Új privát üzeneted érkezett!

Szia mircike!

Az utolsó évben már csak elalvásnál meg ébredésnél kellet a cici Borinak is, meg amikor beteg volt. De érdekes, mert amikor a kerimamijánál volt két napig, simán elaludt cici nélkül,pedig én is izgultam,mi lesz. Szóval szerintem nem lesz gond nálatok sem, rafináltak ezek a kis gézengúzok, fel tudják mérni a helyzetet.

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Mindenki hétvégézik?! Nagy a csönd :shock:

Niki holnap kapja a második comb-szurit.... Már előre félek nehogy lázas legyen :cry:

Már megint valami front van :? ... tegnap akkora hiszti volt este, hogy még pancsi közben is csak a cumi enyhített valamelyest a síráson. Ilyen régen volt már, szerencsére.

És már megint szájpenészünk van, csak tudnám, hogy honnan :roll:

Ma elvitt a párom bevásárolni! Úgy örültem (meg siettem, nehogy Niki felébredjen), hogy mindent vettem csak azt nem amiért mentem :lol: Ezentúl bevásárlólistát kell, hogy írjak :oops:
Teljesen szenilis lettem amióta Niki megszüetett...

Üdv. mindenkinek!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Hú, nem semmi mire végigértem a az elmúlt hét mailjein.

Mi most jöttünk haza, a párom szüleinél voltunk. Kicsit ki vagyok, mert egész nap bőgött Zsombi, ilyet nem is tudom mikor csinált utoljára! Úgy éreztem, csak a cicin tud megnyugodni sehol máshol, dehát egész nap nem lehet szoptatni.
Most pár perce "rájöttünk" ,hogy a hasa mert megint pukizik. Én barom kígyóuborkát ettem tegnap. Lehet, hogy attól van neki ez a gyomi görcs???? Most hál' isten csönd lett, szerintem kipukizta magát.

Ez a kaka ügy nálunk is kezd érdekes lenni. Van, hogy két napig éppen csak egy csík van a naciban, aztán harmadik nap meg totál tele van. Ja és azt vettem észre, hogy büdösebb a kakija pedig csak anyatejet szopik. Ez nálatok is így van a 2 és feledik hónap tájékán?

A vásárlás nálunk is megy :P Általában a Tescoban, vagy az Auchanban szoktunk vásárolni, mindig veszünk neki, egy kis body-t vagy rugit, mert szinte mindig van valami leárazás, és akkor elég olcsón meg lehet venni.

Köszi az infókat a kengurúról, szerintem nem veszek, úgyis rossz a derekam. Majdcsak kibirom valahogy nélküle.

Megnéztem a képeket, minden baba nagyon aranyos! Olyan édesek ezek a kicsik :D

Mostanában egyébként folyamatosan a mosolyával kábít a kisfiam, képes 1-2 percig folyamatosan vigyorogni rám teli szájjal, hát mondanom se kell, hogy szinte mindig kicsordul egy-két könnycsepp a szememből, amikor ezt csinálja :lol:

A K vitamint nekünk is hetente kell szedni 1 ampullával.

Mamik, nálatok milyen sűrűn kell menni a dr nénihez? Vagy még ő jön ki?

Na megyek megnézem mi újság a babaszobában.

Jó éjt!
Judy
judy1
 
 

 
 

Kedves Reni!

Gondolok Rátok a szuri miatt. Mi pénteken megyünk, remélem olyan sima lesz, mint a múltkori.

Kedves Judy!

"Kakiügy:" Nálunk általában délelőtt (ez akár hajnali is lehet) van 2-3 és néha még este is egy. Jellemzően az első nagyon híg és büdösebb is, mint a többi, de utána normális lesz. Illetve, néha van, hogy zöld. Még nem kérdeztem rá a dokitól, de olvasni sem olvastam róla semmit.

Doktornéni: Nálunk eddig egyszer jött az elején, aztán egyszer hívtuk, mert szörcsögött az orra (Első hónapban). Azóta csak oltásra vittük. A védőnő is volt közben párszor, de már ő sem jön. De gondolom , ha baj lenne rögtön jönnének.

Szép napot mindenkinek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


SZIASZTOK!

Ti mit adtok a babákra ebben az időben nyitott teraszajtó mellett?
Én mindig attól félek, hogy fázik Marci,és szerintem túlöltöztetem.

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Hozzánk kijön a dokinéni amikor az oltásokat adja (akkor át is vizsgálja tetőtől talpig), de fizetni kell érte. Ma jön épp, ki is kérdezem majd kakiügyben.

Zsóka!
Nikin most egy hosszúujjú body van meg egy vékony bő naci és zokni. Én is mindég azon parázok, hogy nincs e melege vagy nem e fázik... :lol: Elvan, nem sír, gondolom nincs melege.

Niki visszafelé fejlődik alvásilag... Egyre korábban ébred... Már volt, hogy reggel hétig is aludt, erre ma hajnal 3.30-kor már kaját kért.

Üdv.!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Öltöztetés: én is mindíg aggódom, hogy mi a helyzet. Nehezen találom ki mit adjak rá. Ma éppen hidegebb van a lakásban, mint kint. Márkon rövid ujjú body (csak 2db hosszú ujjúm van, mert ugye "nyár" van és csak rövid ujjút árulnak) és hosszú ujjú láb nélküli pamut rugi van rajta zoknival. A lakásban épp hogy nem hideg a keze, de kinn (10-11-ig sétáltunk), lehet, hogy egy picit melege volt (gondolom én) de jót aludt.

A legnehezebb felöltöztetni, ha kocsival megyünk, mert ha süt a nap egy kicsit is a kocsiban nagyon meleg van, meg a hordozó is melegít, de ha kiszállunk, akkor meg hűvösebb van, így a takarót találtam ki és alul öltöztetem inkább.

Alvás: Mi minden hajnalban kelünk 3 és 4 között, hol csak enni, hol hasfájásra és kakira, és utána enni. De ez a móka csak max. 20 percig tart. Én nem is bánom, mert jobb, mint ha én ébrednék és a fejéssel kéne vacakolni. Eddig Márk csak egyszer aludt 6-ig, de akkor elalvás előtt sikerült kakilnia.

Végre itt a nyár!

Üdv mindenkinek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Jó meleg lett! Levetkőztünk! Rövid ujjú bodi+rövidnaci+zokni!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Jelentem megkaptuk a második szurit combba. 10 perc üvöltés, aztán szépen elcsendesedett és elaludt, de csak fél órára. Hazajöttünk és rögtön el is vittem sétálni, de nem aludt egy szikrát se, csak nézegetett, olyan édi volt, azt hittem megzabálom :lol: kb. másfél óra múlva hazaértünk, aztán elég nyügi lett, meg pöttyet lett hőemelkedése: 37,3 (de ebből még le kell vonni felet, mert popsiban mértem). Most alszik :mrgreen:

Nálunk ma rövid ujjú body+vékony talpas hosszúujjú rugi van rajta. Kint ugyanez, de nagyon vékony takaróval sapka nélkül. Ha továbbra is ilyen meleg lesz, lehet, hogy befejezem a rugizást ha kiviszem, mert szerintem abban annyira nem szellőzik, mint a póló + rövidnaci+ zokniban.

Panni, a reggeli kaka, nálunk is kicsit büdösebb. Ez mitől lehet? És néha nekünk is zöld napközben. Egyébként tegnap rengeteget kakilt, ma eddig még csak csíkozott, meg pukizott (ettől szegénykém mindig megijjed :cry: )

Zsombi fejlődik alvás ügyileg, tegnap 9-kor evett és kb. fél 11-kor aludt el, reggel 5-kor evett legközelebb :P

Ja és ma mérickélés is volt 56 cm és 4600 gramm :D

Nálatok is jellemző az, hogy a cici reggelre gyakorlatilag bedurran a tejtől, de estére már olyan puhácska? Van abban még elég tej a picinek? Néha :D úgy érzem nem elég és még megkínálom a másikból is, és el is fogadja, de abból már csak keveset szív.

Azon gondolkodtam, hogy a jó idővel megjelentek a bogarak is. Ti használtok valami hálót a babakocsira? Hogyan lehet kivinni a piciket a strandra? Mi a hétvégén Zamárdiba megyünk és arra gondoltam, hogyha dög meleg van le kéne menni a BAlcsi partra napozgatni.

A mai nap csúcspontja: reggel 9-es kajálás előtt mikor feltettem a pelenkázóra, hatalmas szélesszájú vigyor anyának és gügyögés hozzá, valami olyasmi, hogy "heló nézz rám!" megint elolvadtam :P És aminek szintén nagyon örülök, hogy már egész sokáig megtartja a fejecskéjét amikor előre néz. Eddig nagyon sokat csak oldalt "tárolta" Nálatok hogy megy az előre nézés fekve?

judy
judy1
 
 


Sziasztok!
Nálam is örök dilemma az öltöztetés, általában hosszú ujjú body-t és ujjatlan rugit adok rá, de várom már a melegebb időt, mert kaptunk ajándékba ujjatlan édes napozó rucikat és ilyen időben azért még nem merem ráadni.
Nálam főként a tejcivel van a gond, ugyanis kevés van és tápszerezni is kell. Innen adódnak a gondok, ugynis így Nórika rászokott a cumira és a cicit nem vagy csak félig szívja ki, mert ugye lusta rá, hogy dolgozzon egy kicsit. Pedig legkisebb lukú cumiból adunk neki tápszert. Mit csináljak? Erőltetem a szájába a cicit, de teljesen kikészül és ordít, amíg fel nem veszem, hogy megnyugodjon.
Nóri, mi amúgy jól vagyunk, eddig problémásak voltak az éjszakáink, nehéz volt elaltatni és visszaaludni sem mindig akart. De 4 napja csoda történt, kb.10-11 kor elalszik és 4.30-kor (!) kel fel, hogy éhes, bár utána csak ritkán alszik vissza, de legalább 5-6 órát alszik egybe (én is :D ).
Puszi Kriszta

Hogy csináljátok alul a baba korát jelző csíkot?[/url]
krisztan
 
 


Nóri! Megnéztem a képet Farkasról, nagyon nyugodt babának látszik. Szokott fájni a hasa? Nekünk szoktott, de szerencsére enyhülnek a fájások, Gripe Watert adunk neki.
Kriszta
krisztan
 
 


Kedves anyukák!!

Bocs hogy bepofátlankodtam a topikba, de ti már tapasztaltabbak vagytok. Segítségre lenne szükségem!

A Jánosba fogok szülni, júli végén, csakhogy!

a barátnőm most mondta, hogy ma közölte vele Baltschik (aki az én orvosom is!!), hogy szabira megy júli 7-től két vagy 3 hétre amibe pont beleeshet az én szülésem. Ilyenkor mi van???????????

Ha ajánl valakit akkor annak is horror pénzt kell fizetnem, pedig nem én választottam, nem ismerem és nem hozzá jártam?

vagy szüljek az ügyeletesnél, de akkor ki tudja hogy bánnak velem? (jól?? vagy hallani rémsztorikat is)

MI VAN ILYENKOR???????

sos infó!!
kerekpocak
 
 


Szia Kerekpoci :)
Ne mondj ilyet hogy bepofátlankodtál :)nemsokára úgyis itt a helyed....
Ha a doki szabira megy akkor be kell mutatnia egy orvosnak akihez fordulhatsz amig ő nincs ....itt a Jánosban kevés kivétellel jók a dokik...az én orvosom a Pálmai dr és sok szülést levezet olyat aki nem a betege és nincsen semmi probléma ...
persze megérti az ember hogy egy olyan orvosnál szülni akit nem ismer az ember biztosan kényelmetlen ...de egyébként a szülésznők csinálják a dolgok nagyrészét és itt a Jánosban szülésznők profik....hátha kifogsz egy nagyon jó szülésznőt és egy olyan orvost aki tudja nagyjából ugyanazt amit az akit ismersz és ismer
vera70
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk mégegyszer....minden baba tüneményes
az Anyukáknak kitartást és sok szép napot kivánok....
Azért irok be mert szerdán befekszem a kórházba végre meg lesz a hasplasztikám ....ha hazajöttem irok még....
üdv.Vera
vera70
 
 


Kedves Kerekpocak!

Sajnos én is csak annyit tudok mondani, amennyit Vera. Az én dokim már az elején megmondta, hogy nem megy sehova, aztán majdnem mentek 1 hónappal a szülés előtt, aztán mégsem. De biztos ajánlott volna valakit maga helyett. Az anyagiak? Hát arra meg rá kell kérdezni szerintem, mert másképp honnan tudhatná az ember.

Kedves Judy!

Cici: ugyanígy vagyok vele én is. Az elmúlt 2 hétben rengeteget szenvedtem este. Mert Márk már elég lusta a puhából kiszívni, így váltogattam a ciciket és az esti eltartott jó 2 órát. Hulla voltam a végére. Mostanra egész jól beállt, de jóval puhább, mint délelőtt.

Bogarak: én kora délelőtt 9-10 körül járok sétálni, akkor még nincs olyan meleg és bogarak sincsenek. De a Balatonnál biztos lesznek, főleg estefelé. Úgyhogy én biztos tennék fel valami hálót.

Mosoly: nálunk is van, nem lehet vele betelni. Meg a gőgicséléssel sem, amikor csücsörít a szájával és csak mondja, mondja...

Előre nézés: nálunk elég jól megy, mert az elején nem nagyon fekettem hanyatt, aztán meg a játszószőnyegen legtöbbször előre néz és onnan fordítja a fejét, ha talál valami érdekeset.

Kedves Krisztan!

Babacsík: www.lilypie.com weboldalon lehet készíteni a Baby & Kids birthday menüpont alatt. Ha kész van, akkor ha rákattintasz, hogy create ticker, akkor előjön három doboz, amiben kódok vannak. Ebből ki kell másolni a BBC Code ban lévőt (ez fölülről a második) és be kell másolni a profilban az aláíráshoz. Ez után az összes hozzászólásod alján meg fog jelenni és automatikusan mindíg frissül. Ha kell még segítség írok.

Szép napot mindenkinek.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Vera, sok sikert a hasplasztikádhoz, jelentkezz, ha túl vagy rajta. Ezt is a Jánosban csinálják?

Kerekpocak, az én orvosom is megjelölt egy helyettesítő orvost, akit be is mutatott nekem, arra az esetre, ha Ő szabin lenne,vagy nem tudnám elérni. Én u.annyit adtam volna neki, ha nála szülök,mint a saját orvosomnak. Egyébként én soha nem kérdeztem meg egyik szülésemnél sem (két különböző orvos), hogy mivel tartozom a szülés levezetéséért. Adtam, amennyit jónak tartottam. Persze ha a magánrendelőjébe mentem, ott természetesen fizettem.

judy, mi pont tegnap voltunk az ortopédián Marcival (csípőszűrés),ahol az előttünk lévő anyuka a fejtartásról kérdezte a doktor bácsit. Azt mondta a doki, hogy teljesen normális hogy még nem tartja középen a buksiját egy éppen háromhós bébi,ha még hathósan sem, akkor kell tornáztatni.
Egyébként minden oké Marcival hála Istennek!

Lányok, köszönöm az öltöztetéssel kapcsolatos tanácsokat!

Reni, sajna Marcus is korán ébred. Ez van.. Csak lesz jobb is!

Kriszta, biztos írtad már, csak nincs időm visszakeresgélni, mennyi idős a babád?

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs végre itt a NYÁR!!!!!!! de jóóóóóóó!

Mi éppen várjuk a védőnőt. Hozzátok még ki szokott menni?

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Nálunk így "henyél Marci a teraszon:
Nálatok????? Kép

(Képfeltételben szívesen segítek akinek nem sikerül!)

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Nálunk most a szoba hűvösében megy a szundi, mert Márk ma igazán virgonc. Eddig aludt 1/2 órát a babakocsiban, majd 1-et az ágyában. Úgyhogy a mai program torna és zenehallgatás és éneklés volt a játszószőnyegen. Eddig, délután pedig "csajozni" megyünk a szomszédba, ahol a kislány 4 héttel fiatalabb, mint ő. Erre rá kell pihenni :D

Zsóka: Nálunk is ma volt a védőnő, de most már csak havi egyszer jár. Igazából most is csak a pénteki 3 hós oltás miatt jött, mert a doktornénink másik körzetben van, mint ő.

A képeket melyik programmal kicsinyíted le?

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


"délután csajozni megyünk a szomszédba,...Erre rá kell pihenni!"
Panni, ezen jót nevettem!!

A képeket úgy kicsinyítem, hogy először elküldöm a saját címemre a képet, ilyenkor felajánlja a kicsinyítést.Ez így még csak 640X480-as lesz, nem jó a Babanetre, viszont ezt a méretet ha Paint programmal kicsinyíted le 600X600-ra, jó lesz! Próbáld ki! (saját találmányom! :lol:
Szólj, ha elakadsz!


Zsóka

KépKép
logi
 
 


Nálunk Niki aktívan pihen :lol:
Kép Ma

Kép Tegnap

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Képkicsinyítés:
ha van valakinek photoshop-ja akkor ott könnyen lehet kicsinyíteni. És ott a profilba is lehet csinálni képet. Ha van valakinek, akkor szívesen leírom hogy kell.

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!
[/b]Logi!
Köszönöm a biztatást...a Szent Imre kórházban lesz a műtét
Tb-re csinálják ...egyedül itt elérhető ez a lehetőség .....ha van valaki aki majd gondolkodik egy ilyen műtétben itt természetesen a többgyerekes anyukákra gondolok akik már nem akarnak több babát szülni ...azoknak szivesen segitek a kérdések megválaszolásában...orvosválasztásban stb.
.......Minden baba gyönyörű.... :D
nálam csütörtökön és vasárnap lesz a fiúk szülinapja 9 és 3 évesek lettek :D
Mindenkinek szép Napot
Már csak a jövőhéten új pocakkal jelentkezem.
Vera
vera70
 
 


Képek Márkról...

Kép Mosoly

Kép Játszom

Kép Ölben

Kép Nézek a gépbe


SIKERÜLT! :D

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Reni, az a pillangós pólós minibombázó nagyon cuki! :)

Panni, hogyan sikerült kicsinyítened a képeket?
Nagyon jók a képek Márkról, látom Ő sem nagyon kedveli, ha fotózzák (pasiból vannak). Marci is mindig ilyen komoly "pofát vág ha fényképezzük, különben meg állandóan vigyorog.
Bezzeg Bori.....(ja, és kiharcolta, hogy neki is legyen csíkja.)

Annyira szép idő van! Ti bekenitek naptejjel a lurkókat, ha kimentek? Az időjárásjelentés szerint nagyon erős uwa uwb sugárzás lesz ma, vigyázni kell a gyerekekre. Én eddig nem kentem,de ma,ha megyünk a játszótérre, jó alaposan bemázolom őket!

Egyébként ki merre lakik, melyik kerületben?

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Végre előkerült a mi topikunk is.

Zsóka: kicsinyítés - Paint - Kép - Nyújtás-döntés - 10% ra lecsökkentettem és így sikerült. Mai találmány, végső elkeseredésemben.

Mai élmény: Márk többször hasról hanyatt fordult. Már szombaton produkálta, de akkor csak egyszer. Teszek ide pár fényképet róla, de természetesen néhány mozzanat lemaradt (például a végeredmény), mert mire belejöttem a fotózásba elfáradt és azóta is alszik. Ma ilyen alvós napja van, igaz tegnap meg alig aludt két órát 3 részletben és este is nyügi volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Jaj, annyira gyönyörűek a babák :mrgreen:

Kérem szépen valaki segítsen hogy kell képet betenni. Mert ha a paintben kicsinyítem akkor mindig levág egy nagy darabot a fényképből és azon sosincs rajta Zsombi :evil:

Köszi
judy1
 
 


Sziasztok!

Én ma egész nap nem találtam meg a topikunkat. De most végre megvan!!

Panni, nem semmi Márk! Nagyon hamar megtanult forogni! Ezt egyébként csak 6 hónapos korban kell csinálniuk, ugye?
Sokat van hason? Marci még csak a kifli formánál tart, amikor hanyatt fekszik és néz valamit a feje fölött, és kinyomja a mellkasát.Nem sok hiányzik, hogy átforduljon, de még a popóját nem akarja megemelni.

Judy,ha gondolod, küldd át a képeket, és lekicsinyítem neked!
(balogi.laszlodr@chello.hu)

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Zsóka - az oldalra fordulás nálunk is a kiflinél tart, de arra még ki kell talánom valamit, hogyan ösztönözzem, mert a játszószőnyegen szemben vannak a játékok és ha oldalra lógatom őket, akkor meg nem érdekli, inkább a kezével játszik. Hason csak az ágyban van és ébredéskor. A játszószőnyegen meg amikor úgy látom, hogy jó kedve van és elég aktív, mert ha fáradt, nem nyomja ki magát eléggé a forduláshoz.

Tegnap kimaradt - mi Piliscsabán lakunk

Judy - kicsinyítés - Paint - Kép - Nyújtás-döntés - 10% ra lecsökkentettem a nyújtásnál és így sikerült.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Kép

PRÓBA....
.............
Panni,
sikerült! Tényleg jó ez a módszer és egyszerűbb mint az én találmányom! :D

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Csak előkerült a topik!

Tündéri minden baba!
Végre itt a jóidő :D

Vera!
Ez a hasplasztika dolog engem nagyon izgat, de ezt már korábban beszéltük.
Nekem egy gyerkőc után már most olyan a hasam, mint egy kelkáposzta. Milyen lesz a második után, bele se merek gondolni. Úgyhogy azt hiszem én is benevezek majd egyre. Kiváncsi leszek a tapsztalataidra.
Addig is jobbulás neked, hisz azért csak-csak egy műtétről van szó.

Reni!
Nekem ez az avatar gyártás nem megy. Van Photoshopom, s alapvetően megoldok vele mindent, de ezt két nap után feladtam. EGyszerűen nem jött össze. Mindig csak egy légypiszok lett a kép, ha azt akartam, hogy a 6 KB-ba beleférjen a méret. HOgy csináljam? Előre is köszi!


Kép


Jó játszást mindenkinek ebben a szép időben!
Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Márk nagyon ügyes!!! Mostmár kezdek kétségbe esni, mert Nikiben még egy apró szándék sincs, hogy megforduljon, eleve utál hason lenni amikor fentvan :oops: A védőnőm is kérdezte, hogy forog-e már és mikor mondtam, hogy nem akkor azt mondta, hogy márpedig kellene már. Mit csináljak vele ha nem akarja :?: Pedig már meg is mutattam neki, hogy hogy kell :lol: És még a kezét sem vette észre, hogy van neki, de legalább már szépen megfogja a mellette lógó játékokat... Pedig hát Niki a legidősebb baba itt (igaz 3héttel korábban született mint kellett volna)..
Mindezek mellett, a legújjabb szokása az esti üvöltés. Minden este kb. 7-től elalvásig nagyon sír, néha vígasztalhatatlanul... Ezt eddig nem csinálta eddig. Nagyon kiborító :cry:
És már megint szájpenészünk van....

Zsóka: én is a II. kerületben lakom, fent a hegyen. Tőletek kb. 5percre autóval :lol:

Jövőhét végén megyünk a Balcsira! A régi társasággal megyünk akikkel sátorozni jártunk meg bulizni Niki előtt. Furcsa lesz, hogy most Nikiznem kell a többiek meg buliznak. Már vettem Nikinek UV-sátrat is! Remélem addig leszokik az esti műsorozásról...

Timi: ez egy kicsit bonyolultabb mint a képkicsinyítés. Át kell méretezni és a képet is "kockásítani kell. Ha átküldöd a képet amit szeretnél felrakni szivesen megcsinálom és készen visszaküldöm neked! sz-reni@freemail.hu

Nagyon aranyosak a kis pasik :D

Miért tünik el a topikunk mostanában :?: :?

Üdv mindenkinek!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Zsóka, köszi szépen, akkor most mindjárt átküldöm a képeket.

Édesek a babák :lol:

én sem értem miért tűnik el állandóan a topic :twisted:

Ezt a forgást Zsombi még nem csinálja, de lassan elkezdem vele gyakorolni, bár ő még kicsi, mert koraszülött, úgyhogy nem is nagyon akarom eröltetni.

J
judy1
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza, csavarogtunk egyet ebben a szép időben!

Lányok, nem csak hathósan kell forogniuk a babáknak? Persze lehet előbb is, de hat hónapos korukig kell megtanulniuk. Nem?
Nehogy már kétségbe essetek!!!!!
Marci sem forog még egyáltalán! Szerintem még bőven ráérnek,meg ilyenkor még nagy különbségek vannak a fejlődés ütemében. Minden baba más! NYUGI!!!!

Judy, átküldtem a képeket,remélem fel tudod tenni őket. Ez a Panni féle módszer még nekem is új, kisérleti stádiumban van, lehet, hogy túl kicsire sikerültek, de legközelebb már jók lesznek.
Gyakorlat teszi a mestert! Küldd át mindig nyugodtan a képeket, szívesen segítek!!

Reni, ilyen közel vagyunk? Egyszer összefuthatnánk valamelyik játszótéren. Mit szólsz? Persze a többiekkel is jó lenne találkozni!!!


sziasztok, Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok,

Zsóka köszi a segítséget, most megpróbálom feltenni őket.
És a dícséretet is köszönjük, átadtam Zsombinak :P

mi a 9. kerületben lakunk, jövőre költözünk el Ürömre.

j Kép Kép
judy1
 
 


hurrá!!!!!!!!!!!!!! sikerült.

mostmár csak azt szeretném tudni, hogy azt hogy lehet megcsinálni, hogy olyan kicsi képünk legyen nekünk is ami mindig bejön, ha írok a bal oldalon vagy alul az aláírásnál.

Zsóka lennél olyan kedves és tudnál ebben is segíteni?
judy1
 
 


Szia Judy!

De jó, örülök, hogy sikerült feltenned! Tényleg küldd át máskor is,nyugodtan!!

A csíkot leírta Panni nem olyan régen, hogyan kell csinálni, én is tőle tanultam. Próbáld megkeresni. De ha rákattintasz valamelyik csíkra, behozza azt a weboldalt,ahol meg lehet csinálni!!
Ha elakadsz, szólj!!!
A kicsi képet(avatar) még én sem csináltam, de megpróbálom, és ha sikerül, leírom hogyan kell.

puszi: Zsóka

KépKép
logi
 
 


Zsóka, a csíkot azt tudom, csak azt a kicsi képet nem.
Mi az hogy avatar?
judy1
 
 


mi a fene van ezzel a babanettel? Hol a topic tűnik el, hol ez az oldal nem működik rendesen :twisted:
judy1
 
 


Judy, a csík melletti pici képre vagy baloldalon, a felhasználói neved alatt szereplő képre (ez az avatar) gondolsz?

Zsóka
logi
 
 


Sziasztok!

Jaj nem akartam, hogy aggódjatok én is azt olvastam, hogy 6 hónapos kor körül kezdenek hasról hanyatt fordulni. Csak úgy meglepődtem. Egyébként Márk sem állandóan csinálja, csak tegnap elemében volt. Amúgy nincs mindíg ereje, hogy ennyire kitolja magát. De például hanyattból nem forog szinte semerre, csak a lelógó játékokra figyel és persze a TV-re ha véletlenül nyitva hagyom. Erre nagyon kell figyelnem, mert azonnal oda néz és bámulja.

Judy - örülök, hogy sikerült képet feltenned, Zsombi nagyon édes.

Még jövök, csak jelzett a kisfiam, hogy mégsem akar fürdés előtt aludni.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Zsóka, a név alatti kis képre gondolok.

j
judy1
 
 


Megpróbáltam, de ez az avatar készítés nekem sem megy. :roll:
Nem tudom 6 KB-ra csökkenteni a képet!

KépKép
logi
 
 


Ja, és a lényeg kimaradt:
ti adtok a bébiknek vizet ebben a melegben? A dokibácsink azt mondta tegnap, hogy adjak Marcusnak. De bevallom,nem adtam. Úgy érzem,elég neki a tejci, pisi van rendesen, nincs hiányérzete,nem sírdogál.
Ti hogy vagytok ezzel?

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az oltáson. Egész jól bírta, már az öltözködésnél volt egy kis sírás, de szerintem csak a hideg miatt. Szurikor aztán kitört a nagy sírás, de a vállamon egész gyorsan megnyugodott. Azóta is alszik, csak enni kelt fel.

Avatar kép - nekem úgy sikerült, hogy kétszer kicsinyítettem le. Az elsőt elmentettem másként, és utána azt mégegyszer.


Zsóka - nekem is mondta a doktornéni, hogy ha adok neki vizet, akkor pohárból adjak. De ha itthon vagyunk én semmit nem adok neki tejcsin kívül. Ha szomjas vagy éhes úgyis addig sír amíg nem kap. Még a könnyei is folynak. De tegnap a kocsiban ezer fok volt és nem tudtam beleerőltetni a teát a cumisüvegből. Aztán este bepótolta az esetleges hiányt. De sírni egyáltalán nem sírt. Pisi, kaki nálunk is van bőven úgyhogy ötletem sincs mikor kéne neki vizet adni. Így én egyelőre maradok a tejcsinél.

Ti voltatok hasi meg koponya UH-n? Mert a doktornéni nem mondott semmit én meg lányos zavaromban a sírástól elfelejtettem rákérdezni.

Mindeninek szép napot!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Küldjétek át a képet amelyiket az avatarba szántok, megcsinálom nektek és visszaküldöm! sz-reni@freemail.hu

Én adnék neki vizet, de nem kér...

Zsóka!
Az a helyzet, hogy még nincs autóm (folyamatban van), gyalog viszont fél óra az út és nehéz hegynek le-fel tologatnom a babakocsit...

Iszonyat meleg van már! Megfogunk sülni itt a padlástérben.... :oops:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Panni, köszi, megpróbálom az avatart dupla kicsinyítéssel.

Ezt a koponya és hasi uh-ot nekünk sem mondta a doktorbácsink. Kéne őket vinni?
Szegény Márk! De legalább már túl van a 2.oltáson,nekünk csak a jövő héten lesz.
Marci sem fogad el semmit az anyatejen kívül,de azt is csak ciciből,cumisüveg szóba sem jöhet!

Timi, Bala nagyon helyes kisfiú! :wink:

sziasztok,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Panni!

Mien teát szoktál adni neki?
Szerintem oda csak akkor kell menni ha gond van. Mi sem voltunk UH-án, nem mondta a doki.

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


De egyszerre írtunk!!! :D

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Reni, egyszerre írtunk! :lol:
Megpróbálom és ha nem sikerül, átküldöm.
köszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Kedves Reni!

Tea - szoktam az túlzás, csak ha autóval megyünk viszek magammal. Köménymagos tea (2 dl forralt vízbe teszek 10-12 szem édesköményt és hagyom kihülni, majd ksizedem belőle a magokat, cukor nélkül). Ezt még a doktornéni ajánlotta az elején a hasfájásra, de azt mondta tegyek bele cukrot is. Hát én nem tettem, mert így is megitta. Kb. 1 hónapja amikor olyan nagyon meleg volt és ültünk egy órát a dugóban akkor ivott belőle egy fél cumisüvegnyit, de azóta nem volt rá szükség, mert mindíg tudtam etetni valahol útközben. Márk elfogadja a lefejt tejet a cumisüvegből, de csak akkor adok neki, ha valamiért az esti kaja után még kérne, de egyik ciciből sem jön neki megfelelően és örjöng. Eddig ezt max. 3-4-szer játszottuk el, főleg az elején, de a múlt héten is volt rá példa valamelyik frontos napon. Megivott 60-at, és már aludt is. Pedig még volt a ciciben is, csak az valamiért nem kellett neki.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: