Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Latom hianyoltatok köszönöm! :D Eltünesem oka, hogy otthon voltam, es az otthoni lakasomban nincs netem es amugy is sürü volt az egesz. 8)

Tegnap elött jöttünk haza M. orszagrol. Kedden volt a beültetes. Minden jol ment csak a nyh. egy kicsit vekony 7.6 mm (szombaton meg 9.5 mm volt???) de azt mondta a doki, hogy majd a choragon segit rajta. Kedden, ma reggel es hetfön kaptam/om.

22-en kell tesztelnem, nem elöbb mert a choragon miatt hamis + at mutatna.

Es ami a lenyeg! Mind a harom embrionk felebredt ugy, hogy egyetlen sejtecske sem roncsolodott! Azt mondtak ez nagyon ritkan fordul elö.

Most pihenek, nem akarok sokat a gep elött sem ülni.

Nagyon jo lenne ha sikerülne. Most egy kicsit maskepp allok ez egeszhez, valoszinü azert mert egy csalodason mar tul vagyok.

Nem olvastam vissza de azt lattam sajnos, hogy Fanni Neked nem sikerült. :( Nagyon sajnalom, nagyon biztam ebben a ciklusodban! Negyböl az ember azt gondolna egy biztos megtapad!
Utalom, hogy ennyire nem rajtunk mulik a dolog! Legalabb tehetnenk barmit is a siker erdekeben...

Szoritok mindenkinek, Pandacska lattam ma kapod vissza a bebiket! :)

Szep napot lanyok mindenkinek es szoritok ezerrel mindenkinek akinek aktualis! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Fanni!

Ha megjönne jöv.csütőrtökön,akkor már kezdeném is,így úgy gondolom, szerintem julius lesz,ha a szurikkal is számolok.
csiperke
 
 


Sziasztok!
Voltam ma a Kaáliban vérvételen. Biokámiai terhesség:-( :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Jucmuc,
jó, hogy benéztél! :)
Ez tényleg szuper, hogy 3-ból 3! :D Sok-sok tapit küldök!

Csiperke,
akkor nemsoká indul a menet! :)

Baba,
:cry: :cry:
Megkérdezhetem, hogy mennyi volt a hcg-d?
Köv. hónapban belevágtok a 2. inszembe?
angel37
 
 


Angel
Ha jól emlékszem 11
Azt mondta a domik, hogy 1 hónap szünet, majd a következő inszem, de ha keddig nem jön meg, akkor a vérvételt meg kell ismételni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Köszi.
Türelmet neked az egy hó szünethez, és utána jöhet a 2. és egyben utolsó inszem! :)
Vagy esetleg van most még némi esély? Csak a még egy vérvétel miatt kérdem...
angel37
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a munkatársamnak a 2.inszemből baby lett tegnap már volt szívhangja!!!!!!!

Pandácska:
Hogy vagy? Küldöm neked a babaragacsokat kamionszámra+++++++++++++++++++++++++++++++
Hány sejteseket kaptál vissza?

Hanna:
Hogy vagy? Babaragacs neked is elküldve++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba:
Ez már tuti? Én azért még szorítok neked+++++++++++++++++++++++++++++++

Angel:Szedem a fogit és Május 25.-én megyek UH-ra

Jucmuc:
Akkor neked is lehet szorízani. Küldöm neked a babaragacsokat++++++++++++++++++++++++++++++++

Zöldcoca: ???????

Harcika : Tudsz valamit Kiscsillagról?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Baba :P
Ezek szerint Neked működik az inszem! Nemsokára babás leszel! Az 1.-nél biokémiai??? Hamarosan beírhatok egy inszemes zebrát! Nagyon drukkolok a 2.-hoz!

Jucmuc :P
Pihengess, örülök, hogy jelentkeztél.
Drukkolok!

Hanna :P
Neked is drukk!

Csipogi :wink:
Rendben, beírom

Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni kérte, hogy jelentkezzek és én most jelentkezek!
Olvaslak benneteket és mindenkinek szurkolok a háttérből. Veletek sírok és nevetek.

Fanni neked hihetetlen mennyi erőd és kitartásod van. Én csak egy lombikon vagyok túl, de már ez is olyan hatással volt rám ,hogy egy picit megtorpantam. Ezért is tolódott el a 2 lombik időpontja ,valamikor nyáron szeretnénk menni. Légyszi ezt írd be a táblába! Köszönöm!

Lányok mindenkinek drukk és drukk! Hihetetlen emberek vagytok mindannyian és persze az apuka jelöltek is! :D

Puszi mindenkinek

buborék
buborék5
 
 


Buborék :?
Sajnálom a megrogyást... tudom, hogy hülyén hangzik, de nálam az 1. sikertelen inszem után borult ki a bili... Mert én azt hittem, hogy már az működni fog...
Beírlak júliusra, az a nyár közepe. Ha már visszatért a reményed, vagy van kedved írogatni, szeretettel marasztalunk :P
Fanni
fanni73
 
 


Lányok, szerintem itt rendesen megedződünk.
Nálam az 1. inszem is nagy csalódás volt, az lombikról meg nem is beszélve.. :(
Dehát ez van, muszáj előre tekinteni!!!

Baba :( :(

Jucmuc,
jól hangzik!!!
Hátha szerencsét hoznak a kis fagyibabák.. :D
_ismeretlen_
 


Angel!
Nem tudom, én úgy értelmeztem, hogy semmi esély már. Harcika nagyon aranyos volt.
Azt mondta az orvosom, ha méhenkívüli, akkor mások az eredmények (ha jól értettem).
Tehát elindult egy terhesség, csak valamiért leállt. Megtermékenyült, beágyazódott és aztán megállt. Azzal vígasztalom magam, amit Harcika is mondott, hogy legalább tudjuk, hogy lehetséges. Akkor is ott van a mi babánk az út végén és vár ránk és mi újra elindulunk érte!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó
ez az, fel a fejjel, ott lesz az a baba mindjárt :P sikerült az most is, csak hát természetes kiválasztódás, lehet beteg lett volna, és ezért kilökte, ez a természetes teherbeesésénél is előfordul, és menzi előtt meg sem tudod. NAgyon drukkolok a következő inszemhez +++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Baba,
az nagyon jó hír, hogy egyáltalán elindult
tudom hogy most ez annyira nem vigasztal, de nekem még ilyen sem volt soha, úgyhogy fel a fejjel, tényleg ott vár az a baba és nem is olyan messze szerintem.. :)
_ismeretlen_
 


köszi, ari vagy.

Pandusról nincs híretek? Én akkor beszéltem vele telefonon, amikor kijöttem a Kaáliból, ő akkor még beülti előtt volt még otthon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nekem nincs hírem sajna :(

Kép
gaby25
 
 


Baba,
én is inkább így értettem, csak a még egyszeri vérvétel lehetősége miatt gondoltam, hátha... :?
Méhenkívülinél asszem van rendesen hcg.

Most egy hó szünet akkor... utána jó esélyekkel indulsz a köv. inszemnek, és az út végén valóban ott vár a baba! :)

Nyuszi,
akkor épp két hét múlva UH! :)

Buborék,
ez a nyár most már a miénk! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Jo volna ha spontán összejött volna,majd csütőrtökön kiderül,hátha nem kéne az a lombik most nekem,csak sajna erre elég kicsi a remény az eredményeket nézve.
De ha kell akkor induljon minél hamarabb :wink:


Nyuszóka!
Szedjed csak azokat a bogyokat,hajrá 2.lombik.Uh-n ügyes legyél,lassan kezd izgalmas lenni a dolog. :lol:

Baba:
Nagyon jo esélyeid vannak.köv.sikerülni fog. :wink:
csiperke
 
 


Megjöttünk :D most már hárman vagyunk :lol: 8 és 10 sejtesek és a doki szerint csillagos ötösök :D lett 3 fagyibabám is! 3*2 Utrot és 3*1 Duphastont kell elfogyasztanom. Láttam őket és tényleg nagyon szépek :wink:
Vendég
 


Pandácska,
akkor most kapaszkodjanak a Kispandák! :lol: :lol:

Csiperke,
jaaa, hogy ez a ciklus elvileg nem esélytelen? :wink: Akkor persze ahhoz drukk elsősorban! :) De ha mégse, akkor tényleg induljon, aminek indulni kell!


Én ma fejezem be ez első levél fogit! :D
angel37
 
 


Pandácska
ezen a topikon is nagyon örülők a jó hírnek :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Panda,
ez nagyon jól hangzik!!!!!!!
és még fagyasztottak is, szuper!!!!
+++++++++++++++++++++++++ :D :D
_ismeretlen_
 


Buborék:
Tudod az első inszem után én is csalódtam de bíztam benne hogy majd a második. Aztán a 3. sikertelen inszem után volt egy kis szünet nekem is ami kivizsgálásokkal telt el. A lombikkal kaptunk egy ujjabb esélyt és nagyon bíztam benne. De sajnos nem jött össze. Akkor nagyon kibuktam de most megint csak előre nézek és a 2.lombikra koncentrálok. Ennek sikerülnie kell. Mindnyájan átesünk ezen a csalódáson de neked is sikerülni fog. Sikerülni kell. Mindenkinek sikerülni kell!!!!Igaza van Fendikének "hogy rendesen megedződünk"

Baba:Hajrá a következő inszem. Fel a fejjel! Kitartás!!!!

Angel:Igen pont 2hét mulva UH Már nagyon várom. Neked mennyi fogit kell szedni? Akkor már nemsokára te is kezded a szurit?

Csiperke:
Már hiányoltalak. Csütörtökig szurkolok neked hátha sikerül. De ha nem együtt futjuk a következő kört. Ha megjön akkor te mikor kezdel?

Pandácska:
Ügyesek vagytok, most már vigyázz magatokra. Pihizzél sokat. A babaragacsokat küldöm neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kocsival voltatok?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus! :D
Szuper az eredményed, HAJRÁ, mindent bele a kis picuroknak! :P
Mikorra végeztél, szörnyű, hogy nem ehetsz, és nem ihatsz semmit, nem? Na de a végeredményért természetesen megéri!

Jucmuc! :P
Hátha megindulna már a tábla zebrás része! Jucmuc, Pandácska, ......, mindenki szép sorban! :D :D
donika
 
 


Donika,
Nem ehetek nem ihatok???? Én ettem ittam. Nem mondtak ilyet :roll:

Nyuszi,
Igen kocsival.

köszönöm a drukkokat :D
Vendég
 


Pandus! Jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jucmuc,
Mennek a babaragacsok+++++++++
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést, hogy megint betörök közétek.
Pandácska , Jucmuc szorítok én is nektek.
Fanni nagyon pozitív nőci vagy, csak felnézni tudok rád!
Babaimádó: sajnálom, de egy lépéssel már akkor közelebb kerültél a babátokhoz és a következő sikerülni fog.
Nekem vasárnap lesz az első inszemem, amit nem a saját dokim csinál / de ezen már meg sem lepődöm, amilyen szerencsés én vagyok :roll: /.
Szeretnék megint kicsit érdeklődni tőletek, kell valamit vinnem magammal, vagy csak, mintha egy szokásos vizsgálatra készülnék úgy kell menni? Ugye enni-inni lehet? Bocsi a tudatlanságért és előre is köszönöm a válaszokat.

Andi
candi
 
 


Jo reggelt Lanyok! :D

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm! :D Fanni, Nyuszi, Angel, Fendike, Donika, Pandus, Candi es MINDENKI! :D

En is nagyon szoritok Nektek! :P Pandacska, biztos veled maradnak a kis pandak, nem is lenne ennel jobb helyük! :D

En elvagyok, pihengetek de nem ugy mint a multkor. Valamiert lazabban veszem a dolgot. Azt csinalom ami jol esik persze meg nem eröltetem magam. De nem is vagyok egyfolytaban a divanyon..:)

Nagyon jo lenne ha sikerülne. Tudom, hogy fagyasztott bebikkel kevesebb az esely de en bizom nagyon. :wink:

Mindenkinek nagyon szep hetveget kivanok! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Candi,
Inszemre cak magadat vigyed. Gyors lesz az egész. Enni inni lehet!

Jucmuc,
tessék nagyon bízni bennük kit érdekelnek a számok? Őket nem :wink: még nem is tudnak számolni :lol:
Vendég
 


Pandus :P
Nagyon szép embrikéid lehetnek. Vigyázz magatokra!

Candi :P
Miután hidegnek ígérkezik, egy zoknit vigyél magaddal. Az rajtad maradhat az inszemnél, de kapsz ám ruhácskát meg zacsiból készült cipőt is.

Jucmuc :P , Hanna :P
Drukkok mennek.

Fanni
fanni73
 
 


bakker pár napja teljesen ki van pattogva a mellkasom :shock: :? randa :( most néztem a tükörben, hogy már a homlokomon is és a nyakamon is kezd :shock: Kép tavasz van rügyezek, pedig nem vagyok már tini :? lehet egyik fogam a bűnös :roll:

Jucmuc (cicusomat jucinak hívják :P és szoktam jucmuc-nak becézni :P )
drukk a fagyihoz ++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Helló!
Voltam debrecenben, de sajnos meg kell,hogy jöjjön a mensim,mert nem jó egy hormonszintem,és meg szeretné nézni a doki, hogy milyen a mensi 1. napján...utána mondta, hogy ha jó, kezdhetjük a lombikot, de ettől én annyira elkeseredtem, hogy azóta sem tértem magamhoz:(.Mármint, hiogy nem azonnal lloombik.. Volt már valakinek ilyen gondja? És az endo miatt kevesebb az esélyem, 20-30%.
Miért kell túrót enni???
üdv:zita
ebba
 
 


Zita :D
a lombikot sosem szokták azonnal kezdeni. Az a legkevesebb, hogy 1 mensit várni kell.
Melyik hormonnal van gondod?
Az endo meg az esélyek elég vegyes dolog. Mert elég sok endos kismamát tudunk, és "sima" lombiknál is papíron ca. 30% a siker esélye.

túró :) fehérjeforrás, jót tesz a nyálkahártyának, segíti a sok hormon ürülését... de ez minden fehérjére igaz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziaszutok Lányok.

Én még csak most ébredtem fel mert éjszakás vagyok de olyan gyönyörüen süt a nap hogy álom egyböl kiment a szememböl.

Pandácska:
Hogy vagy? Küldöm neked a sok babaragacsot+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jucmuc:
Te is vigyázz magadra neked is küldöm a ragacsokat+++++++++++++++++++++++++++++++++

Gaby:
Nekem is kijött a nyakamo 3 pattanás ahol még életemben nem volt soha pedig én sem vagyok már tini. Szerintem biztos begajdultak a hormonjaink.

Candi:Üdv. Hajrá vasárnap!!!!!

Ebba:
Fel a fejjel! Most rendberaknak aztán indulhat a futam. Kitartás!!!!!


Icsilya: Hogy vagy ? Hány hetes vagy már?

Zöldcoca , Csiperke?

Kiscsillagrol tud valaki valamit?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi!
láttam a kérdésedet pár napja is, de nem tudok mit írni. Annyi a biztos, hogy otthon van. Nem jön netre, telefont se vesz fel. Nem olvasta együttérző üzeneteiteket, és valószínű, hogy nem is fogja. Nem bírná, amúgy is állandóan sír. Szóban természetesen elmondtam neki, hogy mindenki nagyon sajnálja.
Egyszer találkoztam vele azóta személyesen.
Nincs jól. :cry:

Fanni!
nálam van már, amit beszéltünk. Majd hívj.
harcimokus
 
 


Panda, Fanni: köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, csak ne lennék ilyen hülye parázós.
Nyuszi: viszont üdv., hajrázok majd, jelenleg hasogat a hasam rendesen.
Gaby: én nem is ismertem soha a pattikat, de most itt figyel kettő a homlokomon, pedig rügyfakadáshoz már késő van.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Nyuszóka!
Hajrá,szedjed csak bogyikat,az neked most jo.Aztán hipp-hopp jönnek a szurik,és jönnek a bébik.Megnézem hogy csinálod,aztán követlek.

De egy kis remény,hátha sikerült most magától.
Remény hal meg utóljára

Angel!
Hát nem lustálkodtunk,hátha..........

Fanni!
Mit csinálsz?
csiperke
 
 


Sziasztok!

Pandus?Helyzetjelentés?
Nekem ma van a 28.cn, inszem után a 15.nap. Vérzésnek nyoma sincs. A melleim viszont iszonyúan érzékenyek...
Tegnap nap közben csináltam egy tesztet a kaváncsiság kedvéért (NEM reggeli első vizeleből ám) és halvány pozitív eredmény lett. Ha nem jön meg keddig, akkor kedden megint mennem kell vérvételre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harcika!
Ha ujra beszélsz Kiscsillaggal, légyszi mondd meg Neki, hogy mint sorstársa,őszintén együtt érzek Vele én is, és bár ilyenre hónapokig gondolni sem képes a fájdalomtól, de tudnia kell, hogy minden nap eggyel közelebb visz a babához!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok.
MA reggel egy full negatívat sikerült tezstelnem első vizeletből. SZerintem nincs értelme a holnapi vérvételnek. Nekem úgyis 30-32 napos ciklusaim szoktak lenni és holnap a 30.cn van. SZerintetek az gond lenne, ha várnék az esetleges vérvétellel csütörtökig (aznap mindenképp szbain vagyok, így nem kellene megint elkéretőznöm a munkahelyemről, mert már besokall a főnököm.)?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :D
nyugodtan mehetsz csüt. is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :)

Pandácska, Jucmuc,
meghoztam a babatapacsokat! :D :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++333

Csiperke,
helyzet? :wink:

Nyuszi,
ó, én még júliusig szedem! :)

Candi,
akkor megvolt tegnap az inszem! :wink: ++++

Ebba,
ne keseredj el már most az elején, igazán semmi okod rá, ez így megy! :) Sőt, amilyen várakozások vannak, ha a köv. ciklusban belefoghattok, az jó! :wink:

Baba,
nem tudsz esetleg holnap korán odamenni, és az eredményért csak visszatelefonálnál...
angel37
 
 


Ebba,
Szerintem se legyél szomi valakinek 8 hónapot is kell várnia mire sorra kerül!

Baba,
Azért én még titkon drukkolok+++
Vendég
 


Jo reggelt Lanyok! :D

Babaimado,

Sajnalom a negativ tesztet! :(

Pandus,

Köszi, :) hat igen ezek a szamok... nagy matematikus lettem amiota babat szeretnenk.. :lol: 8)

Fanni,

Köszike! :D Hogy vagy?

Gabi,

Köszönöm! :D Biztos nagyon cuki a cicad! :lol:


Nyuszi,

Köszönöm Neked is! :D

Most olvastam vissza egy kicsit es lattam mi törtent Kiscsillaggal. :cry: :cry: :cry: borzalmas. Nagyon sajnalom es remelem sikerül eröre kapnia ezutan a szörnyüseg utan.


En elvagyok, hol igy, hol ugy. Ma reggel kaptam meg a harmadik egyben utolso choragon szurit.

Neha elhiszem, hogy sikerülhet, neha attol rettegek, hogy megint nem jutok el a tesztig sem. Mondtam ma reggel a ferjemnek viccesen, hogy gyorsan csinalok ma egy tesztet ami a szuritol pozitiv igy legalabb lathatok elöben egy poizitiv tesztet...persze nem gondoltam komolyan. 8)

Tegnap egesz nap a kertben voltunk, grilleztünk Kép es dolgozgattunk is, persze en ovatosan. Az egesz nap elment igy. Nagyon jol ereztem magam. Kép

Neha mar tegnap is kicsit mensisen fajt a hasam, de ahhoz meg eleg korai lenne, pentek-szombat (nem) kellene megjönnie.

A choragon okozhat alhasi szurkalasokat szerintetek?

Szep napot mindenkinek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Angel,

A legjobbkor! :D Köszönjük! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Kert, kert, kert ez volt a hétvégén. Naggggyon jól esett :)

Harcika :P
Köszönöm szépen, jelentkezem!

Jucmuc :P Pandus :P Hanna :P
++++++++++++++++++++++++

Fanni
fanni73
 
 


Jucmuc,
ez a fajta tesztelés már nekem is eszembe jutott! :lol:

Nekem nem szúrkált a choragontól, biztos a fagyikák csinálják! :)

Fanni,
örülök, hogy jó kis hétvégéd volt! :P
angel37
 
 


Jucmuc
drukkolok, hogy baba miatt szúrkáljon :wink: +++++++++++++

Nekem már megint belém beszélik a gyereket egy másik topikon :lol: kiragyásodtam, szombaton beszédültem, most reggel a liftben is levert a víz :? de én tünetgyáros vagyok :lol: biztos megint csak a szervezetem szórakázik velem :?

Kép
gaby25
 
 


Harcika! ÍRtam neked e-mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: