Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ááááá csajok,nincs időm visszaolvasni :(

Látom Baba miatt izgultok,visszaléptem,de nem derült ki számomra,hogy mi a baj :roll: persze remélem semmi!!!!

Pálgi,gratulálok tesóhoz :D

Mi még kicsit betegen,de igyekszünk javulni.Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Baba biztos nem haragszik meg, ezért leírom, hogy otthon van, pihizik. Hajdú doktornő szerint egészséges a baba, de azért a biztonság kedvéért megcsinálták a vizsgálatot. Asszem két-három hét az eredmény.

skrisz72
 
 


Baba kedves .

Sokat gondolok rád ,telefonálni nem ment egész nap gondoltam rád ,nem írtál lehet -e .Így csak maradt a rád gondolás ++++++++++++ energia küldés .Nagyon szeretünk ,nem lesz baj .

Ölellek Dalmi
dalmácia
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! Nálunk minden o.k. A leállított babának nincs szívmüködése, nem fejlődik tovább, Az egészséges babánk szépen fejlődik. Méretek alapján 15 hetes, Hajdú doktornő szerint szép nagy baba. :)

Babával sokat beszélgettünk, a magzatvízvétel délután volt nála. A lényeget már Skrisz előttem leírta.

Puszi mindenkinek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Baba:

Remélem minden rendbe van, ha a Dr.-nő nem látott elváltozást az uh.-on az nagyon jó.

Gréti javulgat ma már csak 3-szor volt széklete és az sem volt híg már egész jó, köhögés múlik. Csak , hogy kerek legyen én is beteg lettem, tiszta nátha vagyok pedig szedem a gyógyszert. Mi lenne ha nem szednék semmit?? :( Útálok minden buta bacit!

Nem tudtok abba segíteni, hogy a tesóm óvónő és ma jelentettek náluk 1 bárányhimlős gyerkőcöt. A kérdés az lenne ha tesóm már volt bárányhimlős attól még megfertőzheti Grétit? Mert ha igen akkor nem megyünk 2 hétig tesómékhoz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Babim: ha Hajdú drnő azt mondta, minden rendben a babátokkal, akkor biztosan úgy van, annyi jót írtatok már róla. Pihenj Drága, puszillak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Baba,
Örülök, hogy túl vagy rajta és Hajdú dr-nő szerint minden rendben. Meglátod biztosan nem lesz semmi baj!

Bols,
Jó hallani rólad is! Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Bols!
Nagyon drukkolok egészséges kicsidnek, mikor kell menned legközelebb?

Baba!
Bízz a dr-nőben, mert minden rendben van!

Nikó!
Jobbulást!

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel!
Én is mindig azért agódom iszik-e eleget Litti, de végül is van sok pisis a pelusa. Próbálok itatni vele vizet teát is.
Nagyon el vagyok kenődve, mert tegnap megint nem kakilt egyáltalán. Pedig olivaolajat is kapot a sütötökbe, de semmi eredmény. Ma is megpróbálom kicsit több olajjal.
A Sinlacot nem konkrétan erre kaptuk, csak mondta vnéni hogy van akinek használ.
Gratulálok Diókának hogy nem tudott "munkát adni" a konduktor néninek!

Vandus!
Ikrek nagyon ügyesek! :)

Rani!
Gripe water nekünk is segített, csak óvatosan add, mert olyen mint a szirup. Lehet köhögni fog tőle Milán. Van akinél az egy hónapos korban is korai.


Lois!
Hát igen, nem is tudom örülök-e vagy sem. De hogy lekopogjam a hasam egyáltalán nem fáj, alig érzem. Kistesót akarnánk, vajon hogy fog össze jöni és mennyi idő alatt? :roll: Különben félek a következő terhességtől, a cukor miatt is, meg hogy annyira kikészült a lábam... De egy jó darabig még védekezünk. Két év korkülönbség az jó lenne. Tovább meg nem nagyon lehet húzni az időt. Bár szerencsére vannak itt szép példák, úgyhogy tudom, hogy biztosan belefér még egy baba.

Litti nem aktivizálja magát, csak forgolódik hasoncsúszva körbe-körbe, viszont rengeteget "beszélget" . Kedves apuka szerint nő, nem megy neki egyszerre mind a kettő. Hahaha, nem is tudom melyik nemre jellemzőbb ez inkább. Pl. hol tudnak ők bármit is csinálni gyerevigyázás melett. :)

Pálgi!
Persze, hogy emlkészünk rád!
Hála égnek, hogy nem lett semmi baj, és mindketten jól vagytok! Gratulálok a 3. gyönyörűséghez!

Skrisz!
Írtam fentebb, hogy igen, szeretnénk még egy babát. Egy kis Tomi nagyon jó lenne. :)

Angel!
De édi lehet, hogy egyedül csücsül a kiccsaj!

Niko!
Végre javulás Grétikének! Jobbulást neked is!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Na és velem ki kávézik?? :D

Bolsi!
Itt is örvendezem, hogy a babátok jól van (most már nem írom "másik babának" jó?? Most már ő lesz "A baba" :) )

Baba!
Örülök, hogy túl vagy rajta és már pihengetsz. Jó sokáig ülnek sajna az eredményen :?

Kat!
Még hogy a nők nem tudnak.... :D Nekem a védőnő szokta mondani, hogy a fiúk nem tudnak egyszerre hízni és nőni, ez is túl komplikált egy pasinak :lol: Azért Zének menni szokott :wink: Ez az első hetünk mikor gyakorlatilag nem hízott, mióta megszületett. A kúszás nekünk is nagyon hirtelen jött, én is így néztem rá :shock:
..............
Na most kiszedtem a szájából az apja papucsát....
.... de megszerezte újra..... :oops: .....
..............
A 2009. júliusi babások között olvastam, hogy van aki már újra próbálkozik. No igen, elismerésem, de én a 7 hónapos Zét még olyan kicsinek érzem, meg amúgy is. Én szerintem elég fitt lennék, hogy újra teherbe esek, szerintem a régi vagyok újra, de addig nem szeretnék, amíg szoptatok semmiképp. A koromba úgy érzem befér még bőven akár több baba is, elég jó példát látok itt a fórumon is magam körül. A legfiatalabb anyuka címe így se úgy se az enyém lesz majd az oviban :roll:

Angel!
Én is annyira szeretném, ha már ülne, egy darabig meg is tartja szépen, de aztán elkezd kruplis-zsákosan dőlni ált. előre.
Kundoktor néni :arrow: Juhujjjjj!!! :D :D :D

Rani!
Ha beválik, akkor azt 1-2 nap után már látni fogod. tényleg, voltatok már kinn? :)

Keny!
Én is láttam már oda-vissza az összeset, max. pár új rész maradt ki, elmebeteg sorozat, de imádom. Az én kedvencem Timmy :roll:

Nikó!
Szerintem nem fertőzhet, ha betartjátok a higiéniai szabályokat.

Nyulasz!
Tessék most már jönni, hiányzol!! :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba nagyon örülök a jó híreket olvasva!
Biztos minden ok!!

Katerína Milán úgy nyeli ezt a cuccot mint kacsa a nokedlit! :lol:

Lois igen tegnap voltunk de nem sokat épp hogy egy pár percet!
Azt monda védőnéni, hogy csak fokozatossan vigyem ki! :roll:
Ki hogy csinálta téli babáknál? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Egy nagy kuszaság van a fejemben, próbálok mindent leírni.

Pálgi!
Gratula hármaskához! Tényleg szerencsétek volt azzal a lyukkal.

Bols!
Örülök, hogy szépen fejlődik a babátok! Pihizz, nyugodj meg, most már nem lesz baj!

Baba!
Szorítok nagyon!

Nyulasz!
Megy privi!

Angel!
Diónak gratula!

Kaki-ügyek: ugye-ugye, hogy örül az ember egy marék szarnak. :lol: :lol:

Sinlac általában fogja a pocakot, fogja a répa, az alma, a körte, a banán. Lazít a tök, a barack.

Kat!
Ha végképp nem megy, próbálj vele kamillateát itatni, nálunk bevált.
vovanda
 
 


Lois!
Zé mint hős kommandós... :D Fotót kérünk!

Kúszás: Balumnál teljesen kimaradt, illetve kimerült abban, hogy betolatott az ágy alá, aztán nyafizott, hogy legyek szíves kiszedni. Aztán egy szép napon átment kiskutyába... :D
Az ikrek kúsztak, Dani csak pár hétig, Réka nagyon sokáig, valami elképesztően szabályos technikával (mini-Rambo).
vovanda
 
 


Fekszem, csak 1-2 szóra jöttem.Tegnap kissé görcsölgettem, de minden oké. Dr.nő azt mondta Uh-on, hogy nem lát eltérést most sem, de csináljuk meg, ne kelljen idegeskedni szülésig.Menjünk biztosra. Fájt maga a vizsgálat, de ki lehet bírni.Dr.nő nagyon kedves volt most is. Az eredményt -ha nincs gond-3 hétmúlva postán küldik. HA gond van, akkor azonnal telóznak. Remélem, 3 hét múlva ajó levél jön. Jövő hét szerda: genetikai UH dr.nőnél.
Kisbabánk ügyeske.
Puszi nektek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, szegénykém. Remélem már több rossz dolog nem jön. Úgy szeretném, ha már felhőtlenül élvezhetnéd a babavárást. Jövő héten újra láthatod a kicsikédet. Nagyon várom, hogy tudjuk már, hogy kislány-e vagy kisfiú. :lol:

Mi két napja vaníliás almát eszünk. Megeszi a kis prücsök, de azért látszik, hogy nem rajong érte. Néha grimaszol, és kirázza a hideg. Picit savanykás. :D

skrisz72
 
 


Baba, egy hős vagy! Ügyesen túlvagy rajta. És ha a doktornő azt mondta, hogy minden okés, akkor úgy is van. Ő a leges-legjobb.

Anyukák: az nátha lehet, ha a babám minden reggel szörcsög és köhécsel néha? Aztán 8 körül tüsszög egy csomót és aztán már nincs szörcsögés. Minden reggel náthásnak tűnik. Még takonykát is találtam az orrában, amikor belenéztem. De nyugodtan tud aludni és szopizni, nincs bedugulva az orra.
A párom beteg egy hete, de nem is mer a baba közelébe menni. Illetve sétálgatni szoktunk Dorkával mostanában, lehet, hogy a jó levegő megcsípte őt?
Néha már reggel mennék vele a dokihoz, aztán mégsem indulok el, mert elmúlik a csörcsögés.

Kép
Vendég
 


üdv!

Babám, Bols drága, és babáitok
örülök, hogy a lehető legjobb híreket kaptátok!
innentől most már rendben lesz minden! vigyázzatok magatokra! :D

Katerina,
és issza Litti a teát, vizet? miből?

Lois,
menni fog Z-nak az ülés innen gyorsan, a krumplizsák dülöngélésből egyszercsak úgymarad és onnantól csinálja! :wink:
kiscsajnak annyira tetszik, hogy néha akkoris ülne, ha leteszem este aludni, meg éjjel is, zsák nem akadály :roll:


voltunk ma kardiológián, ügyesen hagyta a vizsgálatot, nem volt olyan balhé, mint a múltkor. kis szívzörej még van, de nem rosszabbodott.

angel37
 
 


Twist, nincs neki hideg az ágyban?

Angel, és mit mondanak, a zörej elmúlik majd?

skrisz72
 
 


Twist!
Ilyen piciként még nincs orrszőrük, ami felfogná a kintről jövő dolgokat, tehát minden bemegy az orrába. Por, esetleg víz, tej bármi. Ez áll össze aztán és tűnik takonynak és valószínűleg ez okozza a tüsszögést is. Éjjel ugye fekszik az ágyban, hosszabb ideig nem változtat helyet, ezért a kiságy körül mindent "felporszívóz". Idővel megszűnik.

Baba!
Pihengess, biztos minden rendben lesz!

Angel!
Ügyes volt Makilány!

Skrisz!
Fogadatlan prókátorkodok: korababáknál elég gyakoriak az ilyen zörejek. Rékának kamrai sövényhiány miatt volt. A világon semmit nem kellett vele csinálni, fél éves korára záródott és a zörej megszűnt. Szóval az esetek többségében kinövik a babák.
vovanda
 
 


Köszi a tippeket lányok!:) Krisz: én is gondoltam a hidegre az ágyban.
Vovanda, köszi amit leírtál. Reméljük is, hogy nem nátha. Most pl. semmi baja a kiscsajnak:)
Vendég
 


SZiasztok!
Gyors hír: minden oké, sokat fekszem. Puszi mindenkinek. Vissza most nem olvasok, mert nem akarok sokáig üldögélni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Örülök, hogy minden okés csak így tovább++++++++++++++++++

Csajok!
Esemény van a másikon:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Gréti ismét éhenkórász! :D :D
Tegnap volt fél éves, hogy rohan az idő.


Baba:

Örülök, hogy minden ok, pihizz sokat!


Twist:

Biztos nem nátha, Grétinek is volt ilyen tüsszögős orrfolyós időszaka, meg a köhécselés is. Elvittem orvoshoz de semmit nem talált nála. Ő is azt mondta a pór a szösz ingerli. Köhöghet ha túl száraz a szoba levegője. Az ágyába amíg csak feküdt én raktam a kis puha meleg takarót mert mindíg hideg volt a kis keze.
Nagyon cuki Dorottya! :D
Bols:

De jó!


Pálgi:

Gratulálok, még jó hogy nem lett baj ! Nagyon szépek a gyerkőcök! :D

Keny:

Köszi!


Katerina:

Őszibarack? A Sinlac az nem széklet fogó? Mert nekünk most a hasmenés miatt azt mondta az orvos adjam neki mert fogja a székletet.

Lois:

Kis papucs vadász!
Mi is szeretnénk tesót és már így 36 évesen igyekezni kéne de az idén semmi kép se szeretnénk visszamenni, majd jövőre és nem tudom mikor mert nyáron nem szeretnék pocakoskodni. Valahogy úgy kéne mire Gréti 3 éves lesz addigra legyen meg a tesó. De csak 2 dobásunk van és Gréti is 3.-ra sikeredett.
Kösz a bárányhimlős választ, azt hiszem kihagyjuk a héten a talit.

Gréti semmi hajlandóságot nem mutat a mászásra, viszont szeretne nagyon ülni. tegnap kipróbáltam mögötte ültem terpeszbe ő meg a lábam között. Nagyon szépen játszott ülve egyenes háttal egy pár percig de aztán eldölt. Szabad így ültetni picit? Mikor kell elkezdenie mászni? Felülni?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois!
Hátha majdnem egyszerre besikerül mindkettőnknek a 2. baba is. Ahogyan kis Zé és Litti. És hátha olyan szerencsénk lesz, hogy nem kell hozzá most sem "segítség".
Hú, hát ami azt illeti már csak a rokonságomat tekintve is én vagyok a legkésőbbi korban lett anyuka. ( Nem akarom azt írni legöregebb, mert azé' még olyan fiatalok vagyunk. :lol: )

Rani!
Tuti rendben lesz akkor a kis poci!

Vandus!
Köszi, mindet kipróbáltuk, kamillateát még nem. De ma reggelre jó kis adag várt a pelusban. :) Vicces lehetett a kis mini Rambo.

Baba!
Hamar eltelik a három hét és megjön a levél, hogy minden okszi. :wink:


Angel!
Csak pohárból hajlandó, na azt meg gondolhatod nem egy nagy mennyiség. Néha belehúz a cumisüvegbe is, de ha rájön mi van benne akkor már kapálózik ellene.

Most nem tok többet írni, de szorítsatok mert délután Littinek fülbevalója lesz. Csak rászántuk magunkat. :?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nikó, köszi szépen a baba dícséretet:) Ha rámvigyorog Dorka, elolvadok tőle:) Persze mindenki így van a saját babájával.))
Tényleg, nálatok is volt ilyen szörcsögés? Na, tök jó olvasni, hogy nem nátha volt, hanem más. Te vitted Grétit sétálni ilyenkor is? Ugye lehet? Tegnap ki sem mertünk mozdulni, nehogy "még jobban megfázzon Dorka", meg szél is fújt. De ma már nagyon kéne vásárolni és postára menni csekket befizetni.

Éjjel hisztizés közben átdobta magát véletlenül hasra Dorka. Úgy megdöbbentem:) Háton hagytam a babát, míg kimentem a mosdóba és nem úgy találtam ott. Sajnos még csak hiszti alatt ilyen erős és mozgékony.

Baba: de jó, hogy jól vagy, nincs bajod!

Keny: Mi nagyon csípjük a South Parkot, egy barátunknak: Kulabá-t varrtam karácsonyi ajándékként és azóta is kint van a vitrinjében:))))
Vendég
 


Krisz,
nagy valószínőséggel kinövi!

Nikó,
félévesen még nem is kell mászni, ráér! :wink:

Twist,
mérgükben tudnak ilyet már nagyon kicsin! :lol:

ma éjjel Diána a takaró tetejére ügyeskedte magát az ágy másik vége felé fordulva, szerencsére álmában mívelte, sikerült simán helyreigazítani!

este 8:40-től 8:10-ig alvás volt! :D gyanítom jó darabig nem lesz iylen...

Katerina,
drukk a füllentyűhöz!
majd tegyél képet!

Keny,
hű, máris nézem! :shock:

angel37
 
 


Plági!
gratulálok Nektek! Sok boldogságot és tejcsit kívánok!

Baba,
pihenj sokat, minden rendben lesz! A doktornő biztos kiszúrta volna uh-n ha valami baj lenne.

Bols,
A lényeg, hogy babucival minden rendben! Pihenj te is sokat!

Twist,
édes Dorka baba! :lol: Már úgy várom, hogy Domi is itt legyen velünk, jobban mondva, hogy már kint legyen.

Lányok!
Köszi a tanácsokat! Görcsök elmúltak, keményedés még néha azért van. Naponta átlagosan 2x, de nem tart olyan sokáig. Magne B6-ot szedek azért.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Cipekedés:

[törölt kép]

Kipakolok, jó?

[törölt kép]

Látod, milyen erős vagyok?

[törölt kép]

Kalózok:

[törölt kép]

Réka épített (tényleg egyedül csinálta):

[törölt kép]
vovanda
 
 


Twist:


mi mentünk sétálni ha fújt a szél akkor is, felraktam az esővédőt a babakocsira az nagyon jól fogja a szelet. a is voltunk 1 órát lent. Ha nem fújna a szél nem is lenne hideg.

Angel:
én meg azt hittem le vagyunk maradva. :oops:


Vanda:

Nagyon helyesek a gyerekek. Milyen nagyok már.

Gréti egyedül próbál elaludni , na ez erős túlzás én szeretném, hogy egyedül elaludjön. Ő sikongat és már kihajította a cumi és az alvó dínót is az ágyából Na ennyit az egyedül alvásról.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Vanda,
aranyosak a kölkök! :) Réka haja nagyon csúcs! :lol:

Nikó,
dehogy! :) 8hósan kb. (kúszás is még ráér)
ja, ne ültesd, ne támaszd ki párnákkal stb, ne állítsad, csak amit magától. ebben mindegyik szakember egyetért.

angel37
 
 


Angel!
Küzdünk a hajával sokat. Levágni sajnálom, a csatot kiszedi, marad a szilikonos hajgumi, de néha azt is kiszedi...
vovanda
 
 


Vandus! Mivel eteted őket, hogy ekkora a hajuk? Mi továbbra is a kopirnyó-családok táborában vagyunk... Kisnorbinak már lenyírtam a haját, mert imitt-amott 5cm-es volt, néhol meg nagy foltokban semmi.


Angelnek igaza van, mozgásfejlődést nem kell erőltetni. Valamelyik oldalon van olyan info, hogy mit tud a baba, csak be kell ütni a szül.dátumát. Ha eszembe jut, felteszem.

Baba, Bols, csak a jó dolgok maradnak meg az emberben a végén.

Rani, mi 6 hét után mentünk ki az utcára, előtte 5 perces levegőzésekkel kezdtünk, aztán naponta emeltem az időt. Amikor viszont kiszabadultam velük, azóta nincs megállás, mostmár úgy várják a délutánt, hogy hozzák a cipőt, sapkát.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Vanda!
Húúú de rosszcsontok lehetnek :P

Lili!
Milyen az a haskeményedés, bocs ha hülyeséget kérdezek?

Angel!
Olyan aranyosak a kicsik amikor össze-vissza kitekeredve alszanak a kisláb kinn a rácson stb... hihihi :lol:

Twist!
Ja kulabá...hahaha, ennyi hülyeséget összehordani, azért ilyen jó a "mese"!
Dorka baba, meg már pörög forog, cuki lehet.

Az én babukám meg még mindig elég csöndben van, én nem érzek rúgásokat, sőt legtöbbször semmit sem érzek, és a szívhang hallgató is elromlott :cry: :cry:

KépKép

Kép
keny
 
 


Vanda,
lehet, hogy én is sajnálnám, de lehet, hogy levágni lenne a legpraktikusabb! :wink:

SZöcsi,
na haja Makilánynak sem! valami minimál kis elefánthaj, illetve találtam két szálat, ami kb 3 centis! :lol: kicsit Gollam-os :roll: :lol:

Keny,
cukik ja! :lol: kedvencem, mikor hason a karjait maga mellett nyújtja tenyerét kifordítva :oops:
ha kilóg a rácson, az a gáz, hogy sírás van belőle :? éjszakai műsor.

keményedést tuti felismered, ha lesz!
mozgást én is 20. hét körül éreztem, vagyis addigra azonosítottam be :)

angel37
 
 


Lányok, bekukk!

Iszony lassú a gépem, csendben remélem, hogy elküldi egyáltalán...

Pálgi,
szívből gratulálunk!!!!! Sára baba, Isten hozott!!! :D

Baba, Bolsi,
mill erősítő drukk Nektek és Babákoknak!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nálunk minden ok :) már cuperul megy a hátról hasra fordulás :P

tillidian
 
 


Szöcske!
Nekem már születéskor hajasbaba volt az összes. :oops: Az ikresen meg szállóige, hogy sütőtököt kell adni nekik. Ez persze csak vicc, de az egyik csaj lányainak akkor kezdett iszonyatosan nőni a hajuk, amikor elkezdték kóstolni a sütőtököt. :D Azóta mindenkinek ezt javasoljuk.

Angel!
Nyáron akarom fodrászhoz elvinni, hogy legyen valami fazonja. Tegnap hajmosás+hajszárítás volt a program, majd teszek képet. :D

Keny!
Bizti nincs semmi baj. Baluval én is valamikor félidő után kezdtem igazán érezni a mocorgást.
vovanda
 
 


Vanda,
van itt fazon most is! :D milyet akarsz majd?

hát, mondjuk nem bánom, hogy nem kell (még) vesződnöm hajszárítással! :roll:

én nagy hajjal születtem, aztán kihullott, 2éves koromig biliárdgolyó voltam. pedig anyám nyomatta a tököt (nem ezért).
Makicsaj is gyakran kap tököt, oszt mégse... bár lehet, hogy 2 szál 3centis ennek köszönhető :lol:

angel37
 
 


Vandus!
Nagyon cukorfalatok a gyerkőcök.
Littikének is elég nagy haja van, már rálóg a fülére. :) Majd biztos mi is cihelődünk vele. Pedig mindenki, főleg anyósom mondta hogy majd kihullik neki. Lehet, hogy hullott, csak közben cserélődött is. :) Gondolom ilyenkor már nem hullik ki teljesen.

Na, csak röviden a fülbevalóról.
Nem akartam a kozmetikába vinni Melit, ahol 3000-ért belövik a nem tom milyen kis fülbevalót, a védőnő meg fúrja, így neten kerestem erre a dologra. Egy csajszi jött el hozzánk és kb. elköszönössel együtt negyed óra volt az egész. Az ára kicsit húzós 9500Ft, de sztem megérte mert itthon nagyon hamar megnyugodott Melike, nem kellett cieplnem egy idegen helyre, ahol mindenkivel bizalmatlan. ( Már biztos írtam, hogy most nagyon anyás, van hogy apánál is csak ordít. ) Lehetett választani úgy kb. 15féle kis fülbevalóból, mi egy kisvirágot választottunk, középen két kővel, a szirmok fehérek. Ha valakinek kell, akkor megadom az elérhetőséget.
Egyenlőre semmi gond nincsen, remélem nem is lesz semmi gyulladás.
Rakok egy képet!
Puszi és jó hétvégét!
Kép
Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


SZép baba és szép fülicsillivilli. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!!

Szöcsi köszi az infót!
Nekem a védőnéni 3 hetes korig mondta hogy nem mennyünk ki és hogy lassan szokatassam én is a kinti levegőhöz.
No és persze csak +5 fok fölött mehetünk ki.
Igazából egyszer voltunk kinn kb 5 percre azóta nem.
Nem nagyon eröltetem én se nem akarom, hogy megfázon.


Keny ne izgulj be fog indulni a mocorgás!! :wink:
(a barátnőm kislánya szinte egyáltalán nem mocorgott! :roll: )

Kíváncsi vagyok Milánnak ki fog- e hullani a haja.
Remélem nem! :roll:
Egy pici viszont világosodott már.

Lenne egy két kérdésem:

A szem mozgás mikor lesz koordinált?
Mikor lehet sejten a baba szemének színét?
És hogynormális e hogy néha olyanokat horkant és nyüszög főleg ha lekerül ciciről, olyan mint egy kismalac!
(néha azt hiszem nem kap rendessen levegőt az orrán, de nincs megfázva)

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
még nem tudom. Nem rövidet, az tuti.

Kat!
De szép baba. És nem minden babának hullik ki a haja, nekem a fiúk is csak akkor kopaszok, ha megnyírom őket. :D

Rani!
Szemszín kb. 12 éves korig változhat.
Hangok: teljesen normális. Nálunk Dani a hülye hangok produkálásának örökös bajnoka. :D
vovanda
 
 


Vanda nagyon köszi!
Azért jó lenne tudni, hogy az én barna szememet örökölte e vagy az apja szép kék szemét! :roll:
Most olyan szűrkés (babaszíne) van!
Remélem nem barnul be. :oops:
Hát igen a hangok, itt is megy a nyüszögéstől a horkantásig minden! :lol:


Még egy kérdés:
Milán fején van egy pici pukli.
Mozgatható kis izé, amit mutattam a gyerekorvosnak is.
Ő azt mondta semmi extra csak valami mirigy amit persze nem tud miért alakult ki pont ott, de nem kell vele foglalkozni.( a haja alatt van hátul kis picike)
Én azért megmutatnám egy speckó dokinak.
A kérdésem az lenne, hogy kihez vigyem szerintetek?
Ki foglalkozik ilyenekkel? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kat, nagyon szép fülbevalót választottatok. :D

Vanda, égedelem büdös kölkeid vannak. Annyira jó őket nézni. Egészséges rosszcsontok. :wink:

Ma ki kellett dobnom egy body-t. Annyira szaros lett, hogy már nem volt idegem kisikálni. Kipróbáltam a Huggies pelenkát. Úgy látszik nem jött be. :? Le kellett fürdetnem Esztit.

Lois, lehet, hogy nem jól adom rá? A nagy Micimackónak/tigrisnek elöl vagy hátul kell lennie?

skrisz72
 
 


Skrisz: plenkázás :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny,
Lassan már biztos fogod érezni nyugi. Sőt lehet, hogy már most is érzed, csak nem figyelsz rá. Ennyi idősen én esténként éreztem mikor háton feküdtem. Kezemet a pocira tettem és koncentráltam. Nekem eleinte olyan érzés volt, mint mikor az izom egy kicsit megrándul valahol, de biztos mindenki máshogy érzi.
A haskeményedést sajnos nem tudom leírni pontosan. Nekem alul szokott keményedni és olyankor egy kicsit furán fáj. Ha megnyomkodom pedig olyan kemény mint a kő. :shock: Nekem szex után is mindig keményedik csak akkor nem tart olyan sokáig.

Kat,
gyönyörű kislány és nagyon szép a fülbevaló! :lol:

Rani,
én is biztos elvinném egy másik dokihoz. Sajnos hogy ki lenne a jó nem tudok segíteni.

Vanda,
édes gyerekek, bár türelem biztos kell egy jó adaggal. :lol:

Lámyok,
az uh-n már lehet látni, hogy van-e haja a babának? Kedden megyek majd megnézem jobban én is. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, a szonográfus meg tudja mondani. Ők látják. Én nem láttam semmit... :oops: :lol:

Úgy örülnék, ha már Puszedli is itt írogatna!!!

Baba, ne röhögj, majd megtudod!!! :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz:remélem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katerina,
nagyon aranyos! :D

Rani,
fura hangok nálunk is voltak, szörnyhangnak hívtuk :roll:
puklit nem tudom kihez...

Vanda,
12éves korig?
ááá, pedig én is reménykedem, hogy kiccsaj megörökölte az egyetlen nem foszöldesbarna szemszínt "apósomtól"

Lili,
2d-sen biztosan nem :wink: , én 4d-sen se láttam.

Baba,
soksok babakakit neked! :lol:

angel37
 
 


Hello Lánykák!
Kissé elvesztem (már ha valaki észrevette :roll: ), a hozzászólási kapacitásomat az anyatopikban lőttem el :oops:

Tennék képet szívesen a mászásról, de azon nem jön le egyáltalán milyen furmányosan űzi, a videót meg nem tudom hogy feltölteni, lehet majd feltöltöm jutyub-ra, és belinkelem.

Skrisz!
Húúúú, lövésem sincs már... :oops: Nekem anno úgy rémlik, hogy e volt bennem kétség hogy kell ráadni, ennyire nem egyértelmű??Sajna most nincs itthon egy se.
Vaníliás alma? Azmiaz??

Drága Baba!
Látom szökdösöl ki az ágyból :wink: Mit mondtak mennyit kell feküdni?? Így 3 nap után már minden okés nem? Fáj a "luk", ahol beszúrtak?

Nikó!

Második babó könnyeben jön, legalábbis ez a tapasztalat :) Mászás még nagyon korai lenne, 8 hó körül szoktak.

Kat!
Legyen úgy, csináljuk megint egyszerre :wink: Körülöttem persze van sok nagy gyerek velem egyidős anyukákkal, de vannak még gyermektelenek is. Több lombikkal próbálkozó is sajnos. És nagy izgalom is van most, mert egy fagyibabás barátnőmnek 2 napja elment a nyákdugója,és most fogadásokat kötünk, hogy mikor bújik ki Hanna-baba :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kat!
Fülis Litti nagyon cuki, édeset választottatok :D Tök szép hajacskája van neki, trendi :)

Twist!
Kula-bá varráson eléggé röhögtem :lol:
KisCsaj eszméletlen cuki, nagyon jó elkaptátok ezt a vigyorkát :D

Lili!
Görcsök múlása örvendetes :)

Vanda!
Gézengúzok képei :D Kalózjelmez ütős, te művelted? Réka milyen ügyes :shock: Ennyi idősen ilyeneket tudnak már? Hajvágáshoz nekem sem lenne szívem. Zé is egész hajas már, csak szőke, így kevéssé látszik a képeken. De neki ugye valszeg igen hülyén fog állni a katicás csitt-csatt, így előbb-utóbb le kell majd nyesni :(

Keny!

Én is jó későn éreztem a magzatmozgást meg, azt hittem már sosem fogom :roll: 20.-ik hét felett voltam már. Szívhanghallgató :? Nem cserélik ki??

Till!
Forgolódás szuper!! :D

Rani!
Pukli :shock: Én is tuti megmutatnám. Zének is egy darabig olyan homályszürke volt, nem is tudom már mikor tisztult ki, úgy 1 hós kora körül, de majd lecsekkolom a képeken. Most már szép acélkék neki. De szerintem zöld lesz a végén. Nekünk genetikailag nem lehetett barna szemű babánk.

Angel!
Ezen a Gollam (ez a gólem???) hajon mindig derülök :)

És rólunk még egy rövidet, mert már unja a banánt a Ded,
Tátátátám:
Van fogunk!!! :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: