Új privát üzeneted érkezett!

Trundike!

Egy kicsit vegyél vissza a tempóból és vigyázz magatokra.

Tünde
tucsinke
 
 


Tucsike! Nem mentem gyorsan. Épp sávot akartam váltani előttem meg besatusztak. 20-szal sem mentem, szóval nem volt olyan vészes csak azért nem esett jól.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,fura érzések ezek,Bevallom őszintén néha kimegy a fejemből hogy kismama vagyok,és most már nagyon kell vigyázni magamra vagyis magunkra.Az Auchanban levettem a polcról egy kólát,a férjem szólt rám,hogy na nem -nem,tessék gyümölcslevet választani!!! :lol: Még jó hogy vki figyel is nem csak néz...mert egyébként kezt elkapni ez a nyavajás álomkór :lol: Vigyázzon mindenki nagyon magára,és a meglévő vagy születendő babujára!!!puszi.Gyönyörű idő van ma.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

 
 

Sziasztok!
Egy ideje már olvasgatlak titeket, mert pont fehérvári dokikról szerettem volna információt kapni, és ezt az oldalt ajánlotta a kereső. Nincsenek véletlenek :wink: Annak meg kifejezetten örülök, hogy van egy "bennfentes" is a csapatban! :D És igazából hozzád intézném a kérdésemet, Gólyanéni, de ha bárkinek van élménye a témában, bátran ossza meg velem, minden hozzászólásnak örülök.
Pár szóban magamról: 33 éves vagyok, tavaly február óta próbálkozunk babát összehozni, kisebb-nagyobb intenzitással (volt pár hónap, amikor annyira összejöttek a dolgaink, hogy alig voltunk együtt, úgyhogy akkor kisebb eséllyel indultunk). Négy éve költöztünk le Pestről a Velencei-tóhoz, így nem ismerem a módit erre felé. Viszont láttam a honlapon a "Meddőségi ambulanciát" a korházban, úgyhogy oda szerettem volna bejutni (nem volt könnyű erre sem rávennem magam, mert a szónak a hallatára is rosszul leszek, és nem akarom, hogy meddőnek bélyegezzenek minden ok nélkül). De sajna Borz-hoz hasonlókat tapasztaltam én is: időpontra mentem, a doki (Bata) sehol, mert hogy épp műt - ezt még nem is róttam volna fel neki. Asszisztens kijön, kérdi, ki miért van itt, majd névjegykártyát oszt, és mehetünk a magán rendelésre. Az igaz, hogy időpontot nem tud adni, de odamehetek a kezdés előtt 5 percel, és akkor fogad a doki. Szóval lenne 5 percem, de persze fizessek rendesen ??? Azt szeretném kérdezni, hogy most akkor mi van ezzel a "Meddőségi ambulanciával"? Jelentkezzek be oda másik dokihoz? Tudtok ajánlani valakit?
A korházi rendelésen sem voltam még soha, ott megválaszthatom, hogy melyik dokihoz menjek be, vagy behívnak valahova, és azt sem tudom, ki lesz bent?
Bocsi, hogy így elsőre ilyen hosszúra sikeredtem, de örülnék, ha valaki tudna válaszolni... :oops:
További szép napot mindenkinek!
Tim
indiánlány74
 
 


sziasztok
most csak gyorsan írok pár sort mert ébredezik a lányom ,de remek hírem van kisbabánk lesz pozitív a teszt holnap megyek dokihoz, nagyon boldog vagyok.

S.Dóra
borz
 
 


Még egy kicsit maradhatok vissza aludt a Bius. Az igazat megvallva elsem akartam hinni hogy pozitív a teszt, mert a hőm viszont nagyon alacsony 36, 6 fölé nem is ment, viszont minden más tünet megvolt Én, pl. a lányommal mikor várandós voltam minden nap megettem 1 kg citromot vagy savanyú almát , egyik nap kéretem a férjemet, ugorjon le a zöldségeshez citromért már egyből, mondta is nem, lehet kérdése babánk lesz, és igaza lett.
Holnap elmegyek a nővédelmibe ultrahangra, aztán törhetem a fejem kihez, járjak terhesgondozásra, ha jól tudom a Bata már nem vállal kismamát csak a ki a meddőségi ambulanciára, jár hozzá.? SEGÍTSETEK KI JÓ DOKI!!!!!!!!


phpBB: Kép

phpBB: Kép

S.Dóra
borz
 
 


Sziasztok lányok! DÓRA NEKED IS HATALMAS GRATULA :lol: :lol: Üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


borznak nagyon gratulálok,hisz egy cipőben járunk! :lol: Én az első két gyermekemet is a Schrwarcinger dokinál szültem,most is hű maradok hozzá,és persze a mi jó Gólyanéninket is fel fogom keresni személyesen is... :wink: Csak még nem tudom mikor ajánlatos őt (hallod Gólyanéni ez neked szólt)Majd kedden megyek én is először nődokihoz,aztán leirom nektek a remélhetőleg jó tapasztalataimat.pussz

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia Sarmon!
Én a lányomat nem fehérváron szültem de a másodikat ott szeretném és ugyanazt a dokit választottam akihez te jársz.
Már elsöre nagyon szinpatikus kedves volt ,problémával fordultam hozzá és ismeretlenül bejött rendelési idön kivül,hogy megnéze minden rendben van!!!
Örülök,hogy öt találtam meg!
Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Szia Indiánlány!

Szerencsére a Meddőségi Ambulanciával nincs tapsztalatom, abban nem tudok segíteni. Kérdezted, hogy mi a helyzet a kórházi rendeléssel. A kórházban előre be kell jelentkezni a nőgyógyászati rendelésre, de nem mondják meg előre, hogy ki fog rendelni. Tehát lutri, hogy kihez kerülsz. Próbáltam én is megtudakolni, hogy mikor ki fog rendelni, de nem mondják meg.

Üdv,
Edina
edinanak
 
 


Szia Gólyanéni, Trundike és akinek még hiányoztam!

Gólyanéni bocsi, hogy sokáig nem jelentkeztem :oops: , de örültem, hogy végre, kimozdulhatok és újra együtt lehetek a lányommal ennyi kimélő életmód utánígy nem is nagyon neteztem.

A vérzésnek illetve a hirtelen elmaradásának az lett a vége, hogy azt mondta a dokim, hogy a lámpának semmi köze hozzá, valószínű a sok stressz miatt alakult így, hogy ömlött és gyorsan abba maradt. Aztán volt jó kis gombás fertőzésem is, arra azt mondta a doki, hogy a műtéti fertőtlenítés miatt felborult az egyensúly odabent, jelenleg még kúra alatt vagyok, de egyébként minden rendben velem (kop-kop-kop) ezt gyorsan le is kopogtam.

Sajnálom Gólyanéni, hogy szemmel tartanak, megnyugtató, hogy itt vagy velünk.
Azt még nem is írtam, hogy amikor Luca született, nekem is nagyon aranyos szülésznő segített, bár a barátnőm is bent volt, ő túl harsogott mindenkit, de a szülésznő nyugodt hangon belenézett a szemembe és mondta, hogy rá figyeljek, megmutatta, hova nyomjak, mert összevissza nyomtam. Sajnálom, hogy a nevét sem tudom.
Ha megint lesz babám, kicsit félek majd a siófoki szüléstől, megint új lesz majd, mert ez a kórház idegen és félek, hogy elveszett leszek majd. A fehérvári kórházra ebből a szempontból olyan jó visszaemlékezni, minden olyan szép volt, megnyugtató, tiszta és modern és mindegyik szülésznő olyan kedves volt.

KépKép
manka22
 
 


Szia Edina!

Köszi a választ, bár nem tetszik, amit olvastam. Épp azon morfondíroztam az este, hogy visszamegyek a pesti dokimhoz, ha végképp nincs jobb ötletem. - Bár az utazás egyáltalán nem hiányzik, és ha már egyszer itt lakom...

A nővédelmi központban is ez a helyzet? Vagy ott lehet dokit választani. Mert még ez ami foglalkoztat...

Sziasztok!
Tim

Ui: Dórának és Sarmonnak szívből gratulálok és egészséges, harmónikus babavárást kívánok!

[/url]
indiánlány74
 
 


Sziasztok!

Indiánlány Szia! Sajnos én ebben nem tudok segíteni, de bízom abban hogy Gólyanénink teljeskörű tájékoztatást fog tudni adni :)

Dóra: Gratula a picihez!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Indiánlány!

Meddőségi problémában ajánlom neked a Bácskai doktort. Igaz ő nem a kórházban dolgozik, csak magánrendelése van. Jó szakember és empatikus. Több ismerősömnek is ő "segített". Ha az ő szaktudásával nem sikerül megoldani a problémát, nem tart vissza, hogy még több pénzt nyúljon le, hanem továbbküld.
Üdv:Jaffa
jaffa4
 
 


Szia Indiánlány!

Teljesen meg tudlak érteni. Én nemrég költöztem Pestről, ráadásul a terhességem végén. A terhesgondozásom szinte végig Pesten volt, ott mázlista voltam, mert ennél a terhességemnél a legelső SZTK rendelésen pont egy normális dokit fogtam ki. Ott hetekkel előre lehetett tudni, hogy mikor ki fog rendelni, így mindig hozzá mentem vissza. Persze korábban Pesten is volt bőven rossz tapasztalatom más kerületekben más dokikkal. Ezért az első gyerkőcömnél volt fogadott dokim, akit úgy ajánlottak, de sajnos azzal is megszívtam. Most elég bizalmatlan vagyok mindenkivel.

Nálad asszem most nagy a tét, így lehet érdemes ahhoz visszamenned aki már egyszer elnyerte a bizalmadat, de könnyen előfordulhat, hogy azóta az a doki is megváltozott. Persze egy próbát lehet megér. De alapvetően én is inkább itt keresnék valakit, mert Pestre állandóan felmenni iszonyú macerás. Viszont itt a keresés elég nehézkes így, hogy nem tudni mikor ki rendel.

Amikor ide jöttem, én azt terveztem, hogy a fórumokon utána nézek, hogy kit tartanak jó dokinak, megtudakolom, hogy mikor rendel, akkorra jelentkezek be, megnézem, hogy szimpatikus-e a doki, aztán ha igen, akkor akár meg is fogadom dokimnak. Hát ez nem jött be.

Viszont látatlanba megbízni valakiben, hát az elég lutri. Viszont valahol el kell kezdened... Megértem, hogy bizonytalan vagy. Sajnos én is :?

Azért szorítok neked, hogy valaki jó dokit találj magadnak, aki segíteni is tud! Remélem hamarosan megtalálod!

Üdv,
Edina
edinanak
 
 


Borz!

Neked is hatalmas gratula. :)
Úgy örülök hogy mindenkinek összejön.

Tünde
tucsinke
 
 


Na reggel olyan hányingerem volt ahogy főztem a kelkáposzta-főzeléket,hogy közben ki kellett ülnöm az udvarra,apuka ment be időközönként megnézni,megpuhult e a krumpli! :lol: Utána meg mikor kész lett simán bírtam már belőle enni... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok,múltkor én kérdeztem tőletek,hogy várandósságom alatt kirúghatnak e a munkahelyemről,no most véletlen találtam egy írást,hátha valakinek jól jön:
Nem árt tudni, hogy minden várandós nő felmondási tilalom alatt áll munkahelyén. Nagyon fontos, hogy pontosan ismerjük munkaszerződésünk tartalmát: ha például határozott időtartamra szól a foglalkoztatás, a terhesség ténye ezt nem befolyásolja, vagyis akkor is véget ér a munkaviszony az előre megállapított időben, ha a munkavállaló közben babát vár. A munkaszerződés tartalma azonban csak közös megegyezéssel módosítható. A kismamának tehát nem kell beleegyeznie olyan változtatásokba (munkakör, fizetés, felmondási idő) amelyeket előnytelennek érez. Egyes munkáltatók a nők tájékozatlanságával visszaélve szabadulni próbálnak a babát váró munkavállalótól, és azt javasolják: közös megegyezéssel váljanak meg egymástól. Ez azonban többnyire ellentétes a kismama érdekeivel, hiszen így elveszítheti a jogot egyes juttatásokra, például a gyedre.
sziasztok.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


hol vagytok?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Itt. :lol:

Csak bekukkantottam.
tucsinke
 
 


Én is itt vagyok :!: :lol: KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van? Én ma megyek dokihoz mert sajnos tegnap rózsaszínes valamim volt.
Senki nem mesél?

Indiánlány: Sikerült döntened? Mi van veled? Hogy vagy?
Egyébként én egy doki tismerek még, Bácskai dokit. Véleményem szerint jó orvos, bár tény hogy tényleg csak magánrendelése van.

Meséljetek! Kivel mi van? Merre vagytok?

Tündi

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Tündi!

Velünk nem sok, most van 2 hetem ami vizsgálatmentes és nyugis időszak. Csak itthon vagyok a kislányommal. :)

Majd írj ha végeztél a dokinál, hogy megnyugodhassunk. Szerintem nem lesz semmi gond. Ilyen másnál is előfordul.

Tünde
tucsinke
 
 


Bejelentkezett már valaki 4D-re?
tucsinke
 
 


Hú,én minden körmöm már tövig lerágtam,ma este fél 7-re megyek nődokihoz,először a babóval,majd írok! :?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Manka22-nek üzenem, hogy én a Székesfehérvári kórház helyett a Siófokiban szültem a kisfiamat. Szívesen felveszem veled a kapcsolatot és mesélek. Sőt a terhességem elején 3 hetet ott töltöttem. A második babát viszont valószínűleg Székesfehérváron szülném, de sem orvosom sem tapasztalatom nincs.

Üdv:-)Hettuli
hettuli
 
 


Sarmon. Veled izgulok :)

Szia Hettuli! Mesélsz magadról egy kicsit?

Megnézett a doki. Pihenést javasol, táppénzre menni nem tudok :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, igen, sikerül választanom :) Azt hiszem, ez a könnyebbik része a dolognak :D
Két nevem és számom is van, de majd csak a jövő héten fogok tudni elmenni rendelésre. Majd megosztom veletek a tapasztalataimat.

Tündi! Talán csak a beágyazódás miatt pecsételgetsz! Szorítok! És tényleg pihenj kicsit!

Sarmon! Te is mesélj majd!

Mindenkinek szép estét kívánok!

Tim
indiánlány74
 
 


Szia Indiánlány! Privibe megküldöd ki az a két emberke? Én már csak ilyen kíváncsi vagyok. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi!

Örülök, hogy nincsen nagyobb bajod. Pihenj sokat.

Szép estét mindenkinek!

Tünde
tucsinke
 
 


Gólyanéni!

Hol vagy?
tucsinke
 
 


sziasztok,remélem mindenki jól van.Tegnap este voltam dokinál,hááát a babó még nagyon miniatűr,de a méhnyálkahártyám szépen vastagszik.Minibabyt csak hüvelyi uh-val sikerült meglesni,ezért vissza kell mennem két hét múlva,aztán akkor már szívhang is lesz.Schwarcinger dokibá nagyon rendes,jófej volt...mint mindíg.Aki kíváncsi priviben megírom,mennyi volt a tarifa.pusszancs mindenkinek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia Tucsinke! :)
Sziasztok lányok!:)
Köszi megvagyok,olvaslak Benneteket,privikre válaszolgatok,de mostanában mindig időhiányban szenvedek!:(
Voltál múthéten?:)
Üdv.:Gólyanéni :D
Ui.: Mindenki vigyázzon ám magára!:)
szuleszno1
 
 


Szia Gólyanéni!

Sajna nem jutottam el. A kislányom beteg volt és inkább igy nem mentem, meg aznap mentem a védőnőhőz.

Remélem majd máskor.

Tünde
tucsinke
 
 


Szia Tücsinke!:)
Akkor megnyugodtam!:) Mert azt hittem,hogy akkora balfék voltam,hogy nem ismertelek meg! :D :oops:
Minden jót!
Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


:wink: :D
tucsinke
 
 


Szülőszobalátogatásra légyszi írjátok meg mégegyszer mikor lehet bemenni,lehet benézek,biztos változott már 2,5 év alatt vmit.Meg mikor ott voltam,épp mindennel foglalkoztam csak azzal nem hogy körülnézzek.Így nyugisan jó lenne megnézni.puszi lányok,vigyázzatok magatokra.
Gólyanéni,egy másik topicban egy fórumozó kicsinek találja 5+5 hetesen a 3 mm-es petezsákomat!!!!Szerinted,vagy csajok szerintetek mi a helyzet?A méhnyálkahártyám 11

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

A szülőszoba látogatás engem és a barátnőmet is érdekelne. Mikor és pontosan hova kell menni?

Tünde
tucsinke
 
 


Szia Sarmon!

Doki biztos mondta volna ha kicsi lenne.
Nekem 4 hetesen volt 4 mm. Most 8 hetesen meg 40 mm.
A 6 hetest nem tudom mert elvette a védönö.
Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Köszi s. zsófia!Már több helyen is utána nézve-kérdezve kicsit megnyugodtam,de csak kicsit.az egész élet csupa izgalom :!: :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Persze.
Izulhatunk,hogy rendesenfejlödjenek,minden ok legyen a szülésnél na meg utána.
De jó az orvosod! Én is hozzá járok.
Kép
Kép
s. zsófia
 
 


s. zsófia!A lányodat is ennél az orvosnál szülted?Spontán vagy császárral?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia!
Nem nála szültem. Móron született. Öt most ismertem meg de abszolut pozitív a véleményem. Dórka rendesen született igaz ugy kelett megindítani mert tulhortam. 4.30 kg és 60 cm volt.
Te nála szültet a gyerköcöket?
Kép

Kép
s. zsófia
 
 


szia s.zsófia!igen,mindkettőt nála szültem,elsőt spontán,másodikat császárral.de náluk csak a szülés előtt fogadtam meg,most a kezdettől hozzá szeretnék járni.

A többi csajszival mizu??Hol vagytok??

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia Tündi!

Köszi az érdeklődést!

Először is én életemben először csatlakoztam egy topikhoz. :oops:

Másodszor: látom nem csak nekem volt problémám a várandósság elején. Az első babánkat elvesztettük, a másodiknál sem mentek jól a dolgok az elején, de a végén egy gyönyörű kisfiunk született. Most 21 hónapos.

A pecsételős, vérezgetős sorstársaknak üzenem, az én jó dokibácsim annak idején azt mondta, a stressz az oka mindennek, nem a fizikai megterhelés. Hallgattam rá és szerintem igaza volt. Amint eldöntöttem, hogy félre idegbaj onnantól kezdve semmi bajom nem volt. Mondjuk nem segített, hogy a szobám előtt vitték el abortuszra a fiatal csajszikat, én meg azon izgultam nehogy elvetéljek másodszor is :(

Jó olvasni benneteket, már meg is jött a kedvem a következő babához...

Üdv:-)Hettuli
hettuli
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam UH-n: BPD 22 mm. NT 2 mm (pont 12 hetes) :)
Szívműködés magzatmozgok OK
Hallottam a picurkám szívét :) Magzatvíz mennyisége normális.
Placenta tapadása hátsó fali, és azt mondta a doktornő hogy emiatt lehetnek kisebb vérzések, szóval ezért lehetett a barnás pecsételésen is anno. Aggódni azt mondta nem kell.

Ma olyan kis happy vagyok! :) Úgy mozgolódott a kiscsillag :) Imádom! :)

Zsófi! De nagy babát szültél :) Mely doktorról van szó? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Üdv hettuli a társaságban!!!Hajrá következő baby! :lol:

Trundike nagyon szépen alakulsz,gratula neked.Barni ovis már?
Akinek aktuális,tehát decemberre van kiirva szülni ajánlok egy másik topicot is a várandósság alatt van mint 2008.decemberi kismamik.Jó nagyon,egy kicsit pörgősebb ennél.pussz.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Ma betöltöttem a várva várt 6.hetemet...óóó hol van még a 40. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Szülőszoba látogatásra, ha jól látom senki nem válaszolt. Szerdánként van, du. 2-kor kell ottlenni a szülészet előtt. Kijön egy szülésznő, és mindent elmond :lol: . Egyébként az első emeletre kell felmenni, rögtön a lépcsővel szemben van.

Edina
edinanak
 
 


Sziasztok!
Szia Tündi!

Grat. az UH-s eredményhez. Én legszívesebben hetente mennék uh-ra, de hát azt azért nem lehet.

Kinél voltál? Kaptál képet? Mikorra mentél, hogy ilyen hamar végeztél?

Szösz

KépKép
szosz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: