Új privát üzeneted érkezett!

Nika tündéri ez a Picur, nagyon szép.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika
Nagyon édes a kép a babódról. Biztos az ébresztgetésekre mondja, hogy bla-bla-bla-bla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bessy76
 
 


Nika
Az lemaradt, :oops: hogy nagyon örülök, hogy minden rendben volt :D mekkora a tarkóredő?
bessy76
 
 

 
 

Witch,Nika
Rendesen meg lettem ríkatva most a képek láttán :)
Annyira izgulok,hogy mi lesz pénteken....
Szeretnék már csatlakozni hozzátok :)


Puszi Mindenkinek!
És minden jót Kívánom !

Kép
noki&potyi
 
 


Lányok köszönöm a dicséretet.

Momó!

A neméről nem akart a doki beszélni, de a férjem mondta, hogy látott ott valamit. Erre mondta a doki, hogy az akár a köldökzsinór is lehet, de ki lehetett venni a szavaiból, hogy Ő is látja.
Tehát nem 100%, de úgy néz ki, hogy fiú:)
Majd a következő már biztosabb lesz. Meg akarunk menni 4D-re is, ott meg tuti látszik majd.

Bessy!

1.9 mm a tarkóredő, azt mondta a doki, hogy az jó. :)

Kép
nika28
 
 


Noki
édes vagy, de ne pityeregj, neked is sikerül, nagyon szorítunk neked, bízz magadban.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika
Igen, az tökéletes :D nekünk 2 mm volt. Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a tipp. Nálunk a 13. héten fiúra tippelt, a 16. héten meg lányra, de még mindig csak tipp. :roll: Pedig annyira kíváncsi vagyok már! :D

Noki
Nagyon szorítok neked pénteken! :wink: :wink:
bessy76
 
 


Witch,Nika
Szupik a képek :D Most én nosztalgiázom egy kicsit :D , olyan rég volt az én fiam ilyen picurka.
gabicsibe
 
 


Gabi!

Köszi!:)
Olyan édes Boti ezen a képen! :) :)
Zabálni való! :) Már a babásban is megcsodáltam....

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nika,
Neked is gyönyörű a babád! Olyan jó ilyen képeket látni :)

Witch,
Neked nem mondta a doki, hogy milyen nemű a babó? vagy még nem látta?

Gabicsibe,
Remélem, hogy minden okés, olvastam, hogy a tejcsivel sincs már próbléma, gratulálok! Nagyon édes Boti, nagyon aranyos baba lehet!

holnap én is megyek, ahol Witch volt, remélem, hogy én is hasonló jó hírekkel jövök vissza :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok Lányok!!
witch!
Annyira örülök, hogy minden rendben van a tündérkéddel! :) Most már tuti nem lesz semmi gáz. A barátnőm is végigfeküdt egy terességet úgy, hogy az ágy lába alatt (a lábnál) téglák voltak berakva. Döntve kellett folyamatosan feküdnie, de kibírta és gyönyörű egészséges 9 éves kisfia van. Úgyhogy ne izgulj, ma már mindenre van megoldás és rendben leszel Te is. De ez nem is kérdés!!!! :lol: Kitartás!!!!!!
Kriszta!
Jó a tábla szerintem így ahogy van! :) Holnap meg minden oké lesz Veletek is, csak ne izgulj!!!
Hát én most magamról nem nagyon tudok mit írni. Jól vagyok, már szerencsére a gyomrom sem fáj. Úgyhogy ennyi!
Mindenkinek pussz!!!!

Kép
kira76
 
 


Kriszta!

Olyan ostoba vagyok, hogy a táblát nem is dicsértem meg!
Szerintem is jó így ahogy van! Nagyon ügyes vagy! :)

Gondolok Rátok holnap! :)
Kíváncsi vagyok, hogy meg tudják e mondani a baba nemét.

Mi tegnap beszélgettünk este a párommal, és kiderült, hogy a kukit nem látta csak olyat, mintha zacsik lennének szemből.
Az akár még lány is lehet. :)

Kép
nika28
 
 


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nagyon jó érzés az UH képeket nézegetni, ezek az idők csodálatosak. Mindenkinek nagyon sok boldogságot kívánok! Aki meg még várakozó stádiumban van, annak pedig nagyon szorítok, hogy sikerüljön. Én hiszek abban, ha az ember valamit (inkább valakit!) nagyon akar azt meg is kapja elöbb utobb!!!

Mi most valószinüleg talán 3 fagyibabát kapunk vissza, mert anno 6 maradt és szerintem két csop. osztották őket.
A fizetésről az egyik barátnőmtől hallottam aki szintén BMC- be jár, csak én arra gondoltam, hogy neki talán azért kell fizetnie mert az ötödik lehetőség után voltak. Természetesen mi is a fizetést választjuk elsőre, majd a másodiknál meglátjuk mi lesz.
Mostanság várom a menszeszemet talán jövőhéten megjön és ha jól emlékszem a 8-10 nap környékén kell jelentkezni. Már tiszta izgi, igaz kicsit másképpen élem át így, hogy már van egy kislányom. Már arra is kell gondolnom, hogyha bármi komplikáció van tőle veszem el az időt, de ez még messze van rá érek ezen gondolkodni.
klimon
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Bocsi, hogy én sem dícértem meg a táblát :oops: szerintem is szuper és a színek is nagyon jók! Köszi, hogy beraktál! :wink:
Holnap gondolok rád!

Gabi
Nagyon édes a kicsi fiad! :wink: Nálunk is Botond lesz, ha fiú lesz :D
bessy76
 
 


Tubikriszta!

Ugye ma voltál UH-n? Egész nap vártuk hogy mikor jössz a képekkel, hírekkel, ugye nincs semmi gond, izgulunk érted...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia tubikriszta látszik már a baba neme?majd írj,szia
Vendég
 


szia tubikriszta ,bocsi most olvastam el a múltkori választ,hogy lehet,hogy fiú.biztos nagyon szép lesz,szia
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Először is nagyon szépen köszönöm, hogy ennyit gondoltatok rám. :)

Voltunk tegnap igen. Vérkép és az ultrahang alapján szinte mindent rendben találtak.
Tarkóredő 1,8 mm, BPD 24,3 mm, CRL:63 mm. az adatok alapján 13 hetes és 3 napos vagyok most. :)

És képzeljétek, azt mondta a doki, hogy olyan dolgot látott, hogy nagy valószínűséggel kisfiú lesz, de ezt 70-80%-ra mondta.

Viszont a vesemedencéjét a babának elég tágnak itélte meg az orvos, ezért két hét múlva kontrollra kell majd mennem. Hát egy picit megijedtem, mert a jobb oldali 3,6 mm a másik pedig 2,1 mm. és a doki szerint az a mostani uh-n nem is nagyon szabadna látni.
Hát remélem, hogy nem lesz semmi baj ezzel, azért, ha van valakinek tapasztalata, az nyugodtan írja meg. Szerintem,ha sima kórházi ultrahangra mentem volna, akkor ott észre sem veszik a vesemedence tágulatot.

A férjem itthon már többször megnézte a dvd-t amit kaptunk:), én nem is gondoltam volna arra, hogy az egészet felveszik és hogy a baba szívverését is lehet hallani. Képet próbálok feltenni még ma.

Remélem, hogy Ti is jól vagytok és minden rendben!

Sok puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Örülök, hogy minden rendben volt tegnap. :)
Hát ez a vesemedence dolog meg ugyan nem túl jó ír,de én nem hiszem, hogy túl nagy jelentőséget kéne tulajdonítanod. És az biztos, hogy sima uh.-nál nem látták volna. Még annyira pici az a baba, hogy ilyen mm.-ket méregetni, hát nem is tudom... Persze mindenre oda kell figyelni és menni kell a kontrolra... De nem lesz semmi gáz, úgyhogy ne aggód túl magad. :) Könnyű mondani, mi?? :)
Nagyon csend van! Mi van lányok??? Witch! Veled mi van?? Barnázgatás? Jól vagy? Még fekszel? Többiek? Hogy vagytok?
Úgy drukkolok Nokinak! Nagyon remélem, hogy jó hírekkel jön! De gondolom ha megvan az eredmény fel is hív telefonon...
Nika!
Beszéltem ma tesommal és van nála vagy 100 db üvegfestős minta. Kölcsönkértem!! :) Fizukor elmegyek és veszek egy rakat festéket. Úgy teleragasztgatom az ablakot, hogy nem látni majd ki rajta!! :lol: :lol: 2 db most is van az ablakon, de kevés!!! :lol: Meg adtál egy nagyon jó ötletet. Azt a képet amit felraktál ide, ha jól láttam arra a sima mezei képtartóra raktad rá, aminek sima üveg felülete van. Tök jó! Lehet képnek is rakni a falra!!!
Jövőhónaban meg kezdjük a lakást kicsit átalakítani, berakni a kandallót... Úgyhogy nem fogok unatkozni.
Írjatok lányok!!!!!

Kép
kira76
 
 


Szia Kira,

Köszönöm a biztató szavakat. A doki azt mondta, hogy ez még el is tünhet nála, és ha később is az egyik nem működik, az még nem akkora baj. Kérdeztem tőle, hogy akkor most ez nagy baj-e, azt mondta, hogy ha nagy baj lenne akkor megmondaná mindenképpen! Megpróbálok nem erre gondolni, mert ettől függetlenül semmi baj nincs, a hétfői véreredményeim is nagyon jók lettek :) remélem, hogy a picinek sincs semmi baja. Azt is kérdeztem a dokitól, hogy mit lehet csinálni valahogy máshogy enni vagy inni stb. azt mondta, hogy erre nincs orvosság, szóval nem kell mást csinálnom...

nagyon jó az üvegfestés, lehet, hogy én is kipróbálom, Nika képe tényleg gyönyörű volt.

Kira, ha csinálsz akkor majd fényképezd le és tegyél ide fel, mert kíváncsi leszek, hogy miket alkotsz :)

Witch,
Hogy vagy? minden rendben?

Noki,
Remélem, hogy a legjobb hírrel jössz :)

Lányok,
az utrót már csökkentem egy hete és tegnap előtt este meg tegnap sem tettem fel, attól lehet csak reggelente egy kis barnás folyás?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Lányok!

Jobban vagyok, picit ide ültem, és már csak picit barnázok, de sokat fekszek még.

Kriszta!

Ne parázz, nem lesz semmi gond, én állandóan aggódok vmi miatt, de próbálok pozitív lenni. Az utroval kapcsolatban, nekem a doki azt mondta, hogy a 13. hét betöltése után kezdjem fokozatosan csökkenteni, és sajna lehet attól bartázás...
Anyu és apu is állandóan a videót nézik én is sokszor nézem meg a kis artistámat :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Tubikriszta én is kaptam az első lányomnál az utrót. Miután elhagytam akkor nekem is volt kis barnázásom. Nekem azt mondta akkor az orvosom, hogy kezdjem el szedni a Magne B6-ot, az segített is, és elmúlt a barnázás.
Vendég
 


Én erre a barnázásra nem tudok mit írni. Én a 12. hetet be sem töltöttem és abbahagyhattam az Utrot. Én nem barnáztam.
Én már beszéltem Nokival! Nemsokára hazaér és majd írni fog!

Kép
kira76
 
 


Kriszta!

Örülök, hogy rendben vannak a dolgok. Ha a doki azt mondta, hogy ez még nem akkora baj, akkor biztos úgy is van.
Mondjuk biztos, hogy én is paráznék......

Én már egy hete nem használom az utro-t, de nekem nem volt barnázás. Lehet, hogy másképp reagálok.
Engem meg is nézett a doki kedden, azt mondta, hogy minden rendben.

Witch!

Jó olvasni, hogy már jobban vagy. :)
Nemsokára teljesen rendbe jössz.
Köszönjük anyukádnak, hogy beszámol az állapotodról, nagyon aranyos! :)

Kira!

Nagyon jó sablonok vannak a neten is, azt az elefántot is onnan töltöttem le. :)
Valamelyik nap én is gondolkoztam, hogy el kéne kezdenek festeni, de annyi dolgom volt, hogy végül elmaradt. :(
Azt a képet eleve a képtartóra festettem....nem egyszerű, de megéri a szenvedés. :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Kismamik!

Kicsit görcsölget a hasam, olyan mikor megszokott jönni, remélem nincs semmi gáz, de be vagyok parázva rendesen. Valakinél volt ilyen jelenség vagy esetleg ez valaminek az előjele, valami rossznak? De próbálok nagyon pozítiv lenni és arra gondolok, hogy minden oké, de ettől kicsit megijedtem.

gyoreneildi
 
 


gyoreneildi!
Ne parázz! 7 nap körül van a beágyzódás és akkor természetes a görcsölgetés. Én is görcsöltem és majdnem mindenki! Pihenj sokat és szedd a Magne B6-ot!!!!! Az segít! Szorítok Neked!!!!

Kép
kira76
 
 


Ildi,
Nekem is volt görcsölésem igaz nekem nem lombik volt, szerintem ne keseredj el, mert ez nagyon jót is jelenthet!
Szorítunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Nagy csend van itt mostanában. Meglátszik, hogy nyár van, mindenki pihen valahol. :)

Ildi!

A görcsölgetés miatt ne aggódj!
Nekem is volt, sőt a derekam is úgy fájt egy napig, hogy szinte megmozdulni sem tudtam.
Nagyon szorítok Nektek! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Lányok,

Holnap indulunk öt napra Berekfürdőre, egyáltalán nem lesz net elérésem, de sokat fogok gondolni rátok! Legyetek jók és vigyázzatok a pindur babótokra!

Sok puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok ám, csak nagy szomorúságom van, ami miatt még írni sem volt kedvem!
A kutyusunk lehet; hogy meg fog halni, mert kullancsfertőzést kapott, állandóan orvoshoz rohangálunk, elvileg holnapra lesz döntés!
Szorítsatok érte légyszi, mert már kivagyok!

Kriszta!
Jó pihenést Nektek és nagyon jó időt a nyaralásra!

Witch
Nagyon örülök a babókádnak, pihenj szépen továbbra is!

Lányok, nincs most erőm írni mindenkinek, de pótolni fogom!
Mi jól vagyunk, már várom, mikor érzem meg az első mozgásokat!
Puszi Mindenkinek!
adri1983
 
 


Adri,
Nagyon szorítok a kutyusodért, nekünk is volt hasonló helyzetben és minden rendben lett, kitartás! Nagyon-nagyon szorítok!

Remélem, hogy hamarosan már a babó megmozdul a hasadban, biztos nagyon furi lesz :)

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Jó reggelt!

Kriszta
Nagyon örülök, hogy jól van a babád, a vesemedencével pedig biztosan nem lesz semmi gond. :wink: Jó nyaralást és szép időt kívánok nektek! :wink: :D
Nekem nem az Utro elhagyásától volt barnázásom, hanem az 5. héttől a 8. hétig barnáztam :roll: Szücs doki Rutascorbin-t adott rá.

lányok,
én itt láttam nagyon jó mintákat, igaz, hogy főleg rajzfilmfigurák, de nagyon szuperek:
http://uvegmatrica.gportal.hu/

Witch
Nagyon örülök, hogy jobban vagy :wink: :D

Adri
Nagyon sajnálom a kutyusodat, remélem, meg tudják menteni. :wink: A mi dobink májusban pusztult el szintén ebben :(
Te most hány hetes vagy? Jól emlékszem, hogy kb. mint én? :D
Nem csinálsz vonalzót? :wink:

Nekem talán :roll: ma lesz meg az AFP eredményem. Ha meg lesz, akkor holnap megyek a védőnőhöz vércukor szint mérésre.
bessy76
 
 


Kriszta!
Köszi az együttérzést, mi is reménykedünk!
Annyira figyelek, de eddig nem igazán éreztem a mozgását, de remélem hamarosan eljön a pillanat! :D

Bessy!
Neked is köszönöm a szorítást!
17 hetes 4 naposak vagyunk, úgyhogy csak 2 nap különbség van köztünk! :)
Biztos minden rendben lesz az afp-del, legalább ma megtudod az eredményt, nekem még min. egy hét az eredményig!
adri1983
 
 


Nemrég telefonáltak, meg van az erdmény és minden jó. Az AFP is és a többi is. :D :D Konkrétan nem tudom megírni, csak du 6 után lehet menni a papírért. Majd holnap. :)
bessy76
 
 


Vegyetek ki légyszi a táblából. A babánkból múlt héten angyalka lett, elhalt a terhesség. Holnap megyek a műszeres befejezésre, nagyon félek, és nagyon nehéz írnom bármit is. Felállunk, de most nehéz. :( :( :(
edóra
 
 


Edóra!

Nagyon-nagyon sajnálom a történteket! Nem is tudom mit írjak, csak maximum annyit, hogy kitartást Nektek!!!!!!!!!! :cry:

gyoreneildi
 
 


Edóra
Szörnyen sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: Nem is tudom, mit írjak... :cry: :cry: Gondolok rád holnap!
bessy76
 
 


Ildi
Görcsöl még a hasad?
bessy76
 
 


Bessy!

Mióta szedem a Magnéziumot azóta nem. Kopp-Kopp-Kopp! Nagyon jól érzem magam, ma már egy kicsit dolgoztam is. Bár kicsit félek a holnaptól, mert nem tudom mire számíthatok. Remélem jó hírekkel jöhetek holnap! Amint hazaérek jelentkezni fogok!

gyoreneildi
 
 


Edóra!

Nagyon nagyon sajnálom, én sem tudom mit mondjak, kitartás, és gondolok rád! :cry:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Edóra!

Nagyon sajnálom!
Erre nincsenek szavak! :(

Kép
nika28
 
 


Dóra!
Sok-sok erőt kívánok most nektek!

Kép
Kép
share
 
 


Ó te jó ég, most olvasom mi történt. :cry: :cry: Iszunyúan sajnálom Dóra! Majd ha kicsit megnyugodtál, írj, hogy hogy vagy...

Kép
kira76
 
 


Edóra!

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Edóra
Iszonyúan sajnálom, erre nincsenek is szavak :cry:
Együttérzünk.
adri1983
 
 


Sziasztok!

1,09 lett az AFP-m :D :D

Ildi
Gyere a hírekkel! :wink:

Adri
Hogy van a kutyus?
bessy76
 
 


Bessy!

Örülök, hogy jó lett az eredményed!

Remélem én is jó híreket kapok holnap. :)

Kép
nika28
 
 


szia bessy76!neked már látszik a babád neme?csak azért kérdezem,mert nekem a fiaimnál mindig páratlan volt az AFP-m,a lányaimnál pedig páros.ez már több mindenkinél volt így,bejött,de biztos nem mindenkinél van így.majd még benézek,szia. sziasztok
Vendég
 


Nika
Te is jó hírekkel jössz holnap! :wink:

Momó
Ez érdekes, még nem hallottam ilyenről, mindenesetre nagyon felkeltetted az érdeklődésem :lol: ugyanis még egyelőre nem tudjuk a nemét, bízom benne, hogy hétfőn a kötelező UH-on kiderül. :D Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e az AFP eredmény :D
bessy76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: