héten külföldön tartózkodik. A Károly krt.-i rendelőhöz van egy telefonszámom, amit szintén nem vesznek fel( gondolom nincs egyáltalán rendelés). Kérdésem az lenne, hogy nem tud -e valamelyikőtök olyan mobilszámot amit az asszisztense vesz fel, vagy amin időpontot lehet kérni a rendelésre? Nagyon sürgősen kéne hozzá mennem, és ha őt nem is érem el a héten, gondoltam hátha legalább időpontot tudnék valakitől kérni a jövő hétre.

Előre is köszönöm a segítségeteket, és mindenkinek kitartást és sok sikert kívánok
zsu
zsuzs11
 
 


szia zsuzsi!

kósa dr ténylegesen szabadságon van, azt nem tudom pontosan, hogy mikor jön vissza, de akkor már elérhető lesz a mobilján.
06209434303, szerintem neked is ez a száma van meg.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az infokat, sikerült általuk előrébb jutnom az ügyben.

Köszönöm
Zsu
zsuzs11
 
 


Sziasztok!
Velem minden rendben, ma voltam uhu-n, mind megvagyunk, növögetünk.
Pusz mindenkinek.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!
Velem minden rendben, ma voltam uhu-n, mind megvagyunk, növögetünk.
Pusz mindenkinek.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Baba, örülök, hogy mind a hárman jól vannak a pocidban, és cseperednek! :lol:

Etna, beírtalak a táblázatba! Remélem, a tegnapi napotok nyugisabb volt! :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lánykák!

Először is bocsika,h eltűntem!!!
Nem akarok kifogást keresni,nem szokásom,csak olyan migrénem volt,h szó szerint nem láttam tőle+róka koma is meglátogatott vele és ez tartott 2 kemény napig...kiváncsi vagyok milyen idő jön ezek után.De lehet,h megint a jegesmaciknál lévő hideget érzem...
Nem fogjátok elhinni mit csinálok jövőhéttől....holnap megyek beiratkozni a jogsihoz,most ingyen van a kresz,kihasználom a lehetőséget,h rokonom fölhívott.Ő lesz az oktatóm :D :D :D


Tinkyb!

Köszke,h hiányoltál,Te is nagyon hiányoztál és sokat gondoltam a pocaklakódra!!!Hogy érzed magad??

Baba!

Örülök neki,h a tegnapi Uhu-n minden renden volt!!! :D :D

Detko!

Hogy vagy,mi újság??

Reni!

Hol vagy??

Etna!

Márknak nem volt kompja,ő állandóan nyakba (hol az enyémben,hol az apjának)szeretett lenni és úgy tanulgatott járni,h a szekrények között próbálgatta a távolságokat leküzdeni,illetve a kezünket fogta.
Micsoda emlékeid vannak Szegedről!!! :D :D
Igen,onnan járok föl vonattal...+ egy kis átszállás buszra,de most néztem,h a magánrendelőbe metrozok egy pár megállót.

Pussz mindenkinek és mosolygós szép napot!!!!

Andy
bandy27
 
 


Bocsánat!

Zsiby!

Lili Veronikával hogy vagytok??

Pussz Neked is!!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Teljesen olyan érzésem van, hogy a napok csak vánszorognak. Semmi érdekes nem történik.

Andy remélem jobban vagy, és nem kínoz a migrén már. Hiányoltam a képeidet.... :(
Tinkyb drukkolok továbbra is nagyon, és köszi az infót az árakról. A táblicsuba beírod, hogy nekem augusztus 3-án megyek következő vizsgálatra. Köszi-köszi-köszi.. :D :D

Detko, Reni küldöm a ragacsokat továbbra is.
Noki egyben vagy még?
Etna hozzánk is jöhetnél takarítani...... :D Na jó, csak viccelek. Marha sz....r volt a hétfői cukorvizsgálat. Pont a legnagyobb melegben, és ne igyon az embe két órán át. Pár kortyot engedtek, de olyan rosszull voltam attól a cukor víztől, hogy a két óra alatt megittam fél liter vizet. Biztos, hogy kicsit felhigultam, és nem fogok teljesen valós eredményt kapni, de már mit csinálnának velem itt a maradék két hónapban........
Baba pihenjél sokat, és nagyon drukkolok továbbra is! Annyira jól néz ki a táblázatban melletted a három szív, terítettél mindent. :D :D

Átjöttem anyuékhoz, hogy ne otthon unatkozzak, nekik úgyis nyári szünetük van (pedagógusok), de még mindenki alszik.

Szép napot mindenkinek!

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


jó reggelt lányok!

noki!
nagyon el vagy tűnve, minden ok? se sms, se skyp, se babanet, galamb sem járt erre mostanában. szóval azonnal infót kérek, mi a helyzet a második menyjelöltemmel? tényleg witchel sem beszéltem rég, nem tom az első menyjelöltem, hogy van. meleget, hogy bírod szegénykém? azért remélem, ha szülsz csörizel! ez a kis oroszlán lány nem akar kijönni, tudja, hogy az anyja hasában van a legjobb dolga, pedig micsoda cuccok várják kint. szép szoba, hinta, ágy, kutyus, ja ti is. mond neki, hogy én is várom, akkor tuti kijön.

reni!
ma nem tudunk dumálni, mert nem leszek gépközelben, meg holnap sem, ha van valami hívj nyugodtan. már nemsokára szerda, képzeld éjjel megint napok óta fennvagyunk és félálomban eszembe jutott a szerda és tökre izgultam, mintha nekem lenne "eredmény hirdetésem". azért kicsit parázok a hozzátok vezető úttól, mert azért másra mindig jobban figyel az ember, mint magára. :)

tinkyb!
köszönöm szépen a táblázatot, rájöttem, hogy mindent beírtam, csak a betegségeimet nem, de te összeszedted. remélem jól vagytok!

bandy!
a szegedi emlékeket azért nem sorolom fel, mert az még lánykoromban volt, mikor üde és friss voltam és ki kéne rakni a 18-as karikát. írok emailt a gmail címedre, ha tudsz segítesz? köszike, remélem migrén elmúlt. nem biztos, hogy ma küldöm, mert boti nagyon nyügi!

böbcsike!
jól vagytok? már lassan mész genetikára?

zsiby!
marad második névnek a veronika? hogy bírod a nagy meleget?

hugi!
megnéztem iwiwen a videót, amit kitettél az üzifalra, az esküvőset, hát nagyon tuti volt, egész nap a zenéjét dúdoltam, pedig nem ismerem, mondjuk lehet, hogy ez az én hiányosságom, de mostanában halász jutka a sláger nálunk, meg manópartyra bulizunk a gyerekkel.

baba!
hallgattál szívhangot is? mind a három baba szépen fejlődik? mit mondott v doki, kell feküdnöd? gondolom azért a 3-as ikres terhesség extra figyelmet igényel.

hát nálunk a helyzet változatlan, fogzunk, keményen. de csak éjjel, az pont elég.

tegnap voltak nálunk a barátnőmék, akik szintén lombikosok, hasonló az előéletük, mint nekem, csak neki az ikrek még éltek pár napot és a 3. lombikból született ákoska, a 28. hétre, sok szenvedésen ment keresztül a picike, meg ők is, de nagyon aranyos, vigyorog és tiszta hörcsögpofa. ja ők is vereczkey dr- fan.
mennyi szenvedésen kell keresztül mennünk, de nem baj, a lényeg, hogy mindenki mihamarabb babásodjon, időben szüljön, jöjjenek a tesók, stb. szép napot nektek!

móni!
voltál már fülöp dokinál? szerintem kockásplédnek is ajánlhatod, ha nálad bevált, mert látom ő is sok babát elvesztett, szegény.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


detko!
nagyon közeleg a péntek, már nem sokat kell várni az eredményre, remélem ,ahogy megtudod, rögtön írsz nekünk, mert megöl a kíváncsiság. ++++++++++++++++++++


zsiby!
megyek takarítani, addig kölcsönadom botit, nem tudom ki jár jobban :lol: áldani fogod a sorsod, hogy lányod lesz, ők jobban bírják a gyürődést.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tűntem el csak amikor írni akartam mindik ledobott a gép az internetről :twisted: . Velem minden oké hasam fájdogál.
Edina ne is mondd énis úgy izgulok a szerda miatt de remélem minden rendben lesz és sikerül muszáj. A Zoli aztmondta az eredménnyel várjuk meg siet haza ő is izgul (tegnap azt mondta, hogy fél mert annyi rossz volt már) de a sok rossz után csaki jó jöhet ugye?! :D
1/24-nél tovább nem vagyok hajlandó várni mondtam neki.

Detko: életed leghosszabb napja holnap lesz nagyon izgulunk érted.
Tegnap leírtam nektek a történetemet(jó hosszúra sikerült) Mónival 1 órát skypoztunk és szerintem túl késő küldtem és nem ment el úgyhogy leírom mégegyszer.
rája baby
 
 


Szepesi dokihoz jártam (már régóta ismerem) a nyírőbe kivizsgált nem talált semmit ezért felküldött a meddőségire Fülöp dokihoz mind a kettőnket kivizsgált minden tökéletes volt átfúvás - átjárható 2 inszeminációt csinált akkor volt úgy hogy bezár akórház ezért átmentem a Dévay intézetbe (amit nagyon ajánlottak és dícsértek) itt is minden eredmény tökéletes volt(természetesen) 3 inszemet csinált mondván, hogy csak 6 után lehet lombik. 5. inszemnél beindult valami azt hittük a Dokival együtt, hogy sikerült de sajnos nem.Ezután elegem lett és majd 1 év szünetet tartottunk. Edina ráhatására belevágtunk a lombikba minden vizsgálatot megcsináltattunk másfél hónap volt mire készenlettek az eredmények és ne tudjátok meg, hogy milyen kálváriát jártam, hogy minden meglegyen és fizetjük ugyebár a tb-t nevetséges. Átfújás miatt mentem Szepesi dokihoz ő laparoscopiát és Hysteroscopiát javasolt megműtöt. Kiderült, hogy egy régi gyulladásból adódóan mindkét petevezetékem sérült,tehát nem átjárható ezért csak lombik jöhet szóba. A többit már tudjátok más eredményünk mindkettőnknek tökéletes.
rája baby
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám! Olvaslak benneteket.
Tinkyb!

Nagyon szorítok!!

Etna!

Köszönöm, hogy izgulsz értem, remélem holnap jó hírekkel jövök.

Reni!

nem semmi a te történeted sem, már neked sem kell sokat várnod.
Kérdezted, hogy nekem is V. doki állította-e be a gyógyszereket igen, csak a punkció előtt ment el az intézetből, így kerültem Kósa doktorhoz.

Andy!

Köszönöm jól vagyok, a melleim akkorák, mint két dinnye és nagyon fájnak, remélem ez jó jel, holnap kiderül minden.

Zsiby!

De jó, hogy írtál, biztos nagyon szörnyű lehetett a cukros lötyi, de már túl vagy rajta.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Jaj, elfelejtettem.

Hugi!

Boldog névnapot kívánok!!
detko79
 
 


detko!

nekem is így kezdődött, a melleim dinnyék lettek! pont a vérvétel előtti napon vettem igazán észre. jó jel!

reni!
nyugi, kölök van, vagy kölkök. rohanok, mert szomszédban vagyok és csak másodpercre jöttem közétek.

zsiby!
én rókázás határán voltam a cukorivás után, emlékszem egy srác állt az ajótban és én meg pont öklendeztem, jó fej volt, mondta, hogys nyugodtan, ő is így szokott a kocsma után. én meg mondtam, hogy a másodi kfeles után vagyok, a 3. nál jobb szokott lenni. aztán tényleg majdnem hánytam. de vicces volt.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Andy, remélem már elmúlt a migréned! Jobbulást!

Detko, holnapra még több drukkot küldök! Nagyon szorítok majd Nektek! :lol: Várlak a hírekkel! És köszi, hogy gondolsz rám!

Etna, Neked azért szorítok, hogy minél hamarabb átvészeljétek ezt a fognövesztgetéses időszakot! :lol:

Reni, küldöm Nektek is a babaragacsokat! :lol:

Zsiby, Neked is köszi a drukkot! Javítom a táblázatot. :lol:

Én változatlanul nem érzek semmit. :cry:

További szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Önző módon magamról írok,de holnap mindet bepótolok !
Jól vagyunk,megvagyunk és drukkoljatok ,hogy hétvégén (mivel augusztus már)beinduljon a szülésem!
Iszonyat ez az idő,de enyhe szédüléssel és hányingerrel körítve ,de átvészelem!
A terhesség vége :twisted: :twisted: .....esküszöm ez azért van,hogy ennyire szarul tud lenni az ember,hogy szülni is akarjunk és ne csak terhesek akarjunk lenni :)

Csajok!
Hatalmas drukk nektek a teszteléshez!
Csak pozitívan és akkor minden okés lesz!!!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Detko, nagyon szorítok Nektek, hogy már ma este szívecské(ke)t rajzolhassak a neved mellé! :lol: :lol: :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Detko!

Nagyon várunk a jó hírrel/hírekkel!!!

Etna!

Amire kértél már folyamatban van...csak keresem a tökéletest!!

Tinkyb!

Neked jövőhéten kedden derül ki a jó hír??Olyan rossz a várakozás...


Köszönöm szépen,most már nem fáj a buksim,cxak jönne már a hideg!!
Na tegnap meg volt a beiratkozás,jövőhéttől heti 3x kell mennem,annyira várom ezt a kihívást!!! :D :D

Pussz mindenkinek és mindenkire egytől egyig gondolok ezerrel!!!

Andy
bandy27
 
 


Mai meglepim Nektek,fogadjátok sok-sok szeretettel:

Kép
bandy27
 
 


Detko!
Úgy izgulok!!! Jelentkezz már!!!!

Pussz!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Még mindig vagyok és 2in1 :roll:
Voltunk ma CTG-n + UH-n,de az én kis hercegnőm nem akar kijönni :(
Pedig reggel hasmanccsal és rókával indítottam a változatosság kedvéért :(
Holnap bemegyünk vizsgálatra is,mert ott lent eléggé szurkál és már vagy egy hete meg sem nézte senki a méhszájamat!
Drukkoljatok,hogy beinduljon holnap az Én lányom és megszülessen!!!!

Detko

Már nagyon izgulok érte!
Várlak én is a jó hírekkel :D
Andy
Vigyázz nagyon magadra!
Örülök,hogy túl vagy a beiratkozáson :D
Hugi
Sok-sok Boldog Névnapot Neked!!!!
Etna
Hogy vagy/tok?
Reni
Tesztelsz? Vagy nem?
Nagyon drukkolok ám neked!!!!!
Zsiby
Nekem zsömit és tejcsit kellett fogyasztanom,de akkoriban az sem volt jó.....tudod Én majd 1.5 hónapig vendégül láttam rókakomát :( :roll: :cry:
Ja! Névről jut eszembe,hogy nekünk is lett volna egy harmadik név,de Párom szeretne lebeszélni róla!
Hegedüs Réka lenne a Bébink,de Én szeretném ha Hegedüs Réka Nilla lenne!
Szerintetek sem jó?

Bocsi ha nem írtam mindenkinek!
Majd még jövök!
Sok puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki! :lol:
Te szegényke, még mindig egyben vagy?! annyit gondolok Rátok. Biztos nehezen viseled már a poci hordását, meg ez a bazi meleg! Azért irigyellek.!

Lányok!
Mindenkinek aki írt névnapi üzit, azoknak nagyon köszönöm,hogy gondoltak rám.!
Én egy kicsit eltűntem, mert írnom most nincs miről, de azért olvaslak Benneteket!!!

Minenkinek szép hétvégét!!!

Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Itt vagyok Lányok!

Most lett meg az eredmény.

Szóval már hétfőn teszteltem, csak nem akartam babonából elmondani, már az is pozitív volt.

Ma a vérvétel eredménye: 1290!!!!

Nagyon köszönöm mindenkinek a sok-sok babaragacsot és drukkolást.

Kedden kell mennem újra vérvételre, remélem szépen emelkedik majd az érték.

Tinkyb!

Inkább csak a keddi vérvétel után kérném a szívecskét, ha nem baj.
Szorítok neked és Reninek is.

Noki!

Kitartás!!!
detko79
 
 


Detko!
Úgy izgultam mintha én mentem volna nagyon örülök neked :D :D 8) gratulálok biztos minden ok lesz!! Énis úgy izgulok a szerda miatt de én nem csinálok tesztet (rosszak a tapasztalataim) Kihez fogsz majd menni? mármint Vereckey vagy a Kósa dokihoz?
Hugi: nagyon boldog névnapot kívánok neked én is!!
Reggel megint nem engedett a gép írni ledoboot az internetről szívózik velem.
Edina: no para az út miatt én is ott leszek :D
Noki: Réka baba nagyon jól érzi magát odabent már most szívózik az anyukájával jó fej kis csajszi lesz :lol:
Tinkyb: neked is nagyon szorítok előttem 1 nappal lesz eredményed érted is izgulok.
rája baby
 
 


Detko: a melleden kívül más tüneted nem volt a hasad fájdogál még vagy meddig fájt neked? Prednisolont végig szedted?
rája baby
 
 


Detko! :lol: :P :D :wink:

Nagyon-nagyon örülök, tiszta szívemből!!! Drukkoltam nagyon! Ez ku...a jó hcg szint! Azt tudod, hogy iker gyanús az érték!?

Rája baby! :D
Neked is megy a drukk, bár még "új" vagy itt nálunk, de hírből már sokat hallottunk Rólad! Köszönöm Neked is az üzit!!

Mindenkinek pussz!!
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Reni!

A hasam is elég puffadt volt és még most is, de a melleimen látszik nagyon, teljesen kidudorodtak az erek.
A prednisolont szedem, Kósa doki a beültetéskor azt mondta, hogy a 6. hétig szedni kell.

Még nem választottunk dokit, de lehet maradunk Kósa doktornál.

majd írd ám Te is a fejleményeket.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!!

Hugi!

Nagyon aranyos vagy :-) nem baj,ha ikrek lesznek, legalább kevesebb vágás kerül a hasamra, van már így is 4 a műtétekből adódóan.

Nagyon szorítok Érted, tudom, hogy nektek is sikerülni fog, csak pozitívan gondolj mindig erre.
detko79
 
 


Detko!

Én is nagyon-nagyon gratulálok,gyönyörű szép ez a HCG szint!! :D :D
Annyira jó,amikor jó hírekre jövök!!

Reni,Tinkyb!

Én továbbra is küldöm kamionokkal a ragacsokat és a +++++++++++++energiát!!!Hajrá lányok!!

Noki!

Nagyon örültem,h hosszú idő után hallhattam a hangod,jó volt dumcsizni!!Köszike!!


Pussz mindenkinek!!
bandy27
 
 


Detko: A dokit azért kérdezem, mertén is gondolkozok Kósa dokin meg 2-es nőin van PIC. Ikergyanús vagy én még a 3-ast is megreckérozom mert ez elég magas érték nagyon örülök neked supi
Köszönöm a ragacsokat és hogy gondoltok rám jól esik aranyosak vagytok!
A predn azért kérdeztem mert énis úgy emlékszem, hogy aztmondta szedjem végig de elfogyott a 2 dobozzal amit ők írtak de nekem van itthon még szedem tovább. Kósa doki jövőhéten jön vissza a nyaralásból ugye akkor lesz elérhető?
Nekem a Kósa is Vereckey is mondta hogy szóljak az eredményről.
rája baby
 
 


Sziasztok!

Detko, nagyon gratulálok, ebből már biztos több szívecske lesz! :lol: :lol: :lol: Persze, várjuk meg a jövő hetet, addig nem írom be a táblázatba!

Andy, sok sikert a jogsihoz, ügyes legyél! :lol: Köszi Neked is a szurkolást!

Noki, drukkolok Neked! :lol: Szerintem jól hangzik a Nilla név a Réka után.

Reni, küldöm Neked is a babaragacsokat! Igen, jövő héten egymást követő napon parázhatunk! :lol:

Etna, Hugi, Zsiby rátok is sokat gondolok! :lol:

Lányok, milyen tesztet vegyek? Kedden nem megyek vérvételre, csak tesztelek.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Köszi Tinkyb,de nem tudom ,hogy a Párom majd két tolófájás között beleegyezik é :D:D
Andy
Én is örültem,hogy beszélgettünk egy hatalmasat!
Köszi,hogy hívtál és ,hogy ennyit gondolsz ránk :D
Detko
Hatalmas nagy Gratuláció a szép eredményedhez!
Vigyázz magatokra!
Hugi
Aranyos vagy :D
Nekem pont elég volt a pocakosságból :P Átadom ,oké?!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


hali lányok!

detko!
te kis huncut, te már tudtad és mi meg itt izgultunk, na jó megbocsájtunk. szerintem 3 szivecskés történet lesz, jó masszív ikerterhesség már tuti. szívből gratulálok, jönnek azok a fórumos babák csapatostul! ja csapatostól akartam írni, pedig pesti vagyok. :lol:

tinkyb!
hasonló szép számot kívánnék neked, ha lenne vérvételed, de a zebracsíkost tesztet mindenképp. én a gábrielt használtam, de nekem mindig negatív lett, szóval nem én renihez hasonlóan tesztellenes voltam. de a gyógyszertárban tuti fognak tudni ajánlani. szerintem akármilyen 24 órás, akkor is az első pisivel csináld meg. már csak két nap, olyan idgessé tesztek lányok, még a végén infarktust kapok. veletek vagyok!

noki!
sajnos nem hagyhatom beszólás nélkül a kiscsaj szívósságát, csinálj még napokat a vonalzódra, mert lehet, hogy még vagy 2 hétig bent lesz! :D mindenképp diktáld be a második nevet, szerintem nagyon szép, úgyis tőled kérdezik, az apukák csak mellékszereplők. :D

reni!
detko tünetei után eszembe jutott, hogy nekem is volt egy állati erőssen látszódó ér a cicimen, mikor megszültem elmúlt, de az volt feltünő elsőnek, hogy dinnyéket cipelek és milyen átlátszó a bőröm. miattad is ideges vagyok, mi lesz itt, mire mindenki babás lesz!

bobcsike, zsiby, baba jól vagytok? bírjátok a meleget?

bandy!
sok sikert a jogsihoz, emailben már megköszöntem, de nem elég egyszer, nagyon csodás meghívót hoztál nekem össze. a gyerekhez meg kell a jogsi, nehogy már busszal járjon!

mennem kell, mert mindjárt kel a kisfőnök és spenótkát fog enni, imádja. ja a védőnő szerint nem a fogzás okozza az egész napos ölben levést, hanem elkezdődött a szeparációs leválása, kicsit nehéz időszak, most tudatosodik benne, hogy mi nem egyek vagyunk. (bennem még nem tudatosodik, gyerek okodabb ezek szerint) állítólag ezért anyás annyira, de fogzik is. szóval fogzik és leválik. én meg ÁLMOS vagyok! csak egyszer valamikor egyben 8 órát had aludjak :!: :wink:

jövök ha szeparált engedi, addig is szép hétvégét, ja 2 év után tegnap napon voltam, hát mint a régi ndk-s túristák a balatonon, úgy nézek ki, hófehér testen vérvörös leégés. a túristákra csak az én korosztályom emlékezhet, noki és egyéb tinik, csak arhívumból láthajták. :idea:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Edina: eddig nem vettem tudomást nehogy bebeszéljem magamnak de a Zoli mondta egyik nap (ő már csak észre veszi),hogy hűha jó nagyok a cicijeim. A hasam is elég nagy és estére tök kemény(főleg amikor fáj ma a bal oldalam de nagyon fájt).
Bandy: Jogsi hű nagyon izgi én februárba tettem le és imádok vezetni nagyon élvezem és a baba mellé kötelező!

Hugi: húha milyen híreket hallottál rólam?! :roll: :lol:

Mindenkinek jó hétvégét!!
rája baby
 
 


renikém!
a zoli jobban teszi, ha megszokja, hogy most 9 hónapig csak messzíről nézi a mellméretedet. :lol: én nálam nem az a kérdés, hogy sikerült-e nektek, hanem az, hogy hányan vannak? :idea:
fekvést bírod még?

mindenki hétvégézik? végre van egy kis időm, aztán magam vagyok? azt hittem hosszú oldalakat olvashatok, de látom, hogy jó dolgotok van. nekem is, alszik a kisfőnök. kocsiban hazafele elaludt, most vagy alszik reggelig, de akkor 5 kor kelés vagy felkel fél óra múlva, de akkor éjfélig fenn lesz. nem tom melyik a jobb? más most igazi pasi!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is végre. Nyaralni voltunk a férjemmel és a kis pocaklakóval 2 hétig! Teljesen kipihentem magam a hegyekben. De most hogy hazaértünk, ez a meleg teljesen kiakaszt. Egyébkénz minden rendben van velünk. 21-én kedden voltunk uh-on és először láttuk mozogni a kisgyerkőcöt! Annyira fura volt, hogy mozog a hasamban egy kis élet. Meghatódtam...
Jövő kedden lesz a 12. heti kivizsgálás. Egy kicsit parázok, remélem minden rendben lesz. Istenhegyibe és V. dokihoz is megyünk.

Baba
Szeretnék gratulálni a 3 babához.!!!Nagyon örülük neki!!! Így kell ezt csinálni... :D

Noki
Látom még egyben vagy. Nagy izgalmak előtt állsz!! Lehet hogy én is szeretnék már itt tatani, de csak jövő február lesz az én hónapom...

Mindenkinek jó éjt!!! (bocsi akit nem említettem, de nagyon fáradt vagyok már)

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Böbe!

Örülök neki,h jól telt a 2 hetes pihenő!!Annak meg még jobban,h pocaklakóval minden a legnagyobb rendben van :D :D Én druukkolok keddre,de biztos minden rendben lesz!!!Hogy telik az idő...már a 12.hétnél tartasz :D :D

Vigyázz magadra és pocaklakóra!!

Pussz! Andy
bandy27
 
 


Jó estét Lányok!

Detko nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyien fognak belülről püffölni. :D
Böbe hogy rohan az idő...... Hamarosan kiderül, hogy fiú vagy lány. Gondolom mindegy, hazaviszitek majd a kórházból. :D Van vmi vágyatok?
Tinkyb tényleg nem akarsz elmenni vérvételre? Olyan sokféle teszt van. Nagyon drukkolok továbbra is, küldöm a ragacsokat ++++++++
Reni neked is küldöm továbbra a ragacsokat ++++++++++
Noki hogy vagy? Hogy bírod ezt az egészet. Izgulok ám nagyon értetek!!!!!
Hugi boldog névnapot kívánok Neked én is!!!!!!Hogy telik a nyaratok?
Etna simán rámbízhatod a kis Botit, biztos jól eljátszanánk együtt. Kezdjük héten a gyerekszoba összeállítását. Azt hallottam, hogy a 35. héttől nem szabad szedni a MagneB5-t. Ez tényleg igaz? Miért nem szabad szedni?

Én nem bírom ezt a meleget. Fekszek a venti alatt, és már ez is nyüglődés. Lili Veronika rengeteget mozog. Számolnom kell minden nap egy órán keresztül a mozgását, és az a csoda, ha nyugton marad. :D :D :D Borzasztóan aktív gyerek lesz.

Mindenkire sokat gondolok, azókra is, akiket nem emeltem ki!!!!!!

Millió puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki nyaral??

Reni!

Már nincs sok idő hátra, fogsz tesztelni??

Tinkyb!

Teszteltél már vagy csak holnap?? Én a Lilly és a clearblue teszteket használtam ezek 25-ös érzékenységűek, de létezik 10-es is. Szorítok Neked nagyon.

Zsiby!

Hű! Lilike már ilyen nagy, már 31 hetesek vagytok, nemsokára megszületik. Milyen lesz a babaszoba?

Noki!

Egyben vagy még, vagy már esetleg megszületett Réka baba??

Etna!

Mi újság Botival?

Baba!

Hogy vannak a 3-as ikrek?? Mikor lesz új uh??

Andy!

Hogy megy a tanfolyam?? Tök jó lesz majd meglátod, hogy lesz jogsid, és bárhová el tudsz menni, nem kell mindig valakit megkérni. Szegeden is tombol a nyár?

Hugi!

Mi újság? Mentek nyaralni??

Én holnap megyek vérvételre újra, majd írok a fejleményeket, remélem minden rendben lesz.

Puszi
detko79
 
 


Kedves Lányok,

nagyon köszönöm, hogy néha néha még emlegettek:) Csatoltan küldöm a képet, ami az elmúlt 4 napi tesztemet mutatja. Spontán lettünk zebrásak, nem is tudom mit mondjak. Hihetetlen. Ami még csúcs, hogy a mensim még csak 4 nap múlva esedékes, de már ilyen tesztjeim vannak...
Kapom a Duphaston, az Utrogestant és szeretném kérni a ragacsaitokat, hogy velünk maradjon aki most odabenn kopogtat. Kép Zebrák

Sziasztok, sok sok szívecskét mindenkinek !
kockaspled
 
 


Sziasztok Lányok!

Detko!

Sajna igen,tombol 1000-rel a nyár!!!Ma csaak 38 fok van...küldhetnél egy kis zuhatagot,ránk fér már nagyon!!
Biztos minden rendben lesz,ne idegeskedj!!

Kockáspléd!

Hát egyszerűen nem találok szavakat....nagyon örülök és természetesen küldöm a ragacsokat tonna számra kamionnal és +++++++++++++++energiát :D :D Ezek szerint nagyon jól sikerült a diétád!!!Vigyázz magatokra nagyon!!!

Baba!

Hogy vagytok??

Zsiby!

De nagyok vagytok már Lili Veronikával :D :D Annyira telik az idő...biztos tök szép lesz a szobája.Kapunk róla képeket??

Reni,Tinkyb!

Már csak egy illetve két napot kell alukálni és hozzátok nekünk a jó híreket!!!
Addig is küldöm még kamionnal a ragacsokat!!!Drukkolok 1000-rel!!!

Akit kihagytam,arra is nagyon sokat gondolok!!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Andy, köszi a ragacsot és a drukkot! Voltál már kresz-en? :lol:

Bobcsike, örülök, hogy jól vagytok! Meséld majd el a 12. heti vizsgálat eredményét. Biztos rendben lesz minden! :lol:

Detko, Neked is köszi, hogy szorítasz értünk! Nagyon várom a holnapi hcg eredményed! Remélem, teljesül a kívánságod, és valóban ikrek lesznek! Hármashoz mit szólnátok? :lol:

Etna, köszi a jó kívánságokat! Szeparált hogy van, hagyta már aludni Anyát? :lol:

Kockáspléd, nagyon gratulálok! Látod, megérte a kitartó küzdelem, és Nektek is sikerült! Én is küldöm a sok-sok babaragacsot! :lol:

Noki, kitartást! Vagy már gratulálhatunk? :lol:

Zsiby, Neked is köszi a drukkot! Lehet, Lili Veronikának is melege van, azért focizik annyit a pocakodban. :lol:

Péntektől ma délutánig vendégeink voltak. Nagyon elfáradtam. Szalad az egész lakás. Hétvégén két kis pasit, egy kétévest és egy 3 hónapost dajkálhattam. Ma pedig befutott az unokahúgom a két gyönyörű lányával, ők 3 és 5 évesek. Tehát gyerekben nem volt hiányom az elmúlt napokban.

Nem jó híreim vannak, az utro ellenére tegnap óta már pecsételek. Bár a holnapi tesztet megvettük (Clear Blue-t), de így nem sok reményt fűzök hozzá. :cry:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Gyorsan benéztem, hogy mizujs a topicban. Örömmel látom, hogy lassan már több a szívecske a táblázatban, mint az üresen hagyott hely :-) Olyan jó olvasni, hogy egyre többen számolnak be két csíkos tesztről, azt hiszem végre vége a hullámvölgynek, juhéééé:-)

Noki,
egyben vagy még? Talán ma jön egy enyhe hidegfront, hátha hatással lesz BabyLove-ra és úgy gondolja, hogy itt az ideje kibújni. Drukkolok, hogy ez minél hamarabb megtörténjen.

Szép estét kívánok minden Pocakos kismaminak és azoknak is, akik hamarosan lépnek a KCK-ba:-) /KétCsíkosokKlubjába 8)/

Bibus
bibus
 
 


Sziasztok
Holnap jövök és írok nektek,de most csak bekukkantok,mert megint rókakoma itt van nálunk!
Vacsi közbe az én kicsim belerúgott a gyomromba,de úgy,hogy alig értem el a mosóig :(
Eszméletlen,hogy mennyire kicsinál ez a nőci :D
Ja! Igen,amint láthatjátok egyben vagyunk még 2in1 :roll:
Front....hááááát...nem várok tőle semmit,max csak annyit,hogy jobban fogok aludni mint tegnap ebben a nagy melegben!
Ha szülök akkor arról egyből fogtok értesítést kapni,mert Etna,Reni,Andy fog benneteket értesíteni.........úgy gondolom?!?!

Kockáspléd

Hatalmas gratuláció Nektek!
Részemről is mennek a ragacsok,de nagyon :D
Vigyázz magatokra!

Jó éjt mindenkinek!
Holnap jövök!
Pussz

Kép
noki&potyi
 
 


kockáspléd!
gratula ezerrel, ragacsok mennek! én is hasonló szörnyüségeket éltem át, mint te, a sok vetélésre gondolok, de utro, duf és prednisolon segítségével tök jól ment minden. én végig szedtem a méhpempőt is, v doki is javasolta, gondoltam megosztom veled, ártani nem árthat, ha gondolod gyógynövényben lehet kapni.

zsiby!
a magnéziumot tényleg abba kell hagyni, mert 35. héttől kellenek a spontán méhösszehúzódások, meg megnehezíti a méhszáj kinyílását is, nehezebb lesz a szülés, már ha spontán szülsz. én abba is hagytam, de meg is szültem, szegény nokinak elég jól hatott, méhszáj még sehol. 36. héttől málnalevél teát szoktak javasolni, meg homeos bogyókat. lsd noki, látod ő is szedte ezeket, de neki nem hatottak :D

nokikám!
megnéztelek drága az iwiwen, ne haragudj, de röhögtem! :oops: nem rajtad, te szép vagy, hanem azon, hogy a kiscsaj milyen büszkén feszít odabent, szülés sehol :?: na majd átmegyek beszélek a menyemmel, kap botitól is egy kis ízelítőt, már ordítozik, hátha kihívja.

reni!
most már minden ok, anyámék elküldtek minket egy kicsit kikapcsoldóni. holnap megtárgyaljuk a részleteket.

tinkyb!
holnap szorítok ezerrel, minél hamarabb gyere, mert nagyon drukkolunk értetek :!:

detko
jól vagy már legfrissebb kismamaként? holnap követ tinky, holnapután renáta, szóval élvezd még ki a legfrissebb jelzőt, ja már lemaradtál bocsi, kockáspléd utánad van. szóval majdnem legfrissebb, tünetek?

bobcsike!
örülök, hogy jól vagytok, kíváncsi leszek mi látszik kismanóból a vizsgálaton, ha jól fekszik megnézheted az arcát, olyan jó lesz.

bandy!
a meghívó nagy sikert aratott, mindenkinek tetszett, köszi mégegyszer. remélem élvezed a kreszt, én a negyedét sem tudom már pedig 12 éve minden nap vezetek. ez mondjuk nem dicsőség, de szeparál az ember, mint védőnő szerint a gyerek.

most jön a nagy hír :!: boti nem szeparált, hanem fogzott! vagy szeparálva fogzott! MEGVAN A MÁSODIK FOGA! én kicsit belehaltam, nem aludtam 2 hete, ilyen nehéz kiképzés még életemben nem volt. majdnem elváltunk, mire kijön az összes remélem nem elvált fog szerepelni a hivatalos dokukban. most megyek, hátha tudok aludni egy kicsit.

jó éjszakát mindenkinek, ha kihagytam valakit, bocsika, de szeparált vagyok.

megy a drukk holnapra tinkyb!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb mi újság? teszteltél? várom nagyon az eredményt, remélem minden ok!

noki!
azt mondtad, hogy ma jössz és mesélsz, csak nem bejött a vihar és mégis szülünk! :D

reni!
holnap együtt izgulunk! viszek csokit, ha ideges vagyok, az kell! sok! mert nagyon ideges leszek! :lol:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Tinkyb : szorítok neked nagyon!!! mihamarabb jelentkezzél!

Kockáspléd: Gratulálok :D a méhpempő tényleg nagyon jó! Vereckey doki nekem is külön kiemelte. Pihenj sokat.

Noki: nem semmi a kiscsaj :lol: természetes, hogy értesítünk mindenkit ha szülsz.
rája baby
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, Mindenkinek a drukkokat, babaragacsokat és szorításokat!
Reggel megcsináltam a tesztet.
Sajnos nem sikerült. :cry: :cry: :cry:
Nem ért váratlanul, mert végig nem éreztem semmit,
és már két napja pecsételek.
Szombaton már kibőgtem magam.
A férjem nagyon támogat, tegnap este már ovulációs tesztet nézegetett a neten. Ez nagyon sok erőt ad nekem. Most három hónapig itthon spontán próbálkozunk, és a ha lesz rá pénzünk novemberben újra szeretnék egy inszeminációt.
Folytatjuk...

Reni, holnapra nagyon szorítok Neked!

Szép Napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: