Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Fanni
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1178434291.01.gif[/img] Pedig annyira drukkoltam!
A doki mit mondott? Mikor kezdhetitek a következőt?

Angel
Kedd +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Nők :P
Köszi.

Erika :P
Köszönöm.
A dokim külföldön van, szerdán fogom hívni, utána gondolom bemegyünk konzultációra...
Nem Angelnek, hanem Pandácskának kell keddre drukkolni!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
nagyon örülök, hogy nem vagy magad alatt! :P Persze tudom, az ember ebben a pár napban csak úgy elvan...
A szurikat majd visszaadod, végülis július végéig tuti nem lesz rá szükségem... csak azt sajnálom, hogy nem segített :( :?
Remélem nem kell sokat várnod a következőre!

Erika,
a drukkok sztem se nekem szólnak! :wink: Igaz szemészet lesz aznap, akár ahhoz is jól jöhet, így köszi! :lol:

Pandácska,
holnapután! :) Ma éjjel repisztesz, igaz? :wink:
angel37
 
 

 
 

Sziasztok

Fanni
hát nagyon kiváncsi vagyok hogy mit fog neked mondani a doki!

Bocsi Angel! De azért jól jöhet a szemészethez is! És mitfognak ott veled csinálni?

Pandácska
keddre ++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,
éves kötelező szemvizsgálat a munkahelyen! :roll:

Sztem rendben lesz, a szemeim jobban szuperálnak, mint a női szerveim! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok! Megkerült coca életjelet ad magáról.
2 hétig nem volt gépem, de a mh-ről bekukkantottam néha. Együtt sírtam, és örültem Veletek.
Mostantól megint leszek, és megpróbálok sűrűbben irogatni.

Velem nem történnek nagy dolgok, júniusban lesz egy lapar és egy hystero műtétem, addig élvezzük az életet. (Meg majd utána is)
Szeptemberben lesz a következő nekifutás.

Puszi mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,
:cry: :cry:
Hát nem így kellett volna lennie, a francba!!!
Következő még támogatott vagy fizetnetek kell???

Zizo :( :cry:
hajrá lombik!!

Coca,
jó Téged újra látni.. :)
Miért a műtétek??? :(

Pandus,
gratula!!!
És ne felejtsd, neked legalább 50% az esélyed :P
_ismeretlen_
 


Fanni,
Már feszül a hasam rendesen tegnap még nem éreztem semmit.

Erika,
Köszi :D

Angel,
Igen 21.30-kor adom be a szurit :wink: lehetne már kedd :roll: vagy inkább péntek :lol:

Fendike,
Hát úgy legyen annyi százalék azt hiszem elég is lesz :lol:
Vendég
 


Tapedli :D
Igen, az ilyen lélekerősítő gondolatok gyógyítják a megsebzett sziveket... Te hol tartasz? A táblázatban nem láttalak.

Fanni :(
Amúgy pedig le a kalappal előtted. Tisztelem a kitartásodat, és erődet. A végén már nagyon kell, de meg lesz a gyümölcse.

Lányok!
Mostanában mi a helyzet teszt-ügyben? Továbbra is a fogamzás utáni 2 héttel kell otthon tesztelni, vagy vérvizsgálattal - valamivel hamarabb - derítik ki?

Véda
Vendég
 


Sziasztok

Véda
a pesti Kaáliban mehetsz a 12-13. napon is már vérvételre, és egyik lombikomnál sem teszteltem egyszersem (így én még életemben nem láttam pozitív tesztet, csak évekkel ezelőtt 1x 1db negatívat), mind kétszer vérvételre mentem! Nálam bejött :lol:

Pandácska
nemsokára 21.30 :lol:

Zöld coca
jó hogy újra itt vagy!

Kép

Kép
erika13
 
 


A műtét diagnosztikai jellegű lenne. Mivel ismeretlen eredetű a babátlanságunk, ezért megkukkolnak olyanokat, mint endometriózis, esetleges polip, miómám elhelyezkedése, sövény a méhben, hydrosalpinx.. és ha találnak valamit, megoldják a műtét közben.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
lehet, hogy nekem is rá kellene szánnom magam egy hasonló beavatkozásra, de nehezen megy...
Neked javasolták, hogy meg kellene nézni vagy Te döntöttél így???
Végülis nálatok tényleg majdnem sikerült... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike,
Úgy tudom, a 3. sikertelen lombik után javasolni szokták a lapart és a hysteroscopiát, már ha eddig nem volt!
De eddig úgysem fogsz eljutni! :wink:

Pandácska,
Kedd már igazán mindjárt itt van! :wink:
Nemsoká izzíthatod azt a szurit! :D Két Ovitrelle-t szúrsz?
angel37
 
 


A pontosság kedvéért:

úgy mondta a doki, hogy két sikertelen stimulált + egy sikertelen fagyis beültetés után kérni szokta ezt a két dolgot.

Ha nincs fagyis, akkor nem tudom, hogy 2 v. 3 sikertelen beültit kell érteni.

Persze biztos nem mindenkinél feltétlenül így van, lehet, hogy valakinél úgy ítéli, hogy akár ez első után v. akár a lombik előtt érdemes megcsináltatni.
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni, nagyon sajnálom, most egy kicsit szomorú lettem, de igazán irigylem az optimizmusodat és az erődet, ( nekem biztos nem lenne) :roll: bizom benne, hogy még az idén sikerül a babókád!

Szia Coca, jól eltűntél, izgulsz a műtétek miatt?

Panda ++++++++++++++++++ !
Vendég
 


Icsilya!

Értettél valamit abból amit írtam vagy csak összezagyváltam gyorsan a gondolataimat és a kétségeimet?
Vendég
 


sannah írta:Icsilya!

Értettél valamit abból amit írtam vagy csak összezagyváltam gyorsan a gondolataimat és a kétségeimet?

hmmmm mikor és hova???
elsiklottam valami felett?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Hát nekem sincs jó hírem hiszen ma már elkezdtem pecsételni. De nem vagyok elkeseredve mert mostmár így legalább elkezdhetem a fogit szedni.

Pandácska:
Ügyesen növesztgetted a tüszőcskéket. Drukkolok a kedhez. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel37: Nagyon szépen köszönöm a drukkokat.

Fanni73:
Sajnálom hogy nem sikerült pedig bíztam benne. De igazad van nem elkeseredni hanem tovább menni. Mindnyájan átéljük a kudarcokat de az ut végén mindenkit ott vár egy baba. Kitartás mindnyájunknak!!!!!! Hajrá következő lombik.

Fendike:
A Krizsa dr már a 2. sikertelen lombik után javasolja ezt a beavatkozást. Nekem is szóbahozta hogy ha esetleg nem sikerülne a 2. lombik akkor ez a következő lépés.

Zöldcoca jó hogy ujra köztünk vagy.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike! Javasolta dokikám, és amit ő javasol, az tuti! Meg hát nincs időm kísérletezni - vén banya vagyok! :wink:

Sannah! ...de megkerültem! Nem vagyok izgulós, úgyhogy nem. Meg nagyon jó kezekben leszek. Előtte az a 48 óra csak folyadék fogyasztás sokkal jobban meg fog viselni szerintem :lol:

Köszi, hogy hiányoltatok! Drágák vagytok!

Kép
zölddisznó
 
 


Nekem is azt mondta Krizsa ha nem sikerül az első lombik és akarom akkor lehet lapart csinálni. Na én ezt most elkerülöm de gyorsan :wink:

Köszi a drukkokat :D

Angel,
Csak 1et kaptam meg is lepődtem azt hittem ilyenkor kettő jár mondjuk nem bánom mert nem vagyunk jó barátok az Ovitrellel :?
Vendég
 


Fanni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig annyira szorítottam neked!A fene egye meg..miért ilyen igazságtalan a sors?????????????????????????????????????????????????

Coci! Végre olvashatlak :D

PANDUS!! Hatalmas gratula a 10 tüszőcskéhez és millió drukk! Pontosan mikor lesz a leszívás?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca, azt én ki sem bírnám ( dehogynem),de hát úgysem fognak találni semmit, mert minden oké lesz veled. :lol:


Icsilya, írtam neked prviti, de ahogy megnéztem a leveleket nem ment el, holnap küldök egyet megint. :shock: Nálam sokat vacakol a babanet, lehet, hogy ez történt akkor is.

Nyuszika: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni, Nyuszi, Zizo! :? :? :?
Pandus! Drukk Kedden!!!!

Fanni! Nekem holnap lesz az inszem. :roll:

Remélem, Mindenki jól van!

Hali Zöldi!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Coca, Angel
érdekes nekem ezt egyáltalán nem említette a dokim
legközelebb rákérdezek... :shock:
Ezt a kaáliban meg is csinálják??? Vagy nőgyógyi??
_ismeretlen_
 


Hanna! Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni, nagyon-nagyon sajnálom, pedig nagyon
szurkoltam! :cry:

Bea
beacs
 
 


Coca :P
Örülök, hogy újra itt vagy :)

Hanna :P
Talán már túl is vagy rajta... sok-sok drukk!

Baba :P
Ez van...

Pandus :P
Én mindig csak 1 ovitrelle-t kaptam, s elég volt, úgyhogy ne izgulj!
Holnap nagy nap lesz :D

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
hát :( , de ha már így alakult, húzzon bele és kezdődjön a fogiszedés! :wink:

Pandácska,
nahát! Azt hittem 10 tüsző környékén 2 jár! :shock: Na de biztos elég lesz ez az egy is, ahogy hallom nem nagyon tetszik a repiszuri...
Mindjárt holnap! :D

Fendike,
ha szükséges, biztos mondja majd a doki! Hysterot asszem csinálnak a Kaáliban, lapart biztos nem.
DE nem lesz ezekre szükséged! :wink: :)

Zöldcoca,
nagyon drukkolok a beavatkozásokhoz, biztos minden rendben lesz! :) Aztán jöhet a szeptember!

Hanna,
Holnapra ++++++++++++++++++++++ :D

Sannah,
lassan közeleg a mi időnk is! :D
angel37
 
 


Fanni,
Köszi :D Már nagyon izgulok kivi vagyok mennyi petesejt lesz!

Angel,
:D

Hanna,
Ide is írom akkor hogy hajrá :wink:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni Drága! :cry: Annak viszont örülök, h így állsz hozzá! Remélhetőleg minél hamarabbi időpontot fogsz kapni!!! Akkor addig Ti is használjátok ki az időt, mert utána már mással kell foglalkozni! :D

Hanna! Most olvastam, h ma volt az inszemed! Remélem ez is jó hangulatban telt! :lol:

Pandamaci! Neked pedig nagyon szurkolok holnapra!!!! Meg utána mennek a babaragacsok!

Zöldcoca! Azért jó h előkerültél! :)

Nyuszi! Azért kár h nem jött össze spontán! De akkor legalább kezdheted a tablettákat! :)

Fanni!
Ja a táblához, mielőtt elfelejtem, most kihagyunk egy hónapot, mert elutazunk, majd júniusban lesz a 6. inszem! Köszi!
2120
 
 


Szia Fanni!
Nagyon nagyon sajnálom.
Írok privit.


Nyuszipuncs!
Sajnálom hogy nem sikerült spontán,de már eheted a bogyókat.Nekem még van kb két hetem indulásig.
Neked is írok.

Pandácska!
Ügyi vagy nagyon,és holnapra sok sikert!Közel vagy már a célhoz!
csiperke
 
 


Hanna??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
Annyira sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig annyira szorítottam Neked!!!!!

Kép
macspacs
 
 


Nyuszipuncs!
Sajnálom :cry:

Hannah :)
Indulnak a drukkok!

Pandácska! :)
Szorítok holnapra!

Coca! :)
Örülök, hogy újra itt vagy.
Vendég
 


Pandácska, Jujj de jó hogy ilyen sok szép tüsződ lett!!! :lol: :lol: :lol: Akkor most a randik sikerességéért kell nagyon szurkolnunk! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hanna,
Sok sok drukk és pozitív enegry holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Olyan jó lenne már zebrákat látni!!!!!!!
Zöldi,
Remélem minden oké lesz a beavatkozás után! Júniusra pedig egy jó nagy kalappal!!!
Nyuszi, :cry: , hajrá lombik!!!!
BABAIMI, Kis kegyeddel mi a helyzet??????????? :lol: :lol: :lol:

Kép
macspacs
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Az inszem jó hangulatban telt. :lol:
Most egy kicsit ledőlök, délután jövök.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Macspacs! Ha ked, akkor Kiskegyed :D :lol: :lol:
Komolyra fordítva a szót: szombaton kellene tesztelnem, a hasam néha akkora, mintha 5 hónapos baqbás lennék és görcsöl sokat. Ma megint a szokéásos migrénem gyötör, ami annyira erős, hogy hányinger kíséri, de semmit nem merek bevenni, inkább szenvedek, nehogy baja legyen a babának, ha..esetleg..talán..
Mást nem tudok mondani. Sajnos belül úgy érzem, hogy nem siekrült, de azért még nagyon izgulok.
Röviden ennyi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ked=kedd

Hannus! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Pihenj! Nem fáj nagyon a pocid?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna,
Kép

Macspacs,
Remélem majd ügyesen randiznak :D de azért kivi leszek hogy hány petesejt lesz mert ugye lehet üres is egy tüsző...

Nők,
köszönöm :D
Vendég
 


Pandus++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni!
:cry:
A hozzáállásodért én is csak csodálni tudlak!Bárcsak én is ilyen lennék!

Pandus!
Üres tüszőkre ne is gondolj!+++++++++++++++++++++

Baba!
Neked is sok:+++++++++++++++++++++++++

Mi is megjártuk ma a Kaálit.10 perc alatt végeztünk is.Augusztusban kezdem majd a fogogátlót.Nem is tudtam,hogy nem kell hormont nézetni a 2. lombiknál. :shock: Sőt most még vitaminokat sem kell szednünk.Csak a belgyógyászati labort kéri+EKG.
Képzeljétek találkoztam egy volt kolinőmmel(ő is Krizsa imádó :P ),ma volt punkcion.Sajnáltam egy kicsit,mert már ez a 4.lombikja és most is csak 2 petesejtje lett.
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Hanna,
júj bocs, elnéztem ma volt inszemed :oops:
De azért drukk holnapra is jól jön! :D

Pandácska,
honnan szeded ezeket az animációkat! :shock: :lol:
Lesz jó sok petéd, tuti! :wink:

Mereszt,
de jó! Akkor nemsoká érkezhet Dóri mellé a kistesó! :D

Baba,
drukkolok, hogy baba legyen a tünetek mögött! :)
angel37
 
 


Mereszt és Angel! NAgyon édesek vagytok! Köszi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimi, Nagyon dukkolok, a haspuffadás az jó jel!! :wink: , és a menszis görcsök is! De jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mereszt, jó hogy csak ez a pár vizsgálat lesz a 2. előtt. Hajrá Szeptember!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pandácska, Minimum 10 db gyönyőrű értt, spermiumra éhes petesejted lesz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
macspacs
 
 


Angel,
Ezt itt találtam a babaneten.

Macspacs,
Úgy legyen :wink:

Mereszt,
Köszi :D
Vendég
 


Angel :P
Majd szólj kb. 1 héttel korábban, mielőtt mész konzultálni a Kaáliba és akkor beviszem a szurikat Harcikához. Jó lesz így?

Pandus :P
Bármennyien is lesznek a petesejtecskék, mindenképpen jó eséllyel indulsz 22 évesen :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Jaj Csajok, annyira köszönöm a drukkokat! :lol:
Remélem, bejön. :lol:

Baba! Remélem, nálad is minden oké lesz! +++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mereszt! Akkor ez azt jelenti h szeptemberben lombik?! Ha jól emlékszem Te is Szmatonánál vagy? :) Csak mert akkor egyszerre lombikozunk!!! :lol:

Hanna! Örülök h jó hangulatban telt!! :) Nagyon drukkolok Neked!! ++++++++++++++++++++++++++++
2120
 
 


Fanni,
Hát igen ebben bízom én is...

Nektek volt hányingeretek altatás után?
Vendég
 


Zizo!

De jó lenne!Remélem együtt haladunk majd! :P :wink: Te is augusztusban kezded a fogigátlót?
Most számolgattam,hogyha rendesen megjön akkor az augusztusi mensim 30-ra fog esni!Tavaly is október közepén volt a beültim és nem szeretném ha idén is akkor lenne,mert megint elrontja-ha nem sikerül-a szülinapomat.

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: