Új privát üzeneted érkezett!

Én is akarok hűvöset!!!

Kati ha meg lesz az időpont a császárra küldesz egy smst vagy mond már meg Rékának hogy ő írjon már egyet ha meg van a baba!!! vagy elküldöd nekem priviben az ő számát!

köszike

Mikor lesz a tali van már időpont?

Tegnap nagyon pörögs nap volt rtam már?8 baba született és tegnap is voltam mr császármetszésen!!

Jó volt és most láttam az érzéstelenítést is!!! szegény nőnek nehezen találták meg a helyett ahol meg tudták ugy szúrni ahova az érzéstelíenítőt adják!

most megyünk ki pancsizni hátha az egy picit lehűt bennünket!!!

puszika szép napot!!

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!

Szerencsésen hazaértünk, nem vagyunk csokibarnák,mert fehér bőrűek lévén agyon kentem magunkat naptejjel. Háááát, volt már jobban sikerült nyaralásunk. Rengeteget idegeskedtünk, a horvát népség nem csípi valamiért a magyarokat. Végül is Csongi volt aki totálisan élvezte az egészet, karúszóval úszik. Kicsit hosszú a történet, és még sok dolgom van ma, de ígérem holnap részletesen beszámolok

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Katlina!
Az iwiw-en a közös ismerőseink között van Gazdagné Szabó Anikó! Akkor ő ki neked?

Évi!
De jó hogy megint vagy! :)
szilbee
 
 

 
 

Üdv Évi! Várjuk a beszámolót!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Évi üdv itthon!

Többiek!!!???

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja ő azért jelölt meg mert azt hitte hogy Robival eggyütt gyűjtjűk az ismiket!
tanította az emberemet,sőtt meg is buktatta,mert a középfül gyulladása volt és egy ideig közepesen halláskárosult lett így volt amikor keverte a bötűket és ezért megbuktatta!
Azóta már kinőtte,de szerintem még most is kasu! :lol: :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Hú, jó sokat termeltetek, alig győztem végigolvasni. Most ha nem haragszotok egyelőre reagálni nem nagyon tudok, de majd igyekszem.

Szóval a nyaralás nem sikerült túl jól, de azért többnyire jól éreztük magunkat.
Már az első autópálya fizetésnél átvertek bennünket, ezek után a férjem mindenhol bankkártyával fizetett, ahol lehetett.
A "szálloda" 3. emeletén kaptunk szobát, se hűtő, se a kádba dugó. Szerencsénkre Csongi már a szállás elfoglalása előtt összehaverkodott egy szintén 6 éves kisfiúval, aki a nagymamájával volt, így egy hétig sülve-főve együtt voltunk. A horvátok mosolyogni nem tudnak, úgy szólnak az emberhez, hogy legszívesebben kifordultunk volna egy-két helyről. Félpanzióval voltunk, a reggeli minden nap ugyanaz volt, a vacsora bőséges, de valahogy nem az én számíze szerint főztek. Ami szörnyű volt, hogy még egy vizeskancsót sem raktak ki az asztalra, 2 dl üdítő 5-600 Ft volt, ennyi volt az ásványvíz is, ugyanennyibe került fél liter sör is. A pénzünk kb. 70 %-át italra költöttük!
Gond volt a férjem útlevelével, kedden este beköltözött kb. 200 német tizenéves a szállásra és akkor "bulit" csaptak, hogy már az összes magyar az erkélyen volt és az anyjukat szidta. Másnap mindenki panaszkodott, így a következő két éjszaka már "türhető" volt. A parton nem volt egy darab büfé sem, csak étterem. Jó lett volna egy hot-dog, vagy hamburger, vagy szendvics, de nem tudtunk ilyet enni, maximum pizzát.
Én tiszta ideg voltam az első napokban, mert iszonyúan féltettem Csongit. Nem tud úszni, élővíznél még sosem volt, csak strandon, és a másik kisfiú nagyon eszetlen volt, vitte bele minden hülyesébe. Aztán ahogy láttam, hogy egyre biztonságosabban érzi magát a vízben, én is lenyugodtam és akkor kezdtem élvezni az egészet.
Ami pozitívum volt, hogy a part 2 percre volt a szállástól, jó időnk volt, és a víz isteni meleg és gyönyörű tiszta volt. Csongi ki se akart jönni belőle! Végül is összességében nem volt rossz, csak rengeteget bosszankondtunk ami azért rányomta a bélyegét az egészre!

Jó volt hazajönni, de amikor kiszálltunk a légkondis autóból azt hittem leég a légcsövem a melegtől. A lakásban 32 fok, szóval azért a tengerparton elviselhetőbb volt a meleg

Holnap nem jön valaki a ligeti strandra? Ma gondoltam, de már elment a kedvem, biztos rengetegen lesznek, azt meg nem szeretem.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

SOS segítségre lenne szükségem. A barátnőmnek rossz lett az AFP értéke, kb. 3,3. 4D-s ultrahangra szeretne menni, de még szerdáig, mert csütörtökön mennek nyaralni Olaszországba!
Ha valaki tud nevet, telefonszámot, azt nagyon megköszönném! Jó Pesten is, bárhová elmegy, csak csinálják meg neki!

Volt egyébként valakinek ilyen tapasztalata, hogy rossz lett az AFP?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szia Évi!

Örülünk hg itthon vagy! :lol:
Azért csak irígykedünk......mi akik itthon aszalódnak...... :lol:
Mi ebből a tanúlság? sűrűbben kell menni nyaralani és hozzászokik az ember az aggódáshoz..... :D

Akkor a talira jössz ugye jövőhéten?

fanna3
 
 


Na, nagy nehezen tettem fel képeket az albumomba. Már egy órája ezzel szórakozom. :twisted:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=13112&page=1

Hú, milyen tali??? Vissza kell olvasnom...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Mosonyi Attila csinál genetikai uh-t (az egész megyében ő csinál egyedül). Ha kell akkor megadom a mobilja számát. Jövő hét hétfőn és szerdán rendel 17-19-ig a Szapáry-n a Nemzeti mellett nem sokkal.
szilbee
 
 


De eltünt mindenki!

Évi! Én is tudnék írni UH-os tel.számot, de a Szilbeeé jobban hangzik.

Talit Ildiékhez Szandára szervezkedünk, idáig talán a szerda délután a legbefutóbb időpont.

Sógornőmék is múlthét szombaton jöttek haza. Ők is mondták az italárakat. Ők szerencséjükre már itthon úgy fizették ki a szállást/étkezést, hogy benne volt az üdítő ára. Megnéztem a képeket is, Csongin látszik, hogy jól érezte magát. Szerencse, hogy összetalálkoztatok azzal a másik kisfiúval. Amúgy meg nagyon csini vagy!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!
Nálunk mikor a gyerekek itthon vannak akkor ők uralkodnak a gépen.
Köszi Ildikó a meghívást, szívesen elmennék, de holnaptól már beindul a munka, vége a szabadságnak.Kedd reggeltől megyek a forgalomba vezetni, majd utána dolgozni és amennyivel később érek be a munkahelyemre annyival tovább maradok, vagy pedig szombatonként dolgozom le a késést.Még jó hogy ilyen engedékeny a főnököm.Egyébként a munkahelyem szervezésében 28-án Anna-bál lesz a helyi művelődési házban ez pedig ismét munkával jár, kb. hajnali 5-ig.
Évi jók a képek, ha már a nyaralás nem is volt igazán felhőtlen legalább együtt volt a család.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


meleg van még mindig!!!! :cry:

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel megyünk a kórházba!!!
Nem történt semmi, tehát elkezdtük a 40. hetet...
Betti értesít majd benneteket rólunk...nem tudom mikor tudok legközelebb feljönni...

SZORÍTSATOK NEKÜNK!!!
Addig is mindenkinek nagyon kellemes szép napokat kívánok!!!

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Kati!
Szorítunk!! :D 8)
szilbee
 
 


Kati gondolok rád!!!!!!! :-D
Várom az smsT

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok :)

Évi, Isten hozott itthon :lol:

Kati, hajrá, hajrá! Nemsokára karodban tarthatod a babócádat!

Légkondit akarok!!! Eddig bírtam :? Eccerűen megdöglünk a lakásban :( Nincs valamelyikőtöknek légkondibeszerelős ismerőse? Olyan, aki holnap be is szerelné a cuccot :oops: :mrgreen:

Tali: úgy alakultunk, hogy szerdán tudunk menni szüleimhez, csütörtökön meg jövünk. Ergo a csütörtök a mi szempontunkból jobb lenne, mert kb. 2-4 óra magasságában érünk haza. DE nem kell hozzánk alkalmazkodni! Szervezzétek úgy, ahogy a többségnek jó! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kati, kitartás!
Kép Nemsokára megérkezik a .........baba

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Évi, üdv újra itthon. Talit szervezünk, de úgy látom még nincsen konszenzus az időpontot illetően. Gyertek el ti is Csongival, ha az időtök engedi.

Mi már két napja grillezünk, de én még nem unom. tegnap nálunk volt a parti, ma meg apósoméknál. És ma már végre belemnetem a medencébe is.
Hú, de fáradt vagyok, majd holnap írok, mert már lefordulok mindjárt a székrőllll........ Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Már megint termeltetek!

KATI!
Gondolunk rád! Sok sikert!

Évi!
Látom a barátnődnek magas lett az AFP. Nekem meg túl alacsony volt. Szaladtam is MOsonyihoz, kezemben a lelettel aki természetesen megnyugtatott. Szerinte kitörölhetem vele a .... kb annyit ér. Az UH sokkal többet mutat. Tehát én is csak ajánlani tudom. Bár nincs 4D UH ja (eddig nem volt) de szerintem sem jobb a normál Uh nál.

A taliból most kimaradunk :( de hát majd legközelebb.
Jó szórakozást Nektek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Évi! Próbáltam pü-ben izenni, de nem engedte a babanet. Még jó, hogy kimentettem a szöveget.

"Ez nem 4D-s ultrahang! Ő nem csinál olyat, mivel ugyanúgy 2D-ből generál képet (ráhúznak egy skin-t a 2D-s képre). Viszont humán genetikus a fickó és hozzá küldik azt akinek genetikai uh-ra van szüksége, így nem kell a kimamiknak Debrecenbe a Klinikára menni.
De hívjátok esetleg fel. Készséges fickó. Nem fog elzavarni benneteket valami marhasággal.
De mondom ma megyek én is hozzá, ha nem annyira sürgős kérek tőle nektek időpontot vagy tanácsot, hogy kihez lehet még fordulni... stb."
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kati! Szorítunk neked! Olyan ügyesek vagytok babócával, hogy már a 40. hétben jártok!

Évi! Az AFP-t már tárgyaltuk itt régebben, és Betty írta is, hogy rengeteg országban már nem is csinálják, mert hamis eredményt ad. Nekem a 18. héten csinálták meg, a Julika jóvoltából, hogy dögölne meg. A lényeg, hogy a barátnődet próbáljátok nyugtatgatni.

Nóri! Mindenféle-fajta buszra a hátsó ajtónál lehet felszállni babakocsival?

Erika! Lagzi milyen volt? Kérünk egy gyors bejelentkezést! Te tudsz üzenni nekünk, ha megszületik pocaklakó?

Na csajok! Szerda vagy csütörtök?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kati!
Igaz most már úgy sem oévasod de szorítunk!!!!!!!!!!
Kép


Afp-ről annyit hogy nem rég volt a Babavilágban hogy rengeteg esetben nem ad valós képet,és nem érik hogy még mért csinálják mert csak az anyukákat riogatják vele!
Szerintem Mosonyi tényleg egy nagytudású orvos biztos én is hozzá mennék hogy ilyenkor mi is van!Mert hát ebben az esetben elkelnek a nyugtató szavak!
A 4d-ét meg nem ajánlom saját példámból(emlékeztek átlagon aluli gyereket jósoltak!)

Kép

Kép
katlina
 
 


Szaisztok!
mi is kerti partiztunk tegnap, én még most is fáradt vagyok, de a kajás srác hozta az ebédet, így muszájból keltem. Hú de álmos vagyok! És még mindig kurva meleg van! Hát én már nem bírom!!!

Kati!
Ügyesek legyetek! Szorítunk Nektek!

Balwin!
Mi is szeretnénk majd egyet, de ahogy benyitottunk anno a fül-orrgégészetre Letivel, a dokinő köszönés helyett azzal fogadott: Van légkondijuk? -Nincs.- Ne is legyen! Így elvetettük egy pár évre a dolgot, majd ha nagyobbak lesznek, addig meg megpusztulunk, Pedig a ház elosztásából olyan helyre tudnánk tenni, hogy közvetlenül senkire sem menne a hideg

Olga!
Hú de jót röhögtem a nevezett nőszemély halálba küldésén! Még mindig röhögök! Viszont jogos!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szóval :oops:
Olvasni

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Kati, megy a drukk, biztos ügyesek lesztek, és minden rendben lesz! Várjuk nagyon az "eredményt" :lol:

Köszönöm mindenkinek az AFP-s válaszokat. Közben a barátnőm megkérdezte, hogy hová is írogatok én? Úgyhogy lehet, hogy már közvetlen olvassa a válaszokat :lol:

Mi ugye szombaton hazajöttünk, vasárnap reggel elindult a férjem mobil klímát venni. Áhhh, nem lehet sehol kapni, úgyhogy döglöttünk meg tegnap a lakásba, 33 fok volt. Lejártam a földszinti barátnőmhöz hűsölni...

Ildi, én mennék szívesen hozzátok, Ancsi otthon lesz? Mert Csongi nem nagyon tud mit kezdeni a picuri babákkal, tartok tőle, hogy egy fél óra után nyavajogna, hogy anya mikor megyünk már haaaaazaaaaa!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Voltunk ma védőnőnél!
4200grammok vagyunk!
Viszont hámlik a fülije szegénykémnek és mondta a védőnő hogy nagyon érzékeny a bőre és ha egyszer tápis lesz(DE NE LEGYEN)akkor még csúnyább lesz kukacom bőre!Ez rosszul is érintett egy kicsit,mert hát szegénykém nem tehet róla hogy érzékenybőrű

Hát Ildi!
Mi lehet hogy nem megyünk mert akdt egy két probléma ami sajnos fontosabb,de még majd jelzem ha van valami változás!!!

Nóri!
Elvagytok veszve!
Füstjelet kérünk!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Lányok!
Katiról lehet tudni valamit??

Katlina!
:( Hát ez nem jó hír. Remélem tényleg nem kell tápiznotok!!
szilbee
 
 


Hali!
Na, visszaolvastam mindenkit!
Évi, üdv az itthoni katlanban!
Most már nekünk sem jó a szerda a talira! Programot csináltam arra a napra, nem tudtam kivárni, mire juttok...
Anyumnál van klíma. Már tudja, hogy ki kell kapcsolni, ha mi megyünk. Attól becsipásodok -még akkor is, ha nem rám jön és kicsire van álítva-, a ventillátortól meg képes a hátam teljesen lebénulni. :cry: Egy párszor már volt benne részem. És így Lilcsi mellett nem szeretném újra megjátszani. Úgyhogy én is inkább a melegtől szenvedek.
De ma éjszaka milyen isteni hűs volt!!! :lol: Meg lehetett huzatolni is. Végre aludtunk egy jót.
AFP: hát én írtam itt azt, hogy állítólag nem sok jelentősége van, mert hogy sok fals eredményt mutat....de azóta olvastam a NőkLapjaCafén egy ilyen topikot. :cry:
Tegnap egész nap oda voltunk egy gyermekkori (meg felnőttkori is!) barátnőmnél vidéken. Jól kidumáltuk magunkat, bár még akadt volna megbeszélnivaló....ahogy ez szokott lenni. :wink: Csak ugye az volt a böki, hogy bent kellett lennünk a házban a meleg miatt. De vittem egy 13 kg-os dinnyét, fini és hűs volt. Nyamm!!
Szilbee! Mosonyi az a nagydumás, akihez genetikai tanácsadásra küldik a kismamikat? A CSNT mellett? Őrület, mennyit tud beszélni az a pasi :lol: ! Csak az volt a "jó", hogy mindahányszor ugyanazt mondta el, csak pepitában. :?
Katlina! Szépen fejlődik Robika! Látod-látod! Nem kell neked attól parázni, hogy nincs elég tejcsid!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

CSak egy gyors bejelentkezésra van időm.

Tali: hát nem tudom lehet, hogy nekünk is ki kell hagyni. :cry: :cry: Tegnap elkezdett egy kicsit folyni Timi orra. Sikerült ebben a kánikulában megfázni. Jön a 9. foga is ez egy rágófog, már félig kint van.
Az éjszaka mi rosszul aludtunk. Szerintem már Timinek is kezd elege lenni a 29-30 fokos szobából és még a foga is...
Nem akarunk senkit se lefertőzni.

Évi
Nekünk még sikerült venni csütörtökön mobil klímát. Csak akkor kapcsoljuk be amikor nincs abban a szobában a csajszi. Lehet mégis attól folyik az orra :?

Katlina
Jó súlyban van Robi :D
Timi bőre is nagyon érzékeny. Volt már többször is bőrproblémája :cry: már rögtön a kórházban tele volt csalánkiütéssel. Kapott is calcimuscot. Én akkor úgy elkezdett bőgni hogy szegény gyerekem.. :oops:
Mi nagyon sokáig csak a gyógyszertári fürdetővel mosdattuk csak pár hete tértünk másra.
Ekcémája is volt már Timinek pedig csak szopizott az első 6 hónapban. Szerencsére mostanában nem jött elő. Viszont a szúnyogcsípésre is allergiás lehet mert iszonyatosan bepirosodik és megduzzad.
Most jól megnyugtattalak mi? Bocsi :oops:
Remélem Robinál ez csak egy egyszerű hámlás ami a piciknél lenni szokott. A védőnőm szerint szoktak hámlani az első hetekben.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Petri, és hol vettétek a mobil klímát???
Csongi bőre dettó! Tiszta anyatej mellett, nyáron tiszta ekcéma volt. Én is gyógyszertári fürdetővel fürdettem, kaptunk rá szteroidos kenőcsöt is, de azt csak akkor használtam, ha nagyon muszáj volt....

Katlina, ne parázz már, gyönyörűen fejlődik Robika, biztos elég neki a tejcsi, felejtsd el, hogy tápot kell majd neki adnod! Csongi általában mindig két ciciből szopizott, az egyiket teljesen, a másikat általában félig szopizta. Fejni 10 ml-nél többet sosem tudtam, egy hónap után abba is hagytam. Beállt a kereslet-kínálat egyensúly, akkor fejtem csak ha azt éreztem nagyon feszül a cicim és soká lesz még szoptatás.
És ahogy Petri írta, van fejlődési ugrás a gyerkőcöknél, akkor többet kell mellre tenni, egy-két napon belül beindul a több tej termelése, és újra beáll az egyensúly. Hidd el minden renben van!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szilbee!
A tápit szerintem arra mondta hogy már mondtam neki hogy fogy a tejem!,de azóta visszajött kopp kopp!

Petri!
Mi is a gyógyszertári fürdetőt használjuk,nekem semmi bajom nincs vele,napraforgó olajat használunk még nekem az is bevállt!

De küéömben én is erre az elsőhetes hámlásra gyanakszom,na meg itt sűlyön nagyon rossz a víz minősége(apósom a vizes)így van amikor a közeli tanyavilágról hozza fürdetéshez a vizet mert az itteni tiszta hypo-s

elfeküdtem a nyakam,most úgy mozgok mint a robotok :cry: :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri!
Igen! Az bizti Mosonyi volt. :lol:
Múltkor egyik ismimmel találkoztam uh-n. Mondta, hogy Mosonyi megint kibeszélte neki magát... már Kádárnál tartott, mikor a csajszi leintette, hogy neki most már menni kell a csemetéjéhez. Kb. 1 órára rá mi is sorra kerültünk. Hát nem sokon múlott, hogy hangosan fel ne röhögjek, mikor nekünk is lekezdte mesélni a Kádáros story-t. :lol:
Tudod! Tanár a lelkem, aztán azért beszél ennyit! :lol: ( Én is az vagyok! :oops: ) Betti is megtapasztalhatta, mert hogy őt meg tanította is, úgy tudom.
szilbee
 
 


Na, akkor mi is csatlakozunk, Gréti is ekcémás, bár már régen volt, és én nem engedem szteroidosat adni neki, csak az elidelt. Mi még a mai napig a gyógyszertári fürdetővel fürdünk, mert ha csak egyszer is mást használunk, akkor már is jönnek a pörkök. És nálunk is 6,5 hónapig csak tej volt, aztán meg 18 hónapig szopott. Szóval...

Katlina!
nagyon ügyik vagytok mind a ketten. Nagyon szép súlyban vagytok!

Elin!
Küldhettél volna abból a hűsből, én kereszthuzat mellett is csak néha éreztem egy kis fuvallatot, nagyon melegek a falak még mindig, sztem azért nem. Tessék máskor rám is gondolni! Az én barátnőm a hétvégén jön, mi is így szoktuk csinálni, hogy hajnalokig beszélgetünk, de tök jó! Bár másnap szidom magam, mert hulla vagyok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina!
Az tök jó! De akkor most már tilos parázni!! :wink: :D
szilbee
 
 


Szilbee! F@sza ember ő! :lol: A végére sikerült úgy "megnyugtatnia", hogy közölte: Még egy vérvétel is kockázattal jár..." Ugye én amniocentézis miatt voltam nála, ő adta a beutalót. :?

Judit! Én gondoltam az egész brancsra :) !!! Biztos voltam benne, hogy ma éjjel mindenki jót alszik...de akkor mégsem :cry: .

Viszont a lányom beájult...alszik az ágy közepén már 1 órája. Mi lesz még ebből ma? :roll: Remélem nem lesz beteg, vagy valami...
Én már felváltva használom a babaszappant és a fürdetőkrémet. Lilcsit mostanában még a pelenkázáshoz is alig lehet hanyadt dönteni...fürcsi előtt meg ott bohóckodik a folyó vízzel. Onnan is nehéz elvonszolni...olyankor csak szappanos szivaccsal mosom le.

Van egy barátnőm, annak a lánya is valamilyen bőrbajos...neki meg az apucija hordja az Artézi vizet fürdeni. Ja, ők is külön vannak, de ennyit megtesz a lányáért.. :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri!
Hát engem is így sikerült elijesztenie a normál szüléstől. :?

Leventének is barmira viszketett már a feje a melegtől. Kénytelen voltam anyummal levágni, most úgy kéz ki, mint valami "kidobófiú". Szoknom kell még, de hát muszáj volt. Totál melegkiütéses a feje.
Így néz ki az én kis kopaszom.
szilbee
 
 


Szilbee, tök jól néz ki Levi :lol: És jó helyen van a locsolókanna :lol: :lol: :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi! Miket meg nem látsz te!! :lol:
Lilcsinek meg körbe a nyaka tiszta kiütés, mintha egy kámzsa lenne. De nem viszket neki kopp-kopp-kopp.

Kati! Ti mikor mentek Kécskére? Vagy már ott vagytok? :shock:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szerintem Levente így is aranyos!

Éjszaka most mi is jót aludtunk,kellett már ez a kis hűvös,de itt nálunk most nincs olyan meleg mint tegnap

Kép

Kép
katlina
 
 


AFP-ről annyit nekem meg se csinálták és Bettike teljesen egészséges hál'istennek!!!!!


De mi nagyon nehezen viseljük a meleget.

Katinak majd írok nem sokára smst aztán megírom mi a válasz hogy vannak a melegben, mert akárhova kerül a 7.re ill a 4.re akkor is dög meleg van mind a két helyen :cry:
puszika

Kép
kbernadett
 
 


Itt sincs olyan meleg mint tegnap 38 helyett csak 33 :?
A lakásban ugyanúgy 29-30 :cry: A klímát csak akkor érezni amikor működik ha kikapcsoljuk azonnal megy fel a hőmérséklet. A falakból árad a meleg. :cry:

Évi
A corában vettük de azért nem olyan jó mint a split. Hangos is ezért csak nappal megy. Ideiglenesnek megfelel, Csaba már nem bírta tovább, meg én se.

Szilbee
Jól áll Levinek a pici haj, egyébként is megnől gyorsan.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szegény KAti, nem irigylem a kórházi "üresjáratért" Én 5 nappal előtte feküdtem be, nagyon utáltam ott lenni. A gyerekágyas osztályon még februárban is dög meleg volt, gondolom most meg ott katlan van :cry:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Hali!

Na az éjszaka nálunk is kellemes volt a levegő, csak hát, amikor tudnék aludni, biztos, hogy marhaságokat álmodok, ami rányomja az egész éjszakára a bélyegét.

Lányok, ki tud jönni és mikor? Szerintem azért csak talizunk azzal, aki el tud jönni, mert bizti lesz mindig olyan akinek közbejön valalmi. Na értitek!!!!!!!

katlina, nagyon szépen fejlődik Robika. Mi majd jövőhéten megyünk mázsálni, akkor kapja meg az oltást is.

Alszanak a kiscsákók, olyan aranyosak. Petike is gömbölyded a lelkem, már hurkái is vannak. És olyan aranyosan mosolyog, meg forgatja a nyelvét, és már kétszer a bal oldalára fordult.

Na most jött apa, megint mondja majd, te már megint gépezel....

Na majd jövök...

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szia mindenkinek!
Túl vagyok 3 hét után az "1" munkanapon, ebben a melegben iszonyat volt dolgozni.Klíma nincs, ventillátor néha.A férjem is tegnap volt szolgálatban és persze kifogták a kecskeméti tűzet, a 24 órás szolgálat 2-3 órával megnyúlt, iszonyatos fáradt volt amikor hazajött, hiába fürdőtt meg a füst szag még védőruhán is keresztül a nem védett helyekre beágyazodótt.Kristóf horgásztáborban van itt helyi szinten délelőtt, most este pedig horgászni mentek.
Szilbee!Jó lett Levi frizurája, én egyébként minden nyáron Kristófnak tök rövidre vágatom, mert nagyon izzadós, már ő is megszokta.
Nekem a védőnő mindig azt mondta, hogy ha agyerek ilyen nagy melegben nem eszik nem olyan nagy gond, a lényeg az hogy elegendő folyadék legyen a szervezetében.
Erikáról és Katiról van valami híretek?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Mi lakunk rossz helyen?
Petri nálunk az időjárás-állomás még mindig kintre 35 fokot mutat! De jó ez a szellő, már enyhít valamit! Ha mást nem, kevesebb bent a páratartalom, így könnyebb a levegő is!

Szilbee!
nagyon fain Levi sérója! Igazi kánikula frizu!

Betty! Tudsz már valamit Katiról?

Erika!
Te hol vagy?

Ildi!
Akkor csütörtök? Mi 4 és 5 között érkezünk, kocsival megyünk. Mit vigyünk, rágcsi, üdítő?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ most írok smst neki mert vacsit csináltam :oops:
de írok mihelyst ír:-D

Kép
kbernadett
 
 


Hali!
Csak egy gyors bekukk, mert vacsiztatnom kell.

Levente státusza:
95 cm :oops:
16 kg :oops: (pedig nagyon egészségesen étkezik... gondolom az apjától örökölte a testalkatát)
Egészséges, de azért a csontkorra és laborra elvisszük a 18 hós eredmények miatt.

Pocilakó uh-ja:
Most már én is láttam hogy kiscsiFIÚ!
BPD 24 hetesnek felel meg (61 mm) Femur 40 mm. Minden belső szerv jól működik. 8) Fejvégű fekvés.
szilbee
 
 


:oops: helyett :shock: akart volna lenni...
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?