Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, állati édesek! Réka különösen tetszik nekem. :D

skrisz72
 
 


Angel!
porszívózás :lol:

Vanda!
Kicsik nagyon édik

Baba!
Bocs aludtam, nemtom mi van ma velem teljesen kómában vagyok du.3 órát aludtam :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, semmi baj. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Vanda,
bravo, bravo :lol: :lol:
Réka ruhája nagyon tetszik!

angel37
 
 


Köszi Csajok!

Angel!
Abban a ruciban ha jól matekozok, Réka a negyedik baba... Örököltük, az eredeti tulaj meg valahol turkálta. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda:

Nagggyon arik a gyerekek!!!!! :D :D

Rakok fel pár képet, többre nem futja ma.
Így hintáztam:
Kép

Beba baba megeszlek!
Kép
Jó sok labdám van.
Kép
Baba bölcsiba anyával:
Kép

Ilyen ügyesen vártam anyáékra az étterembe míg ettek:



Kép


Babának:

Így mászok:

Kép Kép
Ezért másztam:

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, komolyan nyomja a laptoppal és a telefonnal. :D Asszem fekszik majd neki az irodai meló. :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok! Hát cseng a fülem a sok gyereksírástól már, Dorka megint 5 percenként felébred, nem tud aludni, csak reggel egyszer a teraszon a babakocsiban és azóta sem. Fáradt, elalszik és kipattannak a szemei és azonnal sír. Tehát nem nézelődik, nem beszél az ágy fölé lógatott játékaihoz (amikhez percekig szokott), csak egyből sír. Most nem élesen, tehát nem a hasa fáj, csak nyüglődik szerintem. Annyi időm sem volt ma, hogy a szárítóból kivegyem a ruhákat. Ott van kinyitva az ajtaja és nem tudok odamenni, kiszedni a ruhákat. Jaj, ne legyen már minden napunk ilyen, olyan rossz anyának érzem magam ilyenkor, biztos nem értem a babám kívánságait …..

Raniko: hű, nem is mértem, hogy mennyiket eszik Dorka. Én még mindig igény szerint szoptatom, mert annyira szokott sírni és összekulcsolt kézzel könyörögni nagy könnyekkel a tejcsiért, hogy nem tudom megtagadni tőle. Van, hogy 40 percenként kér (ez szélsőséges eset). De van, hogy belaszik és alszik 6 órát és addig bedurrannak a cicijeim, ilyen sok várakozástól. Annyit szoktam csak mérni, hogy hízik-e a baba és eddig szépen kerekedik, már mindjárt 6 kg-os lesz. Úgy kb. havonta 1 kg-ot hízik. Nem szoktam felkelteni, ha alszik. Anyósom javasolta, hogy ő sem keltette fel sose a gyermekeit, majd szólnak, ha éhesek.

Majd írok még, csak megint sírás van, próbálom megnyugtatni a kiscsajt. ...
Vendég
 


Két képet meg kell osszak veletek :lol: :
Kép

Kép

skrisz72
 
 


Na, elaludt a kiscsajszi:)...

Vanda, nagyon ügyesen járkálnak a lurkóid. Rékuci és Dani is. Dani már tök egyedül. Szuperek a srácok:)
(Köszi az alvási tippet az előző oldalon, megfogadom:))

Skrisz, nagyon arik az Eszti képek:))))))))))
Mindig a rugós hintán alszik? Teljesen félreérti a hinta szerepét ezek szerint... (csak hülyülni próbálok:))))))))))) :wink:

Baba, most már tuti, hogy semmi baj sincs, bármikor jöhet a levélkéd és aztán ünnepelünk:)
Vendég
 


Skrisz:

Nagyon jók a képek, eszter is felhúzza a nóziját? De édes :D :D :D


Twist:
Akkor pihenj te is gyorsan.


Még lenne egy kérdésem, eddig babavizet használtunk evéshez és iváshoz. Szeretnénk áttérni egy ideje a forralt csapvízre de mindíg elfelejtek forralni . Ha felforralok egy nagyobb adagot azt hütőbe tároljam vagy hol? vagy mindíg csak az aktuális evésre forraljam?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Na, gyorsan írtam, idemásolom, aztán megyek kipakolni a szárítógépet és aztán pihizek:

Katerina: 8 hónapos baba már végigalussza az éjszakát? Mettől meddig alszik éjjel? Napközben hányszor alszik és hány órákat? És te hány óránként etetsz? Még babakádban fürdik, vagy már a nagykádban?

Raniko: Mihozzánk is kijárt a gyerekorvos eleinte, amikor kellett. Most, a kéthónapos oltásnál vittem először a rendelőbe (vártam is egyből 1,5 órát). Nálunk az első hónap úgy telt, hogy minden hétvégén jöttek a rokonok, legtöbbször a szüleink. Hoztak mindig ételt. Hát, én néha nagyon káromkodtam a sok látogatótól, de túléltük…
A hasfájás nekünk is volt és van is néha. Igazából csak a masszírozás jött be. Bár hétvégén az Espumisant is kipróbáltuk és egész jól bevált…A Gripe Watert is próbáltuk régebben, az nekünk nem jött be sajna.
Mostanában nálunk úgy zajlik a fürdés, hogy a végén sír Dorka is (mint Milán), amikor már a rugdalózót húzóm fel, akkor zendít rá, hogy Lá! (azaz tejcsik kér, de azonnal).
Hogy fekteted a babát? A kórházban nekem azt mondták, hogy hason vagy féloldalt. A védőnő oldalt fektetést mondott, de Dorotty a hátán szeret feküdni és oldalt fordítja a fejét. Most máshogy nem is lehet, mivel terpeszpellust kapott pár hétre.
Vendég
 


Krisz,
első képen a pofavágás :lol: :lol:

Nikó,
micsoda nagylány! :wink: és milyen szépen elvan!
laptop és társai nálunk is nagy sláger, erre úgy látom, minden gyerkőc így rámozdul :lol:
sztem kúszik :wink:

vizet aktuális evésre forralok.

Twist,
hasonfekést mondanám én is. oldalt sztem semmiképp ne.
terpeszpelenkával miért nem lehet hason?

én se keltettem soha evésre, bár 4 óránál többet nem hagyott :wink:


mai lefektetés se volt egyszerű menet :roll:
végül lóadaggal elnyugodott, de tuti nem volt annyira éhes :roll:

angel37
 
 


Köszi a pancsolásos képekre a kedves szavakat :roll: :roll: :roll:
Zétény nagyon imádta a biztonsági kádat első pillanattól kezdve, egyik leghasznosabb beruházásom volt. Ki is használtuk nagyon, 8 egész hónapig fürdött benne, teljesen egyemberes, sőt gyakorlatilag pancsolhat benn a Ded egyedül, egyáltalán nem kell tartani. Ha meg mosakodás van, akkor egyik kezet nem foglalja le, hogy tartani kell a Kölköt.

Skrisz!
Az ülős cucc nem annyira bejövős, neki még csak tetszett, szerintem béna. Nem tud benne mozogni, ha elejti a játékát, nem tud utánamenni. Én eddig csak abban láttam érelmét, hogy be tudtam tenni vele közös pancsira más gyerekekkel együtt nagy vízbe, amibe nem tettem volna bele különben, mert még mindig fel tud borulni ülés közben.
Én szeretem a kádas pancsit, bár míg terhes voltam nem ültem bele, Zé óta szintén csak alig. De Zé nagyon élvezi. Ez is nagy, bár így a képen nem jön le, de beleférünk többen is :wink:
Hintázós szunyás nagyon édes :D Orr-ráncolós nemkülönben :)

Baba!
Tök jó ez az övterelő, tessék is viselni!! Én terveztem, hogy veszek, de elmaradt a végére.
Amúgy nem a kényelem a lényeg, pl. szoknyával tök béna ez a cucc, de ha valami gáz van, nem rántja meg a pocakot.
Tavaly volt olyan lehetőség is, azt hiszem a Minimanóban, hogy kifizeted, majd a terhesség végével vissza lehetett vinni, és az árát le lehetett vásárolni.

Nikó!
Itt a képeken nekem is kúszásnak tűnik, ha mászás, akkor jó korán kezdte a kisCsaj!! Képek nagy édesek!! :D
Öööö, és a babavizet is forralom :roll:

Rani!

Zé is elég érzékeny bőrű, egy kis meleg simán ki tudja pöttyözni.

Twist!
Annyira nem is jók ezek a képek, de muszáj voltam olyanokat válogatni, amiken szemérmesen nem látszik Zé nemi jellege :roll:
Amúgy semmi extra gép, egy jófajta kis Ultrakompakt masina, de nem a legújabb már.
Ha nekem Zé ennyire gáz volt, akkor felkötöttem magamra egy kicsit. Én sem keltettem kajáért sosem. Ez csak az újszülött kis súlyú babákra vonatkozik, főleg ha be vannak sárgulva. Legalábbis tudtommal.
Oldalfektetés az egyetlen amiben konszenzus van, hogy nem jó. Háton és hason vannak pro és kontra érvek, de az oldalfekvésre mindenki fúj. Nem jó a csípőjüknek.

Én ringatással sosem altattam, a majd 10 kilós kölkömmel nem is lenne egy könnyed móka :roll: Igen Vanda jól mondja, én még többet rá szoktam tartani, ha a kezemben alszik el, Zének legalább fél óra, mire elmélyül annyira az álma, hogy le lehet tenni.

Till!
Mi a baj a gyümikkel?

Lili!
Tudod, írtam a múltkor, hogy ennyi idősen, Zét nagyobbnak mérték és mégsem lett egy szumóbaba :)
A homeós cuccokról és a málnalevél-teáról objektív véleményt nem fogsz hallani, mert szerintem senki sem tudja, hogy mi lett volna, ha használta volna, vagy épp ha nem. Én nem használtam, még is könnyen szültem, de sokan isszák/szedik, és mégis hosszú a tágulás. Ha hiszel az ilyen dolgokban szedd nyugodtan, bajod nem lesz tőle. A császármetszésnek és lombik összefüggése elég sületlenség szerintem. A barátnőm IVF-es fagyibabát szült pénteken császárral. Atomsatu teljesen zárt méhszáj, ,40.-ik hét, III-as szintű lepény, rossz áramlás, meg sem kísérelték az indítást. De az hogy lombikos baba, nem volt szempont.

Angel!

A rácsos ágynak nem csak az a lényege, hogy ne essen ki belőle, hanem hogy később is benntartsa :D :wink:

Vanda!
Milyen ügyes járó-babák :D Nem semmi!! :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó! Annyira, de annyira édes!!! Ez az étterem Dunaújvárosban volt?
Megzabálnám! Látom, a technika megfogta őt is, mint a legtöbb picit!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, a minimanósat én is olvastam, de előjegyzéses. Mivel (relatív) nem volt drága, így megvettük, az este ki is próbáltuk. Szuper! Közben az egyik ismerősöm szólt, hogy mehetek az övterelőjéért, mert bevitte a munkahelyre. Szupi! Késő :lol: . MOndtam neki, hogy köszönöm, de már vettünk. Pont akkor vette át Apa, amikor az e-mailt olvastam. :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok:

Angel, Lois:

Elég vegyesen csinálja, van kúszás is és mászás is. Ma reggel pedig maga alá húzta a lábát , kinyomta magát a kezével és hintázott. Megzabálom ezt a nőcit az tuti.

Baba:

étterem Alsópáhokon volt. Próbáltam labdával és kb. még 30 játékkal rávenni a mászásra de nem, csak hasalt és magyarázott. Meglátta a laptopot és elindult, na ennyit a sok játékról. :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szépek a képek!!! Megérte felkelni!

Twist!
Nem vagy rossz anya! Ezt verd ki a fejedből Neki te vagy a legjobb!!! Postás Pat úton van, remélem, nem kutyulják el a cuccot!

Meg írom, amire emlékszem (kicsit szét vagyok esve, Dani belázasodott).

Alvás: ahogy a baba szereti. Nekem nagy hason alvós mind a 3, de van olyan is, hogy nem szereti.

Laptop és társai: szerintetek Dani nem a fényképezőgépért teper a videón? :lol: Vakdugókat beszerezni, vezetékeket eltüntetni (képtelenség). :wink:

Majd jövök még, eddig aludtak, úgy hallom, ébredeznek.
vovanda
 
 


Skrisz Eszti szupi jó arc!!! :lol:
Nagyon dögönyözni való kis drágaság!!

Twist Milán hason alszik!
A hasfájás miatt is mondták tegyem hasra és úgy veszem észre szereti is.
Hátra nem nagyon szoktam tenni bevallom félek, hogy bukik (bár nem szokott).
Oldalt nekem nem javasolták sőt az ortopédus meg is tiltotta mert a csípőlyüket hamar el lehet így nyomni.
Milán is van hogy sűrűn akar cicin lenni így én is rá teszem, és van nálun is a 6 órás alvás.
Néha tényleg olyan mint egy kis éhenkőrász, mikor érzi a cici közelségét túr az orrával rángatja a fejét és röfög hozzá! :lol:

Lois képzeld találtam a TeszVeszen hintát olyat mint a tied.
Az egyikről lecsúsztam 5 másodpercel rám licitáltak, a másik még folyamatba van de vérre megy szerintem! :roll:
Drukkolj!!!!

Tegnap kipróbáltuk az édeskömény teát!
Háááááát olyan hascsikarás lett a vége, pedig enyhe teát csináltam.
Maradunk mi a Gripe Water-nél.
Milán is kb egy hónap alatt 1kg-ot hízott! :lol:
Mondta tegnap a gyerekorvos aki ilyen szépen hízik azt fel ne keltsem ha alszik!(nem is szoktam)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! Most az jutott eszembe, hogy csak nem az oldalt fektetés miatt kell terpeszpellust hordania Dorkának? Férjem egyből ezt kérdezte. Na most már nem lesz további gond, úgyis háton alszik minimanó.
Angel, oks, kipróbálom a hason fektetést is terpeszpellusban. Jó ötlet, köszi! Hasonfektetésben Dorka fel szokta húzni a térdeit és rugdos és "tolja előre magát", de a terpeszpellust ezt nem engedi, így nem is fektettem hasra mostanában. De ma kipróbálom a játszószőnyegen :wink:

Krisz olvastam a blogod, részvétem a hiszti miatt. Nálunk ez tegnap napközben volt, de éjjel jól aludt a kis bige szerencsére.

Vanda, ari vagy, nagyon várom a csomit, rendi vagy:)))))))))))))))) Puszi
Vendég
 


Twist, nem az oldalfekvés miatt kell. A lányoknál nagyon gyakori, hogy picit fejletlenebb a csípőjük. 6 hét, és már rendben is lesz. Esztit is hasaltattam a terpeszcuccban. Háton is jól elvolt vele. Nem korlátozta a mozgásban.

skrisz72
 
 


Lois,
ja, hogy szándékos fütyitakarás van! 8) :wink: pedig a kiccsajok biztos mind kíváncsiak lennének! :mrgreen:
jé, tényleg nem látszik nagynak a kád a képen, pedig ezek a fajták nagyon szoktak lenni!
Makiccsaj az a "gond", hogy már nagyon mozgékony meg pancs, de még mindig kicsi a kádjába, tartani kell.

Twist,
akkor nem doki mondta, hogy nem lehet terpeszpelenkában hasalni? először azt hittem. sztem próbáld ki :wink: de ha háton szeret, akkor jó! :)

Nikó,
naná, akkor és arra indulnak rá, amikor és amire ők akarnak! :wink:

angel37
 
 


Raniko, juj, a teszveszen tényleg vérre megy a játék. Nagyon gyorsnak kell lenni és akkor sem biztos, hogy sikerül lecsapni az aukciót. Én alig tudtam pihenőszéket szerezni, mindig lecsapták az orrom elől. Aztán már úgy hajtottam az egyikért, hogy folyt rólam a víz, csapkodtam a billentyűzetet és akkor tudtam csak nyerni:)))

Skrisz, te használtál Mei Tai-t, szerinted jó? Eszti beleült végül is? Most készülök venni egyet. Könnyű vele közlekedni, megéri venni?
Vendég
 


Twist, mai tai eddig nem jött be. Állandóan üvöltött benne Eszti. Tegnap viszont hazafelé a babakocsikázásból már abban jöttünk. A csípőmre kötöttem, és egy hang nélkül hazasétáltunk. Lois-nak jött be nagyon! Teljesen gyerekfüggő a dolog. Meg kell próbálni.

skrisz72
 
 


Krisz,
mai tai :lol: a koktél? :wink:
én a múltkor a koktél helyett mondtam mei tai-t :roll:

amúgy akarok majd, a kengu kezd szűkös lenni és nem jó a lábijainak.

angel37
 
 


Twist!
Mei-tai nekünk is nagyon bejött.
vovanda
 
 


Angel, most lebuktam. A pián jár az eszem. :lol: Ma még nem gurítottam le a napi adagomat. :lol: :lol:

skrisz72
 
 


ugye hogy ugye? :wink: :lol:
nem mondom, hogy egy MaiTai-t nem bírnék elviselni, de sajna csak beszéltünk róla :roll:

angel37
 
 


Na tessék, az anyukák itt vedelnek és még én lettem meggyanusítva múltkor, hogy sörözök, pedig nem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist én is hasonló modon vásárolk a TeszVeszen!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Megnéztem a hintát, elég jó ez az ár (ha tényleg ennyire új), de ki tudja hol áll meg :roll: Ebay-es rendelést nem próbáltad?

Hát eléggé csorgatom a nyálam én is egy mai tai-ra :oops:

Angel!

Én is azt hittem, hogy gáz lesz a nagy-kád, kerestem is emiatt alternatívákat, de semmi sem jött be. Aztán kipróbáltuk, kicsi vizet engedek csak, forgolódik, mászkál benne, játszik, nagyon élvezi. És nem fejel bele, nem is issza.

Twist!

Én 2 hónaposan vettem MT-t, a kenguru pl. nekünk nem jött be, ezt nagyon szereti. Ácsorgós programokra nagyon bejött, de néha itthon is felkötöm, ha nyufi. Szombaton vendégségben voltunk, másfél órát simán aludt benne, és én is bírom tartani simán, pedig nem kicsi (tegnapi hivatalos mérés: 9150 gr és 74 cm :roll: )

Baba!

Azt nem tudtam, hogy elő kell jegyeztetni :shock:
Bosszantó, hogy pont akkor kaptatok volna, mikor vettél, van ez így. Postás???

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Csípőre még sosem kötöttem, de most beletetted a bogarat a fülembe. Meg is néztem rögvest a videót róla, legközelebb tuti kipróbálom, és tán még orra sem esem így vele :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, még nem jött levél. Később ismét megnézem, mert ha jól tudom, van egy postás de., meg egy valamikor 2-3 körül. :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nekem a napi két szopiba már szerintem simán beleférne egy koktél. :wink:

Lois, Angel, ti még mennyit szoptattok?

skrisz72
 
 


Lois sajna az Ebayt nem ismerem! :roll:
Lehet hogy vennék onnan is de ahoz béna vagyok! :oops:


Lányok a MT az a cucc amibe magadon hurcolhatod a babát?
Azt hol lehet rendelni és hány hónapos kortól lehet használni?
Nekem hordozókendőt javasolt a védőnéni ha már ennyire hasfájós szegénykém, hogy ha magamra kötöm akkor melegítem a pocakot és tudnék vele mozogni,és hogy azt lehet csak korán használni.
Ha lehet használni már 1-2 hónapossan akkor én is vennék ha elmondjátok hol lehet kapni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, 2-3 hónapos korától lehet használni a mei tai-t. http://www.mei-tai.hu/

skrisz72
 
 


Lois,
azt néztem, hogy tényleg tökjól elvan a nagykádban kisZ! :D
nekünk régifajta kádunk van, kicsit homorú alul. pedig nagyon kedvet kaptam, hogy - fiókádhoz hasonlóan - Makicsaj is hasaljon benne, apának is felvetettem, de szte még ne nagykádazzunk...

Krisz,
beleférne hát, csak sajna nem jön házhoz :roll: :wink:
28-án évfordulunk, lehet, hogy lelépünk estére :oops: :oops:

jókor kérded a cicit, tegnaptól elhagytuk a lefekvés előttit is.
úgy gorombáskodott (ráharapott, megcibálta) a kis fogatlan mámi kétszeris (már estére nemigen jön, meg kéne dolgoznia érte), hogy úgy döntöttem, "eddig, és ne tovább".
szal a napi első kaja cici, meg is mértem, hogy mennyit bír még így enni, kemény 60ml. és már ez se sokáig, még pár nap. de nem is szívfájdalom neki, ha nem jön a kaja, forgolódik, keresi a cumit, és baromi boldog, ha kapja, már szereti ő fogni :)
ja meg nálunk már 3 kaja szilárd. első és utsó tej/táp.

Baba,
ezt postagalambbal adták föl?

angel37
 
 


Angel!

Milán is néha úgy tudja cibálni!
Mondom is a férjemnek, hogy ha valaha egybe vissza akarod kapni akkor beszélje meg a kisfiával, hogy ne szedje szét! :lol:
Milán is hisztis lesz ha fél óra múlva már nem úgy jön belölle és még enne!!!!
Csak az a külömbség, hogy ő még csak 1 hónapos múlt, mi lesz késöbb! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


skrisz72 írta:Rani, 2-3 hónapos korától lehet használni a mei tai-t. http://www.mei-tai.hu/


Köszönöm!

Kép

Kép
raniko
 
 


Én napközben szoptatok az alváshoz. Reggel meg este cumisüveg van. :D
Szilárd kaja.... :roll: mennyire szilárd? Pép? :wink:

skrisz72
 
 


Rani, ha Emesétől rendelsz, hivatkozz a babanetre. Akkor olcsóbb.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Attól függ mikor ébred. ha úgy mint ma, (3/4 8-kor), akkor háromszor. 7-8 felé, 13-14 körül, és este 8 felé. Ha korábban, akkor inkább van egy hajnali fél-szopi is. De ez egyre ritkább.

Baba!
Napi két postás...jééé, ilyen is van :shock:

Rani!
3 hós kor van beleírva, én már hamarabb használtam, mert kicsire is van kötési mód, ahogy fel lehet kötni. Nekem van kendőm is, az nem jött be, pl. nagyon meleg, macerás.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, és éjjel már nem is ébred egyáltalán?

skrisz72
 
 


Rani,
jó kérdés, mi jön még! :roll: :wink:
Diána az elején nem volt türelmetlen, a kaját meg baromi gyorsan letudta: elég volt vagy beájult.
most már az van, hogy be se indul a tej, vagy nagyon sokára, olyankor gorombul egyet ált. vigyorogva, és lesi a cumit, vagy ha nem jön, máris keresi a cumit.

hát én is kíváncsi vagyok, milyen állapotban leszek ciciileg, ha végleg vége :wink:

Krisz,
szilárd, ami nem tej vagy táp! erre mondják, nem? :oops:
perecet még nem eszik :wink:

ja, altatáshoz tegnap napközben kipróbáltam, nyammogott, beájult, de amint a hasa az ágyhoz ért, már pattant is felfelé :roll:
de kiccsajom már korrigáltan is öregebb, mint Eszti :wink:

angel37
 
 


Én arra törekszem, hogy a reggeli-esti szopi maradjon meg, volt már egy pár alkalom, hogy elmaradt a déli (érdeklődés hiányában :roll: ), de nem akarom még, mert félek hogy akkor nagyon megcsappanna a tej. Nekünk a lefekvés előtti lesz az utolsó, az nagyon szeretném, ha legalább 1 éves koráig menne. Egyelőre nincs gond.
Eddig fogacska nem bántott, ha felül is lesz, nem tudom mi lesz :roll: De ő az ínyével sem harapdált, mikor nagyon sebes volt bimbóvédőt használtam, nagyon utálta, szerintem fosik, hogy ha szadizik megint előveszem :twisted:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel, "öregebb".... :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nem, szinte sosem. Múlt héten volt, hogy 5 felé ébredt (ez extrém koránnak számít nálunk), de utána is aludtunk még 9-ig. 7 és 8 között szokott, de alszunk utána még tovább együtt, ma pl. 10-ig :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, hihetetlen! :shock: Isteni alvókátok van!

skrisz72
 
 


Igen, de cserébe nappalra eléggé szűkre szabja :roll: Most ébredezik, egy alig több mint egy órásból :? De sokszor csak 2X fél, esetleg háromnegyed óra van egész nap :?
De nem vagyok telhetetlen azért :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
így csináltam, ahogy te :wink:
cicivel kezdődjön-végződjön a nap. meg sokáig a középső kajája is. de érezhetően fogyott a mennyiség egy kajakiváltással :?
ez a durvulás újabb dolog a kiscsajnál.
végülis meg már egy évesek vagyunk mindjárt :D
tudom, írtam már, de így is csoda. az is, ha fél évig ment volna.


ha kiscsaj épp nem szívat, akkor kb 9-től - éjszakai álmában mozgásokat leszámítva, mert az inkább csak nekem program - alszik 7-8-ig. a napokban néha csak 6-ig :roll:

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: