Új privát üzeneted érkezett!

Hmmmm..Nekünk szerintem nagyon jó kis gyerekdokink van...Bár volt már aki nem kedvelte.A házidokinénim ajánlotta nekem akit szintén nagyon kedvelek. Budafoki:), kijár hozzánk Sóskútra és kipp-kopp eddig komoly baj nem is volt a lánykával, rendesen ellenőrzés alatt van. Volt egy idő amit külföldön töltöttünk és ez idő alatt emailben , illetve telefonon értekeztünk a dokinkkal és hát így is tudott segíteni. Felhívom, időpontot egyeztetünk és általában havonta egyszer ránknéz. Mindent megtudok vele beszélni, az etetéstől kezdve, a fülbevaló belövéséig mindent. Nálunk elég érdekes a védőnői rendszer és oda egyátalán nem is járunk.Dokibácsival már az elején tisztáztuk, hogy bármilyen kis hüle kérdést feltehetek neki és tényleg nem küldött el még sehova. A doki kedves és a lánykám is kedveli, lassan már családtagként jön hozzánk, a gyerek ismeri és nem veri le a hisztit a rendelőtől.


Ja igen most hirtelen nem is tudom kinél olvastam ezt a szédüléses problémát. Igen is azt tényleg komolyan kell venni!!!!!!Mert én is voltam így vérnyomás és cukor probléma is okozhatja és mondjuk elég ciki amikor az ember mondjuk egy tömött buszon csuklik össze...Vagy ha csak otthon a gyerekek mellett...Egy ilyen eszméletvesztés azért nem nagyon jó...Szerintem foglalkozz a problémával. Én sajna már többször voltam így és nagyon kellemetlen. Volt olyan hogy olyan hirtelen jött rám, hogy szólni sem volt időm, csak arra emlékszem, hogy a busz lépcsőjén zuhantam össze és aztán a köv. kép, hogy egy csomóan voltak körülöttem és pofozgattak, szóval azért ennek utána kéne járni még akkor is ha csak akkor jársz dokihoz ha visznek. Bár én természetesen nem vagyok az anyukád:) :D . De ez egyátalán nem játék. Ja és nem azért, hogy ijesztgesselek, meg nem is akarom részletezni a problémámat, de egy csomó minden mást is okozhat!!!! Tapasztalatból tudom! Na húzom a csíkot. Sziasztok!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek az aggódást(az ellenségeknek üzenem megmaradok :twisted: )! :lol:
Tortás email küldöknek ezt küldöm :evil: :evil: :evil: ilyet tenni velem! :lol: :lol:
Gabi!
Köszi,hogy észrevetted az új vonalzónkat. :wink:

Ilba!
Sajna Nekem a tali csak mindig azon a héten jó amikor de.vagyok.Szóval ez a jövőhét.De ha sehogy se jó Nektek a jövőhét akkor a hétvégi talin dumcsizunk sokat(jóóóóóóó??? :lol: :lol: )!

Cool!
Köszi a lakkot,hívott Timi,hogy átvette. :wink:

Mamac!
Kitartás,jobbulást kivánok!Sajnos Nekünk is volt szerencsénk azon az osztályon "vendégeskedni"tavaly 3 napot. :evil:

Mindenkinek cupp.(este jövök).Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, nem a Heim Pálban voltatoka rotával?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

sziasztok,
köszönöm a jó tanácsokat, orvossal azért még egyelőre várok, volt egy kis hasmenés is, így vszínű vírus futott át rajtam. Fejem még mindig kótyagos egy kicsit, de lehet szért is, mert reggel 6kor keltem.
jövök még!!
jumam
 
 


Lenne egy kérdésem a freemail-esekhez. Nektek is jönnek mindenféle angol nyelvű üzenetek John Smith-ektől meg Sara Hatfield-ektől? Hónapok óta jönnek, de még egyet sem mertem megnyitni, rögtön kuka.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, nem lehet, hogy john smith volt az ügyvédje amerika leggazdagabb emberének, aki a közelmúltban húnyt el örökösök nélkül? Állítólag csak mostanra derült ki, hogy az egyetlen távoli rokon egy biz. Gabus, akire mindenképp rá akarta hagyni a szállodaláncát a helikopterparkjával meg valami nevenincs elsőosztályú angol focicsapattal, de hónapok óta nem éri el emailen.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekem nem kell angol focicsapat CSAK A FRADI!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
hogy Te milyen izé vagy!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Mikor Vukával dumáltunk a Klubban, odafordulsz, hogy érdekel a téma, de basszus el nem mondtad volna, hogy Te hogy csinálod! :twisted: Mert ha jól értettem, akkor Te Nokedlival úgy csinálod, nem? :roll:

Na ezt hámozza ki valaki! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
mi van Veletek?

Jumam?

Eszti,
szerintem nem gáz, hogy Benyóka ennyit eszik, amíg nem hányja ki, vagy ilyesmi, nem? Amit reggelire leírtál, az Beni napi adagja, mégis hízik. :shock: :D
Tesód mit mond?
A Hondád 3 ajtós, ugye?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus,
amíg freemailem, meg citromailem volt, hiába nem adtam meg sehova senkinek a címet, egy idő után jöttek dögivel az ilyen levelek. Meg se nyitottam, egyből kuka. Csak tudnám, hogy honnan szedik a címeket?!

Kép
mancs
 
 


Gabus,
amíg freemailem, meg citromailem volt, hiába nem adtam meg sehova senkinek a címet, egy idő után jöttek dögivel az ilyen levelek. Meg se nyitottam, egyből kuka. Csak tudnám, hogy honnan szedik a címeket?!

Kép
mancs
 
 


Bocsi :oops: Olyan szar lassú ma nálam a Bnet :evil:

Kép
mancs
 
 


Petike ma egész nap "sunnyogva bemászom az asztal alá drótokat rángatni"-t játszik :shock: :evil: És olyan büdöseket büfög (kajaszagú) meg tojik, hogy elájulok!!! :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsusz,
nekem pár éve van freemailem (is), de csak az utóbbi időben jönnek ilyenek.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Najó, akkor freemailről, citromailről lefittyentem a leplet:

Gabus john smith-e azért John Smith, mint feladó, mert nem egy egzotikus név, kb olyan, mint a Kis István (vagy ha sok angolos anyuka tolong itt, akkor az ő kedvükért: mint a Kovács József). Namármost, az ilyen levelet hamarabb megnyitja a piackutatók szerint az ember, mert ilyen nevű ismerőse nagy valószínűséggel van. Létezik egy angol mondás, mely szerint "Minden családfában előbb-utóbb eljut az ember egy John Smith-ig." (vagyis ahonnan már nem lehet tovább lépni, mert olyan sok van belőlük). Ettől persze nem tudjuk, hogy ez a biz. John Smith vírust akar célba juttatni vagy csak reklámot, de Gabus elszánt arckifejezését magam elé képzelve úgy tippelem, erre nem is fog fény derülni.

Mancs, te meg azért kapsz levélszemetet, mert a vírust/reklámot küldeni akarók rendkívül találékonyak, elég nekik azt tudni, hogy létezik oly levelező rendzser, hogy freemail vagy citromail, és akkor végigmennek az ábécén, és elküldik minden elképzelhető user címére, pl Magyarországon gyakori a Nagy név, és az ember gyakran regisztál úgy, hogy vezetéknév + keresztnév első betűje, és akkor csak végig kell zongorázni, hogy nagya, nagyb, nagyc, nagyd, stb. Lesz néhány visszajövő levél, amit felhasználó hiányában nem lehetett kézbesíteni, de még így is megéri annak a gonosztevőnek, aki veled froclizni akar. De ez csak egy (és a legpromitivebb) a spam küldözgetésének fortélyai közül.

Ilba, a válaszom az előzőre asszem "igen". 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


sziasztok

Áron híradó...


...nos... mégsem vittük dokinénihez nehogy összeszedjünk még egy adag vírust... így inkább hirtelen ötlettől vezérelve felhívtam mit ajánl... azt mondta, ha feljebb megy a láz hívjuk és kijön...
38.4 ...hívtuk... kijött...
Szerinte ez egy újabb adag vírus amit a kórházban volt szerencsénk összeszedni... megjegyzem most betegebb mint mikor bevittük :( ugyanis nemcsak hányt de lázas és már fosizik is.... (a kórházban nem vitték túlzásba a fertőtlenítést... én meg sajnos későn kapcsoltam, hogy a gyerek a rácsot nyalja... letakarítottam... hányás nyomok is voltak rajta... :( )

Hát így állunk... most alszik.. olyan kis aranyos olyan mint egy rongybaba de azért viccelődik meg sokat mosolyog.. ami azért megnyugtató... Doktornénit is megfosztotta a sztetoszkópjától.... :)

Nem mondott rá ő sem semmi különöset csak hogy valami vírus... figyeljük ne menjen 39 fölé a láz... akkor jön a hűtőfürdő... :cry:


A matracot nem úgy értetem... :) hanem azt akartam mondani, hogy a kórház előtti hányás adag benne volt, ugyanis nemtudom, hogy lehet kimosni... és nem-e az fertőzte vissza de mindkét doki azt mondta, hogy az ne lehet...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cool,
és képes vagy egy "igennel" elintézni??? :twisted: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
most aztán már tényleg tessék meggyógyulni!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Ilba, megintcsak "igen" :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac, jobbulást!!
Étvágya van Áronnak?? Ha mást most nem csak anyatejet fogad el az is nagyon jóóóó!!

Ilba, Cool, mi ez a klikkesedés????? I don't understand! Ich nicht förstén (Ilba ne legyél rosszul , :oops: de ezt nem tudom leírni!). Vagy mégis :wink: ?

Most én is annyi mindent akartam még, de nem jut eszembe semmi :( . Na majd szépen lassan.

Megjött új mosógép, most helyeződik üzembe, alig várom, hogy kipróbálhassam. Vannak olyan pólók amikből nagyon nem jött ki az izzadtságszag (főleg a kamaszizzadtságszag :( ), kíváncsi vagyok ezzel sikerül-e.

Vércukorszint leesés nem lehetett a tegnapi szédülésem oka, mert előtte ittam meg 2 nagy bögre kakaót, jól megpakolva kakaóporral :oops: . akkor már inkább vércukor emelkedés!!

És még a taliképeimet sem mutattam, na mindjárt.
jumam
 
 


A vagy mégis, az az, hogy vagy mégis értem??
jumam
 
 


Mamac, igyon és/vagy szopizzon Áron amennyit csak bír addig amíg a láz meg a hányás van. Nagyon sok folyadék kell ilyenkor. Én kb 5 percenként itattam MArcit amikor a 3 napos láza volt, pedig ő nem hányt....de ivott is, kellet neki kínálni, mert egyszerre nem tud sokat inni, csak keveset, és ezért gyakran kínáltam. És csatlakozom Mancshoz: Tessék meggyógyulni hamar!!!!

Ilba, Cool, ti meg miről diskuráltok? arról amire Peszti is reggel kérdezett? Vagy az tegnap volt? na mindegy. :lol:
Biztos azért Igen-ezik Cool, mert nincsen beszédes állapotjában... :wink:

Ja Gabi, akartam kérdezni: a tejet hogy adod Lvicseknek? Cukrozva? vagy csak úgy simán? És milyen tej? Márka? zsír%?NAgyon megcsappant a tejcim, és már este se nagyon elég, ma meg napközben is szopizott MArci (hülye fogak! :evil: ), és így meg pláne kevés lesz megint...szal ki akarom próbálni a tejet mindenképp mostmár sürgősen. Kösszencs.

És Timi, ha olvasol, meg aki már adja a tejet a kicsiknek, véleményeket kérnék! Köszi-köszi!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Halihó!

Képtelen vagyok ennyit visszaolvasni! Még mail is!


Amúgy jól vagyunk. A tali nagyon jó volt, jó sokan voltunk! Én szorgosan tonázni járok. Apja vizsgákra készült.

Az, hogy van, hogy tali egymás utáni héten. Most másodjára. Nem úgy volt, hogy hó első keddjén és utsó csüt. :cry: Vagy én nem vagyok 100%?

Kép
vanília
 
 


Jumam, érted.

Kép Kép
coolasa
 
 


Vanília, remélem nem olvassa el a hszed Bubek, különben veled fizetteti meg a terápiás költségeit, amit babanet következtébeni vérnyomásingadozás miatt rendelt el neki az orvos. :wink: (havi 1. kedd, 2. csüt, de pssszt.)

Kép Kép
coolasa
 
 


tényleg, kinek mitől az a felhasználóneve ami? ha megerőltetem magam Gabusét és Diáét kitalálom, de pl Ilba, Sasha, Bubek....hmmm? Tücsiről tudom, hogy neki kiskorátóli ragadvány ez az elnevezés, Jumamé logikai levezetés, Natasánál biztos valami primadonnai hajlamú művésznév... (hja, akinek Szonja a lánya, az nem égetheti magát olyan keresztnévvel, mint...mint... mint pl Piroska)... szóval többiek, tessék színt vallani. Pl a Novum milyen újdonságot, újítást takar? Anyaság, mint Sziszkó miatti új állapot?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool :cry:
Az enyém úgy alakult így, hogy a mariann és mindenfée kombinációja foglalt volt. És a vacakoláson bepöccenve és épp vaníliás krémtúrót majszolván adódott a fantasztikus és felejthetetlen nevem. :lol:

Kép
vanília
 
 


És a Coolasa mitől jött? :lol:

Kép
vanília
 
 


MOST AKKOR NEKED IS vANÍLIA KÜLÖN ELMESÉLEM NAGY PIROS BETŰKKEL (HÜLYE CAPS LOCK :evil: ):
TALI MINDEN HÓ ELSŐ KEDD MÁSODIK CSÜTÖRTÖK

mindig így volt...de ettől még 100% vagy... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


cool as a cucumber, nem merem lefordítani, mert Mancsbá mindjárt hörögve veti magát a billentyűk közé, hogy nem is azt jelenti, szóval lényeg, hogy ez egy angol mondásocska-kifejezésecske, és semmi extra kapcsolat nem fűz hozzá, kivéve, hogy van egy nagyon kedves nemmagyar jóbarátom, akivel sokat viccelődtünk anno ezen szóvicceket gyártva, és mivel valami semleges álnevet akartam itt a babaneten, amiből nincs überregisztráltság, ezt választottam. De csak mert épp nem ettem vaníliás krémtúrót... különben kereshettél volna magadnak másik nevet. Kis mázlista. :wink: És milyen jól jártam ezzel a pókerarc semmi nem kifejező névvel, mert most arctalan lehetek köztetek itt a tömegben, nem ismer senki, hiszen ez a net, úgysem futok össze az életben sem egyik topiklakóval sem, így szabadon garázdálkodva szólhatok be mindenkinek, pl neked is. Érted? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, engem Esztinek hívnak, és van olyan, aki meg Pesztinek, így jött az Esztipeszti. :wink: Tyűű, de izgi. :)

A többiekére én is kíváncsi lennék. :)

Én tudom a Cool-t, bibííííííí. 8) (mert már egyszer rákérdeztem én is)
Vendég
 


Sziasztok!

Egyszer már kitárgyaltuk ezt a kinek honnan jött a nickneve témát, nem? Legalábbis Cool magyarázatát tutira olvastam már, meg Vaniliáé is rémlik.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Jólvan Kormi, akkor cserébe a sajátodat nem kell elmondanod, és majd furdal minket a kiváncsiság borzasztóan. :wink: Rendben lesz így?

Kép Kép
coolasa
 
 


Kormi: adódik a családnevemből, már a net hőskora, azaz 1994 óta ezt használom nicknévnek. Mellesleg gyerekkoromban minden fekete macskámat így hívtam.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Bubek. Ádusznak nem jött be a rizstej, viszont a miénk iránt mutatott érdeklődést. Így vettem neki Bio tejet 1,5 %-os 200 Ft. Ma este lesz a próba. :lol:

Kép
vanília
 
 


Kormi, igen, nekünk is adódott a családnevedből, ezért is írtam, hogy borzasztóan szenvedni fogunk, ha nem magyarázod meg. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vanília,
én úgy tudom 1,5%-os tejet nem lehet adni! De nyilatkozzanak inkább a hozzáértők. 8)

Mamac,
drukk, hogy meggyógyuljatok!!!

Cool,
nem mondom meg! :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
Milli tejet adok Livinek, mert én is azt szeretem. A mizo nekem savanykás, a spar, farmer meg hasonló nevesincsekben nem bízok. Dokibácsi azt mondta, 2,8%-t adjak és NE higítsam vízzel. Nem cukrozom, csak meglangyosítom. A tápszereknek is hasonló az ízük, így nem volt neki újdonság sztem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, jaj nemá, ne titkolózz, nekünk itt a babaneten egymás előtt nincsenek titkaink... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool nyomozó az én nevemet kell magyarázni, vagy éles logikáddal azt is megfejted.
(Segítség képpen tegyél egy É betűt a nick nevem elé.) :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Csajok nem semmik vagytok ám, ez a mai termés kiakasztott, hát még mikor megnyitottam az Outlookot. Voltunk sétálni, bankban, vendégünk is volt, aztán gondoltam pihenés képpen leülök a gép elé. :twisted:
Ma volt a pihenős napunk a héten, elvileg semmi programot nem terveztem, de nem jött össze. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, és hogy még meg is magyaráztad nekem.... hát ez elég sértő... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
becenév :wink: Ki gondolta volna... :lol:

Kép
mancs
 
 


oké Mancs, nem kell nekünk beszélgetnünk... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Áron nemnagyon akar inni szopizni is csak úgy ímmel ámmal...
popiban 39.1 volt legutóbb :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Livinardo jobbal...
Kép

... és Livinardo ballal
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac,
ne mááá. :cry: Akkor hívod a dokit most? Vagy hogy?

Áron, tessék meggyógyulni kis manó!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na most sikerült leráznom a feladatokat.

Hmm én lánykám semmilyen formában nem hajlando tejet inni, hidegen lanygosan, melegen, cukorral vagy annélkül, sőt mézzel és kakaó formájában sem.. Néha azért próbálkozom, de hamar leráz. Úgy vágja ki a csőrős poharat tejcsistől hogy csak úgy kong és ezzel rövidre zárja a kört. Én tejpéppel próbálom ezt pótolni, meg joghurttal, meg ...mikor mivel..


Cool: Név honnan jön:)?Hát mert olyan színes az egyéniségem, a mák is olyan sokrétű, hasznos és haszontalan is, lila,fehér , rózsaszín..meg miegymás..:)mint a hagyma az ogréknál, csak azt később találták ki mint én a mák nevet magamra... és mert olyan kis szerény is vagyok:):):)...De ezt nem most találtam ki, mert már kb 11 éve használom ezt a mákvirága elnevezést..

Mamac: hát gyógyulgassatok!!Én kókusz matracom akkor is rossz szagú...Gabus pedig kimostam a huzatot! És Kenguru Goldos, de büdi..Nem szeressem. Mindegy...Dokim múltkor azt mondta amúgy is, hogy ne akarjak már mindent sterilizálni...:):):):)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mamac: ez nem valami jó, de mondjuk popiban minusz 0,5. Az 38,6.
Figyi mit próbálsz vele itatni vizet?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mert nálunk az abszolut nem jött be viszont van egy instant tea ...várj megnézem. Milupa csecsemőtea...ez elvileg 4 hónapos kortol iható. Van többféle ízben is. Mi a csipkebogyó hibiszkuszos változattal kezdtük. Hígabbra szoktam csinálni, mint ahogy javasolja az útmutató és a csajó simán megissza. Bár nem tudom mennyire jó egy ilyet kipróbálni ha eddig nem használtatok.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?