Új privát üzeneted érkezett!

Lois: 1-2 napot mondott a doktornő és 1-2 hét kímélés. Aznap, és utána 2 nap cska enni és pisilni keltem fel (na persze zuhanyoztam is :lol: ).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja és már nem fáj.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, arra sem emlékszel, hogy szétszedted-e a pelenkát a tépőzárnál, vagy úgy felhúztad rá, mint egy bugyit? Fura ez a pelus. Vettem 4-es libero-t is, de az hatalmas nagy!
Gratula a fogacskához!

Baba, örülök, hogy már nem fáj. Nem is szivárog semmi, ugye?

skrisz72
 
 

 
 

Lois,
kép a fogacskáról? :D hova nőtt, felül jött?

Gollam a Gyűrűk urából :wink:

Krisz,
miféle hüle pelenka ez! :roll:


csajok, ki tudom védeni valahogy, hogy ne üsseverje a kiscsaj a kis fejét? :?
megy a hanyattesés, padlón koppanás, utána a rövidke vihar előtti csönd, aztán ordítás, de mikor felveszem még rákapcsol :wink:
két párna közt megtalálja az egyetlen lukat, ahova be lehet fejjel zúgni, de amúgyse lehet mindent kibélelni, habtapizni sem :roll:

ja és még egy kérdés:
aki etet tejpépet, ti hogy csináljátok? úgy látszik nekem az evőkanál, csapott evőkanál, nem annyi, mint másnak :roll: tök híg, ha annyit rakok, mint írja a dobozon, így többet teszek, de még így is szt kevés, mert a doboz szerint ez 5 adagra elég, és már 7x kajált belőle és még mindig van... én vagyok ilyen hülye?

angel37
 
 


Angel, a Huggies egy külön állatfaj a pelenkák között. Teljesen más, mint a többi. :roll:

Lois, a vaníliás alma az OVKO termékcsaládban van. Finom, picit savanykás.

skrisz72
 
 


Nagyon átlóztam, és javítom magam: 1 éves korig változik a szemszín, bocsánat, nem olvastam vissza, sikerült két billentyű egyszerre leütni. :oops: :oops: :oops: :oops:

Lois!
Kalózjelmezt vettük, a póló saját, én "csak" sminkeltem a fiatalurat. :D

Most mennem kell, majd jövök még bővebben is.

Pussz.
vovanda
 
 


Baba!
Szuper, hogy nem fáj :)

Skrisz!
Na most teljesen elbizonytalanítottál :shock:
A simáról beszélünk, vagy te a little walker-eset vetted? (7-15 kg) Az olyan bugyisan feladható. Én a sima Active baby-st használtam (7-14 kg)
Ez van neked?
http://www.huggies.hu/active-baby/which ... e-walkers/
Szerintem a szembe micimackó megy előre, a háttal levő hátra.

Angel!
Na itt kiviláglott Lois műveletlensége alaposan :oops:
Én meg a randa homokból-sárból készült Gólemre gondoltam... végül is az is kopasz :oops:
Előbb megszadiztam a kölköt, csináltam képet, majd mingyá' letöltöm, hogy mi látszik a fogkezdeményből.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba!
Látom már nem fekszel egész nap, minden rendben lesz :wink:

Lois!
Szóval kisZé se vitte túlzásba a korai mocorgást, férfiak... :P nnnnnyya akkó' nem izgulok.A hallgató totál beszart, holnap vissza viszem biztos kicserélik.
Fogacska :P :P :P

Csajok én úgy tudom, hogy a szemszín kb a gyerek 1 éves korára kialakul és végleges is marad.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infókat!
Igen én is el akarom vinni meg mutatni ezt a kis puklit de nem tudom hova kéne?
Ki foglalkozik ilyen dolgokkal? :roll:
A korházba is látta gyerekorvos és itthon is mond a kettő azt mondta hogy semmiség, de ugye az anya szív így még nem nyugodt! :roll:

Na akkor a szeme színére még várnom kell egy kicsit! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Csajok!
Ma bromira fáj a cici bimbóm, olyan mintha szúrkálnák, az előbb megnéztem mi van vele és folyik belőle valami áttetsző cucc :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois,
ugyanmár :lol: azért a sár-homok Gólem se rossz! :wink:
na hol a fog?

Keny,
előtej. :wink:

Vanda,
én is egy évet tudtam, de jó is lenne! :)

Rani,
passz... esetleg bőrgyógy? gyerekdoki igazán adhatna némi iránymutatást azonkívül, hogy majd elmúlik... persze lehet, hogy így lesz.

angel37
 
 


Keny!
Előtej. Jó hamar jött, de van ilyen.
Ááá, nem a kölköm volt lusta, csak én nem éreztem. Emlékszem a 18.-ik heti Uh-ra, épp csak hogy cigánykereket nem hányt a drágám odabenn, és én mégsem éreztem, pedig hátsó fali volt a lepény. Passz, ez mindenkinél máshogy van. De nyugi, fog még annyit rugdosni, hogy sok is lesz :wink:
Én 1 évesen még totál kék szemű voltam, sőt még jóval később is. Most meg zöld a szemem, semmi kékség nincsen benne.

http://museum.thetech.org/ugenetics/eye ... lator.html

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Itten van a két kis kezdemény:
Kép

Tudom, hogy több lány születik mostanság, kevés a fiú, de ez kérem szépen milyen dolog már :arrow: Ez a kiscsaj új stoppolta le magának a kölyköm, hogy egyszerűen RÁÜLT!!!! :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz:állandóan folyásom van, így gőzöm sincs, szivárog-e m.víz. (Bevallom, azért én szétaggódom magam a folyás miatt is. :oops: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A dokimmal mindössze 2x találkoztam. A 8. és a 10. héten és akkor is CSAK UH volt!!!Most elvileg szerda este megyek hozzá és akarok csináltatni vele egy hüv.vál. vizsgálatot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, szegény kisZé! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mi megint lebetegedünk :( Tegnap már napközben többször köhögött Balázs,orrszívást sem tudtuk még teljesen elhagyni náluk,napi 3-4x kell,de este 11-kor úgy döntöttünk apával,hogy Balázst felébresztjük.Csak köhögött egyfolytában,orra tele volt,és nyüglődött.38.6,kapott germicidet,stodal szirupot,leszívtuk az orrát,megetettem,és hajnal 1-ig próbáltam visszaaltatni.Persze borítékolható volt,hogy nem lesz hosszú alvásom,mivel Noémi este 40 mili tápot evett.Aludtam fél órát,és már kelt is Noémi.Vele fél4-ig voltam fenn.Aztán fél7-kor ébredt mindenki.Balázs nem lázas most,de nagyon köhög...még szárazan.De elöbb már Noéminél is volt egy-két köhintés.Csajok,ez nem lehet igaz,1 hónap alatt nem tudtunk kikeveredni belőle,és most kezdődik elölről? :evil: Igaz én is meg apa is köhögünk még,sőt nagyi nemrég kapta el tőlük,ő sokáig megúszta,de most szerintem visszafertőztük egymást.

Még visszaolvasni is esélytelen :(
Vendég
 


Nyuszika!
Annyira sajnálom :(
Nem próbáltatok már valami vitamint szedni? Olvastam, hogy ennyi idősen sokan már adnak nekik Cebiont.

Babám!
Szokj hozzá, mert a terhesség előrehaladtával ez csak fokozódni fog, a végére teljesen vízszerűvé válik. Elég idegesítő. Azt a jó kis betétet, ami meg kimutatja ha magzatvíz, kivonták a forgalomból :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Előtej :roll: ilyen korán?!Húúú fura.

Baba!
Folyás hát ja, és sem szeretem, mindig van ott valami, sokat zuhanyzok.És a fokozott izzadás....brrrrrr, sokkal kellemetlenebb.Ez nálad tuti nem magzatvíz, azt csak meg tudod különböztetni nem?

Lois!
Enyém baba is ficánkol az UH-on, csak én nem érzem.Kedden megyünk 4D-be már alig várom :lol:
Úgy látom 2 fogacska is áttörte a gingivát :P
Kiscsaj elég rámenős, de Zének teccik :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, nekem is folyt végig! Nyugi!

Lois, 7-15 kg little walkers-t vettem. Akkor ezek szerint az nem jó. Az a bajom vele, hogy nem elég magas a dereka.

Nyulasz, sajnálom. Csak ölelést és kitartást tudok küldeni. :?

skrisz72
 
 


Keny!
Látom egy fél mondat erejéig kitört belőled a szakma :wink:
Nem akarlak letörni, de lesz ez még így se, a nyári dögmelegben :?

Skrisz!
Az járó babáknak van, gondolom ezért is nem vált be. A másik az teljesen tuti.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ma megyünk anyuhoz, otthagyjuk a csemetét, mi meg elmegyünk csavarogni, vásárolni. Akkor veszek egy csomag másik Huggies-t. De azért a biztonság kedvéért veszek Pampers-t is. :wink:

Jók legyetek csajok, este majd jövök!

skrisz72
 
 


Lois!
Gingiva=fogíny bocs :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny igen tuti előtej!! :wink:

Baba nekem is midíg az volt a parám, hogy nem e szivárog a magzatvíz!
(tudom neked még okod is van rá)
Nekem is folyton folyásom volt így baromi nehéz. :roll:

Lois igen határozott a kiscsaj! :lol:
Vigyázz Zé-re ki ne sajátítsa!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Fáj a pocim. Tettem be egy hüv.flóra visszaállító kúpot és vettem be tőzegáfonya kapszulát. Szokás szerint paráztatom magam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Zé nem nagyon haragszik a kiscsajra, úgy látom... :D

Baba!
Nem lesz semmi baj, nyugi!!!

Keny!
A sok hüvelyváladék terhesen normális, nekem is nagyon gáz volt...
Előtej: változó, hogy kinek mikortól van, vagy hogy van -e egyáltalán.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Baba, minden ok, nyugi! Már szombat van, a nehezén túl vagy.

Keny, tényleg hamar jött az előtej, de ne izgulj, a kisfiadat hamarosan láthatod! Jó mozizást keddre.

Kérdezted mikor kell mennem legközelebb dokihoz. Egyelőre pihi, az AFP-t nem csináltatom meg, (Hajdú doktornő javaslatára). "Olyan magas lenne, h a dokik összeszaladnának" -ezt így mondta. 18 hetes genetikai uh-ra is hozzá megyek.
Az itteni dokimat tájékoztattam a dolgokról, egyetértett abban, h AFP felesleges, az uh-val is osztotta a véleményem. Ő legközelebb a 20. héten szeretne látni. :shock: Legutóbb csak a beutalókat adta ki, vizsgálat nála 9+5-ön volt, illetve az ügyeleten tapintásos vizsgálat amikor véresztem.
Örül ugyan és nagyon drukkol, de most csak pihenésre itélt és arra lelkiekben támogassam a babánkat.

Csütörtökön a védőnőnél nagyon szépen hallottuk a babánk szívverését. A vérnyomásom alacsony, és nem híztam semmit (sőt fogytam, gondolom az idegeskedés miatt). Továbbra is 55 kg-ot írt be a védőnő. :)

Nyulasz, sajnálom! Mielőbbi gyógyulást! Gyógypuszikat küldök!

Lois, szépen látszanak a fogkezdemények! Már ilyen korán ennyire rámenősek a csajok?! :roll:

Skrisz, jó csavargást!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lois,
fogicák jönnek tényleg! :lol:
és akkor mégse felül először?

no, Z-t elnyomják a nők? :lol: nehogy papucs legyen! :wink:

voltunk kis ikerpár ismerősnél mi is, Diána lazán elkalapálta a kisfiú fejét! :D

Babám,
tudom, nehéz nem parázni :roll: de próbálj nem annyit aggódni!
én is azt a betétet tudom, amit Lois is írt :?
azért említsd a dokinak, főleg, ha nagyon vizes.
nekem is parám volt ez.

angel37
 
 


Nyulaszék,
jobbulást nektek :?

Bols,
örülök, hogy babád jól van! :D
nemhízás dejó!
alacsony vérnyomás meg jobb, mint a magas! :wink:

angel37
 
 


Hát csajok, annyira fájt a pocim, hogy bementünk a klinikára. Az én dokim ugyan nem volt, de megvizsgáltak. Vizeletet is néztek.Vizelet ugyan nagyjából negatív (tudom, mert mindig tenyésztéssel találják csak meg ilyenkor a bajt), de cystitist állapítottak meg.Méhszáj zárt, vérzés nincs. Uh is volt. A magzatvíz is rendben, már pótlódott. A babácska jól van. A vizsgálatot végző doktornő elnevette magát, hogy milyen kis virgonc babánk van. (Egyébként minden uh-nál mindenki csodálkozik és mosolyogja, hogy milyen édes kis ficánkolós baba!)
Miután megnyugtatott, hogy rendben van, megkérdeztem, látja-e a nemét. Próbálta, de nem sikerült megtudni. Kis titkolózós a drágám!
Szedem a gyógyszereket és megnyugodtam/megnyugodtunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, nekem 2 kávéval is nagyon alacsony a vérnyomim, de aggódj.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Amikor írok, mindig elszáll!

Lois, fogacskákhoz gratula! Megérezte Zé?

Angel, Kisnorbi annyit esik, hogy már nekem fáj. Állandóan kék-zöld foltos. Viszont lépeget rendületlenül, 4-5 lépés, aztán huppanás. Mindig nyugtasd meg, nem fáj, nincs semmi baj, nehogy megijedjen. Igazából ilyenkor szokták mégis abba a hülye bébikompba beletenni de hamar átvészelitek. Barátnőmék 2 hétig kapdosták a gyereket, mert állandóan hanyattesett. Van valami kutacsvédő is, de én úgy vagyok vele, hogy nem szerelhetek rá teljes biciklifelszerelést.

Kircsike abszolút jár, jön-megy, intézkedik, már nem mászik. Hozza a pelust a szemetesbe, szerintem mindent megért. Múlt héten 1 éjszaka éjféltől hajnal 2-ig üvöltött, pedig soha nem zavarja meg semmi az álmát. Gondolom, jönnek a hátsó fogak, mert annyira sírt, hogy adtam neki végül Nurofent, csak úgy tudott visszaaludni. Közben megnéztük vele a Jamie és a csodalámpát, úgyhogy szuper éjszakánk volt, de mostanra kipihentük a fáradalmakat.

Egyre tovább alszanak a lurkók, most viszont mocorgás van, megyek.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Babim, csak egy napra hagytalak egyedül, és már a klinikán kötöttél ki? :oops: Örülök, hogy semmi komoly baj nincs. Puszi a pocakodra!

Keny, jó kis hormonháztartásod van! :wink:

Bols, de jó, hogy minden rendben veletek. Nem dobsz pociképet?

Nekünk nagyon jó napunk volt tegnap.

skrisz72
 
 


Babám!
Ne ijesztgess már... :shock:
Örülök, hogy minden okéé odabenn, sajnálom, hogy fáj azért :? De a lényeg, hogy a Picúr virgonc :roll: És milyen kis szégyenlős... :)

Keny!
Ne viccelj, nekem tetszett, tanultam valami újat :wink:

Skrisz!

Örülök a klassz napnak, vettél pelust?? :D

Bols!
Alacsony vérnyomás nagyon általános, ha nagyon szédelegsz csüccs le, nehogy ájulás legyen a vége. Vagy annyira nem vészes??

Angel!
Dió már püföli a pasikat?? Mondom én hogy Kszéna!! :lol:

Szöcske,
Én mindig lemásolom, mielőtt elküldöm, hogy nehogy elszálljon, ha bénázik a babanet. Szegény Kisfiad :? De hamarosan belejön Ő is.
Fogacska szinte semmi sem volt. Tegnap meg tegnapelőtt felébredt éjszaka, átvittem magunkhoz, de ma már fél 8.-ig aludt simán. Eddig (koppkopp) minden oké. De már áttörte, gondolom, ez a rész lett volna gáz, ha rosszul viseli.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcsi,
jaja, felveszem olyankor! pedig még csak ülésből vágódik... mil ezs tényleg, ha állásból? :shock:
csak úgy féltem a kis fejét, egy agyrázkódás nem hiányzik :oops: vagy ilyen úgysincs, ennyire benne van a csomagban a sok esés?

Kircsi csajod baromi ügyes! :D
hátsó fogacska :? de egyszer ki kell jönnie...
tojok a fogzástól kicsit, nem tudom meddig lesz még fogatlan bábánk :roll:

Baba,
örülök, hogy megnyugodtál/tatok! :D

Krisz,
meghiszem! :wink:
mi ma megyünk ki pár órácskára! :D

angel37
 
 


Lois,
jaja :lol:
vajon mit művelnének kisZvel együtt? :wink:

a kislánytól meg simán elvette a csörgőt.

angel37
 
 


Bols!
A lényeg, hogy minden okés+++Akkor még vár rátok 1-2 vizsgálat, 18.hétre genetikára szurkolok nagyon!AFP, háát ja az amúgy is kicsit elavult vizsgálat, mind1 is.Alacsony vérnyomi, jobb mint a magas :wink: Súlyoddal ne is törődj, majd úgy is felkapsz hamarosan pár kilót, így legalább nagyon csinos vagy!

Baba!
Na ne ijesztgess minket!Kaptál gyógyszert a cisztitiszre?Ma már jobban vagy?

Angel!
Ikrek hihihi :P Ne félj Maki nem fog agyrázkódást kapni :wink:

Tegnap este ismét volt előtej, és olyankor a hasam is mintha görcsölne elég fura érzés...A hallgató meg nem romlott el csak merült az elem, vissza vittem az üzletbe, ott meg néztek rám milyen hülye vagyok :oops: :oops:
Ja és kinéztem egy nagyon jó babakocsit, teccik oan vagány fiús:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Babakocsi mutiiiiiii!! :D
Szívhanghallgató.... :D

Angel!
Szerintem úgy vannak kitalálva, hogy ennyi esés beleférjen. Ez a tanulási folyamatok része.
Dió leiskolázná simán az én kis Bambulámat :)
Tegnap egy kislány üvöltött a kezemben, még azt a mérhetetlen csodálkozást ami Zé arcára kiült :shock: :shock: :shock:
Gondolom először is mér' van a kezemben egy másik gyerek, és miért ilyen hangos??
De nagyon érdekli már a többi gyerek. Simizi őket.
Csináljunk egy talit és engedjük őket össze :wink:

De tényleg lányok, kéne egy tali, mit szóltok?? :D

Öööö, valaki világosítson már fel: Mi az a cisztitisz?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois nyugi én is sötétségbe vagyok cisztitist ügyben. :roll:
Baba kérlek világosíts fel!
Nem semmi, hogy elfoglalta magának Zé-t a kiscsaj.
Bár megértem igen jóképű egy pasi! :lol:

Bols nyugi az én vérnyomim is a béka s..e alatt volt! :roll:

Mi jól vagyunk étvágy van a kis pasinak és még mindíg sajna van hasfájás.
Talán valamennyire csökkent kapja a "csoda" vizet néha Espuvizánt és este kúpot! :roll:
Hát sajna csak így érzi jóbban magát! :roll:

Itt egy kép kaja után.
Kép Fulllllllllllll

Kép

Kép
raniko
 
 


Skisz, kérésedre :wink:
pocak 15+0

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, de helyes kis poci! Tényleg nagyon szép karcsú vagy! :D

Lois, nem vettem, mert csak giga pakk volt belőle. Ha találok huszonpárdarabosat, akkor veszek. Most vettem 4-es pampers-t. Eddig minden okés vele.

Rani, úgy néz ki Milán, mint aki jól berúgott... :lol: :lol:

Cisztitisz=húgyhólyag gyulladás

skrisz72
 
 


Lois,
hááát, ha az eddigi tapasztalatokat összeadjuk lehet! :wink: vagy csak egy tökös kispasira van szüksége, aki ráncba szedi! :lol:

tali jó ötlet!

jaja, cystitis a hólyaggyulladás, pár éve volt hozzá szerencsém.

Rani,
zaba utáni csendespihenő? :lol:

Keny,
elem áááá :roll: :lol:
sebaj, apukám is egyszer kihívta az autószerelőt, mert nem tudott kiállni a garázsból - persze benzin nélkül... :wink:

angel37
 
 


Bols cuki a pocid!!! :wink:

Skrisz seküsz csak a Karamalszt iszom abba meg nincs alkohol!! :lol:

Angel igen kaja után így szoktunk pihizni!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Bols,
pocak milyen szépen alakul! :wink:
tökjó vékony vagy!

angel37
 
 


Keny, a fenébe, nem jutott eszembe, hogy megnézessem veled az elemet, pedig gyorsan merül és engem figyelmeztetett is, akitől kaptam, hogy ne ijedjek meg, ha nem hallom a hangját, cseréljek elemet. :lol:
Kaptam antibiotikumot.


Mit is akartam még...
Skrisz már elmondta, mi az a betegség. Hólyaghurut, hólyaggyulladás.

Na, már megint nem tudom, miket akatam, bocsánat...................... :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nekem puszit küldeni! :wink: :lol:

skrisz72
 
 


Megint csak átlóztam, anyukámnál voltunk családilag (tesómék is), volt ricsaj rendesen (7 gyerek 1-11 évesig). :D

Tejcsis szájú Milán irtó édes.

Bols!
Szépen kerekedsz!

ESÉSEK: nyugi Csajok! Drága jó sógorom azt mondja (tudjátok, neki elhiszem :wink: ), hogy ritka szerencsétlenül kell esnie egy ilyen korú gyerkőcnek ahhoz, hogy komoly baja legyen. A legkomolyabb veszélyforrás a fürdőkád meg a lépcsők ilyen szempontból, egyébként egy felnőtt ötször összetörné magát olyan eséstől, ami nekik meg se kottyan. Balu pl. egyszer teljes sebességgel nekirohant a bejárati ajtónak. Olyat szólt, hogy nekem fájt. Nézett egyet, elvigyorodott és rohant tovább. A kutacsvédő meg jó kis szülőlehúzás. Mire a gyerek jár, addigra jó eséllyel bezáródik a kutacs. Meg amúgy is: nem tuom, milyen esés kéne ahhoz, hogy a kutacs sérüljön. Ti ne ijedjetek meg az eséseknél, ha baj van, akkor úgyis ordít. Balázs a kisebb eséseket fel sem veszi, feláll és megy tovább, így ha sír, akkor legalább biztosan tudom, hogy tényleg fáj.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Lois:


Akkor jó, addig még van 2 hónap. Hát jó lenne ha tényleg összejönne a tesó az első próbálkozásra.
Fogacska kezdemény, Grétinek 3 hós kora óta ilyen volt és most bújt ki. Az egyik már szépen látszik a másik meg éppen.
Élelmes kis lány. :D :D

Baba:

Remélem már jobban vagy és mulóba a felfázás. Mostmár jöjjön a gondtalan babavárás mert úgy elmegy ez a 9 hónap, hogy észre se veszed.

Angel:

Én púpos kanállal rako és akkor nem híg.
Huggis pelenka nekünk se jött be , a mérete túl kicsi. Meg kifolyt belőle a kaki. :) :roll:


Nyulasz!!

Minden betegség tünjön el de gyorsan!!! Gyógypuszi a piciknek.

Bols:

Örülök , hogy jól vagytok. Majd hízol ne izgulj volt miért idegeskedni mostmár minden rendbe lesz és jönnek a kilók. Picur meg magához veszi ami neki kell. :)
De ari a pocid.

Szöcske:

Lépegetés aranyos lehet, hogy lehet nem megijedni amikor elesik? Én már most tudodm jobban megijedek meajd mint Gréti.

Ranikó:

Nagyon cuki Milán, igazi pasi!!!!! :D :D :D :D


Tali nagyon jó lenne, csak ne hétköznap legyen ha megoldható, mert jogsim az van de én Pesten nem vezettem még soha. :oops: :oops:

Tegnap elmentem vásárolni tesómmal, apa és Gréti itthon maradtak. Nagyon furcsa volt és úgy siettem haza. Jól elvoltak itthon apa nagyon izgult de ügyesen helytált. Vettem Grétinek egy csomó rucit leárazva a C&A-ba és a Decatlonba. Ikea-ba meg szőnyeget a szobájába.


Nem tudtok ajánlani fotóst aki házhoz jön és nem iszonyat drága?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Pedig muszáj nem megijedni. Vagy legalábbis nem látványosan. Ha nem esik nagyot, akkor attól ijed meg, hogy te megijedsz. A párom lánya elég rendesen vattába van csomagolva, végeredmény: sír és visít ha seggre ül (3 és fél éves).
vovanda
 
 


Vanda:

Na az nem lenne jó! Gyakorolok nem meg ijedni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: