Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Újra itt vagyok, Bár félig fekvő helyzetben írom a leveleimet, mert szigorú fekvésre vagyok ítélve a szülésig! Hamar elkezdtem!
Sajna a doktor mindenről letíltott, még a kismama jógáról is, pedig azt nagyon szerettem.
De pozitívan kell hozzá álnom:
- itthon is feküdhetek,
- sokat pihenhetek
- a BABÁK a legfontosabbak.

M.
Válaszoltam. Szerintem kérjünk külön szobát, ha már úgy is van két ágyas, vagy az csak a szülés után jár?

Szilvi
Te mit csináltál azért, hogy minél hamarabb jöjjön meg a tejed? Éjszakára szerintem is jobb ha elviszik a babákat, főleg császár után. Nekem még nem mondta milyen szülést tervez, de tegnap az egyik haránt a másik far fekvéses volt, ebből nehezen lesz természetes azt hiszem.

Indu
Mi érdekelne Paráddal kapcsolatban pontosan?
3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 221.
Tel: 36/364-104, 364-046
fax: 36/364-072
e-mail: paradfurdo@agria.hu
főorvos: Dr. Zámbó László
http://www.vendegvaro.hu/41-78
Ezen a honlapon bővebb információ is van, de úgy emlékszem van saját honlapjuk is.

Ezek az adatai, de kérdez bátran és megpróbálok válaszolni rájuk.

Vali
C.Vali
 


Vali!
Hát ebből nem valószinű,mert ilyenkor már nem nagyon van helye megfordulni.A tejem nekem az ötödik napon jött meg,amikor jöttem haza.Nem csinálam semmit,sőtt az a igazság hogy szerintem nekem a stressz indította meg mert az 5. napon a Gergőnél szívzörejt állapíottak meg és elvitték őket a Madarászba de szerencsére másnap már hoztam is el őketKépNa de aznap este még nem voltam velük,nem győztem fejniKép
Én még most is szoptatok szerencsére de a két gyerekre sosem volt elég,így az egyik szopizik a másik tápszerezik és a következő kajánál meg csere.

Lányok!
Babás szoba csak szülés után van.Addig egy másikban kell lenni sajna.
Akit meg hamarabb befektetnek annak meg a nőgyogyin kell feküdi de hosszútávon az sokkal jobb szerintem. Szülészetre csak szülés közeldtével vagy aki bent fekszik az szüléskor költözik fel.

Szilvi
pandamaci
 
 


Azért ott a nőgyogyin se egy méznyalás... engem pl. irtóra zavart, hogy hiába kértük a műtétre várókat/frissen műtötteket, magasról tojtak a kismamákra, és vadul cigiztek a klotyóban... :-(
zana
 
 

 
 

A nőgyógyon hány ágyas szobák vannak?
Mikor engem műtöttek ott, én csak két napig voltam bent és akkor külön szobát kaptam. Sajna ha heteket kell bent tölteni az elég drága dolog lenne.
Közös zuhany van vagy minden szobához van zuhany és WC?

Próbálom kifejleszteni a fekve gépelés tudományát több kevesebb sikerrel!
M. Te hogy csinálod?

Vali
C.Vali
 


Melinda!
Mit jelent az hogy kicsi vagy a babához képest? Csak azért kérdezem, mert én sem vagyok egy nagy darab, és 15 éve rendszeresen sportolok. Ez befolyásolhatja, hogy "rendes" szülésem lesz-e vagy császár? (Bevallom annyira be vagyok tojva, hogy ez utóbbinak most jobban örülnék)
Dudi
dudizsu
 
 


Dudi!

154 cm magas vagyok. Normál téraránytalanságról van szó, illetve a 38 héthez képest nem igazán mozdult el a csípőm, mert valamennyire már most is kéne. Szerintem ne félj mert lehet, hogy ez nálam alkati adottság, míg lehet , hogy te szó nélkül normál úton meg tudod szülni a babát.
Mennyi időd van még?
üdv. Melinda
szokolka
 
 


Melinda!
Akkor neked tényleg nincs túl sok hátra. Szurkolok a jó szüléshez, és hogy mind ketten egészségesek legyetek!

Vali
C.Vali
 


Szilvi!

Képzeld el csütörtökön, mikor voltunk a kontrollon kiderült, hogy két párnak is hármas ikrei lesznek. Kb. 1,5 hónappal ezelőtt is volt egy pár akinek hármas ikrek sikerültek, úgyhogy most 3 hármas iker is fog majd születni a Nyírőben.
Olyan érdekes volt látni, egyszerre voltak nagyon boldogok és teljesen megilletődöttek. Épp azt beszéltük a férjemmel, hogy mi is vállaltuk volna, ha úgy sikerül, bár biztosan nehezebb mint két baba, de szerinte a két baba az igazán tökéletes dolog.

Most megyek feküdni! Majd még benézek!

Sziasztok! Vali
C.Vali
 


Vali, külön mellékhelység csak a fizetős szobához van a nőgyógyászaton, a másik két "kismama-szobából" (3 és 4 ágyas) a közösbe kell menni. :-(
zana
 
 


Sziasztok!

Vali, azt szeretném kérdezni, hogy hova jártál kismama jógára-mennyi és mikor van-, mert kerestem a neten infókat, tornáról és jógáról, de nem találtam semmi konkrétat! Köszi: Anikó
askuli
 
 


Sziasztok!

Vali, azt szeretném kérdezni, hogy hova jártál kismamajógára-mennyibe került és mikor van-, mert a neten kerestem jógáról és tornáról infókat, de sajna nem találtam semmi konkrétat. Köszi a választ..

Más vki jár vmilyen tornára és ha igen, hova??
rigui
 
 


Az előző kettő én voltam! :-)
rigui
 
 


Vali!

Köszönöm előre is a szorítást! Bár azt hiszem csütörtökön megint "okosabb" leszek azzal kapcsolatban, hogy mit csinálnak velem! Te pedig pihenjél sokat és vigyázz magadra is és a babákra is.
üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok kismamák!
Én is a Nyírőben fogok szűlni (ha minden jól megy). Most lesz az első babám. Ma vagyok 20 hetes és 1 napos. Szeptember 04-re vagyok kiírva. És nagyon boldog vagyok. Dr. Vájlok a dokim. Van valaki, aki még hozzá jár? Milyenek a vélemények? (nem csak a dokiról, hanem úgy ált.-ban!)
nagyÁ
 
 


Hova tűnt a legutóbbi hozzászólásom?
Na, mindegy írom újra!
Szóval sziasztok!

Egy kolleganőm ma reggel ment be a Péterffybe, hogy megindítsák a szülést, mert túlhordta a babát. Fizetős szobát szeretett volna a saját WC, zuhanyzó miatt, de nem volt. Most du-ra ürült meg egy hely és be tudott feküdni.
Melinda!
Még kb. 3 hónapom van vissza és most kezdek nyűgös lenni: fájdogál a hátam és most érzem igazán "terhesnek" magam a súlytól. 158 cm vagyok és 50kg-ról indultam, most 60 körül járok.
Anikó!
A jógát nekem is javasolta a védőnőm, de végül csak a "sima" torna mellett maradtam, úgyhogy nem tudom, hol van ilyen helyileg, de mintha a Fittmamában olvastam volna címet, de a neten is van biztosan.
Dudi
dudizsu
 
 


JÓGA: Gáborjáni Réka
CSAK JÓT TUDOK RÓLA MONDANI!
A Király utcában van. A Deák térnérnél. Nem csak megtarja az órát, de beszélget is az aktuális dolgokról a kismamákkal. DÚLA is.

http://www.jogaszules.twinstuff.com/index.html
C.Vali
 


http://www.sportkapu.hu/ Itt is keresgélhettek, sok fitness teremben van terhes joga és meg lehet találni minden fontos információt.

Dudi!

A súlyemelkedés nem biztos, hogy teljes mértékben a baba súlya, én most tartok 7 kg többletnél és baba minden kontrolnál nagyobb volt az átlagnál. Hát majd meglátjuk! De ne izgulj most még ezen.

üdv.
Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!
Én is a Nyírőben fogok szülni júliusban Dr. Feketénél, még ki fog nála szülni? Ez lesz az első babánk.
Üdv:
Timi
timu
 
 


Kedves Vali!
Pld.az érdekelne, hogy mennyit kell fizetni, vagy beutalós, vagy hogy megy ez?
Puszi.Ildu
Szlvi, megkaptam, most fogok válaszolni, tegnap voltam Vereczkeynél.
Puszka.

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Sziasztok!

Kismama ill. baba-mama joga, kismama-fitness az Aktiv Szules Program kereten belul is van, en sok jot hallottam rola. Reszletes info:
http://www.babanet.hu/aktivszules/aktivszules.htm

Melinda, szoritok neked, hogy minden jol menjen es aztan meg kellemes babazast!

Ildi
szildi
 
 


Ildu

Parádfürdőre szakorvosi beutalóval (nőgyógyász) lehet menni. Nekem a Vereczkey állította ki gyakorlatilag azonnal amikor megkértem rá. Azt mondtam neki ki szeretném próbálni, mert két ismerősömön is segített, és úgy gondoltam, ha az én méhemet is stabilizálja, feltölti a harmadik lombik előtt akkor már megéri. Egyébként így is történt. A kezelést követő egy hónap múlva szinte minden fizikai tünetem (főleg a görcsök) megszüntek és gyógyszerek nélkül teljesen sima menstruációk jöttek, ami előtte évekig elképzelhetetlen volt.
A kezeléseket az ottani főorvos állítja össze miután megnézi a leleteidet és megvizsgált.
Nekem az alábbiak voltak (10 kezelés mindenből):
- timsó fürdő (kifejezetten nőgyógyászatra használják)
- iszap pakolás (hévizi iszapot használnak, hihetetlenül hatékony, 15 perces iszap után fáradt lesz az ember és legalább 2 órát alszik)
- mikrohullámú kezelés (lazítja a gyulladás okozta összenövéseket)
- masszázs
- gyógytorna

A nőgyógyász által írt beutalót kell elküldeni az általam fent megadott címre egy kisérő levéllel együtt, amiben kérheted, hogy mikor szeretnél menni, azonban érdemes előtte oda telefonálni és a betegfelvételen megkérdezni, mennyire vannak tele, mikortól tudnának fogadni.
Ezután kiértesítenek. Néhány friss leletet be kell szerezni (tüdőszűrő, vérkép, stb) és egy pontos listát küldenek mit kell vinned.

A szobák:
- 3-4 ágyas szobák vannak. Ezek nem fizetősek a zuhanyzó kint van és közös, a TV a folyasón van, ha kevés beteg van kérheted magad 2 ágyas szobába, de ezt is egyeztetni kell a betegfelvétellel.
- fizetős szobák 2 ágyasok, a zuhanyzó, TV, kis hűtő van a szobában. Én ilyenben voltam és 1000 Ft volt naponta.

A kezelés 21 napig tart.

Háromszori étkezés ingyenes, kollégista jellegű, de minden kategóriára fel vannak készülve (diétás, cukros, vega, stb).

Beszkennelem a nekem küldött értesítésüket és elküldöm az e-mail címedre, remélem az segíteni fog még több információhoz jutnod.

Vali
Alika
 


Indu

Az előbb is én voltam, nem tudom miért nem a C.Valit írta ki felhasználóként.

Nem találom az e-mail címedet ezért nem tudom elküldeni az értesítést, ha érdekel légyszíves írd meg az e-mail címemre, ha érdekel.

C.Vali
Alika
 


Timi!

Üdvözöllek közöttünk.
Én (Cvali) és M. is júliusra vagyunk kiírva, igaz úgy túnik mind a hárman másnál fogunk szülni.
Remélem fogunk találkozni.

Szilvi!
Ti hogy vagytok? Nem érkeztem még vissza olvasni mindent, de igyekszem.

M.
Mi van veled? Hogy érzed magad? Tudsz sokat pihenni? Én sajna nem tudok egész nap feküdni, szerencsére a szoptatós hintaszékünk nagyon kényelmes és a doki azt mondta ülhetek is.

Pusz!

cvali
28+2
cvali
 
 


Szia Vali!

Megvagyok, köszönöm, fekszem, de nehezen bírom, főleg most, hogy ilyen szép tavaszi idő van odakint. Most úgy mennék... De ha nem lehet, hát nem lehet. Készülünk a Praxisba szombaton, már nagyon várjuk, hátha kiderül, hogy ki is lakik odabent... :-)

Üdv, M.
(29+2)
zana
 
 


Szia Vali!
Köszi mi jól vagyunkKépVégre kiraktam a csemetéimet a teraszra úgyhogy most én sem poshadom túl sokat bent a lakásban.Azt hittem sosem lesz tavasz,de a fene egye meg a hétvégére megint elég pocsék időt mond.

Külömben szombaton írtam neked választ a hármasikrekre de úgy látszik nem ment elKép
Szóval azért én örülök hogy "csak" kettő lett.Nekem nagyon magas volt a HCG-m annak idején és mindenki be volt parázva hogy ez biztosan három.Ráadásul úgy emelkedett mint a villám.Aztán szerencsére ketten voltak mikor néztük őket UH-val.Nem tudom mit tettem volna,bár amennyit én szenvedtem biztosan nem engedtem volna hozzányúlni!Ez nagyon nehéz dolog.Ja és a nyírőben nem születhetnek hármasikrek!Csak PIC-es kórházban lehet,mert ugye náluk nagyon esély van a koraszülésre,szinte biztos!
Remélem jól vagy,és csak pihenj!!Tudom hogy nagyon szar,hidd el nekem még sosem volt ilyen hosszú nyaram mint a tavalyi,és dög unalom volt,egyedül feküdtem itthon,az elején a hányingertől,aztán meg az óvatosság miatt!
Puszi!
Szilvi
pandamaci
 
 


Itt tényleg valami prücök van,hiszen nekem se a saját nevemet írta kiKép
Szilvi
pandamaci
 
 


Szilvi, azt nem tudod véletlenül, hogy mi az a határ, ami fölött már nem viszik el a babákat (súly, kor, érettség) másik kórházba?

(Ez meg tök érdekes, hogy mostanában mit csinál a babanet, össze-vissza írja ki az azonosítókat, nem enged regisztrálás nélkül írni...)

M.
zana
 
 


M!
Hát én ettől nagyon féltem hogy elviszik!!
Elvileg 36 hét alatt mindenképpen elviszik,bár erre is azt mondták hogy nem szabad a koraszülötteseket előre odahívni mert ők üres kézzel nem mennek el.Súlyra meg azt hiszem 2.10-et miondanak.
Enyémek 35+3 hétre születtek és 2300 ill. 2480 grammosak voltak.Nem vitték őket sehova,sőtt 8/10 és 9/10 es apgart kaptak ami nagyon jó ennyi hétre!
Szilvi
pandamaci
 
 


Szilvi,

tudom, emlékszem, beszélgettünk erről akkor. Nekem most ez a legújabb gumicsontom, mert bár nagyon remélem, hogy nem lesz rá szükség, azért igyekszem minden infót begyűjteni.
Végül is, nálatok nem is hívták oda a Cerny-seket? Volt róla szó, nem?

M.
zana
 
 


Végülis nem hívták őket.De jobb is mert ha ott vannak akkor biztos viszik őket.
Aztán nem is lett rá szükségKépIgaz hogy korán születtek de teljesen jól müködött mindkettőjükKép))
Képzeld másnap mikor szültem,ülök kint a párommal az előtérben és éppen visznek el egy babát egy olyan gépben hogy azt hittem a szivem szakad meg.Sípolt meg fütyült meg mindnet csinált az a gép.Szóval az a rosszabb állapotban lévő kisbabáknak van.Mondom a páromnak ha az enyémet így kéne végignéznek ahogy elviszik abba bele is halnék!
Öt naposak voltak amikor jött a dokinő és mondta hogy Gergőt elviteti mert szívzöreje van.Azt hittem leesem az ágyról!!!Jött a Cerny és végignéztem ahogy elviszik a gyerekeimetKép
Elvitettem a Vivient is mert így én is mehettm,gyorsan írták is a zárómat.Szerencsére semmi komoly csak jól megijesztettek,és másnap már ki is hozhattam őket a madarászból.Erre az egy napra is csak azért kellett maradni mert kicsit besárgultak,bár én nem láéttam rajtuk.
Az egy hónapos kontroll vizsgálaton megkérdezték hogy biztos láttak a gyerek szivén valamit,mert semmi nem látszikKép)Szal jól rámijesztettek és állítólag sok ujszülöttnél van ez de teljesen komolytalan!

De képzelheted mit éreztem amikor mindkettőt egyszál pelusban belerakták egy meleg bőröndbe!!Abban vitték őket,szerencsére nem ilyen komoly gépben!Kaptam róluk egy polaroid képet és már el is viharzottak velükKép
Egyébként nagyon komolyan fel vannak szerelkezve,tényleg ez megnyugtató hogy van ilyen!
Szilvi
pandamaci
 
 


Brrr, elég szörnyű lehetett... :-(( De azért jó, hogy te hamar mehettél utánuk, meg főleg, hogy nem sokat kellett ottmaradnotok. :-)
Egyszer láttam csak ott az UH előtt egy inkubátort, mondta a nővér, hogy 1980-ból származik... hát remélem, ennél korszerűbbek vannak a harmadikon. :-) (De főleg azt remélem, hogy nem kell kipróbálni ezeket...)

M.
zana
 
 


Sziasztok!

Elég tájékozatlan vagyok ez ügyben, de mi az a Cerny? Hol van és ott mit csinálnak a babákkal?

Vali
cvali
 
 


Halihó!

Cvalin és M-n kívül ki van még júliusra kiirva?
Én július végére vagyok, és latolgatom, hogy találkozhatok-e közületek vkivel? Az én dokim Dr. Csepegő. Ismeri esetleg vki?
CVali és M! Ti július mely részén kerültök sorra?

Dudi
dudizsu
 
 


Vali,

a Cerny alapítvány a koraszülöttmentéssel foglalkozik, nekik van spéci módon felszerelt mentőautójuk ezeknek a nagyon piciknek a szállításához. A www.cerny.hu oldalon egy csomó minden le van írva róluk.
Szilvi nekem azt mesélte anno, hogy ha az ő ikreikhez lehet, hogy készenlétbe hívják a Cerny mentőjét, ha netán PIC-re kell vinni a babákat. De ők ügyesek, és szép nagyra meg érettre nőttek, Szilvi meg kitartott, és nem túl korán születtek meg végül. :-)))))

Dudi, nekem július 8-10-re tippel a dokim, a kiskönyvemben július 17. van, de szerintem az el van számolva... Csepegő doktort meg csak látásból (vizitről) ismerem.
zana
 
 


Zana
Köszi, meg fogom nézni őket.

Dudi
Én júli 11-re vagyok kiírva, de legalább két héttel előbbre számítja a dokim.
Csepegőt én is csak látásból ismerem.

Vali
cvali
 
 


Sztiasztok lányok!
Érdeklődöm, hogy ismeritek-e Dr. Nagy Gyulát A "tanárbácsit". Jár-e hozzá valaki, érdekelne, hogy milyen a szakmában.Az előző oldalakat végigolvasva eléggé megoszlanak a vélemények. Nekem is ajánlották, puhatolózom, hogy érdemes-e a mostanit lecserélnem. Minden véleményt szívesen elovasnék.
Köszi Andi
jós
 
 


Sziasztok!
Én is júl. 17-re vagyok kiírva, de majd maglátjuk mit mondanak az uh után.Elég rég jártam erre,de most nagy lázban vagyok,mert jövő héten találkozom az új dokimmal. Minden nap eszembe jut a következő hétfő. Na de nem görcsölök ezen, csak normális lesz.
Mindenkinek jó babavárást!
Anka
anka
 
 


Anka, ne izgulj, nem fogja leharapni a fejed. :-))))

Üdv,
M.
zana
 
 


Sziasztok!

Ma voltam megint bent, a szülészeten 4,30-kor van ébresztő. A baba-mama szobákba a gyerekeket 5,30-kor viszik ki és 21,30-ig van ott a baba.

Én még kaptam ctg-re időpontot a jövő hétre.

üdv. Melinda
(39 hét)
szokolka
 
 


Melinda, eddig nem is tűnt fel nekem, hogy ennyire a finisben vagy! Hát drukk neked! :-))

CTG-re mikortól kell járni??

Az infókat köszi, jó edzés a korai ébresztő a továbbiakhoz... :-))))

M. (29+3)
zana
 
 


Zana!

Általában 36. hét után hetente kell járni ctg-re.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

MOstanában olyan nyugtalan vagyok, alig bírok aludni, egyszerűen félek az egésztől.
Ma voltam UH vizsgálaton és olyan ciki volt, hogy ott a váróban a többi kismama előtt elkezdtem bőgni. Alig mertem bemenni, aztán a dokim vmennyire megnyugtatott. Nyugtatót nem akarok szedni, megpróbálok saját belső erőből túllenni ezen.
Dudi
dudizsu
 
 


Melinda, köszi, akkor van még addig időnk... :-)

Dudi, mitől féltél pontosan az UH előtt? Az általában a legjobb része az egésznek... :-) Legalábbis nekem többnyire öröm volt.

Üdv,
M.
zana
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvasom már egy ideje a topikot,de csak kivülállóként.4,5 évvel ezelött szültem a Nyíröbe és kiváncsian olvastam a hozzászólásaitokat,hogy azóta mi ujság arrafelé.Most várom az ikreimet,még csak 10 hetes terhes vagyok.Öket azonban már nem ott fogom megszülni.

Melinda!
A Te hozzászolásaidat még nagyobb kiváncsisággal olvastam,mert én is Benyó-nál szültem.Elég ritka,mert nagyon kevés a kismamája.Úgy tudom inkább a nögyógy.mütétekkel fogl.inkább.
Drukk. hogy minden sikerüljön,és ha nem gond,szivesen várom én is a beszámolodat,majd a szülésröl.

Mindenkinek további jó pocakosodást és könnyü szülést!!!
enci70
 
 


Dudizsu!

Ne izgulj szerintem ez természetes tünet. Én kb egy hete vagyok teljesen zizi, vagy három napot végig bőgtem, miért nem tudom. Ennél rosszabb már csak az, hogy felejtek, és én eddig mindenre jól emlékeztem, de megnyugtattak, hogy ez el fog múlni, mármint a felejtés.

Enci70!

Nekem a barátnőm is nála szült 2 éve, de azt már én is észrevettem, hogy kevesebb kismamája van. De nekem még mint kiderült más ismeretség is van, az anyósóm együtt dolgozott vele egy másik kórházban. Hát kicsi a világ!
Majd írok, hogy mi volt. De ma is megerősítette, hogy nagyon nagy esély van a császárra.

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Dudi!
Szerintem ne zavarjon a bőgési rohamod! A hormonok teszik. Jöjjön ki aminek ki kell jönni. Nekem azt mondták amikor hisztis voltam, hogy ez egy érési folamat amin mindenki át megy és másképp reagálja le. Te így!
Az UH-tól ne félj, én imádom a babáimat nézegetni, a szívhangjukat hallgatni. semmi pénzért nem mulasztanék el egy ilyen alkalmat.

Jós!
A Tanár Úrral én egyszer találkoztam, amikor műtét előtt felvett az osztályra. Más kismamáktól azt hallottam a természetes szülés híve, nehezen megy bele a császárba, ezért sokan szeretik mások pedig nem! Szerintem kérdezd rá ezekre a dolgokra, mi a véleménye. Az a fontos, hogy teljesen megbízzál benne és azonosan ítéljétek meg a dolgokat.

Enci!
Üdv közöttünk. Én is ikres vagyok. Természetes úton lettek az ikreitek? Hol akarsz most szülni?

Melinda!
Szurkolok neked! Majd írd meg mi volt!

Vali
cvali
 
 


Úgy örülök, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a hangulatváltozásokkal. Néha azt hittem, hogy csak én vagyok, aki "felett beborul az ég" mert a többi kismama olyan happy. A terhességem elején voltam inkább hullámzó hangulatú, utána tök jól éreztem magam, most megint rámtörnek félelmek a szüléssel meg az egész babavállalással kapcsolatban.
Nem az UH-tól féltem, csak akkor jött rám..
Dudi
dudizsu
 
 


Sziasztok!

CVali!
Köszi az üdvözletet, aranyos vagy!

M!
Mi is voltunk a praxisban, nagyon kedvesek! Ott derült ki, hogy kisfiú lakik odabent Kép
http://www.babanet.hu/ultrahang.php Ha ezt az oldalt megnyitot, 1000 Ft kedvezményre vagy jogosult. ismerted?

Dudi!
Mintha magamról olvastam volna! Ne aggódj, én is ezeket érzem.

Július 7-re vagyok kiírva.
Jön valaki szülésfelkészítőre? Május 6-án lesz. Nagyon kíváncsi vagyok rá!
Timi
timu
 
 


Timi

Meddig lehet jelentkezni rá?
Lehet, én mér akkor bent fogok feküdni, akkor meg rá érek eldönteni, hisz úgyis ott leszek.

Vali
cvali
 
 


Vali!

Hívd fel Bilics Katalint, biztosan mehetsz! Nekem sem volt jelentkezési határidő!
Érdemes, én hallottam jó dolgokat.

üdv. Melinda
szokolka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: