Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tudom Magdica,hogy milyen érzés ez,én is mindig irígykedtem azokra akik már szülés elött álltak,és mindig arra gondoltam,hogy mikor jutok már én is el odáig....és hát itt vagyok!Most már csak majd túl kell lenni rajta:)
Ma nagyon ugyi voltam,mert már kész az ebéd,du.majd holnapra főzök,mert megyek NST-re holnap és apa +Barni lesznek itthon!
Elkezdtem inni ez a málnalevél teát,de szerintem iszonyat rossz íze van!Mondjuk én nem ízesítem,mert nem tudom hogy lehet-e!Mind egy a napi 1 csészét kibirom így is!
Ja és visszaszívom hogy az a védőnő durva aki csinálja az NST!
Nem vészes,csak azt hiszem hogy anno kicsit nyers volt,de amúgy jókat szoktam beszélgetni vele!Most hogy csütörtökönként járok NST-re,így mindig a Papp dokihoz kerülök ugye,de ő is nagyon rendes volt velem mindannyiszor!
Beus neked mikor is lesz az esküvőd?

Majd holnap írok hogy volt-e valami(bár nem hiszem hogy lesz)

Szép napot!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!!

Helga: te már a finishben vagy!!Hogy megy az idő!!

Üdv mindenkinek!!

Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Helga! Már csak 3-at kell aludni addig! :)


Kész a babaszoba!! Olyan szép lett, nagyon büszke vagyok magunkra! :D Már csak be kell rendezni, de majd csak esküvő után. Már alig bírom kivárni.

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

Kép Ilyen lett. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus nagyon szép lett!!! :D

Kép
magdica
 
 


Remélem sikerül megszülnöm a vonalzót. :oops: :)

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Segítséééég!!! Elkaptam anyutól a megfázást! Fáj a torkom nagyon és folyik az orrom. A doki nem írt fel semmit, mert majd elmúlik!? De nekem holnap esküvő! Tudtok valami használható és bevált gyógymódot, amivel a holnapi napot túl tudom élni?
Előre is köszi!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus!
Hát én személy szerint nem ismerek olyan kúrát amisegítene egyik napról a másikra! :(
Sajnállak,hogy pont most kellett elkapnod ezt a nyavaját,de azért remélem nem fogja beárnyékolni nagyon a holnapi szép napodat!
Sok boldogságot kívánok nektek így előre,mert a 7végén úgy sem lesz időm szerintem leülni a géphez!

Magdus!
Sajnos nem sikerült a vonalzó,de azért próbáld meg újra!Nekem vagy 5.-jére sikerült,úgy hogy ne aggodj!

Remélem hogy mindenkinél minden rendben!Nálam igen,lassan már az NST is elkezd mutatni valami méhtevékenységet!Arról nem is beszélve hogy gyakran fájdogál a hasam.....hát lehet hogy csak nem várja meg Alíz baba a 40 hetet:)
Most már nem is bánom,mert a 37.héttől már mindene kifejődött és nem is számítana koraszülöttnek!
A védőnő is azt mondta,hogy 2.baba általában azért nem várja meg a 40 hetet,és hogy jó ha már 10 perces fájásoknál indulunk a kórházba!.....csak majd tudjam hogy az az lesz!Nagyon izgulok és figyelgetem magam minden nap,de még vaklármán kívül semmi komoly nem történt!
Se baj,legésöbb 3 hét múlva úgy is fog valami történni:)
Addig meg várunk...ha már eddig vártam majdnem 9 hónapot,az a 3 hét igazán nem sok :)

Szép hétvégét nektek!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Beus szerintem próbáld a kamilla teát inni és inhalálni. Talán segít. De ettől függetlenül is biztos szép és jó lesz minden! :D Ja, és legjobb lesz, ha holnap annyit táncolsz, hogy kiizzadod az összes bacit! :D


Helga huncutkodik a kisleány?:) Barnika várja már?

Ágota, Judit merre vagytok???

Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Azért csak sikerült.:)

Kép
magdica
 
 


Beus! ÉLMÉNYBESZÁMOLÓ????? :D
Ezúton is SOK BOLDOGSÁGOT kívánok! :D
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!!!

Beus!!!

Szeretnék csatlakozni az előttem szólóhoz!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK! :D

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kívánságokat! :)
Nagyon klassz volt minden! Most nincs sok időm, de majd tartok részletes élménybeszámolót és próbálok feltenni egy két képet, ha lesz.
A babóca jól bírta. Mindenki tudta, hogy babát várok így csak óvatosan táncoltattak egészen fél 4-ig. :) Mára elment az összes hangom. :D Most megyek kamillateázni.

Szép estét nektek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok lányok!

Beus nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!! :) Mutass fotókat kérlek!!! Biztosan gyönyörű voltál!!!

Ágota: voltál lagzit nézni? Én múlt héten betegállományban voltam, így nem tudtam elmenni. Ülő ideg gyulladásom volt, feküdnöm kellett szigorúan.

Zsu: barátnőm nek mondtam a boltodat, azt mondta mindenképpen felkeres. A 3. hónapban van :)

Helga: kitartás, már nem sok van hátra! És vigyázz magadra!!!!

Magdica: nálatok minden ok???
judy-t
 
 


Andrea: nekem olyan infóm van, ami hasonlít a tiédhez. Hatvanban tényleg nem lesz szülészet, csak Gyöngyösön. Én úgy tudom, hogy hasonlót terveznek Gyöngyösön, mint a Csillagvirág klinikán :))) Ez tök hülyén hangzik, de aki nézi a Jóban Rosszban c. sorozatot, az tudja. Szóval megmarad a kórházi jelleg, de lesz szépségklinika része is, mint pl. plasztikai sebészet, szépítő kúrák stb. Horváth dokiról pedig nem tudok semmit.

Mikorra tervezitek a második babát?

Ja egyébként csajok szórítsatok nekem, szerdán megyek Szelva dokihoz, hogy megbeszéljük hogyan tovább. Az én tippem az, hogy Clostisbegitet fog írni, legalábbis a hőgörbémet nézve (ő kérte, hogy vezessem és vigyem neki).
judy-t
 
 


Sziasztok lányok

Beus szeretnék gratulálni és sok boldogságot kívánni. Remélem jól sikerült az esküvő és nagyon jót buliztatok.

Judy: már dolgozunk a második picuron de még nem akar megfoganni a drága, remélem már nem várat sokáig.

Nagyon szorítok szerdán.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


hello!

Judyt én is szerdán megyek!negyed hétre te?

Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Hello Lányok!

Beus várjuk a fotókat!

Judit azt meg hogy szedted össze? :shock: A Clostilbegit jó bogyó, nekem is az első terhességnél azt írt Nadim, be is jött.:) De ő utána nem nézetett hormon szintet, nem írt semmi bogyót, meg is lett az "eredmény"...:( A Clostilbegit már sok nőnek segített. Remélem Szelva jókat mond majd!

Nálunk minden rendben.(koppkoppkopp) Csütörtökön megyek dokihoz. Pár napja kicsit megijedtem, mert alig érztem a picuri mozgolódását. De tegnap szerencsére ismét a szokásos időben rugdosott, jó nagyokat.:)

Helga egyben vagytok még??? Vagy csütörtökön a kórházba is menjek látogatóba?:)

Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok én is, csak nagyon zűrös volt az elmúlt két hét.

Elköltözött az irodánk, így 2 napig becsomagolás, majd 3 napig kicsomagolás, aztán meg a munkára is rá kellett kapcsolni, hogy utolérjem magam. Közben volt céges sportnap, meg nyárbúcsúztató buli is. A részvétel kötelező volt. Szombaton voltam beiratkozni a fősulin. Délután olyan szép volt az idő, hogy elmentünk Mátrafüredre sétálni, és Beus-t i szerettem volna meglesni, de sajnos nem sikerült. Mi ott voltunk 15:00 körül a Kóborlónál, de nem akartunk sokáig ott szobrozni sem. Így nem sikerült!
Azért sok-sok boldogságot kívánok Nektek!

Tegnap voltam Pesten a dokinál. Vasárnap kell befeküdnöm, hétfőn műtét. Hát mit mondjak tegnap éjszaka már nem aludtam.
Judy-t!
Remélem már jobban vagy! Szerdára szorítok. Hallottam már a Clostibegit kifejezést, de nem tudom mihez kötni. Az mire jó?

Lányok!
A segítségeteket szeretném kérni. Az öcsémnek sűrgősen szüksége lenne egy gasztoentereológusra. Ha van ilyen ismerős orvosotok, akit nyugodt szívvel ajánlanátok, akkor küldjétek el nekem a nevét és elérhetőségét. Előre is köszönöm!

Most megyek, mert annyi a dolgom, és egyedül vagyok az irodában!!! Legközelebb talán többet tudok írni.

Puszi mindenkinek! :)
Vendég
 


Andi: remélem már nem kell sokáig dolgoznotok rajta :))) Azért kérdezted Horváthot, mert hozzá jársz? Sógörnőm nála szült, nagyon meg volt elégedve vele. Igaz rosszat is hallottam már róla, de sztem ez minden dokinál így van.

Zsu: 5-re megyek, sajnos így nem fogunk találkozni :( Csak nincs valami baj? Vagy csak ellenőrzésre mész?

Magdica: örülök, hogy jól vagytok. Milyen vizsgálatra mész?
Az ülőideg gyulladást egyébként valszeg az ülőmunka váltotta ki, illetve egyébként is vannak problémák a gerincemmel. Ez törte derékba atlétikai pályafutásomat :)))) Tényleg, elsőben megnyertem a megyei 100 m-es síkfutást, s mire jött volna az országos, már nem mehettem. Felmentett voltam 4 évig tesiből. Pedig még NB1 B-s kézicsapatban is játszottam. Na mindegy, ez már a múlt. Remélem legalább 10 évig megint elkerül ez a hülye betegség. Rossz volt, alig bírtam mozogni és úgy jártam, mint egy kacsa, kitolva a fenekem :))

Ágota: jesszus, hogy elrepült az idő. Még csak most írtad, hogy szeptemberben mész dokihoz és most meg már műtenek is. Ne izgulj, minden rendben lesz. Meglátod jövőre már a főtéren fogjuk tologatni a babáinkat! :)))
Meddig kell bent maradni a kórházban? S a műtét után mi jön?
Clostisbegyt peteérést segítő gyógyszer. Sajnos a hőm gyatra, s ebből következtethető, hogy nincs peteérésem. Remélhetőleg ez redbetesz :)

Helga: legalább annyit írj, hogy van valami vagy nincs semmi :))) Nagyon szorítok nektek, biztosan ügyes leszel és hamar túllesztek rajta.
judy-t
 
 


Sziasztok!

Még meg vagyok,egyben vagyok :?
Nagyon nehéz minden.de legfőképpen az éjszakák,mert alig birok aludni!Tegnap éjjel meg tudtam volna,de arra keltem,hogy Barni lázas,kicsit azt hiszem betaknyosodott a lelkem!
Pedig nem igazán jellemző hogy lázas legyen,de ez van!Mondjuk nem magas láz,de azért adtam neki Nurofent(beleerőszakoltam!!)
Most meg kint focizik apával,tehát túl nagy baj nincs!
Nekem meg szokott fájogatni itt-ott,de semmi más,majd csütörtökön fél8-ra megyek NST-re megint,de szerintem semmi nem lesz!
Mondjuk megvizsgálhatna a doki hogy mi a helyzet lent,mert az utolsó adat az 2100 volt,tehát a nyakcsatorna megrövidült és a külső méhszáj 1 ujnyira nyitva!(Barnit evvel az állapottal hordtam túl :( )
Abban reménykedem hogy mivel 2. baba így nem fogom túlhordani...és annyira szeretném ha spontán itthon indulna be és itthon vajúdnatnák egy darabig!
Szóval velem ennyi a helyzet!

Remélem mindenki jól érzi magát és kihasználja ezt a szép napsütést:)

Szép délutánt:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok csajok!

Helga: mostmár minden nap jelentkezz be hozzánk, ha nem jössz, tudni fogjuk, hogy szülsz :) Nagyon izgulunk ám :))

Tegnap hamar végeztem Szelvánál, és igazán meg is lepődtem. Azt mondta, hogy szép a görbém, látni, hogy volt peteérésem mindhárom hónapban. Egyáltalán nme baj, hogy alacsony az alaphőmérsékletem, őt a tendencia érdekli. Így mégsem kaptam Clostit, hanem szegény emberkémet küldi vizsgálatra. :) Szegény, nagyon jól fogta a hírt és csak nevetett az egészen. Meg sem fordult a fejében, hogy nem megy el. A vizsgálat után, ha is rendben van, akkor peteérést fognak nálam figyelni, ha az is oké, akkor valami stimuláció jön 2-3 hónapig, amiről fogalmam sincs, hogy mit takar. Ha ez sem jön össze, akkor jönnek a komolyabb dolgok (átjárhatósági vizsgálat, inszemináció, lombik stb) Remélem azért eddig nem jutunk el.

Ágota jelentkezz, mindenképp írj, mielőbb mész a kórházba, annyira szorítok neked!!!!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Judit!
Ok,de az NST alapján még egy darabig nem lesz semmi :(
Bár mondjuk egyik pillanatról a másikra változhatnak a dolgok!
Nagyon elkenődtem mikor ma mondta a doki hogy csak a betöltött 40. hét után vizsgál meg és csak akkor lesz megint UH!Azért jó lett volna tudni a méhszáj állapotát,de ha nem akkor nem!

Remélem minden kismamai jól van!
És úgy alapjában mindenki jól van!...Ágotának milyen beavatkozás is lesz?

Bea nagyon eltünt...most élvezik a nászutat :oops: :P

Üdv:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Judy-t!Örülök, hogy minden rendben nálad. Hová küldte a párodat vizsgálatra Szelva? Mi Egerben voltunk anno. Az én férjem sem gondolkodott rajta, de azért amikor elmentünk, egy kicsit parázott. :lol:

Helga!
Biztosan jó lett volna, ha még van újabb információ a piciről, mielőtt szülsz, de ha valami nem stimmelne, biztosan megvizsgált volna a doki. Ez biztasson! Nekem lapar és histeroskopia lesz. Összenövésem van a méhemben, azt kell helyretenni, és emiatt nem tudták megnézni, hogy a bal oldalam is átjárható-e, ezért kell a lapar is.

Holnap oktatáson leszek (céges), szombaton suliban. Vasárnap délután kell befeküdnöm, megpróbálok addig még jönni. Ha már nem jönnék, akkor hétfőn mindenki gondoljon rám nagyon erősen, hogy minden rendben legyen. :shock: Elvileg kedden hazaengednek, igyekszem majd az állapotomtól függően minél előbb jönni. :wink:

Puszi mindenkinek:
Á.
Vendég
 


Sziasztok

Judy igen Horváth volt az orvosom, de elfelejtett bejönni a szülésre és Hassan dokinál szültem, pedig nagyon féltem attól, hogy ő lesz az ügyeletes, és ő is lett, ráadásul én egy hónapig voltam dorházban a terhességem alatt magas vérnyomással és volt egy nővér akit nem csíptem és ő volt az ügyeletes, szerencsére kellemesen csalódtam, mindkettőben. :) :) :)

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok!
Úgy látom, ma nem voltatok túl aktívak! :shock:
Én elbúcsúzom tőletek, mert szerintem már nem tudok jönni a hétvégén. Vigyázzatok magatokra! Amint tudok jönni, majd jelentkezem.

Aki nem felejti el, azt megkérem, hogy gondoljon rám hétfőn!

Jó éjt mindenkinek!

Pusz,
Á.
Vendég
 


Ágota: már biztosan ott vagy a kórházban. Legyél ügyes és bátor, minden rendben lesz! Mi szorítunk neked!!! Ja és gondolok is rád :))

Helga: pénteken voltam a szülészeten, néztem, hogy estleg nem-e jössz (bár még nem is láttalak), de míg ott voltam, nem hoztak senkit szülni :) Jól vagy? Minden oké?

Andi: akkor újra Horváth-nál szeretnél szülni?

Beus: elég már a mézes hetekből, tessék írni nekünk!!! :)

Magdica: ugye nálatok is minden ok???

Zsu: üzlet hogy áll? Már készül a berendezés? Te sem jöttél már egy idehe, ha lesz időd írj!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,meg vagyok...bár csak láthatál volna:(
Ne haragudjatok,de csak ennyire van most időm,majd du.bövebben tudok írni!

Kép
Kép
xemer
 
 


Helga: ennyi is elég, csak írj, hogy jól vagy!
Ezt a nem egészen 2 hetet már féllábon is kibírod. Gondolj csak bele: két hét múlva a kórházban fogsz feküdni, mi meg itt fogjuk ünnepelni, hogy megszületett a kis Alíz baba :)
judy-t
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nászútról! :)
Nagyon nagyon klassz volt Hévízen 4*-os szállodában 5 nap! :)
Képek sajna csak jövőhéten lesznek, akkor majd felrakok párat.
Ma voltam én is dokinál, falraktak egy 24 órás vérnyomásmérőt, holnap meg befekszek cukorprofilra. Saját kérésre! Ilyet is ritka tőlem hallani.
Ágota pont eszembe jutott ma. Melyik kórházban is van?
Helga! Hajrá már csak pár nap! Ja olvastam, hogy a 40. hét után naponta van NST.
Többiek remélem jól vannak! :)
A kórházban iszonyat zaj van, az elsőn fúrnak-faragnak-kopácsolnak...jó lehet pihenni...és persze a káosz is állandósult. Most akkor melyik dokik maradtak? Mert ma már a Csépány doktornő nevét sem láttam kiírva. :shock:

Pusssz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk.:) Jövő héten kell menni a cukros vizsgálatra. Az orvos szerint lehet a cukros vízbe kis citromlevet is tenni, akkor nem túl szörnyű. Amúgy meg kaptam a fejemre, mert híztam 3-4 kg-t.:( Szóval fogynom kell ismét. A védőnő meg van elégedve.Szerenvsére tudok itthon mérni vérnyomást is, így nem kell állandóan bejárnom hozzá, alég ha leírom, hogy mikor mennyit mértem.

Remélem Ágotának csupa jót mondanak.

Helga kitartás!

Nekem most mondta a védőnő, hogy a hatvani kórház is úgy lesz átalakítva, mint Pásztó. Vagyis lehet a dokikhoz járni vizsgálatra, megcsinálnak minden szűrést, de szülni nem lehet ott. A gyöngyösi orvosok is valami kht. féleségbe tömörültek, ami terjeszkedik a többi kórház felé. Ennek a kht-nek van szerződése a kórházakkal. Így végülis el is küldték az orvosokat, meg nem is.

Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Már meg van a berendezés még pár simítás és az üzlet nyitásra kész!
Remélem a működési engedény sem húzódik 30 napnál tovább!!
Ha jól megy minden okt. 15. körül nyitás!!
Várok szeretettel mindenkit,délelőttönként ha Bence engedi ott leszek!
üdv
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Örülök hogy sikerül megnyitnod!Talán én is megszülök mire megnyitod a boltodat!Ha pedig megnyitotad akkor én szivesen benéznék hozzád!Persze ez sok mindentől függ!

Magdica!
Hogy repül az idő!Már mész a terhelésesre?Köszönöm a bíztatást,tudom én hogy már nincs sok hátra,de ezt a legnehezebb kivárni!Majd meglátjátok,hogy a 9 hónapból a az utolsó 4 hét a leghosszabb!

Beus!
Örülök hogy jól vagy és jól telt a nászút is!A baba is élvezte:)

Ágota gondolunk ám rád!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem menekültetek meg tőlem, újra itt vagyok. Köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám.

Judit!
Köszönöm, aranyos vagy.

Beus!
Nagyon irígyellek a pihenésért. De megérdemeltétek. Remélem minden rendben ment ma. Ha esetleg megtudtál valamit Csépány doktornővel kapcsolatban, akkor engem érdekelne, mert én is hozzá járok.

Magdica!
Mennyit híztál eddig összesen, hogy letoltak érte? A vérnyomásodat miért kell mérni? Mert egyébként is magas, vagy mert híztál?

Zsu!
Én még nem vagyok érintett (bár most akkora a hasam, mint egy 5 hónapos kismamának), de azért be fogok menni a boltba szétnézni.

Helga!
Örülök, hogy jól vagy! Már tényleg nem sok van hátra! Barnika érdeklődik már, hogy mikor jön a hugi?

Legyetek jók, próbálok minél többször jönni, csak még mindentől hamar elfáradok.

Puszi: Ágota
Vendég
 


Ágota jajj de örülök neked, nem is tudod mennyit gondoltam rád! :) Még a férjemnek is meséltem rólad. (Épp azon a bizonyos vizsgálaton ültünk, mikor mondtam neki, hogy a Te férjed is volt itt, plusz meséltem a műtétről is). Pihenj sokat és vigyázz magadra!!!!

Hogy zajlott az egész műtét? Ugye nem fájt nagyon? És most hogyan tovább?

Zsu: én is be fogok menni hozzád a barátnőmmel az tuti :) Ne izgulj, minden rendben lesz!!! Kismamaruhákat is fogtok árulni? Erre már nem is emlékszem...

Beus: jajj de jó lehetett nektek, mindenképpen hozz fotókat!!! Ja és remélem Te is jól vagy!!! Mi lett a cukros és vérnyomásos vizsgálatnak az eredménye?

Magdica: hogy a fenébe sok a 3-4 kg hízás? De mégis miért sok ez???? És ki mondta ezt neked?

Lányok! Ti mikor tudjátok meg a baba nemét? Vagy már tudjátok csak valamiről lemaradtam??

Helga: rád is annyit gondolok. :))) Van valami változás vagy még semmi? Alíz baba jól viselkedik odabenn? :)
judy-t
 
 


Jó reggelt!
Szabad ilyet mondani 9 óra után? :oops:

Judy-t!
Vasárnap 17:00-re kellet mennem. Rögtön kaptam szurit a visszereim miatt, majd vérvétel. Ja és én péntek reggeltől mér semmit nem ehettem. Éppen ezért abban reménykedtem, hogy megúszom a beöntést. De hétfőn "reggel" 4:30-kor jöttek értem, és megkaptam a beöntésemet. Ki lehetett bírni, na azért nem kérnék még egyet. :roll:
10:00-kor kezdődöt a műtét, és 12:00 után pár perccel lett vége. Még a műtőben felébresztettek, és én már ott elkezdtem a sírást, mert annyira fájt a hasam, hogy úgy éreztem, meghalok. A szobában kaptam az infúzión keresztül 2 db algopyrin injekciót, ami nem akart hatni, és én csak sírtam, és sírtam. Aztán a nővérke tájékoztatott, hogy amíg a kezemet behajlítva a hasamon tartom, addig nem is fog, mert nem tud az infúzió lecsepegni. Hát ez elég égő, de akkor én erre nem gondoltam. Estére már annyira fitt voltam, hogy minden orvos, aki csak bejött megnézni, el volt képedve tőlem. Ehhez azért kellet egy olyan jó szobatárs, mint amilyen az enyém volt. Ezúton is köszönöm neki, hálám örökre üldözni fogja! Remélem mára már ő is jobban van!
Kedden 11:00-re jöhetett értem a férjem, jövő héten varratszedés. Addig ittthon pihizek.
Maga a beavatkozás: Elég béna szervezetem van, mert belülről sikerült ezt a benövést kimetszeni, de a behúzódás a méhem külső falán is megvan. Azzal sajnos nem tudtak mit kezdeni, mert akkor a teljes méhemet át kellet volna szabni. De a lényeg, ha meggyógyulok, a méhem alkalmas lesz arra, hogy kihordjak egy terhességet. Azért ha megyek varratszedésre, még egyszer részletesen elmondatom az orvossal, hogy akkor mit is mondott nekem ott a szobában, mert én csak azt fogtam fel, hogy a baba szempontjából minden OK!

Bocsi, hosszúra sikerült.

Szóval, túl vagytok a vizsgálaton. Ezek szerint ugyanott voltatok, ahol mi. És jók lettek apa eredményei?

Most már befejezem, mert nem akarok már senkit sem untatni, de most már folyamatosan jövök, nem szabadultok tőlem! 8)

Mindenkinek szép napot!

Ágota
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm jól vagyok,tegnap egész nap derékfájással küzdöttem,borzasztó volt,de már az is elmult,úgy hogy panaszmentes vagyok!Holnap megyek dokihoz és NST-re,remélem hogy végre fog is mutatni valamit az a fránya gép,mert itthon voltak bizony elég komoly fájásaim!

Ágota!
Kitartást és gyógyulást kívánok neked!Hát azt hiszem hogy a császáros kismamik is hozzád hasonló fájdalmat élhetnek át!!
Tudom hogy ettöl neked nem lesz jobb!Nem is azért mondtam!

Magdica!
Nem tudom hogy miért csesztek le,mert a te terhességi korodnak megfelelő mennyiséget híztál!Meg amúgy is annyira butaság ez az egész!Jó,nem azt mondom aki eleve túlsúllyal kezd annak nem kell odafigyelni rá,de szerintem amit kíván az ember azt nem szabad megvonni magától,főleg állapotosan!
Nekem +11 kg jött most fel,de Barnivan meg +18kg.Szóval szerintem ne aggodj és ne vonj meg semmit magadtól amit megkívánsz!
Én mondjuk esküszök a főzelékekre,mert nagyon egészségesek és ezekkel tudod azért kontrolálni a dolgokat!
Alízzal nagyon sokat ettem és eszem,Barnival viszont alig ettem és hát a különbség azért 7 kg!

Judit!
Köszönöm hogy gondolsz rám!Ha eljön az idő,mindenképpen be fogok írni hogy indulunk....na és akkor kell igazán gondolni rám:)

Szép napot mindenkinek!!

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok lányok

Judy szerintem Csépány Adreinnél fogok szülni több okból is. Sokmindent hallottam róla jókat is és rosszakat is de velem nagyon rendes, és a házunkban van a magánrendelése is.

Xemer remélem jól vagytok már nincs sok hátra.

Beus örülök, hogy jól éreztétek magatokat, remélem sikerült egy kicsit kipihenni magatokat. Várjuk a képeket.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást,aranyosak vagytok!!

Xemer: könnyű,gyors szülést kívánok neked!

Kismamik jó egészséget nektek, és élvezzétek ki míg a baba bent van.Ez nem a szokásos duma ha megszületik nem lesz időtök ezt meghagyom másnak.
Nekem néha hiányzik a "pocak lakó" van hogy éjszaka felébredek és fogom a pocim és várom a visszajelzést" mami jól vagyok",de
rá jövök hogy a lakóm már kiköltözött és ott szuszog mellettem.Ez is nagyon jó,de az más volt!

Leendő kismamik:hajrá!!!

puszi
Zsu&Bence

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Helga boldog névnapot kívánok neked, igaz egy nap késéssel!!! :))))))
judy-t
 
 


Sziasztok!

Végre itthon!
Jelentem, minden eredményem tökéletes lett! :D És most két hétig nem kell mennem orvosok közelébe. Nem egy nászút kórházban lenni...
Képzeljétek!!! Helgát csütörtökön bent tartották és egy szobába kerültünk. Milyen kicsi a világ... Akkor azt mondták neki, hogy kevés a magzatvize. Egyébként jól van és üdvözöl mindenkit. :) Remélem jó lett az UH eredménye is. Amikor jött vissza én akkor már mentem haza végre. :)
Jaj a lényeg!!! Kisfiunk lesz!!! :) Nevet ne kérdezzetek, most megint megy a harc! :D
Ágota! Örülök, hogy minden ok! Jobbulást!
Zsu! Időben nyitsz remélem, és tudok a babónak nálad venni sok hasznos dolgot! :)
Többieknek sok sok szép napot!
Lehet este már jövök pár képpel!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus: hogy Te micsoda híreket hoztál :))) Gratulálok a jó eredményekhez és a kisfiúhoz is. :)))) Milyen nevek között megy a harc? :)
Hogy jöttetek rá Helgával, hogy ismeritek egymást?? :)) Lehet, hogy aztóa már meg is van Alíz. Sógornőm is így volt és megindították nála a szülést.

Ágota: gyógyulgatsz? Remélem igen!

Mi voltunk vizsgálatom férjemmel, minden rendben van vele, átlagon felüli lett az eredménye. :) Doki most engem küldött 3 vérvételre és 10. naptól kétnaponta UH-ra.

Puszi nektek, még jövök, csak sok munkám van.
judy-t
 
 


Sziasztok

Beus gratulálok a jó eredményekhez, és a kicsi fiadhoz.

Helga nem tudom hogy megszültél e már de nagyon szorítunk hogy minden a legnagyobb rendben legyen, és minnél előbb a karodban tarthasd ALíz babát.

Judy az nagyon jó hogy a férjed eredményei jók lettek és meglásd veled is minden rendben lesz.

Ágota gyógyulj meg minnél hamarabb.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Judit! Anyósokról volt szó és mondtam, hogy az enyémek most voltak itt először az esküvőmön...aztán Helga kérdezősködött és így egymásra ismertünk. :) Nagyon furi volt!

Na, a név nem egyszerű...ugye Marcira gondoltunk, csak hogy a férjem Mártonra, én meg Marcellra (de szerinte az lányos...), és most úgy néz ki engednem kell. Végülis úgyis Marcizni fogjuk. :D

Én már alig vártam, hogy elküldjenek most Uh-ra. A férjem rám parancsolt, hogy addig nem jöhetek el, amíg meg nem tudom a pici nemét. :) De már nagyon szerené ő is látni, ki nyomogatja a lábacskáit az anyuci bordájába...! :DD

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!

Beus: gratula a kispasihoz,én is Marcell /Marci párti voltam,de a férjemnek nem tetszett azután Gergő, de ezt is elvetettük így közös megegyezéssel lett Bence!/a lányom szokta mondani :jó hogy Bence lett mert olyan Bencés.

Csupa jó híreket hoztatok szorítok mindenkinek!

Az üzlet alakul ma megyek pakolászni délután, apa lesz a pesztonka. :lol:
Remélem nem tart a papírozás 30 napnál tovább, az már a jövőhétén lejár!!
Lányok priviben megírjátok a neveteket, mert nyitás után a boltban mindenkinek hagyok ott meglepit!
Szóltok a pultnál és oda adja Orsi /szőke magas/ha nem vagyok ott, ha ott vagyok még jobb akkor találkozunk személyesen is!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok Lányok!

Már rég voltam erre, de a héten mindig valamit intézni kellett. 3 napja ingázunk a miskolci és tarjáni Apeh között, mert a férjem német adóvisszatérítéséhez igazolás kell. A lényeg, hogy ahány ügyintéző, annyi felé beszél. Végül kisütötték, hogy semmi nem jó úgy, ahogy van, csináljunk önrevíziót és fizessek be 35E forintot.:evil: A lényeg, hogy nem esett túl jól a napi 200 km végigzötykölődése, meg a hivatali várakozás se. De végül miután megszántak minket, soron kívül felvitték a módosított adatokat és kiadták azt az egy nyomorult papírt.

Örömmel látom, hogy mindenkinél jól alakulnak a dolgok! :D

Ágota már csak pihenj és gyógyulgass! fél év múlva majd te is pocakosodsz!:)

Judit azért néznek uh-val, hogy mikor van peteérés? Akkor aztán mindent bele!!!! :D

Beus képek? Nekem volt tanítványom, aki Martin volt és Marcinak becéztük. Csak azért írom, hogy egyikőtöknek se legyen igaza.:)

Zsu izgatottan várjuk a nyitást!!!:)

Helga veled mi újság? Ha megszületett Aliz, rakj fel képet!

Engem a doki lecseszett a hízásért és mondta, hogy fogyni kellene.
Szerintem annyira nem vészes a dolog, ezt a védőnő is megerősítette. Sose volt magas a vérnyomásom, tudtommal a cukorral se volt eddig semmi baj. Mondjuk most ettől kicsit tartok, mert mert kedden kell menni löttyöt inni. Vacsi szinte este hat után nincs, nasi többnyire gyümölcs, egész nap almát rágcsálok. Főzök, szóval mindig van leves, utóbbi időben még tésztát se teszek bele.
Beus neked mit lehett, vagy nem lehetett enned?

Bocs, hogy kicsit hosszú voltam.
Szép napot!
Magdi

Kép
magdica
 
 


hello

Magdica: nekem a 23. héten kiderült hogy terhességi diabéteszem van.
Mondjuk nem híztam a végére csak 10 kg.
Vigyázzni kell a fehér lisztből készült pék áruval inkább korpás vagy barna kenyér,zsömi.Az összes péksüti köztük a kalács is tiltó listán van. :twisted:
A tészta félék módjával,csoki,nasi....tiltva.
üdítö,szörpi,lekvár nem észnélkül!
Ja és ne izgulj a lötyi miatt, ha esetleg rossz lenne az eredmény
ki lehet bírni a diétát.
üdv
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Magdica! Úgy van, ahogy Zsu mondja. Én kb a 16. héttől 180grammos szénhidrátdiétán vagyok. 40-15-60-15-40-10 ez a napi elosztás. Kaptam hozzá táblázatot és nagyon könnyű számolgatni. Bőven elég egy napra, sőt nekem néha sok is. Egyszer sem voltam éhes eddig. A korpás-zsömle szinte mindennapi kaja és a gyümölcs is. Üdítőből a Deit márkájú megengedett, a jó benne hogy nagyon finom. :) Szörpim is van, ha jól emlékszem Fizzi, ez is cukormentes. Ha nincs kedvem nagyon enni, akkor Korpovit keksz a nyerő vagy a Tescóban vett diétás édeskeksz. Amúgy ha ilyet veszek, akkor kiszámolom egy darabra a szénhidrátot és ráírom a dobozra. Nagy segítség. Amúgy a Tescóban van fincsi cukormentes joghurt is, tízóraira vagy uzsonnára pont megfelelnek. Egyébként nem kis súllyal kezdtem a terhességet, most -6 kilónál tartok. Legalább a doki nem cseszeget. :D
Képekkel még várni kell kicsit, de igyekszem.
Zsu! Nagyon aranyos tőled! Megy is mindjárt a pm. :)

Többieknek szép estét! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat. Igyekeztem betartani eddig is, de most kicsit beijedtem. Kalácsot már nem is tudom, mikor ettem. Nekem a sütik a gyengéim, de már hónapok óta nem sütök semmit, hogy ne legyen nagy a kisértés.:) Az a baj, hogy én se vagyok az "egy szál bél" kategória, gondolom ezért is mondogatja a doki a fogyást. :oops:
Mindenesetre beszerzek néhány fogyis kekszet és joghurtot.:)

pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Na, pár kép most, hogy végre be tudtam lépni. :) Kép Kép Kép Csak hogy látszódjék a hajam :)

Kép
Kép
beus.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: