Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boniko, köszi!!! :-)
Gidai FSH, LH és prolaktint írt fel 4-ik napon (merthogy rövidek a ciklusaim, "normális" embereknek asszem a 6-ik napon kell). Na azért ehhez én még magánszorgalomból hozzátettem a TSH-t is.
De ha kiderül, hogy baj van a pajzsmirigyemmel, akkor elmesélem neki, hogy "na ugye"... :-) Bár a prolaktinra tippelek.

Aztán a 17. és 21. napon lesz progerszteron is. Jó lenne egy Leiden mutáció is, de ezt nem csinálják a Péterfyben, ahova végül elmentem ma reggel. Lehet, hogy megmérgedek és utánajárok, hol csinálják meg egyáltalán.

Vízililiom, a Kriston-intimtorna nagyon jó! Úgy testileg, mint testtudat-építés kedvéért. Nekem az iszonyat-görcseim múltak el, amióta tornázom, egypár éve.

Szép estét, puszi mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


Manguszta,

Én most csináltattam Leiden-mutációt az Istenhegyi Géndiagnosztikában, azt hiszem 14ezer FT.

Mi van a többiekkkel? Sehol senki, olyan kihalt a blog.

Szép hétvégét mindenkinek!! :lol: :lol:
Vízililiom
vízililiom
 
 


Sziasztok!

Nekem írni nem nagyon van időm, csak kutyafuttában olvasgatok. Átlag 2 percet töltök a gépnél. EE-ről nincs hírem még, remélem jól van mert ide sem ír, meg sms-t sem kaptam még. Gondolom már bent fekszik a kórházban, hisz ő már túl van a 40 héten. Ja mikor is kell befeküdni? Nem a kiírt időpont után másnap?

Én még vagyogatok, van még időm..

Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 

 
 

Vízililiom, köszi a tippet!!!

A Leiden-vizsgálat ciklusnap-függő, vagy bármikor lehet menni?
Buda eléggé kiesik nekem, de a vizsg. kedvéért átküzdöm magam :-)))

ééééés laptetőm van, végre-valahára :-), állítólag jót jelent :-)

Kép
manguszta
 
 


Manguszta,

Nem ciklusfüggő, mert ez genetika, azaz a kromoszóma génekhez kapcsolódok, ami születésünk óta állandó.
Szóval mehetsz bármikor, gyors vérvétel, és 2 hét múlva van eredmény.
Esetleg próbáld meg a prolabort a 6.ker-ben, vagy a nagygéndiagnosztikát dr. Nagy Zsolttal, ők is végzik ezt azt hiszem. Persze ellenőrizd a honlapjukon.

Gratula a laptetőhöz, valóban azt mondják, ez szerencse!!

Vízililiom
vízililiom
 
 


Sziasztok csajok!!
Megvagyunk, itthon vagyunk!!! Nem tudom mit szúrtam el, lehet a számot írtam félre, de ment sms valakinek. Ezek szerint nem Zsuzskának... :oops:
Szóval.
2010.06.24.-én éjjel fél kettőkor megszületett Horváth Eszter Enikő, 3730 gr és 51 cm.
Nagyon gyors szülés volt, simán, gátvédelemmel, semmi varrással. Hihetetlen a különbség, mintha nem is szültem volna. Eszter sínylette meg kicsit ezt a gyorsaságot, mert a fejecskéje eléggé belilult, ezért jól besárgult, és 2x is kellett mennie kék fény alá. Végül ma jöhettünk haza. Már nagyon szép a kiscsaj :) Rengeteg a tejci, és nagyon ügyesen szopizik. Tegnap egyik szoptatásnál 110 ml-t sikerült kiszívnia, amitől eléggé megijedtem, de a csecsemős nővér megnyugtatott, hogy anyatejjel nem lehet a babát túletetni. Azért éjszaka volt egy egyórás folyosói túránk hasfájás miatt.... :D:D
Röviden ennyi.
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám ezekben a napokban, és mindenkinek hasonló szépet, jót, mint amit én kaptam az élettől ezekben a napokban!!!!
E és E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enimenikő,

Hát ez szuper hír, szívből gratulálok, külön a jó hírnek, hogy ilyen ügyesek voltatok Te is és a kis Eszter is. Nagyon sok örömteli pillanatot kívánok nektek!!!!

Vízililiom

1277755242.2111.htm
vízililiom
 
 


sziasztok,

eniko, gratulálok! :)
sok boldogságot és türelmet a kislányodhoz! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


EE!
Hát én is szívből gratulálok! Nagyon ügyesek vagytok, jó sokat szopizik már most a kisasszony! Csak így tovább, legyetek nagyon boldogok! Remélem már hamarosan én is átélhetem újra ugyanezt!

Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok lányok.
Bocsi hogy csak így ismeretlenül.
Nem tudjátok véletlenül, hogy a Gidai doki mennyit kér
egy szülésé?
Előre is köszönöm a segítséget.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!
Most jut eszembe, hogy tulajdonképpen ez a fórum miért is jött létre. :)
Ejtenék pár szót kedves doktorunkról is. Ismét nem okozott csalódást, és újra azt mondom, hogy csak hozzá mennék legközelebb is. Igaz, most is azt vallom, hogy a szülésnél inkább a szülésznő az, akin a legtöbb dolog múlik. Ezúton mondanék köszönetet Mészáros Jucónak, aki leány volt a gáton!!! :D:D:D
Szóval Gidai doktort hívhattam nyugodtan bármikor, bármiért, a szülésre hívástól számított 20 percen belül odaért. /talán még annyi sem volt :)/ Végig kedves volt, türelmes, ha kellett viccelődött, és mindent megmagyarázott, mit miért csinál. Mielőtt hazament, visszajött gratulálni Eszterhez. Szóval most sem csalódtam :)
Köszönöm mindenkinek a gratulációt!! Igaz, hogy most már nem vagyok "Gidais kismama", de biztos figyelemmel fogom kísérni ezt a fórumot!!!!
Mindenkinek sok sikert, kitartást!!!!
Enikő és Eszter
Zsuzska!
Gondolok rád így az utolsó hónapban, remélem jók lesznek a CTG-id, ajánlom, hogy mindig legyen nálad szőlőcukor és jó hideg víz!! Az csodákra képes!! Várom a híreidet!
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Csak úgy, nektek!

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enimeni,

Egyszerűen gyönyörű!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon boldog lehetsz. Édes kis bébi - szívből gratulálok.

Többiek, hol vagytok?
Vízililiom
vízililiom
 
 


Álomszép baba GRATULÁLOK!!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Enimeni, nagyon nagy gratula! Gyönyörű a leány! És az is klassz, hogy jól megy a szopi, van is mit és picilánynak is jó az étvágykája.

Millió puszi:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Nagyon aranyosak vagytok!! Köszönjük :D :D

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enikő, megmutattam Eszter fotóját a férjemnek is, nagyon tetszett neki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vízililiom
 
 


Hát igen, tökéletes minta... 8) 8)

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Enikő, szívből gratulálok, és sok boldogságot kívánok Eszternek! Nagyon szép kisbaba :)

Csajok, kitartás, főleg neked, Zsuzska, engem eléggé nyomott ez az összevissza időjárás, még ez az egyenletes meleg jobb, bár lehet pár nap múlva már ezt sem fogom kívánni :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok csajok!

Hát nagyon köszönöm, hogy szorítotok értem, van is miért, bár most jól érzem magam, kopp-kopp :) Már a cuccomhoz sem kell sok minden, és már vasalgatom a kisruhákat, az sem maradhat a végére.

EE! Gyönyörű szép ez a kislány! Remélem Gergő is szép lesz,, Mátém szegény marha ronda volt. De tényleg, Uram bocsá' hogy ilyet írok. De azóta megszépült! Köszi a tanácsot, én anno Mátéval colát kortyolgattam, nekem attól is felélénkült.
Ja amúgy meg ha van időd írd már meg h mint is volt hogy is volt, úgy elejétől, a végéig. Ha gondolod írd privibe. Nagyon érdekel! És sok boldogságot!

Többi kismamánknak is kitartást!

Szalamandra! Én most még bírom a meleget, bár nem nagyon vagyunk kint, a du nagy részét átalusszuk, utána jövünk csak ki. Ma is 4-kor keltünk, most megyünk a boltba, és még most főzök. De inkább mint 40 fokban.

Hú na ez már kész regény! Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Ja majd elfelejtettem!

EE! Mátét nekem is Mészáros Jucikával sikerült szülnöm, ő volt az ügyeletes. Viszont kérdeztem a dokit, azt mondta nem nagyon vállal magán szüléseket. Neked is szerencséd volt, vagy te megfogadtad őt? Ugyan ajánlott a doki egy másik szülésznőt, akivel ő szokott dolgozni, de hát mégsem ismerem!

És Beus! Mivel senki nem válaszolt, én most megteszem, bár nekem sincsenek tökéletes infóim.Én úgy tudom, hogy nem kér konkrét összeget, amennyit gondolsz. De azért úgy 50 körül nem árt adni, ha egy szülésznőnek 30-at "szokás" Na most ez igen csak pénztárca függő! Vannak orvosok akik kerek-perec elkérik a 100-at. Hát én azt tuti nem tudnám megfizetni.

Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska, nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
Legalább te válaszoltál...
És te nála fogsz szülni?
Látom már nincs sok időd, gondolom, hogy alig bírod ezt az meleget nagy pocakkal.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus! Nincs mit, elvégre ezért van ez a topik.
igen elvileg nála fogok, ha most sikerül, ugyanis Máté születésére nem ért be. Remélem mos több szerencsém lesz...
Hát borzasztó ez a nagy meleg, főleg éjszaka elviselhetetlen, amikor amúgy is nehéz aludni a hasamtól, hát még a meleg....szörnyű. De már nincs sok idő hátra.

Akkor te is a doktorúr páciense vagy? Vélemény róla?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska, elvileg igen a páciense vagyok, csak kicsit húzós, hogy mindig a magán rendelőjébe hív be. Az út is drága, mert én tőle kb 70-80 km-re lakom. Ezért is kérdeztem, hogy kb mennyi nála egy szülés, hogy mire számítsak.
Hogy érted, hogy Máté születésére nem ért be? Akkor is a fogadott dokid volt?
Gondolom akkor Máté hamar meglett.?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Zsuzska, mázlid van a fiaddal, hogy alszik délután, és ráadásul sokat :) Róza csak egy órácskát, én azalatt elaludni sem tudok (vagy mire elaludnék ő ébred), így sajna nem tudok délután egy nagyot aludni :)

Én elsőgyerekes kismamaként sokat olvastam, és felkészültem rá, hogy a baba esetleg csúnya lesz, aztán olyan szép volt :) csak néztem. Én is remélem, hogy a második babát sem fogja nagyon megviselni a kibújás.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Beus!
Hát akkor az így húzós, de ha tudod vállalni, főleg anyagilag, hogy bejársz, akkor azért sztem megéri! Hidd el!
Most nézem csak, hogy két babád lesz? Gratula! Spontán sikerült?

Igen, Mátéval is ő volt az orvosom, csak Zalakaroson volt, mikor hívtam, el is indult, csak hát igen nagyon gyors szülés volt, de szerencsére beküldött maga helyett vkit. Most is kértem, h azt a dokit küldje be, ha netán megint így sikerül :)

szalamandra ja marha nagy mázlim van, főleg h éjszaka a meleg miatt nem igazán alszunk. Ma du is 2-5-ig aludtunk! Egyszerűen fantasztikus! Nem gondoltam, h tudok ennyit aludni!
Aztán ha meg csúnyák is lesznek a babák, majd megszépülnek! Máté is gyönyörű lett. Persze azért elfogult vok:) De majd mindjárt rakok be képet, és nézzétek meg!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


na ez nem megy! Segítség!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok,


eniko: nagyon édes kislányod van! gratula! :)

én túl vagyok a 18. heti genetikai uhn, mindent rendben találtak. Ma voltam is kedvenc orvosunknál. :)
a rákszűrésre rá sem kellett kérdeznem, ő maga kérdezett rá, inkább megcsináltuk. :)

24. héten megyek majd terheléses cukorra, utána megyek vissza. említettem neki, hogy multkor nem pecsételt a könyvembe. erre mondta, ugyis négy pecsétnek kell lennie terhesség alatt, és már most belepecsételt négyet. :D aztán majd később kitölti. :) kész voltam. :)
remélem mindenki jól van

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok.
Zsuzska, köszönöm a gratulációt:)
Nem spontán babák , lombikosak.
Hál istennek elsőre sikerült, és kettőből kettő meg is tapadt:)
Most nagyon boldog vagyok:D
Hát akkor valahogy megoldom a doki dolgot, kénytelen vagyok.

henne lehet már tudni a baba nemét?
te is a Gidaihoz jársz?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


szia beus,

igen, nekünk kisfiunk lesz. :) én is Gidai kismama vagyok. :)
gratula a két bébihez! :)
gondolom a nemét max eddig még tippelték nálatok. :) mit érzel,mik lesznek? :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Nagyon köszönjük, igyekeztünk :D:D
Beus!
Most veszem észre, hogy kettő baba van!!!! Gratulálok!!! Most, hogy bent voltam a klinikán, 3 ikerpár is volt. Annyira édesek voltak!! /az egyik pár a Gidai doktor "szüleménye" volt :D/ Sok sikert hozzájuk!
Zsuzska!
Nagyon aranyos ez a fiatalember!
Az újszülöttek csúnyaságáról meg annyit, hogy én Eszternél rondábbat /már bocsánat.../ még nem nagyon láttam. Írtam, hogy kicsit nyomódott a feje valahol, valamikor. Szegénykének feketébe hajló padlizsán lila volt az arca. Rettenetes volt. Talán a 4. napon kezdett már aranyos babásodni. Már messziről felismertem a sok rózsaszín baba mellett......
Aztán, az eredményt meg már láttátok....
Sziasztok
Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enikő, mindig mosolyt csal az arcomra, mikor látom Eszter adatait - 1 hetes és egy napos - istenem! :) Remélem jól bírjátok ezt az időjárást, mikor Róza született is ilyen kánikula volt, minden szopizáskor bennsőségesen összeizzadtunk :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Vízililiom
írtam neked ismét privit,remélem ez már átment :cry:
Minden jót mindenkinek
Pusszantás Perla
perla1979
 
 


Sziasztok.

Henne igen, a genetikai UH-n megtippelték a nemüket. egy lány egy fiú:D milyen szuper lenne ha tényleg így lenne:D

Enikő, hogy vagytok a babával? Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

Lányok titeket hova küldött a doki AFP-szűrésre?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


beus, nekem a sote II-n volt, ahol a doki is dolgozik.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szalamandra köszi, hogy válaszoltál.
És ott kellett fizetni?
Amúgy te a Gidai doki magánrendelésére jársz?
Csak azért kérdezem, hogy én oda járok, és félek
hogy nehogy a sejtbankba küldjön az AFP szűrésre, mert ott
16e ft, és az nekem húzós. a 12 hetes UH-ra oda küldött
és ebből gondoltam.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus!
Köszönjük,jól vagyunk! Eszter elég jól viseli ezt a hőséget, én szenvedek inkább. Minden szoptatás után zuhany, annyira összeizzadunk. Egész nap bent vagyunk a besötétített szobában. Remélem jövő héten már ki tudunk menni sétálni.
Az AFP szűrés nekem is a II. Nőin volt a Hepaitis B-vel együtt. 18 hetes UH-ra küldött el az Istenhegyi génklinikára a Lintner Balázshoz, ami 14E ft volt. De rákérdezett, hogy belefér-e.... Úgy gondoltam, ha ő ajánlja, akkor biztos nem véletlen, hogy oda küldött minket. Úgyhogy azt bevállaltuk.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Ja, és az AFP-ért nem kellett fizetni a klinikán, amiért kellett, az a vége felé a streptococcus szűrés volt, de az is csak 2000 Ft volt.
A rendelőben kaptam a csekket, és amikor mentem a szűrésre, akkor kellett odaadni a szelvényt.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


-sziasztok

bocsi hogy ilyen későn jelentkeztem, kiderült én is ikreket hordok a szivem alatt.
Ugye nekem is lombik, de nekem már második babám lesz.

Én is Gidaihoz járok.

Beus érdekes hogy Téged oda hivatt, engem mindig a korházba kéretet, csak mikor ilyen extra vizsgálatokat kellett csináltatnom, akkor a sejtbankba, meg istenhegyi genetikára küldött, d emás fizetősre nem mentem.

AFP ikreknél is van? mivel nekem azt modnták,. hogy nagyon magas lenne az érték és azt nem lehet felezni, szóval ezt mondjuk én még nem tudom, mivel én csak olyan 7 hetes vagyok.

De Sáránál már nem emlkészem hogy volt.

Én nagyon félek az ikreknél. Szülés pláne, nem szerettem volna császáros lenni, mert azt mondják nagyon nagy a fájdalom utána.
Nekem meg nagyon jó emlék a sima szülés. De mondjuk mindegy csak egészégesek legyenek.
Meg az utána valo élet hogy lesz.

Viszont nagoyn örülök én is hogy elsőre sikerült, és nekem is 2őt ültettek be.

Nekem Zsoldosné Eta volt a szülésznőm, én nagyon tudom ajánlani. Ha esetleg még valakinek nincsen.

Tarifa - 25-30 szülésznő, tényleg ők dolgoznak a legtöbbet.
Hozzám az orvos 2-3x jött be .
Én orvosnak mivel nem kellett hozzá járnom magánra kerek számot adtam.

kitartás mindenkinek ezekre a rossz időkre, de szerintem jönnek a frontok, ugy hogy bármi lehet.

Kép
lili&ana
 
 


lili gratulálok az ikrekhez :wink:
Hát én se tudom, hogy miért hívat mindig a magán rendelésére.
Nekem a védőnő mondta az AFP szűrést.
Jövő hétre kérek időpontot a Gidaihoz. Hát nem tudom, hogy meg-e fog szidni, mert 12 hetesen vissza kellett volna mennem hozzá, de akkor nem futotta... így itt mentem el egyszer egy nőgyógyászhoz.

Enikő, Szalamandra hogy vagytok?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Csajok,
ki tudja,hová szokott küldeni hormonlaborba a mi dokink? :roll: Tőletek is mindig elnézést kér,amikor "oda"nyúkál :oops: ?pl.uh.nál?
Jó éjt mindenkinek!!!!!!!
Üdv:Perla
perla1979
 
 


Beus, az afp szűrés ingyenes a klinikán. A 12. hetes uh-t mi azért csináltattuk az istenhegyin, mert én 35 múltam (na jó, 38 vagyok :)), és ott nagyon jó a gép is, orvos is, így mi is vállaltuk, bár anyagilag nem esett jól. Lehet, hogy neked is az ikrek miatt ajánlott fizetős helyet.
Amúgy, szerintem attól is függ, hogy hova "hív" vizsgálatra, hogy hol kezdtél nála. Én évekkel ezelőtt jártam hozzá, akkor az ambulanciára, most a terhesség elején magánba mentem hozzá, azóta ott találkozunk :)
És, köszönöm a kérdésed, jól vagyunk, pont ma volt nálunk egy kis gyerekcsapat, az enyémmel együtt hat gyerek volt 0-3 éves korig, spontán szerveződés, de nagyon élveztem :) Csütörtökön meg elutazunk a Balatonra, vasárnapig, remélem jó időnk lesz!

lili&ana, gratulálok a babákhoz! Vigyázz nagyon magatokra!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra ez tök szupi hogy így alakultak a napjaid :lol: klassz lehetett annyi gyerek közt lenni:) gondolom te is elvegyültél:P

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!
Én annyit tudok erről a "magán vagy klinika" dologról, hogy a klinikán már nem rendelhetnek a doktorok. Legalábbis én egyszer odatelefonáltam az ambulanciára egy kolléganőm miatt, /pedig SOTE dolgozó vagyok../és mondták, hogy nincs már olyan hogy rendelés. Az éppen aktuális ügyeletes orvos meg tudja nézni, ha akarja..... Erre én mondtam, hogy a Gidai doktorra gondoltam, és mondták, hogy ő biztos megnézi ügyeletben. Amúgy engem is, ha a klinikára hívott, mindig akkor tette, ha ügyelt, de ez csak az elején volt párszor. Én is a magánba jártam hozzá.

Eszterrel hála istennek minden ok, még mindig elég szépen szopizik, a tejci már kevesebb, de neki bőven elég. :) A hétvégén volt egy kis ijedelem, mert lett egy csúnya kötőhártya gyulladása. Kaptunk rá antibiotikumos szemcseppet, és most már elég szép neki.
Hála isten, hogy enyhébb az idő, már kijárunk sétálni délutánonként egy fél órácskára!!! :D :D
Beus! Nagyon cukik az ikrek!! :)

Csajok, ne haragudjatok, de ezt a képet nem tudom nem megmutatni nektek!!!!! Elolvadok tőle... :* Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enimeniko
ez tényleg csodálatos kép!Gratula és jó egészséget mindannyiótoknak!
Vízililiom
írtam neked privit,remélem megkaptad!
Pusszantás mindenkinek
Perla
perla1979
 
 


Enikő, gyönyörű!!!! :) Használjátok ki az enyhébb időt, mert hétvégére már kánikulát mondtak.

Beus, igen, nagyon jó volt velük! Főleg, hogy kettő-kettő testvérek voltak, csak enyémke meg egy kisfiú voltak egyedüliek, és olyan jó volt tudni, hogy már az én másodikam is itt lapul a pocakban, és hamarosan részt vehet a hasonló dzsemborikban :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Enikő,

Nehéz szavakat találni erre a gyönyörűségre, Eszter egy igazi csodababa!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Perla,

Megkaptam a leveled, egy rövidet válaszoltam is rá, és tudod, érted - neked is nagyon szorítok!!!! :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek,
Vízililiom
vízililiom
 
 


Köszi lányok!! Tudtam hogy tetszeni fog nektek is :D :D
Esetleg ha valakit érdekel a szüléstörténet, meg egyebek, akkor olvassatok bátran!! :)

http://mate2001.blogspot.com/

Sziasztok, jó hűsölést mindenkinek!!
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: