Új privát üzeneted érkezett!

Judit :D
Szívből gratulálok ehhez a hatalmas örömhöz! Jó magas HCg szintet kívánok hozzá :D

Panda Csiperke
Gyertek gyorsan, nézegetem majd egyfolytában, veletek mi van!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok Lányok!

Még uj vagyok itt nálatok.
Tegnap voltam a párommal a Kaáli intézetbe és lenne egy pár kérdésem ha nem baj?! :roll:
Mi vitünk egy csomó leleted de nekem még kell egy vérvétel amit ott csinálnak meg.
A kérdésem az lenne hogy kaptunk egy árlistát és igen húzós árakat láttam rajta.
Ezeket mindíg ki kell fizetni pl ha vizsgálatra megyek vagy csak konzultációra vagy inszemnél mert arra valami 40E Ft láttam. :oops: :roll:
Hogy működnek ezek az árak mikor kell fizetni?
raniko
 
 


Szia Raniko!

Amit elvégeznek rajtad vizsgálatokat, beavatkozásokat, azért kell fizetni. A konzultációs árat csak egyszer fizeted ki.
hanna30
 
 

 
 

Emma :D

Nagyon szepen köszönöm! :D A hcg szintet nem tudom meg mert vervetelre nem megyek de igy is jo! :wink:

Orsi :D

:shock: fogalmam sincs miert nem kaptam meg a mailt. :(

Kép
Kép
jucmuc
 
 


hanna30 írta:Szia Raniko!

Amit elvégeznek rajtad vizsgálatokat, beavatkozásokat, azért kell fizetni. A konzultációs árat csak egyszer fizeted ki.


Hanna nagyon köszönöm az infót!!!
A dokim csak a vérizsgálatot mondta mert az sajna hiányzott! :(
Aztán irány az inszem.
Akkor ha jól értem az inszem elötti vizsgálatok ami akár naponta is lehet fizetni kell????
Egy vizsgálat 17E Ft körül van ha jól értettem maga az inszem meg 40E FT.
Még így is ennyi hogy a TB támogatst ad?
Ne ércsetek félre nem vagyok túl anyagias és tudtam hogy drága is lesz de azért erre nem számítottam! :oops:
Engem egy barátnőm küldött oda és ő azt monda nem izetett semmiért a vizsgálati eredméynei meg voltak magáért a kezelésért meg nem fitetett ezért vagyok így meglepődve!
raniko
 
 


Kepzeljetek hivtam a Kaalit, azt mondtak, hogy jun.7-8 körül menjek uh-ra.
Ma este hivjuk az itteni dokinkat.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Raniko,
üdv itt! :)
Az inszem nem TB támogatott.

Jucmuc,
hajrá! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Jucmuc: Nagy gratula nektek is vogyázz magatokra. Kép

Hanna:
Nagyon sajnálom hogy ez sem sikerült. Pihend ki magad és utána hajrá lombik

Pandácska, Csiperke, Baba :
Mi ujság ? Nagyon szorítok nektek++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bodzaszörpi:
Szorítok neked hogy minden rendben legyen. Pihenjél sokat

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek köszönöm a drukkokat :wink:
Hcg 190 beülti után 11.napon :lol: doki szerint lehet ketten is vannak :roll: progi szintem mérhetetlen. Június 8-án megyünk szívhangot nézni :lol: Gratukat majd csak a szívhang után kérek :wink:

Jucmuc,
és itt is örülök nektek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska: Ez király!!! Nagyon vigyázz magadra.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandácska,
hatalmas gratuláció! :) :)
Ez szinte borítékolva volt! :wink:
angel37
 
 


Megint itt vagyok lányok nem volt netem!
Panda hatalmas gratula!!!!!!!!! :D :D
Angel köszi az infót akkor ideje feltőrnöm a malac perselyt!! :lol: :lol: :lol:
raniko
 
 


Letudnátok írni hogy i hol tart és mire számíthatok itt a Kaáliba!? :roll: :oops:
Nagyon izgatott vagyok a dokim Dr. Bernárd Artúr nagyon szimpatikus.
Röviden én is leírom velünk mi történt remélem nem gond! :roll:
Hát már több mint másfél éve próbálkozunk eddig sikertelenül. :(
Mindent rendbe találtak eddig nálam és a párom lelete is kitünő. (tegnap a doki is vakarta a fejét hogy vaj mi is lehet a gond)
Eddig egy inszemen voltam túl ami úgy néz ki sikertelen bár most a 42 napon vagyok és menzsi sehol de sajna baba se.
Ezt is furcsállotta a doki mert eddig a ciklusom max 30-33 nap között volt.
Szedtem az inszem elötti bogyókat szurikat ennek hatására lett egy 41mm-es cisztám ami szerencsére eltűnt!
Hát mot itt tartok ha végre megjön a 3 napon megyek vérvételre aztán megint konzultálnom kell a dokival.
Remélem nem gond hogy így gyorsan összefoglaltam a történetem! :D
raniko
 
 


Kép
hanna30
 
 


Pandácska :)
Nagyon örülök! :P Gratulációmat majd az UH után, ahogy kérted! Addig is: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Raniko,
3 inszem után volt nekem lombik. Nálunk nem ismeretlen eredetű a meddőség. Hogy mire számíthatsz? Egy kisbabára remélem vagy kettőre :lol:

Köszönöm lányok :D
Vendég
 


Pandus :P
Akkor csak halkan gratulálok :P node úgyis tudtuk :wink:
Rendben, a -hangos- gratu-val várjuk meg az UH-t :mrgreen:

Fanni
fanni73
 
 


Sajnos van egy rossz hírem is. Babaimádónak emelkedett hcg-je már 900 körül van. Méhenkívüli terhesség és műteni fogják :cry: :cry: azt hiszem a bal oldali vezetékbe van :cry: lehet kiveszik a vezetéket is de ez még nem biztos ha jól tudom Baba nem szeretné csak így van esély hogy ott megint baj lesz :cry: :cry: Itt is sok erőt kívok neki!!! Nagyon nagyon szomorú :cry: :cry: Most otthon pihen.

Remélem minden infót jól írtam le :roll:
Vendég
 


Drága Baba :!:
Kitartást és nagyon sok erőt kívánok... és hogy megtarthasd a petevezetőd, na meg hogy kinyíljon... és nemsokára igazán babás lehess...
Puszillak,
Fanni
fanni73
 
 


pandácska* írta:Raniko,
3 inszem után volt nekem lombik. Nálunk nem ismeretlen eredetű a meddőség. Hogy mire számíthatsz? Egy kisbabára remélem vagy kettőre :lol:

Köszönöm lányok :D


Panda úgy legyen! :wink: :wink:


:D
raniko
 
 


Kedves Baba!

Annyit gondoltam Rád ma, nagyon sajnálom.
Sok erőt kívánok!

Bea
beacs
 
 


Pandácska

:D :wink:
buborék5
 
 


Baba! :?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Draga Baba!

Nagyon sajnalom ami törtent! :cry: Es nagyon bizom benne, hogy megmaradhat a vezetöd!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Baba,
sajnálom, hogy méhenkívüli... :cry: :cry:
Légy erős! Veled vagyunk!

Raniko,
van egy jó kis táblázatunk, abban benne van, ki hol tart :wink:
Sztem ha egy oldallal visszanézel, ott van, de ma v. holnap Fanni biztos tesz föl egy aktuális új zebrásat! :D
angel37
 
 


Nyuszi :D

Nagyon szepen köszönöm! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


angel37 írta:Baba,
sajnálom, hogy méhenkívüli... :cry: :cry:
Légy erős! Veled vagyunk!

Raniko,
van egy jó kis táblázatunk, abban benne van, ki hol tart :wink:
Sztem ha egy oldallal visszanézel, ott van, de ma v. holnap Fanni biztos tesz föl egy aktuális új zebrásat! :D


Angel köszi megnézem!!!
raniko
 
 


Raniko!

Az inszem árában benne vannak az Uh-ok, konzultációk, maga az inszemináció és egy terhességi teszt. A 40000 Ft-ot az inszem végén kell kifizetned. Ugye így már nem olyan vészes a dolog?
Írtam egy hosszabb pü-t, de nem ment el... elveszett :(
Nincs kedvem újra írni. Ha van kérdésed szívesen válaszolok!!

Lona
lona1
 
 


lona1 írta:Raniko!

Az inszem árában benne vannak az Uh-ok, konzultációk, maga az inszemináció és egy terhességi teszt. A 40000 Ft-ot az inszem végén kell kifizetned. Ugye így már nem olyan vészes a dolog?
Írtam egy hosszabb pü-t, de nem ment el... elveszett :(
Nincs kedvem újra írni. Ha van kérdésed szívesen válaszolok!!

Lona


Lona nagyon köszi az infót!! :wink:
Igen így már tényleg nem vészes rögtön jobban is érzem magam! :lol: :lol:
Hogy hogy elveszet? :cry: :cry:
Szívessen elolvastam volna tuti sok okosságot írtál le amik nekem eszembe se jutnak.
Ha van kedved vegyél fel msn-en
raniko
 
 


Raniko,
én is Bernárdhoz járok, tényleg nagyon rendes és lelkiismeretes.
Nálunk is ismeretlen okú a meddőség, csak mi már 2és fél éve vagyunk sikertelenek.
Az áraktól ne ijedj meg, konzultációt csak 1szer kell fizetni és utána az inszem 40ezer, abban benne van 2UH is.
Vérvétel is valósz. elég 1szer.
A lombik pedig támogatott, ott is csak vérvételt kell majd fizetni (23ezer most), meg persze a gyógyszereket, az már húzósabb...

Miben maradtatok?? Inszemek lesznek???

PANDÁCSKA!!!!!!!
Abszolút éreztem, hgy babás leszel, olyan jóóóóóó... :D
(még nem gratulálok, de az sem fog elmaradni.. :D )

JUDIT!!!
nagyon irigyellek ezért a két csíkos tesztért... :lol:
csöndes GRATULÁCIÓ :D
_ismeretlen_
 


fendike írta:Raniko,
én is Bernárdhoz járok, tényleg nagyon rendes és lelkiismeretes.
Nálunk is ismeretlen okú a meddőség, csak mi már 2és fél éve vagyunk sikertelenek.
Az áraktól ne ijedj meg, konzultációt csak 1szer kell fizetni és utána az inszem 40ezer, abban benne van 2UH is.
Vérvétel is valósz. elég 1szer.
A lombik pedig támogatott, ott is csak vérvételt kell majd fizetni (23ezer most), meg persze a gyógyszereket, az már húzósabb...

Miben maradtatok?? Inszemek lesznek???

PANDÁCSKA!!!!!!!
Abszolút éreztem, hgy babás leszel, olyan jóóóóóó... :D
(még nem gratulálok, de az sem fog elmaradni.. :D )

JUDIT!!!
nagyon irigyellek ezért a két csíkos tesztért... :lol:
csöndes GRATULÁCIÓ :D


Fendike igen nagyon lelkiismeretesnek tűnik a doki.
És nála vagytok 2,5 éve vagy azóta próbálkoztok?
Fúú most kezdek kicsit izgulni hogy hogy lehet az hogy valaki úgy meddő hogy nem tudják mi okozza! :?
Néha elgondolkozom talán jobb lenne ha találnának valami gubancot amit kezelni tudnak.
Most abba maradtunk ha végre megjön akkor a 3 naponmegyek vérvételre és akkor kérek egy uj időpontot a dokihoz aztán a többit akkor tudom meg.
Ő az inszemet javasolta nagy fej vakarás melett! :D
raniko
 
 


Baba:í
Sok erőt kívánok neked és kitartást az elkövetkező napokhoz. Nagyon sajnálom hogy így alakult. Sokat gondolunk rád.

Raniko: Üdv közöttünk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Raniko,
Kaáliba csak féléve járunk, volt 2inszem és 1 lombikom, lassan kezdem a következőt.
Gondoltam már én is többször arra, hogy jobb lenne ha tudnánk mi a baj vagy találnának vmt, dehát ez van.
Lehet, hogy pszichés az egész...

Szerintem 3 inszemnél többet nem fog javasolni.

Akkor a köv. ciklusban lesz inszem, mert különben már mensi 3. napjától kellene gyógyszit szedned.

Baba,
:cry: :cry: :cry:
_ismeretlen_
 


Raniko, Fendike,
higgyétek el, nem jobb az, ha van valami konkrét baj! :?
Legalábbis én nagyon úgy vagyok vele, hogy rossz tudni, hogy két lombik közt esélyem sincs - a csodát leszámítva.

Azt hittem én is, hogy hipp-hopp kikerüljük az eldugult petevezetőimet, és már itt is a baba... de hát nem... :roll:
angel37
 
 


Angel,
Szerintem se jobb... nem mindig lehet a bajokon se segíteni sajnos. Egyik se jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Én vagyok az a személy, aki régen írt (igaz nem sokszor), azóta zugolvasó! :lol:

Pandácska! :D
Nagyon örülök, hogy sikerült !!!
Hatalmas gratula!!! Ügyes volt a doki, a párod, de főleg TE! :)

Puszika Mindenkinek!

Sok sikert kívánok Nektek!
Vendég
 


Fendike :D

Köszönöm szepen! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Csiperke???
hanna30
 
 


Kavics,
köszönjük :lol:
Vendég
 


Angel, Panda
persze az sem jó ha vmi baj van, de ez a sötétben tapogatózás is nagyon rossz
folyamatosan filozgatok mi lehet a baj, mi van ha a tapadás, ha soha nem fog megtapadni vagy vmi amit nem ismernek fel....
dehát gondolom ezekkel a remek gondolatokkal nem vagyok egyedül.. :shock:
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Még a télen én is írtam, de miután nem sikerült az első lombik kicsit visszavonultam és a gondolataimat eltereltem, de eljött a idő a következő lombikra és frissen várom újra és reménnyel, hogy most biztos sikerülni fog.
Visszaolvastam az elmúlt heteket hónapokat. Sajnálom, hogy történtek olyan dolgok is amitől mindenki fél:(

Szeretnék gratulálni a friss kismamiknak:)

Fendike, ha jól emlékszem Te is endos vagy ugye? Én is úgy érzem, hogy inkább ne tudnám mi a bajom, mert akkor lehetne reménykedni egy kis csodában, de így peteérés nélkül sajnos még reményem sincs:(

Ma mentem a Kaáliba úgy volt találkozom Harcival. Olyan aranyos volt, mert hamarabb elmehetett és felhívott, hogy nem tud megvárni és felhívott, hogy szóljon:)
galeria
 
 


Galeria,
vki másra emlékszel szerintem, asszem nem vagyok endos, legalábbis ez még nem került szóba.. :D
bár párszor nekem már eszembe jutott, hogy lehet, hogy szükség lenne egy laparra és akkor legalább ezt is ki lehetne zárni.

Te endos vagy??
Vannak biztos tünetek?
_ismeretlen_
 


Akkor bocsánat, nem jól emlékeztem.

Igen, én a teljes endokrinológia tünetet viselem:( Petérésem és semmilyen hormontermelésem nincs, csak menopur injekcióval sikerült Kovács dokinak petécskéket kihozni belőlem:)
Ma voltam uh-n kb. 6-7 10-es petike figyel:):)

Fendike Te most hol tartasz?
galeria
 
 


Pandácska :lol: :lol: :lol: :lol:

mi most nyaralunk, csak be-bekukk... ha valakinek tudok segíteni, dobjon egy pü-t.

puszi Nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Pandust megkértem, monjda el, mi a helyzet és köszönöm neki, hogy megtette, ahogy minden mást is...egy dologban korrigálnék: a mai hcg 780, de a dolgok lényegén semmit nem változtat. Mindenkinek köszönöm a bátorító, kedves szavakat. Nagyon ki vagyok készülve, pedig sejtettem pár napja, hogy ez a helyzet. Csak az zúg a fejemben, hogy MIÉRT?MIÉRT?MIÉRT??? de erre nincs válasz..nem tudom, hogy lesz-e kedvem írni ide egy darabig, majd meglátjuk, de ha nem, akkor majd Panduson keresztül üzenek nektek. Mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó sok kitartást és erőt kívánok!!
galeria
 
 


Pandus
Gyönyörű értékek, én azért is gratulálok :D :D

baba
:( :( :(

Kép
Kép
emma1976
 
 


Galeria,
én ma voltam 3. napos vérvételen és gondolom 21.napon fogom megint kezdeni a suprefactot

ha nekem minden hónapban van normál peteérésem, akkor nem valószínű az endo??
bocs, lehet hogy hülyeség, csak tapogatózom

6-7 petesejt azért nem olyan rossz-- :)
mikor lesz a leszívás??
_ismeretlen_
 


Pandus és Jucmuc! :P :P
Mindkét kismaminak csodálatos UH képeket kívánok , addig is sok pihenést! Pandácska kérésére nem grat., majd 2 hét múlva, ugye akkor kell menni? :D

Baba! :(
Nagyon sajnállak, sok erőt kívánok Neked!

Icsilya! :D
Jó nyaralást, szupi időt fogtatok ki! :)
donika
 
 


Fendike, sztem nem vagy endo-s annak már lettek volna jelei, rendszertelen vagy egyátalán nem mensi, ez az egyik fő és látható jele. Mit mond a doki mi lehet a gond?

Az előzőnél 8 db-ot szívtak le, de abból csak 3 volt használható.
Sztem jöv. hét elején, majd kiderül mennyire indulnak be a picik:)
galeria
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: