Új privát üzeneted érkezett!

[quote="galeria"]E írta:galerialvileg kész, csak nem tudom ez mennyire ad valós képet, mert hát ugye nem egy nap van hátra:(


Hát azt nem tudom ugye mennyire valós mert gyogyival befolyásolnak már mindent.
Ezt ő szerintem a normál 28 napos ciklushoz viszonyítja mikor kb 14 nap van a Pé.
Hát ezért ilyen.
:wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


[quote="galeria"]R írta:galeriaaniko, köszönöm a segítséget:)


Ugyan nincs mit!! :wink: :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Fendike :)
Aranyos vagy, úgy legyen :!:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Pandus, Csiperke, Jucmuc mégegyszer óriási gratula!!!!!! Nagyon örülök, hogy babásodtok!!!!!

Kiscsillag, minden erőmmel csodállak, hogy ilyen erős tudtál maradni, én valószinűleg a zárt osztályon lennék. Nagyon sok erőt és minden szépet és jót kivánok nektek, hát sajna vagyunk egy páran, akiknek nagyon sokat kell szenvedni a csodáért, de majd nagymama korunkban élmény lesz ezekről beszélni, hogy anno amikor aput/anyut akartuk akkor .... .

Angel??????!!!!!!! Irtam privit megkaptad????
Vendég
 


Helló Lányok :P
Most csak a babaváróst frissítettem 8)

Bodzaszörpi :!: :?:

Kép Kép

Nem tudom, miért nem egyforma a 2 része...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!
A táblának:
Katyerina megszült spontán, két csajszi-baba: Maya és Gaya a'szem :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni!
A táblának: a szülésem kitüzve junius 12-re, és Lukács Dés lesz a neve.
Gratula a babásodóknak! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kiscsillag!
Most olvastam vissza, örülök hogy jelentkeztél! Fájdalmatokban osztozom :cry: Férjeddel együtt próbáljátok mihamarabb feldolgozni, és ujult erővel indulni megint előre! Tudod, amit a férjem mondogatott nekem annak idején: minden nap eggyel közelebb visz a babához! Téged is visz, csak még nem tudod...
Szivesen segitek priviben is, ha szükségét érzed!
Puszillak

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan életjelet szeretnék adni. Jobban vagyok, a sebek fájogatnak sé húzódnak. 99%-ban fekszem. Mindenkinek köszönöm az együttérzést Harcika és az én drága Vőlegényem átadta az üzeneteitek. Visszaolvasni nincs erőm, csak ennyire telt. Mindenkit puszilok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
hatalmas:
Kép
Vendég
 


Fanni!
a táblában két dolog:
ahogy Lois is írta, Katyerina megszült! Spontán szülés, két kislány , a 35 . hét legvégén. Maja és Gaya 2990, 2200 gr. Gratulálunk.
A másik: Bodza ikreket vár!! Egypetéjűeket. Ami azt jelenti, egy tapadt meg, egypetezsák van, de utána váltak ketté, tehát két egyforma tojásbaba lesz! :lol:
Sajnos ő nincs netközelbe, és nem tud itt lenni. Utolsó infóm, hogy pihen , fekszik, mert vérezgetett picit. Reméljük , azóta minden rendben.

szép hétvégét mindenkinek!
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Sannah,
nem ért el hozzám a privid :? Megpróbálod még egyszer? Vagy ha gondolod adok emilt: angel.37@freemail.hu

Katyerina,
sok boldogságot a kislányokhoz! :)

Bodza,
hű, ez nagyon jó! :lol: Vigyázz magatokra!

Melcsi,
az már nemsokára itt van! :wink:

Baba,
gyógyulgass!
angel37
 
 


Helló lányok!
de megindultak az események :lol: .
Kérdésem: Ha mondjuk én szeretnék ikreket, azt mondjam majd a dokinak? Vagy az az én dolgom? A beülti után mennyi ideig kell szigorúan feküdni, és mennyi ideig vigyázni, ha sikerül??
mert táboroztatnom kell, illetve szeretnék is menni a gyerekekkel, de persze nem minden áron.
Baba! Pihenj sokat, most úgyis meleg van, jobb bent lenni, vagy a tóparton. Mi az utóbbit fogjuk tenni.
csók mindenkinek
ebba
 
 


Ebba,
Szerintem ez felesleges mondani mert vagy kettő vagy három babát kapsz vissza szóval eleve van esély az ikrekre ha szeretnéd ha nem. Én sokat feküdtem és még most is sokat pihenek.
Vendég
 


[quote="ebba"]H írta:ebbaelló lányok!
de megindultak az események :lol: .
Kérdésem: Ha mondjuk én szeretnék ikreket, azt mondjam majd a dokinak? Vagy az az én dolgom? A beülti után mennyi ideig kell szigorúan feküdni, és mennyi ideig vigyázni, ha sikerül??

Ebba!!! ez azért nem így rendelésre megy. A lombikok ca. 30%a jár egyáltalán sikerrel, vagyis ott lesz baba.
Az, hogy mennyit ültetnek vissza attól függ, hogy hány petesejted lesz, mennyi termékenyül meg, milyen a minőségük, hogy fejlődnek.
Kelleni semennyi ideig nem kell feküdni. Aznap szokták ajánlani. Amúgy van a fekvősök meg a nemfekvősök tábora, én nem feküdtem egyik transzfer után sem, nem hiszem, hogy bármin is változtatna.

Mit értesz az alatt, hogy "mennyi ideig vigyázni"???
ha sikerül... egy életre vigyázni kell, mert lesz egy gyereked. :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi a válaszokat! :lol:
Nekem is 30%-t mondott a doki, mert az endo lejjebb viszi az esélyeket. A kolléganőim, akiknek sohasem volt közük még a lombik szóhoz sem, na azok mondták, hogy 6hét fekvés a beülti után, ha megtapad. Közvetlen utána meg 10 nap minimum. Azért kérdeztem, de akkor nem fogalmaztam meg jól.
Meg az optimális esetet kérdeztem darabra, hogy ha mondjuk 5-6 pete lesz tökéletes, akkor mennyit ültetmek vissza.

Még az egész hajcihő előtt lefoglaltunk egy apartmant Horvátországban augusztusra, megyek kér táborba gyerekekkel, most ez mind kérdéses, nem tudom, holnap mi lesz, nemhogy egy hónap múlva.
na megyek a falunapunkra, megnézem, egy évvel ezelőtt óta mennyi cigunak sikerült reprodukálni mégegy gyerkőcöt :twisted:
puszi
ebba
 
 


[quote="ebba"]A írta:ebba kolléganőim, akiknek sohasem volt közük még a lombik szóhoz sem, na azok mondták, hogy 6hét fekvés a beülti után, ha megtapad. Közvetlen utána meg 10 nap minimum. Azért kérdeztem, de akkor nem fogalmaztam meg jól.
Meg az optimális esetet kérdeztem darabra, hogy ha mondjuk 5-6 pete lesz tökéletes, akkor mennyit ültetmek vissza.

jók az ilyen "hozzáértő" kolléganők. Amit mondtak az egy az egyben hülyeség!!!
nekem 2 db 1.5 évesem volt itthon Lilivel mikor a transzfer volt, én aznap feküdtem, de utána ment minden, mint előtte. A fiúkkal is csak napján. Nem vagyok egy fekvős alkat.
de!!! ha te úgy gondolod, hogy ezzel teszel meg mindent, akkor feküdj. A lényeg, hogy ne maradjon benned tüske.
Nekünk volt 1 sikertelen transzferünk is 1.5 éve télen, és én nem gondolom, hogy annak, hogy emelgettem az alig 1 éves fiaim bármi köze lett volna ahhoz, hogy nem sikerült, tehát ezen nem rágódnék sosem.

ha minden jól alakul akkor 2-t v. 3-t ültetnek ált. vissza.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ebba,
kolléganőd kicsit el van tévedve :wink:
Persze előfordulhat, hogy más okból fekvés javallott, de ha minden rendben, akkor nem kell.

Én a "nemfekvősök" táborába tartozom, és nem gondolom, hogy az eddigi 3 beültim ezért nem jött össze. De most legközelebb lehet, hogy kipróbálom a fekvést (legalábbis többet feküdni, mint eddig) - csak úgy lelkiismeret megnyugtatás végett. :)

Bármennyi szép embrikéd lesz, elsőre valszeg 2-t fogsz visszakapni, a többi mehet fagyiba.
angel37
 
 


Baba :P
Jó, hogy benéztél. Puszillak.

* :P
Remélem, mostmár Te is többet jössz :roll:

Melcsi :P Harcika :P Lois :P
Vettem az infokat.

Lois :P
Hogy vagy?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!
Itten vagyok, csak csendesen olvasó üzemmódban, de képben vagyok teljesen!!!:lol:
Most nagy-nagy pihiben leledzem, és nem is fogom kergetni a gólyát egy jó darabig....
De már megfertőződtem teljesen, muszáj mindennap megnézem, hogy kivel mi van itt is meg a babavároson is, mert minden csajszi oda kerül ki előbb-ki utóbb... :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Inszemek után én nem feküdtem, de a lombik után meg most is legalább egy hétig szeretnék pihenni, első nap fekvés utána meg minél több pihenés. Én így érezném azt, hogy most már tényleg mindent megtettem, de ez biztos nem ettől függ. Ha egy babóca meg akar tapadni meg fog így is úgy is:)

Sajnos nem vagyok jobban sőt, kicsit aggaszt így a szerdai altatás előtt ez az influenza, remélem addig megjavul.

Mindenkinek további kellemes hétvégét:)

Harcika, nem tudok Neked írni mert rosszalkodik a freemail, de ahogy megjavul írok, ill. hétfőn találkozunk reggel:):)
galeria
 
 


[quote="kriszta73"]h írta:kriszta73anna 37

Szia :)

Nekem is magas az fsh-m.Túl vagyok 3 inszemen. Most volt az első lombikom.
8 petesejtem lett.6 meg is termékenyült. 2-t kaptam vissza.
Én nagyon izgultam hogy lesz-e petesejtem egyáltalán,és még mindig izgulok mert semmi nem biztos.

Az biztos hogy nem szabad feladni :)
Szia Kriszta ! Nekem még inszem sem volt ,a magas érték miatt,vagy lehet azért mert már 38 éves vagyok? Nem értem Én azt tudtam eddig akinek ilyen magas az Fsh értéke ,annak csak lombik :cry: Nekem mint írtam az 5 ből 1 De az is csak kettőbe osztódott,így az eredmény nulla .Pusza
hanna 37
 
 


Ebba,
én az első négy beültetés után minden alkalommal egy, ill. másfél hetet otthon voltam szabin (de nem feküdtem naphosszat). Mind sikertelen lett. A mostaninál másnap (!) mentem dolgozni, és ketten is megkapaszkodtak.
A sikertelen lombikoknál a beülti utáni héten a világ legnyugodtabb, legkiegyensúlyozottabb embere voltam, olyan stresszmentes voltam, hogy halál biztosra vettem, sikerül.
Most a legutóbbinál jöttem csak rá, hogy a lelki megnyugvásnak már jóval az egész procedura megkezdése előtt el kellett jönnie nálam ahhoz, hogy sikerüljön, teljesen függetlenül attól, hogy utána fekszem vagy nem, dolgozom vagy nem.
Ez csak egy példa volt. Lehet, hogy semminek semmihez semmi köze.
:)
lili73
 
 


Ebba
Én a 2 napot otthon levők táborába tartozom. Aznap fekvés, aztán fokozatos terhelés, 3 nappal utána már dolgoztam. Én is úgy voltam vele, hogy az életképes babóca meg fog maradni. És látod, egykőjük távozott, de a másik itt van :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Jobban érzem magam, csak vagy a katéter miatt, vagy húgyúti fertőzést kaphattam..nem tudom, de iszonyúan csíp még mindig a vizeletem és félóránként járok pisilni. Mióta hazajöttem kamillát iszom, sőt, tegnap az orvos is ezt javasolta, de nem segít semmit....Mintha nem lenne épp elég bajom enélkül is.
Legközelebb valamikor a nyár folyamán kell mennem a Kaáliba megbeszélni, hogyan tovább..valahogy negatív gondolataim támadtak, mikor erről beszéltünk telefonon a Kaális orvosommal. Rá is kérdeztem, hogy akkor most nekem már inszemmel nem is fog menni? ..de valahogy kitért az igazi válasz elől..nem tudom, most mit gondoljak....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Szerintem sikerülhet inszemmel hiszen egy vezetékkel is lehet inszemezni nekem is csak egy volt ártjárható és lehetett.
Vendég
 


Harcika!
Írtam privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak zsufoltak voltak a napjaim és nem jutottam géphez. De látom van mit visszaolvasnom.

Voltunk pénteken UH-n és junius 1-én indul a szuri.
Harcika kerestelek de azt mondták hosszúszabados vagy.

Kriszta73: Üdv közöttünk

Jucmuc:
Gratula a HCG eredményhez. Ne izgulj ha azt mondták hogy jó akkor biztos az is.

Kiscsillag:
Nagyon örülök hogy jelentkeztél. Mire végigolvastam amit írtál a köny is kicsordult a szememböl. Nagyon sokat gondolok rád. Kívánom neked hogy legyen erőd feldolgozni a történteket és minnél hamarabb ujra köztünk lehess. Idővel a fájdalom enyhül de az emléke mindig veled marad. Addig is sokat gondolok rád. Puszi

Ranikó:
Én is kaptam a lombik előtt Gynevac kúrát és még fentartóba is kaptam de nálam semmi nem változott tőle.

Baba:
Nagyon sajnálom ami történt. Mielőbbi felépülést kívánok neked. Sokat vagy eszembe. Vigyázz magadra és itt mindig várunk.

Csiperke: Ismét nagy -nagy gratula!!!!!!

Nők: Örülök hogy túl vagy a vizsgálaton. Drukkolok a műtéthez.

Galéria:Gratula a szép tüszőcskékhez és drukk a szerdához

pandácska: Hogy vagy?

Bodzaszörpi : Nagy gratula az ikrekhez

Katyerína: Így ismeretlenül is sok boldogságot a babákhoz!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Baba :D
inszemezni 1 petevezetővel is lehet. nézik, hol érik a tüsző és annak megfelelően csinálják.
de ugye nem 1 olyan babát tudunk, ahol olyan petefészekben érett az 1 db tüsző, ahol mondjuk nem volt petevezeték, és ennek ellenére összejött a baba, mert a petesejt elég nagy csodákra képes :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Baba :roll:
Szerintem inszemzhettek nyugodtan, ha Te azt jobbnak gondolod, csak ilyenkor az a "veszély", hogy abban a hónapban, amikor a már hiányzó petefészkedben érnek meg a petesejtek, akkor az a hónap kimarad.
A lombik gyorsabb és biztosabb sikert hozhat, de majd elmondja ezt Neked Kovács doki. Az viszont kétségtelen, hogy az inszem nem veszi annyira igénybe a szervezetedet és nem teszi tönkre a saját bioritmusod, hormonháztartásod... ja és a pénztárcád.
Antibiotikumot nem kaptál fertőzés ellen? Ha kaptál, nemsokára hatni fog és már nem fog fájni.
Jobbulást kívánok!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Nyuszi!
valóban: 1 napot nem voltam :oops: meg a szombat-vasárnap. Holnaptól viszont 11 nap full...
Baba!
a katértertől volt, nem feltétlenül fertőzés, "csak" felsértette a vezeték belső felszínét, és az csíp, akár egy hétig is :cry: Válaszoltam a privire!
harcimokus
 
 


Baba,
a további inszem-lombik dologgal kapcsolatban csatlakozom az előttem szólókhoz! :wink: Majd megbeszélitek a dokiddal a legjobb megoldást!

Ahogy Harci írta, valszeg felsértett a katéter, az nagyon rossz tud lenni. Hólyagtükrözésnél egyszer nálam is történt ilyesmi, rettenetes volt utána pisilni, szerencsére csak egy napig tartott. Remélem neked is hamar rendbejön!

Nyuszi,
akkor elsejétől hajrá! :)
angel37
 
 


Mindenkinek köszi a válaszokat. A páromnak az a doki, aki műtött azt mondta, hogy ha a bal pfészekben érik tüsző (bal pvez.t vették ki) akkor is át tud vándorolni a jobba. Nekem ezt nem mondta, így nem tudtam megkérdezni, hogy hogy is van ez, mert én ezt nem értem. Hogy tud átvándorolni?..
Katéter/fertőzés:inkább húgyúti fertőzés lesz ez, mert már hüv.i tünetet is produkál. Sajnos nem kaptam semmi bogyit, így maradt a kamilla tea, ami olyan, mint halottnak az a bizonyos csók...Ha jól emlékszem van itthon talán Doxiciclin, de azt meg 2 okból nem merek bevenni:
1.:nem biztos, hogy az a megfelelő gyógyszer a problémára
2.: antibiotikum szedésekor nálam automatikusan jelentkezik a hüvelygomba, mintha menetrendszerű bérlete lenne:(. Arra pedig tényleg nincs itthon semmi ellenszerem max. Colpo Cleaner, de nem szeretnék felborítani semmilyen egyensúlyt.
Sokat mászkálok, kicsit vasalgattam is, megőrjít a tétlenség és hogy mennyi tennivaló lenne itthon...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :D
a gombára recept nélkül lehet kapni canesten üvelykúpot, az orvosok 99%a úgyis azt ír fel. Azzal tudod kezelni.
De ha húgyútí fertőzés, akkor tényleg doki kellene, hogy pontosan mit szedj rá. (A doxi mondjuk elég széles spektrumú antibiotikum)

átvándorlás: amit én tudok :oops:
valójában nem átvándolásról van szó, mert nem a tüsző vagy a petesejt vándorol, hanem a másik petefészek csap át arra az oldalra és szedi fel a tüszőt.
én is csak olvastam egyszer erről, és elképzelni egyáltalán nem tudom, hogy valójában ez hogyan is megy, de abszolút létező jelenség :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya! Nagyon aranyos vagy, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! :)
Sajnállak, ami veled történt, nagyon sok erőt kívánok Neked! :D

Orsi! :D
Nekem is lenne egy kérdésem, ma voltam 10. naps Uh-on, a nyálkah. 11A volt, nem emlékszem, hogy a betűjelek közül melyik mit jelent?
donika
 
 


Donika :D
én egyszer ebbe már belekeveredtem, azt hiszem angel tudja a tutit :)
de a 11 nagyon jó :D nekem 9.5nél vastagabb sosem volt még a transzfer napján sem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika :!:
Az A emlékeim szerint a legjobb szerkezetű mnyh-t jelenti :P
Fanni
fanni73
 
 


Orsi, Fanni! :P
Köszönöm a válaszokat! :)
donika
 
 


Donika, az nagyon jó, nekem még így az utolsó napokban is csak 10-es volt. De én még ilyen betűjelet sosem láttam:(

Baba, nem tudom van-e otthon, de nagyon jó lehet kamillával keverve a cickafark tea, nekem ilyen esetekben nagyon sokat segített:) Jobbulást kívánok :!:
galeria
 
 


[quote="galeria"]D írta:galeriaonika, az nagyon jó, nekem még így az utolsó napokban is csak 10-es volt. De én még ilyen betűjelet sosem láttam:(

nem számít annyira a mm :D csak ha vastag az bíztató :)
de nekem Lilinél most 8 volt a transzfer napján.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Icsilya, annyira mindenre figyelek, hátha éppen azon múlik :oops: Nem mintha bármit is tudnék tenni érte v. ellene.

Kérlek nagyon szorítsatok, ha most nem sikerül ez a kis babóca, akkor sajnos már csak valami nagyon nagy csodában bízhatok. :cry:

Úgy szeretnék egy kisfiút és egy kislányt:):):)
galeria
 
 


Baba,
hüvelyre van a nődokimnak egy jó kis receptje: langyos kamillateába pár kanálka natúr joghurt, és ezzel lehet irrigálni. Lehet, hogy vadul hangzik, de jó! :)
De ha húgyúti fertőzés gyanús, akkor arra doki adjon valamit!

Átvándorlásról egyszer annyit hallottam, hogy másik oldali petevezetőbe kerül be a petesejt, vhogy úgy, ahogy Orsi írta. Szerintem nem történik ilyen gyakran, de ezt csak gondolom...

Donika,
az A betűs a legjobb szerkezetű, igen! :wink:
A 11mm bőven jó, de a doki többször elmondta, hogy tényleg nem annyira fontos, hogy minél vastagabb legyen.
Én sem vagyok egy mnyh bajnok, ET-kor 9mm :) Természetes ciklusban annyi sem.
angel37
 
 


Baba,
Barátnőmnek is csak egy vezetéke van és inszemkor a rossz oldalon ért a tüsző így nem csinálták meg neki. Abban a hónapban mégis terhes lett ikrekkel szóval igaz hogy átnyúlik a vezeték.
Vendég
 


A petefészekben lévő tüsző egy folyadékkal telt kb 2-2,5 cm-es kis "lufi". Ebben úszkál a petesejt. Illetve nem is úszkál, hanem a belső falára van tapadva, ott érik. A tüszőrepedés maga azt jelenti, hogy hormonhatásra /hcg/ a petesejt leválik a tüsző belső faláról, ez a kis "lufi" megreped és a folyadék kiáramlik, a benne lévő petesejttel. A kiáramló folyadék belesodorja a petevezető tölcsérszerű végébe a tubaszájadékba. Ha találkozik fiúval, akkor megtermékenyül, majd osztódással egyidejűleg a vezeték belsejében lévő csillószőrök levezetik a méh üregébe. /ha nem jól működnek, vagy le van szűkülve ott maradhat, és ott tapad meg lsd. Baba/ Ez az út kb 5 napig tart. Ez abszolút természetes úton történő megtermékenyülés.

A lombiknál azért adjátok a repesztőt, hogy a tüsző belső faláról leválljon a petesejt, ha nem válik le, akkor nincs benne a tüszőfolyadékban, amit leszívunk. Azért kell pontosan /este/ adni, hogy a kiszámolt punkciós idő alapján a már levált petesejt, de még meg repedt tüszőcskék legyenek, hogy beleszúrhassunk és a petesejt a mienk legyen :wink: Érdekes , ugye? :cry:

Amiről viszont beszéltetek a spontán ill. inszeminációnál:
Az "átvándorlás"esetén feltételezem, az történhet, hogy ha a meglévő petevezető tubaszájadéka elég közel volt a másik oldali petefészekhez, akkor a tüszőrepi folyadék-kiáramlása szerencsésen belesodorhatja abba a meglévő vezetékbe. Azért ehhez elég közel kell legyen és , hogy a sodrás pont arra vigye. Gondolom, ez ritka, bár nem tudom.....őszintén.

Inszeminációt a szakmai protokoll szerint csak akkor csinálnak meg, ha a nyitott ,meglévő oldalon érik a tüsző.
harcimokus
 
 


Harcika! :)
Érdekes, amit írtál! :D

Angel! :)
Tudom, hogy nincs túl nagy jelentősége a vastagságnak, nekem mind a 3 inszemnél kellően vastag volt, mégsem sikerült! :? Csak a betűjelet nem tudtam, mit jelent!
donika
 
 


sziasztok!
Köszi a válaszokat lányok! Hát én sem vagyok egy fekvő típus, mint valaki írta magáról :lol: . Már alig várom a csütörtököt, hogy mit fog mondani az UH-n a doki, mikor kezdhetem már a szurizást(ill a párom). Szerintetek szedjek Elevitet? mármint most. Aloés tőzegáfonyás italt izok, mert tele van anitoxidánssal, meg a tőzegáfonya jó a női mindnekre, de van itthon Elevit, még a spontán hónapokról maradt.

Érdekes ez az átvándorlás. Miket produkálunk mi nők!!
ebba
 
 


Ebba :D
az elevitet döntsd el te :D ebben is aztán van annyi tábor :lol: :lol:
(én spec. nem szedtem, mert sosem jut eszembe, rossz gyógyszerszedő vagyok.. most Lilivel az 1 doboz mg tabletta sem fogyott el)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D Petránk lesz! Köszi táblát!

Gratula a básoknak és kitartást a próbálkozóknak :!:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Szisztok Lanyok! :)

Harcika :D

Nagyon tetszett, ahogy leirtad!

Galeria :D

En is nagyon aggodtam a multkori beültinel a nyh miatt mert "csak" 8.5 mm volt.

A mostani beültinel viszont 7-7.6 mm volt (!) es sikerült...

Szoval biztos jobb ha vastagabb de nem hiszem, hogy azon mulik.

Baba :D

Jobbulast kivanok Neked!

Nyuszi :D

Köszi! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?