Új privát üzeneted érkezett!

Dóri!

Nem tudsz beajánlani engem erre a munkahelyreKép
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Jucus, nagyon édi a kisfiad!
Picipocak!
Fruzsi baba is tündéri!

A sima Dél-pestisben ugyan már kérdeztem, de megkértdezem Tőletek is:
Tudtok esetleg olyan légzésfigyelőt ajánlani, ami megbizható és jól bevált?

Köszi

Szép napot

Judit
35+3
judy68
 
 


Judy!
Nekünk az AngelCare bevált.
picipocak19
 
 

 
 

Fricky,

Most már sokkal jobban néz, mint amikor mi voltunk. Pont az volt bajunk a hellyel, hogy minden nagyon szép, de a szobák tiszta szocreál maradvány. Azóta viszont nagyon szépen átalakították a szobákat. Biztos jól éreztétek magatokat! Mi csütörtöktől vasárnapig megyünk Milánóba. Hát, kíváncsi leszek...

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Pocak!

Majd meglátjuk Kép

Judy!

Angelcare nálunk bevált, de ami csak légzésfigyelő az 24000, ami bébiőr is egyben az 35000.
Szóval van ára, de szerintem megéri. De lehet kölcsönözni is.
Vendég
 


Judy,

Nekünk is AngelCare van, és nenünk is bevált. Az fontos, hogy jól alá legyenek támasztva az érzékelők. Mivel nekünk rács van a matrac alatt, be kellett tennünk egy farost lemezt a rács és a matrac közé. Így megszabadultunk a téves riasztásoktól. A miénk bébiőrrel egyben van. Nem is gondoltam volna, hogy mekkora találmány a bébiőr. Nyaralás alatt nyugodtan lubickolhattunk az appartman medencéjében, miközben Danca vígan szundikált. Rögtön tudtuk, ha felébredt. Így volt néhány órán igazán pihenni:-)

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok.

Fricky.
Lehetne egy kérdésem? A Csiszár doki az orvosotok?
Nála egyszer voltam véletlenül a nagyobbik fiammal és akkor nagyon szimpi volt,de ez már régen volt.Most milyen?
Más.Nem szoktad nézni a Soroksári topikot?
Köszi a válasszt előre is.
kreisch_Ágnes
 
 


Sziasztok.
Én is vagyok újra, csak kórházban voltunk Noncsival a múlt héten és azóta nem volt időm netezni. Megviselte a kórház, nagyon ölbe baba lett. Semmit nem tudok csinálni tőle. Most alszikKép Nagyon édik a babák, én még mindig nem tudtam képet feltenni.
más.: Szerintetek normális, hogy még mindig nem jött meg újra a mikulás?

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Dia!
Teljesen változó a piroska érkezése. Azt is mondják, hogy addig nem is kell megjönni, amíg szopiztatsz. De teljesen egyéntől függ.

Ági!
Igen, a Csiszár doki az orvosunk. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Mi mindig kérjük, hogy jöjjön házhoz. Havonta jön, megvizsgálja Bencét, ha kell adja a szurit. Válaszol mindenre, amit kérdezek, igaz, adom is neki a gubát Kép
A Soris topikot nem szoktam, de mindjárt megnézem Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky!

Köszi az infót,erősen gondolkodom,hogy dokit váltunk és a Kr..... már elintézte magát nálam négy éve.
A Soris topikon kevesen vagyunk mert azt senki nem nézi.

Üdv.Ági
kreisch_Ágnes
 
 


Dia! Miért voltatok kórházban?
nyeste
 
 


Kép
Emma 5 naposan
nyeste
 
 


Kép
nyeste
 
 


Nyeste!
Nagyon szép ez a lány Kép

Csajok!
Ezviccék még nyaralnak? Ha nem, Ezvicc várom az élménybeszámolót Kép Milyen volt a babauszi?

Szép napot mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Nyeste!

Emma nagyon szép kislány Kép
Vendég
 


Gratulálok Emmához, tényleg nagyon szép leányzó!Kép
picipocak19
 
 


Nyeste,

Emma nagyon vagány kiscsajszi!

judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Nyeste!
Vállalom
gyuri
Szeged
 
 


Hello
Emma gyönyörű!
Azért voltunk bent, mert Noémi tiszta piros lett, nekem meg herpeszem volt, és a Heim Pálban bentfogtak minket. Kiderült, hogy vmi. bakteriális fertőzést kaptunk. Már jól vagyunk, csak nagyon ölbe
baba lett a lányom és egy percre sem lehet letenni.Kép

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a dícséretet! Irtó jó volt meglátni ezeket a hozzászólásokat. Emma a mi kis ajándékbabánk.
nyeste
 
 


Mi az lányok? Hol vagytok?

Kép Kép
fricky
 
 


IttKép

Csajok van köztetek olyan, akinek Tefal Prelude mérlege van? Nekem a köv. hibát produkálja állandóan. Bekapcsolom, megjelenik a 0 majd 3 mp. múlva a ---- jel és nem mér, ha megnyomom a gombját akkor 2 nyomás után kiírja, hogy a gyerek 90 vagy 100 gr. És ennyi 1,5 hete bedöglött. De a Pannónia olyan messze van, de előbb-utóbb elviszem. Még garis.

Ha volt valakinek ilyen hiba segítsen..
Ja elemet már 3* cseréltem az tuti jó.
Próbáltam úgy is, hogy csecsemőfeltét levéve...

A legviccesebb, hogy a dokinál lévő mérleg tálcájába a múltkor majdnem beszorult a gyerek Kép

Ezért nem aggódom, a súlya miattKép

Más:
Jön a rossz idő, akkor tuti többen leszünk, jó időben nyílván mindenki inkább kint van, ki kell élvezni az indiánnyár utolsó rugásait...

Üdv: Dóri
Vendég
 


Hát igen, de sajna jön a rosszabb idő!

Dóri!
Mi négy hós kora óta nem is mértünk itthon, csak hetente a sztk-ban a védőnéni. A súlya akkor bizti rendben van Kép

Ezvicc!
Mi vasárnap megyünk usziba! Ha tetszett Atinak, remélem talizunk!!!

Szép napot mindenkinek! Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Dóri!
Nekünk még nem csinált ilyet.
3napja lemerült az elem, de akkor Lo-t írt ki.
picipocak19
 
 


Sziasztok Csajok!
Picipocak,Nyeste!
Nagyon szépek a kislányok!Kép
Judy,
én is Angelcare-t vettem,a bébiőrzős változatot.
Sokat nem tudok róla mondani,mert még nincs használatban.Kép
liu
 
 


Csajok!
Megint sehol senki!
Pedig most már itt a sz@r idő is!!!!

Mi voltunk tegnap usziba. Bence először csak lesett, mint Rozi a moziban - szóval búvárreflex eltűnt rendesen Kép De azért a végére nagyon élvezte rikoltozott, meg magyarázott sokat. Mondta az oktató néni, hogy ne izguljunk egy-két alkalom még, és szépen minden olyan lesz, mint azelőtt.

Már 9 hónapos lesz!! Teljesen kész vagyok! Még csak most született!! És már annyit volt idekint, mint odabent Kép

Írjatok! Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Én vagyok!

Idő fújjjjjjjjjjjj!

Most kaptuk meg az 5 hós oltást...kicsit késésben, mivel a múltkor náthás volt.
És már be kell vezetnünk a főzelékeket, mert picit gyorsan hízunk. Kép

És egy kép a hercegnőről.
Kép
Vendég
 


Fricky!
Szerintem a többieket kellene rávenni, hogy a nem konkrétan doktor úrhoz intézett hozzászólásokat ide írják, de valahogy nem akarják Kép
Így a doktor úrnak is könnyebb lenne.
Vendég
 


Dóri!
Gyönyörű ez a lány (a hibátlan sminkjévelKép)!!
Nekünk hétfőn, 26-án lenne az 5 hós oltás, de Fruzsi most náthás, úgyhogy gondolom elcsúszik szintúgy, mint nálatok. Mennyivel később adják ilyenkor? Úgy értem mennyit kell gyógyulástól várni? Nem mintha várnám... de kellKép Hogy viseli az oltást a Hercegnő, most is borult a rend?

Fricky!
Nem csináltatok uszis képet?
picipocak19
 
 


Dóri!
Nagyon édes a Kisasszony!
Nálunk most teljes nagyüzem van, alig jutok gép elé. Emmának kint van 3 rágófoga. Nem nyűgös igazán, csak gyakran felébred, türelmetlenebb, több foglalkozást kíván.
nyeste
 
 


Sziasztok!

Nálunk Ági belázasodott Kép
A tegnap du. elég húzós volt, csak az én ölemben volt el, és csak úgy, ha mászkáltam vele, de ennyit megérdemel...

Pocak!

Mi 2 héttel toltuk el a gyógyulástól kb. 8-9 nappal, bő egy héttel.

Köszönjük a bókokatKép

Nyeste!
Emmának sok puszi a buksijára és kitartás...
Vendég
 


Na, azért örülök, hogy olvassátok a topikot Kép

Nyeste!
A rágóknak kb. mikor kell kijönnie? Az számít, hogy Bencének gyakorlatilag három hónapja ugyanannyi foga van? Az első nyolc kint van, de azóta semmi.

Dóri!
Mostmár bevallhatod, hogy rúzsozott a nőcit Kép

Poci!
Nem, most nem csináltunk, mert apa is kiélvezkedte magát, és úszott velünk Kép

Megint milyen gyönyrű napra ébredtünk! Kép
Ma megyünk Bencével a mázsálásra, el sem hiszem, hogy már holnap 9 hónapos!
De ne aggódjatok, a ti babócáitok is ilyen gyorsan nőnek Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Csajok!

Nem sminkelem, hanem ügyesen fotózom, egy derítőlapot használok a vakuhoz, amitől ilyen szépen csillog a természetes kenőanyag (nyál) Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltuntunk. Pecsett voltunk a szuleimnel. Most hetvegen megyunk majd pihizni, erre nem most romlik el az ido? Kép Olyan duhos vagyok, hogy csak na!!!
Tegnap kaptuk meg a 3hos oltast, ezert most nem is tudok tobbet irni, mert nagyon nyugos a dragam. Ket orankent keltem az ejszaka Kép

nagyon hianyoztok. Ha lesz idom visszaolvasok.

puszi
Judit

ui: ha az Attinak kb 10cm a talpacskaja, akkor mekkora cipi kell neki? Szeretnek valamit venni a labikojara, nehogy megfazzon nekem ebben az idoben.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem sincs annyi időm, mint gondolnám, de azért próbálok én is jönni.

Dóri: gyönyörű a kis hercegnő! Meglátod, majd úgy kell elüldözni a pasikat!Kép

Tegnap voltam a 6 hetes kontrollon. Minden rendben, irattam fel fogamzásgátlót. Biztos, ami biztos!Kép
Geri baba nagyon édes, csak aludni nem akar, szerintem nem olvasta a szakirodalmat, hogy 12-14 órát aludnia kéne!Kép
Az éjszaka rendszerint 11-12 körül kel, és fél 4-ig engem szorakoztat, aztán kicsit bealszik, majd reggel folyt.köv.
Már mosolyog is. Imádom!!
Lányok, szeretném majd uszodába vinni, mikortól lehet őket vinni?
Na, kezdődik a szirénázás. Majd még jövök ám!

Jucus

jucus1
 
 


Ezvicc!
Már hiányoztál Kép
A cipi kérdésben annyi, hogy én Bencének vettem kocsicipőt, 17est. Ha jól tudom, talán 16os a legkisebb.
Remélem hamar jobban lesztek, és vissza tudsz olvasni, és írni Kép

Jucus!
Babócákat nálunk három hós kortól lehet hozni usziba.

Ma megvettük az első igazi cipőnket, hiszen a kiscsávó már sétálgat Kép
9 hónapos méreteink: 8940 gramm, 72,5 cm.

Üdv Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Dóri!

Észbontó a lányod tekinteteKép
És jó a ruhája is!

Alig várom, hogy mi is itt legyünk már időbenKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Dóri!

Észbontó a lányod tekinteteKép
És jó a ruhája is!

Alig várom, hogy mi is itt legyünk már időbenKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Csajok!

Mi ez a pangás Kép

Az oké, hogy Ezvicc nyaral (vagy inkább telel).

Jucus!
Milyen nagy már Gergő babó, te jó ég, még csak most szültél és már voltál 6 hetes kontrolon is.
Az éjszakákhoz kitartást, lesz ez jobb is. Gergő csak anyatejet kap?
Milyen bogyót kaptál?


Csoki!
Köszi a bókokat és ne aggódj, hamarabb lesz a pici leány fél éves, mint gondolnád....

Fricky!
Gratula az első topánkához. Milyet vettél?

Szerintetek érdemes lábzsákot venni télire?
És ha igen milyet?
Amit a kocsinkhoz árulnak az 30e pénz, azt sokallom.
Takaró nem elég?
Vendég
 


Dóri!
Én ragaszkodtam a Siesta márkához. Ezek ilyen bio talpbetéttel vannak ellátva, magasított szárúak, hogy tartsa a bokát. Kicsit drágább, de úgy gondolom vannak dolgok, amin nem lehet spórolni. Én ilyennek tartom a cipőt. Egy életen át a lábán fog járni Kép
Nekem anno volt a nagy kocsihoz lábzsák. Adták hozzá. Én télen végig felhúztam, azt viszont nem tudom, hogy mennyit ért Kép Volt rajta kocsizsák, azon a takaró, és úgy húztam rá a kocsizsákot. Mondjuk eleve ha jól tudom mínusz 10 fok alatt nem is érdemes még kimenni a pici babákkal.
De ha végül a vásárlás mellett döntesz, sztem célszerű a kocsihoz valót venni, azért azt mégis csak pontosan arra gyárották.

Végre itt a napsütés!!!! KépKépKép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky!

Köszi a választ!
Cipő ügyben egyet értek. Ne a gyereken spóroljunk. Én is azt vallom, hogy nem iszom, nem dohányzom, a gyerekre még futja.
Mi megyünk Ágival nagy túrára a savoya Parkba...
Mindjárt kaja aztán irány a nagyvilág, a jóidőt ki kell használni.

Liu!
Még egyben vagy?
Vendég
 


Csajok!

A következő dolog történt velem a Kenguru Gold Savoya park-i boltjában:

A dologhoz hozzátartozik, hogy én igen rossz fejszámoló vagyok.

Vettem egy hálózsákot akkor még azt hittem, hogy 2190 Ft-ért.
10000-el fizettem és az eladó még kért 510 Ft-ot vagy 810-et. Már ezt sem nagyon értettem...
De összekapartam még 510-et és így visszaadott 7300-at. Jó mi?
Így 1020 Ft-ot keresett csak rajtam.
Ez tuti ,hogy nem a bolt hibája, hanem a pénztárosnő partizán akciója volt, de nagyon figyeljetek oda és ha kérne aprót ne adjatok neki, átver, vagy számoljátok ki előre. Engem az zavart meg, hogy a pénztárgépen a visszajáró szepelt, ami 7810 Ft lett volna 10000-ből. Ezt használta ki a csajszi.

Szóval ennyi.
Vendég
 


Hahó, hol vagytok?
Vendég
 


Fúúúú, ez baromi dühítő lehet, én gyűlölöm, ha átvágnak!!! Mi is szoktunk ott vásárolni, de még nem volt rossz tapasztalatom, vagy nem figyeltem...? minden esetre ezek után nagyon figyelekKép

Ti hogy álltok a forgolódással? Hasra, hátra?

Tényleg tök jó az idő, de Fruzsi egy kicsit még mindig náthás, úhogy nem kockáztatok sétát, mert nálunk eléggé fúj a szélKép
Ti mit kezdtetek a náthával? Mi egyenlőre tengeri sót fújunk aztán orrszívóval leszívom... nem rajong érte szegénykém, de már fogja ő is közben a csövet, olyan aranyosKép
picipocak19
 
 


Képzeljétek!

A párom odaszólt a boltba, elmondta, hogy mi történt, és csináltak egy azonnali kasszazárást és meglett az 1020 Ft-om amit így visszakapokKép

Most nagyon boldog vagyok. Tök rendesek......
Vendég
 


Fricky!
Emma is sokáig 8 foggal rágicsált. A szülinapja körül jött ki az első rágófoga hegye, és azóta folyamatosan jönnek, már 3 kibújt a 3 hét alatt. Nem is hajlandó már semmilyen pempőset enni, azt akarja, amit mi eszünk.

Dóri!
Én a piacon vettem igazi kis báránybunda darabot a kocsi aljába, a téli zsák alá. Nekem is úgy ajánlották, hogy ez mennyire jó meleget és közérzetet biztosít a babának. Még idén is jó lesz a sportkocsiba, és arra rá a bundazsák.
A mi környékünkön is a Kenguru Goldban nagyon bénák az eladók, órákig tart minden, de nem rosszindulatúak. Tök jó, hogy meglett a pénzed!

Már jól van Ági?
nyeste
 
 


Dóri!
Ez tényleg dühítő lehetett! De végül is tök jó, hogy visszakapod a lóvét. Én mindig odafigyelek, gyorsba kiszámolom a visszajárót. Meg még az áfa-t is. Mondjuk nálam ez foglalkozási ártalom is Kép

Nyeste!
Ez a gyapjú dolog tényleg nagyon jó ötlet!!!

Nekem baromi nagy mákom van, Bence eddig még semmi nátha, semmi ilyesmi. Viszont elkezdtem neki adni a Vitacolan-t. Megelőzés gyanánt Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Jó hír!

Tibicsoki ma megszült....részletekkel majd biztosan jön, ha hazamentek.
Gratula nekik!
Vendég
 


Gratulálok! Nagyon jó egészséget Tibicsoki! Kép
De tök jó, újabb baba érkezik közénk, már alig várom a képet és a beszámolót!Kép

Dóri!
Örülök, hogy minden rendben lett. Ha lesz időd válaszolsz nekemKép
picipocak19
 
 


Tibicsoki!
Nagy gratula, és sok boldogságot, egészséget Nektek! Már nagyon akartál ide jönni, látod milyen gyorsan eljött ez a z idő is?? Kép

Kép Kép
fricky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: