Új privát üzeneted érkezett!

Keny!
Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ez még ígyebbül. Ha nincs kizáró ok, próbálj keresni valami lájtos terhestornát, nekem anno megváltás volt. A második terhességnél már nem ilyen rossz, nekem az ikrekkel fele annyira sem fájt, mint Baluval.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Olyan elegem van a betegségekből, Gréti elkezdett köhögni de olyan csúnya hangja van. Olyan ugatós és sír amikor köhög.
Vihetem vissza Fehérvárra holnap.

Lois!!

Mikor mész Brendonba? Fehérváron megtudom nézni, ha ott kapok akkor nem kéne megnézned. Ha megírod a számodat felhívlak vagy írok egy üzit, hogy kaptam vagy nem. 12:00-kor indulok itthonról addig itt vagyok és benézek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Írtam privit! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois!

Olvastam, köszike! :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bekukk!

skrisz72 írta:Tilli, jól értem, akkor most már üvegből iszik tápszert Lencsi?

Áááá, dehogy!!! kanalazunk! Ez a HA -pép olyan, mint a tejpépek, quasi tejbegríz. Finom, megkóstoltam :P Ez az:
http://www.velemeny.com/termek/Milupa-H ... vaniliaval

tillidian
 
 


üdv!

Nikó,
fogacska :)
köhögésből jobbulást :?

Krisz,
Ovko tök-almát már evett Makicsaj is, szerette, pedig sztem savanyú.
kecskeméti barackpálinka? 8)

Lois,
300? :shock: az szép!


Diána ma megette magában a natúr Activia joghurtot :shock: , persze csak pár kanállal. kipróbáltam így is, de tettem kanálkával a kajájába is.

Tilli,
:D
mi is eszünk pár napja nem HA-s tejpépet.
na az bejövős a kiscsajnak rendesen!

Baba,
gondolok rád!
rendben kell ,hogy legyen minden!!

Keny,
jaja, kell a hely odabent! :wink:

angel37
 
 


Lois,
a doktornő épp csak le nem hülyézett, mert szerinte a Sinlac kizárólag főzelékek, gyümik sűrítésére való.
"Anyuka, csak nem gondolja, hogy Sinlac-on fel lehet egy gyereket nevelni???!!!" - rinyált a telefonba, mikor mondtam, hogy olyan pótlás kell, ami kanalazható...Ez a HA pép viszont bevált, ettől nem véres a kaki (merthogy ilyenünk is volt, mikor megkóstoltattam vele a Milupa tejpépet, amit termékmintának küldtek :twisted: )

Baba,
Veled vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolsi,
erősítő drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikó,
éljen a fogacska! :D

Keny,
kitartás :oops: (nekem Vackorral még a csípő-és forgócsontjaim is recsegtek-ropogtak a terhesség elején, úgy éreztem, feszíti szét valami belülről...)

tillidian
 
 


Angel!

Köszi.

Milyen ügyes Diácska. :) :) :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till!
Kizárólagos táplálásra nem is alkalmas, de napi 1 vagy 2 kajára jó.
Ennek is tejbegríz íze van amúgy, szerintem finom. Zé imádja.

Keny!
Sajnálom...sokaknak a nagy felfújhatós labdán ücsörgés bevált a derékfájásra.

Skrisz!
Ügyes kiscsaj, jó kis étvágy :)

Angel!

Joghurtot esztek már?? És nem fintorgott rá? Én bio joghurtra gondoltam, hogy azt kéne adni először. Vagy a Danone bio?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,

Baba, mindenem csuriban értetek, remélem, ez az egész csak vaklárma. Nagy-nagy drukk nektek!

Bols, örülök, h túl vagytok a dolgon, pihenj, gyógyítgasd a lelked, és szeresd a babátokat, aki veletek marad.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Nikó!
Na most már elég nektek a betegségből, szegénykéim, köhögés hess!

Angel!
Diána megeszi a joghurtot?, még jóóóó az fini nyammm!

Csajok!
Kössz a derékfájás 1ütt érzést, azé' megmaradok ma reggelre sokkal jobb.Amúgy a torna nagyon jó rá, 2x-3x is megyek 1 héten, sok benne a gerincgyakorlat.

Baba!
Hol van a hajnali bagoly???

KépKép

Kép
keny
 
 


Jelen, csak nem írtam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

17+1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny:tessék képet tenni!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Cuki poci, sokat Te sem híztál, ahogy elnézlek csini vagy :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


jó mingyá csinál azuram :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Kép

Baba!
Itt van a 19+1 napos poci :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sinlacról engem is lebeszélt a védőnő, pedig napi egy alkalom lett volna pép. mondta, hogy miért ne, de már nem emlékszem :oops: pedig sok baba eszi és szeretik is.

Lois,
sima Danone activia natur volt, nem bio.
majd ha hozzájutok, lehet, hogy egyszer olyat is kap :wink:

Keny,
jó hát :lol: csak magam se vártam, hogy így megeszi elsőre a natúrt, hogy nyitja a száját a köv. adagért!

Baba, Keny mamik
csinik vagytok! :D

angel37
 
 


Keny, mégis hol rejtegeted azt a gyereket??
Hízni nem híztam, a poci a baba miatt ekkora. Kis cukorfalatom már szépen látszik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, gondolom örült Dióka, hogy már a nagyon kajáját kapja!! :lol: Ügyes kiscsaj!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hááááát ott van az, legalább is az UH-on mindig megjelenik :P azt mondták valszeg kicsi pocis leszek :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok Lányok!

Épp hogy életjelet adok!
Milán most alszik hála,szegénykém egész éccaka fennt volt, ez a hasfájás nagyon megviseli! :(
Már nincs olyan dolog amit ki ne próbáltunk volna de sajnos egyik se segít igazán.

Lányok nagyon csink a pocik nem semmi, hogy már itt tartotok és így relytegetitek a pocakot!

Na megyek mert lassan fel kéne kelnie tisztába teszem és jön a kaja!

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
raniko
 
 


Hallihó!
Összes pocak nagyon csini!

Voltunk ma korai fejlesztőben, doki néni azt mondta, most találkoztunk utoljára. :D :D :D :D :D
Törpéimmel minden oké.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Baba, Keny!
Csini pocakok!!! :lol: Dobok majd én is a héten, igaz már nem igazán pici pocakot. :lol:

Rani,
szegény Milán. Én is ettől rettegek, mert nagyon sajnálom mikor szenvednek. :(

Baba,
Drukkolok holnapra. Minden rendben lesz!!!

Csajok!
Normális ha a 30. héten görcsölgetek alul, és keményedik a pocakom. Még nem készítettem semmit sem a kórházba, de azt hiszem elkezdem. :? Pedig most már pihenek és nem ülök egész nap. Holnap bemegyek veszek pár cuccot. Soha nem lehet tudni. Ráadásul a dokim a héten nincs itthon. Remélem nem lesz baj. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Vanda,
ez nagyon jó hír! :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, semmi baj nem lesz! Drukk. (Babácska marad a helyén még!!)


Voltam a védőnőnél. Mindent rendben talált. Nagyon elszomorította őt is a rossz hír, de aranyos volt és bíztatott!
Vérnyomim továbbra is 90.
Meghallgatta a baba szívhangját is, ő meg össze-vissza ficánkolt és oda-odarúgott neki. :lol: Drága kis cukorfalatom................imádom!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili hogy repül az idő!
Igen nagyon rossz mikor szegény torka szakattából űvölt és nem tudsz rajta segíteni! :(
(persze mindenki azt mondja, hogy a fiuk már csak ilyenek, de könyörgöm ettől nem lesz neki jobb vagy nekem)

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda,
igazán jó hír! :lol: :lol: grat!

mi ma konduktor néninél voltunk, nem is igazán tudott mit gyakorlatoztatni, csak nézte, mit művel a kiscsaj! :D

legújabb tudomány. oldalra ügyesen kiül, na néha még kissé bizonytalan, dűl :wink:

Baba,
védőnénidhez hasonlóan érzek és én is csak biztatlak! :oops:

Lili,
már 30? :)
tizenvalahányadik héttől keményedtem.

angel37
 
 


Lili!
Keményedés normális. Magnéziumot szedsz?

Angel!
Ügyi a kiscsajod! :D
vovanda
 
 


Szasztok!

Lányok valaki tudna nekem abba segíteni, hogy megadja a Kaáli intézetnek azt a számlaszámát ahova az adó 1%-át lehet adni!?
Sajna most nem találom! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:Adószám : 18078068-1-43

Angel!Éljen a joghurt. Én soha nem vettem biot, mert ahol lehetett volna kapni, az 10 km-re van tőlünk. Maradt a sarki bolt, ahová egyáltalán beférek ikres kocsival a napi bevásárlásaim alkalmával. Viszont mindig Danone-t veszek, zabpelyhet teszek bele.

Till, mi is ettünk Milupát, nagyon szerették, és Sinlacot is 1X naponta. Norbiúr nagyon rossz evő volt, nyomtam bele mindent, örültem, hogy megeszi a Sinlacot.

Nikó, fogacskához gratula, előzményeket sajnálom. Állítólag a szemfogak és a rágók kínozzák meg őket. Majd később tudok érdemben nyilatkozni, mert kettőnknek van 10 fogunk még csak :roll:

Kismamiknak boldog babavárást!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!


Baba nagyon szorítok holnapra.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szöcsi,
jó az! :D
zabpehely is már itt figyel a kaják között! :wink:

Rani,
Kaáli honalpon nincs?

Vanda,
:D

angel37
 
 


Sziasztok, bekukk!

Baba, Bolsi,
itt is mill drukk holnapra!!!!++++++++++++++++++++++++++++

Angel,
aztaaa, de jól belehúztatok a kaja-repertoár bővítésbe!!! :D

Raniko,
kitartás!!!!!!!!!! Mondogasd magadnak, hogy ez a gond elmúlik!!!!
Gyorsan! :wink:

Baba, Keny,
nagyon csini kismamik vagytok!!! :P

Nálunk: 3. napja megy az alvásreform-projekt, és EREDMÉNYES!!!
Este 8-fél9 körül elalszik, és kisebb ébredésekkel alszik 5.15-ig. Kicsit kornyadok, hogy most hamar van reggel, de majd alakul ez is ! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!
Keny, te a South Park miatt választottad ezt a becenevet? Annyira sokat szoktunk röhögni azon a rajzfilmen:))))))) Nagyon király, Cartmen a kedvenc:)
Csini kismami vagy!

Baba, örömmel látom kerekedő pocakodat, csini vagy te is!
Drukk a mai magzatvíz vételhez! Jó, hogy Hajdú doktornőhöz mész, ő a legjobb. Nem lesz semmi baj, túlleszel rajta, rutinosak már az ÁEK-ban, ne aggódj!:) És 3 hét múlva is jó eredményt kapsz, tudom. Fel a fejjel!:)

Raniko, a pocakfájás nálunk is játszik (azaz egy ideje nem igazán látom, lehet, hogy elmúlt....). Semmilyen tea vagy csepp nem jött be, C betűvé görnyedt a baba, úgy görcsölt tőlük. Szóval, hanyagoltuk inkább a csodaszereket. Jót tett a hátmasszázs, pocaksimogatás, etetés közben is büfiztetés (ha látom, hogy megáll és mindjárt megpukkad) és az alkaromra hason fektetés is.

Mi mostanában végre kijárunk, ami nekem is jót tesz. Újra tudok postára és közértbe járni:-) Jövő héten kapjuk a 2 hónapos oltásokat, nagyon tartok a láztól, remélem, hogy nem lesz gond.

Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Köszönjük a drukkokat!

Twist, ugye egy kis posta és közért micsoda örömet tud jelenteni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Ne aggódjatok előre. Loishoz hasonlóan én is tudok egy kismamival szolgálni akinek hasonlóan rossz eredményeket "mértek" és aztán nem lett semmi baj!
Kis cukorfalatod biztosan jól érzi magát és ragaszkodik anyához! :)

Bols!
Remélem jól vagytok, pihenj sokat, de azért várunk mihamarabb!

Nikó!
Gratulálok a fogacskához!
Littinek még mindig nem bújt ki, hihetetlen mennyire lassan akar kibújni. Gyanúm szerint egyszerre több jön neki. Szegényke, őt is jól megviseli. Bár mondjuk hasmenése még nem volt.....

Till!
Litti is eszi a Milupa rizspépet, meg most írattam neki én is Sinlacot. Remélem ízlik majd neki. Biztosan segítene a székletén is, egy hete csak bogyókat termel a pelusba és azt se minden nap. :(
Alvásügyileg hajrá!!! :)
Litti most két napja velünk alszik, így azért jobb mert nem kell állandóan járkálnom és kevesebbet is ébred föl, csak el vagyok gémberedve. Semmi se lehet tökély. :lol: Ja és félek előre mi lesz ha visszateszem a kiságyba.

Lois!
Na elkiabáltam magam, úgy néz ki reggelre beköszöntött nálam amit eddig nekem sem hiányzott. Csodálkoztam is, mert éjszaka nem volt túl sok tejcsim... Már tudom miért.

Szép napot!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Rani:

Akartam már írni neked, hogy Gréti is hasfájós volt és nekünk se jött be semmi szer egy kivételével. Betöltött 1 hónap után lehet használni a Grippe Water-t. Nekünk ez vált be vége lett minden hasfájásnak.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Katerina:

Szegények meg kínozza őket a fogacska, egyszerre több az még rosszabb.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba, Bols
gondolok rátok!!
remélem minden a legobban alakul!

Katerina,
Diána is bogyózik, igaz kb óránként képes egyet nyomni :roll:
úgy látom a joghurt most javít az állagon! :wink:
Litti iszik elég folyadékot? én ezért próbálnám kicsit erőltetni, bár eddig vajmi kevés sikerrel :?
Sinlacot azért írták fel, mert segít? így legyen! (óvatosan mondom azért, hogy ismerős anyuka babájának épp attól lett rosszabb :oops: )

Tilli,
igyekszünk! :lol:
gratu, jól sikerül(t) a tej- és az alvásprojekt is!
nekem is fura, hogy most korán világosodik, szt a kiscsaj is ezért lett koránkelő(bb), ma 6:10-kor (nála ez azért kora) ú.hogy ma este lehúzom nála a redőnyt, hátha...

Keny,
csatlakoznék Twist kérdéséhez, már nekem is eszembe jutott! :wink:

bár nem vagyok egy nagy rajongó, de párom miatt néha nézem, és már tényleg kénytelen vagyok röhögni, annyira gáz :mrgreen:

angel37
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a számlaszámot!
(az oldalon nem találtam meg :roll: )

Köszi a hasfájós infókat!
Remélem hamar túl leszünk rajta!!


Baba sokat gondolok rátok mennek a drukkok!!

Na most mennem kell, szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel, tényleg vicces a South Park. Néha nem is értem, hogy mernek minden híres embert kifigurázni, de merik, az a lényeg.))

Baba: bizony örömet okoz bármilyen kimozdulás ennyi szobafogság után:)
Jó tudni, hogy Hajdú Dr-nőhöz is lehet menni magzatvíz vizsgálatra. Ne aggódj, semmi baja sincs a babádnak valószínűleg. Sokminden befolyásolja az AFP eredményt (pl. az a sok lombik és inszemi, amit végigcsináltál, a sok hormon).
Ha majd egyszer esetleg lesz kistesója Dorkának, akkor a korom miatt már biztosan mennem kell ilyen vizsgálatra és legjobb szívvel vele csináltatnám, ő szuper!
Vendég
 


Keny!
Ja, nagyon kúúúl az avatarod, már az iwiwen is tetszett :wink: Én is lenni nagy south park-fun :oops:
Drágám kocsijai változnak, ami fix egy kis keny logó, az mindig költözik évek óta :roll:
Csinos pocak nagyon, szép nyúlánk vagy még mindig :D

Baba!
te pocakod nagyon látványosan kerekedik, lassan nem tudod már eldugni sem :) Gondolok rád, remélem minden rendben ment :roll:

Angel!
Tudtommal Sparban van bio joghurt, ott elég jól tartanak mindenféle biocuccokat.

Rani!
sajnálom a nyűglődést, remélem hamarosan megoldódik magától, ha már semmi sem segít. Igen a Grape watert megpróbálhatjátok jövő héten, hátha :roll: Szerintem nemtől független, hogy fáj e a pocak, meg minden más is. Én olyan nyűglődős lányokat ismerek hogy ihaj :shock:

Vanda!

Szuper, ügyesek vagytok!! :D

Lili!
Magnéziumot emelném én is :)

Szöcsi!
Persze, azért plusz köröket én sem tennék, hogy extra dolgokat vadásszak, nem is vagyok egy nagy biolány, csak ha vásárolok, és egymás mellett van a kettő, akkor a gyereknek a biot veszem le.

Twist!
Szuper hogy kijártok, ilyen szép időkben nem is kell egy ekkora nagylánnyal otthon ülni már :)
Ma már csak a kor miatt nem javasolják az amniot, csak ha rossz eredményt hoznak a tesztek. Egy másik topikon, ahol olvasok, egy 41 éves csajnak 1:11 lett a kombinált tesztjén a dawn-kór kockázatbecslése, de ott is egészséges babácska született.

Kat!
Affene, még várhatott volna nem? Akkor most már jöhet a kistesó?? :wink:
Nekünk a Sinlac semmiféle emésztési gondot nem okozott. Azért olyan nagyon nem zabáljuk, 2 hónap alatt fogyott el egy doboz.

Angel!
Ma kipróbáltuk a Dm-es poharat (azt a szelep nélkülit), ebből ügyesen iszik egyedül, de majd beszámolok róla hogy vált be hosszabb távon.

Mi ma ettünk husit először, tetszett neki. És olyan technikával kúszik, hogy behalok rajta, mint egy harci sérült katona, aki épp a rájen közlegényt menti meg, de komolyan :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Ha még emlékeztek rám.... :oops:

Most van pár percem,így megírom Nektek is a jó hírt:

2010.02.22-én megszületett kicsi hugi,Ráhel Sára,3180g-mal és 52 cm-el.Nagyon formás,tökéletes kisbaba. 8)
A császár során derült ki,hogy a hólyagomnál kilukadt a méhem,annyira el volt vékonyodva a méhfal. :shock: :roll: Ha term. módon indult volna a szülés,akkor nagy baj lehetett volna...mindketten életveszélybe kerültünk volna. :cry: Így nem ajánlott több terhesség....mondjuk nem is tervezünk több gyereket,megelégszünk ezzel a 3 gyönyörűséggel. :D

Amúgy sokkal gyorsabban regenerálódtam,mint az első csaszi után,teljesen jól vagyok,de még nem emelgethetek...majd 1 hét múlva.
A pici Rasi-Sári eszik-alszik...tündérke...a nagyok is csak lesik,simizik...
A pici napirendjét próbálom a nagyokéhoz igazítani,hogy ne legyen fennforgás...eddig elég simán ment minden,nem ütköznek kajcsiidők,fürcsi is szép sorjában megy...szóval nem panaszkodom. :D

Puszi mindnkinek és jó egészséget!

Ági

pálgi
 
 


Babim, már biztos túlvagy rajta! Nagyon várlak!

Ági, nem semmi szupermami vagy! Gratulálok a legkisebbhez!

Kat, jól elkiabáltad! :? Terveztek még babát?

Lois, jót röhögtem a kúszásos irományodon. :lol: Nálunk még csak popsiemelgetés van.

Angel, nagyon klassz, hogy ilyen ügyes Dióka! Megdícsérte a konduktor néni, ugye? :D

Bols, néha jelentkezz be! Gondolunk ám rád!

Tilli, nagyon ügyesek vagytok. Már csak az én lányom ébred éjjel? :( Megint 2-kor keltem hozzá. És ráadásul ma csak 6-ig aludt. :(

skrisz72
 
 


Pálgi!
Szívből gratulálok Hármaskához!! :D Nem is a hegnél vált el?? :shock: Pedig úgy tudtam ott szokott gond lenni. Örülök, hogy átvészeltétek :)

Skrisz!
Nálunk is jött egyik napról a másikra. De van olyan baba, akinél ki is marad, és rögtön mászik. Zé sem hiszem, hogy sokáig csinálja, mert napról napra ügyesebb, sokszor van az égben a popsi, szóval hamar mászni fog. Ezért igyekeztem gyorsan megörökíteni :roll:
Én most már jó rég nem keltem éjszaka. Este néha nehézkesen alszik el, de utána sokáig alszik, tegnap negyed 9-ig, utána meg 10 utánig együtt. De ma már fél 7-kor felébredt, utána fél 10-ig velem tovább.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pálgi,
gratulálok!
hú, nem semmi a luk a méhen! :shock: még jó, hogy nem lett baj!

Lois,
köszi, rémik tényleg vmi a biojoghurtról, tán a Tescoban is van!
bejött a husi? jól van! :wink: sóztad végül?
hogy kúszik a harci sérült? :lol:

Krisz,
naná :lol:
azt mondta lassan visszafejlesztésre lesz szükség! :wink:


ja, Diána ma már ül egyedül támasz nélkül, egyenes háttal! :D :D
persze hanyattesés, felbeverés a padlóba aztán bömbölés is van még... :roll: :wink:

angel37
 
 


seggemelgetés baromi régóta megy, nyújtogatja hozzá a lábát, abból oldalra ülés lett meg kétlábrahúzás, mászás meg még csak nyomokban :wink:
azt mondták nem fog kúszni, aztán mégis.

angel37
 
 


Plági hatalmas gratula Sárához!!!!
Nem semmi mekkora baj lehetett volna a dologból!
Én nem is hallotam még ilyenről! :roll:

Lois mi már tegnap óta isszuk ezt a "vizet" és most várom a hatást!
Tudom egy hónapos kortól ajánlott de a gyerekorvos és a védőnéni is mondta hogy már adható Milánnak!
Remélem segít neki.
Igen szerintem is z nemtől független, de lhet abba valami, hogy a fiuknál gyakrabban fordul elő sajna! :(

Baba jó lenne tudni mi volt ma! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, Angel, Lois!
Na ná, hogy a south park miatt a nick és az avatar is :P :P :P Amúgy Cartmen és Butters a kedvencem hihihi :lol: Keny meg csak azért mert eddig én is ilyen balek voltam mint Ő, mivel nem jött össze sokáig a baba.

Baba!
Már biztos túl vagy rajta, pihenj sokat!!!

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: