Új privát üzeneted érkezett!

Sziazstok!
Majd megkérdezem,hogy mivel csinálja a képeket,mert én nem tudom.
Hazudni nem akarok,de azt hiszem vagy 3 programot használ hozzá.
Nagyon jó képeket csinál,rengetegen kértek már tőle.
Küld egy jó képet emailben nekem a Málnáról és akkor megmutatom miről van szó

Akkor neked nem jött be a homeopátia,én még sokat nem próbáltam ugyhogy nem tudom,ezért kérdezlek titeket
Vendég
 


én flp-s cuccokat használok, és mikor Elcsi beteg volt, akkor simán Salvus vizet fújtam az orrocskájába (kedvesem nem engedte, hogy gyógyszert adjak neki), és 2 nap alatt meggyógyult!!! úgyhogy én hiszek, már amennyiben ezek homeos szereknek számítanak. vettem chamomillát is - felkészülve a fogzásra, de még nem használtuk.

K.
Kép
klauszka
 
 


Szaisztok,azt az lfp én nem ismerem,a szalvusz szerintem is jó,én is használom ultrahangos hidegpárologtatóban,ezt azért hangsúlyozom merta szalvusz nem párolog csak porlasztani lehet.
De ezt biztos tudjátok,én nem tudtam,csak mostanában mondták.
Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én azt sem tudom miről beszéltek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Flp=forever living products, aloe verás termékek
van egy pár jó cuccuk

K.
Kép
klauszka
 
 


Ja, így már ismerem. iszom a tisztitó teájukat, hirtelen nem tudom mi a neve. Meg szedtem bogyóikat a fogyáshoz, de semmi...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Jaaaaa!Az aloe verát én is jól ismerem,szedték is a gyerekek a berryt és a kidset most csak a fokhagymakapszuláját szedik,meg azt hiszem fogok venni kidset is ujra.
Erika hol van ma???
Sziasztok,megyek mert jön a dominó!!!!
Vendég
 


Hahó!!!

Nszoke, hogy szeded a fogyasztót? iszod mellé a port?
Bárány, a berry jó a felsőlégúti megbetegedésekre, a kids is hasznos, a fokhagymát a vírusok ellen szedeted velük? van propolisz tablettájuk (kicsit drága...), ez antibiotikum helyett!!!
nekem tele a polcom az aloés termékekkel, foglalkoztam is velük, de már 1,5 éve nem csinálom. viszont fogyasztom őket. szedem a kidset, zöldségkapszulát, ásványi anyagot, férjem issza a gélt, Elcsinek is vettem, és Elcsit az ő mézükkel kezeltem (a Salvus víz mellett), amit Mo-n nem lehet beszerezni, Romániából hozta a kedvesem. mint mondtam, zseniális, ha Elcsi 3-nál többet tüsszent egyszerre, már adok is neki egy borsó nagyságú adagot, és nincs megfázás. szóval nekem ezek eddig bejöttek. a krémjeiket is használom, és van sminkdobozom is!!!! :lol:
ha valamelyik terméket nem ismeritek, vagy van problémátok, és érdekel, elmondom, mit kell beszerezni, és kb. árakat is.

K.
Kép
klauszka
 
 


Már nem szedek semmit. A teát még mindig nem néztem meg.
Ez a méz viszont érdekel. Málna elég beteges az utóbbi időben.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
A fokhagymát a virusok ellen,és a köhögésre,mert jól tisztitja a légutakat is nem csak a vért.Nálunk a maszek gyerek orvos foglalkozik aloéval tőle szoktam venni.Nyáron például a napozókrémüket is megvettem a gyerekeknek,mondjuk jó bőrük van de azért nem árt az ovatosság.Kicsit drága de még maradt is belőle egy csomó.Még ki fogom próbálni az izzadásgátló stiftet mert állitólag nagyon jó.
Nszoke,én már mindent megvettem(nem aloét)amit csak lehet fogyókura céljábol,de semmi nem ért semmit.Tapaszt,cseppeket,orvos által irt gyógyszert,kapszulákat egyszóval mindent.De egy dekát sem fogyok.Ha van valami jó ötletetek ez ügyben szóljatok.
Vendég
 


Sziasztok

szép napot mindenkinek

Klauszka
az milyen méz amit a csöppségednek adtál? Mert én úgy tudom hogy 1 éves korig TILOS mézet adni a babóknak.
fogyás: önkinzás pici pici adagok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


A méz érdekes, mert én már adtam 4hónapos kora óta Málnának...
Nem naponta 100szor, de hetente biztos.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Én is a kezdetek kezdetétől adtam a mézet mind a kettőnek.Mire valaki felvilágositott,hogy nem szabad addigra meg már a kicsi is akkora volt,hogy már szabad volt.Na ez most elég értelmetlen,de remélem értitek...
Az alergia miatt nem szabad adni ha jól tudom,de az aloés az azthiszem kaktuszméz,ebbe viszont eggyáltalán nem vagyok biztos,úgyhogy ha hülyeséget írtam akkor bocsi.
Vendég
 


Sziasztok

Bárány - én értem

én úgy hallottam hogy ha olyan a gyerek akkor akár bele is halhat.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Értelek én is Bárány. Most gyorsan utánanéztem, de az egyik helyen nem tiltott, csak sok cukor van benne, mármint olyan mintha cukor lenne, a másiknál pedig állítólag van benne valami veszélyes baci, de nálunk sem volt gond. Imádja a mézet.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Végülis mostmár a Málna is 1 éves ,úgyhogy már nektek is mindeggy..
Szerencsére nem lett tőle semmi baja!!!
Egyébként,leszámitva,hogy 1éves korig nem szabad,a méz nagyon egészséges,én teába is jó sokat rakok.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem lehet mézet adni az allergia miatt, de ez különleges méz, ezt szabad (orvosilag ajánlott is). Sajna Magyarországon nem beszerezhető. Nem is olcsó, kb 3 decis az üveg és több mint 3000 Ft volt Romániában. viszont nagyon finom, és láthatólag működik.
Bárány, a stiftjük világbajnok!!!! nem tartalmaz alumíniumsót, ami a bőröd alatt magába szívja és benn tartja a nedvességet, vagyis emiatt nem izzadsz, így működnek az izzadásgátlók. így izzadsz, viszont az izzadás attól lesz "szagos", hogy a bőrödön lévő bacik és baktériumok megerjesztik a nedvességet. na itt a stift megöli ezeket a bacikat és baktériumokat, vagyis izzadsz, de nem leszel büdi. a nedvességnek pedig ki kell jönnie, mert a bent tartott izzadság megnöveli a mellrák veszélyét - minden 4. mellrákos nőre jut már egy mellrákos férfi!!!! tehát dobjatok ki minden olyan izzadásgátlót, aminek a címkéjén alumíniumsó szerepel. na, ennyit az előadásról most. holnap a fogkrémről mesélek gyerekek... :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Hmmmm,hmmm,hhmm

Ez jó volt. Amese.

Ez a 3deci meddigelég kb? Vagy hogyan adagolod Klauszka?
Szóval én most dobtam ki az aloe-s katalógust, mondván nekem már ugysem kell, de érdekel engem is ez az izzadsággátló.

No jó éjt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Mostmár tuti,hogy megveszem a stiftet,nekem és a lányomnak is.Ő most kezd egy kicsit izzadós lenni,ez a kiskamaszkor...
Van most állitólag egy új termékük is valami ami hasonló célra van mint a berry...
Vendég
 


Elég rég használom az aloe szőllőszírt,és az egy világbajnok.
Nekem semmi más nem volt jó gyerek korom óta ősztöl tavaszig ki volt repedezve a szám,ez a tuti próbáljátok ki
Vendég
 


Sziasztok!

Erika jól eltűnt már egy ideje. Pedig akartam kérdezni ő írt-e a házipatikába. :?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Itt vagyok, csak épp most osztom a drágámnak és a tesómnak az ebédet, és a pici fiam is az előbb aludt el nagy nehezen. Nálunk a nappali alvás elég nehezen megy, legalábbis hogy akkor aludjon rendszeresen mikor én szeretném.

Nszoke
milyen házipatika?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
A nappali alvás nekünk is mindig gond volt,szerencsére hamar leszoktak róla..
Mi most fogunk ebédelni,remélem utánna meg elmegyünk csavarogni egy kicsit.
További szép vasárnapot mindenkinek!!
Vendég
 


Akkor nem te voltál Erika. A házipatika oldalon írt egy hölgy erika, nem is tudom lehet nem 13, hanem 25 de azt hittem te voltál az.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Bárány, pirospont a lips-ért, tényleg világbajnok. használhatod a gyerekekre szúnyogcsípésre (nem fogják kivakarni), én Elcsónál nyáron használtam. A stiftnél elfelejtettem megemlíteni, hogy nagyon sokáig elég, no és persze az egyik legfontosabb: TAPADÓS FEKETE BLÚZON NEM HAGY FEHÉR NYOMOT!!! Kipróbáltam, elámultam, beleszerettem. Csak azt használjuk azóta a férjemmel.
Szóval akkor fogkrém: tengeri algát, ásványi anyagokat tartalmaz, viszont ami nincs benne: mentol, karcanyag (ami rombolja a fogak felületét), fluorid. nagyon jó a szájproblémákra (pl. afta is), amellett, hogy szuper fogkrém. kevés kell belőle, nem habzik úgy, mint a többi fogkrém, viszont órákkal a fogmosás után is tisztának érzed a fogaidat. a férjem évek óta csak ezt hajlandó használni, én is csak elvétve (egy évben egyszer max.) használok másik fogkrémet.
Bárány, nem a pomesteen-re gondolsz?
miről meséljek holnap? lehet választani: ásványi anyag kapszula, gingko tabletta, propolisz tabletta, pollen tabletta, kids vitamin, méhpempő? :lol:
Nszoke, a mézből egy gyöngyszem nagyságút szoktam Elcsónak - amikor 3-nál többet tüsszent egyszerre :lol: - egy kiskanálra tenni, és szépen lenyalogatja. Szereti. Ellenben a kivivel, amit kétszer próbáltam, de savanyúnak találta az 5. kanál után... pedig akarom neki adni, rengeteg C vitamin van benne.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
De igen azt hiszem arra a pomesteenre gondoltam,ha van időd és kedved szivesen meghalgatok egy "mesét"róla!Előre is köszi.
Mindenkinek szép élmokatT
Vendég
 


jó, mindjárt jön anyukám, és ő majd elmondja a mesét a pomesteenről, mert én csak röviden tudok róla mesélni. ugyanis ez egy olyan új termék, ami azután jött be, hogy én abbahagytam a forgalmazásukat. így csak fogyasztottam. az íze nagyon finom, sokkal jobb, mint a géleké. én is ittam, emésztésjavító hatása kifogástalan! a többit majd anyu után... :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
és valahol az interneten ennek az aloeverás dologról lehet olvasni?
Pl. termék ismertető - árak stb.

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Klauszka anyukád aloe-t forgalmaz?
Honnan tudnék katalógust szerezni?
Nem emlékszem hogy amit kidobtam abban is lettek volna ilyesmik, de lehet csak átsiklottam felette. Egyre érdekel.

Jó hogy ennyi mindent tudsz Klauszka. :)

A fehér folt fontos dolog. Én nem találkoztam olyannal ami ilyen :(

Na jó éjt nektek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Ma senki nem járt erre?
Vendég
 


Szia Bárány

Én néha ide ide néztem de senki nem volt

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Ma vendégeink voltak egész nap, de látom tünedezünk. :(

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Én napközben nem nagyon tudok feljönni, Elcsó nagyon izgága. :lol:
Erika, asszem az flpseeyou.com-on találsz dolgokat. talán jól írtam, ha mégsem sikerül, írjatok!!!!
mint mondtam, 1,5 éve foglalkoztam ezekkel, tartottam egy csomó bemutatót. azóta leálltam, a parfüm sokkal jobb biznisz. 8) viszont a termékeket fogyasztjuk, Elcsónak is vettem aloe gélt.
mai esti mese: nem mese az ásványi anyag kapszuláról:
kagylók, csigák meszes vázát tartalmazza, kiemelkedően jó eredményt értek el vele a csontritkulás kezelésénél. nem csak képes megállítani, de vissza is fordíthatja a folyamatot!!! nincs a piacon még egy ilyen termék, az orvosok az flp termékei közül a freedom gél (holnapi mese :lol: ) mellett ezt ajánlják, mert bombajó. az én keresztanyám megrögzött gyógyszerszedő és homeopátia gyűlölő, de könyörgéseimre elkezdte szedni ezt az ásványi anyagot. és láss csodát: a bazi erős csontritkulása 4 TIZEDET javult. aki ért hozzá, az tudja, mit jelent ez. Azóta nem tört el csontja, nem volt betegállományban, pedig 2 havonta előtte mindig beteg volt. na ennyit az ásványi anyagról. persze nem csak csontritkulásosoknak való, hanem kismamáknak, sportolóknak, és átlagembernek is! ráadásul ez az egyik legolcsóbb termék, 180 szemes, és 3500 ft körül van. csontritkulásra napi 6 szemet kell szedni, ez tehát egy havi adag.
ja, és még egy termék eszembe jutott, ami semelyik háztartásból nem hiányozhat: a first. minden fajta vágott, szúrt, harapott, lőtt és égett seb kezelésére, náthás orrba fújva azonnal levegőt kapunk, és nem gyilkolja az orr nyálkahártyáját mint az orrcseppek. torokfájásra, hanszálgyulladásra a torokba permetezve is használható. gyantázás után bőrnyugtatónak, nekem a császár után a vágásomra a dokim is megdícsért, hogy ezt használom. fájdalomcsillapító hatású, vérzés elállító. bomba termék. na, elég volt belőlem. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
OK a cím, csak az a baj hogy angolul van. Magyarul nincs?

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Tök izgi Klauszka minden szavad. Csak tátva olvasgatom.

Van egy kérdésem.

http://fogyi.info/index.php?id=2&L=2

mi a véleményetek erről.
Ki akarom próbálni.
Tudom én is szedtem, ittam ettem már mindent, de ez nagyon csábító. :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke, nekem tetszik, lehet, hogy majd a szopi után én is kipróbálom, ha nem megy le a maradék!!!! miket ettél- ittál eddig?
Erika, kiválasztottad Magyarországot? én már rég jártam ugyan azon a honlapon, majd megnézem, mik az újdonságok. írjak még terméksztorikat?

K.
Kép
klauszka
 
 


A terméksztorik jöhetnek ezerrel. Nagyon jók, hasznosak. Ki aloeázik, ha rendelni szeretnék kitől tegyem? Tudtok valakit? Nekem van egy ismerősöm de váltanék inkább.

dm-es cuccokat mindent kiprobáltam. Kapszulák, teák, mindent.
Norbiztam, de ez sem jött be.

Mindenféle éhségcsökkentő tapaszt kiprobáltam. Biztos kihagytam egy csomó mindent.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Ma én is rászantam magam a fogyókúrára,rajtam van egy tapasz,és bevettem valami bogyót is.A barátnőmtől vettem meg egy doboznak a felét,azért nem tudom mia neve,csak azt tudom,hogy már most kopog a szemem az éségtől,anyám csirkét süt érzem az illatát,folyik a nyálam,lehet,hogy jól megebédelek és ennyi volt....
Vendég
 


A Norbizás nekem bejött,évekig csináltam tök lapos volt a hasam sőt még bordásodni is kerzdett ezerrel vásároltam a haspólókat toppokat,de május óta leálltam és nem birom rávenni magam,hogy megmozduljak,és kezdek olyan lenni int egy kismama.
Megvásároltam futópadot haspadot szobabiciglit sielőgépet,arra jó hogy néha letörölgetem róla a port..
Beiratkoztam nyáron konditerembe 2-szer elmentem aztán hyagytam szépen lejárni a bérletet.
Gondolkodom rajta,hogy elmegyek hastáncolni,hát a hájamat már tudnám rezegtetni...
Vendég
 


Sziasztok

Klauszka
hol kell átállítani? Mert én nem találom, lehet hogy már ennyire vak vagyok?
Köszi előre is a segítséged.

Nszoke
szerintem lehetetlen hogy beveszel 1 bogyót, és úgyanúgy eszel mint eddig és még le is fogysz.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


http://gportal.hu/portal/foreverliving/
nézzetek itt körül! mellesleg a parfümök is ezen az oldalon vannak Nszoke, nem is értem, hogy kerültek egy oldalra? :twisted:
ha bővebben érdekelnek a termékek, írjátok meg miről, és írok róluk!
ma este a mese az aloe vera activatorról szól: 99%-ban tiszta, szűrt aloe vera lé, amely nagyon sok oldalúan felhasználható. minden testnyílásba (még a szembe is!!!) alkalmazható. szembe cseppentve látásjavító hatása van, van olyan vak nő, aki évekig alkalmazta minden nap, és most már nem kapta meg a vakigazolványt!!!! a vérereket azonnal eltünteti, a fáradt szemet azonnal felélénkíti (saját tapasztalat), viszont baromira csíp 10 mp-ig. fülbe fülfájásra, dugulásra. szintén sebgyógyító, bőrtisztító hatású (mint a first). túlevés esetén hányinger elmúlasztó, másnaposságra, menstruációs görcsökre is alkalmazható. két ujjnyi vízbe testsúlynak megfelelő cseppszámot teszünk. ára kb. 3500 Ft.
Én utálom a Norbit. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
köszi az új címet, nagyon jó dolgok vannak, már csak rendesen elkéne olvasni

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Hol vagytok, mit csináltok?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Most jártam erre!Ma jól felidegesitettek az oviban,mert orvosi vizsgálat volt és a gyökér doktornő kitalálta ,hogy a fiam szerinte lányos kinézetű,és van a kezén egy kis fonott műanyag karkötő(lányom hatására),és ettől szerinte a nemi identitásával baj lessz.Utána megkérdezte,hogy szólitjuk otthon a gyereket,mondom "Szilvi"na erre felszólitott,hogy ezentúl szolitsam máshogy(több mint 5év után)mert bajok lesznek a gyerek nemi hovatartozásával.Azt hittem a helyszinen leütöm,és mindezt a gyerek elött mondta aki persze ezerrel fülelet.Én vonzom az ilyen hülyéket!!!Hát egy efajta baromságba már behúztak öt évvel ezelött amikor Szilvi pici volt,tudjátok azt már irtam,hogy lebénázták.Mostmeg kishijján lebuzizzák!Szép!!Szerintem én nem vagyok szimpatikus ezeknek a vén k...nak...
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
hát nem semmi 1 dokinéni, talán a nevet még megértem úgy ahogy, de a karkötőt, azzal mi a baj, akkor az ő férje sem hord gyűrűt (karika)? Mi van azokkal a kisfiúkkal akiknek fülbevalójuk van?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nem tudom mi baja van de az biztos,hogy nagyon hülye némelyik doki,és én nagy érzékkel kifogom az ilyeneket!!
Szereintem van valami negatív kisugárzásom,ezért botlok ilyen emberekbe!!Nem leszek rest,és keresek a neten valamit arra vonatkozóan,hogy a nemi hovatartozás,már a fogantatás pillanatában eldől,én láttam már a tv-ben,hogy ez igy van,de ha ezt valami irománnyal is alá tudom támasztani,esküszöm kiplakátolom a rendelőjében!!!!!
Vendég
 


Kép
Szerintem egy kislány nem igy néz ki,itt látszik az a pár müanyag izé,a kezén...
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány most aztán látszik micsoda szép gyerköceid vannak. A lányod nagyon olyan mint te, nem? Tök csini. Igazi kis vagány csaj.

Fiad: akkor amikor a kisfiúk a babbákkal játszanak mi van?
amikor a lányok nadrágba járnak(ami igen gyakori)? velük is baj van? Amikor a lányok autóznak?
Próbáld meg elfelejteni. Amúgy a te fiad, semmi köze hozzá mi lesz vagy éppen mi nem lesz. Elmondhatja a véleményét, de nem utasíthat hogy te hogy hívd a gyereked meg ilyenek. Mellesleg, ne vedd magadra, de már tök sok homoszexuális és leszbikus van hazánkban és büszke vagyok rájuk, főleg azokra (és egyre többen vannak) akik ezt vállalni merik.

Hát nem lettem volna a helyedbe, mert elküldtem volna a nénit a p.csába...

Klauszka mi van az esti mesével :roll:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Bárány, nagyon szép a lányod!!! Apám 4 év, és nem bírod levakarni az öngyilkosjelölt pasikat... :lol: Csak mondd meg neki, hogy húzza ki magát. (bagoly mondja... :lol: )
Szilveszter abszolút pasi. Tiszta gyagya az a nő! Én azt hiszem, a helyedben pofán röhögtem volna...
mi ma baba-mama klubban voltunk. nagyon jó volt, Elcsó tisztára fellelkesült! nagyon elfáradt, hazafelé elaludt.
Erika, miért nem tudod elolvasni az aloékat?
Nszoke, mi van veletek? kilábaltatok már a megfázásból?

K.
Kép
klauszka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: