Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sannah , Angel Nők : Köszike

Hanna:
Drukkolok neked a mai inszemhez. Babaragacsok elindítva+++++++++++++++++++++++++++++++++

Pandácska:
Nekem 9 tüszőm volt és én is egy Ovitrelle-t kaptam. Hajrá kedd. Szurkolok a fiuknak hogy jól randizzanak. Kép

Zizo: Hát én is sajnálom de majd most belehúzunk. Hová utaztok?

Csiperke:
Már tulvagyok rajta és most a következőre koncentrálunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus :P
Hányinger csak a mély altatásnál szokott lenni. Ez vénás altatás, nem lesz hányingered. (A mélyaltatás nem jó élmény, nehezen ébred az ember és csak lassan tér tudatára, de a vénásnál az egyik pillanatban még alszol, a másikban már fent is vagy.) Semmi "mellékhatás" :P Aznap még azért kicsit álmoskás lehetsz persze, talán alszol is egy jót, mikor hazaértetek...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Köszönöm :D
Vendég
 

 
 

Pandácska,
nekem 15 tüszőhöz is elég volt egy repi szuri...
és az altatástól nagyon féltem, de semmi rossz élmény, semmi mellékhatás...
utána du. alszol egy jót és kész... :D [/quote]
_ismeretlen_
 


véda d.,
tényleg nagyon tetszik a mondatod :D Én egyébként nem vagyok benne egy táblázatban sem, mert egyelőre nem tudom mi legyen. :( Egy évvel ezelőtt volt egy lombikunk és én totál kikattantam a végére... Valójában mostanában kezdem azt gondolni, hogy talán mégis rá tudnám szánni magam ismét. Korábban annyira kiborultam, hogy úgy gondoltam nem lesz több lombikunk. Aztán most úgy keveredtem ide, hogy a Kaális orvosokról nagyon jókat hallottam és szeretnék találni egy megfelelőt. Én a Nyírőből jövök és annyira nagyon rosszul éreztem magam ott, hogy azóta valahogy nehezen megy nekem a bizalom kérdése az orvosokkal :roll:
tapedli
 
 


Fendike,
15-ből hány termékenyült meg? Hány sejteseket kaptál vissza?
Vendég
 


Helló lányok.
Nem baj, ha én is csatlakozok?
Csütörtökön megyek Debrecenbe konzutációra, már voltam2x miskolcon, minden leletem megvan, lombik lesz, és nincs PÉ-m, mert az endos szurik után nem jött vissza.
Mit gondoltok, már fel fogják írni a PÉ elősegítő szurikat? zerintem igenm, de nem tudom,mire számtsak.
A dokim nevét nem tudom:(
Szerintetek mennyi idő telik el a beültetés előtt?Vagy ez egyén függő?
ebba
 
 


Ebba,
Ha minden leleted okés akkor az attól függ hogy milyen protokollod lesz. Mert az egyik mensivel kezdődik a másik meg mensi elött na meg van a fogigátlós az meg egy hónap fogival.
Vendég
 


Szia Ebba! Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem de nem vagyok otthon és alig találtam internet hozzáférést!

Fanni!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagyon sokat gondoltam ma rád, amikor utoljára voltam a neten azt írtad, hogy hétfőn lesz a vérvétel!!!!!
Nagyon, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült és kívánok neked sok erőt a következőhöz!!!

Pandácska! :D :D :D :D

Holnapra nagyon szorítok!!!
beu9
 
 


Hanna! Hogy van a pocikád?Nem fáj?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Baba!
Teljesen jól vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Te hogy vagy???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandus,
15-ből végül asszem 11 termékenyült meg, volt ICSI is...
egy morula kezdeményt és egy 8x3-ast kaptam vissza :) , de nem hozott szerencsét...
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Hanna, nagyon sok drukk és ++++++++++++++++++++++++++

Angel, lassan, de remélem biztosan.
Pandácska, drukkok neked is mennek!!!!!!!!
Vendég
 


Kép

Köszönöm a drukkokat ,meg a segítséget szóval mindent :D
Nem aludtam az éjjel sokat... Amint lehet jelentkezem!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Pandus! Látod a kiskutya sapiját?? CSÍKOS!!!!!!!!!!!!!!
Borzasztóan szorítok neked.
Puszi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Eba: Miskolcon kihez jártál?

Pandácska: Szorítok neked!!!!

Baba: Hogy vagy?

Hanna:
Babaragacsok elindítva+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Ebba: Miskolcon kihez jártál?

Pandácska: Szorítok neked!!!!

Baba: Hogy vagy?

Hanna:
Babaragacsok elindítva+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Na most nálam is vacakol a babanet s most látom hogy kétszer küldte el. Bocsika

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Pandácska,
gondolok rád, és +++++++++++++++++++++++ :D

Ebba,
üdv itt! :)

Hanna,
drukkolok ám! :)

Fanni,
OK! :wink: :lol: :P


Még a repiszurimennyiséghez jutott eszembe, Choragonból 1-et kaptam a 13 tüszőhőz, a másodiknál 2 Ovitrelle-t kb. u.ennyihez. Gondolom akkor nem egyforma erősek...
angel37
 
 


És működik :P

Pandus :?: :?: :?:

Lányok! Én októberben megyek az 5. lombikra :D

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
22 petesejtet szívtak le tegnap de mára csak 6 termékenyült meg. Holnap még telefonálnom kell hogy lettek-e többen! köszönöm a drukkokat sajnos nem vagyok jól.
Vendég
 


Pandus :P
Hihetetlen szám! 22 év=22 petesejt! Nem semmi :wink:
Hyperstimulált vagy. Elhiszem, hogy rosszul vagy, de tudod, ilyenkor 50% az esély :roll: Rengeteg folyadékot igyál!!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Iszom meg zabálom a túrot. Szerinted holnapra lehet még a 6ból több? Volt ICSI is pár peténél
Vendég
 


Sziasztok

Végre van Babanet! Majd 2 nap után! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni
mindjárt Október! Én nagyon nagyon nagyon nagyon szorítók, hogy a Karácsonyfa alatt már többen legyetek!!!!!!!!!!!!

Pandácska
22-őőőőőőőőőőőő hihetetlen!
szerintem holnapra még lehetnek jóóóóóóóóó sokan!
Hányat kértek vissza?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,
remélem igazad lesz és lesznek még egy páran :roll:
Még nem beszéltük véglegesen meg de 2-re gondoltam.
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni az 5-ös az egy nagyon jó szám, a barátnőmnek is az
5. sikerült a Kovács dr-nál! Hajrá!

Ma voltál a Kaáli-ban? Én pénteken megyek inszem előtti
UH-ra, már várom nagyon!

Bea
beacs
 
 


Pandácska! :)

22 :shock: Nem semmi!
Simán elképzelhető, hogy több is megtermékenyül holnapra, nekem is másnapra még 3 összejött....

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismokus,
Köszi a bíztatást szükségem is van rá!
Vendég
 


Pandácska :lol:

22 petesejt az rengeteg!!! Te szegény, persze, hogy érzed a hatását... Nekünk is volt többször is olyan, hogy a köv. napra még beérett 1-1. (Persze nekem 5-7 petesejtnél sosem volt több. ) Ja, és mégis lett ebből a kevésből egy tündérkém :lol: :lol: :lol:
Szóval, ne törődj a számokkal! Ha beérik még néhány, ha nem, nagyon jó esélyekkel indulsz!

Nagyon szorítok!

Fanni :D
Az október hamar itt lesz! Nekünk is az 5. lombik lett a befutó. Ebből az 5-ből csak 4-ben volt beültetés, egyszer elmaradt, mert gyengusok voltak a petécskéim, és gyengusok a kiskatonák is... :roll: Viszont, amiért elmaradt az az 1 ET, még ha volt is petesejt leszívás, azt nem veszik teljes kezelési ciklusnak, így még maradt az 5-ből egyetlen utolsó támogatott lehetőségünk. Na, ez lesz a mostani Kistesós lombikunk.
Különösen különleges erre, mint anya készülni.

Tapedli :D
Minden orvost tudok ajánlani - bár én "csak" a régieket ismerem, de őket nagyon, hiszen 3 éven át nem volt olyan, akinek nem fordultam volna meg az irodájában, és a vizsgálóasztalán :oops:
Hány évesek vagytok?

Lányok!
Ki csinálja most a tablicskut? Fanni? Szeretnék belekerülni, ha lehetséges... Adatokak írom máris: 27 éves vagyok, most Kovács Tímea az orvosunk, a 6. IVF-re készülünk, kistesó céljából, és kb. augusztusra várható a punkció.

Véda d.
Vendég
 


Sziasztok!

Panduska, jól látok???!!! :shock: Hát ebből tuti baba lesz, jaj, de jó, gyülekeznek a zebrák, már a bárányfelhőn járkálnak le s föl és várják, hogy megkapják Tőled a jelet, hogy beléphetnek a finom, puha zöld füves mezőre és jó híreket hozzanak május végére.
Vendég
 


heló
egész nap nem ment a babanet:(
pedig holnappal kapcsolatban ltt volna kérdéem.. na mind1.
hlnap a vizsgálat után jelentkezem:)
Miskolcon Meskó a dokim, a misk. kaáliban meg sápi(?)
ebba
 
 


Sziasztok!

A hétfői hozzászólásom nem találom sehol. :shock:

Harcika!
Te megkaptad a válasz privim?

Pandus!
:shock:
Drukkolok!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Szia Mereszt!
Igen, de csak most, mert nem volt babanet másfél napig. :cry:
Válaszoltam is :wink:
harcimokus
 
 


sziasztok!
hát sajna kedden mégis kikapartak!ez van!
lola29
 
 


Lola :cry:
Ezek szerint újabb elhalt terhesség? :(

Erika :P
Köszönöm!

Pandus :P
Persze, hogy lehet, de valószínűleg az egyből elindult 6-ból kapsz vissza. Írj egyből, ha többet tudsz!

Véda :P
Persze, beteszlek a táblába.
Nekem is lényegében a 6. lesz, mert 4 lombikon és 1 fagyibabáson vagyok túl...

Beacs :P
drukk péntekre!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
az október most már a te hónapod lesz! :P :P

Voltál konzultálni is? :wink:

Pandácska,
atyaúristen, 22! :shock: Ez igen! Nem csoda, ha nem érzed magad jól! :? Én is elmondom, hogy rengeteg víz és fehérje!!! És izotóniás ital!

Lehet, hogy mára összejön még páros! :wink: De ha nem, akkoris nagyon jó esélyeid vannak a sikerre! :D

Lola,
:( :( :(
angel37
 
 


fanni!
nem,bennem maradt terhes szövet.
olyan erőtlennek érzem magam...a torkom is fáj,le vagyok gyengülve.
lola29
 
 


Lola drága :P
Azért ez a jobbik eset :?
Vitamin és sok zöldség és talán egy kis napsütés. Remélem, lesz a hétvégére!

Angel :P
Júliusban megyek csak konzultálni, úgyogy össze kell majd fussunk :wink: Még 4 ampullát előbb be kell szerezzek!
A dokim egy édes aranyos ember. De tényleg. Mondta, hogy nem tud semmit mondani, hogy miért nem sikerült és ő annyira bízott benne, de semmiképp ne adjuk fel. S hogy menjek júliusban konzultálni, kitalálunk még valamit, hogy mit lehet változtatni, vagy még milyen vizsgálat kell és aztán októberben hajrá! (Egyébként már novembernél tart a lista...)

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
Az a 4 ampulla ajándék! :lol: De nekem az is jó, ha júliusban kapom vissza, tudod, addig úgysincs rá szükségem! :wink:

Nagyon bíztam én is, annyira ígéretes volt, annyi jó jellel... remélem ez az édesaranyos doki kitalálja a tutit októberre!

Júj, már november a várólista? Akkor ha nekem aug nem sikerül, akkor 2008 lenne a köv... :?
angel37
 
 


Angel :P
Nem érdemeltek a kis dögök ajándékot :?, de nagyon köszönöm. Azért Harcikától próbálok szerezni +4-et :roll: és akkor júliusig megőrzésre magamnál tartom a szurikat :twisted:

A férjecském szó szerint azt mondta, amit írtál. Egyébként az a jó, hogy tényleg nagyon bízunk a dokimban. Arról sajna nem tehet, hogy nem akarnak megtapadni a picik :cry:

Azt hiszem Krizsánál még október van. Ha augusztusban lesz a lombikod, akkor amúgy is inkább a január az esélyes a következőre, ami nem is lesz :wink: Mármint remélem nem január nem lesz, hanem 5. lombikod :mrgreen:

Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok
Kedden voltunk a kaáliba, váltottuk egymást Pandácskával, nem futottunk össze :( viszont harcikával találkoztam :) volt egy kis kavar, a recin azt hitték, hogy nem első konzira mentem, így csúsztak miattunk a többiek :? Amúgy minden konzultáció 12ezer vagy csak az első? :roll:
Október lett a lombik időpontja. Apjuknak itt is csinálnak kiskatonavizsgálatot, és kell hormonvizsgálat is kell. Ha hormon a bibi, akkor gyogyi nyáron, és augusztusban kontroll. Ha javult eleget, akkor inszem. De mi a lombik miatt jöttünk ide, az inszem itt fizetős :? de mellesleg szerintem nem javul annyit, inszemhez kb. 8 milla jó kiskatona kell azt mondta Krizsa doki, mikor kedvesnek 22milla volt, abból is csak másfél milla volt felfecskendezhető :? messze van a 8-tól

Pandácska
itt is mennek a drukkok, igaz már msn is küldtem őket :D

Babaimádó
húha, neked szombaton tesztnap lesz :D

FAnni
októberben együtt babásodunk :D :wink:

VAlakinek 4 petécske lett visszaöltetve, nem emlékszem a nevére :oops: mi újság???

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Pandácska! Azt a mindenit! 22 petesejt!!!!!waw :lol: :lol: :lol:
És hogy 6 már az első nap megtermékenyült!! Ezek annyira de annyira biztató jelek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igyál nagyon nagyon sok folyadékot, és pihizz sokat! Megy a drukk ezerrel!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tudod már hogy hányat szeretnél visszakapni?

Fanni, hajrá októberi lombik!!! Tényleg ez lesz a Te hónapod!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lola29, basssszus, Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
macspacs
 
 


Fanni,
Akkor hajrá október :wink:

Macspacs,
Gondolom így elsőre kettőt :wink:

Angel,
Köszi :D
Vendég
 


Gaby :P
Nekem volt 4 embriém beültetve...

Pandus :P
Mindjárt telcsizel, igaz? Izgulsz?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Á nem dehogy :oops: [size=9]nagyonnagyonnagyonnagyo[/size]n
Vendég
 


FAnni
bakker :shock: és nem sikerült? :cry: sajnálom

Kép
gaby25
 
 


Fanni :P

Az tényleg nagy kár, hogy a nem a dokijainkon múlik a megtapadás... :? Pedig milyen jó lenne! Aki egyet akar egy embrikét ültetnek be, aki ikreket, annak kettőt, és kész! :lol:

Na igen, mondasz valamit, talán úgy kéne nekivágni, hogy úgyse lesz következő :lol: , de én már csak ilyen előregondolkodós vagyok! :D

És nagyon aranyos vagy, hogy január hónapnak megkegyelmeztél! :mrgreen:

Pandácska,
jobban vagy? :)

Gaby,
csak az első konzultáció ennyi.
angel37
 
 


Angel :P
Én egyébként pont azon gondolkodtam, hogy tényleg nem a beültetett embrikék számán múlhat. Nekem pl. most 4-ből semmi, az egyetlen megtapadt lombiknál pedig a 6. hétig 2-ből 2!
Macsinál 1-ből 1, vagy Zsebinél pl. 3. lombikig semmi, aztán meg 3-ból 3 -csak később az egyik elköszönt-! Szóval ha hívogatóak a körülmények odabenn, akkor az 1 embrike is megtapadhat, ha nem, akkor pedig akár 8-ból 1 sem...
Hajtok az 50 millára :wink:

Pandus :P
Nem 10-kor kell telcsizni?

Fanni
fanni73
 
 


Angel, :D
igen jobban tegnap annyi túrót ettem meg tejet ittam meg sok vízet. Este mondjuk nagyon feszített a hasam és jó nagy volt de reggelre jobb lett.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: