Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, ma megint jól aludtunk. Én fáztam éjjel.
Na meg lehet, hogy felfáztam, mert fáj a vesém, a petefészkem, és még ha pisiliek is fáj...
Szóval nem vagyok a toppon.

Kép
fridus
 
 


Újra kukorékol a társaság. Már ilyen korán...
Ezek szerint kisfiunk nem nagyon hagyott minket aludni. Foginvázió van. Olyan szépen kijöttek a rágó fogak, amiket a múltkor írtam, hogy áttörte az ínyét.
Ma vagy holnap megyünk oltásra, de ha most nem, a jövő héten...
Remélem minden rendben lesz.
Dius, jól vagy?
Csajok, ti hová tüntetek? Már megint csak egyedül beszélgetek magammal. :-)

Kép
fridus
 
 


vagyok én is,csak sok a teendő...meg tegnap volt Timesz temetése,és hát :cry:
Kriszta nem írtam már tegnap,ne haragudj :oops:
Lefényképeztük a koszorút,feltettük a másik topikban,hogy láthassa az is,aki nem tudott eljönni,de beszállt...
hú,olyan hülén hangzanak ezek a szavak :cry:
Kriszta küldtem egy emailt,ha csak pár percre is,de remélem felvidítalak vele... :wink:
na,lépek,Elibaba visít,mert nem fér bele a nagy doboz a kicsibe :wink: :roll:
Vendég
 

 
 

Vagyok én is, csak még mindig kiakadva.
Nincs is kedvem írni.

Láttam a koszórút, tényleg nagyon szép lett.

Fridus jobban vagy már?????
Skacok többike merre vannak?

Dius, lehet, hogy már nem 2in1???? :D

Nuncili?
Nadimo az örök "lógós"??? :D Persze most van picibabája és dajkálgathat.

Mesi is régen járt erre...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, miért nem mondtátok, hogy tegnap volt a temetés????
Nem is tudtam róllaaaa!! Szégyeljétek magatokat, mindent utólag tudok meg!!!:-(((
Hol lehet megnézni a koszorút?
Na, mára ennyit.
Ja, most 3 napja sántikálok, fáj a térdem, recseg,ropog. Szóval remélem nem kell műteni. Nyilal is, ha néha néha úgy lépek.

Kép
fridus
 
 


Az alvás nélküli dolgot már kezdem megszokni, csak 4.45-től vagyunk fent, hiába próbáltam elaltatni.
Na már tökre kész vagyok.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok lányok!

Vagyok még sajnos egyben és borzasztóan türelmetlenül. :)

Hát én már napok óta a másik topicot olvasom ahol Timesz-t sokan gyászolják és nem nagyon irogattam, oda sem mert nem ismernek, de amióta olvasom őket olyan mintha mindenkit évek óta ismernék.
Nem ismertem Timeszt de még gratulált nekem Barnabáshoz, ami nagyon jól esett. Én is sokat pityergek amikor a lányok írásait olvasom az első nap szinte egész nap sírtam. Kegyetlen az élet.
És pont az jutott eszembe hogy én nyavalygok a szülés a miatt holott vannak sokkal de sokkal fájdalmasabb dolgok az életben és most úgy érzem hogy Timesz adott erőt ahhoz hogy ne féljek mert nem ettől kell félni.

Kép
dius87
 
 


dius ha úgy érzed,nyugodtan gyere közénk a másik topikba,mindenkinek örülünk.
Vendég
 


Dius! Igen nyugodtan gyere át hozzánk! És kitartás, nem sokára a karjaidban tarthatod a kisfiadat!!!
Cseriani! Jól aludtál? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


dadomi remekül,csak Kristóf volt éjjel valami harcfilmhős,legalábbis kiabált,sírt,stb...mindezt álmában :(
De mindjárt átmegyek a másikba...
Vendég
 


Na itt vagyok, mindenki elmegy erről a topikról?
Persze, ezért írogatok én itt magamban...

Kép
fridus
 
 


CSak címszavakban, mert Samu nagyon nyűgös: most írt Dius. Éjjel elfolyt a magzatvíz, fájásgyengeség miatt nemrég kapott oxit, de most mondták neki, h egy órán belül császár lesz. Ezt akár én is írhattam volna tavaly... Drukkoljunk nekik!
danann
 
 


Hajrá Dius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Megérkeztem én az örök lógós. :oops:

Mostanában nem megy nekem ez a gépezés. Időm sincs, alig vagyok itthon, este pedig a párom ül elötte én pedig nagyon fáradt vagyok irni. Ne haragudjatok.
Ráadásul mire végre ide jutok nem engedett be a gép, azt irta hibás a jelszavam. Azt újra megkerestem , mert eddig mindig automatikusan belépett, most újra be kellett irni, de már nem tudtam mi is volt. Na mindegy , sikerült, aztán a litániám közepén kidobta a gép , igy kedhetem elölről.
Most inkább többször kicsit fogok irni.
nadimo
 
 


Visszaolvastam a topikot és szörnyű amiket irtatok , ami történt Timesszel. Mindig az a kép van elöttem amit feltett magáról az oldalon, olyan helyes lány volt. Ez a hir teljesen kikészitett engem is, rettentöen sajnálom őt és a családját. lyan pici még Olivér is.
Timesz nyugodj békében. :cry:
Olvasom hogy közben már a temetés is megvolt. Iszonyú.
Nemigaz hogy ezzel a btegséggel nem tudnak mit kezdeni, miért nem tudják még gyógyitani ???
A közvetlen közelemben is vannak hárman akiknél mostanában mutatták ki a rákot, szörnyű amin ők is átmennek.
Én is nagyon félek ettől, mióta a cytológiám rossz volt , azóta nagyon tartok minden vizsgálattól, félévente járok, pont ma megyek megint.
nadimo
 
 


Remélem minden rendben lesz.

Képzeljétek voltam bent a kórházban megnézni az osztályt.
Meghivott az egyik kolléganőm, és én bemerészkedtem 1 év után.
Fura volt, főleg az hogy nem éreztem semmit. Olyan volt mintha most jártam volna ott először, idegen arcok, idegen hely.
De arra jó volt hogy megerősitsen abban hogy nem akarok visszamenni oda.

Végül is igy is babázok, szakmában maradtam , amit imádok, mégis valahogy szabadabb vagyok, és nem kell alkalmazkodnom egy millió emberhez.

Kár hogy mikor bent voltam még nem volt ott dius, meglátogattam volna. De most olvasom hogy a célegyenesben van, én is drukkolok neki.
nadimo
 
 


Egyébként készülünk az ünnepekre, a szokásos bevásárlás , sütés-főzés ....

A mikulásozás jól sikerült 3 napi jött egyfolytában.

Kaptak a gyerekek ezt -azt , aztán azt gondoltuk , hogy mivel nincs karácsonyra sem ötletünk -sem pénzünk, elvisszük magunkat abba a most megnyilt aqua parkba. Már minden levolt fixálva , amikor a kicsi bárányhimlős lett. Most itthon vagyok vele, szegény jó pöttyös, de azért elég jól viseli.

Igy dolgozni sem tudtam volna menni ,. mert nem tudom kire hagyni a gyereket.

krisz : a pici baba 4 és fél kilósan született.

nuncili : szerintem is megfelel a súlyotok, nem a táblázatok után kell menni , hanem a gyerek egyéni fejlődése után.
Ha fejlődik , jó általános álapotban van, nincs gond.
nadimo
 
 


Na lassan befejezem , most nézem már mennyit irtam.

Ha esetleg átmentek a másik topikba megkereslek benneteket, ott lehet hogy tényleg mozgalmasabb mint itt. Sajnos akárhogy is próbálkozom , nem tudok napi rendszerességgel jönni.

Mindenkit puszilok : nadimo
nadimo
 
 


Sziasztok!
Ismeretlenül írok ide, vagyishát olvastalak benneteket néha, mert rájöttem, h Cseriani ide is ír 8) :lol: , meg Timesz is, és miattuk néha bepislantottam.
Diusotoknak szorítok én is, talán már a kezében is tarthatja a kisfiát!
Naszóval azért írok most, hogy én is invitáljalak benneteket a szekszárdi topikba.
Mondjuk mi se "pörögtünk" ám mindig ennyire, de valahogy az, ami Timesszel történt, jobban összehozott bennünket.
Szóval, csatlakozom az előttem szóló 2 csajszihoz és szeretettel várunk mindenkit, aki szívesen jönne oda (is). :lol: :wink:

been
 
 


Nadimo!

Itt is leszünk azért!!!:-)
Jó újra hallani felőled!!!

Most lécelek énis, mert őkelme extraraplis ismét

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Bocsánat, másfél órája jött a hír, csak Samutól nem tudtam jönni. 'Megszületett Petra Barnabás Péter császárral. 4004grammal és 57cm-el.Jól vagyunk és gyönyörű a baba. Üdv Dia'
danann
 
 


Gratulálok én is! Jó nagy baba!! :lol: :lol: :lol: :lol:

been
 
 


Tyűűűűű mekkora Barnus baba!!!!

Ezerrel gratulálunk Diának, jó egészséget, sok-sok tejcsikét és gyors sebgyógyulást kívánunk!!!
Jaaaa és ne parázzon anyóson, ezt üzenem neki. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

egy pár kép káoszkirálylány 1 napjáról

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Visít egyfolytában ma a fiam,nem volt még ilyen napunk...
Van ötletetek? Alvás kerek 40 perc. Altatási idő 4 és fél óra...
Ma kiborultam...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!
Ezuton gratulálok én is Diusnak,igazán szép mérettel született babóka!

Mi a másik topik ahol irtok Timeszről?
Voltunk ma dokinál,kézfej vérvétel,minden rendben,ujra elhangzott hogy orvosi csodának számitunk,annyira örülök ennek,Timesz is örült neki nagyon...
Szoval most negyed évente kontroll,3éves koráig aztán meglátjuk.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kriszta, gyönyörű a kisnagylányod, ezek a szemek... :D :D :D
Nuncili: A szekszárdi Balassa János kórházról és orvosairól a topik címe, asszem 2-vel, vagy 3-mal e fölött a topik fölött látod, a Szülészetek, kórházak kezdőoldalán. :D Majd elmeséled, miért vagytok orvosi csoda? :D
Fridus, elhiszem,. hogy kiborultál... Nem lehet, hogy beteg, fáj valamilye? (Jó, tudom, hülye kérdéseim vannak...) :? Remélem, megoldódik a problémátok hamarosan.

been
 
 


Jah: a topik címe ne ijesszen el benneteket, már rééég nem - csak - erről szól... :lol:

been
 
 


Sziasztok, na újra itt. El is felejtettem, hogy Diusnak én is gratulálok!! Ekkora babát hordozott. Jól bírta.!!!
Én csak 3700 grammal szültem, de őt is elég volt kinyomni.:-)
Áh, semmi baja, csak hisztis, ha nem kap meg valamit, és mostanában úgy akar elaludni, hogy hintázik,erről akarjuk leszoktatni.
Jövő héten kedden én is viszem Balut méretni. És megkapja a 15 hónapos oltást. Már előre fáj a szívem, milyen sírás lesz. Mert elkezdett félni a doktor nénitől. Pedig tényleg olyan rendes.
Én is majd átlesek néha a másik topikba, ha lehet. :)

Kép
fridus
 
 


Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz.

Nagyon gratulálok Dius, szép nagy babád lett.
Jó egészséget kivánok nektek.

Mi sajnos még mindig a négy fal közt vagyunk bezárva, a kicsimen annyi pötty és hólyag van , hogy szinte alig látszik a bőre. Ez iszonyú gyerekek, nagyon sajnáljuk őt, bár tudom hogy muszáj kibirni, nagyon nehéz látni ahogy viszket neki és feszit.

Remélem jobb lesz hamarosan. A nagy még nem pöttyös, de én már felkészültem arra is, hogy elkapja.

pusz
nadimo
 
 


Nadimo, szerinted elvigyem bölcsibe a Balut? Igaz szeptembertől rendesen kezdenénk az évet, de van Kispesten egy olyan bölcsi, ahová a mama is bemehet, úgy gondoltam, először 1-2 órát ott lennék, majd utána akár többet is maradhatna a Balu, ha jól érzi magát. Most a Pesterzsébeti bölcsibe fog járni szeptembertől, de ha Kispesten megtetszik ez a blcsi, lehet, hogy ide íratom, jó, hogy kétlaki az ember, így legalább átírathatom oda is. :-)
Még Csepelről is fogadnak gyerekeket,sőt állítólag a mamák is befizethetnek ebédre. Na én csak azt szeretném tudni, hogy ebédel-e akkor a gyerekekkel rendesen?
Karácsonyra a Jézuskától egy asztalt kértem 3 székkel, hogy mi is normálisan le tudjunk ülni az asztalhoz, és ne csak fotelban, ágyban együnk, mert eddig nem volt hely...

Kép
fridus
 
 


BEEN!

Azért mert öröklött anyagcsere betegnek lett nyilvánítva,ami ugye azt jelenti,ezt mondták,hogy gyogyithatlan,mert mi örökítettük neki,genetika,tehát ne várjunk gyogyulást,volt is lelkiismeretfurdalásunk nonstop
Volt egy enzim a májban,ami nem müködött,tehát a fehérjéböl nem szürte a méreganyagot,tehát diétét kellett volna tartanunk,fehérjeszegény diétát,vagyis anyatejet sem kaphatott volna,de aztán fokozatosan adhattam,és végül csak azt kapott,meg nem mindig tartottam be az előirt mennyiséget,saját felelősségre,titokban többet adtam neki cicit,mert minden kaját pontosan kellett irni.
Januárban született és áprilisban már jok voltak az eredményei.Most voltunk,és még ma is csodálkoznak rajtunk.
Ennyi a mi csodánk..... :D

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sikerült Balázsnak aludni, megint én voltam fent... Megvan a havim, és megy a hasam....
Jobb éjszakát is el tudtam volna képzelni magamnak.Tegnap itt volt mindkét nagyszülő. Volt nagy hempergés.:-)

Kép
fridus
 
 


Fridus : hát ha bölcsiröl van szó , nekem jobban tetszik az ahova az anyák is bemehetnek.
Én nem igazán vagyok a bölcsi hive, valahogy nem barátkoztam meg velük. Amikor anno gyakorlaton voltam , dolgoztunk bölcsiben , olyan rendesben, és úgy vettem észre a gyerekeknek nagyon nehéz volt.
Ott azért még picik vannak, nagyon ragaszkodnak a szülőkhöz.
Bár persze ha be kell adni , vagy a gyerek olyan beállitottságú hogy szereti , igényli a társaságot akkor még jó is lehet.

Ez a másik fajta azért szimpatikusabb nekem, mert lazábbnak , emberibbnek tünik, és mindkettőtöknek jobb ha a gyerek játékos körülmények közt szokik be.

A bölcsiknek persze vannak előnyei is, sokkal könnyebb késöbb az oviban is beszokni, hamar önnálóvá válnak, ...stb.

A másik pedig , hogy manapság nagyon nehéz bölcsit találni, sokan örülnének ha sikerülne akár egy normál bölcsibe beadni a gyereket. Neked ha van ilyen lehetőséged , élj vele , főleg ha szetnéd hogy járjon, aztán majd ráérsz változtatni ha szükséges.

puszi


nálunk még mindig tombol a himlő, szegény gyerek már olyan hogy dugdosom mindenki elöl, mert csak szörnyűlködnek ha meglátják.
Remélem már lassan kifelé megyünk belőle, mintha kissebbek lennének a hólyagok. :cry:
nadimo
 
 


Nadomi, biztos viszket is neki...
Karantén van az ajtótokon, ahogy azt annak idején rátette az orvos?
Emlékszem, egyszer a szomszédunk lánya kapta el, de olyan 20 év körül... Hát akkor 2 hétig se ki, se be nem mehettek hozzájuk.
Sajnos mindenféle képpen bölcsibe kell adnom majd, még ha hiányozni fog is, mert dolgoznom kell. A párom még nem kapott normális munkát...
Úgyhogy mindenféle képpen mennem kell vissza.
Jövőre elviszem egy ilyen bölcsibe, majd meglátjuk mégis melyikbe íratkozunk be.

Kép
fridus
 
 


nem nincs tábla az ajtón, de tudom hogy régen ez volt az előirás.

Mindenki tudja hogy a gyerek himlős, mármint aki szokott jönni hozzánk.
Bár az is igaz, hogy nem sokan szoktak jönni. A papa jön csak, mert ő szokott vele lenni ha esetleg el kell ugranom valahova, a sógornőmék pedig a szomszédban laknak, ők ablakon keresztül értekeznek vele.

Az orvos egyébként azt mondta, ne is vigyem be a rendelőbe csak amikor már pörkös, akkor ránéz hogy rendben van-e minden , meg ad igazolást stb.

Én úgy veszem észre hogy sokkal rugalmasabban veszik a dolgokat mint régen, és egész más eljárással kell kezelni mint anno.
Végül is amikor fertőzött, akkor még oviban volt, tehát aki elkapta az úgy is himlős lesz.... :? Most meg már nem fertőz, csak marhára ronda, igy legfeljebb csak ijesztget a gyerek.

Mondanom sem kell, hogy nem alszunk éjszakák óta , mert simitgatni kell őt hogy ne vakarja el abőrét, bizony viszket nagyon neki.


bölcsi : sajnálom hogy rákényszerülsz a bölcsire, de megértelek, mert a mai világban , a mostani körülmények közt tényleg muszáj meglépni ezt, nagyon nehéz minden.

Remélem jó helyet találsz magatoknak .

puszi
nadimo
 
 


Nadimo!

Jobbulás nektek!!!
Remélem szövődméymentesen és gyorsan túllesztek rajta. Lehet tudni már a betegség fajtáját?

Fridus!

Februártól énis dolgozni fogok (90%).
Megkérdeznéd nekem, ha mész a bölcsibe, hogy Örkény városából jött gyermeket bevesznek-e?
IX kerületben dolgozok, de oda sajna már nem veszik fel.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Újra eltelt egy jó éjszaka...
Megint aludt, egészen jól, és végre én is aludtam, nem fájt már a hasam, nem volt rémálmom...
Egyébként jó lesz ez a bölcsi, csak majd a beszoktatás lesz nehéz. Ma megyünk át Kispestre, akkor megkérdezem... Dominika, vettem az adást.
Megint sztrájk van... Tök buli, még jó, hogy nem megyünk vonattal sehová. Bár busszal sem..Most még repülővel sem.
Április-Május körül akarunk nyaralni menni.

Kép
fridus
 
 


Köszi Fridus!

É ezt a sztrájkot eléggé gusztustalannak tartom.
Totálisan az erőfölényük kihasználása.

Azért elég sok BKV-nak és MÁV-os dolgozónak intéztem autónál hitelt, hát én azért nem morzsolok könnyeket a "szar" fizetésük miatt.
Nagyapán is vasutas volt és 6 számjegyű a nyugdíja.
Nagyanyám meg hajnalban kelt, estig robotolt és éppen túllépi a minimálösszeget.

Sztem gusztustalan és ocsmány, hogy szakszervezetekbe tömörülve tátogtatják a szájukat, tartják a markukat, a dolgozó népre meg szarnak nagy ívben.
Bocs, hogy ilyen dühös vagyok, de utálom amikor ezzel visszaélnek.

Aztán a MALÉV-os dolgozók. Tudtad, hogy egy forgalomirányító 7 számjegyű összeget keres havonta???????

De a pultos kislány se szakad bele a munkába, és egy átlag ember 2-3 havi bérét viszi haza nettóban.

Áááááááááááááááá

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

Már akartam írni de sose érem magam utol :) Kevés egy napra 24 óra :) Éjszaka keveset alszunk...

Történetünk:

12.10-én 23:30kor egy nagyobb mennyiségű magzatvíz elfolyt amire felpattantam és nem hittem a szememnek de aztán folyamatosan folyt és akkor azonnal öltöztünk és mentünk. Éjfélre beértünk és pont az én dokim volt ügyeletben Smile. Megvizsgált a méhszáj majdnem zárt épphogy az ujjának a hegye ment be. Befektettek a szülőszobára és jött a CTG, baba teljesen jól volt, magzatvizem félóránként folyt és vártunk a fájásokra, amik nem jöttek. Reggel 5kor jött a doki hogy akkor beköti a gyorsítót. Előtte vért vettek, meg kaptam a kézfejembe olyan izét amin jön az infúzió. Bekötötték az oxitocint vagy mit és negyed óránként jött a doki hogy fájás? Mondom nincs. 3órán keresztül kaptam egyre nagyobb dózisban de semmi, párom végig ott ült mellettem és fogta a kezem ő sokkal idegesebb volt mint én, én mintha beletörődtem volna a "sorsomba" vártam a fájdalmat. Mondtam dokim úgy néz csak este lesz baba de elmegy rendelni és délután 2kor visszajön és akkor meglátjuk hogy állok. Aztán 9kor jött hogy mégsem ment el, szerinte nem fogok reagálni a gyógyszerre ő megcsászározna pedig nem szereti de szerinte muszáj lesz. Párom olyan ideges lett hogy szinte én nyugtatgattam. Smile Előkészítettek, 10kor betoltak a műtőbe párom egy ablakon keresztül velem lehetett pár méterről de nem tudta nézni. Így csak néha kukucskált. Megkaptam a érzéstelenítőt ami azonnal hatott de olyan ideges lettem hogy úgy éreztem elvesztem az eszméletem nagyon leesett a vérnyomásom de aztán oké lett. 10:16 kor kiemelték a fiamat és felkiáltottam hogy : óó istenem, többször elmondtam Smile Aztán láttam hogy elviszik Sad Párom zokogott, és 5perc múlva már odahozták nekem felöltözve és megpuszilgathattam az arcát. Aztán amíg varrtak a párommal volt a baba. Hely hiány miatt a 3 napot a császáros őrzőbe töltöttem az utolsó két napot már 24órában velem volt a baba csak vizitre meg fürdetni vitték el. Mivel 4kgval született elég nehéz volt őt etetni mert állandóan éhes volt nekem meg nem volt mit adom neki a 2. nap belövelt a tej (meglepő volt császár után, csak nekem volt) és baromi kemény és feszes volt de a babát nem tudtam szoptatni vagyis szopott de nem lakott jól és a mellem folyamatos feszült. Kétszer kapott tápszert a kórházban. Amióta itthon vagyok fejünk a párommal és csak anyatejet kap. Meg persze cicizik is de csak a bal mellemet fogadja el. Jó hosszúra sikeredett, bocsi :)


Kép

Kép

Kép

Köszi hogy gondoltatok ránk !!

Nadimo nagy jól esett a gratulációd, megkaptam az üzidet a kórházba!!!! És aki átadta ő volt a legaranyosabb csecsemős!!! De komolyan!

Ahogy tudok írok!!

Kép
dius87
 
 


Ohhh Dius!!!

Gyönyörű ez a Barnus pasi!!!!
A fájásmegúszásért irígy vagyok, a császáros seb fájdalmáért nem. :D

Van segítséged otthon???

Figyi, ha felveszed egy szopistanácsadóval a kapcsolatot és ő kimegy hozzád, akkor nagyon sokat tud segíteni abban, hogy a msik cicit is elfogadja ez a válogatós kispasi.

Gratulálok Neked és a Párodnak is mégegyszer!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dius,megkönnyeztelek benneteket :oops:
Nagyon-nagyon gratulálok nem éppen apró kicsi fiatokhoz :wink:
Próbálkozz csak a szopival,fog az menni :wink:

Mi ismét betegek vagyunk,Kristóf péntek óta itthon van,taknyos volt,tegnap visszamentünk,már egész jól volt,ma mentünk megint,mert védőoltást kapott volna,a pneumovax 23-t,de nem kapta meg,mert piros a torka.
Eliza is taknyi,ő viszont kapott ma,kettőt is, a prevenart,meg a 15 hósat. Szegénykém,úgy üvöltött,nem vett levegőt,már lilult...a doktornéni pofozta,én fújtam...megijedtünk rendesen. És ez még mind a szurik elött volt. Többször volt már,hogy így sírt,de ilyen sokáig még nem. Már most félek,mi lesz a 18 hós oltásnál :cry:
Na,megyek,ma meg holnap még sütök csütörtökre az oviba...el vagyok havazva rendesen :?

Dominika kicsi legényke hogy van? Nagyon sokat gondolok rátok!!!!
Vendég
 


Sziasztok !

Krisz : Köszi. Úgy látom , hogy javulás útjára léptünk mára virradóra.
Láza már nem volt, a pörkökből is esett már le 1-2. Azt mondják kb. 2 hét alatt zajlik le, mi most vagyunk a 7. napon este.
Szegénynek a bőre száraz , a sok hintőporozástól, nagyon viszket, de talán igy elkerüljük a felülfertőződést és szövődmény sem lesz.
Vettem homeos golyókat is, ma kapja 3 . napja és úgy látom segit.

Sz...r ez a bárányhimlő, de most már kifelé megyünk. Most már csak az a kérdés, hogy a nagy mikor kezdi el , mert még ő sem volt.

Lehet hogy ittthon ülős ünnepünk lesz. :roll: :cry:



dius : mégegyszer nagyon gratulálok neked, ügyes vagy.
Jó nagy babád lett és nagyon formás kis hapsi.

Örülök hogy megkaptad az üzimet és hogy örültél neki.
Erediteleg be akartam menni hozzád meglátogatni, de mint bizonyára értesültél róla a gyerekem lebetegedett igy nem tudtam menni, ezért üzentem.
Nagyjából tudom mi volt veletek , mert kaptam infot a lányoktól ( kolléganőktől ).
A Kata aki az üzit átadta, nagyon jó fej, jóban vagyunk , nagyon szeretem én is. Szerettem vele dolgozni, ezért is mentem be hozzá látogatóba , csak akkor még nem voltál ott. Pár nappal csúsztunk le egymásról.

:(

Ha kérdésed lenne hivj fel nyugodtan, vagy küldj mailt.

Puszi mindenkinek.
nadimo
 
 


Nadimo!

Én inkább beadatom az oltást Dominak. :( Nem akarom annyira szurkáltatni, de elég kemény betegség ez a bárányhimlő, sztem jobb lesz így.
Én szurkolok ám nektek nagyon, hogy tudjatok menni Ünnepelni!!!

Cseriani!

Sajna hugommal nem beszéltem 4 napja, mert nincs egység a telefonkártyámon már. A hugom meg nem hív. :evil:
Ha gondban lenne, már megtalálta volna a telefonját.

Teljesen el vagyok most hűlve. Apáék úgy néz ki, hogy nem kapnak fizetést ebben a hónapban.
Az gáz, mert mi kinulláztuk magunkat a felújítással.
Remélem ez csak valamiféle hülye vicc.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


én is beadattak Kristófnak,mikor Elizát vártam,és Eliza is megkapja majd,a két éves státusznál...
Vendég
 


nem szeretem őket minden ellen beoltatni,a doktornénink is eléggé oltásellenes,de a bárányhimlő ellenit ő is ajánlotta :shock:
Vendég
 


nekünk meg pont az ellenkezője van , egyáltalán nem ajánlotta az oltást. Ezzel ugyan én is egyetértettem , de most igy elnézve szegényt, kicsit elbizonytalanodtam.
A neten is utána olvastam , ott is megoszlanak a vélemények rendesen. Az biztos , hogy igy egész életre védettséget szerzett csóri gyerekem, ami az oltással nem biztos hogy igy lenne.
Mostmár mindegy , átesünk rajta aztán lesz ami lesz.


krisz : ez nem semmi, reméljük tényleg csak vicc, igy az ünnepek elött.... megáll az eszem.

cseriani : jobbulást nektek.
nadimo
 
 


Nadimo!

Állítólag a betegség újra felütheti a fejét!Nekem 2x volt bárányhimlőm, 1x egy normál aztán amikor a fiam hazahozta, akkor még1x, de akkor kiütések nem voltak.
A fene se érti.

Én már nem olvasgatok fórumokat és véleményeket, mert mindig összezavarnak.
próbálj meg pl 1 mosógépről összeolvasni infókat, hát lehetetlen kiigazodni a sok jó és sok negatív ellenérveken. :D

Az én dokinénim ajánlotta a bárányhimlős és pneumos oltásokat. A többit ő sem.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Samukának Boldog Szülinapot kívánunk!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk Dominikának és Samunak!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: