Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

tegnap írtam a fotók elé egy beszámolót, a jó ég tudja hova tűnt :roll:
Szóval, tegnap megállapították, hogy egy teljeen egészséges KISFIÚ szülei leszünk.
A fotón amit feltettem nem látszik, viszont a dvd-n vagy egy egész képernyőt betöltő felvétel a kukijáról.

Móni,

nagyon aranyos és huncut Grétike, köszönjük a képeket :wink: És örülök, hogy már meggyógyult.

Bonya,

ügyik vagytok, hogy túl vagytok a pakoláson, remélem nem az endo miatt érzel szurkálást.
Biztos azért érzed a szívdobogást mert bizony magadba folytod a bánatot :cry:

Melani,

nagyon drukkolok a következő uh-hoz, hogy maradhass táppénzen és induljon a lombik :wink:
A lombik óta tápénzen vagyok, viszont itthon könyvelek, úgyhogy ilyenkor Áfa előtt el vagyok havazva rendesen.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

monic:hát nem is tudom hogy mit írjak.Sok boldogságot a kisfiúhoz! És mindenkinek ilyet kívánok! Mikorra is várható a megszületése?

I.Móni:hát nagyon drága a Kis Gréti! Kis vigyorgós.Akkor meggyógyultatok,ez szuper.Az én keresztfiaim most egymás után bárányhimlősek.A nagyobb már túl van rajta most a kicsin van rengeteg pötty.Ja és úgy viszket neki.

bonya:én is olyan vagyok hogy kivülről nem látszik ha bajom van.Itthon azért kibőgöm magam.De általában mindig másnapra tudatosul bennem a rossz dolog. Valahogy ki kéne adnod magadból a feszkót.
Mondom én aki most nagyon padlón van érzelmileg.

Én tegnap phszihiáternál voltam.Besétáltam az újklinikára.Hát nem semmi volt.Vagy fél órát beszélgettem a dokival.Jövőhéttől felvesz 2 hét táppénzre.Persze a házidokimmal még meg kell beszélnem hogy ő mit szól hozzá.
Szóval jól kibőgtem magam a dokinál és utánna és most valahogy könnyebben érzem magam.Írt fel gyógyszert is de azt nem váltottam ki.Csak akkor lehet szedni ha nincs lombik.Szorongásra adta.

Kép
Kép
melánia
 
 


Amina:üdv köztünk! És ha úgy gondolod akkor gyere te is ide közénk!

Kép
Kép
melánia
 
 

 
 

sziasztok!

köszi lányok!

bonya: vérvétel eredménye nem tudom, hogy mikor lesz. szerintem hetek. majd a nődokim látja egyszer csak a rendszerben.

móni: nagyon édes a kislányod.

amina: üdv itt is.

monic: szép baba :wink:

kisbuta: szavaztam.

meli: én is jártam már pszichodokinál, bár nem az újklinikán.

rólam: kedden megjött a mensim, hát 2 napig fetrengtem, anynira fájt. mára jobb. holnap megyek hasi és kismedencei uhra.

katica
katica30
 
 


Sziasztok Lányok!
Mindenkinek koszonom a kedves fogadtatást!

Rolam annyit, hogy nemreg derult ki nalunk, hogy csak lombikkal lehet babank, a ferjem miatt. Hat hol hol tartunk? Most lesz az elso lombik, nov-ben kezdjuk a szurikat…Bernard dokihoz jarunk, pestre-tehat itt kicsit kakukk tojas vagyok& :(. Viszont, ha nem sikerulne- persze fog- akkor jovunk szegedre a dokinohoz!

Bonya: en egy hettel ezelott vettem a Gynexet 4900 Ft-ba kerult meg…gondolom az EUR arfolyam miatt emelkedett… En csak a 3*1 cseppet szedem, 3 het utan szunet. Es nagyon bevalt, remelem Neked is fog!

Monic80: mi mar ismerjuk egymast a kaalist topicrol, es gyonyoru a kisfiud! GRATULALOK!

Móni: tunderi a kislanyod!

Kisbuta: es persze szavaztam is a forint.hu-n

Melania: Ti miota probalkoztok?

Katica: este chat? ;)
amina09
 
 


Amina,

igen, ismerjük egymást, üdv itt is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

amina:hú én egy hosszú történet vagyok.5éve szeretnénk babát.Volt 2 inszemem meg sok sok lombikom de sajnos nálunk az osztódással van gond.2-szer volt beültim.Most kezdem a 7. stimut.Dokihoz jártam aztán 1 év szünet után átmentem a dokinőhőz.Fogigátlót szedek vasárnapig.Hétfőn uh meg szurik.Longom lesz ami még nem volt soha.
Aztán ha ez sem jön össze akkor vége.Ráadásul szerintem akkor a melóhelynek is vége.Szóval akkor újélet kezdés lesz mert elfogyott az erőm.Később esetleg Dévai intézet.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Gyermek apát fárassza így most van pár percem.

Monic Gratula a gyönyörű kisfiúhoz :lol: :lol:
Nagyon szép képek :lol: :lol:

Amina üdv a topikban.

Kisbuta én is szavaztam :wink: :lol:

Melani csak megoldódott ez a táppénz kérdés.

Lányok azért is van ez a topik, hogy legalább kiírjátok a feszültséget magatokból.
Nem jó, ha visszafojtjátok.
Nekem annó rengeteget segített egy barátnőm aki ha kellett meghallgatott de ha szükség volt rá leordította a fejemet.
Ez egy olyan teher amit nehéz egyedül feldolgozni. Meláni, ügyes vagy, hogy orvoshoz fordultál. Segíteni fog. Hidd el.

Bonya remélem nem az endót érzed.

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a kislányom nevében a dicséreteket.
Igen jól látszott a képen. Becsomagolta magát a fiókba :lol: :lol:

Mennem kell. Apa feladta, nem bír vele.
Gréti menne ki de esik az eső és így szobafogság van.

puszi mindenkinek

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok!

meli: drukk++++

ma voltam hasi és kismedencei uhn. minden rendben.

katica
katica30
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok ám én is , olvasom minden nap kivel mizújs , csak nem volt időm írni.
Nos most pótolom a lemaradásomat.

Monic,
Gratulálok a kisfiatokhoz!
Azért ne hajtsd magad túl a könyveléssel.

Melani,
Sajnálom, hogy Te is hasonló cipőben vagy .
Én még nem akarok dokihoz menni , tudom , hogy erős vagyok és csodás emberekkel vagyok körül véve akik segítenek , hogy túl legyek lelkileg ezen a dolgon.
Azért mégis megoldódott a táppénzes dolog.


Amina,
Akkor Te beszerzési áron kaptad.
Te mit érzel , mi változott amióta fogyasztod?
Magadtól kezdted el vagy doki javasolta?
Kívánom ,hogy minden rendben menjen a novemberi kezdésnél.


Kisbuta,
én is szavaztam.
Gondoljátok , hogy a szavazatok alapján fogják eldönteni?
Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Móni,
Ma már kiszaladgálhatja magát a kis tündérke.
Nagyon aranyos vagy , igazad van valóban ha mással nem akkor itt együtt megtudjuk beszélni a gondokat és talán könnyebben szabadulunk a rossz gondolatoktól és lelki fájdalmaktól.
Hiszen itt hasonló problémákkal küzdünk és főleg Te tudsz nagy erőt adni nekünk , mert neked már megvan életed gyümölcse a kis gyönygyszemecske.

Katica,
örülök , hogy minden rendben van .
Dobnál egy táblicskut?

Aki beszeretne kerülni írja meg az adatokat és kedves Katica már regisztrálja is.
Köszönjük még egyszer , hogy elvállaltad.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hi!

Katica: orulok,h minden OK! nemsoka tenyleg megkapod a "teljesen egeszseges vagyok" bizonyítvanyt! :)

Melani: 5 ev hosszu ido....de bizzunk benne, hogy a long protokollal minden jol fog alakulni! Csak elore szabad nezni!Munkahelyen nem toleraljak, vagy miert mondtad, hogy a melohelynek is vege? mi csak most fogunk neki, de en is sokszor ugy erzem, hogy nem lesz erom hozza... :(

Bonya: aminek en a legjobban orultem, az az, hogy amiota hasznalom a Gynexet, elmultak a kibirhatatlan mensis gorcseim. Most mar 1-2 fajdalomcsillapitoval vigan elvagyok. Rendezodott a ciklusom. Nem kivanom tole az "egesegtelenebb" dolgokat-pl kave, szensavas udito stb. Es lehet hogy viccesnek fog hangzani, de szomjasabb vagyok-minimum 1,5 litert megiszok napota (azelott alig ittam par poharral). Nekem a nodokim javasolta - (jaaa meg a ferjemmel is szedetem :). Koszi a jokivansagokat, en is probalok pozitivan hozzaallni...

szep estet mindenkinek!
jon az egynapos hetvege! :)
amina09
 
 


Jó reggelt!

Katica örülök, hogy minden rendben :lol:

Meláni 5 év nagyon hosszú idő, mi is annyit vártunk mire Grétike a pocakomba költözött.
Ne a sikertelenre gondolj, hanem a következőre. A SIKERESRE.
Mi volt ma a dokinál?

Amina hidd el, hogy lesz.
Ott leszel és minden lépést csinálsz. Bármennyire nehéznek tűnik is most.
A végeredményért mindent megteszünk :lol: :lol:

Kisbuta te mikor kezded újra?
Novemberben? Jól emlékszem?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Szió,

Melani, én is kíváncsi vagyok, mi volt ma?

Móni,
nekem szombaton megjött (két hete zuhant be az ösztradiolom, szóval ahhoz képest időben, csak én lepődtem meg.) Vasárnap elkezdtem a fogigátlót, és a novemberi ciklusban lesz stimu. Nagyon szeretnék egy zebrásat kapni karácsonyra, más ajándékra nem is vágyok!!!

Bonya,
a munka is jó terápia, különösen az olyan aktív nőknek, mint te :D
Mikor folytatjátok, már januárban, vagy csak később?

Amina,
meglátod, ki lehet bírni, a gyerek kihordása sokkal megterhelőbb lesz :D

Monic és Katica :D

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta nagyon drukkolok, hogy teljesüljön a kívánságod :lol: :lol:
Meg kell cáfoljalak.
A várandóság 9 hónapja a legcsodásabb hónapok a nő életében.
Egyáltalán nem megterhelő! Minden nap valami csoda történik a testeddel.
Eleinte rosszul vagy és annak örülsz.
Aztán megmozdul és annál nincs szebb érzés.
Aztán megszületik és nem fáj mert a csodád ott van veled.
Kézzel foghatod, ölelheted, puszilhatod.
Nekem életem legszebb napja az amikor meghallottam első alkalommal a szívdobogását.
És azóta folyamatosan el vagyok varázsolva :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok!

köszi lányok!

meli: uhn mi volt?

kisbuta: hajrá november!

bonya: folytatás mikor lesz?

Kép

katica
katica30
 
 


Sziasztok.

Szóval itt vagyok de egy kicsit ritkábban jövök.Itt abbahagytuk a lombikot.Csalódtam a hozzáállásban.Most pihenek,egy kis szünet lesz és felmegyünk majd Pestre a Dévaiba.
A fogigátlót beszedtem de ennyi volt.Nekem nem kell ez a hozzáállás hogy hát azért probáljuk meg.Meg nem lett longom se,szurit se kaptam még mindig.Mensikor kezdenék megint de leálltunk a párommal.Nincs felesleg 60-100ezrünk csak arra hogy majd lesz valahogy.

Mindenkinek minden jót.mihamarabbi babásodást és könnyű szülést kívánok!!!!
Meg boldog gyereknevelést is!!!!
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok!

meli: ölelést küldök neked.

többiek hol vagytok?

rólam: tegnap 10 kémcső vértől lettem megszabadítva. egy részének meglesz az eredménye jövőhét szerdára, a többi még később.

katica
katica30
 
 


sziasztok!

Hu de nagyon el van veszve mindenki :)

Katica: varjuk az eredmenyeket, de van egy olyan erzesem, hogy minden negativ lesz ;)

Melania: egyutterzek Veled, nekem is pont most volt egy ilyen "hozzaallas" problemam egy dokival, es nagyon bant (ferjemnek el sem mondom, de megvan az egeszrol a velemenyem). Ha tenyleg ugy erzed, hogy nem a megfelelo kezekben vagy, akkor inkabb valts-lehet, hogy ami az egyik embernek jo, masiknak nem, meg forditva. Szerintem ugyan olyan felkeszultek a Forgacsban is, Devai Intezetben is...Lehet, hogy pont egy kis szunetre van szukseged, hogy erot gyujts a folytatashoz. Nem konnyu helyzet, amiben vagyunk. Azert gyere surun kozenk, hogy "kedvet kapj" az ujboli kezdeshez! :wink:
es megosztom veled a kedvenc idezetemet Fodor Ákostól:
"Még az sem kizárt,
hogy a céltábla nyilad
útjába kerül.
"


mindenkinek jo pihenest!
amina09
 
 


sziasztok!

mi ez a nagy csend lányok? :shock:

amina: köszi.

holnap este uhra megyek.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Mitörtént?????? :roll: :roll: :roll: :roll:
Mi ez a nagy csend?

Amina,
klassz, hogy neked ennyire bevált majd meglátod a mellékhatási is sikerül amiről beszélnek a babóca.
De hát ezért fogyasszuk és bárcsak így lenne. Igaz?


Kisbuta,
még mindig betegszabin vagyok, de nagyon sok minden történt így pont jól jött az itthon lét.
November közepén megyek ciklus közti vizsgálatra és kiderül hogyan tovább.

Sajnos a pocakom fájdogál nem akarok rosszra gondolni, de sajnos folyamatosan adja a testem a jelzéseket odabentről.

Katica,
Nem semmi vér mennyiség , remélem minden eredmény jó lesz.
Várom az Uh eredményt.
még nem tudom mikor lesz a folytatás.

Meli,
sajnálom , hogy így döntöttetek, ebbe senki nem szólhat bele, nektek kell érezni , hogy hol érzitek biztonságba magatokat.
Nem vagyunk egyformák , ezt be kell látni, nem mehet mindenkinél ugyanúgy a program, biztos nem akarnak rosszat, de persze ahogy Te érzed úgy cselekedj.
Ne tedd ezt velünk , tudom, hogy nehéz ilyenkor , de azért néha bekkukanthatnál és adj helyzetjelentést.

Többiek merre vagytok?

Pusszantok mindenkit

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szia Bonya,
én itt vagyok, rendszeresen nézem, de ha nem történik semmi se velem, se mással, arra nehéz mit írni.

De ma voltam endokrinológián, és akkor ezt most elújságolom:
Nyáron pont a lombik előtt derült ki, hogy autoimmun pajzsmirigygyulladásom van, kicsit magas volt a tsh-m és nagyon magas az anti-tpo. A magas anti tpo is meg tudja akadályozni a beágyazódást, lehet, hogy épp ez volt a baj júniusban. Most azonban minden tökéletes, és azt mondta az endoki, hogy szerinte most kell babásodnom.

Mindenkinek puszi, megyek, átadom a hálót apának.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Katica mi volt az UH-on?

Kisbuta de jó hír :lol: :lol:
Hajrá novemberi babásodás :wink: :lol: :lol:

Melani sajnálom, hogy így érzel de megértem a döntésedet.
Kell egy kis pihenő testileg és lelkileg, hogy aztán újult erővel vágjatok neki.
Itt Pesten van egy orvos a II. számú klinikán aki nagyon profin érti a dolgát és nagyon lelkiismeretes.
Őt akartuk megkeresni mielőtt kiderült, hogy jön Gréti.
Ha gondolod megkeresem a számát és elküldöm.
Nagyon sok párt segített már gyermekáldáshoz.
Ha már Pestre fogtok járni akkor akár Ő is segíthet.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


SZiasztok,

Móni,

ki az az orvos ha megkérdezhetem? A SOTE II-n van? Én 2 évig oda jártam, biztos ismerem. Viszont lombikot csak a SOTE I-en csinálnak, a II-n nem, azért is mentünk át a szegedi Kaáliba.

Mi jól vagyunk, nem igazán történik velünk semmi...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Én most nemrég kezdtem a szegedi kaáliba a doktornál. Sajnos PCO-s vagyok. Majdnem lett első beültim de picik voltak a petéim nem merte tovább növeszteni az orvos, de mégsem lett jó. Nagyon rosszul esett. :cry: csinált egy inszemet. Ami nem sikerült. A legközelebbi alkalommal újra kezdem. most egy kis pihi és folytatom a párommal.
Jár valaki a doktorhoz?
bringunsz
 
 


Sziasztok Lányok!

Kisbuta: orulok a jo eredmenyeknek! en is novemberben kezdem, hajra nekunk ;)

Bringunsz: Üdv köztunk! itt mindenki a szegedi kaaliba jar, kiveve engem :), de szegedi vagyok. Van egy tablazat feljebb, es ott latod, ki kihez jar! Sok sikert es mielobbi babasodast!

Csajok, en total kivagyok a hazidokim miatt. Tud valaki javasolni egy normalisat, aki nem orditja le a fejedet, mert mi az hogy lombikra mesz, meg miert neki kell kiirni a vizsgalatokat, miert nem a kaalis orvost stb...Elore rettegek, hogy vissz a kell menni az EKG miatt :(
Elore is nagyon koszi!

amina
amina09
 
 


Bringusz,
üdv a csapatban! :D Én pl doktorhoz járok szintén, következő ciklusban kezdek.
Mi a baj nálatok? (ha nem vagyok indiszkrét... :oops: )

Amina :D
Akkor együtt babásodunk! De jó lesz! És utána hova terhezel nőgyógyihoz járni, Szegedre vagy Bp-re? (már megelőlegeztem neked a babót)

Bonya,
mi van veled?

Monic,
jól van a kissrác?

Móni,
és a kiscsaj?

Katica,
és te, el vagy havazva nagyon? Mikor lesz meg az utsó eredményed, amivel mehetsz a csodadokihoz?

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta

a páromnál szerencsére nincs baj. Nekem nincs peteérésem. Ivf et is azért nem tudott csinálni az dr mert nagy nehezen sok szurival lett 5db de nem lettek megfelelő méretüek.
bringunsz
 
 


SZiasztok,

köszönjük jól vagyunk, Danika ficánkol ezerrel a pocakban. :wink:

Kisbuta, Amina,

nagyon drukkolok nektek a novemberi kezdéshez+++++++++

Bringunsz,

üdv közöttünk, én is a doktorhoz jártam :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukkantás. nagyon sok melóm van mostanában. remélem, jövőhét közepén már többet tudok jönni.

mindenkinek drukkolok!

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Kisbuta: hat barcsak ott tartanek, hogy az orvoson kellene gondolkodnom :) Meg nem tudom, Neked van otleted? Te kihez mesz? MAjd egyutt szulunk ;)

Bonya: :?:

Katica: remelem hamar tul leszel a sok melon,aztan jossz vissza kozenk! :)

Monic80: koszike! most mar elesbe megy, jovo heten kezdem a szurikat, ma meg konzira megyunk, betanitjak a szuriadas technikajat!

Mindenkinek szep napok es menneka drukkok!
amina09
 
 


Amina,
hát jó lenne együtt szülni!!! Bárcsak már ott tartanánk! (én a kaáli előtti dokimhoz szeretnék majd visszamenni, benne bízok egyedül.)

A szuri nem nagy kunszt, de hogy fogod utálni a végén!!!

Most azzal telnek a napjaim, hogy mindent elsimítsak beültiig: határidős munkák, karácsonyi beszerzés, szilveszter előkészítése, karácsonyi menü.

Bonya :?: :?: :?: Hol merre vagy?

Kép
kisbuta
 
 


Egy körkérdés: Ti hol és hogyan szoktatok/terveztek/fogtok szilveszterezni???

Kép
kisbuta
 
 


Lányok, mi történt :?: :shock: Bezárt a szegedi Kaáli :?: :lol:

Kép
kisbuta
 
 


Akkor folytatom a monológot:

voltam ma a Kaáliban, középidős uhu-n. Egyszercsak megszólal doki, hogy van egy myomám is, erről tudtunk? :shock: Még eddig nem!!!!! Azt mondta, műtétileg elég kínos helyen van, de a mostani projektbe talán még nem is zavar be, majd figyeli. :shock:
És megkérdeztem a prolaktint. Rögtön meg is nézte az előző stimu alatti eredményeket: hát legalább nem ugrott meg a Bromo abbahagyásától, annyi, amennyi előtte is volt. Most újra 1/4 szem Bromot kell szednem.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Kisbuta mióma :evil: :evil: :evil:
Az nagyon jó hír, hogy a prolaktin nem ugrott vissza :D
Nagyon drukkolok neked.
Szilveszterről egyenlőre fogalmam sincs. nem hiszem, hogy mennénk valahová.
A héten vettünk házat és azt még fel kell újítani, így pénzünk nem sok marad bulizni.
Legfeljebb rendezünk itthon egy összedobós házibulit :wink: :lol:
Ti merre mentek?
Karácsonyi menüd mi lesz?
Nekem mindig hatalmas gond, hogy mit főzzek akkor :roll:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok

Én is voltam a kaáliba szerdán.
Ellenőrzésen voltam mert most kihagyom ezt a ciklust,mert el kell utaznom. Kb 20 nap mulva indul a ciklusinditásom úgy számoltuk a doktorral.
Lányok reméllem nekem nem kell karácsonyi sütkérezést csinálni. :D
bringunsz
 
 


sziasztok!

bocsi, kicsit elvesztem a melóba :oops:

amina: mikor kezdtek?

bringusz: üdv köztünk.

kisbuta: az utóbbi pár évben mi mindig egy kedves barátunknál (egy korunkbeli házaspár) töltjük a szilvesztert, vagy ők töltik nálunk. tavaly mi voltunk nála, az ország másik végén. idén még nem tudom, hogy hogy lesz.
sajnálom a miómát. :(

rólam: újabb vizsgálatokon vagyok túl, aminek tudom az eredményét, az mind negatív. kissé elegem lett a sok vizsgálatból, erősön gondolkodok, hogy halasztani szeretném a lombikot januárról márciusra.

katica
katica30
 
 


Kép

szóljatok, ha vmit javítsak!

katica
katica30
 
 


Helloka!

kisbuta: sajnalom a myomat! de remeljuk nem fog bezavarni!
Mi meg a szilvesztert nem tervezzuk, nem vagyunk valami nagy "party arcok". Szerintem otthon maradunk iden, en ezt szeretnem, foleg ha nem sikerul a lombik, de ha sikerul akkor is :). De a karacsonyt nagyon varom mar! Unnepi menut altalaban 1-2 hettel kari elott szoktam kigondolni...de mindig hatalmas problema...

Katica: hajra melo! remelem minel hamarabb vegzel vele! Azon meg nem lepodtem meg, hogy minden negativ... mennyi vizsgalat van meg?
En hetfon kezdem a szurikat. Kb 1,5 centis a suprefactos tu, tiszta horror volt amikor a nover mutatta hogy kell majd beadni. MEg szerencse hogy a ferjem fogja :twisted: :D

Bringunsz: mennek a drukkjaim! hajra hajra

Tovabbi szep napot!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Bringusz,
kár hogy nem szóltál előre, én is aznap mentem a kaáliba, ott ültem egész délután a tévés váróban: szürke nadrág volt rajtam, ing és kék kardigán, jobb híján Délmagyarokat olvasgattam. Te hol voltál és miben? Hátha láttalak (bár csapnivaló az arcmemóriám :oops: )
Én azt remélem, hogy nem leszek veszélyeztetett, és nyüzsöghetek, mert nem bírnám ki, ha csak malmoznom kéne. Mondjuk lehet, hogy a sütit rendelni fogom, szégyen, nem szégyen, de nagyon kicsike a lakásunk, a konyha meg egészen apró. (Arra meg nem is gondolok, hogy nem sikerül. Ennek most muszály.)

Amina,
akkor küldjük a drukkokat! +++++++++++++++++++++++++++

Katica,
megértem, hogy eleged van. Én nemrég voltam pajzsmirigy kontrollon, majd a kaáliban, aztán megtudtam, hogy lejárt az altatásos kivizsgálásom, úgyhogy beutalóért a házidokihoz (Szőregre, pont mikor fel van dúlva a 43-as), majd ma vérvétel, jövő héten pedig EKG és belgyógyászat. Mindezt úgy, hogy közben kutya bajom.

Móni,
puszi a kislánynak. Még nem tudom a menüt igazából, gondolkodom rajta. De az ajándékok már kipipálva!
És ne is mondd az építkezést, mi is nyakig benne vagyunk, mi is le vagyunk égve. De szeretnék valahova elmenni, valami jó kis kettesben elvonulás érdekelne, lehetőleg olcsón. tudod, elsősorban anyóséktól szeretnék messze lenni, mert ha itthon maradunk, akkor velük kell koccintani éjfélkor, és ahhoz semmi kedvem, de ha nem megyünk át, abból sértődés van. Most még csak keresem a szállást.

Bonya :?:

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta

Én a párommal kint ültünk a padon kb 12-12,30ig akkor mentem be a drhoz. fekete fölső és farmer volt rajtam és szőke hosszú hajam van. Nem tudtam hogy te is ott vagy :cry: a tvsbe csak benéztem de nem volt hely.
bringunsz
 
 


kisbuta

Ja drukkolok!!!!!
bringunsz
 
 


Akkor épp elkerülhettük egymást, mert nekem 12.30-ra volt időpontom, akörül érkeztem.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem ertem, mi tortenik mostansag velem :( , ezert szeretnek toletek tanacsot kerni, hogy esetleg jart-e valaki mar igy.
Elvileg a 21-k napon - hetfon - kezdem a suprefactot, de erzem, hogy hamarabb fog megjonni (ugy szerdara saccolom a jelek alapjan), igy a ciklusom nem a szokasos 27-28 napos lesz, hanem 23-24 . Szerintetek ez mennyire befolyasolja az egesz stimulaciot? Kezdjem el a szurikat holnap, vagy beszeljek az orvossal? Kicsit kezdek mar aggodni, hogy semmi nem ugy alakul, ahogyan kene... :cry:
Koszonom a segitsegeteket elore is!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika régen ne jártam erre!!!!

Nagyon édesek vagytok , hogy hiányoltok.

Sajnos komoly gondokkal küzdök és nem volt kedvem még a babanet közelébe sem jönni.

Pánik rohamaim voltak elég keményen, mostmár jobban vagyok túl kell lennem rajta egyedül ,nem akarok pszihológushoz menni.

Bejelentkeztem ciklus közti vizsgálatra.
20-án kell mennem 10.30-ra.

Szerintetek most megint kell fizetnem az Uh-ért 8000.- -ot?

Ugye nem haragszotok meg ha nem írok külön-külön mindenkinek?

Nagy erőfeszítésembe került ez a pár sor is, mivel nem akarok egyenlőre nagyon belemélyedni a lombikos dolgokba, majd 20-a után írok.

Tényleg bocsika szeretlek benneteket , de most értsetek meg, ígérem helyre teszem magam és újból jövök teljes gőzerővel.

Pusszantalak benneteket és ne hagyátok kihalni a topikot.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Amina,
én úgy tudom, longprotokollnál nem számít, hogy pontosan mikor jön meg a vérzésed, de azért kérdezd meg a dokidat. Mikor nekem volt longom, az volt írva a papírra, hogy az utolsó tabletta utáni héten meg fog jönni, de a kezelés szempontjából mindegy mikor. És akkor már szúrtam a Suprefactot. Szóval nyugi.

Drága Bonya,
örülök, hogy végre hallok felőled, annak kevésbé, hogy nem vagy jól. Megértünk, és nem haragszunk, hisz mind tudjuk, hogy ez az élethelyzet pszichésen is nagyon megterhelő. mikor én voltam nagyon kibukva, mondjuk elmentem pszichológushoz, és mondtam, hogy nagyon rosszul vagyok, de gyógyszert szedni nem vagyok hajlandó, mit tudnak segíteni? Beszélgettem valakivel párszor, szerintem jót tett.

Nem gondolom, hogy a középidős uh-ért fizetni kéne, nekem sosem kellett, csak legeslegelőször fizettünk valamit, utána soha többet semmiért.

Szép hetet mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 


Kedves Bonya! Egyutterzek Veled, es kitartas! Orulok hogy hirt adtal magadrol! Nagy oleles! (((((((((((Bonya))))))))))))
Kisbuta: koszi a nyugtatast, es igazad is van! beszeltem a kaalival, a nover nem tunt tul aggodosnak :). mondta mindent ugy csinaljak, ahogy az orvos mondta. Mar teljesen nyugod vagyok ez ugyben :). Es ma van a nagy nap, elso lombik elso szurija!

Puszi mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina, tüszőnövelő drukkok mennek!
++++++++++++++++++++++++++++++

én szombaton vettem be az utolsó fogalmazásgátlót, most várom pirit, és 2. cn indul a mandula. Igyekszem nem aggódni semmin.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta hidd el most minden rendben lesz és sikerülni fog :lol: :lol:
Életed legszebb karácsonyi ajándékát kapod :lol: :lol:
Puszikat átadtam :lol: Köszöni a licsi lány :lol:

Amina drukkolok :lol: :lol: :lol:

Bonya kitartás.
Tudom nehéz segítségért fordulni de néha meg kell tenni azt a lépést.
Vigyázz magadra. Ölellek.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok!

Móni, köszi, igyekszem erre gondolni. Megjött ugyanis, és az azt jelenti, hogy holnap vérvétel és ciklusindítás. Ma be is vettem a "leszarom-tablettát", és eztán semmivel nem izgatom magam.

Puszi mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?