Új privát üzeneted érkezett!

Nők, várjuk nagyon, hogy mi történt.

Baba Neked is sok erőt kívánok :!: :!:

Nálunk azért az utolsó mert már több, mint egy éve próbálkozunk. Az inszem is egy vagyonba került a menopur injekciók miatt. Tehát a lombikkal együtt már ez az 5. kb.180-200 e-es kör. Mivel nálunk már van egy picurka, nem első baba, így azt beszéltük meg, hogy nem addig megyünk amíg nem lesz köv. baba, hanem amíg nem megy Gergő rovására. Anyagilag és lelkileg is megterhelő egy ilyen program. Ha a sors így akarja, hogy ne legyen több babánk akkor elfogadjuk. Nekem sokkal nehezebb beletörödni ebbe, de mondom az én helyzetem úgy gondolom ennyiből más, mint akinél első baba. Akkor én is addig mennék amíg erőmből telik. De azért ne gondoljátok, hogy második babaként nem ugyanazt érzem a lombikok előtt és után, mint mások. Nagyon nagyon szeretném ezt a babát, de tiszteletben tartom a Férjem véleményét és Gergőt sem lehet emiatt elhanyagolni.

Kicsit keszekusza a gondolatmenet, nem tudom sikerült-e megfogalmaznom.

HOlnap reggel megyek uh-ra és úgy gondolom kb. jöv. hét végén lesz a visszaültetés, remélem sok szép nagy petikét kapok vissza:):)
galeria
 
 


Fendike

Köszi az infót.


Babaimádó

Jobbulást és kitartást kívánok


Galeria
Kívánok sok-sok szép nagy petikéket :D
kriszta73
 
 


Baba,
:cry: :cry: ezt nem hiszem el :cry:
Vendég
 

 
 

Galeria,
hát így érthető, főleg, hogy nektek az inszem is ilyen költséges...
de hátha még lejjebb viszik a gyógyszik árát, bízzunk.. :D

Pandus,
hogy vagyunk???? :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Jól vagyunk köszönjük :D csak lehetne már 15 nappal késöbb :wink: te mikor kezdesz?
Vendég
 


[quote="galeria"]E írta:galeriamma gratu a babócához:):) Nálad mi volt a probléma?

Hát én nem tudom pontosan, hogy mi hogyan. Az biztos, hogy három éve endokrinológushoz járok és szedek egy halom gyogyit a hormon pótlásokra. De biztatnak az orvosok, hogy sok ilyen babájuk van már:):)

Kriszta az én fsh-m 0,01 volt amíg nem kezdték pótolni. De ez az agyalapi mirigy műkésdésnek hiánya miatt volt.

Valakinek lesz a napokban transzfere??
Szia ! Tudom nem vígasztal Én szívesen adnék neked az Fsh hormonomból ,nekem 14 es ,sajnos Én ezért járok a Kaáliba :x Az első leszívás után 5 petesejtem volt de eggyik sem volt olyan amit vissza is ültettek volna :cry: De nem adom fel pozitív gondolkodás ,nem jutott más :wink: Puszi
hanna 37
 
 


hanna 37

Szia :)

Nekem is magas az fsh-m.Túl vagyok 3 inszemen. Most volt az első lombikom.
8 petesejtem lett.6 meg is termékenyült. 2-t kaptam vissza.
Én nagyon izgultam hogy lesz-e petesejtem egyáltalán,és még mindig izgulok mert semmi nem biztos.

Az biztos hogy nem szabad feladni :)
kriszta73
 
 


Kriszta,
Akkor mennek neked a babatapik++++ és elsőre is sikerülhet annyi esélyed ilyenkor is van mint másodjára vagy harmadjára stb :wink:
Vendég
 


Köszönöm Pandácska

Neked pedig gratula, és minden -minden jót kívánok. :D
kriszta73
 
 


Szívesen veszek át fsh-t minden mennyiségben :lol:

Kriszta nagyon szorítok:)
galeria
 
 


Lányok :!:
Sok az új, üdv nektek. Én vagyok a tábla felelőse jelenleg.
Aki szeretne bekerülni, az lécci nézze meg a táblát és küldje el azokat az adatokat, amiket be kell írni (csak akkor, ha rendszeresen jön és ír), PRIVIBEN.
Azért kérem, mert mostanában eléggé sok a munkám és annyit írtok szerencsére, hogy nem tudok rendesen visszaolvasni... este meg már fáradt vagyok :(
A "régieket" is kérem szépen, hogy ha adatot kell változtatni vagy új info van, azt PRIVI-ben írjátok meg!
Köszi,
Fanni
fanni73
 
 


Galeria

Köszönöm. :)

Én igazán szívesen adnék át neked fsh-t mindkettőnkön segíthetne. :?
Melyik dokihoz jársz?
Én Kovács Péterhez és nagyon rendes nagyon szimpatikus.Valahogy mindig nyugtatólag hat rám.
kriszta73
 
 


helló lányok!
szedegetem a fogigátlókat, megkérdeztem, hogy ezt most miért írták fel, és nem azért,mert már a stimu része, hanemmert nagyon magas volt az fsh meg lh érték. Azt mondták, ettől lemegy. Kérdeztem, mi van, ha nem? erre ők: le fog menni! Hát ők tuják.
Jövő csütörtökön megyek UH-ra, de nem tudom,mit néznek ilyenkor, mert ugye nincs PÉ_m...de legalább személyesen beszélek a dokival.
mitől függ, hogy mennyit ültetnek vissza a lombikkor? Mondjuk abban az esetben, ha több is van.
pussz
ebba
 
 


tele van hibával, bocsi :oops: ez bizti a fogalmazásgátló hibája :lol:
ebba
 
 


Szia Ebba

Nekem azt mondta a doki,hogy első 2 alkalommal általában csak 2-t ültetnek vissza.
kriszta73
 
 


Én is Kovács dokis vagyok:):)
Kriszta, mikor kell vérvételre menned vagy tesztelned kell??
galeria
 
 


Lehet, hogy elhűl a doki, de utsó alkalom révén, arra gondoltam, hogy ha lesz annyi és olyan akkor én négyet fogok visszakérni. A múltkor 3-at kaptam és sajnos nem jött össze, hátha majd a négyből :oops:
galeria
 
 


Ebba,
Attól még a stimu része a fogi nekem is így volt. Attól függ hogy hány babát kapsz vissza hogy hány lesz milyen ,,minőségiek" korod és hogy te mennyit szeretnél...

Kriszta,
elsőre is lehet hármat ha annyit akarsz és van rá lehetőség.
Vendég
 


Jövő hét szerdán kell mennem vérvételre.
Persze csak ha addig nem jön meg.

Azt mondta jobban örülne ha nem tesztelnék mert a vérvétel biztosabb.
kriszta73
 
 


Nem jön meg :!: :!:
Én sem teszteltem, mert valahogy a 13-14. napon már vérvétel volt.
galeria
 
 


Drága Kiscsillag!
Annyira örülök, hogy végre volt erőd és kedved benézni ide. Harcika átadta az üzenetedet délután, nagyon örültem, hogy hallottam rólad. Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön lelkileg is helyre jönnöd, és nagyon sok erőt kívánok a jövőre nézve. Vigyázz magadra, pihenj sokat, és ne felejtsd el, itt mindig tárt karokkal várunk! :P
Vendég
 


Én nem tudtam mennyit lehet visszaültetni.Illetve ne tudtam hogy lehet kérni többet is mint amit ők javasolnak.
Annyira meglepődtem és örültem hogy egyáltalán idáig is eljutottunk.Az inszemeknél is rengetek menopur kellettt és volt hogy alig lett tüszőm.

Ha úgy alakul legközelebb már okosabb leszek.



De most pozitívan állok hozzá. :)
kriszta73
 
 


Én úgy tudom, hogy törvényileg max. 3t lehet visszakérni, de ettől függetlenül elég sok helyen van, hogy akár 4-t is visszaültetnek.
(de azért hülyeséget nem akarok írni ezzel a törvény dologgal, majd utánanézek)

amúgy mint minden a lombik során ez is KÖZÖS döntés kell, hogy legyen az orvos-beteg között. (fontos, hogy ne érezd kirekesztettként magad az egész eljárás során és tudd, mi történik veled)
Nálunk szép embriók voltak a fiúknál és Lilinél is, a fiúknál 3at kértünk vissza (első lombik), Lilinél 2-t mivel az 5. napos blasztós transzfer volt, és a fiúk miatt az ikertehességet is próbáltuk elkerülni.

(és tényleg nem "lázítás" a rendszer ellen... de a TI életetekről van szó, a végső döntés mindig a TIETEKNEK kell, hogy legyen!!!!)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kedves Angel37, Raniko, Kriszta73, Fendike, Galeria, és akiket esetleg kihagytam :)

Nagyon jól esik, hogy vártatok egész nap :D
Megpróbálom röviden leírni, de magamat ismerve nem lesz könnyű... 10:30-ra kellett mennünk, 9:00 órkor értünk Pest szélére, onnan az Árpád-hídig dugó volt. Kerülővel ugyan, de 11:00-re értünk oda a Kaáliba. Én már tiszta ideg voltam a késés és a vizsgálat miatt is. Megtörtént a vérvétel, majd kb. 13:00 után sikerült megcsinálni a vizsgálatot. Elég kalandos volt. Elsőre nem sikerült, mert a folyadék kifelé távozott, nem pedig befelé, ahogy kellene. A második próbálkozásra sikerült megtudni a következőt: A méhem alakja hasonlít a szívhez, kettéosztott. A jobb petevezeték átjárható. Ahhoz, hogy a bal oldalit is meg lehessen nézni, harmadszor is meg kellett volna katéterezni, de a doktornő azt mondta nem csináljuk. Harcika végig bent volt, és biztatott, mindent magyarázott, hogy mi fog történni, mit fogok érezni, stb. Ezúton is köszönet érte!!! A doktornő szerint a vetélések a méhem alakja miatt következhettek be. Következő lépés egy műtét (laparoscopias és hysteroscopias vizsgálat szükséges). Ezzel helyre lehet hozni a méhem alakját, hogy képes legyek kihordani egy terhességet. Kaptam három nevet, és minél előbb megpróbálok túllenni a műtéten. Egy kicsit csalódott vagyok, mert azt reméltem majd minden rendben lesz (mint a mesében), és odaállhatunk a START vonalhoz, ehhez képest... Nagyon félek a műtéttől, de a végeredményt nézve majd megbírkózom a félelmemmel. A doktornő nagyon biztatott, hogy ebből hamarosan baba lesz, majd a végeredmény után megbeszéljük, hogy spontán próbálkozunk, vagy orvosi segítséggel meggyorsítjuk a folyamatot. Végül is már kétszer sikerült. De a műtét nélkül biztos, hogy nem tudok kihordani egy terhességet sem.

Bocsi, hogy túl hosszú voltam, de megpróbáltam mindent leírni :oops:

Harcika!
Ezúton felhatalmazlak, ha valamit rosszul írtam, akkor nyugodtan javíts ki! Köszi :)

Lányok!
Ha tudtok valamit: Dr. Fülöp Tamásról a Szent Imre kórházban, vagy a Szent János kórházból Dr. Lintner Ferencről vagy Dr. Zsolnairól, akkor kérem írjátok meg, mert minél előbb szeretném valamelyikükkel felvenni a kapcsolatot, de én sajnos egyikükről sem tudok semmit. Köszönöm, és jó éjszakát nektek!

Ui.: Ja! És a hormoneredmények jók!!! Valami jó hír a végére.
Vendég
 


Kedves Angel37, Raniko, Kriszta73, Fendike, Galeria, és akiket esetleg kihagytam :)

Nagyon jól esik, hogy vártatok egész nap :D
Megpróbálom röviden leírni, de magamat ismerve nem lesz könnyű... 10:30-ra kellett mennünk, 9:00 órkor értünk Pest szélére, onnan az Árpád-hídig dugó volt. Kerülővel ugyan, de 11:00-re értünk oda a kaáliba. Én már tiszta ideg voltam a késés és a vizsgálat miatt is. Megtörtént a vérvétel, majd kb. 13:00 után sikerült megcsinálni a vizsgálatot. Elég kalandos volt. Elsőre nem sikerült, mert a folyadék kifelé távozott, nem pedig befel, ahogy kellene. A második próbálkozásra sikerült megtudni a következőt: A méhem alakja hasonlít a szívhez, kettéosztott. A jobb petevezeték átjárható. Ahhoz, hogy a bal oldalit is meg lehessen nézni, harmadszor is meg kellett volna katéterezni, de a doktornő azt mondta nem csináljuk. Harcika végig bent volt, és biztatott, mindent magyarázott, hogy mi fog történni, mit fogok érezni, stb. Ezúton is köszönet érte!!! A doktornő szerint a vetélések a méhem alakja miatt következhettek be. Következő lépés egy műtét (laparoscopias és hysteroscopias vizsgálat szükséges). ezzel helyre lehet hozni a méhem alakját, hogy képes legyek kihordani egy terhességet. Kaptam három nevet, és minél előbb megpróbálok túllenni a műtéten. Egy kicsit csalódott vagyok, mert azt reméltem majd minden rendben lesz (mint a mesében), és odaállhatunk a START vonalhoz, ehhez képest... Nagyon félek a műtéttől, de a végeredményt nézve majd megbírkózom a félelmemmel. a doktornő nagyon biztatott, hogy ebből hamarosan baba lesz, majd a végeredmény után megbeszéljük, hogy spontán próbálkozunk, vagy orvosi segítséggel meggyorsítjuk a folyamatot. Végül is már kétszer sikerült. De a műtét nélkül biztos, hogy nem tudok kihordani egy terhességet sem.

Bocsi, hogy túl hosszú voltam, de megpróbáltam mindent leírni :oops:

Harcika!
Ezúton felhatalmazlak, ha valamit rosszul írtam, akkor nyugodtan javíts ki! Köszi :)

Lányok!
Ha tudtok valamit: Dr. Fülöp Tamásról a Szent Imre kórházban, vagy a Szent János kórházból Dr. Lintner Ferencről vagy Dr. Zsolnairól, akkor kérem írjátok meg, mert minél előbb szeretném valamelyikükkel felvenni a kapcsolatot, de én sajnos egyikükről sem tudok semmit. Köszönöm, és jó éjszakát nektek!
Vendég
 


Nők,
nem írtad, mi volt az átjárhatóságin!!??????

Pandus,
örülök, hogy minden rendben, gyorsan eltelik, a nehezén már túl vagytok.. :D

Én valszeg ebben a ciklusban kezdem a suprefactot, mert hát megjött persze.. :x
Majd kérek a poz. energiádból... :D

Kriszta,
elsőre nagy általánosságban 2-őt ültetnek vissza, ezen ne idegeskedj... és nem lesz legközelebb :D
Nekem most másodszorra is kettőt szeretne a doki, de sztem 3 lesz belőle.. :D
_ismeretlen_
 


Bocsi, hogy kétszer is bekerült, de elsőre elszállt, aztán meg 2X is. Nem értem.
Vendég
 


Nők!
mindent jól írtál! :lol:
szóval érdekes volt, mert két méhüreg van, illetve egy kezdődik majd a felénél szétválik ketté. Az egyik fele a jobb petevezető torkolatánál végződik. Ide be is tudtuk a kontrasztanyagot varázsolni. Ez a p. vezeték tökéletesen átjárható is. A baloldaliról azért nincs információnk, mert lényegében a hüvely felől képtelenség a katétert úgy bevezetni, hogy a méhben kettéváló üreg bal oldalába menjen, ezért a bal petevezető átjárhatóságáról nem tudunk meg semmit. Butaság lett volna az esetleges siker érdekében harmadszorra "tuszkolászni" a katétert. Így is sokkal tovább tartott, mint ígértem szegénynek /azért erre nem gondoltam, ugye/. Végülis azért hagytuk a kérdést nyitva, mert a lényegi probléma elsődlegesen a méhüreg, amit meg kell oldani. A jobb gyönyörűen átjárható, valószínűleg a bal is,hiszen spontán terhességek is voltak .
Fendike! a kérdésedre a válasz: azt csináltuk! csak éppen mást /is / találtunk. :)

Más.
Beszéltem Babával az ébredés után este. Mindenkit puszil, köszöni a sok smst, az aggódást és a drukkokat. Az altatástól jelenleg sokat hány, ez zavarja most legjobban. Holnapra reméljük jobban lesz. Holnap v. holnapután hazamehet. Sajnálja természetesen, hogy ki kellett venni a petevezetőt. :cry:
harcimokus
 
 


Jó reggelt :P
Közeleg a hétvége :lol: s ráadásul egy jó hírt is hoztam, Csiperkéről. Spontán terhes! A részleteket majd elmeséli ő... szerintem hétfőn vagy kedden!
Ugyanaz nap tudta meg, mint Pandus és Jucmuc, csak nem írhatta meg, mert a hétvégére elutaztak a férjével a házassági évfordulójukat ünnepelni és ott akarta neki megmondani. Nekünk azért nem írhatta meg, mert a férjecskéje néha benéz a topikra...
Amúgy minden tiszteletem az övé, hogy "nem bukott le", én nem tudtam volna magamban tartani :oops:
A részletek is izgik... de ennek elmesélésének örömét semmiképp nem akarom Tőle elvenni!
Szép hosszú hétvégét mindenkinek!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nők,
ez valóban váratlanul alakult! :? Sajnálom, hogy műtét lesz, de ha ez áll a baba útjában, akkor túl kell esni rajta! Drukkolok neked! :)
A Jánosos dokikat csak névről ismerem ill. látásból...

Annak idején érdekesen alakult az én hsg-m is, 3 nap kórház+urológia lett belőle :roll: Hogy el vagyok záródva az különösebben nem lepett meg.

Baba,
mihamarabbi testi és lelki jobbulást neked!

Fanni,
jó hírt hoztál! :P

Gratulálok Csiperkének! :D És a titoktartásáért külön le a kalappal! :wink:

Kriszta,
++++++++ :)
angel37
 
 


Sziasztok :)

Nők

Izgultunk érted. Drukkolunk neked a műtéthez :)


Csiperkének gratula :P
kriszta73
 
 


Sziasztok!

Nők örülök, hogy túl vagy a vizsgálaton annak nem, hogy ilyen dolgokat találtak:(
Nekem is így volt tavaly, hogy úgy látták, hogy van egy göböm és műteni kellet ill. ilyen laparoszkópia volt, ott szerencsére mindent rendben találtak. Csak hát ugye idő és ilyenkor úgy érezzük, hogy minél hamarabb szeretnénk:)

Én a Zsonai dokit ismerem, Ő ajánlott be Kovács dokihoz. Nagyon szimpatikus volt és azt hiszem Őt ott valamilyen fejes a területén a többiekről nem tudok semmit.

Csiperke nagy nagy gratula:):):) És olyan megható ez a házassági évfordulós dolog:):) Nekünk júni 21. hátha én is tudok jó híreket mondani:):)

Ma voltam reggel uh-n, sok szép tűszöcském van több, mind 9 db. Szerdán lesz kb. a leszívás:):)
galeria
 
 


Nök!

Drukkolok Neked, hogy minel elöbb sor kerüljön a mütetre aztan jöhet a baba! :D

Baba!

Jobbulast kivanok Neked, sajnalom nagyon a petevezetöt! :(

Csiperke!

Gratulalok! Kivancsi vagyok a reszletekre! :D

Szep hetveget lanyok! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Csiperke
Gratula :wink: :lol:

Baba már otthon van és pihizik.
Vendég
 


Mégis benéztem, nem bírtam ki!! :)

Csiperke :)
Szívből gratulálok, remélem hamarosan követlek!!!!!

Nők :)
Írtam Neked privit!!! Nagyon fontos!!!

Galéria :)
Nekem is Kovács Doki az orvosom. Nála is "szültem". Igen, Ő ott valami féle fődoki. :) Amúgy rendkívűl szimpatikus és kedves ember, Én mindenkinek csak ajánlani tudom, de a Jánosban (szinte, akiket Én ismerek) az összes doki aranyos és ért ahoz amit csinál. Persze vannak kivételek, akik úgy néznek ki mintha, aztán pedig... :( Na, mindegy.

Amúgy jobban vagyok, próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak. Voltam kismami (amit ezelött elképzelni sem tudtam, hogy milyen és hogy lehetek -e valaha), ami egy rettenetesen kellemes állapot, elmondani nem lehet, az tudja aki átéli, hogy milyen. Ezzel több esélyem van az újabb babásodásra és biztos vagyok benne, hogy sikerülni is fog!! :) Voltam szülőszobán, tudom milyen a szülés és most már egyátalán nem félek tőle!! (annak ellenére, hogy természetesen nagyon fájdalmas.) De ez a gát is ledőlt végre bennem!!! Remélem a nyár azért hamar lemegy. Két ciklus után próbálkozhatunk spontán. A dokim bíztat, a méhfalam szép vastag.

Baba drága!!! Neked nagyon, de nagyon sok lelki erőt kívánok!! És jobbulást, gyorsan gyógyulj meg, aztán jöhet a következő, ami sikerülni fog meglátod!!! :) Próbáld Te is a dolgok jó oldalát nézni, tudom, hogy nem könnyű és időre van szükséged, de ezt csak így lehet kibírni!!!! Sikerült az első inszem, ez nagyon nagy dolog ám!!! Legközelebb happy end lesz a vége IS, mindkettőnknek! :) Sok-sok pusszi és ölelés Neked!!!

Drága Lányok!!!!! :)
Mindenért!!!!!!!!! Amiért vagytok!!!!! :)
Kép
kiscsillag
 
 


Angel37, Kriszta73, Galeria, Jucmuc
Köszönöm az aggódást, jó kívánságokat és biztatást!!! Jól esik. :)

Csiperke
Gratulálok!

Baba!
Nagyon sajnálom ami történt, mielőbbi jobbulást kívánok! :cry:

Kiscsillag :)
Köszönöm a pü-t! Estére, ha nem csúszok szét teljesen, megpróbálok írni, addig is köszi, aranyos vagy!!! :P
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Meg jöttem a vérvételről.
Jövő hét pénteken megyek a dokihoz 2-re.
Kíváncsi leszek mit mond! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kiscsillag, de örülök, hogy itt vagy:) Sokszor jutsz eszembe, és mindig arra gondolok, hogy mennyi mennyi erőre van most szükséged és csak bízom abban, hogy olyan pár áll melletted akire bár szintén nehéz "feladat" hárul, de társ a bajban is.

Rosszul írtam az előbb, nekem a Kaáliban a Kovács doki az orvosom, de először én a Zsolnainál jártam a problémámmal, majd Ő javasolta, hogy menjek a Kaáliba Kovács dokihoz. És nagyon örülök, hogy hozzá kerültem:)
galeria
 
 


Raniko én is ma voltam vérvételen fél 9 körül jöttem el, akkor már ott voltál?
galeria
 
 


galeria gratulálok a tüszőcskékhez :D

Kiscsillag:sok erőt és kitartást neked.

A jövőre nézve pedig minden szépet és jót és sok-sok pozitív energiát.
kriszta73
 
 


[quote="galeria"]R írta:galeriaaniko én is ma voltam vérvételen fél 9 körül jöttem el, akkor már ott voltál?


Galeria nem még nem voltam ott én kb 9 körül értem oda!
Pont egy fél óra csúszásba voltunk.
Ti miért mentél hányadik napon vagy??

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, 11. napon vagyok, de nekem ugye másképpen számít mert amúgy nem nagyon van mensi, mihez viszonyítani. De 11 napja kezdtem a menopurt:)
Dokinak mondtam a négy embrikét, de egyértelműen lebeszélt, úgyhogy marad a három, remélem lesz szép három picikém akit visszakaphatok:)
galeria
 
 


Galeria!!

Nagyon drukkolok ám neked.
Én ma a 3 ik napon vagyok de elég gyengusz a menzim.
Remélem ez nem gondo így is most Norkulotra hozták meg.
Érdekes mert eddig simán megjött 30-33 napra most hogy az első inszemhez készítettek fel (ami sajna nem jött össze) jött meg ilyen sokára 43 nap.
Tényleg nagyon kíváncsi vagyok mit mond a doki jövő pénteken.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sztem azért az nem lehet probléma, hogy nem olyan erős, de majd a dokit faggasd ki. Én is azt szoktam, szegénytől mindent aprolékosan megkérdezek. :oops: És persze drága Harcikától is, nagy türelméért ezúton is örök hála :)

Majd ird meg, hogy mikor lesz a köv. inszem.
galeria
 
 


[quote="galeria"]S írta:galeriaztem azért az nem lehet probléma, hogy nem olyan erős, de majd a dokit faggasd ki. Én is azt szoktam, szegénytől mindent aprolékosan megkérdezek. :oops: És persze drága Harcikától is, nagy türelméért ezúton is örök hála :)

Majd ird meg, hogy mikor lesz a köv. inszem.


Igen az lesz tuti kifaggatom! :lol:
Amúgy multkor is nagyon aranyos volt a dokim elmondott széppen részletesen mindent!!
Hát remélem pénteken már tudok valami olyat mondani hogy mire kell nagyon drukkolnotok!! :lol: :lol: :wink:
Ki az a Harcika? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nők,
hát ez igazán érdekesen hangzik, mik vannak..? :shock:
műtéten túlesel és aztán potyognak azok a bébik.. :D

Baba,
gondolunk Rád!!!

Galeria,
jól hangzik a 9 petécske, szurkolok!!!!! :D

Csiperke,
ez hihetetlen!!!!
Várunk a történettel!!!
_ismeretlen_
 


Galeria na hogy állsz a vonalzóval?

Kép

Kép
raniko
 
 


Alakul, keresem a profilom:)
galeria
 
 


Elvileg kész, csak nem tudom ez mennyire ad valós képet, mert hát ugye nem egy nap van hátra:(
galeria
 
 


Raniko, köszönöm a segítséget:)
galeria
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?