Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!! :D :D

Tegnap este addig én sem tudtam elaludni,amíg nem jött vissza a Bnet, elég sokszor szórakoznak :? :evil: :x

Aniiiii hellló!
Üdv újra az éteren! :D
Pussz!

Viki akkor 5napotok lesz feltöltődni,aztán két hét elrepül gyorsan.
Lehet később furi lesz hogy minden este ott van melletted :shock: :lol: :lol: (van ismerősöm akinek külföldön dolgozik a férje Ő azt mondja az a furi,ha már otthon van a párja.. :lol: )

Kabóca tök jó :D

Köszönöm én is jól vagyok,és 60db utróval gazdagabb :lol:
Voltunk a kaáliban,de mennyien voltak :shock: :shock: nem semmi teljesítmény B.B-től és a lányoktól! És a patikában is annyian voltak,hogy a sor vége az utcán álldogált :shock:
Ma nem volt semmi maszat!

Jó éjt!
Vendég
 


Felosontam hajnalban egy kicsit netezni,nem hagynak a szúnyogok aludni! :(
Tegnap a férjem hozott fel az ölében! :D Nagyon ari volt.De nem sokáig tartott az örömöm,mert két percre rá jöttek vendégek! :( Nekem is teljesen elmúlt a barnázásom. Hétfőn ,és szombaton jelentkezett egy kicsi,remélem nem lesz baj belöle.Azt mondta a doki,hogy addig nincs baj amíg nem vér!Annyira rossz,hogy nem tudom mi zajlik odabent. :roll: A hasam fájdogál néha,még érzem a petefészkem,és két napja olykor görcsölget,de azt tudom,hogy nem baj.(?)Most kezd a pocim is puffadni. :?

Viki!Köszi a szorítást!Én is szorítok,hogy a férjedet minél előbb ölelhesd!

Kabóca!Üdvözöllek!Nagyon hasonló a történetünk!Én is tanítok,méghozzá egyházi iskolába,és nagyon megértőek a kollégák és véglegesítve vagyok!Én sem kezdhettem rögtön a lombikot ottmaradt tüsző miatt.Mondjuk nekem 7 hónap kellett,hogy elhagyjon!Remélem a történetünk végén pedig szép babóink lesznek!

Üdv.Timi! :D

Kép
ani0227
 
 


Majd elfelejtettem!
Kincs!Neked küldök egy nagy puszit!Azért amiért tájékoztattad a topicot a hogylétemről!Nagyon rendi vagy! Kép

Kép
ani0227
 
 

 
 

Ani
:lol: :lol: :lol:
Én kb. 2-3 napot feküdtem, aztán olyan kicsit lájtosan...
Most is talán ennyit tudok majd feküdni ET után... közben a fiacskámat is rendeznem kell... még elég sokat kell a popóját emelgetni...

Ma megvolt az első szuri...
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy a pangás most úgy látom.

Gigaboszi: mit szúrsz? Mennyit?

Ani: pihizz sokat, és én is remélem , hogy nemsokára pocakosan látogathatjuk az iskolásokat! :D

Vikimi: ni újság veletek? Remélem jól viselted ezt a hülye időt.

Én teljesen ki vagyok dőlve. A vérnyomásom megadta magát. Sztrájkol. Nem hajlandó 100/70 fölé menni. Nem is érdekelne, csak a pulzusom ne lenne 102. Így persze állandóan szédülök, meg lüktet a fejem.

Holnap vérvételre és délután UH-ra megyek. Talán már megmondja a doki, hogy mikor is lesz a leszívás? Gondolom hétvégén. Mivel akkor jönnek vendégeink. :lol:

Na, puszi nektek!
kabócabobár
 
 


sziasztok!
szép napot mindenkinek!most hívtam fel a kaálit és holnap kell mennem délre B.B-hez megbeszélésre,hogy hogyan tovább.
mondtam ,hogy én vagyok akinek 1 hónapig volt meg egyfolytában,de már elmúlt és remélem,hogy mostmár elindulhat komolyan a dolog.majd csütörtökön pedig megyek az endokrinra.jobb ha azt is megvizsgáltatom.
szorítok mindenkinek és kívánom,hogy mindenki sikeresen teherbe essen és egészséges bébije szülessen!akiknek pedig sikerült kívánom,hogy szépen teljen az a boldog 9 hónap!üdv mindenkinek:timi
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap csúcstalálkozó lesz a Kaáliban!Kincs is holnap megy!Én majd csak pénteken!Már úgy izgulok!De nem akarok tesztelni előtte.Reggel 8-ra kell menjek vértvételre,és majd csak fél 1-re kell visszamenni!Te jó ég!Mit csinálunk mi addig?(a mászkálás kilőve) :? Jó lett volna ha figyelembe veszik,120 km-re lakunk.Na mindegy!

Kabóca! Vendégeket vársz?!Te jó ég!Aznap pedig sokat kell pihenjél!

Várom a holnapi híreket! :D

Kép
ani0227
 
 


Ani
Drukk.... intézkedek a laborban, hogy jó magas HCG-t mérjenek a mintádban! :lol:
Miért kilőva a mászkálás?


Kaboca
Egyenlőre Decapeptyl megy... aztán ha megjön a vörös ördög, akkor indul a Puregon...

Vasárnap du-ra, vagy hétfőre küldjetek nekem kósza mensi manókat!

Timi
Én egy alapos endokrinológiai kivizsgálást javasolnék neked a PCOS miatt (hormonok, terheléses vércukor, inzulinszint)... PCOS-nál gyakori az inzulin rezisztencia, ami gyógyszeresen könnyen kezelhető...
Lombikos fórumról már szinte minden lány elment... és vannak sikerek :lol:
Éppen ma derült ki, hogy az egyik lány, kezdte volna a 4. lombikját és spontán babaája(i) lettek... ráadásul nálunk a párjával is voltak gondok!
PCO-nál a tudomány mai állása szerint nem a műtét a megoldás!
Vendég
 


Gigaboszi!
Köszi az intézkedést! :D Nem akarom túlzásba vinni a mászkálást,próbálom magam még nem annyira megterhelni.Mászlálok én,csak lightosan!
Én is beszélek a menszi-manókkal,és küldök neked néhányat! Kép

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok lányok!

Nem sikerált senkivel találkozni :cry: a vérvétel pár perc volt, aztán 11-kor már jöttünk is a kaáliból :D

Megtörtént velünk is a csoda!!! :D
Íme a kép az első tesztemről, Kép a Hcg-m pedig 150.3 mIu/ml
B,gratulált de nem volt olyan lelkes mint gondoltam
(lányok ti hogy koszöntétek meg a segítséget a kaálinak?? priviben leírnátok??)
Gyógyszerek mennek tovább 10nap múlva uh!

Koszönöm a drukokat! És szívból kívánok hasonló jókat minden
topiklakónak, Ani neked hamarosan!

Puszi, ja és pihennem kell.
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs:GRATULÁLOK!!!!! Nagyon örülök neked, bár azt sajnálom, hogy nem sikerült találkoznunk. :cry: Nem akartam benned hamis vágyakat kelteni, de egy másik lány is a beülti után 11 nappal tudom, hogy írta, hogy vérezget. Ez a tapadás jele volt! :D A köszönetről: én ahogy láttam, közös ajándákot, főleg gyümölcsöt, kávét, édességet, tortát vittek be a többiek.

Ani: pihengess csak szorgalmasan, és hamarosan neked is örülhetünk.

Gigaboszi: küldök én is hozzád mikulást. Remélem a következő 9-10 hónapban engem el fog kerülni.

Timi: neled mit mondott a doki? Remélem csak szépet és jót!

Vikimi: hol vagy?

Pénteken lesz a leszívásom. A jobboldali petefészkemben 6 a balban 4 16mmm-es tüsző van. A nyh. 9,4mmm. Reménykedünk.

Puszi
kabócabobár
 
 


sziasztok!
Kincs:gratulálok!nagyon-nagyon örülök nektek!olyan jó látni,hogy pozitív a teszt! :lol: sok boldogságot nektek és pihenjetek minél többet!mégegyszer szívből gratulálok nektek!írj majd privit ha nem esik terhedre,hogy hogyan telnek a kismamás napjaid!üdv :Timi


kabócabogár:
nekem a doki nem sok mindent mondott.a lényeg,hogy szednem kell a norculutot,hogy legyen mensesem és amikor megjön vérvétel és kiírja a szurikat.remélem,hogy végre eljutunk a beültetésig és bízunk benne,hogy sikeres lessz!szurkoljatok majd nekünk légyszi!ígérem nem lesz viszonzatlan!remélem minden rendben lesz a leszíváskor és sikeres lesz az egész és végre te is a kismamák táborát fogod gazdagítani!nagyon fogok értetek szurkolni!üdv:Timi :lol:
timé&tati
 
 


Hurrá Kincs!!!Annyira jó!!!Úgy örülök!!!
Kép
Elképzeltem,ahogy viszed be a sok finomságot a Kaáliba! :D

De addig is: Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Szia Kincs!!!! :)
Nem jövök pár napig és egy ilyen fantasztikus hírre jövök vissza!!!!Kincs!Kicsi Kincs!!!!!
Itt is:
Annyira nagyon nagyon örülök nektek!!!Gratula !!!! Nagyon nagyon megérdemeltétek már, egy kisKincset!Tiszta szívből örülök és minden jót kívánok jó egészséget meg minden csupa jót! nagyon nagyon vigyázz magadra óvjad védjed ezt a kis moszatot a pocakodban!!!! :)
Kép
Kép

Ani!:)
akkor ismér nem jövök egy darabik, és te is egy ilyen hírrel jösz majd mire visszajövök!!! Nagyon szorítok nektek!!!:) mikor kell menni ereményért????

Kabóca!!!:)
nagyon szép tüszők!!!Holnapra nagy nagy drukk ügyesek legyetek a tüszőkkel!!!
Mi itt vagyunk jól vagyunk,a lábam nagyon dagad nem jön fel semmi a lábamra,feszül, néha ráálnni is nehéz...de most nem tudom pihentetni vendégek vannak nálunk és jövünk megyünk.
A párom már 4 nap múlva jön haza így remekül vagyok!!!
Holnapra nagyon nagy drukk!!!!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, kell nekem holnap fizetni valamit? Eddig a gyógyszereken kívül semmiért nem kellett. Nehogy holnap azt mondják, hogy 250 ezer forint!
kabócabobár
 
 


Sziasztok!

Lányok mindenkinek köszönöm aranyosak vagytok!

Ani Kabóca holnapra megahiperszuperdrukkokat küldök!!!!!

Kabóca szép tüszik! :) Fizetni sztem nem kell, a TB fizeti, esetleg vizitdíjat kérnek.

Ani ez a táncoló figura még mindig nagggyon tetszik,olyan mókás :lol:

Timi voltál dokinál????

Viki már csak 4 nap! az hamar eltelik.
Vizesedés miatt dagad a lábad? Nem lehet vmit csinálni vele?
Hízni mennyit híztál?

Mi jól vagyunk, nincs semmi barna, főztem kicsit és aludtam is.
A pocim is csak néha érzem. Lányok a kaáliban ezután minden uh fizetős?

Legyetek jók és puszi!
Vendég
 


7kincs!


Gratúla!!!!!!!!!!!!!!!!

Én Tándornak egy ajándékcsomagot adtam.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


sziasztok lányok!
mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom!
igaz én még új vagyok köztetek,de érdeklődnék,hogy a dokiknak hogy szoktatok köszönetet mondani?néha olyan fura a helyzet amikor bent vagyok B-nél.szerintetek vár valamit?de az az igazság,hogy még az inekciók kiírásáig el sem jutottunk.én úgy gondolom majd ha sikerül akkor adnék egy ajándékcsomagot.szerintetek?de tiszta hütyü vagyok nem ezen kéne gondolkodnom!bocsi!!! :roll:


Kincs:voltam az endokrinon,de rengetegen voltak és majd csak hónapok múlva adtak volna időpontot,de mondtam,hogy lombikra jelentkeztünk és ezért sűrgős és fontos lenne ezért már jövőhét csütörtökön 13:15-re kell mennem szerencsére! :lol: egyébként ott mit mondjak mit nézzenek meg?mit vizsgáljanak?B.B nem mondott erről semmit.gondolom vérből sok mindent meg tudnak nézni?! :o

még 1 kérdés!:ha megjön a vérvételért mennyit kell fizetni?a pultnál a kiscsaj azt mondta ha benne vagyok a programban akkor semmit de ha nem kb:14000-ft.most akkor szerintetek benne vagyok vagy sem?remélem igen!

Viki!kitartás !már nem sok ez a 4 nap!
azután minden heppi és boldogság!sok-sok boldogságot és örömet kívánok nektek!

sok-sok jókívánság mindenkinek!:Timi
timé&tati
 
 


KaBóca!:)
holnap nem kell fizetnek,hiszen a tb támogatja,lehet vizetdíjat azt kell fizetni.Nagyon drukk!!!!:)

Timi!:)
drukk neked is,és nyugi B. szerintem nem várja el,hiszen tudja mindenki hogy mennyit pengetünk ki egy egy kezelésért!de ha sikerül akkor elhalmozhatod minden jóval, hiszen ő a legszebb ajándékot adja nekünk!:)
igen márcsak 4 nap,és itthon az kicsi uram!csak 5 nap után ismét kimegy 14 napra,de az már nem lesz olyan hosszú!:)
Köszike a jókívánságokat!:)

Kincs!:)
pihenés pihenés pihenés... :) szerintem a meleg miatt dagad a lábam, meg sokat űkök gép elött a lábamat lógatva :) ,meg gondolom vizesedik is hiszen mostanában nem sok vizet ittam.Hízni 6kg-t híztam,de ez is vátozó,hiszen felszalad a mérleg másnapra meg le.Inga.De a hasam napról napra nő!:)

Renike!:)
veletek mi újság?16 hetet töltötted ahogy látom?na és tudjátok a nemét???
Vendég
 


Kincs
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Reni és Giga nektek is köszi!

Timi a pcos oldalon a gyakran feltett kérdések menünél sok mindenre választ kapsz!

Ezt is onnan másolom:
Igen sok olyan érték van, amely a PCOS diagnosztizálásában és alap fertilitási kivizsgálás során egyaránt fontosak. Ugyanakkor van egy pár olyan plusz érték, a PCOS-ban meglevő inzulinrezisztencia miatt, amik mérésére szintén sort kell keríteni, illetve bizonyos lipidértékek, amelyek a PCOS-ból eredő jövőbeni kockázat miatt fontosak az általános egészségi állapot felméréséhez. Egy jó alapvizsgálat a következő értékeket tartalmazza:

- éhgyomri általános biokémiai és lipid vérkép
- 2 órás terheléses vércukor és inzulinértékek
- LH: FSH hormonarány (3.ciklusnap)
- Total tesztoszteron
- DHEAS
- SHBG
- Androsztenedion
- Prolaktin
- TSH (pajzsmirigy-hormon)

Hová jársz orvoshoz? Lehet a lányok tudnának jó endokrinológust, meg van magán is Debiben. De az a fontos, hogy alaposan nézzenek meg, bárhová mesz is!

Viki alig híztál, ügyi vagy, sokat netezünk,nahát :lol:
Vendég
 


Kincs!:)
láttad írtam privit is!

mindenkinek nagyon jó éjszakát szép álmokat!!!! :) Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Igen Viki láttám, köszönöm!!! :D

Ani Kabóca már biztosan úton vagytok!
Várunk benneteket és minden jót mára!!!!!!!!!!!

Lányok az lehetséges,hogy mire a gyógyik beszedésének időpontja jön kicsit jobban érzem a pocakot vagy ez csak pszichés? :roll:
Két nap hajnali 2 -től :shock: kukorékoltam,igaz 5körül sikerült még kicsit elszundiznom, ma meg 4-től nem alszom..most reggeli és aztán irány az ágy!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok!

Kincs:a Kenézibe fogok menni Dr Kiss Erzsébethez remélhetőleg!de az is meglehet,hogy más lesz helyette mert valami fickó doki neve is ki volt írva az ő neve mellé.lényegtelen,hogy ki vizsgál meg csak az a fontos,hogy alapos legyen!

már voltam fent többször is a pcos lapon.az összes kérdést és választ elolvastam!!sok hasznos infó van benne.
képzeld van olyan ismerősöm akinek szintén pco-ja van és kb:3 hónap alatt sikerült teherbeesnie igaz kellett neki egy kis hormon tartalmú gyógyszer de tarmészetes úton összejött neki!ez is azt tükrözi,hogy mindenki máshogy reagál a kezelésekre.van akinek természetesen van akinek meg lombik útján.
olvastam arról is,hogy a pco nem minden esetben okoz meddőséget.pl:az uncsitesóm is ezzel küzködik.nincs neki sem rendesen mensije és soha nem is védekeztek és most kiderült,hogy 5 hónapos terhes amit úgy vett észre,hogy megmozdult a pici.
szóval szerintem érdekes ez a betegség!mindenkinél más-más jellegű de mégis egy a lényege.

vikimi:teljesen igazad van.remélem én is megkapom tőle az életem legszebb ajándékát!mármint úgy értem,hogy segit benne!pihenj sokat már csak 3 nap és otthon lesz veled a párod!üdv:Timi

mindenkinek szép napot kívánok! :lol:
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Tegnap 7 petesejtet szívtak le, ebből 3 éretlen volt és mára 3 megtermékenyült, egyet pedig még ma termékenyítettek. Holnap megint etcsiznek, hogy hányan kezdtek el rendesen osztódni. Nagyon izgulok, mi lesz. ha nem osztódnak, vagy nem tapadnak meg? :cry:
kabócabobár
 
 


Sziasztok!!!

Kabóca!Gratulálok!Lehet,hogy tegnap találkoztunk?Nem figyeltem,hogy te is ott leszel pénteken,pedig megkerestelek volna még műtét előtt!

Viki!Hétfőtől én leszek egyedül! :( Most megtudhatom milyen érzés! :oops:

Ja! Ami a legfontosabb! HCG 398,8!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D

Kép
ani0227
 
 


Szépséges estét!

Ani nagyon nagyon gratulálok igazán szép hcg érték!!!!!! :D :D :D :D Kép
Gondtalan pocakosodást!!!!!
A vonalzód is csini!! :wink:
Hogy vagy??

Kabóca ti is ügyesek voltatok,minden jót a továbbiakra is!
Hogy érzed magad a leszívás után??

Viki, Gigi, Poppi,Timi???

Én jól vagyok,a pocim csak néha érzem,cickóim fájdogálnak,most hányinger sincs :)
Vendég
 


Ani
Intéztem... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kabóca
Drukk a sejrecskéknek!

Én kezdem csendes haldoklásom... és még manók sehol....
Vendég
 


Kabóca!:)
ne legyél így elszomorodva,a sejtek azóta vígan osztódnak!!!! :)

Ani!!!:)
KIMONDHATATLANUL ÖRÜLÖK!!!!! NAGYON IKERGYANUS ez a hcg érték!!! Szuper!!!!! :) Kép
nekem a párom ma este érkezik haza!így én holnaptól párban leszek.Váltjuk egymást úgy látszik! De neked most sok pihire van szükséged és nyugira! Csodaszép ereményed lett!!!!:)

Kincs!:)
itt vagyok,csak nem történt velem semmi, a lábamat próbálom helyrehozni ,csak pihentem felpakolt lábbal,és lám látható ismét a bokám!:)
Szerintem hányinger az később fog jeletkezni,ha egyáltalán fog... most te csak akispocakmanóra figyelj,pihenj sokat.A hasfeszülés az természetes ahogy egyre mélyebben fészkeli be magát,és a méh is tágul,nyúlnak a méhszalagok!nekem a cicim sem feszült,sőt a mai napig nagyon ritkán érzem csak őket. :)
párod remélem kímél,és elhalmoz minden jóval!:)

Timi!:)
mi újság????

Gigaboszi!:)
mi ez a lehangolt mondat??? "Én kezdem csendes haldoklásom... "
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma végre 7óráig aludtam igaz volt 1-2 szúnyog aki néha zavart :evil: ,meg volt kb1óra plafonbámulás is..

Viki örülök a látható csini bokácskádnak, annak meg pláne, hogy kettesben tölthettek végre pár napot (érthető a csinosítás) :)
A férjem kímél,most pl mosogat.(de óvatosan én is mozgolódok)
A cickóim én sem egyforma erősségben érzem, néha igen néha alig vagy nem.
Lányok nektek mennyi volt a HCG értéketek???

Gigi mi a gond???
Szurik?
Egy ciklusos vonalzót nincs kedved rakni, hogy jobban tudjunk szurkolni?

Kabóca hogy vagytok?
Fel a fejjel! Biztos tudják a dolgukat az érett sejtecskék,lassan azon tanakodhattok mennyit kérjetek vissza!
:wink:

Szép vasárnapot!
Vendég
 


Kincs!:)
akkor megdícsérem az uradat,ilyenkor olyan jófiúk lesznek!Nem???:)
nekem a hcg-m, ET utáni 6napon:56,6 majd az ET utani 12.napon 262,2 majd a 18.napon 2734,egy kiscsaj növöget szepen...akivel voltam neki: 12.napon 232, majd a 18 napon 1360-ikreknek indult,majd egy babó fejlődött tovább
de egy pár ismerősömnek:
hcg130- ikrek , 110 hcg- egy kisfickó, 292 hcg-ikrek, most ennyi jutott az eszembe,
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat! Bejöttek. Mind a 3 gyönyörűen osztódik, sőt a tegnap szurt is beindult, úgyhogy azt mondja a biológus, hogy holnap reggel 9 körül beszéljek a dokival, hogy holnap délben vagy szerdán legyen a visszaülti. Továbbra i9s kettőben gondolkodunk.

Ani: :D GRATULÁLOK!!! Ez szuper! Vigyázz nagyon!

Kincs: jó férjed van. Nagyon ügyi.

Viki: de jó lesz, hogy végre kettesban(hármasban) vagytok. A lábad azért még ma se lógasd sokat!

Gigaboszi: mi a baj? Mi a csendes haldoklás oka?

Lányok, nektek meddig volt érzékeny a hasatok a leszívás után? Nekem az ülés nem esik még ma sem túl jól.

Puszi
kabócabobár
 
 


sziasztok lányok!
Mi minden történt veletek mostanában!!

Kincs!
Gratulálok!

Én már egy hónapja fel sem néztem ide, mert elegem lett, de most ismét próbálkozunk(endos vagyok, sietni kell).
A szuriktól nem tüszőcskék, hanem cisztácskák nőttek:(
Már nagyon rám fért egy kis pihi, hogy ne csak élő inkubátorjelölt, hanem nő is lehessek...
De most kérdéseim lennének:
1. Nekem Tándor a dokim, de Bodnár valahogy szimpatikusabb...nem lehetne váltani?
2. Úgy számoltam, hogy ha minden simán megy(ami nem biztos), akkor a visszaülti után 4 nappal megyek gyerekekkel kirándulni... mennyit kell pihenni, és milyen mértékben a visszaülti után?
Köszönöm a válaszokat.
Zita
ebba
 
 


Kabóca!:)
látod felesleges volt ennyire izgulni, tudják azok akis sejtek, hogy mi a dolguk!Csak így tovább! a hasam nekem 2-3 napig volt érzékeny,de én feküdtem vele,így nem is éreztem. Ki a biológus?

Ebba!:)
Annyira átérzem azt amit írtál, hogy besokalsz,jó néha kikapcsolni...de az ember ugysem tud igazán.Én is így voltam,minden gondolatom ekörül forgott,szurik szurik hátán,majd előről minden nekem is volt olyan hogy azt mondtam na most elég...de utána meg alig vártam a következőt.
A dokiváltást nem tudom, mi a menet,szerintem nem fog megsértődni tándor,hiszen mind a két orvos ugyanazért a célért "küzd",megajándékozni minket egy-egy kis manóval.Esetleg Gyöngyitől vagy valamelyik lánytól rákérdezhetsz,szerintem szívesen elmondják,hogy mi is a helyzet.
Beülti utáni pihenést mindenki másképpen oldja meg,van aki pl,én is feküdtem aktívan pihentem az ereményig majd utána is..de a kezelőlapra rá van írva,pihenés javasolt.Kinek mit jelent a pihenés,azt nem tudom.Sokan dolgoznak utána,volt olyan is aki kutyákat kergetett a 2.napon..nem lehet tudni.Majd a szervezeted elárulja mi lesz éppen akkor jó.Én magamról tudom,én fekvést tudtam csak jónak elképzelni egy egy kisebb sétával. :)
Vendég
 


Köszi viki a válszt!
Többiek? mi a véleményetek a témáról?
Ja? egyébként én is pedagógus vagyok, így meg lehet esetleg oldani, hogy ne nagyon ugráljak a gyerekek mellett. Már másodikosok leszenk, tehát...de majd meglátjuk
zita
ebba
 
 


Sziasztok!

Szia Ebba üdv újra a fedélzeten és sok sok erőt!
Sztem is válthatsz dokit,biztos nem csinálnak belőle ügyet, a recepción megbeszéled,hogy ha lehet b. dokihoz szeretnél eztán járni..
Pihenés...én azt mondtam,hogy a két hetet érdemes pihenni (inszem és lombik, vagy pihengertni..) de nem egyszerű, a munka miattis, meg nagyon unalmas két hétig az ágyban...én inkább óvatosságra és pihenésre szavazok, de ahogy neked szimpi, meg a dokit kérdezd meg..
Tudósíts a fejleményekről!!

Minden jót mindenkinek! és jó éjt!
Vendég
 


Ebba
Lehet váltani... a lányokkal beszéld meg...
Én is váltottam annó az első konzultáció után... akkor jöttem el B-től...
Beültetés utáni pihenés... max. 2-3 napot fogok lájtosan feküdni...

Csendes haldoklásom... igen... fejem fáj, rókicák kerülgetnek... nagyon rosszul viselem a hormonrendszerem változásait...

HCG: nekem 259 volt 1 babával a 11. napon... és kb. 36 óránként duplázódik meg...

Kincs
:lol:
Egy kismami kívánságait teljesíteni kell... :wink:
Vendég
 


Most ment el a férjem! :(

Ebba!Én végigfeküdtem a két hetet,de kegyetlen volt,nagyon szenvedtem de látod meg van az eredménye.Szerintem ez személyen ként változó.És még attól is nagyban függ szerintem,hogy neked vagy a párodnak van e problémája.Ha neked,akkor sztem a pihenés két hétig követelmény!Ha a párodnak,és te rendben vagy akkor nyílván nagyobb az esélyetek is.Én biztos kihagynám a kirándulást a helyedben,de te tudod.Nekem az első beültinél országos versenyre mentek a gyerekek.Két hónapot készítettem fel őket,és más vitte el.Elsők lettünk,és más villogott,de nem érdekelt.De ahogy érzed,nem akarok okoskodni.

Kincs!Nekem is cickóim fájnak,olykor nagyon,olykor meg össze-vissza nyomkodom,hogy érezzek valamit! :D Hányingerem csak egyszer volt,de a szagok erősödnek. :oops: Ugye elfelejtettél dolgozni?Az én férjem is sokat segített,de nagyon nem állt kezére a munka.A vasalás meg egyszerűen fenomenális volt!:DMagamra húztam a takarót,úgy kuncogtam,nehogy megsértődjön.

Kabóca!Nekem sokáig érzékeny volt a hasam!Még egy hétig is éreztem.

Gigaboszi!Mikor kezdted a szurit?

Viki!Akkor élvezd ki minden percét a férjednek,hogy itthon van!Pár napig jól jön egy házi-rabszolga! :D

Kép
ani0227
 
 


Jó reggelt!

Ani látom te is korán kelsz, meddig lesz távol a férjed?? :(

Giga köszi! :)
Jobban vagy már kicsit, vagy a stimu alatt végig szenvedsz? :(
A vonalzód szép csak én nem érteni németül :oops: :lol: :lol:

A lombikosok hcg értéke magasabb?
Nekem az inszem utáni 14-15 napon volt 150.

Ani dolgozni elfelejtettem, az első nap kicsit rossz érzés volt,furi volt hogy nincs semmi bajom és mégsem dolgozok, de már nagyon jó, (bár telefonon "zaklatnak" és kiakadnak,hogy hogy hogy nem dolgozom). A férjem segít,és köszöni a dicséreteket, de ahogy te is írod nem minden megy nekik így néha én is besegítek, :oops: amit utólag bánok,és elhatározom minden este,hogy holnap semmit sem csinálok :lol: ... mások dolgoznak vagy gyereket emelgetnek és mégis minden rendben, én is bízom benne hogy ennyi belefér..
És neked ki fog most segíteni?

Többiek?

Szép napot!
Vendég
 


Ani
20-a óta szúrom (kapom) a Decapeptylt... most várom a manókat és akkortól megy majd a Puregon is...

Kincs
Most vagyok a ciklus 27. napján... manókat várok... (vonalzó felirata szerint csinálhatnék tesztet...)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Vikimi!

Te drága Látom kerestél!Itt vagyok! Hogy bírod a pocakod?Vásárlás hogy áll?Vagy majd csak az utolsó piilanatban?
Én jól vagyok,még nem tudni a nemét! Majd a 18.héten magyek uh-ra.Most voltam afpén várom az eredményt. :lol:


Ebba!

Üdv itt ismét.Elhiszem,hogy tele a ....
A doki váltást szerintem meg lehet oldani.A lányoknak a púltnál szólj,hogy a Bodnárhoz szeretnél menni és késsz.

Nekem Tándor volt a dokim,de én imádatam,Megkért ha megszületik a baba,szeretné látni.És ettől nincs is szebb érzés amikor egy doki ezt mondja. :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni
Szülés után engem T. meg is látogatott a Klinikán...

Kincs
A kérdésedre csak most válaszolok.... kicsit gyagya vagyok... :oops:
T. egy ajándékcsomagot kapott, mikor már megszületett Peti... benne volt fénykép a csemetéről... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Gigi köszönöm, még nem késő! :wink:
Jobban vagy már?

Ani,milyen egyedül, hogy érzed magad?

Vikimi pihenőn van,most neteznie tilos :lol: de várunk.

Reni szia, neked hogy repülnek a napok, már afp?, jó pocakosodást!

Ebba? Kabóca????? Timi?? Poppi?? Merre vagytok?

Timi írok privit!!

Én jól vagyok, étvágyam nem nagyon van, pocak cici érezhető.

Szép napot!
Vendég
 


Szia Kincs!

Elvagyok egyedül.A férjem 10 napi lesz oda.Sokan megnéznek délután,így eltelik a nap.
Tegnap óta nekem sincs étvágyam,kiakar fordulni a kaja a számból,pedig eddig farkasétvágyam volt.A hasam már nem fáj.Te mennyire érzed még?

Kép
ani0227
 
 


Merre vagytok csajok? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

én vagyok! :D
De a többiek?? Kabóca????

Ani küldtem privit!!

Itt hideg van és esik az eső...
Képzeljétek anyósom kétszer kérdezte,hogy beteg vagy fáradt vagyok mert karikásak a szemeim..pedig már alszok rendesen és sztem iszom eleget is..egy hét és megtudja...

Szépséges napot!
Vendég
 


Kincs, Ani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki,Mreni
Hogy vagytok? Babácskák?

Gigi, Kabóca, Timi
Drukkok mennek...
Vendég
 


sziasztok lányok!
bocsi,hogy nem tudtam írni mostanában,de sajnos haláleset történt egy közeli barátunkkal.
drukk mindenkinek! :D

remélem mindenki aki várja a pindurkáját az sokat pihenget és jól van! :lol:
bízom benne,hogy ez a csodálatos dolog mindenkivel megtörténik aki szeretné! :D
mindenkinek jókívánságomat küldöm!
ma megyek az endokrin szakrendelésre du-tánra a Kenézibe!
a gyógyszert szedem,hamarosan meg kell jönnie és akkor kezdőthet a kezelés.remélem rendben lesz minden.

Kincs írok privit!

Ani kitartás az én férjem is volt már 12 napot távol tudom milyen rossz,de kitartás neked-nektek! :lol:

mindenkinek sok szépet és jót kívánok! üdv:Timi
timé&tati
 
 


Szia Timi!Sajnálom! :(
Már sokat gondoltam rád mi lehet veled! :roll: Értesíts minket hogy alakulnak a dolgaid!

Poppilau!Szépen lépeget a gólyád előre!

Kép
ani0227
 
 


Jó Reggelt!

Szia poppi! :D Jól vagytok??Írj kicsit magatokról!

Timi részvétem!
Privit megkaptam,a dokinő még nem írt pontos címet de amint tudok írok!
sok sikert mára! Ne légy nyuszi :wink:

Ani, hogy aludtál?
Nekem lefekvés előtt eléggé görcsölt a pocim, izgultam, nem tudtam olyan jól aludni sem..de azóta nincs semmi.
Azon agyalok,hogy két hét múlva esküvőre megyünk, sok lesz egész nap talpon lenni, vagy nem kell besz@rinak lennem? :oops:

Legyen kellemes napotok! Még benézek!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: